Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-19, 14:58   #2371
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To przedstaw mi je! Ja nie znam, ze 2 takie są i to jest problem. Dlatego tak uważam. Dla Ciebie to nie jest ciężko, a dla mnie tak. Nie muszę lubić wszystkich ludzi i nie znam wszystkich.

Avengersi podobali mi się Trochę spłycona historia, pozostawił we mnie film taki niedosyt, więc mam nadzieję, że druga część będzie
Najłatwiej pojechać na jakiś konwent, tam jest pełno takich osób.

Mi też się podobali. Obawiałam się, że to będzie film jednego bohatera - oczywiście Starka - ale tak nie było. Wiadomo, że przy tylu postaciach nie zagłębiali się w szczegóły, ale moim zdaniem poradzili sobie przyzwoicie. Joss Whedon (reżyser) dał radę. Polecam jego serial "Firefly" (kosmiczny western ), który niestety był chyba zbyt niszowy, bo został zdjęty po 1 sezonie. Ale ciągle ma oddanych fanów.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 15:00   #2372
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
W przypadku moim i mojego TŻa osoby na ulicy są dla nas tak samo odległe jak aktorzy. Może dlatego nie widzimy problemu w wymianie komentarzy, bo oboje nie mamy powodu, by czuć się zagrożeni czy zazdrośni.
Ja nie jestem zazdrośnica, nie czuję się też zagrożona Jestem pewna mojego związku, choć już dowiedziałam się, że to ślepe zakochanie przejdzie i się rozstaniemy. No cóż, tak bywa. Może źle używałam zwrotu "ślepe zakochanie", bo nie chodziło o to, że on jest ślepo zakochany i widzi we mnie tylko tęcze, jednorożce, mój pot pachnie fiołkami, a jak się ocknie, to nagle zobaczy we mnie potwora i ucieknie z krzykiem. Źle używałam, prawda. Jego znajomi uważali, że jest ślepo zakochany (ja chyba to w tym kontekście pisałam, że oni tak mi powiedzieli, tak miało być, ale już nie pamiętam), bo jak oni wymieniali poglądy na temat dup mijanych dziewczyn i chęci ich wykorzystania, to on tego nie robił. Takie mają pojęcie o nim.
Przecież mówiłam mojemu dawno temu, żeby się nie krępował i mówił na ulicy, jak jakaś mu się podoba. Ale on tego nie robi i tyle. Mam go zmusić do tego siłą?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 15:04   #2373
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ja nie jestem zazdrośnica, nie czuję się też zagrożona Jestem pewna mojego związku, choć już dowiedziałam się, że to ślepe zakochanie przejdzie i się rozstaniemy. No cóż, tak bywa. Może źle używałam zwrotu "ślepe zakochanie", bo nie chodziło o to, że on jest ślepo zakochany i widzi we mnie tylko tęcze, jednorożce, mój pot pachnie fiołkami, a jak się ocknie, to nagle zobaczy we mnie potwora i ucieknie z krzykiem. Źle używałam, prawda. Jego znajomi uważali, że jest ślepo zakochany (ja chyba to w tym kontekście pisałam, że oni tak mi powiedzieli, tak miało być, ale już nie pamiętam), bo jak oni wymieniali poglądy na temat dup mijanych dziewczyn i chęci ich wykorzystania, to on tego nie robił. Takie mają pojęcie o nim.
Przecież mówiłam mojemu dawno temu, żeby się nie krępował i mówił na ulicy, jak jakaś mu się podoba. Ale on tego nie robi i tyle. Mam go zmusić do tego siłą?
Tym razem ja się źle wyraziłam. To nie było do Ciebie, to tak tylko o nas, naszym podejściu. Trudno, żebyś była zazdrosna, jak nie masz o co, bo oboje zwykle nie komentujecie innych. I w zupełności rozumiem, że po prostu nie macie na to ochoty i to nie Wasz styl.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-05-19 o 15:06
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 15:12   #2374
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Najłatwiej pojechać na jakiś konwent, tam jest pełno takich osób.

