Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-21, 15:40   #4981
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Olejuje nie nie lubię rudego 😂. W blondzik fajnie ale już jakiś źle się w nim czułam no i zniszczone włosy od rozjaśniacza mimo że tylko odrost robiony a nie wspomnę o tym ze kolor rzadko wychodził równo mierny. . Często musiałam Tönung lekki robić np złoty czy średni blond. A teraz to dałam właśnie na średni blond Tönung country color czerwony i takie coś wyszło .. musze kupić jakąś porządna farbę i zrobić
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 21:22   #4982
balbinka98
Raczkowanie
 
Avatar balbinka98
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ligowo, okolice Płocka (Mazowieckie)
Wiadomości: 66
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Witam.
Chciałam spytać czy któraś z Was farbowała czerwienią elumen?
Chciałabym uzyskać mniej więcej taki efekt:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...IVQYwsCh2tCABZ

nawet kapkę ciemniejszy. Myślałam nad zmieszaniem rr z rv. Mam obecnie spłukany rudy z małym odrostem.
__________________
♫ 
balbinka98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 07:41   #4983
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Wiesz ja słyszałam że dobry jest ale to coś bardziej jak toner. . No zmieszać tex możesz fajnie powinno wyjść
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:23   #4984
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Właśnie wczoraj farbowałam się Lorealem Ferią, Pure Spice. Kładłam to na sprany czerwony-3 tygodnie temu farbowałam się Joanną Intensywna Czerwień,potem ciągle kładłam pianki Venity).Zamiast żywej czerwieni,mam paskudną(jak dla mnie) marchewę Tak się wkurzyłam,że postanowiłam przestać kombinować z drogeryjnymi farbami.

Przed tym,jak się pofarbowałam na czerwono,miałam rozjaśniane blond włosy,w związku z czym farby spłukują się błyskawicznie.

Myślę teraz nad Majicontrastem,lub Matrixem Sored,ewentualnie Alfaparf Red Booster.Jaka jest różnica w spłukiwaniu się koloru między Majicontrastem a np.Matrixem?I czy na sprane włosy w kolorze marchewki,wystarczy dodać do tego oxy 9%?

Pragnę żywej,mocnej czerwieni,ale niezbyt jasnej i nie wpadającej w pomarańcz.Coś takiego,jak w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0b66642f3df8da813f14f3d68ee68d5c.jpg (77,9 KB, 22 załadowań)
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:42   #4985
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Matrix jest fajny ale śmierdzi mega mega wyplukuje się na różowo a majicontrast bardziej na Rudo moim zdaniem maji gorszy a jest i szybciej się wyplukuje. Ja teraz odrost robiłam i kupiłam na szybko w rossmanie color live xxl z schwarzkopf i miał teoretycznie odrost złapać nawet przy ciemnym bazie. Nie złapał mi gdzieniegdzie niestety. .😕 resztę farby zmieszalam z odżywka i dałam na resztę włosów i wyszło takie hmm dodam potem fotki jsk wyschną włosy. .. drogeryjne farby to można zapomnieć ja juz dużo ich probowalam to dla średniego brązu ewentualnie wyjdzie Garnier 6.60. A większość ciemno wychodzi
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 14:58   #4986
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomości: 133
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Właśnie wczoraj farbowałam się Lorealem Ferią, Pure Spice. Kładłam to na sprany czerwony-3 tygodnie temu farbowałam się Joanną Intensywna Czerwień,potem ciągle kładłam pianki Venity).Zamiast żywej czerwieni,mam paskudną(jak dla mnie) marchewę Tak się wkurzyłam,że postanowiłam przestać kombinować z drogeryjnymi farbami.

Przed tym,jak się pofarbowałam na czerwono,miałam rozjaśniane blond włosy,w związku z czym farby spłukują się błyskawicznie.

Myślę teraz nad Majicontrastem,lub Matrixem Sored,ewentualnie Alfaparf Red Booster.Jaka jest różnica w spłukiwaniu się koloru między Majicontrastem a np.Matrixem?I czy na sprane włosy w kolorze marchewki,wystarczy dodać do tego oxy 9%?

