alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-28, 09:45   #31
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Niuniaczek współczuje ci z całego serca moim zdaniem to wina fryzjerki bo zamiast się spytać co masz za farbę na głowie to zaraz farbowała w moim mieście fryzjerki to same patałachy ale zawsze jak szłam to pierwsze o co pytali to jaki kolor mam na głowie i jakiej firmy farbę używałam.

co do szamponetek ja bym na twoim miejscu spróbowałą sama się chciwiłąm ale jakoś mi przeszło. Firma Joanna ( choć ma cieńki farby) ma nowość na rynku szamponetki pisze włąśnie o nich bo kolorki są fajne .

Można je obejżeć na stonie joanny,adres www.joanna.pl
a te szamponetki dokłądny adres strony to http://www.joanna.pl/produkty/multicolor/

karzde opakowanie z kolorem można sobie obejżec naciskając na nazwę koloru.
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 18:47   #32
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Widze że nikt już tu nie zagląda więc zbieram pajęczyny i




Piszcie dziewczyny
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 08:23   #33
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Czekamy na Twoja relacje po uzyciu alcantary Ja juz też zamówiłam moją farbę i mam nadzieję, że do przyszłego piątku przyjdzie
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 09:38   #34
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Ja jak narzaie racze się srebna płukanką Deli, wiadomo rudy to rudy i nie zaejdzie alepo tej płukance jest stonowany i nie rzuca się az tak bardzo w oczy, mój kotewk mówi że w rudym mi nawet fajnie i mi pasuje (heh chyba chce mi pomóc w moich rozterkach), .

W innym wątku czytałam o Decolor Loreala( farba ton w ton) i chyba spróbuje połozyc sobie bez , podjadędo hurtowni na 11-listopada tam zawsze jakas fryzjerka robi zakupy to mi doradzi
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 10:00   #35
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Obecnie mam cos takiego na głowie ---- 1 zdjecie

Chciałabym miec pasemkawtakim odcieniu----2zdj JAkie to kolor?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cx.jpg (23,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair%2052.jpg (39,6 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez Niuniaczek
Czas edycji: 2007-02-01 o 09:44
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 17:22   #36
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Witam

do Ali ja jeszcze nie dostałam swojej przesyłki z farbami a facet mówił że wysłał w tydzień temu we wtorek chyba wtedy coś nie tak z pocztą jest jeszcze trochę poczekam a potem się wściekne


Do Niuniaczek na moje oko farba ton w ton nie pokryje nic a tym bardziej rudych pasemek, ona raczej jest dobra żeby pogłębić kolor który masz na głowie np jak masz naturalne popielato brązowe włosy to możesz nadać im troszkę cieplejszy odcień lub jak farba ci spłowiała możesz kolor pogłębić.
A co do kolorów to pierwsze zdjęcie z simpsonową to kolor na górze naturalny bardzo jasny blond a od dołu czerwień z domieszką miedzi albo machoniu. A drógie zdjęcie to pasemka koloru bardzo jasny blond i taki delikatny jasny blond popielaty. Tak przynajmiej na moje niefachowe oko one wyglądają . Ja kiedyś miałam blond na górze a czerwony na dole ogólnie karzdemu się podobał a szczególnie jednemu koledze ale kolor czerwony po ok 3 tygodniach już nie przypominał czerwieni zato był niezwykle spłowiałym machoniem w porywach do jasnego brązu. Niestety ten odcień już nikogo nie zachwycał
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 09:47   #37
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

No własnie ,ja teraz wyglądam tak jak Sipmsonowa na zdjęciu heh, chyba muszę się z tym pogodzić ,bo jak narazie nie chce farby nakładać (choćta alcantra kusi....) a na farbe ton w ton szkoda kaski boi tak nie bedzie efektu
DziekiMilcia23 za radę i czekam na twoję opowieści odnośnie farbowania
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 10:04   #38
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Witam miło że mogłam coś ci doradzić i czekam na moją paczuszkie.
Mam nadzieje że nie będe musiała interweniować na poczcie ale jak narazie wygląda na to że będe musiała. Co za pech tyle razy kupowałam na allegro i zawsze paczki dochodziły do mnie najpóźniej na 3 dzień. Jak dziś nie przyjdzie wyśle meila do tego sprzedawcy czyli herbatnik1 bo podobno na poczcie wysyłającego się takie sprawy załatwia. Zobaczymy jak facio sobie poradzi bo telefonów nie odbiera a mój mąż dzwonił do niego ze 5 razy oczywiście nadziewał się na sekretarke , naszczęście na meile odpisuje.
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 10:29   #39
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

