Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-20, 21:20   #2731
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52836666]To nie dla mnie .
[/QUOTE]
a probowałaś kiedyś? Ja dawno temu chodziłam, kupowłam karnet open na 10 wejść (nie było żadnej presji, że coś tam przepadnie, jak nie pójdę i naprawdę mi się spodobało... taki regularny wysiłek fizyczny dobrze robi człowiekowi...
teraz prowadzę tak męczące życie na co dzień, że nie ma opcji dodatkowych ćwiczeń

o a może to jest wyjście? Przeprowadź się na zadupie jakieś, żebyś musiała grzać do przystanku pół godziny jak ja

P.S. spenetrowałam temat tych błyszczyków i bym się skusiła na tego Marca Jackobsa w Sephorze i mam dodatkowe pytanie, bo jeszcze z S. on line nie zamawiałam
opłaca się tak jak w Douglasie???
czy lepiej stacjonarnie?
Teraz jest jeszcze jakiś % z kodem, prawdaż?
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2015-09-20 o 21:26
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 21:26   #2732
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a probowałaś kiedyś? Ja dawno temu chodziłam, kupowłam karnet open na 10 wejść (nie było żadnej presji, że coś tam przepadnie, jak nie pójdę i naprawdę mi się spodobało... taki regularny wysiłek fizyczny dobrze robi człowiekowi...
teraz prowadzę tak męczące życie na co dzień, że nie ma opcji dodatkowych ćwiczeń

o a może to jest wyjście? Przeprowadź się na zadupie jakieś, żebyś musiała grzać do przystanku pół godziny jak ja
Nie, fitnessy odpadaja. Denerwuje mnie wiekszosc ludzi, wiec dla dobra mojej psychiki lepiej ograniczac kontakt z wiekszoscia narodu . A mowiac powaznie to potrzebuje cwiczen regularnych, ale dostosowanych do mojego trybu zycia. Czasami pracuje 9 godzin, czasami 14. Podroz do i z pracy zajmuje mi 2 godziny. Fitnessowanie w grupie mi zupelnie nie pasuje.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 21:27   #2733
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52835171][/QUOTE]
jamestown,
Skoroś taka jasna, to dawaj swoje ulubione podkłady. Przepraszam, jeśli wyzej było, ale no przegapiłam widocznie
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 21:49   #2734
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Olu ścierał mi się pod nosem, bo często wycierałam, ale dosztukowywałam sobie
Ma fajną cechę, po zmyciu, po całym dniu buzia jest nawilżona i wygładzona, taka wypoczęta miałam problem z (czasem, nie wiem czemu tak) łuszczącą się skórą na nosie i ten podkład to wyeliminował, mimo iż próbowałam zrobić to z kremami.
To bardzo specyficzny podkład: jest fajny, tapetuje, jak trzeba ma się wrażenie, że dba o twarz, a na pewno jej nie szkodzi, nie podkreśla zmarszczek, mimo iż ja tapetuje nim też skórę pod oczami ale nie zakochałam się Moim ideałem byłoby chyba połączenie tego podkładu z DWLight i MACa

Olu z EL WDLight zimą mam 0,5, a latem 1.
Z Maca, tego, co mam mam odcień: NC 20
Shiseido mam 020 i jest za żółty (co widać dopiero po jakimś czasie ) i ciut za ciemny w inne pory roku niż lato ale to moja wina, bo brałam go bez próbek

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=F_ZWFXfUP

Olu jestem ciekawa Twojej opinii odnośnie tego Shiseido, jak i MJ nie pali się z oceną na razie obiecałam sobie zużyć chociaż do połowy te podkłady, które mam może przed Bożym Narodzeniem pokuszę się o próbkę MJ i ze zniżką świąteczną go kupię, o ile będzie fajny
na co mi tyle podkładów? ot pytanie retoryczne
Dziękuję za recenzję, , bardzo pomocna .
Podkłady masz ciut jaśniejsze niż ja, więc chyba sprawdzę ten 020, skoro dla Ciebie trochę za ciemny się okazał
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość



Wprawdzie wielkiej wiedzy na temat składów nie mam, ale z reguły je sprawdzam. Z ciekawości i w poszukiwaniu gliceryny, która mi nie służy. Nt. MUFE akurat swego czasu sporo pisano w kontekście składu - to czysta krzemionka, więc dlaczego tak droga itd. Gdyby nie wysuszał, to byłoby wszystko ok. U mnie i matowienie jest potrzebne i lekkie rozmycie/rozświetlenie, w żadnym razie nie płaski mat. Chyba trudno znaleźć taki ideał.
A miałaś może okazję przetestować Nars Reflecting Setting Powder? Wg mnie on chyba najlepiej odpowiadałby temu, czego szukasz.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może któraś chciałaby coś zamówić z francuskiej Sephory? Ten podkład Marca jest idealny ale ja muszę mieć odcień 12 bo 14 odrobinę się odznacza, a ja mam nie powiem co na tym punkcie .
Ja być może byłabym chętna, ale najpierw muszę sprawdzić, w jaki kolor mam celować (głównie pod kątem jasności), a to będę w stanie ocenić dopiero jak dostanę Bisque Medium. Dam znać, jak jeszcze wspólne zamówienie będzie aktualne
Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Jesteś niezastąpiona Podoba mi się ten kolor. Jak trwałość? A masz może Pussycat TF? Na swatchach widziałam, że też taki przybrudzony róż, ale ciemniejszy niż Julek. Mam dylemat
Pussycat na pewno jest ciemniejsza, ale też wg mnie cieplejsza niż Julian.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2453

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a probowałaś kiedyś? Ja dawno temu chodziłam, kupowłam karnet open na 10 wejść (nie było żadnej presji, że coś tam przepadnie, jak nie pójdę i naprawdę mi się spodobało... taki regularny wysiłek fizyczny dobrze robi człowiekowi...
teraz prowadzę tak męczące życie na co dzień, że nie ma opcji dodatkowych ćwiczeń

o a może to jest wyjście? Przeprowadź się na zadupie jakieś, żebyś musiała grzać do przystanku pół godziny jak ja

P.S. spenetrowałam temat tych błyszczyków i bym się skusiła na tego Marca Jackobsa w Sephorze i mam dodatkowe pytanie, bo jeszcze z S. on line nie zamawiałam
opłaca się tak jak w Douglasie???
czy lepiej stacjonarnie?
Teraz jest jeszcze jakiś % z kodem, prawdaż?
Małgosiu w S. online jest rabat 20% - ważny do 24.09. z kodem PIEKNA20, ale za zakupy o wartości minimum 200 zł.
Stacjonarnie tym razem rabatów chyba nie ma.
Generalnie w przypadku Sephory stacjonarnie czy online specjalnej różnicy nie ma (poza kwestią rabatów rzecz jasna , tyle, że online sama wybierasz próbki (ostatnio są marne niestety), a stacjonarnie jesteś zdana na łaskę lub niełaskę ekspedientki
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 22:38   #2735
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52835729]Mazidlo Palmersa w tubce.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Dziewczeta piekne, poprzedni klub grubasa umarl smiercia naturalna a i obecny sklad pewnie inny. Ma ktoras ochote dolaczyc do nowego? Potrzebuje motywacji i towarzystwa w tej materii. Dzis cwiczylam pierwszy raz od liceum. Co prawda tylko 10 minut, ale i tak jestem z siebie dumna jakbym maraton przebiegla.[/QUOTE]

