Eveline 8w1 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-01, 19:35   #91
matematyczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 18
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Dziewczyny przestańcie traktować te z nas, które po odżywce nabawiły się zespołu onycholiza jak idiotki, które nakładały odżywkę 2 lata po 10 warstw dziennie i chodzące każdego dnia do lekarza, ale zwalające winę na odżywkę dla zasady i aby mieć zajęcie między chodzeniem do lekarza a nakładaniem kolejnej warstwy. To że wam nic nie było po stosowaniu odżywki, to nie znaczy, iż tysiące kobiet ubzdurały sobie chorobę po stosowaniu odżywki. W dodatku temat forum to nie "opinie o odżywce", a zapytanie "jak ratować paznokcie", więc wasze kłótnie czy odżywka szkodzi czy pomaga są nie na miejscu. Chciałabym się dowiedzieć czy są tu osoby, które mogą dać wskazówki odnośnie skutecznego leczenia. Ja dopiero zaczynam swoją terapie, więc nie wiem na ile jest efektywna, ale stosuje suplement diety na paznokcie i skórę oraz olejek z drzewa herbacianego.
matematyczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 22:30   #92
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 407
Dot.: Odżywki eveline

Cytat:
Napisane przez joanna453 Pokaż wiadomość
Naoglądałam się tylu skutków ubocznych, że wyrzuciłam odżywkę do kosza (mam na myśli diamentową). Przy dłuższym stosowaniu przenika w głąb paznokcia, powodując przebarwienia i odchodzenie paznokcia od macierzy. Wywołuje chorobę zwaną onycholizą. Zrezygnowałam z jej użytkowania, lepiej zapobiegać niż leczyć. Zresztą ona daje tylko i wyłącznie złudne wrażenie, że paznokcie są zdrowsze. Po jej zmyciu paznokcie dalej np rozdwajają się. Odżywka tylko maskuje problemy na pewno nie leczy.
Wszystko zależy od osoby i jej paznokci. U mnie ta odżywka nie tylko maskuje problemy, a faktycznie działa i nawet po jej zmyciu mam paznokcie w dużo lepszym stanie. Zużyłam już całą buteleczkę 8w1 i została mi resztka diamentowej. Nie mam żadnych problemów przez nie. Te odżywki mogą powodować to co napisałaś, ale wcale nie muszą.
__________________
Bloguję

LunatyczkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 14:45   #93
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Odżywki eveline

Cytat:
Napisane przez Dreamer000 Pokaż wiadomość
Cześć
Chciałabym prosić Was o radę.

Stosowałam odżywkę eveline diamentową i chciałabym kupić kolejną.
Proponujecie 8w1 czy może tę na wzrost paznokci?
Stosowałam tą na wzrost paznokci. Muszę powiedziec, że jest rewelacyjna, jednakże kiedy przestalam jej używać moje paznokcie bardzo się zniszczyły, były kruche, nie wiem czym to było spowodowane, czy to wina tej odżywki czy może z moim organizmem było coś nie tak, brak witamin czy co. Ale jak ją stsoowałam to moje paznokcie szybko rosły i były zdrowe.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 16:04   #94
Ksiezniczka_Nika
Przyczajenie
 
Avatar Ksiezniczka_Nika
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Eveline 8w1