Mi też się podobali. Obawiałam się, że to będzie film jednego bohatera - oczywiście Starka - ale tak nie było. Wiadomo, że przy tylu postaciach nie zagłębiali się w szczegóły, ale moim zdaniem poradzili sobie przyzwoicie. Joss Whedon (reżyser) dał radę. Polecam jego serial "Firefly" (kosmiczny western ), który niestety był chyba zbyt niszowy, bo został zdjęty po 1 sezonie. Ale ciągle ma oddanych fanów.

Ja wielką fanką fantasy i RPG nie jestem, lubię, ale nie maniaczę Więc nie wiem czy na konwencie dobrze bym się czuła. Ale musimy spróbować Mamy bardzo małe grono znajomych, naprawdę malusie i chyba przez to zrobiliśmy się tacy... zamknięci i wybredni Jak moi rodzice, identycznie.
A jakiś konwent konkretnie byś polecała?

Firefly obczaję Tyle seriali oglądamy już, że kolejny nie jest problemem
I mam nadzieję, że dwójka Avengersów będzie, w końcu zakończyli w taki sposób...

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Tym razem ja się źle wyraziłam. To nie było do Ciebie, to tak tylko o nas, naszym podejściu. Trudno, żebyś była zazdrosna, jak nie masz o co, bo oboje zwykle nie komentujecie innych. I w zupełności rozumiem, że po prostu nie macie na to ochoty i to nie Wasz styl.
Nawet jakby komentował, to jakoś zazdrością bym nie epatowała, bo to nie w moim stylu I właśnie, nie ma powodu do zazdrości, to nie ma po co sobie krwi psuć. A są osoby, które nawet bez powodu się zamartwiają Jakby mój komentował, w sposób kulturalny oczywiście, to nie miałabym nic do tego. Naprawdę, sama go przekonywałam, że przecież może to robić, niech przypadkiem nie myśli, że się obrażę czy coś. Jakby zaczął się perfidnie oglądać, to też nie byłabym zazdrosna, a zwyczajnie zła, bo to chamskie jest Zdrowa zazdrość - ok, ale taka psychiczna: "o nie, on rozmawia z koleżanką, na pewno mnie zdradza albo fantazjuje o niej"? Na roku mojego TŻ-ta jest 70-80% dziewczyn i nie płaczę, bo pewnie mnie po kątach zdradza z nimi wszystkimi, bo tyle ich
Pamiętam taką sytuację jak byliśmy z TŻ-tem na spacerze i z naprzeciwka szła para. Koleś się gapił na mój dekolt, nie jakoś subtelnie, bo miał głowę prosto w cycki skierowaną i widać było. On nawet głowę obrócił, jak się mijaliśmy. Jego dziewczyna chciała mi prawie oczy wydrapać, prawie się popłakała. Wiesz jak ja się czułam? Nie podoba mi się coś takiego Można patrzeć się w taki sposób, żeby nikt nie zobaczył i się nie przyczepił.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-05-19 o 15:14
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 15:17   #2375
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ja wielką fanką fantasy i RPG nie jestem, lubię, ale nie maniaczę Więc nie wiem czy na konwencie dobrze bym się czuła. Ale musimy spróbować Mamy bardzo małe grono znajomych, naprawdę malusie i chyba przez to zrobiliśmy się tacy... zamknięci i wybredni Jak moi rodzice, identycznie.
A jakiś konwent konkretnie byś polecała?

Firefly obczaję Tyle seriali oglądamy już, że kolejny nie jest problemem
I mam nadzieję, że dwójka Avengersów będzie, w końcu zakończyli w taki sposób...
Ja sama nie RPG-uję, nie jeżdżę na konwenty. Kiedyś byłam na kilku, ale raczej jako towarzystwo. Mam też trochę znajomych mangowców (maniaków japońskich komiksów i kreskówek) także były to konwenty o łączonej tematyce. I niestety nie wiem, na co warto teraz pojechać, ale mogę spytać.

Znalazłam coś takiego: http://fandom.eu/.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-05-19 o 15:20
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 15:26   #2376
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja sama nie RPG-uję, nie jeżdżę na konwenty. Kiedyś byłam na kilku, ale raczej jako towarzystwo. Mam też trochę znajomych mangowców (maniaków japońskich komiksów i kreskówek) także były to konwenty o łączonej tematyce. I niestety nie wiem, na co warto teraz pojechać, ale mogę spytać.