Ja się piszę, bo też motywacji mi trza. Ostatnio staram się pilnować tego, co jem i coś tam nawet zgubiłam, ale nieregularny tryb życia daje w kość.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A miałaś może okazję przetestować Nars Reflecting Setting Powder? Wg mnie on chyba najlepiej odpowiadałby temu, czego szukasz.
Ty go Olu masz, prawda? Jesteś nadal z niego zadowolona? Mogłaby któraś z naszych perfumerii tego NARSa wreszcie sprowadzić do Polski. Mam już od dawna listę chciejstw, tylko na oficjalnej stronie wysyłka przydrogawa a i z asortymentem bywa różnie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 22:46   #2736
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja się piszę, bo też motywacji mi trza. Ostatnio staram się pilnować tego, co jem i coś tam nawet zgubiłam, ale nieregularny tryb życia daje w kość.
Poszlo.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 23:02   #2737
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52837432]Poszlo.[/QUOTE]

__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-20, 23:41   #2738
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U, z wysyłka faktycznie przesadzone najlepiej na 4 i wiecej osoby by było
Ja bym ta 12 chciała ale za "chwile", bo muszę se kabzę nabic
Oki .

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:25 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wzięłam dzisiaj próbkę i jak się u mnie sprawdzi, to też będę się pisała na 12
Ok, jesteśmy w kontakcie .

---------- Dopisano o 00:29 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dogłębny test faktycznie nie wchodzi w grę, chyba obsługa by w końcu taką klientkę pogoniła. Jednak pomacać zawsze warto. Chyba odkurzę swoje kolorowe pryzmy, choć wiadomo, że to nie to samo. Ale jakoś mnie naszła chęć na ich użycie po tym całym dumaniu nad pryzmami.

Gretchen, chcesz kupić Poudre Premiere Givenchy? Jeśli tak to ja go bardzo, bardzo polecam. Używam już drugie opakowanie, trzecie czeka w kolejce, lepszego pudru nie miałam.

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość


Ja bym może była chetna, ale musze najpierw wzias próbasa i obadac jak z tym najjaśniejszym dostępnym u nas odcieniem. On jakie ma podtony?
Ojj nie mam pojęcia bo nie testowałam najjaśniejszego koloru- nie ma u mnie testerów w S. jeszcze . Nie dowieźli

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52836666]To nie dla mnie .



No to poszlo zaproszenie.[/QUOTE]

James, a próbowałaś ćwiczyć w Vacu? Ja chodziłam codziennie bo miałam za darmo ( powiesili mi reklamę studia na balkonie ) i sporo mi po tym zeszło .

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja być może byłabym chętna, ale najpierw muszę sprawdzić, w jaki kolor mam celować (głównie pod kątem jasności), a to będę w stanie ocenić dopiero jak dostanę Bisque Medium. Dam znać, jak jeszcze wspólne zamówienie będzie aktualne
Oki . Testuj i daj znać jak on w ogóle u Ciebie się sprawdzi .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 00:24   #2739
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Matko kusicie tym Julianem strasznie mi się podoba, ale ja mam tyle mazideł do ust! nie! nie potrzebuję go, wcale, a wcale!



[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52832692]
To nie publiczna sonda . Po prostu przegladam torebki. Liczylam w skrytosci ducha, ze polecicie cos pieknego, skorzanego, co kosztuje 5 zlotych . Szesc maksymalnie .
[/QUOTE]

Też szukam takiego graala


Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
To dobra wiadomość, że nie jest delikatna. Przyznam, że na co dzień niespecjalnie się pieszczę z torebkami. Ładuję do nich co się da, więc muszą trochę wytrzymać. Z fotkami nie ma pośpiechu, ale jeśli będziesz miała wolną chwilę, to poproszę. Będę bardzo wdzięczna.
Postaram się zrobić zdjęcia jutro w ciągu dnia.
Tylko hmm tej grubości to nie widać ale delikatniutka to ona nie jest
Też się nie pieszczę z torebkami, staram się uważać, ale bez przesady. Z tym, że jakoś nie niszczę butów, ubrań i torebek


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja ostatnio skusiłam sie na prawdziwy gotyk - Instigator maca - jest moc
Obaczyłam w necie niezła Corii


