A może PERUKA ? wątek zbiorczy ! - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-01, 11:01   #331
_rzabka_
Raczkowanie
 
Avatar _rzabka_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 152
Dot.: A może peruka??????

Witajcie
Ja się właśnie bardzo poważnie przymierzam do zakupu Lace Wig. Choruję na łysienie plackowate od kilku dobrych lat, więc peruka jest rzeczą niezbędną.. A mam już dość sztucznych "czapek"..
U kogo Wy kupowałyście swoje Lace Wig? Widziałam jak tu na forum pisała dziewczyna o nicku Orbsik. Kupowała może któraś u niej?
Bardzo proszę o informacje
Pozdrawiam
_rzabka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 15:48   #332
girldominika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez Mondello Pokaż wiadomość
i jak tam Twoja lace??
po pierwszym myciu już pewnie nie wyglądały tak samo...

Naprawdę przestrzegam przed zamówieniami z Chin szkoda pieniędzy.

Za to z całego serca polecam Panią Sylwie (orbsik) oraz firme secondhair (Panią Weronike)

pozdrawiam
Moja Lace po 2 miesiącach użytkowania wygląda idealnie i ja czuję się idealnie, najgorsze już za mną- szok rodziny i znajomych i moja nauka "aplikowania" lace, a muszę przyznac, że na początku było naprawdę cięzko i nie raz i nie dwa zapłakana chciałam ją wyrzucic.

Włosy może delikatnie straciły swój początkowy blask ale wyglądają dzięki temu naturalniej bo wtedy wygładały tak bardzo zdrowo że aż może troszkę podejrzanie. Nie plączą się, nie zauważyłam jakiś braków. Na razie jest mi nadal źle że spotkało mnie coś takiego że musiałam szukac pomocy w lace ale teraz myślę o tym raz w tygodniu czy dwa razy a wcześniej, codziennie, co godzine, co minutę dosłownie ciągle... płakałam i myślałam że to już koniec i tak będzie wyglądało moje życie..
girldominika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 17:44   #333
YourNightMare_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 28
Dot.: A może peruka??????

Znacie jakiś sklep z perukami we Wrocławiu? Bo się doszukać nie mogę, a potrzebuję czegoś porządnego, nie z internetu.
__________________
Zapuszczam me pukle

Oraz chudnę z 73 na 55 - od 01/09/2011 Mile widziane porady i słowa wsparcia



Olejek na włosy: 03/09/2011r
Olejek na pazurki: 03/09/2011r
Olejek na rzęsy: 17/06/2010r
YourNightMare_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 13:42   #334
mika4545
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: A może peruka??????

Ma moze ktoś jakies zdjecia w peruce

Edytowane przez mika4545
Czas edycji: 2011-11-03 o 13:48
mika4545 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 12:47   #335
damarissss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: A może peruka??????

Ja też rozglądam sie za peruką, ale nie bardzo jestem w temacie . Preoszę pomóżcie , czym mam sie kierowć przy wyborze i najwazniejsze gdzie moge ją dostac czy zamówić ????
damarissss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 22:02   #336
mika4545
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: A może peruka??????

a masz może jakieś zdjęcie?
mika4545 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:16   #337
xmiisiiaczekx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: A może peruka??????


http://www.natashadekaaba.com/FOTO/P...BLOND/B10A.jpg


cześć podoba mi się taka peruka ale tylko na wesele i nie wiem czy sobie jej czasem nie kupić na tą uroczystość. moje włoski nie nadają się żeby je jakoś sensownie upiąć czy coś, a taka peruka na taką okazję to chyba dobry pomysl co myslicie?


Edytowane przez xmiisiiaczekx
Czas edycji: 2012-01-07 o 19:23 Powód: zły link
xmiisiiaczekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 07:47   #338
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: A może peruka??????

ja kupowałam kiedyś z chin są stosunkowo tanie i można tam znaleźć lace wig i normalne poniżej zamieszczam link dla zainteresowanych

http://www.aliexpress.com/wholesale/...ce+wig&CatId=0

trzeba znac odrobinkę angielski ew. ściągnąć sobie przeglądarke Google Chrome i tłumaczy wtedy całe strony na polski no i trzeba posiadac konto na PayPalu to nie jest taka trudna spr aczkolwiek teraz dolar jest stosunkowo drogi więc trzeba sobie przekalkulowac gdzie się bardziej opłaca
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 07:50   #339
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: A może peruka??????

dodaje zdjęcie w peruce właśnie z Chin niestety szybko ją sprzedałam ponieważ kanekalon nie przypadł mi do gustu i raczej odradzam włoski z tego materiału najlepsze naturalne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 82e2a50c84.jpg (29,7 KB, 194 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 22:37   #340
xmiisiiaczekx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: A może peruka??????

fajna ta stronka

dużo też jest na ebay i ioffer.
xmiisiiaczekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 11:19   #341
Lolly77
Przyczajenie
 
Avatar Lolly77
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: A może peruka??????