Znalazłam coś takiego: http://fandom.eu/.
Właśnie konwenty zwykle widywałam mangowe, a ja akurat anty-mangowa i anty-animowa jestem Mogę coś obejrzeć, Death Note'a czytałam, ale jakoś nie jara mnie to. Moja przyjaciółka po latach bycia metalem została... ghotic lolitą i jeździ na takie japońskie konwenty, nasłuchałam się o tym. Niestety przez to, że zmieniła się cała, wszystko, nie ma już nic prawie z niej starej, to się nasze drogi rozminęły i straciłam jedyną przyjaciółkę
Najchętniej bym na konwent miłośników fantastyki i horroru pojechała, bo ja lubię te dwa gatunki połączone w jedno
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 15:37   #2377
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Właśnie konwenty zwykle widywałam mangowe, a ja akurat anty-mangowa i anty-animowa jestem Mogę coś obejrzeć, Death Note'a czytałam, ale jakoś nie jara mnie to. Moja przyjaciółka po latach bycia metalem została... ghotic lolitą i jeździ na takie japońskie konwenty, nasłuchałam się o tym. Niestety przez to, że zmieniła się cała, wszystko, nie ma już nic prawie z niej starej, to się nasze drogi rozminęły i straciłam jedyną przyjaciółkę
Najchętniej bym na konwent miłośników fantastyki i horroru pojechała, bo ja lubię te dwa gatunki połączone w jedno
Moja siostra jest wielką fanka anime i razem z nią obejrzałam kiedyś kilka produkcji, ale to jednak nie mój świat. Co nie znaczy, że nie ma tam kilku ciekawych tytułów. Jak lubisz horroro-thrillery psychologiczne, to polecam anime "Monster". Dobre i wciągające, tylko trzeba przetrwać nudny początek.

Szkoda, że tak rozeszły Wam się drogi z przyjaciółką. Ja mam znajomych o różnych zainteresowaniach, często bardzo odmiennych od moich i na szczęście nie przeszkadza nam to w dogadywaniu się. Ale ja lubię słuchać o "egzotycznych" pasjach.

edit.
Za to na jedno mogę narzekać - praktycznie nie mam znajomych dziewczyn, które interesują się kosmetykami.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-05-19 o 15:42
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-19, 15:48   #2378
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Moja siostra jest wielką fanka anime i razem z nią obejrzałam kiedyś kilka produkcji, ale to jednak nie mój świat. Co nie znaczy, że nie ma tam kilku ciekawych tytułów. Jak lubisz horroro-thrillery psychologiczne, to polecam anime "Monster". Dobre i wciągające, tylko trzeba przetrwać nudny początek.

Szkoda, że tak rozeszły Wam się drogi z przyjaciółką. Ja mam znajomych o różnych zainteresowaniach, często bardzo odmiennych od moich i na szczęście nie przeszkadza nam to w dogadywaniu się. Ale ja lubię słuchać o "egzotycznych" pasjach.
Przyjrzę się tytułowi Mój czyta i ogląda Berserka, to jest dopiero psychodela horror I coś w tym stylu byłabym w stanie obejrzeć Generalnie wolę książki i filmy, seriale.

Wiesz, jakby ona miała po prostu inne zainteresowania, to ok. Nie przeszkadza mi to zupełnie. Ale nagle z roześmianej, wyluzowanej, potrafiącej wypić tanie wino na dworze i fajnie się bawić zrobiła się sztywną, zupełnie odmienną dziewczyną. I to w chwilę, w miesiąc. Wyjścia - tylko do kawiarni na kawę czy czekoladę, alkohol - jeden drink, loli ubrań i same lolity, spotkania z lolitami, forum lolicie. Nawet już nie mamy o czym rozmawiać Bo nasłuchałam się przez 1,5 roku o tym, więcej już nie mogę. A ona o niczym nie chce dyskutować innym, co ja np. zacznę, bo ja to mam życie jakiegoś rozbójnika i jestem jeszcze szalonym dzieckiem (jesteśmy w jednym wieku)
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 15:50   #2379
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Czy ja napisałam, że to TYPOWO kobiece zajęcia? Nie wiem skąd to wzięłaś. Napisałam, że dla mnie oczywiste, że ja je kupuję, bo ja to uwielbiam i sprawia mi to radochę. Więc je robię.

