Co mogę zmienić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-24, 09:16   #1
kalia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Zgierz, Łódź
Wiadomości: 23
Question

Co mogę zmienić?


Hej
Od niedawna przeglądam Wasze forum i widzę tutaj wiele ciekawych informacji i porad. Postanowiłam coś zmienić w swoim wyglądzie tylko nie bardzo wiem ani co ani jak
Może na początek powiem coś o sobie. Mam na imię Ola, mam 24 lata. Chciałabym wyglądać lepiej, inaczej... Chyba po prostu jakaś zmiana by się przydał, bo nie czuję się teraz dobrze. Jednak nie chcę żadnych radykalnych zmian. Jakieś drobiazgi, które pozytywnie wpłyną na mój wygląd.
Mam 170cm wzrostu, ważę ok 53kg. Karnację mam jasną i bardzo wolno się opalam (co zrobić żebym nie była ciągle taka biała? lato w końcu idzie). Myślę że może przydałby się jakiś delikatny makijaż tylko jaki?
Mam też problem z cerą nie jest w równomiernym kolorze i często mam jakieś wypryski. Ciągle mam nadzieję, że to samo jakoś minie i jak już jest lepiej to na nowo zaczyna wyskakiwać.
Włosy mam obecnie prawie do pasa. Obcinać bym ich nie chciała, ale może jakoś zmienić kolor? Mam jaśniejsze włosy niż na ostatnim zdjęciu, u fotografa jakiś ciemny kolor wyszedł. Może jakaś inna fryzura? Wiem, że przy mojej długości to chyba będą zawsze takie oklapnięte. Chociaż może się mylę?
Jeśli chodzi o ubrania najlepiej czuję się w czarnym, białym, szarości jakieś delikatne pastelowe kolory.
Co mi polecacie żeby zmienić? Najważniejsze jak mogę to zrobić?
Z góry bardzo dziękuję Wam za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0725 (2).jpg (179,8 KB, 620 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1841.jpg (125,2 KB, 646 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00246.jpg (95,0 KB, 542 załadowań)
kalia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 09:20   #2
kalia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Zgierz, Łódź
Wiadomości: 23
Dot.: Co mogę zmienić?

Zapomniałam jeszcze o jednej ważnej kwestii. Chciałabym wybielić zęby. Zastanawiam się nad laserowym wybielaniem. Co o tym myślicie? Problem mam taki, że jedną jedynkę mam martwą i nie wiem czy ona się wybieli. Może jakiś inny sposób? Chcę coś z tym zrobić, bo martwy ząb coraz bardziej kolorystycznie się wyróżnia. Pastami niestety nie wyrównam ich barwy.
kalia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 09:50   #3
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Co mogę zmienić?

Jedna rzecz, którą bym na pewno zrobiła - brwi. To cała rama oczu, są tak pomijane, a nadają twarzy tyle wyrazu... Polecałabym ci wybrać się do dobrej kosmetyczki, żeby zdefiniowała ci ich kształt, potem odrastające włoski już możesz wyrywać sama, bo będziesz wiedziała, które. Na co dzień podkreślałabym je lekko kredką, po prostu, żeby zaznaczyć, że są, nic zbyt mocnego.
Dużo lepiej ci z grzywką, przedziałek na środku zdecydowanie nie jest dla ciebie. Próbowałaś może zrobić przedziałek odrobinę na boku i podnieść włosy na szczotce przy nim, potem polakierować? Bardziej te włosy roztrzepywać ogólnie, to wielki urok, a ty je chowasz. Mam dużo dłuższe włosy niż ty, a oklapnięte są tylko, jak je zaniedbuję :p
Koloru bym nie zmieniała, ale ja ogólnie nie lubię farbowania, farb, nigdy nie unikniesz odrostów...
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 10:00   #4
kalia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Zgierz, Łódź
Wiadomości: 23
Dot.: Co mogę zmienić?

