Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-21, 12:27   #181
Vanilla Angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 45
Dot.: Zdrowe przyciemnianie

gdzieś natknęłam sie na takową instrukcję dot. przyciemniania włosów:
Cytat:
Garść łupin z orzechów włoskich gotujemy przez pół godziny w 1/2 l wody. Odcedzonym płynem spłukujemy umyte włosy. Regularnie stasowana taka płukanka przyciemni nawet włosy posiwiałe.
stosował ktoś? a w ogóle czy taka płukanka nie zabarwi skóry głowy? i czy włosy nie staną się przypadkiem...zielone?
Vanilla Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 13:18   #182
madziak_m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 80
Dot.: Zdrowe przyciemnianie

.

Edytowane przez madziak_m
Czas edycji: 2006-10-11 o 20:58
madziak_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 14:02   #183
ewa007
Rozeznanie
 
Avatar ewa007
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 556
Cool henna zabójca włosów czy odżywka-po tym co przeczytałam....

farbuję sobie włosy henną, co jakiś czas, wydają się być o wiele zdrowsze niż po tych zwykłych farbach po których włosy mi wypadały garściami! Ale czytałam, że henna oblepia włosy i one nie oddychają , stają się martwe, Z tego by wynikało, że henna to śmierć dla włosów a nie odżywka. Jak myślicie gdzie leży prawda. Ja zawsze byłąm za henną, włosy były zdrowe, ale teraz się zastanawiam...
ewa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 18:08   #184
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: henna zabójca włosów czy odżywka-po tym co przeczytałam....

prziecez włosy powyzej ciebulki sa martwe wiec czym sie martwic? ja od paru lat farbuje spod wlosow ciemna henna a gorne wlsy tlenie na blond. i te henna czarna farbowane sa fajne lsniące śiwecące i nie mam z nimi problemów pozdrawiam

ps a gdzie to wyczytałas o tej hennie czy hnie?
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 18:15   #185
cytryna85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 54
Dot.: henna zabójca włosów czy odżywka-po tym co przeczytałam....

a moglybyscie wytlumaczyc na czym polega farbowanie henna ? jaki to kolor wychodzi z tego czy jest trwala czy mocno dziala tzn czy pokrywa wlosy w calosci, czy sie zmywa i takie tam ?
__________________
Być może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze
cytryna85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 18:20   #186
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: henna zabójca włosów czy odżywka-po tym co przeczytałam....

sposob farbowania jest napsiany na torebkach , bądz opakowaniach , kolorów jest cała gama ja sie spotkalam prkatycznie z tymi samymi kolorami co zwykle farby chemiczne, a po farbowaniu przez jakis czas troszeczke w porowaniu z innymi farbami kolor sie zmywa -ale minimalnie!!!
acha no i pozniej po uzywciu takiej farby (henny) nie zaleza sie uzywanie farb chemicznych z tego co ja pamietam bo moga wyjsc dosc ciekawe i niepostykane kolorki !!
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-22, 09:07   #187
Vanilla Angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 45
Dot.: Zdrowe przyciemnianie

Cytat:
Napisane przez madziak_m
polecam przeglądniecie tego wątku, może sie przyda
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...89#post2509889
hmmm no dzięki ale ja mam włosy ciemny blond z brązowymi pasemkami...a to chyba jest tylko do brązowych...a nawet jeśli nie, to to jest chyba coś podobnego do henny, a ja bym wolała bez takich eksperymentów
Vanilla Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-22, 10:18   #188
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Zdrowe przyciemnianie

