Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-25, 09:08   #2731
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

caskada
dałabys zdjęcie odrostu tak od góry robione, czubka głowy?
Chciałam zobaczyć Twój kolor i potem bo pasemkach ile odrostu Ci zostanie bo zawsze po folii coś zostaje.
Proszę

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-25 o 09:11
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 09:11   #2732
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
caskada
dałabys zdjęcie odrostu tak od góry robione, czubka głowy?
tak dam jak wroce bo teraz uciekam z malcem do lekarza nic powaznego ale musze isc na wizyte
jak wroce zrobie foto odrostu sporego juz bo ma 3ms
niedlugo bede
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 09:13   #2733
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tak dam jak wroce bo teraz uciekam z malcem do lekarza nic powaznego ale musze isc na wizyte
jak wroce zrobie foto odrostu sporego juz bo ma 3ms
niedlugo bede
Zrób koniecznie tak z góry
I włosków zrób przed a potem po, ciekawe jak kolorek się zmieni na całości
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 09:42   #2734
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
dzięki Dziewczyny
tylko ta grzywka mnie martwi najchętniej poleciałabym do sklepu po farbę i nałożyła na grzywkę na chwilę

to jest stockholm o którym piszesz ?
http://www.kosmetykionline.pl/produc...do-wlosow.html

ale wczoraj się bałam
aaa i smród z farby zabiła maska do włosów Stapiz- lubię ten zapach
tak to ten

Caskada nie mogę się doczekać zdjęć "po"
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 09:55   #2735
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Nie piszę w klubie bo musiałabym użyć samych niecenzuralnych słów i wasze blond uszka by chyba zwiędły
Jestem wściekła k****!
Ten debil nie wziął telefonu, a już gdzieś pojechał, a chciałam mu tak bardzo nawrzucać! I teraz jestem jeszcze bardziej zła!
Aż z tej złości zaraz się sama pofarbuje, może jak sie zmęczę to mi przejdzie troche... gorzej jak mi cos nie wyjdzie to chyba ogolę sobie łeb na łyso....
Zabijcie mnie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 09:57   #2736
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Niezłe foto ale troche jak brązik wyglada ; ) A ja chciałam wybrać ciemniejsza A powiedz mi jeszcze tą pigmentacje robi się tylko u fryzjera? i w jakiej cenie ona : )
Nie załamuj mnie proszę rozmawiałyśmy o tym na dwóch stronach - co i jak krok po kroku wczoraj..

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jesli sie odchudzamy mniej jemy (jak zwal tak zwal na jedno wychodzi) to poza spadkiem kg wiotczeje tez skora!!! dlatego podczas chudniecia radze cwiczyc bo inaczej beda tzw zwisy ...czesto podczas spadku kg opada biust zmniejsza sie wiotczeje ...skora na twarzy rowniez traci sprezystosc....
to nie jest tak ze sobie sie odchudzamy i wszystko gra nawet 3kg dla organizmu mniej juz widac bedzie po skorze biuscie...zazwyczaj szybciej po biuscie zawsze widze ze ktos sie odchudza bo wisi mu skora na ramionach biust wisi skora na udach wisi ..

ja malo jem jasnego pieczywa ..nie mam tendencji do tycia zawsze waga ok ale akurat biale pieczywo jest niezdrowe dlatego zajadam sie ciemnym lub takim vasa slodyczom od lat dziekuje poniewaz to chemia
mozna jesc normalnie bez wydziwiana tylko trzeba wiedziec co wykluczyc z diety
Dokładnie - dużo osób zapomina o ćwiczeniach przy odchudzaniu.. wprowadzają jakieś dziwne głodzenie a potem skóra wisi i jest płacz co z tym zrobić..

Za to ja jem tylko jasne pieczywo I na śniadanie jem minimum 4 kanapki

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
mam fotki

u mnie w pokoju włosy wyglądają na lekko rude
Nie widzę odrostu bo tak bokiem zdjęcie zrobiłaś - więc nie wiem czy faktycznie jest rudy - ale ogólnie kolor po całości mi się podoba wyszedł bardzo fajnie - naturalnie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 10:02   #2737
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Bunny kochana nie denerwuj się nie ma sensu nerwów tracić, wiesz, że i tak zaraz przeprosi a później będzie to samo ja już Ci pisałam