Witaj
dziękuję Ci za rady. Właśnie często widzę dziewczyny z długimi włosami i one nie są takie oklapnięte jak moje. Obcinać ich nie chcę, ponieważ długość mi odpowiada.
Jaki lakier używasz? Nie skleja Ci włosów? Suszarki staram się nie używać żeby włosów nie zniszczyć, a Ty swoje układasz na szczotkę podczas suszenia?
Nad grzywką się zastanawiałam, ale może najpierw spróbuję Twoich sposobów
kalia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 10:15   #5
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Co mogę zmienić?

Martwy ząb nie wybieli się podczas wybielania laserowego, trzeba by było go wybielić od wewnątrz
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 10:17   #6
kalia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Zgierz, Łódź
Wiadomości: 23
Dot.: Co mogę zmienić?

Cytat:
Napisane przez nynka_1987 Pokaż wiadomość
Martwy ząb nie wybieli się podczas wybielania laserowego, trzeba by było go wybielić od wewnątrz
Od wewnątrz czyli jak?
kalia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 10:24   #7
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Co mogę zmienić?

U stomatologa, lekarz otwiera komorę zęba i wkłada specjalny środek wybielający (np. Endoperox) na kilka dni. Nie jest to efekt "już na zawsze", po jakimś czasie ząb znowu ściemnieje.
Można zrobić też koronę, no ale to już dużo większy koszt.
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 10:37   #8
kalia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Zgierz, Łódź
Wiadomości: 23
Dot.: Co mogę zmienić?

Cytat:
Napisane przez nynka_1987 Pokaż wiadomość
U stomatologa, lekarz otwiera komorę zęba i wkłada specjalny środek wybielający (np. Endoperox) na kilka dni. Nie jest to efekt "już na zawsze", po jakimś czasie ząb znowu ściemnieje.
Można zrobić też koronę, no ale to już dużo większy koszt.
Wtedy ten środek jest wkładany tylko do zęba martwego? Pozostałe trzeba wybielić np laserowo żeby był ładny efekt? Może na zdjęciach aż tak tego nie widać ale mam kiepski kolor zębów. Staram się, dbam, kupuję różne pasty, płyny ale to nic nie daje chyba już mam taką ciemniejszą kość zęba. Przynajmniej niektórzy mi tak mówią.
kalia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 10:50   #9
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co mogę zmienić?

Jeśli będziesz w miarę współpracować, to szybko uda się wprowadzić zmiany.
Najpierw dodaj dobrej jakości zdjęcie twarzy, tak aby było widać, szczegóły (np dobrze widoczne brwi)

Na początek ogarnij brwi (dodaj fote, to zrobie Ci w PS ich korektę , tak, ze sama nawet sobie z nimi poradzisz)
Włosy - nie wiem czy nie wymagają jednak lekkiego skrócenia, oceń sama czy końcówki wyglądają estetycznie. Nie ma sensu za wszelką cenę zapuszczać włosów, jeśli nie wszystko idzie po naszej myśli.
Coś bym tam jednak pokombinowała z tymi włosami, może cięcie na warstwy, albo zupelnie proste, ale do linii biustu.?

Zęby to sprawa bardziej dobrego dentysty i pieniędzy, bo sposobów na wybielenie wynerwionego zęba jest kilka. Można albo zrobić licówkę, albo go posmarować chyba takim lakierem. Do końca nie wiem, ale jest pare opcji.

To co bym zmieniła to styl ubierania się. Nic nie piszesz jak ubierasz się na co dzień, więc wnioskuję po zdjęciach.
Moja rada jest taka aby unikać właśnie kolorów nijakich, szaroburych i gaszących urode.
A więc unikaj: ciemnych brązów, zgniłej ciemnej zieleni, częstego noszenia szarości (w przypadku tkanin niskiej jakości). Generalnie kolorów, które zlewają się z kolorem twarzy, włosów i zamiast podbijać Twoją kolorystykę to ja tłumią.
Postawiłabym na bardziej wyraziste kolory:
granatowy
ciemno niebieski, morski,
zgaszona ciepla czerwień,
łososiowy,
czerń,
zieleń, ale jasna wyrazista.

