Plamy po trądziku . Jak się ich pozbyć ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-20, 09:25   #1
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616

Plamy po wypryskach :-(((


Kochaniutkie! mam na buźce małe brunatne plamki po wygojonych już wypryskach i nie wiem jak się ich pozbyć. Proszę o radę jakimi preparatami mogę je usunąć albo podajcie jakis wątek, jeżeli już o tym się pisało
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 09:42   #2
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

Skąd ja to znam
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 09:47   #3
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

no ale jak sobie z tym radzisz ? bo cera jak juz wydobrzeje to nawet gładka jest ale niestety zaden fluid, podkład, korektor czy puder nie chca zamaskowac tych plamek...wygladam wtedy jak tredowata :-(((
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 10:04   #4
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

Ja mam tylko kilka takich plamek i aż tak bardzo ich nie widać. Niedawno zakupiłam zestaw korektorów Green Medium Avonu, dają radę
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 10:24   #5
silvja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 108
GG do silvja
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

....ciekawa jestem czy to moze jest spowodowane jakimś brakiem witamin
czy moze ktos cos wie na ten temat dlaczego te ciemne zabarwienia tak ciezko znikają???
__________________
...pozdrawiam Sylwia
silvja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 10:25   #6
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

To jest coś w rodzaju "blizny" po wyprysku o ile można t o tak nazwać. MOżna je zakryć korektorem (o spori jaśniejszym od skóry).
Te plamki same znikną ale potrzeba czasu.
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 13:55   #7
myychaa
Raczkowanie
 
Avatar myychaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 41
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

polecam Sudocrem..! delikatny kremik, nie drogi (do 20zł).. może nie sprawi, że plamki znikną ale będą mniej widoczne.. powodzenia!
myychaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-20, 22:24   #8
leva84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 65
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

a co myslicie o kremie delmalibour? używałam go na niespodzianki, ale niestety nie moge powiedziec, że dzięki niemu szybciej mi one znikały. jednak teraz po niepotrzebnej akcji wyciskania sobie zbyt dużych pryszczy mam na kości policzkowej dosyć duże zaczerwienienie, które się trzyma już pare dni, dlatego postanowiłam znowóż zacząć go używać i mam nadzieję, że dzięki niemu ta część szybciej nabierze poprzedniego koloru skóry. a Wy juz próbowałyście tą maścią goić powyciskane pryszcze, po których robiły się takie ślady? były jakieś efekty?
leva84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 00:18   #9
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

Od jakiegos czasu nic nie wyciskam z twarzy a mimo to takie plamki pozostaja po pryszczach.Wczoraj jednak dostrzeglam,ze prawie zniknely,ale wiekszosc z nich utrzymywala sie na skorze kilka miesiecy,wiec teraz sadze,ze na to trzeba czasu.Z drugiej strony przez kilka dni mialam podraznienie na twarzy przez masci,nakladalam przez chyba trzy dni na to Sudocrem,czyzby to byla jego zasluga?Moze zbieg okolicznosci.Do tej pory rowniez stosowalam kwasy,teraz stosuje 2-3 razy w tygodniu na zmiane z Differinem,ale to zniknelo jak reka odjal po Sudocremie.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 11:34   #10
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

Takie przebarwienia znikną same przy stosowaniu peelingów i kremów rozjaśniających przebarwienia, ale może trwać to nawet kilka miesięcy. Może wybierz się na mikrodermabrazje?
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:55   #11
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

przed napisaniem postu warto poszperać na wyszukiwarce, codziennie pojawiają się takie tematy a te, które mają doświadczenie, nie chcą powtarzać tysiąc razy tego samego...
wrzuć na wyszukiwarkę: blizny, kwasy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 19:38   #12
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

juz kilka tematow nizej napisalam na podobny problem i mi np. pomaga masc z macicy perlowej albo inaczej masc z masy perlowej jest to krem po ktorym gina blizny po tradziku bo glownie jest do blizn ale rowniez jak sie ma plamki czerwone po krostkach to one gina jak i zaczerwienie skory ja np mam zaczerwienione a po niektorych krotkach zostaja mi plamki wiec nim smaruje. Napewno nie zniknie to w ciagu kilku dni ale po jakims czasie widac roznice trzeba cierpliwosci i mozna go stosowac tak czesto jak sie chce.
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 09:49   #13
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