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Yatta 4 kanapki rano ja rano w ogóle apetytu nie mam, przed wyjściem do pracy jem pół kajzerki Za to do pracy jestem pożadnie spakowana
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 10:06   #2738
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

bunny, nie warto się przez faceta tak wściekac, szkoda życia, nerwów. Bądz ponad to i nie daj sobie zdrowia psuć. Jemu pewnie to zwisa, a Ty dostajesz palpitacji. Powiedziałas mu juz raz, swoje zrobiłas, teraz czekaj na efekty a nie na gorąco puszczaj dym z uszu. Jak sie nie dostosuje, to on moze stracic, tak na to patrz.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 10:11   #2739
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Dziewczyny-blondyny, wreszcie dotarła farba i pozbyłam się odrostu i tłuściocha którego trzymałam do farbowania. Dla przypomnienia była to Majirel 9.03. No i powiem Wam, że jestem póki co zadowolona z tej farbki - fajnie się ją rozprowadzało (robiłam też siostrze tylko marchewkowym 7.40), taka była bardzo kremowa, nawet jak na koniec zmoczyłam trochę włosy i malaksowałam, to bardzo przyjemne uczucie -takie kremowe właśnie, żadnej zaschniętej skorupy. Włoski wydaje mi się, że jakoś się bardzo nie nadwyrężyły, mimo, że na 9% wodzie, są mięciutkie. Kolor na moim naturalnym odroście i tym zółtozłotym wyszedł bardziej złoto-ciepły, na reszcie chyba bardziej naturalnie, ale myślę, że zrówna się po paru myciach. Z resztą nie przeszkadza mi to jakoś bardzo. Zobaczymy jak się będzie wypłukiwać kolor. Fotki wrzucę w najbliższych dniach, może po pierwszym myciu.
Siostrze też wyszedł bardzo fajny superintensywny miedziany kolorek, włoski błyszczące - jest zadowolona.
Bunny - dziękuję za całą pomoc!

Szlachcianko, ten kolor, który wrzuciłaś to chyba coś z ciepłego poziomu 9 (pamiętam tą fotkę jak szukałam dla siebie), ale ekspertem nie jestem, więc może dziewczyny niech się wypowiedzą. Twój naturalny wydaje mi się podobny do mojego, ale też nie dam głowy Tak jak pisałam ja robiłam wczoraj Majirelem (farba profesjonalna), możesz sobie wygooglować i pooglądać palety, mają duży wybór kolorów, może coś Cię zainteresuje.


edit: Dziewczyny, kupiłam sobie dziś po drodze do pracy tę Skrzypiovitę w promocji z masażerem głowy...ehhhh...normalnie co za odczucie, normalnie orgazmiczne hehe. Bunny polecam Ci na odstresowanie od TŻ <buziak>

Edytowane przez 0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Czas edycji: 2011-02-25 o 10:22
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 10:16   #2740
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

infatuated jejku piękny ten kolorek jest, jak przyciemniać to tylko Islande

Rinaa na tym zdjęciu kolor wygląda bardzo ładnie, taki naturalny jasny blondzik

blond bunny spokojnie kochana, może sama sobie nie rób odrostów, bo Ci ręcę odpadną gdyby nie ten mróz to bym do Ciebie przyjechała i Ci zrobiła włoski a Tż niech spada
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 11:29   #2741
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

Princesska
jak będziesz to napisz mi czy ta farbka MAJIBLOND 901S po nałożeniu jest niebieska, fioletowa na głowie?
i czy zostały Ci jakieś pasemka takie po farbowaniu?
nie radzilabym Ci uzywac tej farby szczerze mowiac, Ty masz biale wlosy,a to jest super rozjasniajaca.
Wiec i tak nic by Ci nie wyszło.
Ona wogole byla cala niebieska,mialam kilka fioletowych pasemek,kilka rudych i wszystko i tak sie po tygodniu splukalo, jak dla mnie kompletna beznadzieja.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie piszę w klubie bo musiałabym użyć samych niecenzuralnych słów i wasze blond uszka by chyba zwiędły
Jestem wściekła k****!
Ten debil nie wziął telefonu, a już gdzieś pojechał, a chciałam mu tak bardzo nawrzucać! I teraz jestem jeszcze bardziej zła!
Aż z tej złości zaraz się sama pofarbuje, może jak sie zmęczę to mi przejdzie troche... gorzej jak mi cos nie wyjdzie to chyba ogolę sobie łeb na łyso....
Zabijcie mnie
Bunny kochana
Nie zlosc sie tak,zlosc pieknosci szkodzi
a tego kretyna olej,niech przeprasza teraz przez miesiąc
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 11:33   #2742
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
nie radzilabym Ci uzywac tej farby szczerze mowiac, Ty masz biale wlosy,a to jest super rozjasniajaca.
Wiec i tak nic by Ci nie wyszło.
Ona wogole byla cala niebieska,mialam kilka fioletowych pasemek,kilka rudych i wszystko i tak sie po tygodniu splukalo, jak dla mnie kompletna beznadzieja.