Masz super figurę, korzystaj z tego!
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 10:52   #10
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Co mogę zmienić?

Tak, tylko do martwego zęba, reszta zębów np.laserowo.
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 11:34   #11
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Co mogę zmienić?

Wróć do blondu. Ten ciemny kolor Cię postarza.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 13:58   #12
Miabelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Co mogę zmienić?

Tak jak wspominała Nynka_1987 wybielanie martwego zęba i zrobienie nakładek na zęby + żel do wybielania np. opalescence, ale to powinien już wybrać lekarz, lepiej nie wybielaj nic na własną rękę.
Miabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 14:06   #13
kalia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Zgierz, Łódź
Wiadomości: 23
Dot.: Co mogę zmienić?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Jeśli będziesz w miarę współpracować, to szybko uda się wprowadzić zmiany.
Najpierw dodaj dobrej jakości zdjęcie twarzy, tak aby było widać, szczegóły (np dobrze widoczne brwi)

Na początek ogarnij brwi (dodaj fote, to zrobie Ci w PS ich korektę , tak, ze sama nawet sobie z nimi poradzisz)
Włosy - nie wiem czy nie wymagają jednak lekkiego skrócenia, oceń sama czy końcówki wyglądają estetycznie. Nie ma sensu za wszelką cenę zapuszczać włosów, jeśli nie wszystko idzie po naszej myśli.
Coś bym tam jednak pokombinowała z tymi włosami, może cięcie na warstwy, albo zupelnie proste, ale do linii biustu.?

Zęby to sprawa bardziej dobrego dentysty i pieniędzy, bo sposobów na wybielenie wynerwionego zęba jest kilka. Można albo zrobić licówkę, albo go posmarować chyba takim lakierem. Do końca nie wiem, ale jest pare opcji.

To co bym zmieniła to styl ubierania się. Nic nie piszesz jak ubierasz się na co dzień, więc wnioskuję po zdjęciach.
Moja rada jest taka aby unikać właśnie kolorów nijakich, szaroburych i gaszących urode.
A więc unikaj: ciemnych brązów, zgniłej ciemnej zieleni, częstego noszenia szarości (w przypadku tkanin niskiej jakości). Generalnie kolorów, które zlewają się z kolorem twarzy, włosów i zamiast podbijać Twoją kolorystykę to ja tłumią.
Postawiłabym na bardziej wyraziste kolory:
granatowy
ciemno niebieski, morski,
zgaszona ciepla czerwień,
łososiowy,
czerń,
zieleń, ale jasna wyrazista.

Masz super figurę, korzystaj z tego!
Dziękuję za rady końcówki włosów mam ładne, nic się z nimi nie dzieje i dlatego nie chciałabym ich koniecznie obcinać.
Jeśli chodzi o stroje to nie mogę się przełamać do takich bardziej wyrazistych kolorów. Wydaje mi się, że źle w nich wyglądam.
Dodaje również zdjęcie, na dziś lepszej jakości mieć już nie będę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1779a.jpg (68,6 KB, 394 załadowań)
kalia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 14:07   #14
kalia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Zgierz, Łódź
Wiadomości: 23
Dot.: Co mogę zmienić?

Cytat:
Napisane przez nynka_1987 Pokaż wiadomość
Tak, tylko do martwego zęba, reszta zębów np.laserowo.
Cytat:
Napisane przez Miabelka Pokaż wiadomość
Tak jak wspominała Nynka_1987 wybielanie martwego zęba i zrobienie nakładek na zęby + żel do wybielania np. opalescence, ale to powinien już wybrać lekarz, lepiej nie wybielaj nic na własną rękę.
Mam nadzieje, że jest tak jak piszecie i tego martwego zęba też da się ładnie wybielić. Nie chcę na własną rękę kombinować. Muszę w wolnej chwili wybrać się do dentysty.
kalia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 14:26   #15
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Co mogę zmienić?