Cytat:
Napisane przez pytajnik
juz kilka tematow nizej napisalam na podobny problem i mi np. pomaga masc z macicy perlowej albo inaczej masc z masy perlowej jest to krem po ktorym gina blizny po tradziku bo glownie jest do blizn ale rowniez jak sie ma plamki czerwone po krostkach to one gina jak i zaczerwienie skory ja np mam zaczerwienione a po niektorych krotkach zostaja mi plamki wiec nim smaruje. Napewno nie zniknie to w ciagu kilku dni ale po jakims czasie widac roznice trzeba cierpliwosci i mozna go stosowac tak czesto jak sie chce.
acha, oczywiście. Kilka lat temu zanim trafiłam na wizaż dałam się nabrać na ten krem - "Perła Inków". Kosztował coś koło 80zł(plus koszty wysyłki), śmierdział mydłem i nic nie dawał. Znów polecam wyszukiwarkę:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...4&postcount=15
Myślę, że warto zainwestować w coś, co naprawdę daje rezultaty (kwasy+filtry) niż w bubel który może zapychać (bo sorry, ale jest to reklamowane jako kosmetyk na wszystko, dla koni tyż )
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 18:04   #14
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

agnieska moze tobie nie pomogl ale nie znaczy ze innym nie pomoze tak samo jak komus pomoze nie znaczy ze innej osobie pomoze,na tradzik np tobie by pomoglo co innej a danej osobie juz nie wiec zadnej reguly tutaj nie ma, co do ceny to wybulilas niezla kase ja kupilam go o wiele mniej za ok 30 zl tak plus minus bo w sumie stosuje go juz prawie 3 miesiace i ceny nie bardzo pamietam i latwo dostalam masc z masy perlowej w aptece, co do tego ze smierdzi jak mydlo czy ja wiem dla mnie nie. A stosowalam wczesnej rozne preparaty wiec poprostu mysle ze trzeba szukac odpowiedniego dla siebie. Jak sie uda dodam tutaj zdjecie tego kremu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg masc.jpg (8,4 KB, 28 załadowań)
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 18:19   #15
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

Mi ten kremik też pomaga i bardzo go sobie chwalę. A co do różnicy cen, to są 2 wielkości. Mała kosztuje obecnie 43 zł a duża nie wiem dokładnie ale około 100zł.
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 18:35   #16
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

ja wlasnie tak za ok.30zl kupilam 30ml i tez na niego nie narzekam
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 08:32   #17
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

to sprawdź sobie cenę "perły inków" - oo, prawda? 70zł?
mówię o metodach pewnych, a nie dumaniu

i jeszcze jedno: blizny są umiejscowione głęboko w skórze i mi nawet 6 złuszczań kwasem TCA 35% nie pomogło - to jak krem, który nie złuszcza, może Ci skutecznie pomóc usunąć blizny?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 12:10   #18
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

na przebarwienia - filtry , filtry, filtry , i jeszcze raz filtry .
i kwasy, ale + filtry.
wrzuccie w wyszukiwarke - jest tego mnóstwo na ten temat

Edytowane przez AdaD
Czas edycji: 2013-06-27 o 08:58
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 12:55   #19
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

To prawda - wyszukiwarka nie gryzie

Kwasy, kwasy i jeszcze raz kwasy + obowiązkowo wysokie filtry. Jedyna droga do gładkiej skóry
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-24, 14:48   #20
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

Cytat:
Napisane przez agnieska
to sprawdź sobie cenę "perły inków" - oo, prawda? 70zł?
mówię o metodach pewnych, a nie dumaniu

i jeszcze jedno: blizny są umiejscowione głęboko w skórze i mi nawet 6 złuszczań kwasem TCA 35% nie pomogło - to jak krem, który nie złuszcza, może Ci skutecznie pomóc usunąć blizny?

to ze ty kupilas za 70zl nie znaczy ze wszedzie jest za 70zl, i to ze tobie nie pomaga nie znaczy ze innym nie pomaga bym o nim nie pisala gdybym slyszala ze nikomu nie pomaga ale skoro niektorym pomaga tzn ze jednak dobry jest, wczesniej ci pisalam ze tobie moze pomoc co innego a komus co innego wiec poprostu kazdy musi znalezc cos dobrego dla siebie.
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 19:16   #21
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

