nieudana metamorfoza(?) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Pokaż wyniki sondy: w ktorych wlosach wygladalam najlepiej?
w naturalnych 5 33,33%
w ciemnym blondzie 1 6,67%
w ciemnym brazie 5 33,33%
w czarnym 0 0%
w rudawym brazie 4 26,67%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-14, 23:27   #61
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

Masz bardzo fajne oczy, może by Ci było dobrze w odcieniach khaki, takich podkreślających zieleń oczysk ?
Albo w fioletach i granatach ?
Chociaż ja myślę, że najlepiej wyglądamy w kolorach, w których się najlepiej czujemy .
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 23:40   #62
Aleksandra Gardiner
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: metamorfoze czas zaczac:)

laska jesli chcesz zobaczyc sie w innym kolorze albo fryzurze idz na stronke :
http://www.instyle.com/instyle/makeo...ttribute=bangs
i poprobuj sobie rozne fryzurki - powodzenia i milej zabawy
Aleksandra Gardiner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 06:39   #63
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

nie wiem czy dobrze wybieram kolory ale np kiedys mialam duzo czerni i bieli w mojej szafie teraz staram sie z tego zrezygnowac lubie granat ,morski, brudny roz, ciemny fiolet, jasnoniebieski prawde mowiac ie lubie jaskrawych ostrych rzeczy wole cos ciemniejszego . nie wiem czy dobrze wybieram kolory moze wy to ocenicie? i jescze co do makijazu? jak powinnam sie malowac mocniej?
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 09:19   #64
Mararena
Raczkowanie
 
Avatar Mararena
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 203
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

sophisticated_ piękny ten kolor. na prawdę rewelacja. Świetnie podkreśla Twoje zielone oczy. Co do makijażu to spróbuj kredkę do oczu w ciepłym kolorze brązu. Lekko rozcieraj linie, tak, żeby był naturalny efekt. Moja mama ma podobny kolor oczu i karnację i u niej to fajnie wygląda. Też takie stonowane szare kredki.
Mararena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 10:05   #65
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

Kolor jest dla Ciebie idealny. A ja nadal zmieniłabym cięcie, to jest za ciężkie dla Ciebie..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 10:37   #66
diamonda
Przyczajenie
 
Avatar diamonda
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

Istotnie, zmiana koloru całkowicie na plus gdy patrzę na Twoje zdjęcia, to wydaje mi się, że moglabyś odrobinę przyciemnić brwi (ale naprawdę odrobinę!) wtedy twarz jeszcze zyska na wyrazistości. A do makijaży dodalabym kreskę na górnej powiece, bo masz piękne i duże, ale trochę smutne oczka, a kreska powinna szybko i łatwo to ukryć
__________________
"Spójrz Panie,
to ci awantura rzadka;
ta zła pannica- to niezła wariatka"
diamonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 12:37   #67
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Kolor jest dla Ciebie idealny. A ja nadal zmieniłabym cięcie, to jest za ciężkie dla Ciebie..
tak, ja widze cie z prostą grzywką. Nie umiem niestety robić symulacji, ale może któraś z dziewczyn by zrobiła. Wydaje mi się, że grzywka do Ciebie by pasowała.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Swoją drogą masz piękne usta!
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 12:41   #68
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

wlosy bede miala stopniowane za miesiac jak mi odrosna poki co sa za krotkie.
moglabys mi pokazac przyklad tego makijazu i gdzie ta kredke mam rozcierac?
na gornej powiece na dolnej? musialabym miec szczegolowy instruktaz...
jakies jeszcze propozycje?
tak przy okazji bardzo wam dziekuje normalnie was kocham