Ja eksperymentowalam z tymi orzechami wloskimi, tylko moj przepis byl z liscmi. Wrzucalo sie garsc lisci, gotowalo, a potem splukiwalo nim wlosy. Kolor kompletnie sie nie zmienil. Po 3 probach dalam sobie spokoj, bo przez te eksperymenty mialam tylko wszytsko w brazowych plamach, a efektow nie bylo widac. Z reszta skad brac ciagle w "miastowych" warunkach liscie, albo lupiny! Kusi mnie ciagle ta odzywka z henny, ale boje sie ze wlosy wyjda rude:/
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 09:19   #189
agataka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
HEADLINE+farbowanie henną (chną)+czy można

mam cienkie i oklapniete wlosy i zastanawiam sie nad zrobieniem headline. zastanawia mnie tylko czy jesli farbuje wlosy chną (henną - bo juz z roznymi nazwami sie spotkalam) to wszystko bedzie ok i czy w ogole mozna przeprowadzic taki zbieg na moich wlosach? bo cos mi sie kolacze po glowi ze klasyczna trwala i farbowani nie ida chyba w parze. wiec jak to jest w przypadku chny i headline ???

dziekuje za pomoc

agata
agataka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 11:18   #190
gordies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 85
Wink Henna?

Szukam sposobu nadania włosom ciemnego koloru w sposób naturalny. Mam kruche, łamliwe włosy, które na farby (nawet te z najwyższej półki, bez amoniaku) reagują masowym wypadaniem. Podobnie po szamponach koloryzujacych. Dermatolog odradziła mi stosowanie jakichkolwiek farb chemicznych. Tymczasem naturalne włosy mam w kolorze jasny brąz mniej więcej, przy czy odcień ten jest wypłowiały. Chcę nadac włosom połysku i barwy, ale nie mam pomysłu, czym. Próbowałam z orzechem włoskim i korą dębu, ale daje to efekt znikomy. Może henna? Jak myślicie? Czy któraś z Was jej używa? Proszę, ratujcie mnie, bo wstyd pokazać się w pracy po wakacjach z wyliniałym kolorem na głowie. Co byście radziły użyć???
gordies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 16:32   #191
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Henna?

jesli chodzi o kolor włosów czy o fryzury to zadajemy pytania na forum fryzjerskim.przenoszę wątek
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-30, 22:40   #192
Lacrimosa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Wink Dot.: Henna?

Nigdzie nie mogę znaleźć innego forum fryzjerskiego niż to,więc odpowiem tutaj.

Pamiętaj ,że decydując się na henne,musisz zapomnieć o farbach chemicznych.

Henna barwi włosy na średni brąz z mahoniowo-rudawym połyskiem,jeśli jest z dodatkiem chny=tak działa henna brąz firmy Delia
Jeśli lubisz niezbyt ciemne brązy z czerwonymi refleksami,to Delia jest stworzona dla ciebie

Jeżeli zaś chcesz zimnego brązu,bez dodatku chny,czyli bez rudawego połysku,to polecam samą basmę np firmy Eld.

Henna jest prosta w użyciu,100% bezpiecznia,naturalna,zdr owa dla włosów.

Kiedy po raz pierwszy jej użyłam byłam zachwycona efektem i intensywnoścuą koloru,jednak szybko się spłukuje,więc polecam co 3 tygodnie malować-koszt ok.3 zł.

Teraz moje włosy już się przzywyczaiły i nie ma super różnicy,już jej nie chłoną jak dawniej,więc przerzucam się na basmę,zobaczymy jaki kolor wyjdzie

Pamiętaj też,że jeśli nie będziesz zadowolona z koloru to po tych 2,5 tygodnia raczej nie będzie mocno widoczna.

Powodzenia i pozdrawiam

Lacci*
Lacrimosa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-31, 07:27   #193
agataka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: HEADLINE+farbowanie henną (chną)+czy można

naprawde nikt nic nie wie na ten temat? przeczytalam ze nie mozna farbowac ok. miesiaca po trwalaej, ale czy to samo odnosi sie do headline i wlasciwie chodzi o odwrotna kolejnosc czyli headline po farbowaniu. prosze o jakas rade
agataka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-31, 09:48   #194
agataka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: Henna?