Masz bardzo okrągłą twarz i rozumiem, że lubisz długie włosy, ale w aktualnej fryzurze nie wyglądasz najkorzystniej. Przydałaby się grzywka i wycieniowanie(wystopniowa nie włosów na całej długości, szczególnie na wysokości policzków i żuchwy)
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 14:28   #16
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Co mogę zmienić?

Na przykład w takim cięciu byłoby Ci nieco lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury-do-twarzy-2.jpg (23,6 KB, 65 załadowań)
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 14:31   #17
kalia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Zgierz, Łódź
Wiadomości: 23
Dot.: Co mogę zmienić?

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Na przykład w takim cięciu byłoby Ci nieco lepiej
Bardzo ładna fryzura z tą grzywką to się trochę obawiam jak wyjdzie i czy mi faktycznie byłoby w niej dobrze
Myślałam też nad rozjaśnieniem włosów, ale nie chcę ich zniszczyć.
kalia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 15:08   #18
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Co mogę zmienić?

jeśli mam być szczera, to nigdy nie powiedziałabym, że masz tyle lat co ja obstawiałam wiek około 30tki.
tak jak było powiedziane - brwi koniecznie do regulacji. Zrobiłabym też brązową hennę; włosy - nie pasuje Ci przedziałek na środku + przylizane włosy, musisz coś pokombinować.
zmieniłabym też styl ubierania.

Cytat:
Napisane przez kalia07 Pokaż wiadomość
Bardzo ładna fryzura z tą grzywką to się trochę obawiam jak wyjdzie i czy mi faktycznie byłoby w niej dobrze
Myślałam też nad rozjaśnieniem włosów, ale nie chcę ich zniszczyć.
może na początek zrób sobie refleksy.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 15:11   #19
kalia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Zgierz, Łódź
Wiadomości: 23
Dot.: Co mogę zmienić?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
jeśli mam być szczera, to nigdy nie powiedziałabym, że masz tyle lat co ja obstawiałam wiek około 30tki.
tak jak było powiedziane - brwi koniecznie do regulacji. Zrobiłabym też brązową hennę; włosy - nie pasuje Ci przedziałek na środku + przylizane włosy, musisz coś pokombinować.
zmieniłabym też styl ubierania.


może na początek zrób sobie refleksy.
Koło 30? jesteś pierwszą osobą która tak uważa. Wszyscy dają mi dużo mniej niż mam, czasami nawet nie wierzą, że mam skończone 18 lat
kalia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 16:05   #20
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Co mogę zmienić?

Wyglądasz poważniej ode mnie a ja mam 32.
W życiu nie oceniłabym Cię na 18 lat.
Na Twój wiek też raczej nie.
Fryzura smętna- ot tak Ci te długie włosy smętnie wiszą, kolor za ciemny, dorzuć jeszcze bure ubranie i naprawdę masz wygląd zmęczonej życiem 30-latki z biura.

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Mój TŻ na pierwszy rzut oka ocenił Cię na "może 40 lat", więc chyba najwyższy czas na zmiany. Po namyśle dąłby ci 27-30, więc naprawdę obecny styl Cię postarza.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 16:12   #21
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co mogę zmienić?

pozwol, ze zacytuję: "Chciałabym wyglądać lepiej, inaczej... Chyba po prostu jakaś zmiana by się przydał, bo nie czuję się teraz dobrze. Jednak nie chcę żadnych radykalnych zmian. Jakieś drobiazgi, które pozytywnie wpłyną na mój wygląd"

i odpowiedź na mojego posta
"
Jeśli chodzi o stroje to nie mogę się przełamać do takich bardziej wyrazistych kolorów. Wydaje mi się, że źle w nich wyglądam. "

Kurcze ja podałam Ci właśnie drobiazgi. To może z innej strony...
Nie wyglądasz korzystnie w stłumionych, nijakich kolorach.
Czego się boisz, że zostaniesz zauważona?

