Zaczerwienienie po trądziku HELP - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-26, 02:44   #1
keller22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Unhappy

Zaczerwienienie po trądziku HELP


witam,
Chyba z rok temu po wyciśnięciu pryszcza została mi czerwona plamka na nosie i tak jest do dziś, czy jest może jakieś laserowy sposób na to?, bo plamka wcale nie blednieje, a gdy jest np lato i jest doś ciepło a ja sie tylko letko spoce to plamka robi sie bardzo czerwona, nie wiem czy dobrze myślę ale chyba to przez pęknięte naczynka krwionośne.

Czy zna ktoś może jakieś miejsce w Katowicach gdzie można to usunąć?

dzięki za helpa
keller22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 14:05   #2
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Zaczerwienienie po trądziku HELP

Też chciałabym Ci pomóc,ale niestety sama mam taki problem... Na policzkach po ropnych pryszczach zostało mi pełno gładkich czerwonych plamek, co wygląda okropnie no i nie wiem czym to potraktować Z tego co wiem to są jakieś zabiegi na przebarwienia u kosmetyczki, jakimiś kwasami. Proponuje,żebyś udała się do kosmetyczki , bo na pewno w Katowicach takich usług nie brakuje i po prostu zapytaj ona Ci doradzi
Aha i mam pytanie do wszytskich, którzy tu zaglądają: co mam stosowac na takie blizny? Czy pomoże krem unedr twenty na przebarwienia potrądzikowe?
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 15:44   #3
kla17udia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zaczerwienienie po trądziku HELP

Cytat:
Napisane przez keller22 Pokaż wiadomość
witam,
Chyba z rok temu po wyciśnięciu pryszcza została mi czerwona plamka na nosie i tak jest do dziś, czy jest może jakieś laserowy sposób na to?, bo plamka wcale nie blednieje, a gdy jest np lato i jest doś ciepło a ja sie tylko letko spoce to plamka robi sie bardzo czerwona, nie wiem czy dobrze myślę ale chyba to przez pęknięte naczynka krwionośne.

Czy zna ktoś może jakieś miejsce w Katowicach gdzie można to usunąć?

dzięki za helpa
mam pokładnie ten sam problem jedna plamka na nosie, jak sobie z tym poradzić?? prosze pomóżcie
kla17udia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 16:05   #4
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Zaczerwienienie po trądziku HELP

Ja na blizny używałam NOSCAR - krem z masy perłowej...mam nadzieje ze dobrze pamietam nazwe...male czerwone plamki zniklaja po 4 dniach smarowania (10 razy dziennie hehe i dokladnego wcierania) teraz uzywam CEPAN ale bardzo nieleguralnie więc efektów brak
Polecam więc Wam to pierwsze...30-50zl musicie za to dać, ale krem bardzo przyjemny Na codzien żeby schować te naczynka możecie stosować IWOSTIN-krem na naczynka;] mi bardzo pomaga nakładam rano pod podkład i już nie mam takich czerwonych plamek w okolicach nosa.
Tyle co Wam moge poradzic Buźka
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 01:19   #5
eskamoro
Raczkowanie
 
Avatar eskamoro
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
Dot.: Zaczerwienienie po trądziku HELP

miałam ten sam problem na policzkach ... teraz nie mam sladu po czerwonych plamkach... udalo mi sie ich pozbyc stosujac w tych miejscach avene diacneal( na noc) i cicalfate (na dzien)...dla bardziej niecierpliwych polecam zamiast dicneal'u krem silnie zluszczajacy Noviderm boreade zawiera m.in. 10% kwasu glikolowego (a dcneal 6%) ale w przypadku jednego i drugiego cicalfate jest obowiązkowy.
__________________
eskamoro
eskamoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 14:47   #6
arturtbg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Zaczerwienienie po trądziku HELP

Droga eskamoro!

Czy możesz napisac coś więcej na temat tych śrdoków? Konkretnie to czy można je kupić w aptece, jak długo je stosowałaś i czy mogą usunąć drobne blizny?
arturtbg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.