Bunny kochana
Nie zlosc sie tak,zlosc pieknosci szkodzi
a tego kretyna olej,niech przeprasza teraz przez miesiąc
no skoro beznadzieja to fakt szkoda włosów i kasy

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-02-25 o 11:39
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 11:46   #2743
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Dziewczyny maliny polećcie jakiś dobry płyn brązujacy (mleczko, taki balsam) to ciała i osobny do twarzy. Jestem bardzo blada, może się czymś wysmaruję, ale nie wiem czym.
Mam zamiar za jakis miesiąc kupic puder brązujący do twarzy i chcę się troszkę opalić
Poczułam wiosnę
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 11:48   #2744
Alutka_
Raczkowanie
 
Avatar Alutka_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 30
Thumbs up Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

też przemalowałam włosy z ciemnego blondu na platynowy... ale doszłam do wniosku , że niezbyt mi taki kolorek pasuje . Teraz jest ok bo mam inny taki ciemny kasztan ale podchodzi pod bordo .
Alutka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 11:50   #2745
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny maliny polećcie jakiś dobry płyn brązujacy (mleczko, taki balsam) to ciała i osobny do twarzy. Jestem bardzo blada, może się czymś wysmaruję, ale nie wiem czym.
Mam zamiar za jakis miesiąc kupic puder brązujący do twarzy i chcę się troszkę opalić
Poczułam wiosnę
ja tam nie ufam takim rzeczom one są dobre na chwilkę a zresztą czułabym się po tym brudna koleżanki stosują i jakieś pomarańczowe są albo dziwnie żółte
mi zdarzyło się użyć chusteczek ale głównie do nóg
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 11:52   #2746
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny maliny polećcie jakiś dobry płyn brązujacy (mleczko, taki balsam) to ciała i osobny do twarzy. Jestem bardzo blada, może się czymś wysmaruję, ale nie wiem czym.
Mam zamiar za jakis miesiąc kupic puder brązujący do twarzy i chcę się troszkę opalić
Poczułam wiosnę
Agato, ja używałam do ciała Ziaja seria Sopot, ładny efekt opalenizny, tylko wiadomo jak z każdymi produktami tego typu trzeba robić co parę dni peeling, bo złazi plackami. Co do buzi to miałam garniera skóra muśnięta słońcem - krem nawilżający, ale mnie osobiście nie podpasował, bo zostawiał taką lepką warstwę na buzi, efekt opalenia baardzo delikatny, ja miałam wersję dla jasnej cery. Natomiast słyszałam dużo pochlebnych opinii na temat L'oreal Nutri-bronze.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 11:53   #2747
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja tam nie ufam takim rzeczom one są dobre na chwilkę a zresztą czułabym się po tym brudna koleżanki stosują i jakieś pomarańczowe są albo dziwnie żółte
mi zdarzyło się użyć chusteczek ale głównie do nóg
To jak tu się troszkę zbrązowić? Samoopalacz jakiś?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-25 o 11:55
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 11:55   #2748
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

No i ch**
Siedzę z farbą na głowie.
Jestem pewna że gdzieś jej nie nasmarowałam, jak zawsze gdy robie sobie sama...
Pewnie jak zmyje i znajde tą nierozjasniona czarna odrostowa plame dostane ku*wicy..
Ale najważniejsze że nie pokażę temu głąbowi że jestem od niego zależna w jakikolwiek sposób-niech sobie nie myśli
Byłam tym razem sprytniejsza- caly tyl głowy najpierw porobiłam w sekcje i popodpinałam spinkami, żeby potem z farbą nie kombinować za długo- tak to jest jak sie w jedno lusterko patrzy a drugie trzyma a druga ręka pędzelek
No grunt że najgorsze za mna...
chyba...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 11:57   #2749
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;25350192]Agato, ja używałam do ciała Ziaja seria Sopot, ładny efekt opalenizny, tylko wiadomo jak z każdymi produktami tego typu trzeba robić co parę dni peeling, bo złazi plackami. Co do buzi to miałam garniera skóra muśnięta słońcem - krem nawilżający, ale mnie osobiście nie podpasował, bo zostawiał taką lepką warstwę na buzi, efekt opalenia baardzo delikatny, ja miałam wersję dla jasnej cery. Natomiast słyszałam dużo pochlebnych opinii na temat L'oreal Nutri-bronze.[/QUOTE]