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

bede rowniez wdzieczna za inne propozycje. oraaz zdjecia fryzur i makijazy bo tak z samego opisu troche ciezko. myslicie ze blysczyk jest dla mnie za mocny?
bylabym rowniez wdzieczna za symulacje.
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 20:19   #69
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

moglybyscie mi mniej wiecej powiedziec jakie powinnam robic te kreski i jakim kolorem .? jutro pedze do rossmana i kupie to co mi doradzicie co do cieni mam w domu szaro srebrne , wrzosowo srebrne, i duzo odcieni brazu niestety nie umiem sie nimi malowac wiec na codzien pozostaje kreska chociaz kiedys probawalam czarna pomijajac ze kolor mi nie pasowal i wygladalam jak emo to te kreski byly za grube i krzywe wiecznie mi sie reka trzesie za duzo kawy takze prosze o jakis latwy skuteczny makijaz
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 23:04   #70
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

Ja bym poszła w fiolet, brąz, może szary Jeśli eyeliner to koniecznie essence w żelu z ich pędzelkiem. W życiu nie zrobiłam równej kreski żadnym eyelinerem a tym pędzelkiem i tym eyelinerem wyszła mi idealna za pierwszym razem
Jeśli nie chcesz eyelinera kup kredki do oczu jakieś stosunkowo miękkie, łatwo nimi szybko dojść do wprawy, łatwo poprawić w trakcie nakłądania czy trochę rozetrzeć rozejrzyj się na KWC jakie są najlepsze (ja polecam z miss claire).

Co do cieni to w Rossmannie np Wibo ma bardzo fajne zestawienia kolorystyczne. Poszukaj najlepiej matowych (na dzień do delikatnego makijażu idealne)w odcieniach różu, fioletu, brzoskwiniowych, cielistych.
Czerń, szarości raczej nie. (chyba, że tylko kreski) Masz ładny kolor ust ja bym go tylko podkreślała jakimś brzoskwiniowym, delikatnie różowym czy bezbarwnym błyszczykiem

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Masz duże oczy i delikatną urodę, ja bym nie szalała tutaj z jakaś grubą czarną mocno wyciągniętą kreską. Raczej własnie delikatną szarą czy fioletową odrobinę wyciągniętą(świetnie fiolet podkreśla zielone oczy) i bardzo delikatnie zaakcentowaną dolną powieką do mniej więcej połowy oka plus wytuszowane rzęsy i błyszczyk
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 08:29   #71
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

dziekii za odp cieni mam w domu mnostwo niestety wogole nie potrafie sie nimi malowac probowalam wiele razy ale po prostu '' nie mam do tego reki'; mysle ze musze isc w strone czegos latiwejszego zebym mniala instruktaz i zdj jak to zrobic... przyciemnilam sobie wczoraj troche brwi wygladalo to tragicznie jeszcze probowalam malowac sie kredka naprawde sie staralam a te kreski wyszly ochydne nie umiem sie malowac ani ubierac duzo cech odziedziczylam po tacie niestety zdolnosc do malowania sie i ubierania tez
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 11:47   #72
3d41a7b9b5d1ffef59ce667ff3096c42070230c0_62954c9b01231
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 54
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

Kreskę możesz robić też ciemnym cieniem i pędzelkiem z krótkim włosiem lub brzegiem pacynki. Ja nie mam w domu ani jednej kredki do oczu ani eyelinera, a kreski robię cieniami.

Kolory to brązy, śliwki i fiolety, granaty, może nawet oliwki jeśli pasuja do kreacji. Łososiowe, morelkowe i ceglaste ocieplą spojrzenie. Jako bazy dobre będą beże, jasne łososiowe różyki, ale nie białe, błekitne czy zimne róże. Granatową kreskę możesz robić do tych łososi i morelek.
Czernie i szarości nie są dla Ciebie, stłumią Twoją urodę zamiast ją wydobyć. Tusz do rzęs też lepiej brązowy albo granatowy niż czarny czy grafit.
Róż łososiowy powinien pasować do Twojej karnacji i obecnego wyglądu.

Jakoś tak właśnie Cię widzę Ciekawa jestem co Ty na to.