Cytat:
Napisane przez marta_dm Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, wiem, że ten temat pojawiał się wielokrotnie, ale są to stare wątki, których nikt nie odwiedza. Jest wiele mitów na temat tej odżywki. Ostatnio dość się ich nasłuchałam, kupiłam ją jakiś miesiąc temu, używam regularnie i wydaje mi się, że paznokcie mi jeszcze bardziej zżółkły, a na końcach pojawiły się białe plamki. Zastanawiam się czy mi się tylko zdaje, czy faktycznie ta odżywka ma dość dziwne efekty. Co sądzicie?
Ogólnie nie mam problemu z paznokciami, bo naturalnie, bez żadnych odżywek są ładne, długie, twarde, mają białe końcówki. Ale przez długi czas miałam naprawdę długie paznokcie, później mi się jeden złamał, więc musiałam skrócić wszystkie. Były zniszczone, łamliwe, chciałam je jakoś szybko zregenerować, więc pomyślałam właśnie o 8w1. Odżywki używałam przez około dwa tygodnie. Byłam bardzo zadowolona, bo oprócz tego, że były krótkie wyglądały bardzo ładnie. Widać było znaczną poprawę. Jednak później zaczęły mnie boleć paznokcie, na początku tylko troszkę, od czasu do czasu, później już potrafiłam się budzić w środku nocy i płakać z bólu. Oprócz tego pojawiły mi się takie jakby krwiaki pod płytką, a paznokcie strasznie odstawały od palca. Poszłam do dermatologa, który powiedział mi, że powinnam się cieszyć, że paznokcie nie zeszły mi całkiem. Dostałam 3 różne maści i tabletki przeciwbólowe.
Także podsumowując... Ta odżywka regeneruje płytkę, widać znaczną poprawę paznokcia, ale ma też wiele skutków ubocznych. Zanim ktoś ją kupi, powinien się zastanowić, czy naprawdę warto ryzykować. Ja osobiście nie polecam.
Ksiezniczka_Nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 21:16   #95
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Cytat:
Napisane przez matematyczka22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przestańcie traktować te z nas, które po odżywce nabawiły się zespołu onycholiza jak idiotki, które nakładały odżywkę 2 lata po 10 warstw dziennie i chodzące każdego dnia do lekarza, ale zwalające winę na odżywkę dla zasady i aby mieć zajęcie między chodzeniem do lekarza a nakładaniem kolejnej warstwy. To że wam nic nie było po stosowaniu odżywki, to nie znaczy, iż tysiące kobiet ubzdurały sobie chorobę po stosowaniu odżywki. W dodatku temat forum to nie "opinie o odżywce", a zapytanie "jak ratować paznokcie", więc wasze kłótnie czy odżywka szkodzi czy pomaga są nie na miejscu. Chciałabym się dowiedzieć czy są tu osoby, które mogą dać wskazówki odnośnie skutecznego leczenia. Ja dopiero zaczynam swoją terapie, więc nie wiem na ile jest efektywna, ale stosuje suplement diety na paznokcie i skórę oraz olejek z drzewa herbacianego.
zgadzam się z Tobą. Najgorsze to opinie są jednak na KWC, gdzie można się dowiedzieć, że jest się ignorantem i to tylko nasza wina, że nam zaszkodziło.

To jest dosłowny cytat z mojej odżywki: "Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.". Jak widać nigdzie nie jest napisane, że jest to produkt wyłącznie nadający się do zniszczonych paznokci, a wręcz, że jest to środek ochronny. Moje paznokcie strasznie się rozdwajały. Na szczęście odkryłam wreszcie dlaczego i już nie muszę sięgać po takie środki.

A co do leczenia to ja kilka razy musiałam ściąć paznokcie najkrócej jak się dało. Początkowo wyglądało to beznadziejnie Bo biała część wciąż była szeroka i widoczna, a ja już krócej nie mogłam obciąć. Nie chciałam też skrócić całkiem płytki. Smarowałam przy każdej możliwej okazji Regenerum i kremem do rąk po myciu. Zaczęłam też czyścić paznokcie mocno szczoteczką z szarym mydłem od spodu, bo gdy cokolwiek się pod nie dostało, zaczynały boleć. Teraz, po miesiącu, paznokcie całkowicie odrosły i są idealne. Widać zareagowałam wystarczająco szybko. Powodzenia!
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 07:44   #96
Dreamer000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 42
Dot.: Odżywki eveline

Dzięki dziewczyny
__________________
Odzwyczajam się od facebooka!
Dreamer000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 10:21   #97
Dreamer000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 42
Dot.: Odżywki eveline

Cytat:
Napisane przez bestnatalia1320 Pokaż wiadomość
Ja jestem załamana efektem tych odzywek
Mogłabyś jaśniej?
__________________
Odzwyczajam się od facebooka!
Dreamer000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 15:07   #98
Artusia
Raczkowanie
 
Avatar Artusia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Odżywki eveline

Jak ktoś używa tej odżywki niezgodnie z zaleceniami producenta to i potem są efekty takie jak onycholiza i poparzone łożysko. Stosujemy jedną warstwę dziennie! Jeżeli paznokcie pieką lub odczuwamy delikatny dyskomfort należy ją zmyć. Oznacza to że jest zbyt mocna dla paznokci. Pieczenie oraz stosowanie niezgodnie z zaleceniami (zbyt duża ilość warstw, kilka warstw malowanych jednego dnia) powoduje efekt odwrotny od pożądanego.
Artusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 16:21   #99
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Odżywki eveline

Cytat:
Napisane przez HiperBlanch91 Pokaż wiadomość
Początkowo było ok ale po dłuższym używaniu paznokcie zaczęły mi się sypać
Pierwsze dwa tygodnie też byłam zachwycona, a teraz znowu łamią się jak łamały wcześniej...
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 18:32   #100
iversona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 10
Dot.: Odżywki eveline

ja uzywałam szkła w płynie od eveline i jest rewelacyjne, paznokcie się nie łamią i nie rozdwajają. Mi się bardzo spodobało.
iversona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 18:42   #101
iversona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 10
Dot.: Eveline 8w1

ja tez zastanawiam się nad kupnej tej odzywki, póki co korzystałam od nich ze szkła w płynie i było rewelacyjne.
iversona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 20:06   #102
EMELINEXYZ88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Dot.: Eveline 8w1