Pragnę żywej,mocnej czerwieni,ale niezbyt jasnej i nie wpadającej w pomarańcz.Coś takiego,jak w załączniku
Swietny kolor,wlasnie taki chce osiagnac
viooolett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 09:17   #4987
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez BlueEyes88 Pokaż wiadomość
Matrix jest fajny ale śmierdzi mega mega wyplukuje się na różowo a majicontrast bardziej na Rudo moim zdaniem maji gorszy a jest i szybciej się wyplukuje. Ja teraz odrost robiłam i kupiłam na szybko w rossmanie color live xxl z i miał teoretycznie odrost złapać nawet przy ciemnym bazie. Nie złapał mi gdzieniegdzie niestety. .😕 resztę farby zmieszalam z i dałam na resztę i wyszło takie hmm dodam potem fotki jsk wyschną włosy. .. drogeryjne farby to można zapomnieć ja juz dużo ich probowalam to dla średniego brązu ewentualnie wyjdzie 6.60. A większość ciemno wychodzi
To że śmierdzi mnie nie przeraża,mogę znieść wiele w imię idealnie czerwonych włosów A po ilu mniej więcej myciach się wypłukują obydwie te farby?Nie ukrywam,że szukam jakiegoś zamiennika Majicontrast z powodu jego ceny,ale jeśli się okaże,że Maji trzyma się najlepiej,to i ja będę się tej farby trzymać

Noo też myślę,że drogeryjne farby nie mają sensu w przypadku czerwonych włosów...Tak zachwalany Pure Spice na moich włosach zrobił straszną kupę,zamiast czerwieni miałam marchewę.Co dziwne,to w świetle dziennym,zdjęcia tego koloru są super,ale kompletnie inne od rzeczywistości!Dopiero na zdjęciach z łazienki widać,jak faktycznie ten kolor wyglądał-marchewa.

Dodaję fotki-pierwsze zdjęcie to efekt po ognistym wulkanie Venity,kładzionym na spraną Joannę-intensywna czerwień.Drugie to Pure Spice w świetle dziennym(zupełnie przekłamane),a trzecie to zdjęcie z łazienki,gdzie widać,jak naprawdę wyglądał ten kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20151006_002.jpg (62,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20151023_003.jpg (70,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20151023_009.jpg (53,3 KB, 38 załadowań)
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-24, 10:39   #4988
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
To że śmierdzi mnie nie przeraża,mogę znieść wiele w imię idealnie czerwonych włosów A po ilu mniej więcej myciach się wypłukują obydwie te farby?Nie ukrywam,że szukam jakiegoś zamiennika Majicontrast z powodu jego ceny,ale jeśli się okaże,że Maji trzyma się najlepiej,to i ja będę się tej farby trzymać

Noo też myślę,że drogeryjne farby nie mają sensu w przypadku czerwonych włosów...Tak zachwalany Pure Spice na moich włosach zrobił straszną kupę,zamiast czerwieni miałam marchewę.Co dziwne,to w świetle dziennym,zdjęcia tego koloru są super,ale kompletnie inne od rzeczywistości!Dopiero na zdjęciach z łazienki widać,jak faktycznie ten kolor wyglądał-marchewa.

Dodaję fotki-pierwsze zdjęcie to efekt po ognistym wulkanie Venity,kładzionym na spraną Joannę-intensywna czerwień.Drugie to Pure Spice w świetle dziennym(zupełnie przekłamane),a trzecie to zdjęcie z łazienki,gdzie widać,jak naprawdę wyglądał ten kolor.
Z farb profesjonalnych możesz też spróbować Cromaxtrem odcień x77 z Montibello. To jest ekstra wściekła czerwień, która nie wpada w rudości. Na twoje włosy wystarczyłoby ją położyć z maksymalnie oxy 3% na długości. Na odrosty, rzeczywiscie mogłabyś rzucić 9%, ale nigdzie indziej, bo po prostu nie ma potrzeby.

