Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-10, 17:46   #3271
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylwek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam pytanie z innej beczki. Koleżanka otworzyła salon i chce być dystrybutorem minerałów Annabelle. Myślicie, że w Krakowie byłby popyt na to? wiadomo, że fajnie jak można sobie obejrzeć i sprawdzić kolory, zwłaszcza, że cena byłaby ta sama, a koszta przesyłki odpadają. Co o tym sądzicie?
Myślę, że to świetny pomysł zwłaszcza, że od niedawna w Białymstoku można kupić ich kosmetyki stacjonarnie i przyjęło się to ze sporym zainteresowaniem. W Poznaniu też jest taka możliwość. Informowali o tym na fejsie. Do tego pisali, że na pewno nie będą się ograniczać tylko do tych miejsc i będą tę formę zakupu poszerzać. Odzew w komentarzach był spory, tak że sądzę, że byłby popyt.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 18:24   #3272
Rhaenys
Raczkowanie
 
Avatar Rhaenys
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 246
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ale oczyszczanie i walka z porami miewa skutki uboczne w postaci suchych skórek, które normalnie nie są widoczne, ale makijaż potrafi je pięknie podkreślić.
Włączę się do dyskusji, bo akurat o suchych skórkach jestem w stanie coś powiedzieć - mam cerę suchą i każdy drogeryjny podkład wydobywał na światło dzienne skórki, o których istnieniu nie miałam nawet pojęcia - nie mówiąc już o tych, które i bez tego były widoczne... A podkład kryjący AM w ogóle nie podkreśla u mnie suchych skórek. Ba - nakładam go na wielkie przesuszone podrażnienie przy nosie i nawet tam nic nie widać, wszystko elegancko zasłonięte. Tak więc jest nadzieja
Ale oczywiście ciężko przewidzieć co stałoby się na skórze tłustej, wysuszonej jedynie oczyszczaniem
__________________
„[…] Loki właściwie tylko przypadkowi zawdzięczał, że go odkrył. Demon postanowił bowiem opętać okolicznego pijaczka i, jak się potem okazało, bardzo zasmakował w alkoholu. Siedzieli więc obecnie razem w jednym ciele na schodkach supermarketu i śpiewali na głosy.” Jakub Ćwiek, „Kłamca”
Rhaenys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 20:55   #3273
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Rhaenys Pokaż wiadomość
Włączę się do dyskusji, bo akurat o suchych skórkach jestem w stanie coś powiedzieć - mam cerę suchą i każdy drogeryjny podkład wydobywał na światło dzienne skórki, o których istnieniu nie miałam nawet pojęcia - nie mówiąc już o tych, które i bez tego były widoczne... A podkład kryjący AM w ogóle nie podkreśla u mnie suchych skórek. Ba - nakładam go na wielkie przesuszone podrażnienie przy nosie i nawet tam nic nie widać, wszystko elegancko zasłonięte. Tak więc jest nadzieja
Ale oczywiście ciężko przewidzieć co stałoby się na skórze tłustej, wysuszonej jedynie oczyszczaniem

Wiem, co by się stało, bo też już ten etap przerabiałam Na skórze bardzo wysuszonej i odwodnionej makijaż zbija się w ciapki, odsłaniając pomiędzy nimi gołe miejsca. O suchych skórkach to nawet nie ma się co rozpisywać, bo makijaż podkreślał mi je nawet wtedy, kiedy przed nałożeniem nie było ich widać i nie potrzebowałam do tego jakiejś wielkiej masakry na twarzy (mam dużą skłonność do suchych skórek). Obecnie też mam sporo suchych skórek (kuracja kwasami) i cieszę się, że odpada mi problem położenia na to podkładu
Także co skóra, to inna historia. Po 3 latach na Wizażu nauczyłam się już nie przekładać cudzych doświadczeń na swoje, bo mało co z tego się u mnie sprawdza.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-09-10 o 20:57
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 00:28   #3274
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Rhaenys Pokaż wiadomość
Włączę się do dyskusji, bo akurat o suchych skórkach jestem w stanie coś powiedzieć - mam cerę suchą i każdy drogeryjny podkład wydobywał na światło dzienne skórki, o których istnieniu nie miałam nawet pojęcia - nie mówiąc już o tych, które i bez tego były widoczne... A podkład kryjący AM w ogóle nie podkreśla u mnie suchych skórek. Ba - nakładam go na wielkie przesuszone podrażnienie przy nosie i nawet tam nic nie widać, wszystko elegancko zasłonięte. Tak więc jest nadzieja
Ale oczywiście ciężko przewidzieć co stałoby się na skórze tłustej, wysuszonej jedynie oczyszczaniem
Też mam suchą skórę i na takiej, słabo nakremowanej, makijaż wygląda o niebo lepiej i mega naturalnie jak na nadmiernie przetłuszczonej - czy to zbyt tłusty filtr, czy pojedyncza próba zrobienia płynnego podkładu z olejku (nigdy więcej!) - powstaje mi tłusta świecąca skorupa, podkreślająca każdy por skóry, której żadnym cudem nie potrafię zmatowić wielką kupą pudru.