no to ja mam troche inne doswiadczenia. moim zdaniem najlepsza chna z jaka mialam do czynienia jest chna francuskiej firmy S.I.P.A. (dostepna w sklepach fryzjerskich, GALERII CENTRUM, na stronie www.tagomago.pl) cena ok. 16 zl. ja uzywam zawsze czarnej bo chcialam tylko poglebic moj naturalny kolor i wzmocnic wlosy. moja mama miedzianej i kasztanowej. odcieni jest sporo. efekt jest widoczny przez ok. 1,5 miesiaca. po kilkakrotnym zastosowaniu wlosy staja sie grubsze, maja ladny polysk, sa mocniejsze. chna ma to do siebie ze widac "przez nia" naturalne roznice w kolorze wlosow (odcienie), wiec nigdy raczej nie farbuje wszystkich wlosow jednakowo. no chyba ze tak w moim przypadku roznica jest naprawde niewielka. polecam.
agataka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-31, 10:04   #195
Lacrimosa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Dot.: Henna?

Agatka,a myslisz że mogę przejść od razu z henny do basmy?Myślisz,że ona pokryje rudo-brązowe włosy?
Lacrimosa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-31, 10:16   #196
agataka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: Henna?

hm, wiesz co ja to szczerze mowiac niebardzo odrozniam roznice miedzy chna a basma-kiedys ktos mi powiedzial ze basma jest ciemna albo czarna, a wszytkie rudosci to chna, ale ja farbuje henna a kolor jest czarny. tyle ze to nie jest tak ze np. czarny wyszedlby na wlosach blond-bylby pewnie jakis zionkawy, a miedziany- byc moze ogniscie marchewkowy. ja na Twoim miejscu zdecydowalabym sie na kasztan z tej serii o ktorej pisalam bo tylko za nia moge reczyc. trzeba zapytac sie pani w sklepie tylko nie takim zwyklym tylko we fryzjerskim najlepiej.
agataka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 09:56   #197
gordies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 85
Dot.: Henna?

Dziękuję bardzo Lacrimosa17 i agataka1 ! Podniosłyście mnie na duchu. Dzięki Wam wróciła mi nadzieja na zafarbowane i niezniszczone włosy.
Pozdrawiam.
gordies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 17:43   #198
gordies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 85
Henna kasztan

Moje pytanie dotyczy farbowania włosów henną. Właśnie zakupiłam hennę kasztanową z firmy SIPA w proszku. Podobno nakłada się ją na suche włosy. Pytanie moje brzmi: na brudne, czy na czyste? Skoro ona nie wnika do wewnątrz włosa, to chyba muszą być czyste? A może się mylę.
Drugie pytanie: czy po ufarbowaniu powinnam używać szamponu z henną i balsamu z henną dla podtrzymania efektu? Tak mi radziła kobieta w sklepie, a może tylko mi chciała wcisnąć jeszcze jeden produkt?
Odpowiedzcie, proszę, jakie macie z tym doświadczenia?
gordies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 11:43   #199
gordies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 85
Dot.: Henna kasztan

Podnoszę wątek. Proszę o rady
gordies jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 13:33   #200
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
chna a stan włosów

swego czasu przestalam katowac moje slabe, nieodprone wlosy farbami chemicznymi a postanowilam farbowac sie chna. i wszytsko pieknie, tanio, dostepnie, ladny kolor. Nic tylko rac i nie umierac do czasu jak po roku sie ocknelam ze okropnie mi wlosy wypadaja. No wiem, ze stres, ze pogoda itd maja tez wplyw, ale cos mi sie to nie podoba. Nie wypadalu o tej porze roku az tak. A ktos mi kiedys opowiadal ze znal dziewczyne co jej od farbowania chna po jakichs dwoch lata polowa wlosow wypadla...

