Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-22, 07:58   #31
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
witam z rana, stawiam latte z baileys
Ooooo mniam ja też

Dzień dobry wogole i Miłego dnia, ja zaraz do kuchni wiec czasu nie będzie ;-)
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.

Edytowane przez joanna2228
Czas edycji: 2014-12-22 o 08:00
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 08:12   #32
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez Oldzia20 Pokaż wiadomość
Baileys....mniam. przed ciaza robilam domowego baileysa, chcialam zrobic sobie na Swieta ale bedzie korcil a moze troche zrobie

Celebrinfea domowe wino? Nie pilam jezynowego jeszcze

Dzien dobry, czytalam o skoku rozwojowym w 6miesiacu, ze dziecko moze sie czesciej budzic no i moj dziec zaczal....a bylo tak pieknie, a dzis obudzila sie przed 12 jak szlismy spac, tyle dobrze, pare razy po smoka i o 5. Dzis mam duzo w planach zobaczymy czy wszystko zrealizuje
No właśnie kupne w tesco je tylko widziałam ale może jeszcze gdziś jest?? Nazywa się Mogen David jest 10% i słodziutkie Jest też wersja z granatów.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 08:17   #33
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Moja mała dzisiaj dopadła się do prezentów i chyba jej podobają

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

A tak wygląda choinka u dziadków
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 08:27   #34
Iris1988
Rozeznanie
 
Avatar Iris1988
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Oleśnica koło Wrocławia
Wiadomości: 508
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Czesc dziewczyny meldujemy sie ze szpitala:-( Igor wczoraj wymiotowal i dostal biegunki:-( od 3 w nocy jest podlaczony pod kroplowki:-( biedny strasznie sie meczy ja spalam lacznie moze godzine:-( nikomu nie zycze :-( trzymajcie sie cieplo


Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
Iris1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 08:29   #35
Iza188
Rozeznanie
 
Avatar Iza188
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 625
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Dzien dobry!

Rybka na pewno sie niszczy włosy lokowkosuszarka. Tak samo jak samym suszeniem. wartomjakas termoochrone stosowac.

Kularek kupiłam Rowente z obrotowa szczotka. Jest dosyć ciężka. Ale napewno wygodniejsza niz jednoczesne operowanie szczotka i suszarą. Moje włosy sa ani proste ani kręcone i dosyć podatne na układanie. Dla kogoś kto układał swoje włosy na szczotkę na pewno bedzie to duże ułatwienie.
Z reszta na youtube mozna sobie filmiki pooglądać jak działa to ustrojstwo

Bambusiek tyle roboty! Podziwiam. Az mi ślinka leci

Malwiska heh, chwila moment i będziesz biegała za Oliwką jak Ci bedzie uciekać na swoim sprzęcie
Wczoraj widziałam mamę, ktora synka pchała na takim rowerku. Fajnie to wyglądało jak mu sie tak nóżki szybciutko kręciły bo sam jeszcze nie pedalowal.

Miłego dnia!
Nie przemeczajcie sie !

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Iris zdrówka, zdrówka, zdrówka !!!! Szybkiego powrotu do domu.
A wiecie skad te rewelacje żołądkowe?
Iza188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 08:38   #36
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez Iris1988 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny meldujemy sie ze szpitala:-( Igor wczoraj wymiotowal i dostal biegunki:-( od 3 w nocy jest podlaczony pod kroplowki:-( biedny strasznie sie meczy ja spalam lacznie moze godzine:-( nikomu nie zycze :-( trzymajcie sie cieplo


Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk


---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Iza188 Pokaż wiadomość
Dzien dobry!

Rybka na pewno sie niszczy włosy lokowkosuszarka. Tak samo jak samym suszeniem. wartomjakas termoochrone stosowac.