P.S.
Siostra przyzwyczaiła się do "starej" Ciebie dlatego nie podoba jej się nowy kolor. Na prawdę wyglądasz wyraźniej
3d41a7b9b5d1ffef59ce667ff3096c42070230c0_62954c9b01231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 20:08   #73
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

kurcze dzieki za te wszystkie opiinie niestety raczej nie bede umiala tego wykonac bez dokladnego instruktazu lub zdjecia chociaz bardzo bym chciala najbardziej pasuje mi wersja mojego makijazu tusz plus kredka plus blyszczyk tyle ze ja nie wiem jak robic ta kreske ... bede rowniez wdzieczna za dalsze uwagi oraz rady co do mojej metamorfozy prosze o brutalna szczerosc
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 09:40   #74
Mararena
Raczkowanie
 
Avatar Mararena
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 203
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

Myślę, ze najłatwiej będzie Ci pomalować się miękką kredką do oczu. Po prostu rysujesz kreskę tuż nad linią górnych rzęs, a nawet najeżdżając na nie. Po czym lekko rozcierasz palcem. Nawet jak Ci trochę krzywo pójdzie to nie widać, bo rozetrzesz
Mararena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 19:31   #75
3d41a7b9b5d1ffef59ce667ff3096c42070230c0_62954c9b01231
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 54
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

Różne firmy kosmetyczne robią czasem w ramach promocji pokazy i porady makijażu. Niektóre mają też filmy z instrukcją na swoich stronach internetowych, na youtube i na fb. Na pewnno ma Max Factor i Artdeco. Tu na Wizażu też są filmiki, robione np. przez Agabil, jak robić kolejne kroki makijażu.

Z makijażem to jest trochę tak, że sama musisz nauczyć się swojej twarzy, bo to ty robisz sobie makijaż co dzień. Wykorzystaj panie w drogerii, które pytają "czy mogę w czymś pomóc?" i powiedz "tak, nigdy nie używałam cieni, a chciałabym zacząć, czy może mi pani pomóc?" Dalej rozmowa potoczy się sama, a Pani poczuje się Ekspertem i chętnie Ci pomoże.

Ja tak robiłam. Zawsze chodziłam na darmowe pokazy makijązu i zawsze prosiłam o poradę dot. makijażu dla mnie. Dużo się w ten sposób nauczyłam i ciągle się uczę, bo trendy się zmieniają, a na szczęście takie promocje jeszcze się zdarzają. Do Chaneli i Diorów też chodzę

Choćbyśmy niewiem jak precyzyjnie opisały tu każdy krok, to i tak nie to samo co pokazać na Twojej twarzy i zobaczyć na własne oczy.
3d41a7b9b5d1ffef59ce667ff3096c42070230c0_62954c9b01231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 20:04   #76
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

dzieki za wszystkie odpowiedzi i rady
raczej jestem osoba ktora ma tzw 2lewe rece nic mi nie wychodzi pozatym jestem zabiegana (za rok matura) i nie mam czasu na malowanie sie cienami kiedys probowalam pokupowalam sobie wrzosowe rozowe odcienie brazu niestety nie umialam sie tym umalowac wygladalam szpetnie
szukalam na youtubie ale tam dziewczyny robia max trudne makijaze ponad 10 minut ze 100 cieni .. ja nie umiem umalowac sie nawet jednym cieniem
probowalam wczoraj kredka na umalowac gorna powiekie od polowy i zakonczyc jakoleczka apotem rozetrzec ale wygladalo to tragicznie
a jesli chodzi o brazowy tusz wydaje mi sie ze jak nalozy sie go na rzesy to wyglada identycznie jak czarny ..
mam nadzieje ze nie odbierzecie tego ze jestem niechetna do metamorfozy bo bardzo mi zalezy wlosy juz zmieniam chcialabym sie malowac ale kurcze nic mi nie wychodzi nawet najprostsza rzecz juz nie wiem co zrobic
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 21:51   #77
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