A prosiłaś o wysłanie priorytetem (czyli jeszcze dodatkowo z dopłata 1,5 - mnie wysłka kosztowała 9zł) czy wysłał zwykłą paczke ekonomiczną? Bo one ida czasem nawet 2 tygodnie...
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 12:28   #40
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Właśnie dokładnie nie wiem bo mąż robi przelewy a on tam mało pamięta, tylko herbatnik1 pisał że my zapłaciliśmy za paczkę ekonomiczną a mu się pokręciło i wysłał pryjorytetem. Chociaż do końca mu nie wieże bo od niego tyle ludzi kupuje że może nie pamiętać no ale nr paczki mi podał.

To co myślisz że mam jeszcze tydzień poczekać?
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 12:54   #41
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Ja bym poczekała do poniedziałku i poszła robić burde na poczcie
Bo najprawdopodobniej gdzieś leży u Ciebie na poczcie i nie dostałas awiza. Akurat paczki rozwozi POCZTEX i oni sa dość sprawni, więc watpie, żeby im to zajeło aż tydzień. U mnie czesto zostawiają sąsiadce jak mnie nie ma w domu Chociaz mi sie tak średnio to podoba.
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 18:41   #42
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

HA ha ha, dobre. Naszczęście nie musze, bo jak już pisałam mój mąż przez ten tydzień był 2 razy na poczcie sprawdzli i nic nie było. A dziś zadzwonił do nich i powiedzieli że paczka już tydzień lerzy czyli od 24 a herbatnik wysyłął 23. Ciekawe co za niedouczone pindy tam robią że paczki znaleść nie mogą choć człowiek fatyguje się osobiście.

Bądź co bądź paczka jest i teraz tylko czeka na wielkie farbowanko
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 15:44   #43
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

No i jak wyszło farbowanie??? Czekam na wyniki bo moje zbliża się wielkimi krokami !!!
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 16:59   #44
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Witaj Alu chiałam dziś się pofarbować bo mąż miał jechać na ryby ale była brzydka pogoda i został w domu i jutro najprawdopodobniej pojedzie.
Więc jutro farbowanko, tyle że poprosze mame o pomoc w farbowaniu bo ta farba podobno jest gęsta więc tył głowy i odrostów ciężej się farbuje.
Farba loreala jest taka płynna że sama po odrostach się rozlewa a z gęstą trzeba robić dokładniej odrosty a ja tyłu głowy niezobacze

To do jutra
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 08:07   #45
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Witam jak obiecywałam wczoraj pofarbowałam włosy.
Zrobiłam tak nie farbowałam całej długości tylko 1 cm odrostów i następne 4 centymetry od głowy tych rudawych na reszte długości włosów ( przedewszystkim końcówki) nałożyłam oliwke żeby farba ich nie zniszczyłą no i efekt: A więc jestem dość zawiedziona gdyż oczekiwałam po farbie przedewszystkim że rozjaśni te żółtawe włosy od głowy i nada im chłodny odcień niestety tak się nie stało faktycznie rozjaśniła włosy ale kolor 5 cm od głowy jest złotawy i różni się nadal od reszty włosów.
Szczeże mówiąc żałuje że nie zastosowałam Loreal color booster bo napewno by sobie z nimi lepiej poradziła. Alcantara tak jakby nie chwyciła tych ostatnio rozjaśnionych włosów. Co do samej farby to jest gęsta i bardzo długo ją nakładałam ( sama ) jak skończyłam to jeszcze poprawiałam bo już widziałam czarne placki ztyłu głowy, śmierdzi jak farba, a co do niszczenia włosów ciężko mi to ocenić bo włosy rozjaśniałam tylko 5 cm od głowy a reszte włosów miałam zabezpieczone przed zniszczeniem, ( jak farbowałam lorealem to rozjaśniałam 3,5 cm odrosty a potem jeszcze nałożyłam farbe na całe włosy na ok 15 min- więc włosy przez kilka dni były przesuszone) no ale włosy na głowie są nie wypadają nadmiernie to chyba nie niszczy mocno.

Niestety za miesiąc będe musiała rozjaśnić odrosty i 5 cm długości złotych włosów a wtedy sięgne po Loreal Color Booster Metalic Blond Silver ponieważ nadaje włosom chłodniejszy odcień i jest płynna przez co nakłada ją się szybko bez obaw że gdzieś się niedofarbują odrosty.