Gdy takie błędy popełniałam to wyglądałam jak wypolerowana truskawa. Tak że, bardzo współczuję wszelakim tłustym cerom i znam wasz ból (nie tak bardzo jak wy same go znacie)

Do tego, makijaż mi się nigdy nie ściera, nawet na basenie - mega pomocna rzecz, bo jeszcze nie mam na tyle ładnej cery
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2014-09-11 o 00:29
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 11:45   #3275
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej
czy któraś z Was nie chce się pozbyć jakiegoś jasnego (nie najjaśniejszego) podkładu?
pikari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 13:48   #3276
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Do dziewczyn, które używały Lauress: proszę o pomoc

Który odcień Lauress będzie odpowiadał podkładowi Golden Fair oraz/lub korektorowi Medium ? Chciałabym od razu pełne produkty dlatego będę wdzięczna za Wasze sugestie
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 16:14   #3277
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylwek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam pytanie z innej beczki. Koleżanka otworzyła salon i chce być dystrybutorem minerałów Annabelle. Myślicie, że w Krakowie byłby popyt na to? wiadomo, że fajnie jak można sobie obejrzeć i sprawdzić kolory, zwłaszcza, że cena byłaby ta sama, a koszta przesyłki odpadają. Co o tym sądzicie?
Tak, poproszę!

Użyłam dziś po raz pierwszy próbki Natural Fairest. Nałożyłam o 8 rano, a do 15.30 pracowłam- warunki do testu ciężkie, ponieważ myłam dziś 7 lodówek w kuchni w porze obiadowej(wesołe życie kelnerki ). Myślałam, że po tylu godzinach w ukropie będę wyglądać jak potwór, a wyglądam świetnieCo prawda czoło, nos i policzki na kościach policzkowych się świecą, ale jest to zdrowy, ładny blask- żadnego przetłuszczenia.

Do tego obecnie jestem w fazie wysypu po Effaclarze Duo i kwasie salicylowym, więc dół moich policzków jest w czerwonych, świeżych śladach po pryszczach, a czoło zasypane jest czerwonymi syfami. Największe dwie blizny się przebiły w kolorze bladoróżowym, reszta dalej jest schowana Jestem w ciężkim, ale pozytywnym szoku

Dzisiaj użyłam Natural Fairest, które jest prawie idealnie dopasowane- minimalnie za różowy mi się wydaje, ale może jest to kwestia mojej bladożółtej opalenizny Mam jeszcze Beige Fairest i Golden Fairest, więc mogę sobie spokojnie potestować

Natomiast w styczniu miałam próbki Amilie i tamte podkłady zupełnie mi nie podeszły- wysuszały i mało kryły(a wówczas miałam dużo ładniejszą cerę). Może źle je nakładałam, ale na ponowne testowanie raczej nie mam ochoty

Podsumowując- po pierwszym dniu jestem zachwycona Annabelle Minerals Proszę, żeby mnie nie wysuszyły/ nie zapchały
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-15, 18:11   #3278
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja po dwutygodniowej przerwie wróciłam do minerałów AM i znów się zakochałam! Dziś w Warszawie było dość ciepło i na filtrze Vichy (spf 50) wytrzymały mi (w prawie nienaruszonym stanie) prawie 8h - a pewnie i mogłyby dłużej, ale oczywiście po powrocie do mieszkania zmywam makijaż

Pod koniec września zamówię próbki Amilie - jakoś ciągle nie mogę się zdecydować na odpowiedni na siebie kolor...