Ja tam jakas naiwna nie jestem i sie pytam czy to jest mozliwe ze chna ma tak destrukcyjne dzialanie???? dodam ze uzywam tej w proszku, czyli wersja najmniej zmodyfikowana chemiczne.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 14:24   #201
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: chna a stan włosów

Szczerze- nie sądzę że to po hennie. Ja używałam jej bardzo długo i uważam że rewelacyjnie odżywia. Na pogorszenie stanu włosów może mieć wpły bardzo wiele czynników. Wystarczy zła dieta i właśnie stres.
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 14:31   #202
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: chna a stan włosów

no ja tez tak mysle. ale koniecznie musze sie upewnic. nie moge zostawic moich wlosow z odrostami (pozatym moja rodzinna wczesna siwizna jest coraz bardziej widoczna) a do chemicznych farb nie wroce...
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 14:54   #203
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: chna a stan włosów

NO ja też zrezygnowałam z normalnych farb i teraz używam tych ziołowych z venity w tubce. Są wygodniejsze w użyciu choć uważam że te naturalne sproszkowane mają dużo lepszy wpływ na włosy.
Ja też mam problem ze skórą głowy. Notorycznie nawiedza mnie łupież, już nie nadążam ze zmianami szamponów...od każdego prawie dostaję łupieżu.
U mnie jest to podejrzewam skutek diety ubogiej w witaminy, trochę stresu... i wystarczy by mieć problem na kolejny miesiąc
Może dla odmiany spróbuj tych farb w tubce. No ale jak pisałam- nie sądzę by to była wina henny
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 18:05   #204
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: chna a stan włosów

witam
mam troszke inne pytanie ale tez dotyczace henny
nie farbuje wloskow juz od dawna bo wszelkie farby strasznie oslabily moje wlosy, po dlugiej meczarni mam juz swoj kolor w pelni naturalny
ostatnio mysle o hennie albo basmie i zastanawiam sie czy gdy kolor zmywa sie to tez wlosy maja ten okropny wyplowialy zolty kolor? czytalam gdzies ze henna nie wnika do wlosa tylko jakby oblepia go od zewnatrz, wiec chyba nie powinna sie tak brzydko zmywac? pytam na wypadek gdybym znowu chciala zaprzestac farbowania
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 21:35   #205
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: chna a stan włosów

no więc tak:
chna daje bardziej rudy odcien, basma brazowy - ponoc. ja uzywam chny bo chodzi mi o odcienie rudosci. z tym oblepianiem masz racje. 'farba' zmywa sie, nic nie wiem o zoltym odcieniu, poprostu robi mi sie jasniejszy odcien rudego na konca (slonce rozjasnia mi koncowki) a na pozostalej czesci wlosa kolor plowieje choc nie zmienia swojego odcienia.
zmywac sie brzydko nie zmywa. odrosty widac to standart, jest duzy plus, ze nie mozna sobie zaszkodzic zle dobranym kolorem, jak wybierzesz za jasny to n ie bedzie go widac, jak za ciemny to wymyje sie po 2-3 myciach a potem wystraczy jasniejszego odcienia i on zlikwiduje poprzedni.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 21:38   #206
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: chna a stan włosów

widzisz madie z tymi farbami w tubce to w moim przypadku jest kompletna porazka. kupilam najpierw wlasnie taka. bo i latwiejsze w obludze, nie paprze sie. ale niestety po 2 myciach ani sladu po kolorze. poprostu moich wlosow sie nie trzyma ta wersja. a po takiej w proszku (z venity wlasnie) kolor mam przez 3 tygodnie. a jak zapomne zmyc farbe po godzinie i przetrzymam to i miesiac mam ladne wloski...

ale tak myslalam i myslalam i doszlam do wniosku, ze tam nie ma nic oc by mi mialo zaszkodzic, chyba ze mam alegrie jak jakies roslinne skladniki i stad taki objaw, ale to sie zdaje maloprawdopodbne. chyba stres z ostatnich tygodni tak szybko sie uwidocznil...
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 21:47   #207
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: chna a stan włosów

Przede wszystkim na intensywność koloru jaki chce się uzyskać możńa wpłynąć Jak się chce ciemniejszy to można trzymać dłużej na włosach pod folią i ogrzewać suszarką Wtedy też zmywa się wolniej i odrosty bardziej widać. Tak było u mnie gdy robiłam ziołami w proszku.
Pamiętam że henna (czy jak to się właściwie pisze bo nie pamiętam ) barwiła włosy na rudo a właściwie na kasztan ze złotym połyskiem. Włosy cudnie mieniły się w słońcu
Po zafarbowaniu basmą miałam ciemnobrązowe włosy.

