Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-22, 09:12   #3841
monika7891
Raczkowanie
 
Avatar monika7891
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: PL/lubuskie/ZG
Wiadomości: 232
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość

ile Nivei! oj kochana za takie zakupy powinnas jaka znizke od producenta dostac!
ktory krem Nivea na dzien lubisz najbardziej?

heheale nie dostalam niestety zadnej znizki
jesli chodzi o ulubiony krem na dzien to trudne pytaniejak widac mam zestawy do roznych rodzajow cer,poniewaz moja skora jest bardzo kaprysna-i ciezko jej dogodzic jednym rodzajem. Ale chyba bedzie to ten odzywczy do cery suchej i wrazliwej -bo w zasadzie taka mam cere i on najlepiej ja pielegnuje. ale i tak wszystkie kremiki uwielbiam

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
cóż za "firmowy" zbiór.A ja jestem pełna podziwu dla kogoś , kto umie sie powstrzymać przed kupnem kosmetyku z innej firmy.Same perełki .Dobrze ,że padło na nivea bo mają dość bogatą ofertę i z jakością też nie jest źle.
Rzeczywiście rabat na nivea powinnaś mieć stały, w końcu taka wierna klientka to skarb .
Ciezko mi powstrzymac sie czasami pzed kupnem innych kosmetykow,ale wiem,ze nie moge za bardzo poniewaz czesto dostaje uczulenia Ale nie narzekam z tego powodu-ciesze sie,ze ulubiona firma pasuje mi w 100% I jak gabipati wspomnialas maja dosc bogata oferte i jakos tez nie jest zla
Jeszcze sa kosmetyki z Garniera niektore, ktore moge uzywac i z AA,no i czasami cos ziaji sie trafi.


A WY dziewczynki macie swoje ulubione firmy??Czy tylko ja jestem taka maniaczka jednej ??

Miłego dnia wszystkim zycze!!
monika7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 09:22   #3842
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez monika7891 Pokaż wiadomość
A WY dziewczynki macie swoje ulubione firmy??Czy tylko ja jestem taka maniaczka jednej ??
Mi bardzo służy Ziaja, zarówno ta drogeryjna i seria Pro i Med. Mam z niej żel do mycia, tonik, kremy do twarzy i ciała. Lubię też serię Babydream, co prawda dla dzieci, ale dorosłym też dobrze służy.

Do ciała to różnie, zależy co wynajdę na wizażu i mnie skusi
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 09:26   #3843
monika7891
Raczkowanie
 
Avatar monika7891
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: PL/lubuskie/ZG
Wiadomości: 232
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
monika7891 - pure invisible spray to ten w przezroczystej buteleczce (chyba nowość?), czy dezodorant?
Mam też pytanie o dernilan - też go mam, ale pewnie z racji na nieregularne stosowanie, nie zauważyłam poprawy - a mam spore, bolesne zrogowacenia :-( Jak często go stosowałaś, żeby zadziałał? Na noc czy na dzień też - jest dość tłusty.

pure invisible spray to ten trzeci od Pumy. A ten w przezroczystej buteleczce( pierwszy od Pumy) to deodorant -no wlasnie chyba nowosc-choc nie ma na nim takiej informacji,ale dopiero 2 tygodnie temu wyczailam go w rossmanie -i on to jest z serii Fresh Natural( dozownik do pskania ma jak woda toaletowa)-bardzo fajny,slicznie pachnie.
Dernilan stosowalam ok 2-3 tygodni na noc i naprawde czasami tylko w dzien,ale tylko jak siedzialam w domku. Najlepiej grubo nim posmarowac i wskoczyc w bawełniane skarpetki-wtedy dziala chyba najlepiej. A jest jeszcze krem dernilan ponoc-wiec moze on na dzien bylby lepszy.I pewnie bedzie mniej tłusty niz masc.