Co do drogeryjnych czerwieni.... khem, drogeryjna czerwień? Oksymoron!
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 10:46   #4989
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
To że śmierdzi mnie nie przeraża,mogę znieść wiele w imię idealnie czerwonych włosów A po ilu mniej więcej myciach się wypłukują obydwie te farby?Nie ukrywam,że szukam jakiegoś zamiennika Majicontrast z powodu jego ceny,ale jeśli się okaże,że Maji trzyma się najlepiej,to i ja będę się tej farby trzymać

Noo też myślę,że drogeryjne farby nie mają sensu w przypadku czerwonych włosów...Tak zachwalany Pure Spice na moich włosach zrobił straszną kupę,zamiast czerwieni miałam marchewę.Co dziwne,to w świetle dziennym,zdjęcia tego koloru są super,ale kompletnie inne od rzeczywistości!Dopiero na zdjęciach z łazienki widać,jak faktycznie ten kolor wyglądał-marchewa.

Dodaję fotki-pierwsze zdjęcie to efekt po ognistym wulkanie Venity,kładzionym na spraną Joannę-intensywna czerwień.Drugie to Pure Spice w świetle dziennym(zupełnie przekłamane),a trzecie to zdjęcie z łazienki,gdzie widać,jak naprawdę wyglądał ten kolor.
venita super kolorek daje ja wole tez jak w roz idzie niz w rudy . co do trwalosci to powiem ze nie pamietam szczeze zalezy od tego co ile myjesz wlosy ja myje 2 razy w tyg w tym olejuje . myje zwyklym szamponem z sls. jak widze ze mi sie wyplukuje to toner albo pianka.. wtedy mysle kolo 3 tyg sie kolor na pewno trzymal z tym ze jak mowie roznie to bywa z wyplukiwaniem...
co do tanszych odpowiednikow.. na 1 stronie pisze jest wiecej farb ktore rozjasniaja i sa tansze
lastrada scandic line
albo allwaves
albo goldwell topchic effects
echos line.. itp..
maji jest drogi za 50ml 12 euro u nas
matrix ale tez drogi z tym ze matrix ma 85 chyba czy 90ml
ja uzylam tej farby co w zalaczniku teraz zeby wrocic do jasnej czerwieni mialo zlapac mi odrost ale niezbyt zlapalo reszta tez jakos takos wyszla. za pare tygodni jak bede miec znowu odrost to musze kupic cos z ebay bo te drogeryjne to takie byle co.. tylko sobie wlosy czlowiek niszczy. a ja t wgl wczesniej rozjasnialam. i chyba bede musiala sciac troche
problem taki ze mam 2 opakowanie tej farby w ciut jasniejszej czerwieni chyba ja komus oddam bo watpie ze zlapie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 91esQBMgeQL._SY355_.jpg (27,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5160x8UaoRL._AC_UL320_SR192,320_.jpg (26,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151023_152037.jpg (110,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture0132.jpg (53,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture0130.jpg (45,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture0129.jpg (56,6 KB, 18 załadowań)
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 19:28   #4990
FieryRed
Przyczajenie
 
Avatar FieryRed
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Czy któraś z was miała może kontakt z Syoss Color Refresher dla czerwieni? Bo zastanawiam się, czy opłaca się to wypróbować, czy nie
FieryRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 19:45   #4991
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Nie właśnie ale patrzałam na to w sklepie i tez myślałam czy się opłaci u nas 3 e kosztuje ile u was?
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-02, 15:41   #4992
FieryRed
Przyczajenie
 
Avatar FieryRed
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

U nas 13zl. Ale się waham, bo nie chce zrobic krzywdy moim wlosom
FieryRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 15:48   #4993
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

To nie ma amoniaku ani oxy także krzywdy nie zrobi tylko jaki kolor wyjdzie. ..
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 16:05   #4994
eewczur6
Przyczajenie
 