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52835729]Dziewczeta piekne, poprzedni klub grubasa umarl smiercia naturalna a i obecny sklad pewnie inny. Ma ktoras ochote dolaczyc do nowego? Potrzebuje motywacji i towarzystwa w tej materii. Dzis cwiczylam pierwszy raz od liceum. Co prawda tylko 10 minut, ale i tak jestem z siebie dumna jakbym maraton przebiegla.[/QUOTE]

Co to za klub?
Ja lubię ćwiczyć, niestety lubię też jeść, nie lubię i nie bywam na dietach, staram się jeść zdrowo, ale ruszać się lubię odpadają u mnie ćwiczenia na siłce i w zorganizowanych grupach oraz ćwiczenie z płytką czy filmikiem


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52835986]Ja tez. Ale w obecnej chwili bardziej nienawidze swojego wygladu. Mam ochote zwymiotowac, gdy patrze na siebie w lustrze. Mialam wiec wybor: albo bulimia, albo wziac sie za siebie. Zartuje oczywiscie, ale po prostu mam dosc. Mowiac szczerze to nie moge uwierzyc co z siebie zrobilam.[/QUOTE]

Jamesik przecież Ty szczupła jesteś. Co to za smutki jesienne


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję za recenzję, , bardzo pomocna .
Podkłady masz ciut jaśniejsze niż ja, więc chyba sprawdzę ten 020, skoro dla Ciebie trochę za ciemny się okazał
Tak, Olu myślę, że ten odcień mógłby Ci pasować
Aczkolwiek z tym podkładem jest tak dziwna sprawa, że w sumie pasowały mi trzy bo się dobrze wtapia w skórę i dopasowuje tylko, że ja nie umiem w tym świetle podjąć dobrej decyzji



Dziewczynki, a jak kupujecie pomadki? znaczy się czy dany odcień będzie Wam pasował czy nie?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2015-09-21 o 00:26
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 06:22   #2740
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
]


James, a próbowałaś ćwiczyć w Vacu? Ja chodziłam codziennie bo miałam za darmo ( powiesili mi reklamę studia na balkonie ) i sporo mi po tym zeszło .
Przyznam, ze w ogole o tym nie myslalam. Sprawdze czy na Multisporta sie gdzies zalapie u siebie.



Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Matko kusicie tym Julianem strasznie mi się podoba, ale ja mam tyle mazideł do ust! nie! nie potrzebuję go, wcale, a wcale!


Jak kto nie?


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Też szukam takiego graala



Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Co to za klub?
Ja lubię ćwiczyć, niestety lubię też jeść, nie lubię i nie bywam na dietach, staram się jeść zdrowo, ale ruszać się lubię odpadają u mnie ćwiczenia na siłce i w zorganizowanych grupach oraz ćwiczenie z płytką czy filmikiem

Jamesik przecież Ty szczupła jesteś. Co to za smutki jesienne
Jestem drobna, ale oblana tluszczem.
Poszlo zaproszenie.


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a jak kupujecie pomadki? znaczy się czy dany odcień będzie Wam pasował czy nie?
Ja szukam zawsze bardzo zimnej. W cieplakach wygladam zle.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 06:34   #2741
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Testuję dziś 10-tkę MJ i jest naprawdę jasna, wręcz biała. Trochę mnie zatkało jak spojrzałam w lustro Nie pomogły mi ciemnawe meteoryty, żółty prep+prime, dopiero spora dawka bronzera i beżowy puder jakos dały radę. I tak czuję się dziwnie

Muszę się przejść po 14-tkę i spróbować pomieszać z 10-tką...
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 06:53   #2742
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

A mnie Julian nie uwiódł moim zdaniem taki se
Za to bardzo mi się spodobał kolor matowej szminki Provoke 607 , jeszcze nie nabyłam ale zamierzam to uczynić

Jamsik ja jestem jeszcze grubsza niż przy poprzedniej edycji klubu
więc poproszę o wejsciówkę
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 07:47   #2743
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52824040]Ilioskuuuuuuuuuuuuuuuuuu, help. Wlasnie kliknelam Srajfona, bo mi potrzebny. Polecisz jakis sklep z obudowami? Moze byc taka zwykla albo gumowa (nie wiem jak to sie fachowo zwie). Motyw pozadany to Batman albo Harry Potter.