justitia mam do Ciebie pytanko odnosnie serii natural beauty. Jak sie ona sprawuje? wlasciwie jak dziala? jestes zadowolona? i od jakiego wieku jest przeznaczona?
monika7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 10:22   #3844
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez monika7891 Pokaż wiadomość
No tak to moja ukochana firma-od dziecka krem nivea mi towarzyszy i nie mam uczulen po innych kosmetykach tej firmy
A zel Happy Time jest swietny dla mnie. Cudownie pachnie, myje, co wazne dla mnie nie wysusza chodz nie nawilza jakos szczegolnie-ale od tego sa balsamy-wazne ze skora nie jest po nim sucha ,sciagnieta. No i jest wydajny. Dobrze sie pieni,nie musze wylewac duzo zeby sie cala nim umyc.
Dziekuję za odp.
Chyba kupię ten żel za jakiś czas ;]
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 10:35   #3845
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

monika7891 - dziękuję. Teraz wszystko jasne
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 13:53   #3846
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

najnowsze zakupy
i do tego jeszcze seteczka euphorii CK
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4200272.jpg (177,1 KB, 221 załadowań)
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 14:07   #3847
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
najnowsze zakupy
i do tego jeszcze seteczka euphorii CK
Ale malinowo
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 14:10   #3848
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez monika7891 Pokaż wiadomość
witam jestem tu od niedawna i obserwuje ciuchutko watek no i własnie teraz postanowilam sie wlaczyc Jestem zakupoholiczka chyba uwielbiam kosmetyki,ale z powodu silnej alergi i problemow skornych nie moge eksperymentowac za wiele-na szczescie mam jedna ukochana firme i ona mi słuzy
Jestem pełna podziwu dla Waszych zbiorow I tak nieskromnie pochwale sie na powitanie moim skarbem
pozdrawiam
miłośniczka Nivei;*
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 16:03   #3849
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
dziekuje
zielony garnier na noc jest super ma taka fajna gesta konsystencje, pachnie typowo seria Nutrigenist
swietnie nawilza, ale rano jak wstane moja buzia jest matowa, gladka i wypoczeta - przy wszystkich innych kremach na noc ktore probowalam, a bylo ich wiele, po przebudzeniu wygladam jak polana olejem a pory sa dwa razy wieksze - dla mnie to znak ze krem ktorego uzylam mnie zapycha z Garnierem nie mam takiego problemu

co jakis czas go jednak odstawiam i przez tydzien, dwa stosuje krem Nuxe - tez mnie nie zapycha

co tu duzo mowic, seria Nutrigenist jest jakby stworzona dla mnie, regularnie stosuje choc zdarzaja mi sie skoki w bok i probuje czegos nowego ale Garniera zawsze mam pod reka
Dziękuję mam podobną cerę do Ciebie, widziałam go w promocji z mleczkiem do demakijażu i lusterkiem w biedronce za 29,90
zapewne go wypróbuję, bo uwielbiam gęściejsze nocne kremy które rano pozostawiają cerę matową mam nadzieję że na mnie tez tak będzie działał

Cytat:
Napisane przez xxxMadziaxxx95 Pokaż wiadomość
A co ty mi tu pokazujesz
Fa wąchałam i rzeczywiście ładnie pachnie, ale nie kupiłam (wtedy dopiero co przyszło zamówienie z 5 żelami ;P)
no rzeczywiście, nie zauważyłam
przez Ciebie Fa leży osamotniony coś nie mogę się za niego zabrać
Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Shpilcia - dziękuję za odpowiedź. Zmartwiłaś mnie opinią o tym peelingu do stóp:-( Zdążyłam go już kupić. Też myślałam, że będzie to tańszy odpowiednik avonu, a tu klops! Pewnie będę go używać tak jak ty - jako osobny żel do stóp. Co do odżywek - tez je juz mam - natknęlam się na nie przypadkiem i od razu wzięłam wszystkie 4 rodzaje. Mam nadzieję, że się sprawdzą.
nie no peeling tragedia użyjesz to zobaczysz będę szukała dalej albo poczekam jak się pojawią w netto w niższej cenie i zakupię hurtowo na lato
Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
najnowsze zakupy
i do tego jeszcze seteczka euphorii CK
jak malinowo
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 16:20   #3850
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość

przez Ciebie Fa leży osamotniony coś nie mogę się za niego zabrać
Przepraszam Nie chciałam Cię do niego zniechęcać
Ja też mam niechęć do używania swojego (kupiłam jak jeszcze nie wiedziałam, że testują na zwierzętach )
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 17:49   #3851
Skeruch
Raczkowanie
 
Avatar Skeruch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 325
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
najnowsze zakupy
i do tego jeszcze seteczka euphorii CK
jak Ci się podoba zapach malinowego masła? nie jest dla Ciebie mdły, masło do ciała nie uczula? bo kurczę wąchałam i jakiś taki zgaszony, przytłaczający był, bez żadnej otoczki zabezpieczającej - dla mnie okropnie nie higieniczne.