Avatar eewczur6
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 15
GG do eewczur6
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Hej marzy mi się kolor z załącznika, niestety mam włosy przetrawione przez rozjaśniacz i wszystko spływa po umyciu, wiem, że muszę zrobić pigmentacje włosów ale nie wiem jak.Aktualnie mam na głowie toner la riche w kolorze rubin, który jest sprany do brudnego różu.Jaką farbę polecacie, żeby uzyskać kolor ze zdjęcia i co zrobić , żeby kolor się spłynął.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 737685fa0013077d4d3e0a45.jpg (110,5 KB, 19 załadowań)
eewczur6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 16:57   #4995
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Pigmentacje możesz zrobić pre pigmentatorem np goldwell albo farba. Robi się tak . Bierzesz farbę i mieszasz 1 do 2 z wodą. Nakłada na całe włosy .. potem na to nakładasz farbę oxy normalnie zmieszana i trzymasz tyle ile zwykle farbę trzymasz . Uwaga może wyjść ciut ciemniej niż zwykle . .
Ja tex mam po rozjaśnianiu włosy miałam jeszcze niedawno blond dużo teraz ścielam włosów. To odzyja trochę 😊
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 17:08   #4996
eewczur6
Przyczajenie
 
Avatar eewczur6
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 15
GG do eewczur6
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Jeżeli wyjściowy ma być bordo to jaki kolor nałożyć najpierw, naturalny z zerem po kropce??Ma być na tym samym poziomie?Gdzie kupić ten prepigmentator google niewiele o tym mówi.
Też rozjaśniłam bo byłam przekonana, że na jaśniejszych lepiej chwyci kolor docelowy a tu taka niespodzianka.Nic nie chwyta.
Znasz może jakiś kolor farby który wpadałby w bordo a nie w krwistą czerwień?
Robiłaś kiedyś tą pigmentacje, albo znasz kogoś kto robił?jakie efekty?
eewczur6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 17:16   #4997
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ja robiłam zawsze sama farba czy preparatem tak czy siak działa . A chcesz czyli ciemniejsza czerwień to spróbuj może jakiejś drogeryjnej farby ..ja w.polsce używałam Joanny np wiśni 😊

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Goldwell system pre pigmentation się nazywa
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 17:40   #4998
eewczur6
Przyczajenie
 
Avatar eewczur6
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 15
GG do eewczur6
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Wolałabym coś profesjonalnego ale nie mogę nic znaleźć, z ciemnych czerwieni.Farbowałam joanna wiśnia bez pigmentacji i zdrowy odrost łapał pięknie a rozjaśnione wypłowiałe obrzydlistwo wychodziło.Na razie bawię się tonerami ale efekt szybko się zmywa i nie ma interesujących mnie odcieni.
da się tego goldwella kupić w pl?
eewczur6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 18:30   #4999
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Widziałam kiedyś w necie . Jak nie znajdziesz to weź farba zrób zwykła ale musi być ta sama która będziesz farbować . Z profesjonalnych zobacz allwaves . Chyba f666 wychodził mi ciemniej . Ogólnie to tania dobra farba i na dużo odcieni
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-02, 18:43   #5000
eewczur6
Przyczajenie
 
Avatar eewczur6
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 15
GG do eewczur6
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Za pomarańczowy ten czerwony 666.Szukam ciemnej wiśniowej czerwieni, chantal pro salon ma takie odcienie ale nic nie wiem o tej farbie... Poza tym mam sporo wątpliwości czy to w ogóle wypali, włos nic nie chwyta-żadnej farby za bardzo zniszczone są.Najgorsze siano obcięłam, ale co dalej?
eewczur6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 19:25   #5001
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

No to poczekaj. Olejuj nawilżaj póki co piankę albo toner nakładaj. Ew farbę z niskim.oxy . Ja pamiętam postquam IC 65 i IC 60 obie są rozjasniajace i na 3 procent oxy ciemno fajnie Mi wyszło 3 procent nie niszczy tak jak 9 np
Tu masz kartę farb w załączniku i nr 60 purpurowy to jak dasz niższy oxy to ciemniejszy wyjdzie

Edytowane przez BlueEyes88
Czas edycji: 2015-11-02 o 19:29
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 19:29   #5002
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ppp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1446492578748.jpg (92,4 KB, 16 załadowań)
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 19:43   #5003
eewczur6
Przyczajenie
 
