Ziaja Pro? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-17, 19:30   #121
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez waniuśka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam dzisiaj peeling - jeden bardzo mocny, a drugi mocny, bo nie było dwóch takich samych a wzięłam też dla koleżanki i tak się zastanawiam który sobie zostawic, jak myślicie który będzie lepszy dla cery z dośc dużą ilością zaskórników i niedoskonałości? Skłaniam się raczej ku temu b. mocnemu (choc pani w sklepie twierdziła, że właściwie nie ma różnicy... ), ale chciałam jeszcze zasięgnąc Waszej fachowej opinii Przymierzałam się też do zakupu tej maski z mikrodermabrazją ale niestety jej nie mieli chwilowo... Peelingu i tej maski można używac razem czy lepiej na to uważac?
Ja mam ten bardzo mocny i jestem zadowolona Myślę, że do Twojej cery będzie ok, bo moja jest podobna Ale nie wiem jaki jest mocny.

Ja stosuje zawsze ten peeling a potem maske z mikrodermbrazją i jest ok
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 07:15   #122
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Ziaja Pro?

Dziewczyny wczoraj po raz pierwszy uzyłam maski glinka+ mikrodermobrazja i nie wiem co myślec. Nie wiedziałam, że ma ona kryształki, co chyba nie jest dobre dla mojej naczynkowej cery. Czy będą jakies efekty jesli poprostu będę ja nakładać i pozostawiać na 10 min bez masowania. Nie chcę sobie jeszcze bardziej pogorszyć cery. Proszę poradźcie mi cos.!!!
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 08:07   #123
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj po raz pierwszy uzyłam maski glinka+ mikrodermobrazja i nie wiem co myślec. Nie wiedziałam, że ma ona kryształki, co chyba nie jest dobre dla mojej naczynkowej cery. Czy będą jakies efekty jesli poprostu będę ja nakładać i pozostawiać na 10 min bez masowania. Nie chcę sobie jeszcze bardziej pogorszyć cery. Proszę poradźcie mi cos.!!!
No ale przeciez nazwa maski wskazuje na to że będzie miała drobinki
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 08:19   #124
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No ale przeciez nazwa maski wskazuje na to że będzie miała drobinki
no właśnie jakoś nie pokojarzyłam Wiesz stwierdziłam, że skoro to maska to nie będzie miała konsystencji peelingu. Nie wiem czy używać ja czy nie. Ponawiam pytanie dot. sposobu nakładania. Może wystarczy położyć i zmyć??
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 12:52   #125
Hatifnatka
Raczkowanie
 
Avatar Hatifnatka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin / Wawa / Radom
Wiadomości: 152
GG do Hatifnatka
Dot.: Ziaja Pro?

Super topik.
Ja właśnie przymierzam się do zakupu maski z mikrodermabrazją. Może jeszcze peeling mocny...Wypowiadam wojnę zaskórnikom!
__________________
Miss Raspberry...
Hatifnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 16:29   #126
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie dot. sposobu nakładania. Może wystarczy położyć i zmyć??
Na tej samej masce tylko bez mikrodermabrazji, nie trzeba masować, wystarczy nanieść i zostawić. Także myślę, że i tu można tak spróbować
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 21:54   #127
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez talus Pokaż wiadomość
Na tej samej masce tylko bez mikrodermabrazji, nie trzeba masować, wystarczy nanieść i zostawić. Także myślę, że i tu można tak spróbować
Dziekuje szkoda by mi było ją odstawić, a nie mam komu dać. Jak będzie kiepsko, to zrezygnuje z niej.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 05:59   #128
martus9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 146
Dot.: Ziaja Pro?