No tak, przecież my się nie kochamy normalnie, to nie miłość To poczekam, aż odślepnie i mnie zostawi. Tyle.
Ty nie napisałaś, że to są typowo kobiece zajęcia ale tak właśnie jest. Praniem i kupowaniem kosmetyków zwykle zajmują sie kobiety.
Czy Ty uważasz inaczej?
Czy według Ciebie w większości polskich rodzin praniem zajmują się mężczyźni?

Zakochanie jest zwykle określane jako pierwszy etap związku, od zakochania do miłości jest jeszcze kawałek.
Nie napisałam że jak minie faza zakochania to Cię zostawi.

To było skierowane do Malya, ponieważ obawiała się inne dziewczyny mogą przez Twoje wypowiedzi mieć odczucie, że ich związki sa gorsze, ponieważ ich mężczyźni nie są w nich ślepo zakochani.

Ja się akurat cieszę że mój tż nie jest we mnie ślepo zakochany.




Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Mój TŻ ma podobny gust:
1: Penelope Cruz
2. Salma Hayek
3. Monica Bellucci

I tak, jak napisałaś: nic strasznego w tym, że facetowi podobają się inne kobiety (tym bardziej, że sama uważam je za bardzo piękne). Tylko brawa za gust
A z drugiej strony nie wyobrażam sobie, żebym miała usłyszeć, że są ode mnie piękniejsze
I




A ja tak z własnych przemyśleń, w żadnym wypadku nie chcąc nikogo obrazić: nasze spostrzeżenia, opinie, oceny zmieniają się z wiekiem..... ze stażem naszego związku...... pod wpływem doświadczeń.... Niby wszystko jest tak samo, a my jednak wciąż dostrzegamy nowe rzeczy.

Ja dopiero po trzech latach związku zauważyłam, że mój TŻ cierpi na nieuleczalną chorobę niemożności wrzucenia brudnych skarpetek do kosza z bielizną...
haha , niech tylko się nie tłumaczy, że większość facetów tak robi...
o dziwo mój ma tę samą przypadłość
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 15:54   #2380
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Przyjrzę się tytułowi Mój czyta i ogląda Berserka, to jest dopiero psychodela horror I coś w tym stylu byłabym w stanie obejrzeć Generalnie wolę książki i filmy, seriale.

Wiesz, jakby ona miała po prostu inne zainteresowania, to ok. Nie przeszkadza mi to zupełnie. Ale nagle z roześmianej, wyluzowanej, potrafiącej wypić tanie wino na dworze i fajnie się bawić zrobiła się sztywną, zupełnie odmienną dziewczyną. I to w chwilę, w miesiąc. Wyjścia - tylko do kawiarni na kawę czy czekoladę, alkohol - jeden drink, loli ubrań i same lolity, spotkania z lolitami, forum lolicie. Nawet już nie mamy o czym rozmawiać Bo nasłuchałam się przez 1,5 roku o tym, więcej już nie mogę. A ona o niczym nie chce dyskutować innym, co ja np. zacznę, bo ja to mam życie jakiegoś rozbójnika i jestem jeszcze szalonym dzieckiem (jesteśmy w jednym wieku)
Ja też wolę książki, filmy i seriale. Oglądacie/czytacie "Grę o tron"?

Przykre, kiedy ktoś tak odpycha starych znajomych. Negując Ciebie, neguje właściwie dawną siebie.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 15:58   #2381
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Pamiętajcie, żeby plastikowe pojemniki kupować tylko takie, na których jest wyraźnie napisane, że nie zawierają bisphenolu A (BPA). Jest to rakotwórcza substancja.
ooo, a to gdzies na opakowaniu jest napisane? czy na samym plastiku? jak nic nie pisze, to znaczy, ze zawiera BPA?
Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Ja dopiero po trzech latach związku zauważyłam, że mój TŻ cierpi na nieuleczalną chorobę niemożności wrzucenia brudnych skarpetek do kosza z bielizną...
a moze da sie go jakos zahipnotyzowac i przeprogramowac jednak?
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
edit.
Za to na jedno mogę narzekać - praktycznie nie mam znajomych dziewczyn, które interesują się kosmetykami.
jak to, a my?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-19, 15:58   #2382
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
To było skierowane do Malya, ponieważ obawiała się inne dziewczyny mogą przez Twoje wypowiedzi mieć odczucie, że ich związki sa gorsze, ponieważ ich mężczyźni nie są w nich ślepo zakochani.