Avatar eewczur6
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 15
GG do eewczur6
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

olejuje i cuduje, łykam suplemety i już nie farbowałam z 3 miechy oprócz odrostu.Bawie się tonerami ale zaczyna być uciążliwe to, że muszę poprawiać kolor co tydzień
eewczur6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 19:46   #5004
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez eewczur6 Pokaż wiadomość
olejuje i cuduje, łykam suplemety i już nie farbowałam z 3 miechy oprócz odrostu.Bawie się tonerami ale zaczyna być uciążliwe to, że muszę poprawiać kolor co tydzień
Nom to może za często myjesz je? ?? Skoro tak często trzeba odświeżac .. po rozjaśnianiu niestety najlepiej podciac a potem tylko dbać no wkoncu będą efekty..
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 19:53   #5005
vixen89
Raczkowanie
 
Avatar vixen89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

może Igora? ma podobny odcien do tego ktory chcialabys uzyskac 9-98. Niestety osobiscie nie używalam tych farb ale kolezanka robila 0-89 i bardzo ladny jej kolor wyszedl, intensywny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg images.jpeg (7,0 KB, 12 załadowań)
__________________
Heroes of the Storm
World of Warcraft
Diablo III

--------
Anime rulezz!
Fairy Tail, Bleach, Akatsuki no Yona, Cross Ange, Shingeki no Kyojin, Brave 10

Edytowane przez vixen89
Czas edycji: 2015-11-02 o 19:57
vixen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 21:13   #5006
eewczur6
Przyczajenie
 
Avatar eewczur6
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 15
GG do eewczur6
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Robiłam igora royal 9-98 ale wychodził czerwono-fioletowy a nie wiśniowy

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

myje codziennie fakt, ale bez mycia i potężnej dawki odżywek włosy nie wyglądają, są suche i pogniecione
eewczur6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 23:31   #5007
FieryRed
Przyczajenie
 
Avatar FieryRed
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ja farbowałam włosy ciemnoczerwoną CeCe (nie pamiętam numerka), po czym przez dwa miesiące (o zgrozo!) nie miałam funduszy na farbę. Sprało mi się to do rudego (farby CeCe nie polecam, spiera się zdecydowanie za szybko mimo że uważam na SLSy i bardzo dbam o mój kolor), a potem na to nałożyłam Syoss Intensywna Czerwień (brak funduszy i katastrofa na głowie zmusiły mnie do zakupu drogeryjnego). W sztucznym świetle kolor wygląda bardzo zbliżenie do tego co chcesz. W naturalnym świetle jet krwistoczerwony.
I tak w ogóle jestem zawiedziona, że drogeryjna farba trzyma się lepiej niż fryzjerska. Przy następnym farbowaniu zainwestuje chyba w majicontrasta
FieryRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 07:38   #5008
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Maji tez tyłka nie urywa zdecydowanie dla mnie zbyt się na Rudo splukuje no i mała tuba 50ml za 13 euro. ...
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 14:59   #5009
eewczur6
Przyczajenie
 
Avatar eewczur6
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 15
GG do eewczur6
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Położyłam na razie toner la riche dark tulip bo nic innego nie miałam na stanie a już sprany kolor był tak, że nie mogłam patrzeć w lustro. Funduszy brak na razie na farbki profesjonalne, poza tym obawiam się, że ta cała pigmentacja nie chwyci moich poniszczonych kłaków, a pomysły mi się już skończyły co z nimi zrobić, bo co tydzień babrać się tonerami nie mam zamiaru.

Jak myślicie, najlepiej byłoby chyba spróbować tej pigmentacji na jakimś jednym paśmie i sprawdzić czy to w ogóle wyjdzie bo tak globalnie męczyć cały włos chemią to nie zdrowo zwłaszcza gdy efekt jest zagadką.

PONAWIAM pytanko....ROBIŁ KTOŚ PIGMENTACJE WŁOSÓW ROZJAŚNIONYCH, które normalniej farby nie chwytają??????Bo ciekawa jestem czy to zadziała...

Druga prośba to jakby ktoś z was się natknął na bordowy/wiśniowy kolor na jakieś palecie to dajcie znać

Edytowane przez eewczur6
Czas edycji: 2015-11-03 o 15:01
eewczur6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 15:06   #5010
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Zapraszam do kontynuacji .
Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III


Zamykam.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2015-11-03 o 15:07
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.