Dziewczyny mam 20 lat dlugo miałam tradzik teraz tez jesli nie uzywam czegos to potrafi mnie cala obsypac.ale jesli mam buske bez wiekszych zmian ropnych to czy moge uzyc tego peelingu ktory tak wszystkie zachwalacie?Boje sie ze moge ja podraznic ale potrzebuje jakiegos dobrego oczyszczajacego scieraczka bo po wszystkich lekach i specyfikach skora jest taka zmeczona , zanieszyszczona.
martus9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 16:00   #129
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Dziekuje szkoda by mi było ją odstawić, a nie mam komu dać. Jak będzie kiepsko, to zrezygnuje z niej.
Daj znać jak efekty
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 16:36   #130
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Ziaja Pro?

hej dzewczyny zastanawiam sie nad kupnem tego mocnego peelingu z ziaji pro, tylko chcialabym go stosowac do nog a konkretnie do łydek bardzo prosilabym o opinie dziewczyny ktore juz go testowaly czy faktycznie jest "mocny" ? bo szukam naprawde dobrego scieracza
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 16:43   #131
Tomy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 147
Dot.: Ziaja Pro?

Czy któraś z was korzystała ze sklepu www.ziaja-sklep-warszawa.pl ?
Bo zarejestrowałam się tam, zeby kupić kilka rzeczy. Zamówienie złożyłam w zeszłym tygodniu i wybrałam przesyłkę w 72h. No i cisza....na stronie status zamówienia ciągle taki sam, na maile mi nie odpisali.
__________________

Tomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 16:48   #132
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Ziaja Pro?

A kliknęłas link który jest podany w mailu który zostal wysłany do Ciebie po wysłaniu zamówienia??
Otwierając ten link, potwierdza sie złożenie zamówienia.

Mi ten link nie rzucił się w oczy mimo że jest na samym poczatku podany i tak sobie czekała Na szczęscie na drugi dzień się zorientowałam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2008-11-19 o 16:49
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 16:58   #133
Tomy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 147
Dot.: Ziaja Pro?

No wlasnie kliknelam od razu po zlozeniu zamowienia jak mi napisali, ze w mailu trzeba kliknac na link potwierdzajacy I niestety mimo podanego numeru zamowienia mam ciagle ten sam status zamowienia czyli: "Przygotowanie do wysłania".
__________________

Tomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 17:03   #134
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez Tomy Pokaż wiadomość
No wlasnie kliknelam od razu po zlozeniu zamowienia jak mi napisali, ze w mailu trzeba kliknac na link potwierdzajacy I niestety mimo podanego numeru zamowienia mam ciagle ten sam status zamowienia czyli: "Przygotowanie do wysłania".
Oo kurcze, to sklep daje kolejną plamę.
Vibesce pomylili zamówienia, Tobie nie wysyłają Oj nei wiedza że robią sobie antyreklame - w końcu na Wizazu są tysiace potencjalnych klientów.
Moze spróbuj zadzwonić?

Ja złożyłam zamówienie w poniedziałek. Aż się boję jak moja "przygoda" z tym sklepem się skończy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2008-11-19 o 17:08
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 17:11   #135
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Ziaja Pro?

dziewczyny a dostałyście od razu nr konta bankowego na które trzeba przelać kase??
do mnie nic takiego nie przyszło :/ jak napisałam do nich żeby mi podali wszystkie info to niby w mailu zwrotnym z zamówieniem powinnam dostać - tyle że nic takiego nie dostałam w tym samym mailu od nich dostałam jednak nr konta - kase zaraz wpłaciłam i czekam na zmiane statusu zamówienia <od wpłaty minęło dwa dni a ciągle na nią czekają>
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 17:21   #136
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Ziaja Pro?

Nr jest podany na końcu maila którego dostaje się po złożeniu zamówienia

Widocznie wpłata jest jeszcze nie zaksięgowana na ich koncie.

I jeszcze zapytam z ciekawości - przelew robiłaś może z konta WBK przez internet?? Bo ja tak i wląsnie się okazało, że moja wpłata (+ wpłata z BU) nie została zrealizowana Musiąłam własnie drugi raz zrobić te wpłaty To juz trzeci raz gdy czekam na coś a tu sie okazuje że bank nie zrealizował przelewu. Musze jutro zadzwonić
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2008-11-19 o 17:24
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 17:23   #137
Tomy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 147
Dot.: Ziaja Pro?