Cytat:
Napisane przez monika7891 Pokaż wiadomość

A WY dziewczynki macie swoje ulubione firmy??Czy tylko ja jestem taka maniaczka jednej ??
ja się trzymam bardzo wielu firm, aczkolwiek po wielu próbach i błędach, na mojej półce króluje Garnier i Nivea.
Skeruch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 17:50   #3852
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Jak sie sprawuje peeling nano? Bardzo mi przypasił tonik nano
Ogólnie tragiczny. Szybko schnie na buzi, a po zmyciu totalne NIC. Zdania w KWC są podzielone, jeśli chcesz to spróbuj. A tonik jest faktycznie dobry, ładnie pachnie i dobrze odświeża. ;P

Kurcze, kupiłam dziś żel Garnier Czysta Skóra ale dorobiłam się ranki na twarzy (zderzyłam się s kimś i okulary swoim szkiełkiem mnie 'porysowały' dosyć głęboko) i narazie sobie odpuszczę.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 18:02   #3853
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez xxxMadziaxxx95 Pokaż wiadomość
Przepraszam Nie chciałam Cię do niego zniechęcać
Ja też mam niechęć do używania swojego (kupiłam jak jeszcze nie wiedziałam, że testują na zwierzętach )
Madzia nieświadomie i tak zapewne coś jesz/używasz co było testowane na zwierzętach, niestety to plaga- chociażby milka tez jest testowana na zwierzętach jak i batoniki mars
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 18:32   #3854
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Skeruch no właśnie w opakowaniu zapach mi się podobał, ale na skórze już mi nie dopowiada, jest strasznie mdły i sztuczny niemalże czuć tam zwykłe masło do smarowania :|
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:08   #3855
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Moje ostatnie nabytki

Miniaturka czerwonego Garniera do ciała dostałam z okazji zakupu kremu do twarzy Garniera
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (74,3 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111 1.jpg (68,5 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111 111.jpg (70,2 KB, 146 załadowań)

Edytowane przez dziewczyna
Czas edycji: 2009-04-22 o 20:35
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:20   #3856
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Czy tylko ja mam taki problem, że nie widzę zbiorów Dziewczyny? Nie ma ich, po prostu!
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:24   #3857
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Może masz włączonego AdBlocka?
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:30   #3858
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Jak sie sprawuje peeling nano? Bardzo mi przypasił tonik nano
Ogólnie tragiczny. Szybko schnie na buzi, a po zmyciu totalne NIC. Zdania w KWC są podzielone(w tym moja recenzja), jeśli chcesz to spróbuj. A tonik jest faktycznie dobry, ładnie pachnie i dobrze odświeża. ;P

Kurcze, kupiłam dziś żel Garnier Czysta Skóra ale dorobiłam się ranki na twarzy (zderzyłam się s kimś i okulary swoim szkiełkiem mnie 'porysowały' dosyć głęboko) i narazie sobie odpuszczę.


Moniczko, a czy te peelingi z Joanny nadadzą się do stóp?

Edytowane przez Fuzukatsu
Czas edycji: 2009-04-22 o 20:33
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:37   #3859
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Zdjęcia już są. Wcześniej nie załadowałam ich
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 20:56   #3860
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Moje ostatnie nabytki

Miniaturka czerwonego Garniera do ciała dostałam z okazji zakupu kremu do twarzy Garniera
Ta odżywka w brązowej tubie z Ross to jakaś nowość? Ile kosztuje? Jak się sprawuje? Jaka pojemność?
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 21:18   #3861
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Ta odżywka w brązowej tubie z Ross to jakaś nowość? Ile kosztuje? Jak się sprawuje? Jaka pojemność?
Kupiłam ją za ok. 6.50. Ma pojemność 200 ml. Gdy byłam ostatnio w R. to po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy, choć tak naprawdę to za bardzo nie patrzyłam wcześniej na odżywki, więc nie wiem od kiedy jest dostępna. Jeszcze jej nie próbowałam, bo cierpliwie zużywam odżywkę Pantine. Ma dość słodkawy zapach, kojarzy mi się z zapachem innego kosmetyku, ale nie pamiętam jakiego
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 21:32   #3862
monika7891
Raczkowanie
 