Jeśli chodzi o wiek. Nie dałabym Ci 24 lat. z twarzy myślałam, że mniej, ale styl ubierania się masz taki, że dałabym dużo więcej.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 16:22   #22
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Co mogę zmienić?

widzisz autorko, ja też mam mało ubrań w zdecydowanych kolorach - raptem kilka bluzek (?), 80% mojej szafy to czerń, biel, szarości. Nie musisz od razu wskakiwać w jaskrawy róż jeśli nie lubisz. Ale zadbaj o zmianę stylu w sensie - wybieraj lepsze fasony, zaszalej trochę (i wcale nie mam na myśli mini, kozaczków i głębokich dekoltów ) bo obecnie wyglądasz jak szara myszka, bibliotekarka po 30tce nie chcę Cię urazić tylko uzmysłowić fakt, że skoro chcesz zmian, to musisz zacząć od podstaw, czyli styl ubioru, makijaż, włosy.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

i zrezygnuj z apaszek :P
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 16:26   #23
kalia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Zgierz, Łódź
Wiadomości: 23
Dot.: Co mogę zmienić?

Spokojnie nie urazisz mnie po prostu mnie zdziwiła Twoja opinia, że wyglądam na więcej lat niż mam i to tylko dlatego, że zawsze słyszę że nawet na 20 lat nie wyglądam.

Holly85 - wiem, że podałaś mi właśnie takie drobiazgi o które prosiłam. Zaznaczyłam jedynie, że do kolorowych ubrań jakoś ciężko mi się jest przełamać.
kalia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 17:40   #24
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Co mogę zmienić?

Jesteś typem kolorystycznym lato. Poniżej Twoja paleta barw.
Nie musisz iść w żadne ostre kolory. Możesz nosić błękity i będzie o niebo lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lato4.jpg (14,4 KB, 20 załadowań)
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 11:48   #25
petroniuszowna
Raczkowanie
 
Avatar petroniuszowna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 294
Dot.: Co mogę zmienić?

fryzura
takie długie luźno puszczone włosy nie służą Ci. jeszcze na zdjęciu nr 1 wyglądasz ładnie i świeżo, grzywka sprawia, że coś się dzieje, ale na pozostałych widać zmęczenie, brak życia, co nie dodaje uroku.
będą Ci służyć asymetrie i umiejętne cieniowane, odbite od nasady włosy, z przodu z jakąś grzywką czy pasmami przy twarzy. zapomnij o ciemnych kolorach. rozjaśnienie włosów zdecydowanie wyjdzie na korzyść. nie orientuję się zbytnio w farbowaniu i uzyskiwaniu odcienia ( blondy), więc może niech osoby, które się znają napiszą więcej.
odbite u nasady, a z przodu z jakąś grzywką czy pasmami przy twarzy.
http://1-ps.googleusercontent.com/x/...megorgeous.jpg

pisałaś, że nie interesują Cie radykalne zmiany. gdybyś kiedyś zdecydowała się na dużą zmianę- będziesz wyglądać świetnie w krótkich dynamicznych fryzurach. odmłodzą Cię i nadadzą charakteru.
http://www.happyhair.pl/img/images/anna%20hathaway.jpg
http://www.fobsic.com/wp-content/upl...air-Ladies.jpg
http://www.allure.com/beauty-trends/...-diaz-hair.jpg

makijaż
spróbuj nadać kształt brwiom. i nieco przyciemnić (np. cień w kolorze catrice starlight espresso)
https://www.youtube.com/watch?v=k3NnWP7Gaks
(tutoriale to skarbnica wiedzy)
przydałoby Ci się też coś do konturowania, jakiś bronzer.
ogólnie w makijażu unikaj ostrych czystych kolorów, bo dodadzą Ci lat.