Uuuuuuu no to coś u nich nie teges. Ja wybrałam zapłate przy odbiorze paczki, jakoś nie chciałam wpłacac na konto ani płacić kartą kredytową, chociaż zazwyczaj w sklepach internetowych płacę właśnie kartą a tu coś mi szepnęło, żeby tego nie robić

Dlatego tez pisałam do nich maila, z pytaniem kiedy mogę się spodziewać paczki i niestety żadnej odpowiedzi nie otrzymałam.
__________________

Tomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 19:41   #138
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro?

Tomy, jeśli wybrałaś odbiór osobisty, to nie przejmuj się - też miałam tak, że status zamówienia ani drgnął.... jeśli minął przepisowy czas - wal na sklep

chyba że chcesz wcześniej zatelefonować, to też jest jakieś wyjście. Ja zadzwoniłam zaniepokojona brakiem zmian w statusie, a zdziwiona pani po drugiej stronie powiedziała, że paczka przecież od wczoraj czeka
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 06:53   #139
Tomy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 147
Dot.: Ziaja Pro?

Dzięki tiarus za pocieszenie Zamierzam dzisiaj zadzwonić tam i zapytać o co chodzi)
Mam nadzieję, że tez sie okaze, że np. paczka do mnie już jedzie)
__________________

Tomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 11:09   #140
gragu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 52
Dot.: Ziaja Pro?

Witajcie ja tez sie zalogowałam właśnie w tym sklepie ale jeszcze nie złozyłam zamówienia i raczej tego nie zrobie, bo czytając wasze posty to aż strach czy w ogóle paczka z zamówieniem do mnie dotrze. To chyba wybiore allegro chyba że znacie jeszcze jakiś dobry i tani sklep( wysyłkowy) ,gdzie można dostac kosmetyki ziaji pro
gragu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 11:29   #141
gragu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 52
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez tiarus Pokaż wiadomość
zależy jaki masz typ cery... nic o tym nie napisałaś....

no i czy próbowałaś sama czy byłaś u kosmetyczki czy dermatologa.
Wiem, że to nie jest proste, mi też nie było łatwo się wybrać, ale się przemogłam i uważam że warto... nawet jeśli pójdziesz tylko raz, na diagnozę cery i określenie problemów, bo na własną rękę i na oślep można sobie więcej krzywdy niż pożytku zrobić.... z cerą niektórych błędów już się nie da naprawić....

pisz co i jak pozdrówki

Dziekuję ci bardzo za odpowiedź Moja cera jest mieszana , na czole i nosie mam niewielkie zaskórniki otwarte , ale na policzkach jest dość sporo zaskórników zamkniętych i właśnie te najbardziej mnie denerwują Brevoxyl zastosowałam bo miał naprawdę dobrą opinie wizażystek , niestety po 2 miesiącach jego stosowania , nie widzę jakiejś poprawy zaskórniki nadal są i ani nie drgnęly. Oprócz tego stosowałam peeling z avonu z serii oczyszczającej lekko chłodzący ( bardzo dobry) i krem nawilżający humektan ( dostępny w aptece nie wiem czy mnie czasem nie zapycha może znasz cos w rozsądnej cenie co by nie zapychało?). Jako młoda dziewczyna nastolatka stosowałam na twarz maści i kremy sterydowe poniewaz miałam zmiany uczuleniowe. Na szczęście nie mam problemów z trądzikiem ropnym lub z innymi krostami tylko te zaskórniki .Dodam ,że jak kiedyś próbowałam je wycisnąć to wyszła ze środka jakaś śmierdząca maź . Więcej tego nie robie bo wiem że nie można wyciskać nic co jest na twarzy. Na wizażu dobrą opinie ma lysanel svr i myślałam że może jak to dziadostwo się złuszczy to będzie najlepsze rozwiązanie . Potem pomyślałam że może kosmetyki ziaji pro będą sposobem na pozbycie się zaskórników., ale nie wiem co dokładnie kupić. Jeśli chodzi o dermatologa to przepisała mi benzacne i kazała buzię natłuszczać ale to tez nie pomogło. Może ty albo inna z wizażystek cos mi doradzi będę bardzo bardzo wdzięczna.
gragu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 11:36   #142
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Ziaja Pro?