Przesyłam zdjęcia po:
2 pierwsze zdjęcia są to włosy złotawe
1 zdjęcie odrostów
1 zdjęcie włosów które były zabezpieczone przed farbowaniem( te najjaśniejsze włosy)
Zdjęcia są tanie okrojone bo musiałam zmiejszyć ich rozmiar
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03280.JPG (35,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03264.JPG (41,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03252.JPG (118,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03262.JPG (57,9 KB, 38 załadowań)
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 10:00   #46
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
Witam jak obiecywałam wczoraj pofarbowałam włosy.
Zrobiłam tak nie farbowałam całej długości tylko 1 cm odrostów i następne 4 centymetry od głowy tych rudawych na reszte długości włosów ( przedewszystkim końcówki) nałożyłam oliwke żeby farba ich nie zniszczyłą no i efekt: A więc jestem dość zawiedziona gdyż oczekiwałam po farbie przedewszystkim że rozjaśni te żółtawe włosy od głowy i nada im chłodny odcień niestety tak się nie stało faktycznie rozjaśniła włosy ale kolor 5 cm od głowy jest złotawy i różni się nadal od reszty włosów.
Szczeże mówiąc żałuje że nie zastosowałam Loreal color booster bo napewno by sobie z nimi lepiej poradziła. Alcantara tak jakby nie chwyciła tych ostatnio rozjaśnionych włosów. Co do samej farby to jest gęsta i bardzo długo ją nakładałam ( sama ) jak skończyłam to jeszcze poprawiałam bo już widziałam czarne placki ztyłu głowy, śmierdzi jak farba, a co do niszczenia włosów ciężko mi to ocenić bo włosy rozjaśniałam tylko 5 cm od głowy a reszte włosów miałam zabezpieczone przed zniszczeniem, ( jak farbowałam lorealem to rozjaśniałam 3,5 cm odrosty a potem jeszcze nałożyłam farbe na całe włosy na ok 15 min- więc włosy przez kilka dni były przesuszone) no ale włosy na głowie są nie wypadają nadmiernie to chyba nie niszczy mocno.

Niestety za miesiąc będe musiała rozjaśnić odrosty i 5 cm długości złotych włosów a wtedy sięgne po Loreal Color Booster Metalic Blond Silver ponieważ nadaje włosom chłodniejszy odcień i jest płynna przez co nakłada ją się szybko bez obaw że gdzieś się niedofarbują odrosty.

Przesyłam zdjęcia po:
2 pierwsze zdjęcia są to włosy złotawe
1 zdjęcie odrostów
1 zdjęcie włosów które były zabezpieczone przed farbowaniem( te najjaśniejsze włosy)
Zdjęcia są tanie okrojone bo musiałam zmiejszyć ich rozmiar
Rzeczywiście wyszedł Ci dość...hmm...ciemny. U mnie efekt był nieco inny... Widocznie mimo zbliżonego koloru włosy nasze się różnią, a być może poprostu za krótko trzymałaś ( ja ponad 50minut).Zastanawia mnie jakby ten kolor wyglądał przy 12% utleniaczu, jednak boję się takiego eksperymentu po tym co moje włosy przeszły.
W każdym razie przyznam, ze też zdradziłam juz Alcantarę.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 10:12   #47
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

No to jestem zawiedziona W piatek farbuję popielato-platynowym blondem i zaczęłam sie troche obawiać Dam znać co mi wyszło po piatkowym farbowaniu.
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 10:40   #48
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Witam,
Do Mariti- farbowałam włosy od nasady i bardzo dokładnie i długo ( na karku włosy też o dziwo są żółtawe) po tym długim i mozolnym farbowaniu trzymałam farbę na włosach przez ok 45 do 50 min , zwilżyłam włosy i masowałam głowe jeszcze przez ok 3 min. Potem zmyłam farbę i umyłam włosy szamponem z odrobiną szamponu silver ( króry bardzo szybko łapie na końcówkach na szaro więc starałam się nim myć tylko włosy przy głowie lecz nie zadziałał na nich) . A z jaką farbą zdradziłaś alcantare?