Własnie, te placki zlazace. Poszłabym na opalanie natryskowe ale chyba i tak szybko złazi

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No i ch**
Siedzę z farbą na głowie.
Jestem pewna że gdzieś jej nie nasmarowałam, jak zawsze gdy robie sobie sama...
Pewnie jak zmyje i znajde tą nierozjasniona czarna odrostowa plame dostane ku*wicy..
Ale najważniejsze że nie pokażę temu głąbowi że jestem od niego zależna w jakikolwiek sposób-niech sobie nie myśli
Byłam tym razem sprytniejsza- caly tyl głowy najpierw porobiłam w sekcje i popodpinałam spinkami, żeby potem z farbą nie kombinować za długo- tak to jest jak sie w jedno lusterko patrzy a drugie trzyma a druga ręka pędzelek
No grunt że najgorsze za mna...
chyba...
Na pewno wyjdzie ok, kochana głowa do gory, jak można się facetem przejmować, Rób swoje, w tylu rzeczach się sprawdzasz, po co masz się zajmować nim i interesowac
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 12:01   #2750
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
tortillę z McD moim zdaniem zepsuli, ostatnio jak jadłam, to jakieś mlecze tam były, serio
kiedyś byłą lepsza
tak samo jak zepsuli panierkę w Nuggetsach ;(
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ahahaha myślałam, że ze mną jest coś nie tak, mówiłam Tż'owi to mi nie wierzył i od szalonych wyzywał na serio co oni tam dali?? jako co to ma służyć ja to wyjmowałam bo bałam się jeść
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hahaa to Ty też miałaś mlecze? a myslałam, że tylko mnie jakiegoś zielska nawsadzali
nie wiem po co to, też wyjmowałam
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyny,a myslalam,ze to ja jestem jakas nie normalna
ja tez jadlam ostatnio i mowie do TŻta,że jakis mlecz tam jest,a on,że to piertruszka,ale ja i tak wiedzialam,ze to mlecz !!

dziewczyny to nie mlecze tylko RUCOLA!!! hahahah
macie ten Wasz mleczyk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rucola380m.jpg (17,3 KB, 7 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:01   #2751
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No i ch**
Siedzę z farbą na głowie.
Jestem pewna że gdzieś jej nie nasmarowałam, jak zawsze gdy robie sobie sama...
Pewnie jak zmyje i znajde tą nierozjasniona czarna odrostowa plame dostane ku*wicy..
Ale najważniejsze że nie pokażę temu głąbowi że jestem od niego zależna w jakikolwiek sposób-niech sobie nie myśli
Byłam tym razem sprytniejsza- caly tyl głowy najpierw porobiłam w sekcje i popodpinałam spinkami, żeby potem z farbą nie kombinować za długo- tak to jest jak sie w jedno lusterko patrzy a drugie trzyma a druga ręka pędzelek
No grunt że najgorsze za mna...
chyba...
Bunny, cokolwiek zmalował, ten jak mówisz "głąb", nie ma sensu abyś psuła sobie samopoczucie czy dołowała. A złą energię najlepiej jakoś twórczo wykorzystać np. na farbowanie albo nowy post na blogu
Wszystko się zawsze jakoś układa
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:03   #2752
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny to nie mlecze tylko RUCOLA!!! hahahah
macie ten Wasz mleczyk
podobne do mleczu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:04   #2753
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Ja od razu mówiłam że rukola albo endywia, to one że mlecze
Masz racje Agatko, nie bedę się przejmowac Zrobie sie dzis na bostwo a jutro na zakupy i przy okazji na podryw
A co!
Mam nadzieje tylko ze mi te włosy wyjdą bo sie załamię...
No ale jak mi na same odrosty poszla cala farba to chyba powinny...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:05   #2754
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To jak tu się troszkę zbrązowić? Samoopalacz jakiś?
nie wiem ja nie używam takich mazideł bo tak jak mówiłam efekt krótkotrwały albo pomarańcza albo żółtko
ale chusteczki do nóg się sprawdzają, ładnie to wyglądało
kicam raz na jakiś czas na sztuczne słonko