PS: A właśnie widziałam na FB, że AM będzie stacjonarnie w Warszawie!
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 08:32   #3279
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Ja po dwutygodniowej przerwie wróciłam do minerałów AM i znów się zakochałam! Dziś w Warszawie było dość ciepło i na filtrze Vichy (spf 50) wytrzymały mi (w prawie nienaruszonym stanie) prawie 8h - a pewnie i mogłyby dłużej, ale oczywiście po powrocie do mieszkania zmywam makijaż

Pod koniec września zamówię próbki Amilie - jakoś ciągle nie mogę się zdecydować na odpowiedni na siebie kolor...

PS: A właśnie widziałam na FB, że AM będzie stacjonarnie w Warszawie!
Chciałabym Annabelle we Wrocławiu.
Amilie na filtrze robią ciasto. Nawet na Vichy, który i u mnie świetnie sprawdza się jako baza w przypadr AM.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 09:00   #3280
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Chciałabym Annabelle we Wrocławiu.
Amilie na filtrze robią ciasto. Nawet na Vichy, który i u mnie świetnie sprawdza się jako baza w przypadr AM.
Tez bym chciala stacjonarnego dilera
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 19:29   #3281
29March
Raczkowanie
 
Avatar 29March
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 56
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cześć Dziewczyny!
Zwracam się do Was z ogromną prośbą. Próbuję wybrać odcień podkładu z AM i wydaje mi się to niewykonalne. Oczywiście najpierw decyduje się na próbki. Patrząc na zdjęcia i swatche na ich stronie wszystkie wydają się mi ciemne, natomiast oglądając zdjęcia dziewczyn i ich testy to są tragicznie jasne. Zupełnie nie wiem jaki wybrać, obecnie używam Healthy Mix 51 ( light vanilla) oraz Affinitone mineral 10 (ivory), czy może mogłaby któraś z Was podpowiedzieć mi, który z podkładów kryjących AM byłby bliski tym, których teraz używam, bo są to dwa odcienie, które idealnie do mnie pasują. Byłabym bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź!
__________________
"Just as a flower does not choose its color, we are not responsible for what we have come to be. Only once you realize this do you become free."


~ avatar to moje zdjęcie ~
176 cm / 60 kg -> 58 kg
29March jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 20:21   #3282
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez 29March Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Zwracam się do Was z ogromną prośbą. Próbuję wybrać odcień podkładu z AM i wydaje mi się to niewykonalne. Oczywiście najpierw decyduje się na próbki. Patrząc na zdjęcia i swatche na ich stronie wszystkie wydają się mi ciemne, natomiast oglądając zdjęcia dziewczyn i ich testy to są tragicznie jasne. Zupełnie nie wiem jaki wybrać, obecnie używam Healthy Mix 51 ( light vanilla) oraz Affinitone mineral 10 (ivory), czy może mogłaby któraś z Was podpowiedzieć mi, który z podkładów kryjących AM byłby bliski tym, których teraz używam, bo są to dwa odcienie, które idealnie do mnie pasują. Byłabym bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź!
Ja kiedyś używałam Bourjois HM 52 i z AM mam Golden Fair, więc może Fairest?
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 20:53   #3283
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny czy wiecie które firmy mineralne mają wysyłkę za granicę a konkretniej do Francji i nie kosztuje to fortunę?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 07:27   #3284
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wiecie które firmy mineralne mają wysyłkę za granicę a konkretniej do Francji i nie kosztuje to fortunę?
AM wysyla do Europy za 20zl.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 08:56   #3285
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez 29March Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Zwracam się do Was z ogromną prośbą. Próbuję wybrać odcień podkładu z AM i wydaje mi się to niewykonalne. Oczywiście najpierw decyduje się na próbki. Patrząc na zdjęcia i swatche na ich stronie wszystkie wydają się mi ciemne, natomiast oglądając zdjęcia dziewczyn i ich testy to są tragicznie jasne. Zupełnie nie wiem jaki wybrać, obecnie używam Healthy Mix 51 ( light vanilla) oraz Affinitone mineral 10 (ivory), czy może mogłaby któraś z Was podpowiedzieć mi, który z podkładów kryjących AM byłby bliski tym, których teraz używam, bo są to dwa odcienie, które idealnie do mnie pasują. Byłabym bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź!
Używam AM Golden fairest, używałam kilka razy HM 51 i kolorystycznie mi pasował
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 12:11   #3286
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylwek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam pytanie z innej beczki. Koleżanka otworzyła salon i chce być dystrybutorem minerałów Annabelle. Myślicie, że w Krakowie byłby popyt na to? wiadomo, że fajnie jak można sobie obejrzeć i sprawdzić kolory, zwłaszcza, że cena byłaby ta sama, a koszta przesyłki odpadają. Co o tym sądzicie?
O tak! Ja do Krakowa z wielką ochotą dojadę żeby obejrzeć AM, mimo że i tak swoje kolory już mam.