Hej dziewczyny to i ja dolacze sie do dyskusji nt flw.

Ja nosze moja od poczatku wrzesnia 2011. Moja decyzja poparta jest tym,ze moje wlosy sa cienkie wiec nie mam ich po zapuszczac a ja zawsze marzylam o dlugich,pieknych wlosiskach

Pierwsza lace kupilam w sumie jakies dwa lata temu na ebay,ale nie przekonala mnie wcale. Byla z kanekalonu i dziwnie sie w niej czulam. We wrzesniu zdecydowalam sie na zakup u Chinczyka, jest piekna, wlosy Indian Virgin,20 cali. Jednak zle wymierzylam czepek i 404 dolary poszly do szafy. Druga kupilam u innego Chinczyka o 100 dolarow taniej, 16 cali, wlosy Chinskie Virgin. Falowane, tamte byly silky straight. Calkiem spoko teraz nosze naprzemiennie te dwie (ta pierwsza ma klipy i thin skin wiec momo ze zle czepek byl wymierzony to akurat przylega spoko, tylko kucyka nie mozna zrobic ani zebrac wlosow) i na razie nie ma mowy bym z tego zrezygnowala, zwlaszcza, ze zapuszczam wlasne (ale tylko o jakies pare cm) jako ze scielam je na dosc krotko.

Na avatarze jestem w tej pierwszej lace
Lolly77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 15:54   #342
mika4545
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: A może peruka??????

Lolly77 i jak wychodzisz gdzieś to nie poznają że to peruczka?

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

xmiisiiaczekx i jak kupiłaś na wesele to peruczkę?
mika4545 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 19:52   #343
Lolly77
Przyczajenie
 
Avatar Lolly77
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: A może peruka??????

Mika, no nie wiem, ja mam nadzieje, ze nie Mam silk top ktory pozwala mi na czesanie sie na bok, do tylu, etc. Raczej mnie pytaja czy sobie doczepialam (co jest dosc zabawne) czy mi urosly tak wlosy i w sumie wcale az tak sie nie dziwia jak mowie, ze tak :P
Lolly77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 08:02   #344
kasiunia30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: A może peruka??????

Witajcie, mam do sprzedania nowa nigdy nie uzywana lace wig. Wlosy europejskie, czarne , dlugie. Baza idealnie imitujaca skore glowy. Zainteresowanym fotki lace moge przeslac na maila.
kasiunia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 21:42   #345
mika4545
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: A może peruka??????

Lolly77 a masz jakieś zdjecie zeby to z bliska zobaczyć bo na tym avatarze to małe jest ?
mika4545 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 17:30   #346
Lolly77
Przyczajenie
 
Avatar Lolly77
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Hej dziewczyny, nie widzialam Twojego pytania Mika, sorry. Mam zdjecia, moge wyslac ale naprawde, niezaleznie ile by nie patrzyc nie pozna sie na zdjeciach ze to peruka, powaznie. Na zywca inaczej, wtedy moze byc widac swiecacy sie klej (dzis zle posmarowalam i niestety..) albo wylazace moje wlosy spod lace. Cudow nie ma ale wiecie co? Ja sie nie przejmuje, CO MNIE OBCHODZI CO KTOS SOBIE MYSLI! Moja lace, moja glowa, moja sprawa

Zalaczam fotki, pierwsza w lace nr 1, reszta w obecnej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 30092011806.jpg (80,2 KB, 417 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18012012282.jpg (97,3 KB, 383 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18012012290.jpg (73,2 KB, 316 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19012012297.jpg (84,9 KB, 340 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-09-23 o 17:45 Powód: post pod postem
Lolly77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 14:51   #347
Lolly77
Przyczajenie
 
Avatar Lolly77
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: A może peruka??????

Hej Caliente

Tu gdzie mieszkam najczesciej na lysienie stosuje sie minoxidil (mezczyzni 5% a kobiety 2% roztworu). Nie wiem czy jest to dostepne na rynku polskim ale pewnie tak tyle ze pod inna nazwa?

Co do peruk, radzilabym Ci sie zastanowic na full lace wig, czyli nie znow taka zwykla peruka ta robiona jest na zamowienie (zwykle, chyba ze pasuja Ci standardowe rozmiary) i jest na delikatnej siateczce, niemal niewidocznej dla oka ludzkiego. Powiem brutalnie: im kto ma mniej wlosow tym lepiej poniewaz tym naturalniej wyglada i nie wplatuja sie wlasne wlosy kiedy sie klei, klej czy tasmy wytrzymuja wtedy mnostwo czasu i nie ma mowy by lace odpadla.