www.inermis.pl ale tam jest sporo drozej niż w tym sklepie firmowym Ziaji.
Ale z drugiej strony są tam jeszcze inne firmy i szybko mają nowości
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 13:01   #143
gragu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 52
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
www.inermis.pl ale tam jest sporo drozej niż w tym sklepie firmowym Ziaji.
Ale z drugiej strony są tam jeszcze inne firmy i szybko mają nowości

Dziękuję .
gragu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 15:48   #144
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
hej dzewczyny zastanawiam sie nad kupnem tego mocnego peelingu z ziaji pro, tylko chcialabym go stosowac do nog a konkretnie do łydek bardzo prosilabym o opinie dziewczyny ktore juz go testowaly czy faktycznie jest "mocny" ? bo szukam naprawde dobrego scieracza
Co prawda to nie Ziaja Pro, ale dobrym ścieraczem jest peeling z Lirene antycellulitowy, taki pomarańczowy zobacz sobie opinię na KWC
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 15:49   #145
Tomy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 147
Dot.: Ziaja Pro?

Zadzwoniłam dzisiaj do tego sklepu z pytaniem co z moją paczką. Powiedziała pani że zorientuje sie i oddzwoni. Za pol godziny oddzwonił pan, który twierdził, że nie mogl się do mnie dodzwonić bo nikt nie odbierał. Powiedziałam, że to niemożliwe, bo jestem chora i siedze w domu na tyłku.
No nic, w kazdym razie pan powiedzial, ze nie maja 2 kosmetyków i czekaja na dostawe i wtedy do mnie paczke wysla.
Poprosilam jednak, zeby dali wczesniej znac mailem lub telefonicznie kiedy to moze nastąpić bo tak to nie wiadomo co sie z paczka dzieje.
Powiedzial, ze oczywiscie sie skontaktuja. No i to tyle. Na maila, ktorego wczesniej wyslalam do nich nie odpowiedzieli wiec nie wiem czy mailem dadza mi znac.
__________________

Tomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 15:56   #146
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Ziaja Pro?

Ja w tym sklepie w Warszawie robiłam zakupy osobiscie. Panie tam sa bardzo słabo zorientowane, na podłodze kartony z produktami nieporozpakowywane ( duuuzo) i sama musiałam poprawiać panie, bo nie dawały mi tego co chciałam. Odnioslam wrażenie, że nie znaja sie za bardzo na tych produktach... Więc jeśli to one robią paczki i wysyłki to nie dziwie się, że są problemy... :/
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 15:58   #147
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Ziaja Pro?

Oj widzę, że Ziaja ma jakieś zamieszanie w swoim internetowym sklepie.
Mnie pomylili zamówienie, wysłali mi coś innego i na dodatek ciężko było to wszystko z nimi odkręcić :/
No ale teraz już wszystko wyjaśnione, kazali mi czekać na wysyłkę ponowną, niestety jej realizacja będzie trwała .... 2 tygodnie
A wszystko dlatego że mają braki i czekają na dostawy z gdańska !!
Odechciało mi się już tych kosmetyków
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 16:04   #148
Tomy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 147
Dot.: Ziaja Pro?

No to fajnie....a ja się zasugerowałam tym,ze podali terminy oczekiwań 24h i 72 h. hahaah.
Gdybym wiedziała, że te terminy mają się jak pięść do nosa to może bym się pofatygowała tam, chociaż średnio mi to po drodze jest.
A tak to co robić....przynajmniej dobrze, że nie zapłaciłam kartą czy przelewem. Ale tak to jeszcze paczke rozpakuje przy gościu zeby zobaczyć czy wszystko jest to co zamawiałam.'
__________________

Tomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 17:05   #149
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Ziaja Pro?

Dostałam dziś moją maskę, po którą sama musiałam iść na poczte...
Okazało się, że nie dostałam maski ściągającej, która zamówiłam, tylko oczyszczającą, a w dodatku sreberko pod pokrywką było otwarte. Co robicie w takiej sytuacji ? Zaznaczę, że maska kupiona na allegro.
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 07:40   #150
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Ziaja Pro?

talus dzieki za zainteresowanie te lirene tez mam na oku
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-03 15:15:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.