Kularek kupiłam Rowente z obrotowa szczotka. Jest dosyć ciężka. Ale napewno wygodniejsza niz jednoczesne operowanie szczotka i suszarą. Moje włosy sa ani proste ani kręcone i dosyć podatne na układanie. Dla kogoś kto układał swoje włosy na szczotkę na pewno bedzie to duże ułatwienie.
Z reszta na youtube mozna sobie filmiki pooglądać jak działa to ustrojstwo

Bambusiek tyle roboty! Podziwiam. Az mi ślinka leci

Malwiska heh, chwila moment i będziesz biegała za Oliwką jak Ci bedzie uciekać na swoim sprzęcie
Wczoraj widziałam mamę, ktora synka pchała na takim rowerku. Fajnie to wyglądało jak mu sie tak nóżki szybciutko kręciły bo sam jeszcze nie pedalowal.

Miłego dnia!
Nie przemeczajcie sie !

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Iris zdrówka, zdrówka, zdrówka !!!! Szybkiego powrotu do domu.
A wiecie skad te rewelacje żołądkowe?
ona ma na rowerku specjalne podnóżki bo do pedałów to jeszcze jej daleko, no i siodełko wtedy się przesunie.
Fajny ten rowerek bo ma kierownice do przestawienia tak że może kierować dziecko, a jak jest za małe to może nią kręcić a tak naprawdę steruje rodzić
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 08:40   #37
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Iris zdrowia!!!!

Rybka tak samo kuruj się kochana.

Malwiska ale sprzęcior
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-22, 08:44   #38
Iris1988
Rozeznanie
 
Avatar Iris1988
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Oleśnica koło Wrocławia
Wiadomości: 508
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Prawdopodobnie wirusowe:-( czekam na obchod moze cos powiedza...kaszel mu jeszcze do konca nie przeszedl a tu inne ustrojstwo:-( kupy smierdza tak ze pozygac sie mozna:-(:-( teraz spi ehh ale swieta nam sie szykuja :-(


Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
Iris1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 08:48   #39
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Dzien dobry

Ech pol roku temu rodzilam za pare chwil moje slonce skonczy pol roku

irsin zdrowka
malwiska ale sprzecior
celebrinfea od 1,5roku nie mialam alkoholu w ustach podejrzewam ze po lampce wina padne
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 08:48   #40
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
witam z rana, stawiam latte z baileys
O tak ja biorę jakbyś zgadła, strasznie za mna baileys chodzi w Święta napewno sobie pozwolę
Choinka piękna i prezenty tez
Ja mam jeszcze pakowanie przed sobą


Cytat:
Napisane przez Iris1988 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny meldujemy sie ze szpitala:-( Igor wczoraj wymiotowal i dostal biegunki:-( od 3 w nocy jest podlaczony pod kroplowki:-( biedny strasznie sie meczy ja spalam lacznie moze godzine:-( nikomu nie zycze :-( trzymajcie sie cieplo


Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
Oj biedni, jeszcze w takim czasie... ściskamy Was cueplutko, trzymajcie się i szybko wracajcie do zdrowia jak wszystko pójdzie dobrze to może na Święta będziecie w domu

Dziewczyny czy macie jakiś sprawdzony przepis na lukier? Żeby był błyszczący i zeby potem byl taki pękający pod zębami? polukruje pierniczki i nie wiem jak wytrzymam do Wigilii. Ale przez adwentowe wyrzeczenie się słodyczy 2kg spadlo. Lubię to

Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 08:55   #41
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

ja przez całą ciąże wziełam pare łyków piwa i wypiłam szampana na sylwestra. Jak urodziłam to piłam pare razy piwko jak mała wstała około 3-4, raz na weselu piłam winko no i teraz na święta i na sylwestra kupiłam pare saszetek bebilonu i też mam zamiar się napić - odrobine
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-22, 09:12   #42
Oldzia20
Raczkowanie
 
Avatar Oldzia20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 472
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Malwiska sprzet pierwsza klasa tez juz mam popakowane prezenty

Iris zdrowka! Zebyscie Swieta w domu spedzili
Oldzia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 09:12   #43
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez aga__tka Pokaż wiadomość
dzień dobry