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Takie moje odczucia: jak nakladam am f.kryjaca na filtr vichy matujacy spf 50 to podklad sie duzo lepiej trzyma. Nakladam krem nawilzajacy,filtr i 2 warstwy am nakladane pedzlem ecotools do pudru(szybciej i lepiej mi sie nim naklada nim flatem) i nie robi sie ciasto,wszystko sie ladnie trzyma i kryje ze hoho! Nakladajac bez filtra (na sam krem) robi ciasto.dodam ze filtr nakladam zaraz po kremie nie czekajac az sie poprzedni calkiem wchlonie wiec filtr nie robi mi calkowitego matu

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

I dodam ze tak nakladany nie robi truskawki. Sprawdzilam na gorącu biegajac w poludnie po miescie
A jaki filtr używasz? Ja u siebie zauważyłam, że o wiele lepiej twarz wygląda jak użyje pędzla kabuki, a nie flat top. Naturalniej. A co najlepsze inaczej wygląda kolor na mojej twarzy. Kiedyś jak używałam flat topa to na upartego golden fairest był niedopasowany, ale i tak najlepszy. Natomiast teraz jak używam kabuki to golden fairest jest idealny, a na upartego nawet golden fair się sprawdzi. Wszystko dlatego że oba pędzle inaczej rozmieszczają podkład. Zostaje przy kabuki


A tak w ogóle to naczytałam się o tym nieużywaniu wody i od tygodnia w mojej kosmetyczce zagościł płyn micelarny. Odstawiłam poranne i wieczorne maltretowanie twarzy wodą i mydełkiem. Zobaczymy czy długo pociągnę Wiem, że to dopiero tydzień i możliwe że mam złudzenia optyczne, ale wydaje mi się że po odstawieniu wody moja cera zrobiła się hmm milsza w dotyku, elastyczniejsza? Coś w tym stylu. Nie mówie że od razu zginęły wszystkie blizny, bez przesady. Chodzi mi tylko o kondycje skóry, jest lepsza
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 16:16   #3287
29March
Raczkowanie
 
Avatar 29March
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 56
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Ja kiedyś używałam Bourjois HM 52 i z AM mam Golden Fair, więc może Fairest?
Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Używam AM Golden fairest, używałam kilka razy HM 51 i kolorystycznie mi pasował
Dziękuję dziewczyny! Wczoraj właśnie zamówiłam proponowany przez Was odcień, plus dwa inne dla zaspokojenia ciekawości. Skusiłam się też na wzornik róży i korektorów. Can't wait!
__________________
"Just as a flower does not choose its color, we are not responsible for what we have come to be. Only once you realize this do you become free."


~ avatar to moje zdjęcie ~
176 cm / 60 kg -> 58 kg
29March jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-21, 09:16   #3288
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej Dziewczyny. Czy któras z was uzywalam moze odcieniu Natural Fair i Natural Light ? Zastanawiam sie czy jest miedzy nimi duza róznica nie wiem na ktory sie zdecydowac w necie jest troche zdjec ale wiadomo ze ciezko sie zasugerować niekiedy swatchami. Czy ktoras z was mogła by mi porownac te dwa odciebnie do innych odcieni mmineralow np do EDM lub Lumiere. Plisss
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 19:57   #3289
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Czy któraś z Was mieszała dwa odcienie podkładu? Od dłuższego czasu używam odcienia natural i czasem mam wrażenie, że jest za różowy. Nie wiem, który odcień z dwóch pozostałych byłby lepszy i myślałam, żeby połączyć natural z golden co myślicie?