Ten balsam venity zmywa się faktycznie szybciej i praktycznie żadnych odrostów nie ma
Właściwie to że się zmywa szybko mi nie przeszkadza, bo nakładanie tego balsamu jest tak łatwe że zajmuje mi jakieś 15 minut, więc gdy mam wolny wieczór to sama mogę sobie łatwo i szybko odświeżyć kolor
Przy tych farbach w proszku był problem bo nie dość że miałam włosy do tyłka to ta papka szybko się zaczynała kruszyć i w farbowaniu musiała pomagać mi kuzynka

Co do pytania triss, to żadnego żółtego koloru na włosach nie pamiętam

no ale co do działania na włosy to szkoda że te balsamy nie odżywiają tak jak te w proszku Po tamtych właśnie włosy były super Aż mi kumpele zazdrościły ...i fryzjerki podziwiały A teraz kicha
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 07:40   #208
Edycia15
Raczkowanie
 
Avatar Edycia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 263
GG do Edycia15
Dot.: chna a stan włosów

Ja już od dawna farbuję włoski henną venity i jestem bardzo zadowolona. Nawet jak sie kolor zmywa to włosy są błyszczące. Kiedyś postanowiłam wrócic do farbowania chemią i odczekałam trzy miesiące i farbka chemiczna na włosy. Wszystko było pieknie włoski błyszczące ale po pewnym czasie zrobiły się matowe i wypłowiałe tak brzydko. Więc wróciłam do henny z powrotem.
Dziewczyny wychwalacie te henne w proszku może i ja spróbuje i będzie się dłuzej trzymac. buziaczki
Edycia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 09:43   #209
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: chna a stan włosów

Cytat:
Napisane przez Edycia15 Pokaż wiadomość
Ja już od dawna farbuję włoski henną venity i jestem bardzo zadowolona. Nawet jak sie kolor zmywa to włosy są błyszczące. Kiedyś postanowiłam wrócic do farbowania chemią i odczekałam trzy miesiące i farbka chemiczna na włosy. Wszystko było pieknie włoski błyszczące ale po pewnym czasie zrobiły się matowe i wypłowiałe tak brzydko. Więc wróciłam do henny z powrotem.
Dziewczyny wychwalacie te henne w proszku może i ja spróbuje i będzie się dłuzej trzymac. buziaczki
No właśnie moje włosy niby się teraz świecą ale są suche takie jakieś. NIe wiem, może się czepiam, ale kiedyś nie były takie sianowate.
Edycia15- jasne, spróbować można tylko lepiej mieć kogoś do pomocy przy nakładaniu papki
A co do farb trwałych to dopóki nie będę miała siwych włosów to nie zafarbuję ich niczym innym niż ziołami Pamiętam ile się męczyłam z odrostami Kiedy farbowałam farbami z Loreala to jeszcze tak źle nie było, ale wcześniej skusiłam się na Palette (jeszcze nie miałam doświadczenia z farbowaniem) Brąz wyszedł mi czarny, a farba w ogóle się zmyć nie chciała. Wżarło się toto we włosy i moje odrosty wyglądały tragicznie!! Takie przeżycia skutecznie mnie zniechęciły do farb No i wtedy też zobaczyłam zmiany...włosy stały się inne i teraz już nie są takie jak kiedyś
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 09:55   #210
Fafix
Rozeznanie
 
Avatar Fafix
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: piękne okolice Wrocławia
Wiadomości: 630
Dot.: chna a stan włosów

A siwe załapią, bo u mnie "już szron na głowie" i jak to sie nazywa -chna czy henna?
Fafix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.