Do Ali przykro mi że przyniosłam wam złe wieści ale karzde włosy inaczej łapią farbę i rozjaśniacz, dodatkowo masz kupiony chłodniejszy odcień więc może efekt będzie leprzy niż u mnie. Z niecierpliwością czekam na wieści jak ci się udało farbowanko


A ja zaczynam trenować słodkie minki bo jak pojade do supermarketu z mężem to kupie sobie loreala farbę a on pewnie będzie w niebo wzięty
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 10:49   #49
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

A wiecie co dziewczyny mam w szafie schowaną farbę na czrną godzinę jakby mi kolor nie wyszedł

To jest farba do blond włosów która rozjaśnia 1-2 tony i nadaje platynowy odcień

Jak myślicie to jest ta czarna godzina czy lepiej patrzeć na te złoto-rudawe kudły przez miesiąc?(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03282.JPG (22,0 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03284.JPG (22,0 KB, 48 załadowań)
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 11:04   #50
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Hm... Mi sie ten twój kolorek nawet podoba zwłaszcza że włosy na zdjęciu zdrowo wglądają Lepsze złote niż miedziano- rude ,Może podczekaj chociaż tydzień.Co do Loreala to ja ten kolorek (wogóle na cała rodzinkętych rozjaśniającch ) slinie się od conajmniej roku...ale zwsze brakuje mi odwagi. Kiedyś zaczepiłam dziewczyne w Roosmanie , kupującąwłaśnie tąfarbe- dodam żemiała super kolorek , powiedziała zepoleca jak najbardziej i ze do odwaznych swiat należy
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 11:52   #51
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Ja bym farbowała jak mi nie wyjdzie ten platynowy blond to w sobotę lece po farbe Wellaton 12/0 o której pisała w któryms watku chyba Mariti jestem juz zdesperowana, nie wytrzymam dłużej żółci na kłakach!
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 14:17   #52
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Witam, wczoraj gdy wyjełam tą farbe Marion platynowy blond z szafy pomyślałam " mąż na rybach więc lece farbować" nie tracąc czasu postanowiłam szybko się z tym uporać pofarbowałam 5 cm długości włosów od głowy , poszło mi szybko bo farba była płynna. Miałam trzymać farbę na głowie 40-50 min trochę sie bałam bo nie chciałam skończyć z popalonymi włosami ale co jakiś czas je ciągnełam sprawdzając czy się nie kruszą. Usiadłam przy oknie oglądając telewizje.Po 30 min trzymania farby na głowie spojżałam w okno a tam mój mąż zmarznięty wraca. Jak się poderwałam i poleciałam
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 14:23   #53
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

cd.
do łazienki bez chwili wachania zmyłam farbę z głowy i umyłam szamponem roztrzęsiona wyszłam z łazienki myśląc że poczuje farbę. Naszczęście się nie skapną.


Co do efektu to szału nie ma już podczas spłukiwania włosy ( tam gdzie były farbowane) były mocno przesuszone aż bałam się je przeczesywać palcami ale po odżywkach ich stan nie jest zły. Co do koloru włosy są trochę jaśniejsze i miej złote ale nadal mają ciepły odcień ( no cóż gdybym wiedziała że nie potrzymam jej długo na głowie wcale bym się nie brała za farbowanie
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 17:22   #54
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Witam ponownie zrobiłam zdjęcia włosów po tym moim nieudanym pomyśle poprawiania niezadawalającego fabbowania. Zdjęcia zrobiłam przed chwilą niestety nie w świetle dziennym tylko w różnym świetle sztucznym na każdym wychodzą trochę inaczej więc efekt.... taki jaki jest. Cienie padają w różnych miejscach przez co włosy wyglądają jakby miały ciemne miejsca ( szczególnie przy rozdziałku).

A wracając do farbowania to jak wczoraj rozjaśniałam tą farbą marion to widziałam w 3 miejscach ciemiejsze włosy przy odrostach po farbowaniu alcantarą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03291.JPG (37,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03302.JPG (25,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03304.JPG (27,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03306.JPG (26,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03308.JPG (34,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03311.JPG (42,1 KB, 30 załadowań)
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 15:54   #55
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Po farbowaniu platrynowo-popielatym blondem wyszedł mi mniej więcej taki kolor jak na Twojej 3 fotce po farbowaniu alcantarą Czyli ogólnie nie platynowy tylko żółty i to na odrostach, które wczesniej zrobiłam dekoloryzatorem wiec powinien byc popielato-platynowy. juz więcej tej farby nie kupię, zawiodłam się Ale dekoloryzator całkiem niezły, prawie całkowicie zniwelował mi rude pasemka na dole włosów No to musimy dalej szukac dobrej jesnej farby o srebrzystym odcieniu jak coś znajdziesz to daj znać
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 14:35   #56
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Dzięki za opis utwierdziłaś mnie w przykonaniu że ta farba cięńko rozjaśnia a jeszcze słabiej nadaje zimny odcień.