haha , niech tylko się nie tłumaczy, że większość facetów tak robi...
o dziwo mój ma tę samą przypadłość
O mnie się nie bój. My jesteśmy już jak stare dobre małżeństwo (nie w negatywnym sensie ), więc nie mam co liczyć na "ślepe zakochanie".

Mój rzuca skarpety obok kosza, bo twierdzi, że kosz stoi w tak ciasnym i niewidocznym miejscu, że do niego nie trafia.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-05-19 o 16:02
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 15:59   #2383
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Ty nie napisałaś, że to są typowo kobiece zajęcia ale tak właśnie jest. Praniem i kupowaniem kosmetyków zwykle zajmują sie kobiety.
Czy Ty uważasz inaczej?
Czy według Ciebie w większości polskich rodzin praniem zajmują się mężczyźni?

Zakochanie jest zwykle określane jako pierwszy etap związku, od zakochania do miłości jest jeszcze kawałek.
Nie napisałam że jak minie faza zakochania to Cię zostawi.

To było skierowane do Malya, ponieważ obawiała się inne dziewczyny mogą przez Twoje wypowiedzi mieć odczucie, że ich związki sa gorsze, ponieważ ich mężczyźni nie są w nich ślepo zakochani.

Ja się akurat cieszę że mój tż nie jest we mnie ślepo zakochany.
Nie uważam tak. W sumie nie znam większości polskich rodzin i ciężko mi oceniać, ale pewnie kobiety się tym zajmują. Co w tym złego? Jak by jakiś facet lubił robić pranie, to by robił, proste.

Kto powiedział, że jesteśmy w fazie zakochania? Jego koledzy użyli tego określenia jak byliśmy na początku związku. Trochę się pozmieniało w ciągu tych lat, uwierz mi. Minęło ponad 3 lata i nic nam się nie rozpada, choć minęło zakochanie, a przyszła miłość. Mieszkamy razem, jesteśmy zaręczeni. I uważasz, że zaraz go motylki w brzuchu opuszczą i mnie zostawi? Już mógłby to zrobić 2 lata temu. Jesteśmy jak stare dobre małżeństwo. W cholerę już przeszliśmy, moje operacje, moją niepełnosprawność. Nie wiem co Ty o mnie myślisz, ale nie czuję niczego sympatycznego.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-05-19 o 16:01
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:00   #2384
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
jak to, a my?
Nie no, oczywiście, że jesteście Wy. Na szczęście. Ale na żywo nikt mnie nie rozumie (w kwestii kosmetyków). A z naturą i ekologią to już zupełnie.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-05-19 o 16:03
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:20   #2385
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Czy są wśród nas fanki serów pleśniowych?

coś mnie natknęło na ser pleśniowy.
kupiłam oryginalny francuski brie.
zapach pleśnie mnie powalił
nie dam rady tego zjeść
polskie pleśniowe jadłam i były ok

Czy jest jakiś rodzaj oryginalnego francuskiego pleśniowego, który ma mniej intensywny zapach?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:27   #2386
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Czy są wśród nas fanki serów pleśniowych?

coś mnie natknęło na ser pleśniowy.
kupiłam oryginalny francuski brie.
zapach pleśnie mnie powalił
nie dam rady tego zjeść
polskie pleśniowe jadłam i były ok