Jak sobie radzicie, jak podkład wchodzi w pory?
Czy pomoże, jak najlpierw nałożę cienką warstwę zwyklego drogeryjnego podkładu a potem przypudruje anabelle?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 08:25   #3290
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja zawsze mieszam Golden i Natural Fairest - żaden z nich nie jest idealny, a razem są najbliżej doskonałego dla mnie koloru. Możesz pokombinować z proporcjami i robić na początki jednorazowe porcje.

Jeśli chodzi o włażenie w pory to czasem mi się to zdarza, nie mam pojęcia od czego to zależy bo pielęgnacje cały czas mam tą samą. Można spróbować primera mineralnego, albo zmienić krem pod podkład. Jeżeli płynne podkłady Ci nie szkodza możesz spróbować też tak jak pisałaś ale jeśli przerzucasz się na minerały dla zdrowia skóry to nie męczyłabym jej chemią.
__________________
Berry Extraordinary - blog
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 11:24   #3291
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was mieszała dwa odcienie podkładu? Od dłuższego czasu używam odcienia natural i czasem mam wrażenie, że jest za różowy. Nie wiem, który odcień z dwóch pozostałych byłby lepszy i myślałam, żeby połączyć natural z golden co myślicie?
Beige jest mniej różowy.

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Jak sobie radzicie, jak podkład wchodzi w pory?
Czy pomoże, jak najlpierw nałożę cienką warstwę zwyklego drogeryjnego podkładu a potem przypudruje anabelle?
Może zmień metodę nakładania, albo pomyśl o primerze, jeśli jeszcze nie używasz. Najlepiej w tej roli sprawdziłyby się chyba mikrosfery silikonowe z Kolorówki - jako dodatek do pudru np ryżowego, krzemionki itp.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 11:02   #3292
29March
Raczkowanie
 
Avatar 29March
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 56
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Próbki przyszły, dostałam nawet jedną gratis, ale niestety nietrafione. Golden fairest okazał się za jasny, mimo że po nałożeniu był idealny (no może ciut jaśniejszy od szyi, ale byłam w stanie to zaakceptować, bo i tak niedługo zima), po pół godziny moja twarz wyglądała jak obsypana kredą! A los chciał, że gratis dostałam natural fairest i z ciekawości również nałożyłam i tą próbkę. Nie muszę chyba mówić jak to wyglądało, blada jak trup czy ściana i tak nie oddają tego obrazka Chciałam zapytać w związku z tym, czy jest duża różnica między golden fairest a fair czy od razu celować w light?
__________________
"Just as a flower does not choose its color, we are not responsible for what we have come to be. Only once you realize this do you become free."


~ avatar to moje zdjęcie ~
176 cm / 60 kg -> 58 kg
29March jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 12:25   #3293
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez 29March Pokaż wiadomość
Próbki przyszły, dostałam nawet jedną gratis, ale niestety nietrafione. Golden fairest okazał się za jasny, mimo że po nałożeniu był idealny (no może ciut jaśniejszy od szyi, ale byłam w stanie to zaakceptować, bo i tak niedługo zima), po pół godziny moja twarz wyglądała jak obsypana kredą! A los chciał, że gratis dostałam natural fairest i z ciekawości również nałożyłam i tą próbkę. Nie muszę chyba mówić jak to wyglądało, blada jak trup czy ściana i tak nie oddają tego obrazka Chciałam zapytać w związku z tym, czy jest duża różnica między golden fairest a fair czy od razu celować w light?

Według mnie powinnaś spróbować Fair. Według mnie odcienie Light są już dość ciemne
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 16:15   #3294
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Witam wszystkich.

Dziewczyny liczę, że mi coś doradzicie w wyborze odcieni. Nie wiem czy brać z gamy natural czy beige. Szczerze mówiąc mam ogromny problem dobrać właściwy odcień nawet w perfumerii a co dopiero online.
Mam bardzo jasną karnację, ale o ciepłych tonach. Z fuidów większość, nawet tych jasnych jest za ciemna dla mnie, np. Estee Lauder Double Wear Light odcień 0,5 jest za jasny (wyglądam jak bym była chora), ale 1,0 jest już za ciemny i widać różnicę między szyją a twarzą.
W miarę pasował mi Clarins Everlast najjaśniejszy chyba 105, Chanel 010 jeśli dobrze pamiętam oraz Healthy Mix Bourjois 51 vanilla

Mam drobne przebarwienia więc raczej nic w padającego w róż.