Ja za miesiąc najprawdopodobniej pofarbuje się Loreal metalic blond silver i napisze jak sała sobie rade z tymi żółtymi kłakami ale też możliwe że znów snajde jakąś inną farbę i będe eksperymentować. Bądź co bądź napisze.
Mam nadzieje że jak następnym razem pofarbujesz to też się podzielisz swoimi doświadczeniami.

Pozatym może ktoś z czytających forum ma jakąś swoją ulubioną farbę rozjaśniającą- to też niech napisze.

Pozdrawiam.
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 15:06   #57
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Ja następnym razem chyba wypróbuję Welaton 12/1 to jest jakis bardzo jasny popielaty blond i dodam do niego troche utleniacza alcantary A dziasiaj planuję użyć po umyciu głowy szampon koloryzujacy Delia "srebrny blond" taką saszetke do 6 myć. Mam nadzieję, że chociaż troche zniweluje mi ta żółć A nie ma w niej utleniacza i amoniaku, więc nie zniszy mi wlosów mam nadzieję
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 18:54   #58
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Ja używam szamponu silver z jedwabiem który na moich jasmych włosach łapie bardzo szybko dlatego ostatnio wymyłam nim mocno włosy od głowy tak aby jasne włosy były na końcach nie miały z nim styczności ale niestety tych od głowy nie ruszył tak samo płukanka " srebrzyk"
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 20:00   #59
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Milcia mam pytanko do ciebie , jak myslisz na ile balayage starczy mi takie opakowanie rozjasniacza 500g ? bo znowy mnie wzieło by sobie kupic na alegro a jest to koszt 140 zeta (razem z woda 09%) i tak rozkminiam na ile razy by mi to starczyło...azupełnie nie mam pojecia
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 09:26   #60
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Witam

Wydaje mi się że ( zależnie od długości i gęstości włosów oraz od tego że raz pofarbujesz całą długość włosów innym razem same odrosty) 500 gram rozjaśniacza powinno wystarczyć ci na co najmiej 10 zabiegów rozjaśniania.Cena którą podałaś jest dość wysoka ale jak podzielisz ją przez 10 to wychodzi tanio. Mimo to nie wiem o jaki rozjaśniacz ci chodzi ja na allegro widziałam takie:



Rozjaśniacze:



Rozjaśniacz NOUVELLE 500g za 50 zł ( bez utleniacza)

ROZJĄŚNIACZ Z JEDWABIEM PROFISILK 500gr KREMOWY za 28 zł ( bez utleniacza)


KADUS ROZJAŚNIACZ 1kg SUPER CENA WYSYŁKA 5zł za 115 zł ( bez utleniacza)


BLONDORAN POWER ROZJAŚNIACZ 500g WYSYŁKA FREE za 52 zł ( bez utleniacza)


LONDA Blondoran prof. rozjaśniacz do wł. 500g za 49 zł ( bez utleniacza)

Goldwell Oxycur Platin rozjaśniacz 500 g za 69 zł ( bez utleniacza)

Joanna Rozjaśniacz Platinum z proteinami 500 g za 28 zł ( bez utleniacza)

SCHWARZKOPF IGORA PROFESSIONAL ROZJAŚNIACZ 450g za 61 zł ( bez utleniacza)

MATRIX ROZJAŚNIACZ 500 g DO WŁOSÓW za 76 zł ( bez utleniacza)




Rozjaśniacze z utleniaczem



L'OREAL PASTA PLATINIUM rozjaśnia włosy blond Przedmiotem aukcji jest 500 ml Pasta Platinium ,,NIEBIESKA ,, + 1000 ml aktywator 9% za 119 zł


LOREAL PLATINIUM PASTA ROZJASNIAJĄCA bez Amoniaku Przedmiotem aukcji jest 500 g pasty platinium + 1000 ml aktywatora 9% za 145 zł








Utleniacze





Utleniacz Platinium aktywator 9% 1000 ml WARTOOOO za 38 zł

UTLENIACZ W KREMIE 1000 ml ALCANTARA za 9.90 zł


WODA UTLENIONA W KREMIE 1000ml jest przeznaczona do profesjonalnych farb i rozjaśniaczy. LEO ACTIV, LEO 3% 6% 9% 12% 15% za 9.90 zł

Londa Color - emulsja utleniająca 12% 1000ml za 15 zł

OXID'O - woda utleniona 3%,6%,9%,12% 1L - ALFAPARF za 32 zł
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.