Avatar monika7891
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: PL/lubuskie/ZG
Wiadomości: 232
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość


Moniczko, a czy te peelingi z Joanny nadadzą się do stóp?
U mnie sprawdzily sie te peelingi do całego ciala-od stopek po głowe:P Uzywam ich od okolo miesiaca- trzeba na wiosne po zimie doprowadzic cialo do zycia Milutkie uczucie mialam po uzyciu na pietach szczegolnie. Fajnie wygladzily. I przyznam ,ze uzylam ich nawet 2 razy do twarzy...ale naprawde delikatnie masujac,poniewaz maja duzo drobinek złuszczajacych i trzeba uwazac.


dziewczyna--> jak sprawuje sie garnier ultra swiezosc na noc??
monika7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 21:44   #3863
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez monika7891 Pokaż wiadomość
justitia mam do Ciebie pytanko odnosnie serii natural beauty. Jak sie ona sprawuje? wlasciwie jak dziala? jestes zadowolona? i od jakiego wieku jest przeznaczona?
ups przepraszam ale gdzies mi umknely te pytania

seria jest przeznaczona dla kazdego typu cery miedzy 25 a 35 rokiem

oczywiscie bzdura ze dla kazdego typu cery

moze zaczne od tego ze mam cere mieszana w kierunku tlustej, z rozszerzonymi porami i gdzieniegdzie bliznami po tradziku (niby mowia ze nic nie widac - mialam tysiac roznych zabiegow- ale daleko mi do idealu )
niestety krem a wlasciwie drobinki rozswietlajace bardzo podkreslaja kazda niedoskonalosc cery, pory staja sie bardziej widoczne - nie dla mnie sa rozswietlacze czy migoczace roze
nie radzi sobie z nawilazniem mojej skory,wprawdzie nie wysuszyl ale ja potrzebuje czegos mocniejszego
trzeba uwazac by nie przesadzic z nalozeniem ilosci kremu bo zamiast delikatnego efektu mozna uszyskac efekt brokatowej bombki
wydaje mi sie ze krem jest przeznaczony dla cer idealnych, dla podkreslenia jedynie naturalnego piekna

peeling jak dla mnie zbyt delikatny i wlasciwie nie robi nic zupelnie z moja skora
lubie go jednak sobie stosowac rano - peeling, tonik a potem krem- mimo wszystko mam wrazenie ze ten peeling lepiej czysci moje pory niz zwykly zel do mycia twarzy

za to krem pod oczy to dla mnie rewelacja !!!
zmarszczek mimo 27 lat nie mam, wiec potrzebuje czegos co rozjasni moje spojrzenie i bede wygladala na wypoczeta a jednoczesnie bedzie dobrze nawilzac

ten krem byl strzalem w dziesiatke !
stosuje tylko na dzien, na noc nakladam pod oczy serum
kremik latwo sie rozprowadza, nie zostawia tlustej warstwy, ale zostawia polyskujaca delikatnie warstwe
jest to efekt bardzo delikatny ale jakze skuteczny!
pieknie rozjasnia spojrzenie a oko wyglada swiezo i promiennie
korektor poszedl w odstawke
drobinki odbijaja swiatlo i dzialaja cuda
nie wiem jak bedzie sie sprawowal w maskowaniu sincow i cieni bo takowych nie mam

podsumowujac :
krem - dla cer idealnych bo drobinki wszystko podkreslaja!
peeling - jak ktos lubi delikatne scieranie nie tak jak ja mocna interwencje we wnetrze porow
krem pod oczy - to juz moj niezbednik!

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez monika7891 Pokaż wiadomość

A WY dziewczynki macie swoje ulubione firmy??Czy tylko ja jestem taka maniaczka jednej ??
!
ja uwielbiam Garnier jesli chodzi o pielegnacje twarzy
zele pod prysznic Avon, roznego rodzaju kremy do ciala
wlosy - tylko Tresemme
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 21:57   #3864
monika7891
Raczkowanie
 