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------



to nie problem, nie wiem co tam jecie na Święta, ale sporo rzeczy da się tylko podgrzać, więc gościom rozdzielisz potrawy, sama zostawisz sobie ogarnięcie i podgrzewanie i coś co z tego będziesz umieć zrobić, albo jakąś super nowość na stole Wigilijnym... zawsze wśród tych tradycyjnych potraw można wymyślić coś nowego...
u mnie np. moja Teściowa robi zupę rybną, a na drugie dorsza z ziemniakami i surówką z kapusty kiszonej, u mnie w domku był tylko karp za to w kilku odsłonach, do tego zupa grzybowa, grzybki i masa innych rzeczy, teraz mamy i to i to, bo Teściowa karpia nie chce, grzybów nie chce jeść, a zabieramy ją ze sobą do mojego Taty, a w zeszłym roku nie pojechaliśmy bo byliśmy chorzy, to Tata miał przyjechać ze swoimi daniami do nas (nie dojechał, bo najmłodsza siostra zaraziła się rotawirusami, ale przyszedł brat, który w tej sytuacji w ramach dorabiania potraw zrobił kapustę , bo mu się wydało najłatwiejsze )
zawsze możesz jako swoją potrawę dać kluski z makiem to się strasznie prosto robi - gotuje się grubszy makaron (takie rosołowe wstążki) wrzuca z puszki mak i dodaje miodu....
oczywiście wersja oryginalna zakłada swój własny makaron i własna mieszanka makowa, ale ja teraz robię z kupnego
Moja mama robi kluski z makiem właśnie w tej oryginalnej wersji



Co do smoka to ponoć najlepszy czas jest ok 6 miesiąca a potem 1,5-2 i wg mnie ta druga opcja jest o wiele lepsza lepiej tak jak pisała kularek dziecku takiemu już kumatemu wytłumaczyć, sprzedać jakaś historyjkę niż takim maluchom jak nasze w tej chwili zrobić bałagan w głowie... dla mojego Ignasia podanie smoczka to znak ze czas spać i prawie od razu usypia, nie wyobrażam sobie go nie mieć narazie Matyldka odstawila smoka jak miała 2latka i u nas się "zepsuł" i obyło się bez atrakcji

Co do Wigilii to u nas 9 doroslych i 5 dzieci w sumie, czyli tak optymalnie, za rok w Święta zapowiada się u nas ok 15 właśnie osób i będzie ciasnawo :/ ale damy radę, w kuchni prym zawsze wiedzie moja mama, takze luzik

Aaa robilam test, wczoraj miałam straszną wkrętke że jestem w ciąży ale na szczęście jedna krecha

No dobra koniec gadania, do roboty! Miłego dnia! Choć pogoda nie rozpieszcza. ..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez debesciara
Czas edycji: 2014-12-22 o 09:15
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 13:10   #44
Yuza
Raczkowanie
 
Avatar Yuza
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 408
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Nadaje ze spaceru😎 ale u Nas wieje...ledwo wozek trzymam. Udalo mi sie dzisiaj upiec piernik, a wczoraj spakowalam czesc prezentow... jeszcze tylko ubiore choinke i swieta gotowe
Malwiska jak to jest z tym piciem alkoholu przy kp? Ty opuszczasz tylko jedno karmienie?
Debesciara brawo za jedna kreske, ja nie musze robic testu, bo nasze zycie seksualne praktycznie nie istnieje
Iris wracajcie szybko do domku
__________________
Olinek 14.07.2014r.
Yuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 13:21   #45
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Weszłam na chwilkę a tu takie przykre wiadomości :-( Iris strasznie mi przykro trzymajcie się, zdrówka i obyscie na święta wyszli. Trzymam kciuki mocno.

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Malwiska świetny pojazd :-D a mała jaka zadowolona haha ;-)

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Debesciara ciąża? Wow, ale chcesz czy nie? Ja się zaplastrowalam Evrą i nie ma mowy haha ;-)