Czy jest jakiś rodzaj oryginalnego francuskiego pleśniowego, który ma mniej intensywny zapach?
Na co dzień nie jadam serów pleśniowych. Ale bardzo lubię camembert z grilla. Z tego co pamiętam, to niezły był biedronkowy. I tyle wiem o pleśniowych.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:32   #2387
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Na co dzień nie jadam serów pleśniowych. Ale bardzo lubię camembert z grilla. Z tego co pamiętam, to niezły był biedronkowy. I tyle wiem o pleśniowych.
biedronkowe czy turki znam
chciałam po prostu 'zaszaleć' i kupić fancuski oryginalny.
cena polskiego to ok. 5 zl
a francuski (ten co ja kupiłam) 14 zł
zatem 'zaszalałam' a się nie najadłam
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:41   #2388
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

beeets, ja tam pewna nie jestem, ale zdaje mi sie, ze brie jest dosc "mocny". poczytaj, ktore serki sa mniej intensywne. a tak w ogole to chyba lepiej zostac w takim razie przy polskich
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:47   #2389
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
beeets, ja tam pewna nie jestem, ale zdaje mi sie, ze brie jest dosc "mocny". poczytaj, ktore serki sa mniej intensywne. a tak w ogole to chyba lepiej zostac w takim razie przy polskich
próbowałam zjeść kawałek i zatkałam nos palcem, ale mimo tego czułam pleśń
żeby tego sera nie wyrzucić teraz muszę tylko znaleźć z domowników, jak wrócą, kogoś opornego na ten 'zapach'
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-19, 16:55   #2390
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Małgosia, fajne masz te filozoficzne rozkminy Mnie strasznie wkurza to, jak ludzie są tacy nieogarnięci, nic nie wiedzą, wszystko zostawiają na ostatnią chwilę i myślą, że ktoś to za nich zrobi, są takimi życiowymi pierdołami. Nie znoszę tego. Nie lubię też zapominalstwa i bałaganiarstwa. Dostaję białej gorączki na punkcie brudu i bałaganu. Chociaż moja koleżanka ma wiecznie w pokoju bałagan a znamy się od wielu lat. U niej jakoś mi to nie przeszkadza. Jest artystką, musi mieć bałagan

Jak pytałam kiedyś Tż jaki typ urody woli to mówił,że mu wszystko jedno. Ale z pewnością woli drobne dziewczyny, pewnie dlatego, że sam jest drobny. Kręci mnie zdecydowanie mój Tż. ma wielki talent, jest świetnym gitarzystą, ma pasje, jest bardzo wrażliwy ale też męski i silny. To chyba idealne połączenie. A i ma ciemniejszą karnację, ciemne włosy, blondyni są... brzydcy w moim odczuciu

Zrobiłam sernik na zimno, cała galaretka wsiąkła mi do środka, nawet wyleciała przez spód tortownicy
Oglądacie Grey's Anatomy? Też ryczałyście na ostatnim odcinku?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:59   #2391
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

ja ogladam ale jeszcze ostatniego nie ogladalam..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 17:05   #2392
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość

haha , niech tylko się nie tłumaczy, że większość facetów tak robi...
o dziwo mój ma tę samą przypadłość
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

a moze da sie go jakos zahipnotyzowac i przeprogramowac jednak?
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Mój rzuca skarpety obok kosza, bo twierdzi, że kosz stoi w tak ciasnym i niewidocznym miejscu, że do niego nie trafia.
Tłumaczyć się nie tłumaczy. On po prostu twierdzi, że to samo tak się robi . Z hipnoza i przeprogramowaniem wolę nie ryzykować, bo mi jeszcze nie mój TŻ po niej wyjdzie
Z resztą i tak niewiele mam argumentów w tej dyskusji. Mój TŻ ma taką nienaturalną zdolność, że jak zdejmie skarpetki, to włoży jedną w drugą i jeszcze zrobi z nich taką śmieszką kulę. I z naszej dwójki to ja zawsze nie mogę znaleźć drugiej pary......
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 17:12   #2393
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Beeets, brie mi też nie smakuje, natomiast Camembert miodzio
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 17:16   #2394
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Tłumaczyć się nie tłumaczy. On po prostu twierdzi, że to samo tak się robi . Z hipnoza i przeprogramowaniem wolę nie ryzykować, bo mi jeszcze nie mój TŻ po niej wyjdzie
Z resztą i tak niewiele mam argumentów w tej dyskusji. Mój TŻ ma taką nienaturalną zdolność, że jak zdejmie skarpetki, to włoży jedną w drugą i jeszcze zrobi z nich taką śmieszką kulę. I z naszej dwójki to ja zawsze nie mogę znaleźć drugiej pary......
można mu to wybaczyć