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Piekne. Co jacys chetni, zeby mi kupic? [/QUOTE]

wiesz co, ja kupowalam np tu
http://www.goheadcase.com/en-GB/Case...hone-or-tablet
ale pacze ze batmanow nie mają.
Sporo batmanow jest na ibeju, ja stamtad czesto sciagam obudowy tylko ze miesiac czekania na nie..
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from...rt=nc&LH_BIN=1
http://www.ebay.com/itm/Tops-Hard-Ba...item2a57fb4320
http://www.ebay.com/itm/New-Various-...item48789f9358

o nawet maske batmana mozesz miec
http://www.ebay.com/itm/Fashion-Desi...item5674e088bf

edit, chociaz jak patrze na to molierowe to chyba moje propozycje Cie nie zadowolą

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2015-09-21 o 07:48
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 08:01   #2744
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Testuję dziś 10-tkę MJ i jest naprawdę jasna, wręcz biała. Trochę mnie zatkało jak spojrzałam w lustro Nie pomogły mi ciemnawe meteoryty, żółty prep+prime, dopiero spora dawka bronzera i beżowy puder jakos dały radę. I tak czuję się dziwnie

Muszę się przejść po 14-tkę i spróbować pomieszać z 10-tką...
He he nooo, to jest kolor dla gejszy Ja wczorja przejrzałam fotkę z aparatu, jak cyknełam 10-ke na twarzy i jezu... dobrze, ze nigdzie tak nie wyszłam, bo wszyscy by pouciekali Bo dopiero na focie widac było, ze bronzer broznerem, a płotno (buzia)białe jak sciana sneizka malowane Efekt koszmarny
Nie chce mi sie mieszać, nie lubie tego mimo, ze mogłabym, bo mam pełniutki słoiczek 10-ki No dobra, moze raz spróbuję, z ciekawosci
Ja jednak zostaje przy 14, ewentualnie pisze sie na zamowienie grupowe na 12


James - moze spróbuj ta 10-ke MJ? To jest naprawde jasne

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
A mnie Julian nie uwiódł moim zdaniem taki se
Mnie sie Julek podobał Ale na moich ustach już nie było dobrze - za mdło i zlewało coś sie wszytsko

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Oki .


Gretchen, chcesz kupić Poudre Premiere Givenchy? Jeśli tak to ja go bardzo, bardzo polecam. Używam już drugie opakowanie, trzecie czeka w kolejce, lepszego pudru nie miałam


Zaczynam też polecać te pryzmy, mimo ze od piatku dopiero je mam
No masz szczeście, ze miałas rację co do nich

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Matko kusicie tym Julianem strasznie mi się podoba, ale ja mam tyle mazideł do ust! nie! nie potrzebuję go, wcale, a wcale!


Obaczyłam w necie niezła Corii
Julka najlepiej potestować, bo ja sie napaliłam przez James a potem na zywo sie okazało, ze nie dla mnie on

Wtedy nie będzie Corii ale Lady Vader
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 08:17   #2745
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
He he nooo, to jest kolor dla gejszy Ja wczorja przejrzałam fotkę z aparatu, jak cyknełam 10-ke na twarzy i jezu... dobrze, ze nigdzie tak nie wyszłam, bo wszyscy by pouciekali Bo dopiero na focie widac było, ze bronzer broznerem, a płotno (buzia)białe jak sciana sneizka malowane Efekt koszmarny
Nie chce mi sie mieszać, nie lubie tego mimo, ze mogłabym, bo mam pełniutki słoiczek 10-ki No dobra, moze raz spróbuję, z ciekawosci
Ja jednak zostaje przy 14, ewentualnie pisze sie na zamowienie grupowe na 12

Zaczynam też polecać te pryzmy, mimo ze od piatku dopiero je mam
No masz szczeście, ze miałas rację co do nich
Ja po zabawie bronzerem i pudrami wyglądam zadziwiająco dobrze Jeśli tak zostanie do wieczora, to będę pod wielkim wrażeniem - krycie jest świetne, a jednocześnie podkład nie wygląda ciężko, wow. Chcę 12-tkę koniecznie, jak będziecie robić zamówienie.