Avatar monika7891
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: PL/lubuskie/ZG
Wiadomości: 232
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

justitia slicznie dziekuje za opisanie serii
to jednak nie dla mnie ona. A myslalam,ze sie skusze. Nie mam idealnej niestety cery Daleko jej do tego
Bo szczerze mowiac myslalam,ze nada sie tak na jakies wyjscia, imprezy.
Z kolorowki uzywam tlyko maskary i kredki do oczu. Nie lubie( i nie bardzo moge-bo potem nie moge doprowadzic buzi do ladu-zapychaja mnie takie rzeczy,poprstu zle dzialaja na mnie-same problemy tylko po tym mam) podkladow,pudrow,cieni itp.
Zreszta kiedys uzywalam i chyba za szybko sie z tym porwalam...co bardzo odczula moja cera-chyba za mloda bylam jeszcze.
monika7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 22:47   #3865
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez monika7891 Pokaż wiadomość
justitia slicznie dziekuje za opisanie serii
to jednak nie dla mnie ona. A myslalam,ze sie skusze. Nie mam idealnej niestety cery Daleko jej do tego
Bo szczerze mowiac myslalam,ze nada sie tak na jakies wyjscia, imprezy.
Z kolorowki uzywam tlyko maskary i kredki do oczu. Nie lubie( i nie bardzo moge-bo potem nie moge doprowadzic buzi do ladu-zapychaja mnie takie rzeczy,poprstu zle dzialaja na mnie-same problemy tylko po tym mam) podkladow,pudrow,cieni itp.
Zreszta kiedys uzywalam i chyba za szybko sie z tym porwalam...co bardzo odczula moja cera-chyba za mloda bylam jeszcze.
nie ma sprawy
ten krem do twarzy jest przeuroczy ale niestety ... dzialanie mi nie odpowiada
ja na tej samej zasadzie nie moge uzywac rozwietlaczy i blyszczacych rozy
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 22:49   #3866
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Smile Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

[quote=Skeruch;11996376]jak Ci się podoba zapach malinowego masła? nie jest dla Ciebie mdły, masło do ciała nie uczula? bo kurczę wąchałam i jakiś taki zgaszony, przytłaczający był, bez żadnej otoczki zabezpieczającej - dla mnie okropnie nie higieniczne.

to pytanie nie było do mnie ale akurat mam to masło wiec pozwoliłam sobie na odpowiedz, jak dla mnie masełko malinowe jest rewelacyjne ,skora pachnie prawdziwymi malinkami, nawet moja mama posmarowała jedną rękę nim a drugą nowym nivea happy time i powiedziala ze malinowe lepsze
edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:54   #3867
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Moje ostatnie nabytki

Miniaturka czerwonego Garniera do ciała dostałam z okazji zakupu kremu do twarzy Garniera
Jak się sprawuje krem matujący Sorai?
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 15:26   #3868
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Ogólnie tragiczny. Szybko schnie na buzi, a po zmyciu totalne NIC. Zdania w KWC są podzielone, jeśli chcesz to spróbuj. A tonik jest faktycznie dobry, ładnie pachnie i dobrze odświeża. ;P
łeee to chyba się nie skuszę..a szukam żelu fajnego pilnie tonik uwielbiam i jaka cena
Cytat:
Napisane przez monika7891 Pokaż wiadomość
A WY dziewczynki macie swoje ulubione firmy??Czy tylko ja jestem taka maniaczka jednej ??
Ja używam wszystkiego po trochu ulubionej firmy nie mam
Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Moje ostatnie nabytki

Miniaturka czerwonego Garniera do ciała dostałam z okazji zakupu kremu do twarzy Garniera
podłączam się do pytania o krem soraya ma jakieś filtry ?

Niestety się pokusiłam i skorzystałam z promocji w biedronce zestaw garniera i pumeksik + aktualizacja z natury jendak nie koniec zakupów na ten miesiąc
Zdjęcie005.jpgZdjęcie006.jpg
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 15:28   #3869
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

a jak się sprawuje ten jagodowy krem do twarzy z Oriflame?
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 20:27   #3870
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez monika7891 Pokaż wiadomość
dziewczyna--> jak sprawuje sie garnier ultra swiezosc na noc??
Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Jak się sprawuje krem matujący Sorai?
Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
podłączam się do pytania o krem soraya ma jakieś filtry ?
Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
a jak się sprawuje ten jagodowy krem do twarzy z Oriflame?

Szczerze powiedziawszy to żadnego z nich jeszcze nie próbowałam Czekają na swoją kolej. Krem Garniera i Sorai kupione z myślą gdyby krem z Ori nie zadziałał odpowiednio lub po nim. Soraya to raczej nie ma żadnych filtrów.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.