Full lace wig (pogoogluj to sobie) jest robiona z ludzkich wlosow, jest to naprawde wspaniala rzecz dla tych co marza o naturalnie wygladajacych, bujnych wlosach. Np dla mnie zawsze mialam mysie kosmyki a teraz kupilam sobie juz 4 peruke full lace i jestem tak szczesliwa ze hej

Te peruki mozna czesac w dowolny sposob, nakladac zel, lakier, krecic, etc. Wytrzymuja ok 8ms do roku. Naprawde polecam, mnie choc sasiedzi widzieli w moich krotkich kosmykach teraz pytaja co zrobilam ze mam takie piekne dlugie wlosy!

Tylko teraz musiabys sie naprawde dobrze zastanowic gdzie taka lace kupic, ja zawsze zamawiam "u zrodla" czyli u Chinczykow.

Powodzenia
Lolly77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:47   #348
DemonDemoe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 24
Dot.: A może peruka??????

Od niedawna jestem właścicielką peruki z "japońskiego włókna" -
Wydaje mi się że wszyscy powinni zauważyć że to peruka, ale... ze zdziwieniem stwierdzam że tego nie widzą!
Sytuacje typu: "mamo, chcę TAKĄ farbę do włosów""nie wiesz jak to niszczy włosy?" (nastolatka + matka szepczące w tramwaju)
czy ludzie którzy pytają jaki to kod koloru i firma farby, a później stwierdzają, że pewnie robiona u fryzjera....
Myślę, ze ludzie jeszcze są nieprzyzwyczajeni że ktoś może nosić perukę. Jedyne czego muszę unikać, to zdjęc z lampą błyskową - ta jej nie służy...

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2012-06-13 o 20:52
DemonDemoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 10:20   #349
mantra221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: A może peruka??????

hej tez miałam problem z perukami( bo moje wlosy nie nadaja sie do pokazywania ) zawsze te włosy lecą na twarz albo jest ich za dużo i ma sie kask zamiast głowy ,ale w końcu mam taki system ze kumpela żeby uwierzyć kazał mi zdjąć bo nie chciała wieżyc ze to peruka.Polecam każdemu kto ma swoje włosy których niestety nie da sie pokazać ja mam łysienie plackowate i mimo ze swoje włosy mam ładne to ciągle gdzieś mam łyse place .Babka zrobiła mi ręcznie taka perukę dostosowała ilość włosów,zrobiła tak ze nie lecą na twarz no za☠☠☠... Polecam każdemu ze szczęścia www.h-m-p.pl.
Iza
mantra221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 08:49   #350
aanna28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: A może peruka??????

Lolly77
Mogła byś dać jakieś namiary na swojego sprzedawce ?
aanna28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 20:43   #351
Lolly77
Przyczajenie
 
Avatar Lolly77
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: A może peruka??????

Aanna, jasne, ale nie wiem czy tak mozna na wizazu??
Moze da sie przez priva albo cos? nie chce sie tu nikomu narazic.

Aha, teraz zamawialam u 2 innych bo sie wkurzylam na mojego ze spoznial sie z dostawa (to trzeba brac pod uwage jak sie zamawia u Chinczykow..) i powiem tak: gorszego szajsu to ja jeszcze nie widzialam!! za 233$ kupilam 14 calowa lace u jednego i od przyjscia "twala" 2-3 tygodnie, potem zeszmacila sie na maxa Nastepna: 26 cali z innej firmy. Tu znow kantuja na dlugosci, ich 26 to jak 22 u mojego starego chinczyka.
Wlosy ladne ale nie ma zadnej roznicy miedzy nimi a tymi od mojego. No zalamac sie idzie a zaplacilam jakies 120 $ wiecej

Od razu mowie ze lace mojego wytrzymuja ok 7-9 ms, wlosy w trakcie robia sie troche sianowate, ale gdy potraktuje sie je Bio silkiem to od razu wygladaja lepiej. Po tym czasie juz jest ciezko cos zrobic no chyba ze kapiel w Cloroxie ale to juz inna historia
Lolly77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 11:53   #352
aanna28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: A może PERUKA ? wątek zbiorczy !

do Lolli77
..jeszcze Cię pomęczę. Napiszesz z którego chińczyka byłaś zadowolona a z którego nie i dlaczego ?.
Zbieram po forach info na ich temat i mam już od tego niezły bałagan w głowie a muszę mieć te włosy bo robi się nerwowo...
annaforum@interia.pl
P.S.
Twoje zdjęcia dają nadzieję że można ładnie i naturalnie wyglądać ...
aanna28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 23:45   #353
godza123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Peruka- która lepsza?