Używałam jej w zeszłym roku. Na początku efekty były całkiem ok, paznokcie nieco się wzmocniły. Ale przy dłuższym regularnym używaniu zaczęły się m. in. rozdwajać. Do teraz mam z nimi problem :/
EMELINEXYZ88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 20:34   #103
Daisy30
Zadomowienie
 
Avatar Daisy30
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 319
Dot.: Eveline 8w1

Testowalam 2 miesiace. Na poczatku efekt byl super. Szybciej rosly i wzmocnily sie. Jednak po 2 miesiacach na plytce pojawily sie brazowe rysy, kropki oraz zolte plamy. Zawiera rakotworczy aldehyd mrowkowy, powodujacy uczulenie i chorobe plytki. Fakt, wczesniej poprawia twardosc paznokcia, ale kosztem jej uszkodzenia. Moj wyladowal w smietniku. Poczytajcie opinie w necie. Jak zobaczylam zdjecia i porownalam do moich paznokci, uzmyslowilam sobie co jest przyczyna. Teraz wcieram olejek Babydream i czekam:/
Daisy30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 00:07   #104
czarna_kiecka
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kiecka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 394
Dot.: Eveline 8w1

ja takze moge ostrzec przed ta odzywka.
Zawsze mialam slabe paznokcie i dzieki uzywaniu tej odzywki wygladaly naprawde dobrze (przynajmniej kiedy byly pomalowane, bo sama plytka szybko zaczela wygladac okropnie), udalo mi sie je zapuscic do takiej dlugosci, ze wszyscy dziwili sie, ze to naturalne. Na pewno uzywalam tej odzywki zbyt dlugo, przez ponad rok zawsze nakladalam ja pod lakier (powodowala ze naprawde bardzo dobrze sie trzymal i nic nie odpryskiwalo przez tydzien).
Po pewnym czasie moje paznokcie zaczely wygladac naprawde kiepsko, byly dlugie i twarde, ale na samej plytce pojawialy sie jakby przeswity, widac bylo ubytki w jej strukturze, zaczely sie rozdwajac ale na srodku, w efekcie pojawilay sie zaglebienia na srodku plytki...
Taki stan zmotywowal mnie do tego, ze przestac uzywac tej odzywki, w tej chwili mam paznokcie w okropnym stanie, sa obciete na bardzo krotko, bo strasznie sie lamia, oprocz tego sa pozolkle, przebarwione.

Byc moze ta odzywka stosowana przez 2 tyg nikomu nie zrobi krzywdy, a nawet pomoze, jednak efekt nie utrzyma sie dlugo, wiec z doswiadczenia widze, ze lepiej zainteresowac sie bardziej naturalnymi metodami pielegnacji lub znalezc przyczyne slabego stanu paznokci.

A na koniec polecam wpisac sobie w google 'onycholiza' ...
__________________
WYMIANA
czarna_kiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 13:54   #105
veronia15
Raczkowanie
 
Avatar veronia15
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 176
Dot.: Eveline 8w1

moje efekjty: mega suche paznokcie!
totalne dno!

za to naturalne oleje działają świetnie!
efekty tu:
http://raspberryandstrawberrybeauty....-paznokci.html
__________________
Mój blog o naturalnej pielęgnacji włosów, cery i paznokci

http://raspberryandstrawberrybeauty.blogspot.com/
veronia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 13:37   #106
PROHEATH2109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 10
Unhappy Dot.: Eveline 8w1

To prawda- trzeba z nią uważać.

____________________
Tanio, taniej i coś dla Ciebie http://www.slonecznaplaza.com kliknij sam się przekonasz.

Edytowane przez PROHEATH2109
Czas edycji: 2014-03-03 o 15:38
PROHEATH2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 16:06   #107
beatris95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 17
Odżywka Eveline 8w1

Witam. Chciałam poznać wasze opinie na temat odżywki Eveline 8w1, po jakim czasie urosły wam paznokcie czy się wzmocniły, jakie wcześniej były a jakie teraz ja szczerze mówiąc używam tej odżywki od 3 lutego, paznokcie są dłuższe ale nie wiem czy jest to zasługa odżywki czy też przyrostu naturalnego. Dodam, że nie obgryzam już hmm o 22 stycznia( jeżeli to ma jakieś znaczenie) . Chętnie poznam wasze opinie na jej temat i jakie Wy macie inne sposoby na wzrost paznokci i poprawienie ich stanu.
Każda odpowiedz mile widziana ; )
beatris95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 16:16   #108
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Odżywka Eveline 8w1