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No i ch**
Siedzę z farbą na głowie.
Jestem pewna że gdzieś jej nie nasmarowałam, jak zawsze gdy robie sobie sama...
Pewnie jak zmyje i znajde tą nierozjasniona czarna odrostowa plame dostane ku*wicy..
Ale najważniejsze że nie pokażę temu głąbowi że jestem od niego zależna w jakikolwiek sposób-niech sobie nie myśli
Byłam tym razem sprytniejsza- caly tyl głowy najpierw porobiłam w sekcje i popodpinałam spinkami, żeby potem z farbą nie kombinować za długo- tak to jest jak sie w jedno lusterko patrzy a drugie trzyma a druga ręka pędzelek
No grunt że najgorsze za mna...
chyba...
będzie dobrze też sobie tak czasami robię jak się wszyscy na mnie wypną
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:07   #2755
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja od razu mówiłam że rukola albo endywia, to one że mlecze
Masz racje Agatko, nie bedę się przejmowac Zrobie sie dzis na bostwo a jutro na zakupy i przy okazji na podryw
A co!
Mam nadzieje tylko ze mi te włosy wyjdą bo sie załamię...
No ale jak mi na same odrosty poszla cala farba to chyba powinny...
Mnie zawsze idzie cała farba na odrosty

A co do faceta, no to główka do góry. Nie daj się
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:07   #2756
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;25350414]Bunny, cokolwiek zmalował, ten jak mówisz "głąb", nie ma sensu abyś psuła sobie samopoczucie czy dołowała. A złą energię najlepiej jakoś twórczo wykorzystać np. na farbowanie albo nowy post na blogu
Wszystko się zawsze jakoś układa[/QUOTE]
Dzięki za pocieszenie ale na blogu nic dzis pewnie nie stworze bo tylko bym popsula atmosfere mojego bloga... a nie chce. chce zeby wam sie zawsze podobal, bez wzgledu na moje perypetie...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:08   #2757
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
podobne do mleczu
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja od razu mówiłam że rukola albo endywia, to one że mlecze
bo podobne do mleczyków, podobne sama kiedyś myślałam, że mleczyk, ale pokochałam sałatkę z rukolą i dowiedziałam się jak wygląda
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:09   #2758
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja od razu mówiłam że rukola albo endywia, to one że mlecze
Masz racje Agatko, nie bedę się przejmowac Zrobie sie dzis na bostwo a jutro na zakupy i przy okazji na podryw
A co!
Mam nadzieje tylko ze mi te włosy wyjdą bo sie załamię...
No ale jak mi na same odrosty poszla cala farba to chyba powinny...
Pokaż jak Ci wyszło Na pewno wyjdzie dobrze

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie wiem ja nie używam takich mazideł bo tak jak mówiłam efekt krótkotrwały albo pomarańcza albo żółtko
ale chusteczki do nóg się sprawdzają, ładnie to wyglądało
kicam raz na jakiś czas na sztuczne słonko

Ja nie mogę bo opalam się na czerwono.
A opalanie natryskowe znasz?



Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mnie zawsze idzie cała farba na odrosty

A co do faceta, no to główka do góry. Nie daj się
Kochana czekamy na Twoje zdjęcie w klubie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:09   #2759
sylffka
Raczkowanie
 
Avatar sylffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 136
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Witam Koleżanki Blondynki!
Agatau88 proponuję samoopalacz z daxa w piance. Jak na moje beztalencie rozprowadza się całkiem przyjemnie.
__________________
Dyplomacja to powiedzieć komuś ,,spier.......,, w taki sposób, żeby poczuł radość na myśl o zbliżającej się podróży
sylffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:11   #2760
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie wiem ja nie używam takich mazideł bo tak jak mówiłam efekt krótkotrwały albo pomarańcza albo żółtko
ale chusteczki do nóg się sprawdzają, ładnie to wyglądało
kicam raz na jakiś czas na sztuczne słonko

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------



będzie dobrze też sobie tak czasami robię jak się wszyscy na mnie wypną
Ja tylko sie boje ze za duze sekcje porobilam i nierowne i beda plamy...
powinny byc po 1cm a mi gdzieniegdzie to i 3cm wychodzilo, to walilam taką wielką garsc papy i jedziem dalej...
mam geste kłaki porazka...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.