Nie martw się nie od razu Rzym zbudowano ja zanim zaczęłam robić kreski kredką, dwa lata robiłam je cieniem bo najłatwiej;p potem musiały minąć kolejne 3 lata zanim (teraz!) zaczęłam malować się eyelinerem;p próbuj kredką na różne sposoby aż znajdziesz najlepszy sposób dla siebie dojdziesz do wprawy co do filmików na youtubie jest cała masa tych o samych podstawach wpisz "prosty makijaż" "delikatny makijaż dzienny" "idealna kreska" itp a znajdziesz całą masę delikatnych makijaży które przy odrobinie wprawy wykonasz w 3 minuty
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 10:24   #78
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
dziekuje wam za te wszystkie opinie naprawde jestescie niesamowicie kochane
co do makijazu maluje delikatnie oczy tuszem usta blyszczykiem i troche fluidu na rumience tak wyglada moj makijaz myslicie ze powinnam malowac sie mocniej?
jescze jedno co do koloru ubran jaki powinnam nosic a jaki nie?
Na Twoim miejscu skupiłabym się na zatuszowaniu cieni pod oczami i dobrym tuszu do rzęs. Masz tak piękne oczy, że aż grzech nie podkreslać ich urody
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 11:40   #79
3d41a7b9b5d1ffef59ce667ff3096c42070230c0_62954c9b01231
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 54
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

właśnie na pierwszej stronie Wizażu pojawił się artykuł o kreskach
są w nim też zdjęcia i filmy - korzystaj !!

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

sorki, myślałam,że to linki do filmów, a to do artykułów
ale jeszcze precyzyjmniej pokazujących jak sikę robi kreski, więc do dzieła

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

mam za długie paznokcie chyba ...
miało być "precyzyjniej" i "się"
;-)
3d41a7b9b5d1ffef59ce667ff3096c42070230c0_62954c9b01231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 14:33   #80
Mararena
Raczkowanie
 
Avatar Mararena
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 203
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
probowalam wczoraj kredka na umalowac gorna powiekie od polowy i zakonczyc jakoleczka apotem rozetrzec ale wygladalo to tragicznie
to spróbuj teraz tylko na linii rzęs. Jak najbliżej włosków zrobić delikatna kreseczkę a potem delikatnie rozmazać palcem
Mararena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:12   #81
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

odwiedzilam dzis drogerie w moim miescie wydalam 45 zl ale mysle ze bylo warto kupilam korektor na cienie pod oczami , cien do powiek , kredke ,szminke w odcieniu morelowym .umalowalam sie oczywiscie nie pokazujac sie nikomu wy macie pierwszenstwo
makijaz nie jest zbyt piekny ale to moj makijazowy pierwszy raz i mam nadzieje ze zrozumiecie mimo wszystko licze na szczere oceny
na zdjeciach mam na sobie rozwiestlajacy rozowy cien do powiek korektor na since pod oczami szminke i kredke . takjak doradzilyscie gnebilam dzisiaj biedna pania w drogeri o rade i te oto zakupy sa wynikiem jej rad wstawiam zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zzz.jpg (112,7 KB, 344 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5046.jpg (112,4 KB, 450 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5044.jpg (105,0 KB, 357 załadowań)
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 10:03   #82
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

Ładnie dobrane kolory i kredki i błyszczyka Robienie kresek wyćwiczysz Zaczynaj je trochę bliżej wewnętrznego kącika oka-jak patrzysz na wprost to kreska powinna zaczynać się albo w tym miejscu gdzie Twoja tęczówka albo przed nią w tym miejscu maluj bardziej między rzęsami niż nad kreseczka w tym miejscu powinna być sporo cieńsza Trochę popracować nad symetrią i będzie bardzo ładnie Masz na tym zdjęciu wytuszowane rzęsy? Jeśli nie koniecznie tuszuj Masz duże oczy a wytuszowane długie rzęsy dodatkowo to podkreślą
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 15:16   #83
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

tak mam wytuszowane .tyle ze moje rzesy naturalnie sa bardzo krotkie i kiedy je wytuszuje t o na zdjeciu za bardzo nie widac efektu
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 16:20   #84
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

sorcia że się wyłamię, ale uważam że ten kolor nie pasuje do Twojej karnacji.... nie wiem, jest nachalny przy Twojej delikatnej jasnej cerze.