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-paznokci.html
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 16:31   #109
kross44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Odżywki eveline

To zależy od wytrzymałości paznokci.
kross44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-16, 21:30   #110
Dreamer000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 42
Dot.: Odżywki eveline

To widocznie moje są wytrzymałe )
__________________
Odzwyczajam się od facebooka!
Dreamer000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 21:11   #111
CarmelCandy
Przyczajenie
 
Avatar CarmelCandy
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4
Dot.: Odżywka Eveline 8w1

Używając tej odżywki trzeba pamiętać, że można jej używać nieprzerwanie tylko 2 tyg., tak jak zaleca producent. Jeśli będzie używana jak należy to nic złego z paznokciami się nie stanie napewno
CarmelCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 07:18   #112
Dreamer000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 42
Dot.: Odżywki eveline

Jakiś czas temu zaczęłam drugie opakowanie i jak na razie jest tylko lepiej...
__________________
Odzwyczajam się od facebooka!
Dreamer000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 12:11   #113
_Karolinaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 136
Dot.: Eveline 8w1

Dziewczyny , czy nie macie wrażenia , że część negatywnych komentarzy ( oczywiście nie wszystkie i nie tylko w tym wątku) pisane są przez konkurencyjne firmy? Zauważyłam sporo nowych użytkowników , którzy mają pojedyncze posty i często ci użytkownicy rejestrowali się w tym samym dniu lub podobnym.
Coś mi się nie wydaję, że zwykłej użytkowniczce tej odżywki chciałoby się specjalnie tworzyć konto tylko po to by bojkotować tę odżywkę.
_Karolinaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 19:00   #114
Maddinka
Przyczajenie
 
Avatar Maddinka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Eveline 8w1

W przypadku, po 3 dniach stosowania odżywki zaczęłam odczuwać piekielny ból pod paznokciami.
Miałam wrażenie, że zaraz wszystkie mi odpadną (!). Obecnie używam tej odżywki jedynie jako bazy. Jednej warstwy raz na kilka dni.
__________________
Zapraszam na mojego bloga o modzie i lifestyle'u www.maddinka.com

Mój kanał YT: https://www.youtube.com/channel/UCA0...RunKZ24kxKB2HQ
Maddinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 21:15   #115
bulka114
Wtajemniczenie
 
Avatar bulka114
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: młp
Wiadomości: 2 122
Dot.: Odżywka Eveline 8w1

Ta odżywka jest okropna.
Pomalowałam nią paznokcie i musiałam natychmiast zmyć, bo miałam wrażenie, jakby ktoś mi przyłożył młotkiem po palcach. Strasznie szczypało, piekło i bolało
__________________
"Granica tego, co możliwe, jest w Twojej głowie. Mogą Cię zatrzymać tylko te ściany, które stawiasz sam."


"Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale."
bulka114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 11:47   #116
suliradeu1409
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9
Dot.: Eveline 8w1

Jak dla mnie to bubel.
suliradeu1409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 13:44   #117
TYRONEVIP1558
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Eveline 8w1

Nie polecam jej dosyc że zniszczyła mi paznokcie to jeszcze zostawiła brzydkie pomaranczowe przebarwienie
TYRONEVIP1558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 14:07   #118
TYRONEVIP1558
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Odżywki eveline

Ja tez jej nie polecam mało tego że paznokcie mi się sypia to jeszcze zostały brzydkie przebarwienia
TYRONEVIP1558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 19:38   #119
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Odżywki eveline

8w1 używałam przez prawie pół roku z małymi przerwami. Efekt był powalający, paznokcie bardzo długie i mocne, do czasu...
Od kilku miesięcy kompletnie w niczym mi już nie pomaga, nawet obawiam się że zaczyna szkodzić.
Paznokcie zaczęły się łamać, rozdwajać i nie jestem już ich w stanie zapuścić :/
A już myślałam że znalazłam idealną odżywkę...
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 09:50   #120
marianna_kl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: ZG
Wiadomości: 21
Dot.: Odżywka Eveline 8w1

U mnie na początku faktycznie trochę się wzmocniły, ale na bardzo krótko. I mimo zabezpieczania skórek przed malowaniem, strasznie je wysuszyła. Myślę, że na 2 tyg. używania może być dobra, ale na dłużej nie polecam.
marianna_kl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 22:42:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.