witam ponownie
Rozważyłyśmy wszystkie za i przeciw w kwesti przedłuzania włosow i wyszło na to, że zamiawiamy perukę- prosty sposób na udaną metemorfozę
JEdnakże mam problem w dobraniu modelu, ponieważ ten pierwszy podoba mi się znacznie bardziej, jednak nie wydaje mi się, aby zdjęcia były realne i obawiam sie, że peruka nie będzie wyglądała na naturalną ;I
(Ozywiscie nie jest to żadna reklama,albo spam, po prostu mam trudność z dokonaniem decyzji)
Pierwsza;
http://allegro.pl/twoja-metamorfoza-...666888576.html
(nr. 74)
lub
http://allegro.pl/peruka-pl-73-45-ci...608467716.html
Albo
http://allegro.pl/peruka-pl-86-05-ja...636211153.html
Z góry dziękuję wszystkim wizażankom za poswięcony mi czas
Pozdrawiam

Edytowane przez godza123
Czas edycji: 2012-09-30 o 01:16
godza123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 00:19   #354
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Peruka- która lepsza?

hm zdajesz sobie sprawę ze złej jakości peruki? to są sztuczne włosy.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 00:29   #355
godza123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: Peruka- która lepsza?

oczywiście wiem, że nie są to włosy naturalne, bo na takie mnie niestety nie stać, tym bardziej, że peruka to prezent dla córki. Ale starałam się wybierać z tych lepszych jakosciowo
godza123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 00:31   #356
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Peruka- która lepsza?

no ładne są, więc teraz juz do Ciebie należy wybór ja bym brał 1
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 00:34   #357
szatynka_#
Raczkowanie
 
Avatar szatynka_#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 363
Dot.: Peruka- która lepsza?

2
szatynka_# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 07:32   #358
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: Peruka- która lepsza?

Według mnie pierwsza jest najlepsza
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 10:29   #359
Lolly77
Przyczajenie
 
Avatar Lolly77
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: A może PERUKA ? wątek zbiorczy !

Ja tez uwazam ze nr 1. z tym ze widze ze sa dosc drogie te peruki jak na kanekalon, na przyszlosc lepiej kupowac bezposrednio u prducenta, zapiszcie sie na aliexpress.com (to cos jak Ebay czy allegro ale chinski) w wyszukiwarce wpiszcie full lace wig synthetic hair (na przyklad) i pojawiaja sie MILIONY opcji
i to za 20-30$ z kosztem przesylki wliczonym.

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Wlasnie przeczytalam na opisie jednej z w.w peruk na alegro ze trzeba czekac od 14-28 dni, wiec sprzedawca z Polski nawet nie ma ich na stanie! Czyli zamawia za jakies 17 dolarow i Chinczyk wysyla ja na adres klienta, przebitka totalna!

Radzilabym naprawde zamawiac ze stronki aliexpress, wychodzi na to samo ale o wiele, wiele taniej! Mozna sie pokusic nawet na dwie albo i trzy za cene jednej na allegro

Ja zamawiam tam niemal wszystko, ciuchy, dostawce moich lace tez tam znalazlam, stronka jest naprawde ok. Placi sie karta i w razie gdyby przesylka nie doszla zglasza sie to sprzedawcy (wszystko oczywiscie po angielsku, w razie czego moge pomoc) i oddaje kase.

Polecam
Lolly77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 17:39   #360
NinonneLaFay
Raczkowanie
 
Avatar NinonneLaFay
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 32
Dot.: A może PERUKA ? wątek zbiorczy !

Odświeżam wątek o perukach. Otoż ze mną jest tak - mam swoje mocne, grube włosy. One się kompletnie nie układają. Z natury są dość ciemne, ale bez połysku, kolor jak wypłowiałe ciemne drewno. Maluję farbami ciemnymi - wychodzi za czarne, potem odrosty wyglądają brzydko, jak wziełam farbę jasniejszą (karmel) wyszły mi z przodu rude. Zakręcę loki, pół godziny później wszystko rozprostowane, a ja mam uczulenie na lakier do włosów. Obecnie nadal mam długie włosy, znowu wyblakłe. Chciałabym zrobić blond, jednak na moich włosach nie wychodzi (chyba, że ktoś lubi kurczaczki, żółciutki ;p). Tak, byłam u fryzjera z tym. Kupa kasy, efekty średnie. Zrobiłam sobie luźną trwałą bo chciałam utrwalic swoje fale, ale nie - wyszła mi wata na głowie. Także zastanawiam się nad blond peruką
NinonneLaFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 10:32:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.