Próbkę 14-tki chciałabym tylko tak do mieszania z 10-tką, żeby sprawdzić czy mnie nie wysypie po MJ. Wtedy będę miała pewność, że mogę zamawiać 12-tkę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 08:20   #2746
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość





Zaczynam też polecać te pryzmy, mimo ze od piatku dopiero je mam
No masz szczeście, ze miałas rację co do nich

Super . A ja z kolei teraz myślę o tym pudrze matującym De coś tam z UD ale to tylko dlatego, że chce dobić do 200 zł żeby mieć 20 % rabatu .

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja po zabawie bronzerem i pudrami wyglądam zadziwiająco dobrze Jeśli tak zostanie do wieczora, to będę pod wielkim wrażeniem - krycie jest świetne, a jednocześnie podkład nie wygląda ciężko, wow. Chcę 12-tkę koniecznie, jak będziecie robić zamówienie.

Próbkę 14-tki chciałabym tylko tak do mieszania z 10-tką, żeby sprawdzić czy mnie nie wysypie po MJ. Wtedy będę miała pewność, że mogę zamawiać 12-tkę
Testuj, testuj . Ja póki co codziennie od kiedy kupiłam używam tego podkładu i póki co, odpukać, niespodzianek nie mam. A tą 12stkę mieć muszę .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 08:30   #2747
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja po zabawie bronzerem i pudrami wyglądam zadziwiająco dobrze Jeśli tak zostanie do wieczora, to będę pod wielkim wrażeniem - krycie jest świetne, a jednocześnie podkład nie wygląda ciężko, wow. Chcę 12-tkę koniecznie, jak będziecie robić zamówienie.

Próbkę 14-tki chciałabym tylko tak do mieszania z 10-tką, żeby sprawdzić czy mnie nie wysypie po MJ. Wtedy będę miała pewność, że mogę zamawiać 12-tkę
A robiłas fotkę aby sprawdzić jak to wyglada ? Bo mnie sie wydawało ze jest niby ok, a jak obejrzałam na zdjeciu to padłam
Bo sam podkład rewelacja, to prawda, ja dzisiaj po umalowaniu sie nim rano wyjęłam korektor i schowałam bo nie było czego zakrywać juz

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Super . A ja z kolei teraz myślę o tym pudrze matującym De coś tam z UD ale to tylko dlatego, że chce dobić do 200 zł żeby mieć 20 % rabatu .
De Slick jest bardzo OK Ale to jest takie bardziej tępe wykończenie a nie jak przyzmy satynowe, wiec mzoe Cie nieco rozczarować
A jak znam zycie, to niedługo kolekne VIPy i tez pewno z jakies 20%, co chwile coś jest, wiec sie spieszyc nie opłaca. Ja czekam na po świetach, na -30%
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 08:32   #2748
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość



De Slick jest bardzo OK Ale to jest takie bardziej tępe wykończenie a nie jak przyzmy satynowe, wiec mzoe Cie nieco rozczarować
A jak znam zycie, to niedługo kolekne VIPy i tez pewno z jakies 20%, co chwile coś jest, wiec sie spieszyc nie opłaca. Ja czekam na po świetach, na -30%
Muszę kliknąć żel do brwi bo mój już na wykończeniu i wolałabym teraz, z kolei sama nie wiem co dobrać by dobić do tych 200 zł
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 08:33   #2749
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Muszę kliknąć żel do brwi bo mój już na wykończeniu i wolałabym teraz, z kolei sama nie wiem co dobrać by dobić do tych 200 zł
Aaaa no tak. Mnie sie tez powoli konczy, tusz do brwi, ale to w macu nabywam.
Klikaj w to, co najbardziej potrzebne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 08:37   #2750
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A robiłas fotkę aby sprawdzić jak to wyglada ? Bo mnie sie wydawało ze jest niby ok, a jak obejrzałam na zdjeciu to padłam
Bo sam podkład rewelacja, to prawda, ja dzisiaj po umalowaniu sie nim rano wyjęłam korektor i schowałam bo nie było czego zakrywać juz