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Ach ktoś mnie pytał o pomarańcze na choince, suszylam sama. Mam suszarkę do grzybów i postanowiłam zaeksperymentowac i udało się fajnie pachnie.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Yuza ale mnie rozbawilas, nasze życie po 22 tez nie istnieje haha bo ja padam na twarz haha
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 14:16   #46
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez Yuza Pokaż wiadomość
Nadaje ze spaceru�� ale u Nas wieje...ledwo wozek trzymam. Udalo mi sie dzisiaj upiec piernik, a wczoraj spakowalam czesc prezentow... jeszcze tylko ubiore choinke i swieta gotowe
Malwiska jak to jest z tym piciem alkoholu przy kp? Ty opuszczasz tylko jedno karmienie?
Debesciara brawo za jedna kreske, ja nie musze robic testu, bo nasze zycie seksualne praktycznie nie istnieje
Iris wracajcie szybko do domku
zależy, jeśli np mała szła spać o 21 a budziła się 3-4 to piłam sobie piwko bez obaw, jak np w wigilie chce się napić winka to nakarmię małą o 17 a następne karmienie około 20 już dam mm a pozniej jak wstanie o 24-2 to normalnie nakarmie. Alkohol jest w mleku matki tak długo jak we krwi i nie ma potrzeby odciągania mleka i wylewania.

wiadomo że nie napiję się tego alkoholu nie wiadomo ile, ale jak np piwo trzyma około 3h no to pijąc je wieczorem nie musiałam omijać żadnego karmienia
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 14:17   #47
Caramel 85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 631
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Witam się i ja

Iris co za choróbsko paskudne przed świętami, biedny Igorek

Joanna pomarańcze są super, nawet mi do głowy nie przyszło że można je wysuszyć w suszarce do grzybów. Chyba będę musiała jechać do mojej mamy pożyczyć sprzęt

Debesciara no co Ty nie chciałabyś mieć dzieci rok po roku jak ja? ja też wczoraj robiłem test ale 2 krechy były raczej niemożliwe. Humory mam takie i napady zimna w nocy zupełnie jak na początku obu ciąż, ale to pewnie hormony szaleją po ciąży. A Tobie spóźnia się @?

Malwiska mała wygląda na zachwyconą a rowerek super, jaka to firma? Niedługo się będę rozglądać za czymś takim dla Andrzeja.

Choinki piękne, a u mnie jeszcze nie ubrana. Od piątku do niedzieli byli u mnie goście, pod koniec myślałam że już nie wyrobię. Ehh ja to chyba jestem jednak aspołeczna
Chrzest przełożyliśmy na 27 grudnia. Wizja chrztu na 1,5 godzinnej mszy (na sumie) z trójką dzieci w wieku 5-19 miesięcy była zbyt przerażająca.
"Impreza po chrzcie" na próśbę gości będzie dzień wcześniej niż sam chrzest. Trochę dziwnie, ale teraz myślę że może i lepiej.
__________________
Andrzejek
Witek
Paulinka
Caramel 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 14:38   #48
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Caramel zamawiałam tu http://allegro.pl/rowerek-trike-kr03...922080476.html
bardzo podoba mi się i fajnie że ja mam kontrole nad kierowaniem, to jest prezent od teściów i rodziców na pierwsze święta - samej ciężko mi byłoby kliknąć na "kup teraz" przynajmniej nie teraz, ale na lato już będzie z niego korzystać
__________________
ŚLUB
OLIWKA

Edytowane przez malwiska
Czas edycji: 2014-12-22 o 14:39
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 18:44   #49
Iza188
Rozeznanie
 
Avatar Iza188
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 625
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Wlasnie wyczułam u bąbla ząbek. Chyba jeden na razie strasznie małe toto i nie daje rady sie przyjrzeć
Także jestem pełna nadziei ze niebawem nocnych pobudek i marudzenia bedzie mniej. Przynajmniej na jakiś czas.
Nawet jeżeli sie mylę to proszę mnie nie uświadamiać
Iza188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-22, 18:51   #50
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014



Teściowa mnie dziś rozbawiła. Zajmowała się ok. 4h młodą idę ją odebrać i od progu słyszę: Ja to cię podziwiam ona strasznie absorbująca jest i ciężka... No myślałam, że padnę

Malwiska rowerek super może też taki młodej na lato zafundujemy?
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 18:54   #51
Agata0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 133
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość


Teściowa mnie dziś rozbawiła. Zajmowała się ok. 4h młodą idę ją odebrać i od progu słyszę: Ja to cię podziwiam ona strasznie absorbująca jest i ciężka... No myślałam, że padnę
hi hi może myślała że będzie spać przez te 4 h
Agata0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 18:59   #52
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

eh... Bosz sprzątałam dziś łazienkę baaaardzo dokładnie i wszystko mnie boli... A jutro mają mopy przyjechać hi hi
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 19:01   #53
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez Agata0606 Pokaż wiadomość
hi hi może myślała że będzie spać przez te 4 h
Może moja malpiatka właśnie wstała i gada. Myślałam że jak zasnęła o 19:10 to będzie spać. Niestety ona zasypia między 20:30-21:30 i nie da rady jej przestawić.
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 19:09   #54
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

No moja przysnęła ale zaraz będę musiała wstać (śpi mi na brzuchu)... Ryzyk fizyk...
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 20:10   #55
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Oldzia - to mój synuś właśnie skończył 6 mies i chyba ten skok ma teraz jeszcze kilka takich nocy i oszaleje najchętniej cyca by z buzi nie wyjmował a smoczka tylko poczuje i wypluwa :/


Iris - zdrówka kochana dla Igorka a dla Ciebie dużo siły i powrotu na święta do domu - buziaki dla Was


Iza - dzięki za odpowiedź - właśnie ja dość często używam suszarki i dużej szczotki do układania - przydałaby mi się taka machinka - jak by to mój synuś określił


joanna - ja pytałam i jutro wysyłam tż po pomarańcze ! suszarkę ma moja mama więc pożyczam i jutro suszymy


malwiska - rowerek super, też bym te kolory wybrała ale cena powalająca


Iza - za pierwszy ząbek i coś ty masz rację na pewno więcej marudzenia nie będzie


Celebrinfea - teściowa ... zostaw jej kiedyś małą na cały dzień


witajcie wieczorowo

zawiozłam dziś rano Jasiula do przedszkola -śpieszyliśmy się bo już późno było a tam ani jednego dziecka nie było pani była jedna i wprost nie powiedziała ale sugerowała bardzo miło żebym Jasia nie zostawiała więc wróciliśmy - ale nie podoba mi się bardzo takie zachowanie - zwłaszcza rodziców bo kurde z katarem wysyłają do przedszkola i jest ok a przed świętami to w domu dzieci trzymają - chyba żeby sobie przygotowania świąteczne ułatwić
potem już normalnie byliśmy na angielskim Franul był z nami a tak okropnie na dworze, że najchętniej w ogóle bym nigdzie nie wychodziła
a poza tym to dzisiejszy dzień miałam okropny i chcę go zapomnieć jak najszybciej
kularek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 04:28   #56
robaczek-85
Rozeznanie
 
Avatar robaczek-85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 525
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Dzień dobry, wstawać śpiochy B-)
My juz od 4 na nogach dzieci mi wczoraj jakaś gorączka powaliła więc przygotowuje się na rewolucję świątecznych planów, w sumie to wszystkie dni aż do niedzieli miały być w rozjazdach a tu będzie z tego d...pa

Iris zdrówka dla was, oby szybko przeszło

Malwiska wypas rowerek, starszy miał taki tylko w wersji ubozszej i uwielbiał go, nie wiem czy Kinga na nim pojezdzi bo juz trochę zdezelowany

To i zaraz smigam na gielde kwiatową bo zostałam wrobiona w dekoracje sylwestrowa sali, denerwuje się bo babcia musi zostać z chorymi dziećmi a sama powinna na siebie uważać, kurcze się wszystko p....
__________________
Wojtulek 29.01.2009

1.11.2012

Kingusia 18.06.2014
Moje rękodzieło

Kuchennie
robaczek-85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 06:36   #57
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Hej. Witam się i ja.
KULAREK drogi ten rowerek to fakt ale oliwii go kupili teście i rodzice na pierwszą gwiazdkę wiec nie będę protestować. Wybierałam ja bo moja mama boi się kupować coś a własną rękę i nie chciała ryzykować bo za dobrze mnie zna. Powiedzieliśmy im też ze skoro chcą kupić taki drogi to niech już nam nie robią prezentów.