kwestia gustu i wieku komentujących jeśli chciałaś osiągnąć efekt "dojrzałości" to udało Ci się, wyglądasz poważniej i dojrzalej, czy to wada czy zaleta, oceń sama.

pozdrawiam
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 20:23   #85
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

ok to w jakis sposow wg ciebie powinnam przeprowadzic moja metamorfoze ? bede wdzieczna za kazda uwage poki sa wakacje moge eksperymetnowac potem szkola matura i nie bede miala czasu sie bawic
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 16:22   #86
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

mam nadzieje ze mnie nie zabijecie za moja nadpobudliwosc ale bardzo zalezy mi na tej metamorfozie a czas mi sie konczy ( od wrzesnia szkola )
dlatego wstawiam kolejne zdjecia z moim super makijazem;P zestaw ten sam co ostatnio rozowy cien do powiek brazowa kredka tusz z loreala korektor na since pod oczami fluid zielony korektor na rumience i morelowa szminka rany duzo tego;P
jesli macie jakies rady albo komentarze piszcie szczerze na tym bardzo mi zalezy za miesiac mam fryzjera stopniuje wlosy podcinam grzywke na ukos czy cos jeszcze powinnam w sobie zmienic?

moze kolor wlosow makijaz sama nie wiem .. dodam jeszce tylko ze od 3latnosze aparat i za kilka miesiecy sciagam takze wierze ze moja metamorfoza bedzie bardzo widoczna i pozytywna dzieki wam;P

ps nie patrzcie na moje glupie miny na zdjeciach niestety jestem bardzo niefotogeniczna

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ....jpg (137,6 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5057.jpg (104,1 KB, 411 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5106.jpg (96,1 KB, 323 załadowań)
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 17:32   #87
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

sophisticated Masz niesamowity kolor oczu. U Ciebie zadbane włosy, podkreślone tuszem rzęsy i bezbarwny błyszczyk lub zwykła pomadka pielęgnacyjna da świetny efekt. Do tego kobiece ubrania

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Uśmiechnij się trochę!
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 18:18   #88
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

Śliczna z Ciebie dziewczyna i coraz lepiej radzisz sobie z podkreślaniem tego-znacznie lepiej władasz kredką
Niewiele Ci potrzeba, więc poćwicz tylko trochę tę kredkę i będzie idealnie.
Powodzenia!
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 21:10   #89
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

dziekuje za wszystkie pozytywne opinie i za to ze dzieki wam zmieniam sie na lepsze
co do brak usmiechu nie usmiecham sie na zdjeciach bo nosze aparat i na zdjeciu wyglada to szpetnie tzn kocham moj aparacik ale na zdjeciach nie wyglada to fajnie ale co tam dla was zrobie wyjatek
co do ubran kompletnie nie umiem sie ubierac wiem ze dobrze mi jest w cieplych kolorach ale nie mam gustu pozatym mam beznadziejna figure waze 46 kg i mam 167cm wzrostu i za nic nie moge przytyc
takze w moim przypadku ciezko jest wygladac kobieco
bede wdzieczna za kazda krytyke i sugestie zmiany mojego wygladu a co myslicie o grzywce prosta czy na ukos?
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 21:29   #90
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: nieudana metamorfoza(?)

zapomonialam dodac zdjecie prosze o polaczenie obu postow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5075.jpg (102,9 KB, 365 załadowań)
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.