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

De Slick jest bardzo OK Ale to jest takie bardziej tępe wykończenie a nie jak przyzmy satynowe, wiec mzoe Cie nieco rozczarować
A jak znam zycie, to niedługo kolekne VIPy i tez pewno z jakies 20%, co chwile coś jest, wiec sie spieszyc nie opłaca. Ja czekam na po świetach, na -30%
Na zdjęciu też jest ok, teraz sprawdzałam Ja też nie używałam korektora, nie było po co

Jak się nie uda z 12-tką z Francji, to po świętach zamawiam 10-tkę i 14-tkę do mieszania
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 08:39   #2751
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Na zdjęciu też jest ok, teraz sprawdzałam Ja też nie używałam korektora, nie było po co

Jak się nie uda z 12-tką z Francji, to po świętach zamawiam 10-tkę i 14-tkę do mieszania


No powinno się udać, ja tylko kasy potrzebuej nci wiecej, bo chec i parcie jest

Mam nadzieje, ze nie przejedziemy się z ta 12-ka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 08:43   #2752
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


No powinno się udać, ja tylko kasy potrzebuej nci wiecej, bo chec i parcie jest

Mam nadzieje, ze nie przejedziemy się z ta 12-ka
No właśnie, nie znalazłam swatchy z 10, 12 i 14 obok siebie, a to by się jednak przydało

Trochę mnie poniosło z MJ - napalam się, a nie wiem jak będzie u mnie wyglądał po całym dniu
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 08:47   #2753
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

o nawet maske batmana mozesz miec
http://www.ebay.com/itm/Fashion-Desi...item5674e088bf

edit, chociaz jak patrze na to molierowe to chyba moje propozycje Cie nie zadowolą
słuchajcie, moje dziecko (starsze) marzy o masce Jokera (ale nie tej przedstawiającej Jokera, ale takiej, którą Joker (Heath Ledge)r miał w scenie napadu na bank, w załączniku.... gdyby komuś w oko wpadło, byłabym zobowiązana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12016706_911020318976789_558424775_n.jpg (46,2 KB, 27 załadowań)
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2015-09-21 o 08:48
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 08:52   #2754
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A propos zmian w upodobaniach i pomadek; poradźcie proszę jakiś bezbarwny , kremowy i w miarę trwały. Nigdy nie kupowałam blyszczykow, ale moje licznie napoczęte pomadki nagle zrobiły się dla mnie za suche... (to tego, że ostatnio przez pół roku używałam diorowych l'extreme :/
Małgosiu polecam na chłodne czasy Mac Lipglass. Moj ulubiony blyszczyk , swietnie pielęgnuje, trwalosc bdb. Moj ulbiony kolor to c-thru, ktory w necue nie wyglada zbyt dobrze ale duzo zyskuje przy testach. Co wiecej uzywam go jako baze pod szminki, ktore moje usta wysuszaja.

Dodatkowo moim hitem pielègnacyjnym jest serum do ust pat&rub.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 09:32   #2755
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

tez chce do klubu grubasa
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 09:38   #2756
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ty go Olu masz, prawda? Jesteś nadal z niego zadowolona? Mogłaby któraś z naszych perfumerii tego NARSa wreszcie sprowadzić do Polski. Mam już od dawna listę chciejstw, tylko na oficjalnej stronie wysyłka przydrogawa a i z asortymentem bywa różnie.
Tak, mam w użyciu drugie opakowanie i nadal jestem bardzo zadowolona. Cześciej używam jednak Ben Nye w odcieniu Fair, bo jest tańszy i kupiłam dużo pudło . Narsa trochę oszczędzam

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Oki . Testuj i daj znać jak on w ogóle u Ciebie się sprawdzi .
Dziś przesyłka z S. będzie u mnie i od razu się biorę za testy. Myślę, że do połowy tygodnia zdążę chociaż sprawdzić, czy podkład jako taki jest dla mnie ok

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Matko kusicie tym Julianem strasznie mi się podoba, ale ja mam tyle mazideł do ust! nie! nie potrzebuję go, wcale, a wcale!