Chciałabym zmienić fluidy na minerały, ale nie potrafię tak ze zdjęć internetowych nic wybrać. Oczywiście najpierw chce zamówić próbki, ale może doradzicie mi, z której gamy w ogóle wybierać te bardziej natural?
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 16:22   #3295
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Mam drobne przebarwienia więc raczej nic w padającego w róż.

Chciałabym zmienić fluidy na minerały, ale nie potrafię tak ze zdjęć internetowych nic wybrać. Oczywiście najpierw chce zamówić próbki, ale może doradzicie mi, z której gamy w ogóle wybierać te bardziej natural?
Więc na pewno nie naturale, one są różowe.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 16:37   #3296
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.

Dziewczyny liczę, że mi coś doradzicie w wyborze odcieni. Nie wiem czy brać z gamy natural czy beige. Szczerze mówiąc mam ogromny problem dobrać właściwy odcień nawet w perfumerii a co dopiero online.
Mam bardzo jasną karnację, ale o ciepłych tonach. Z fuidów większość, nawet tych jasnych jest za ciemna dla mnie, np. Estee Lauder Double Wear Light odcień 0,5 jest za jasny (wyglądam jak bym była chora), ale 1,0 jest już za ciemny i widać różnicę między szyją a twarzą.
W miarę pasował mi Clarins Everlast najjaśniejszy chyba 105, Chanel 010 jeśli dobrze pamiętam oraz Healthy Mix Bourjois 51 vanilla

Mam drobne przebarwienia więc raczej nic w padającego w róż.

Chciałabym zmienić fluidy na minerały, ale nie potrafię tak ze zdjęć internetowych nic wybrać. Oczywiście najpierw chce zamówić próbki, ale może doradzicie mi, z której gamy w ogóle wybierać te bardziej natural?
Jeśli pasuje Ci Healthy Mix 51 to radzę Ci wziąć próbkę Golden fairest
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 16:43   #3297
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Jeśli pasuje Ci Healthy Mix 51 to radzę Ci wziąć próbkę Golden fairest
Zgadzam się w 100%. Ja przy HM 52 (który jest zdecydowanie żółty) mam Golden Fair
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 17:30   #3298
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Więc na pewno nie naturale, one są różowe.
Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Jeśli pasuje Ci Healthy Mix 51 to radzę Ci wziąć próbkę Golden fairest
Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%. Ja przy HM 52 (który jest zdecydowanie żółty) mam Golden Fair
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi
w takim razie spróbuje z Golden fairest.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 09:42   #3299
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez 29March Pokaż wiadomość
Próbki przyszły, dostałam nawet jedną gratis, ale niestety nietrafione. Golden fairest okazał się za jasny, mimo że po nałożeniu był idealny (no może ciut jaśniejszy od szyi, ale byłam w stanie to zaakceptować, bo i tak niedługo zima), po pół godziny moja twarz wyglądała jak obsypana kredą! A los chciał, że gratis dostałam natural fairest i z ciekawości również nałożyłam i tą próbkę. Nie muszę chyba mówić jak to wyglądało, blada jak trup czy ściana i tak nie oddają tego obrazka Chciałam zapytać w związku z tym, czy jest duża różnica między golden fairest a fair czy od razu celować w light?
Nie wiem jaką masz cere, ale skoro z fairest jest tak źle radziłabym zaopatrzyć się w próbki i fair i light i ewentualnie je ze sobą mieszać tak jak robie to np. ja
__________________

Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 10:28   #3300
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez 29March Pokaż wiadomość
Próbki przyszły, dostałam nawet jedną gratis, ale niestety nietrafione. Golden fairest okazał się za jasny, mimo że po nałożeniu był idealny (no może ciut jaśniejszy od szyi, ale byłam w stanie to zaakceptować, bo i tak niedługo zima), po pół godziny moja twarz wyglądała jak obsypana kredą! A los chciał, że gratis dostałam natural fairest i z ciekawości również nałożyłam i tą próbkę. Nie muszę chyba mówić jak to wyglądało, blada jak trup czy ściana i tak nie oddają tego obrazka Chciałam zapytać w związku z tym, czy jest duża różnica między golden fairest a fair czy od razu celować w light?
między fair a fairest jest mała różnica ale znacząca natomiast light jest już bardzo ciemne. Myślę, że najpierw warto spróbować fair.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.