Robaczek ja go wybieralam z myślą o kolejnym dziecku -mam nadzieje ze przetrwa
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 07:38   #58
Oldzia20
Raczkowanie
 
Avatar Oldzia20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 472
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Kularek czasem rozbraja mnie myslenie innych. Po to jest predszkole by mozna bylo dziecko w nim zostawic, a jezeli nie ma dzieci to przedszkolanka tak ma temu dziecku zorganizowac czas by sie nie nudzilo..a co gdybys musiala isc do pracy? Babce pewnie sie siedziec nie chcialo...

Robaczek zdrowka

Celebrinfea byla u nas wczoraj 'tesciowa' z tesciem i dziecmi, zapytalam o tego smoka, ogolnie wiem dlaczego nie powinno sie go dawac pozniej dzieciom, tylko czemu ten rok, a ona wziela sobie moje pytanie do serca, zaczela gestykulowac i wywijac jezykiem ze az Tz sie skrzywil, po czym stwierdzila ze po roku latwiej jest oduczyc niz dwulatka....takze sama widzisz...,

Dzien dobry !
Jestem morderczyniom, zabilam wczoraj dwa razy drozdze.... najpierw nie wyszlo na makowiem potem na paszteciki....dzis paszteviki beda z innego ciasta i kupie swieze drozdze bo po tych instant to zawsze mi nie wyjdzie. Ciasto drozdzowe z owocami (na swiezych) uciekalo z miski a potem z blachy a teraz zonk. Milego dnia mamusie
Oldzia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 08:21   #59
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Dzień dobry cafe latte może komuś , zapijam i lecę dalej do kuchni wczoraj skończyłam 19.25 i padłam jak kawka ale dzisiaj już tak dużo nie mam praktycznie sałatki zostały
Miłego dnia laseczki

Cytat:
Napisane przez Caramel 85 Pokaż wiadomość
Joanna pomarańcze są super, nawet mi do głowy nie przyszło że można je wysuszyć w suszarce do grzybów. Chyba będę musiała jechać do mojej mamy pożyczyć sprzęt .
Cieszę się , że dałam pomysł pachnie super i ozdoby tanio
Co do chrztu to ja popieram też bym przełożyła , armagedon w kościele
Cytat:
Napisane przez kularek Pokaż wiadomość
joanna - ja pytałam i jutro wysyłam tż po pomarańcze ! suszarkę ma moja mama więc pożyczam i jutro suszymy


witajcie wieczorowo

zawiozłam dziś rano Jasiula do przedszkola -śpieszyliśmy się bo już późno było a tam ani jednego dziecka nie było pani była jedna i wprost nie powiedziała ale sugerowała bardzo miło żebym Jasia nie zostawiała więc wróciliśmy - ale nie podoba mi się bardzo takie zachowanie - zwłaszcza rodziców bo kurde z katarem wysyłają do przedszkola i jest ok a przed świętami to w domu dzieci trzymają - chyba żeby sobie przygotowania świąteczne ułatwić
potem już normalnie byliśmy na angielskim Franul był z nami a tak okropnie na dworze, że najchętniej w ogóle bym nigdzie nie wychodziła
a poza tym to dzisiejszy dzień miałam okropny i chcę go zapomnieć jak najszybciej
Tak myślałam kochana , że to Ty ale nie byłam pewna
Co się stało czemu chcesz zapomnieć oj biedna ciągle coś Niech chociaż święta będą spokojne


Robaczek zdrówka !

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Oldzia20 Pokaż wiadomość
Dzien dobry !
Jestem morderczyniom, zabilam wczoraj dwa razy drozdze.... najpierw nie wyszlo na makowiem potem na paszteciki....dzis paszteviki beda z innego ciasta i kupie swieze drozdze bo po tych instant to zawsze mi nie wyjdzie. Ciasto drozdzowe z owocami (na swiezych) uciekalo z miski a potem z blachy a teraz zonk. Milego dnia mamusie
Ja spaliłam wczoraj kapustę na łazanki kill me please Miłego
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.

Edytowane przez joanna2228
Czas edycji: 2014-12-23 o 08:19
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 08:57   #60
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Właśnie piję Asia mogę syrop klonowy dorzucić Jakoś atmosfery świąt nie czuję...
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-23 08:45:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.