Ja lubię ćwiczyć, niestety lubię też jeść, nie lubię i nie bywam na dietach, staram się jeść zdrowo, ale ruszać się lubię odpadają u mnie ćwiczenia na siłce i w zorganizowanych grupach oraz ćwiczenie z płytką czy filmikiem

Tak, Olu myślę, że ten odcień mógłby Ci pasować
Aczkolwiek z tym podkładem jest tak dziwna sprawa, że w sumie pasowały mi trzy bo się dobrze wtapia w skórę i dopasowuje tylko, że ja nie umiem w tym świetle podjąć dobrej decyzji


Dziewczynki, a jak kupujecie pomadki? znaczy się czy dany odcień będzie Wam pasował czy nie?
Julek jest fajny, ale nie aż tak, żeby żyć bez niego nie można, przynajmniej w moim przypadku

Ja lubię jeść, a wysiłku fizycznego nie cierpię . Mogę ewentualnie spacerować lub jeździć na rowerze, ale pod warunkiem, że po płaskim

Super, że Shiseido dopasowuje się do koloru skóry. To dodatkowa zachęta

Przy doborze mazideł doustnych głównie kieruję się tym, czy odcień będzie mi pasował, ale mam też sporo szminek, które średnio komponują się z moim kolorytem, ale których kolor na tyle mi się spodobał, że i tak kupiłam. Przy nich jednak muszę sporo kombinować z resztą makijażu, żeby jako tako wyglądały .

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
A mnie Julian nie uwiódł moim zdaniem taki se
Za to bardzo mi się spodobał kolor matowej szminki Provoke 607 , jeszcze nie nabyłam ale zamierzam to uczynić

Jamsik ja jestem jeszcze grubsza niż przy poprzedniej edycji klubu
więc poproszę o wejsciówkę
Julian fajny jest, ale obecnie na mnie też wygląda na zbyt zgaszony. Może jak zrobię się bardziej blada, będzie lepiej.

To tak jak ja . Na razie jednak nic mi nie pomoże - najpierw muszę znaleźć motywację w sobie do zmiany tego stanu rzeczy .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 09:51   #2757
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
No właśnie, nie znalazłam swatchy z 10, 12 i 14 obok siebie, a to by się jednak przydało

Trochę mnie poniosło z MJ - napalam się, a nie wiem jak będzie u mnie wyglądał po całym dniu
Ja juz 3 dni go miałam i wiem, ze cały dzien wyglada super, gorzej z tym, jak 12 bedzie na zywo, chociaz w sumie nie poiwnnam sie obawiać, jesli tylko troche w niej zólci
Moze ktoś wrzuci swatche do netu tych 3 kolorów...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 10:03   #2758
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

James, kupiłaś podkład Burberry?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 10:18   #2759
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Dziewczyny tu jest filmik z 12stką Marca Jacobsa https://www.youtube.com/watch?v=HNv1hYhVQt4

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Jezu, taka jestem napalona na ten podkład, że szok.
Corii mam -20 % kod ważny do dziś we francuskiej Sephorze i chciałabym już dziś ten podkład kliknąć ze zniżką. Pisałabyś się?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 10:22   #2760
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Jezu, taka jestem napalona na ten podkład, że szok.
Corii mam -20 % kod ważny do dziś we francuskiej Sephorze i chciałabym już dziś ten podkład kliknąć ze zniżką. Pisałabyś się?
No niestety, póki co brak kasy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.