jedna z koleżanke się związała z chłopakiem, który dopiero pokazał 'prawdziwą twarz' jak zamieszkali razem. mieszkanie te długo nie trwało
chłopak nie chciał sprzątać, gotować, chodzić po jedzenie itp.
uważał, że to nie jest godne prawdziwego faceta, bo jego mama go tego nauczyła. matka przez całe życie 3 chlopom usługuje.
bardzo ciężko zmnieć kogoś kto ma takie nawyki (od dziecka) i nie chce się zmienić
rozstali się.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Beeets, brie mi też nie smakuje, natomiast Camembert miodzio
następnym razem ekperymentuje z camembert
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 17:30   #2395
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Małgosia, fajne masz te filozoficzne rozkminy Mnie strasznie wkurza to, jak ludzie są tacy nieogarnięci, nic nie wiedzą, wszystko zostawiają na ostatnią chwilę i myślą, że ktoś to za nich zrobi, są takimi życiowymi pierdołami. Nie znoszę tego. Nie lubię też zapominalstwa i bałaganiarstwa. Dostaję białej gorączki na punkcie brudu i bałaganu. Chociaż moja koleżanka ma wiecznie w pokoju bałagan a znamy się od wielu lat. U niej jakoś mi to nie przeszkadza. Jest artystką, musi mieć bałagan
Oj, mojemu TŻowi często zdarza się zostawiać rzeczy na ostatnią chwilę. Ale nie dlatego, że oczekuje, że ktoś to za niego zrobi. Po prostu on ma czas. I nie wiem jak to robi, ale zawsze potrafi "spiąć poślady" i zdążyć. On w ogóle ma magiczne zdolności do załatwiania spraw, wysyłam go wszędzie, gdzie trzeba coś ugadać. Ale jest też zapominalski, co mnie denerwuje i próbuję to zmienić. Natomiast co do bałaganiarstwa - oboje jesteśmy gdzieś pośrodku skali. Brudu nie znosimy, ale jesteśmy trochę leniwi, więc miewamy lekki nieład.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 17:31   #2396
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
można mu to wybaczyć

jedna z koleżanke się związała z chłopakiem, który dopiero pokazał 'prawdziwą twarz' jak zamieszkali razem. mieszkanie te długo nie trwało
chłopak nie chciał sprzątać, gotować, chodzić po jedzenie itp.
uważał, że to nie jest godne prawdziwego faceta, bo jego mama go tego nauczyła. matka przez całe życie 3 chlopom usługuje.
bardzo ciężko zmnieć kogoś kto ma takie nawyki (od dziecka) i nie chce się zmienić
rozstali się.

jeżeli chodzi o te nieszczęsne skarpetki Tżta, to najzabawniejsze w tym jest to, że mieszkamy już razem 3 lata, a ja dopiero jakiś miesiąc to spostrzegłam

To przykre, jak czasem nieświadomie rodzice mogą zrobić tylko krzywdę swoim dzieciom.
Ja jakoś tak z natury od razu się buntuję, kiedy ktoś mi próbuje wmówić, że pewne zadania w domu z góry są przypisane do jednej płci. Nie wyobrażam sobie, żeby mój TŻ oznajmił mi, że ja mam prać, sprzątać i gotować, bo taka jest rola kobiety. Nasze domowe obowiązki jakoś same się tak naturalnie rozłożyły na pół.

Dziewczyny, są w Waszych domach jakieś obowiązki domowe, które robi inna z płci, niż jest to stereotypowo postrzegane?