Mnie pomogl krem Celerit. Jest odrazu z filtrem. Mialam kilka drobnych przebarwien, ale po okolo 2/3 miesiacach stosowania,wszystko przeszlo. Kosztuje okolo 40 zl.
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 19:32   #22
ariciia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 46
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

Polecam ta stronke
http://luskiewnik.strefa.pl/acne/plama_blizna.htm
ariciia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 11:18   #23
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

Cytat:
Napisane przez pytajnik
to ze ty kupilas za 70zl nie znaczy ze wszedzie jest za 70zl, i to ze tobie nie pomaga nie znaczy ze innym nie pomaga bym o nim nie pisala gdybym slyszala ze nikomu nie pomaga ale skoro niektorym pomaga tzn ze jednak dobry jest, wczesniej ci pisalam ze tobie moze pomoc co innego a komus co innego wiec poprostu kazdy musi znalezc cos dobrego dla siebie.
zauważ, że mówimy o dwóch innych kremach - Perła Inków i No Scar, nie wiem czym się różnią, bo po lekturze mądrych i popartych badaniami postów na forach (Wizaż, Biochemia Urody) nie lubię już wyrzucać kasy w błoto. Stwierdzam, że na naturę blizn, prawdziwych blizn po trądziku (takich, których nie ukryje np. Recover Rimmela, mimo że wyczytałam opinie o jego świetnym kryciu, takich, które ledwo ukrywa Dermablend Vichy) nie zadziała nic, co nie złuszczy naskórka. Połączenie przemyslanej pielęgnacji, uważnego obserwowania zmian zachodzących we własnej skórze (nie: uporczywe wysuszanie i złuszczanie mimo skorupy suchej, ściągniętej skóry na twarzy) i napewno cierpliwości - jeśli ktoś naprawdę ma blizny, to napewno nie złuści ich w ciągu roku (a właściwie późnej jesieni-zimy-wiosny, lato odpada ze względu na nasłonecznienie. Oczywiście w ciągu pozostałych pór roku chronić skórę przed słońcem też trzeba - stabilnymi filtrami).
Jeśli znajdę na tyle czasu, wkleję zdjęcie moich blizn i wtedy zobaczysz o czym mówię. Jeśli pomaga Ci na blizny No Scar - zazdroszczę, bo u mnie nawet TCA nie daje rady. Ale proszę, nie wprowadzaj w błąd innych, którzy być może mają większe problemy od Ciebie. Niech poczytają archiwum (naprawdę mnóstwo postów) i sami ocenią czy wystarczy im No Scar (30zł wzwyż) czy znacznie droższa, ale pewniejsza kuracja kwasami (a tu cenowo różnie, od 20zł za Acne-derm, kwas azelainowy, przez 40zł za Lysanel, Effaclar, itp, po kilkaset złotych za zabieg + dobre filtry - 40/50zł za tubkę, która powinna wystarczyć na trzy tygodnie).

Zwracam też uwagę, że przy napisaniu każdego postu widnieje:
UWAGA:
Jeśli zakładasz nowy wątek, który jest kopią istniejącego pytania moderator może usunąć Twój wątek jako dubel. Możesz tego uniknąć, jeśli będziesz korzystać z wyszukiwarki forum zanim zadasz jakieś pytanie.

Tymczasem na wyszukiwarkę wystarczy wrzucić:
blizny (56 wyników, łącznie z tym postem) http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=801347
kwasy (95 wyników, łącznie z tym postem)
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=801351
przebarwienia (88 wyników, łącznie z tym postem)
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=801359

I propozycja małego eksperymentu: spróbuj "przelecieć" wzrokiem kilka najnowszych stron na forum kosmetycznym - założę się, że na każdej stronie znajdziesz choć jeden wątek o bliznach, kwasach, itp.