co do cieni do powiek. ta grafika podpowie Ci co nieco
http://media-cache-ec0.pinimg.com/23...d4fc00538f.jpg

typ kolorystyczny
nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie. możesz być albo jasną wiosną albo którymś podtypem lata.
http://www.truth-is-beauty.com/under...ring-look.html
http://www.truth-is-beauty.com/summer.html
tu możesz poczytać więcej w języku polskim
http://barwyurody.blogspot.com/2012/...oznac-typ.html
__________________
„Większość domów wartych powyżej $250 000, ma bibliotekę – przemyśl to…”
petroniuszowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 12:05   #26
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Co mogę zmienić?

co do włosów, to ja też mam cienkie, bez objętości, najlepiej wyglądam w lekko pofalowanych. Może spróbuj i pokaż foto? jeśli nie chcesz lokówki to możesz spróbować na papilotach.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 13:12   #27
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Co mogę zmienić?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
co do włosów, to ja też mam cienkie, bez objętości, najlepiej wyglądam w lekko pofalowanych. Może spróbuj i pokaż foto? jeśli nie chcesz lokówki to możesz spróbować na papilotach.
Nie pomoże
Autorko, jeśli chcesz wyglądać lepiej, to zmień fryzurę. Wyglądasz jak myszkowata bibliotekarka w okolicach trzydziestki. Masz nieatrakcyjne włosy, przepraszam, ale one ujmują Ci uroku. Masz śliczne oczy, twarz, ale jeśli nie zmienisz fryzury, to nie poradzisz. Skróć je i wycieniuj.

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Masz piękny mały nosek, możesz podkreślać oczy (co prawda kąciki odrobinę opadają, ale to można łatwo skorygować), na usta nałożyć soczysty błyszczyk. Tylko przełam się w sprawie włosów, długie nie zawsze dodają uroku. Spróbuj wycieniować na długości, zostaw sobie kitę do ramion, będziesz mogła upiąć, związać, wysuszysz na szczotce i rozpuszczone będą wyglądać super. Podpowiem Ci, że jeśli masz cienkie włosy, to wystarczy najgrubsza okrągła szczotka, głowa w dół i przeczesujesz tą szczotą od góry, suszysz na niej i po 3 minutach masz włosy uniesione jak od fryzjera. Nie trzeba dzielić na partie, nie trzeba kombinować, ale musza być krótsze.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 15:08   #28
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: Co mogę zmienić?

Niestety muszę się zgodzić z przedmówczyniami... Ta "fryzura" zupełnie Ci nie pasuje. Wiszą tak smętnie i dodają Ci wieku. Dałaby Ci z 30 parę lat..
Nie musisz przecież od razu ścinać na pazia Ja bym na Twoim miejscu podcięła z 10 cm i wycieniowała żeby dodać im lekkości. Z grzywką na bok było Ci znacznie ładniej pozdrawiam
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 08:08   #29
michalkostk
Przyczajenie
 
Avatar michalkostk
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Co mogę zmienić?

A może sporóbowałaby Pani ombre? Myślę, że przy lekkim pocięciu sprawdziłoby się idealnie
__________________
www.nobless.pl
michalkostk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 09:05   #30
Lillkaa
Zadomowienie
 
Avatar Lillkaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 1 440
Dot.: Co mogę zmienić?

Rzeczywiście powinnaś nadać fryzurze jakiś kształt. O wieeele lepiej ci z grzywką i jaśniejszymi włosami. No i koniecznie ogarnij brwi. Włosów nie musisz ścinac z długości, wycieniuj je trochę, obetnij grzywke i będzie ok.
Co do ubioru to wypróbuj jakieś konkretniejsze kolory, bo pastele cię gaszą. Myślę, że jasna zieleń i błękity byłyby ok. Masz ładną figurę.
__________________
Na zaufanie się pracuje - na jego brak też.




Lillkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 18:31:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.