Dla przykładu, u nas TŻ gotuje, czasem myje gary. Ja czasem myję auto i zawsze wynoszę śmieci
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 17:32   #2397
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ooo, a to gdzies na opakowaniu jest napisane? czy na samym plastiku? jak nic nie pisze, to znaczy, ze zawiera BPA?

a moze da sie go jakos zahipnotyzowac i przeprogramowac jednak?

jak to, a my?
jak nic nie pisze, to obawiam się, że zawiera Jeśli butelka plastikowa/opakowanie plastikowe nie zawiera BPA to na pewno producent się tym pochwali na papierowej obwolucie lub bezpośrednio na opakowaniu, jak np tu: (jest napis FREE OF BPA):
http://twojlunchbox.pl/-z-przegrodka...waniliowy.html

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

a najzdrowiej jeść ze szklanych - ale wiadomo ciężkie i tłukące
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 17:55   #2398
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość

To przykre, jak czasem nieświadomie rodzice mogą zrobić tylko krzywdę swoim dzieciom.
Ja jakoś tak z natury od razu się buntuję, kiedy ktoś mi próbuje wmówić, że pewne zadania w domu z góry są przypisane do jednej płci. Nie wyobrażam sobie, żeby mój TŻ oznajmił mi, że ja mam prać, sprzątać i gotować, bo taka jest rola kobiety. Nasze domowe obowiązki jakoś same się tak naturalnie rozłożyły na pół.

moja daleka ciotka swoim 2 synom do końca szkół średnich pakowała plecaki z książkami, biegała do koleżanke z klasy pytać się co mają na zadanie, by synowie nie zapomnieli.
cała rodzina się stukala w głowę, co ona robi.
wyszło tak, że dziś mają dobrze po 30 i nadal z nią mieszkają i się nigdzie nie wybierają
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 18:04   #2399
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
jak nic nie pisze, to obawiam się, że zawiera Jeśli butelka plastikowa/opakowanie plastikowe nie zawiera BPA to na pewno producent się tym pochwali na papierowej obwolucie lub bezpośrednio na opakowaniu, jak np tu: (jest napis FREE OF BPA):
http://twojlunchbox.pl/-z-przegrodka...waniliowy.html

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

a najzdrowiej jeść ze szklanych - ale wiadomo ciężkie i tłukące
hmm... na stronie tupperware nie moge znalec info na temat materialu... nastepnym razem zwroce uwage na ten BPA tak na szybko to widze te znaczki tylko przy flaszkach dla bobasow/dzieci to dorosli moga sie truc?! mam szklane pojemniki tez, i jak sie upre, to i w nich co nieco poprzenosze z reszta bedzie bardziej elegancko...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 18:46   #2400
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, są w Waszych domach jakieś obowiązki domowe, które robi inna z płci, niż jest to stereotypowo postrzegane?

Dla przykładu, u nas TŻ gotuje, czasem myje gary. Ja czasem myję auto i zawsze wynoszę śmieci
Mój TŻ często gotuje i myje naczynia. Ja nie znoszę zmywania, brrr... Ostatnio się nad nim zlitowałam i częściej to robię, bo jest dość wysoki i od schylania nad zlewem bolą go plecy. Poza tym robi zakupy, ale tylko te "standardowe" - chleb, picie, wędlina itp. Duże robię ja, on nosi siatki. Sprzątamy razem, chociaż to zwykle ja się krzątam i odkładam wszystko na miejsca. Zajmuję się też porządkiem w łazience. Ja segreguję pranie, on ustawia pralkę, wspólnie rozwieszamy i ja składam oraz prasuję. Mamy zsyp, więc nie ma problemu z wynoszeniem śmieci. Jak widać wszystko jest u nas w miarę podzielone. Aha, z "męskich rzeczy" to trochę lepiej orientuję się w elektronice. Tzn. zwykle ustawiam nowe telefony, diagnozuję problemy z komputerem itp.

edit.
Królestwo za miejsce na zmywarkę!

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Poszukałam trochę o tym BPA:
http://www.dziennik.com/publicystyka...wda-o-plastiku
Uwalnia się z plastiku przy wysokiej temperaturze i produktach zawierających kwasy (np. pomidory). Część pojemników z BPA jest oznakowana trójkątem z siódemką w środku. Dla porównania plastikowe butelki najczęściej wykonane są z PETE - trójkąt z jedynką. Jest na mojej butelce wody (na dnie). Aha, trzeba uważać na metalowe opakowania na żwyność, np. puszki. Często wyściełane są BPA.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-05-19 o 18:48
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.