Jeszcze jedno: u góry wątek podwieszony pprzez redakcję, "Kwasy i filtry - przydatne linki" http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=99094


Już rozumiesz skąd zniecierpliwienie?

edit: http://www.uroda-zdrowie.pl/product_...products_id/38
Perła Inków jedynie zmieniła opakowanie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 11:36   #24
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Plamy po wypryskach :-(((

I jeszcze skład Perły Inków/No Scar:
Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol and Ceteareath-3 (and) Sodium Cetearyl Sulfate, Mineral Oil, Dimethicone, Glycerine, Allantoin, Polysorbate-60, Mother of Pearl Powder, EDTA, Imidazolidinylurea Lysinecarboymethyl Cisteynate, Methyl Isothiazolinone (and) Methyl Chloroisothiazolinone, Parfum, BHA (and) Tocopherol (and) Triethyl Citrate.

Aqua raczej nie trzeba tłumaczyc...
Cetyl Alcohol - http://www.wizaz.pl/chemia/view.php?id=140
Cetearyl Alcohol - http://www.wizaz.pl/chemia/view.php?id=126
Ceteareth-3 - http://www.wizaz.pl/chemia/view.php?id=109
Mineral Oil - http://www.wizaz.pl/chemia/view.php?id=911
Polysorbate 60 - http://www.wizaz.pl/chemia/view.php?id=973
itd
jeśli ktoś zainteresowany - http://www.wizaz.pl/chemia/search.php
komedogenność: http://www.zerozits.com/Articles/acn...e/article6.htm
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...198237&v=2&s=0
http://www.cosmeticscop.com/learn/di....asp?TYPE=MAIN

a teraz państwo wybaczą, ale robota czeka
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 14:33   #25
karolas87
Przyczajenie
 
Avatar karolas87
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 14
plamy po trądziku usuwane przez kosmetyczkę

chcialabym sie dowiedzieć czy kosmetyczka jest w stanie usuńąc mi plamy i czerwone miejsca po trądziku jesli tak to w jaki sposob i jaki jest koszt takiego zabiegu
karolas87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 18:26   #26
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: plamy po trądziku usuwane przez kosmetyczkę

Kosmetyczka może w pewien sposób rozjaśnic przebarwienia pozostałe po trądziku (za pomoca specjalnych mask itd. ostatnio sama byłam na tego rodzaju zabiegu ), ale nie może ona, np. użyc bardziej stężonych kwasów, po których są podobno lepsze efekty - to może tylko wykwalifikowany dermatolog.
Przejrzyj forum, wpisz w wyszukiwarkę hasło "kwasy"/"przebarwienia" - jestem pewna, że otrzymasz dużo dokładnych informacji. Ten temat przewija się dosyć często przez forum. Pozdrawiam
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 20:39   #27
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Dot.: plamy po trądziku usuwane przez kosmetyczkę

hejka ja wlasnie chodze na zabiegi do kosmetyczki nazywaja sie mikrodermabrazja koszt 150 zl jeden ale rewelka ja juz mialam 3 wiem koszt jest ale skladalam na te zabiegi troche czasu,do tej pory uzywalam zwyklych peelingow maseczek mialam nawet peelingi kwasowe ale marne rezultaty a tutaj skora jest swieza szybciej sie goja wszelkie wypryski ,ma ladny koloryt,i co najwazniejsze przebarwienia sa prawie nie widocznie(prawie bo mam straszna cere i problemy ze skora i niestety wypryski wychodza dalej)polecam
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 12:09   #28
karolas87
Przyczajenie
 
Avatar karolas87
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: plamy po trądziku usuwane przez kosmetyczkę

dzieki wielkie popytam czy u mnie w mieście któraś z kosmetyczek wykonuje takie zabiegi
karolas87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 12:53   #29
szef
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Post Plamy na twarzy po syfach !!

Jak pozbyliście się przebarwień,plam po wyciskaniu syfów ??
Problem z syfami juz się skończył dla mnie ( chyba ) i pozostały przebarwienia po wyciskaniu.Wygląda to dość nie ciekawie....
Co mam używać zeby i ten problem rozwiązać??
Kremy,toniki ? Prosze najlepiej o dokładne nazwy kremów albo czego kolwiek!!!!!
szef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 13:11   #30
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Plamy na twarzy po syfach !!

Jeśli poświęcisz chwilę czasu na przeszukanie forum (tego oraz biochemii) to znajdziesz BARDZO WIELE wątków dotyczących walki z przebarwieniami. To naprawdę jeden z częściej porusznych tematów.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.