Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-01, 20:12   #301
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Eh na mnie kurcze te pianki widocznie nie działają
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 22:00   #302
faustissima
Raczkowanie
 
Avatar faustissima
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Może założymy klub "Cienkowłose przyklapnięte" :P Też się z tym borykam, a teraz jak się rok akademicki zaczął to mi odpada mycie rano (zresztą wolę wtedy spać :P). Jak mi się chce to układam na grubą, okrągłą szczotkę, trochę pomaga, ale kilka godzin i tak jakby były przylizane
__________________
'Mam kota, na gorącym dachu mojej głowy...'
M. Peszek 'Mam kota'
faustissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 16:37   #303
kamaa_123
Przyczajenie
 
Avatar kamaa_123
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

hej..widze bardzo ciekawy temat
Wieec proszę Was moje drogie o jakąs ciekawa rade!
Mam cieńkie i bardzo rzadkie włosy! W dodatku bardzo szybko mi sie przetluszczają...jutro mam zamiar iść do fryzjera i nie wiem co robic zeby to zmienic... nie są to wlosy dlugie ani krotkie..gdzies 12-13cm za ramiona.... myslalam o cieniowaniu....hmmm ale w jakim sposob? czy tylko z przodu? a moze z przodu i z tylu? tylko nie wiem jak to by wygladało..pomozcie prosze !
kamaa_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 14:54   #304
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Jak tam dziewczyny, macie jakies nowe pomysly na przyklapnięte włosy ?

Ja mam włosy zaczesywane na jeden bok i dzis dalam je na chwile na drugi i przy nasadzie popsikalam troche lakierem i przez jakieś pół minutki tak przytrzymalam i troche byly uniesione Ale niestety krótko trwały efekt
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 15:53   #305
izulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 272
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Na moje włosy wałki nie działają . Tzn. działają ale na chwilkę, a jak jest wilgotno to na baardzo którką chwilkę. Stosowalam suszarke z dyfuzorem, efekt jakiś tam był, ale teraz staram się trochę ograniczyć używanie suszarki, więc po myciu i nalozeniu pianki (wczesniej jedwab bioslik) czekam aż mi wlosy prawie same wyschną lekko je potrzepując co jakis czas i jak już są prawie suche to wtedy modeluje je na szczotce. To faktycznie kwestia wprawy, bo teraz zajmuje mi to ok. 5 min. Wlosy myję zawsze wieczorem, wiec zwykle juz mi sie spac chce i specjalnie się nad nimi nie mecze. Efekt jest taki, ze pierwszego dnia są super, drugiego średnie, a trzeciego już oklapłe na maxa, wiec jak mam jakies wyjscie to myje co 2 dni. Staram sie nie wpasc w karuzele codziennego mycia.
A włosy mam cienkie i delikatne, miekkie jak dziecko, tak typ lnu - wiecie.
izulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 17:01   #306
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Też jestem posiadaczką długich włosów - gęste, jak mówią fryzjerzy, ale cienkie. I oczywiście chciałabym "podnieść", odbic górę od nasady. Kupiłam piankę nivea push up i ....nie dla mnie. Efekt prawie żaden, tyle że włosy są sztywniejsze i takie nienaturalnie sklejone. Nie lubię tego, nie jestem przyzwyczajona. Wydaje mi się, ze może to dobre będzie, ale dla włosów krótkich. Oddałam wiec Mamie ;-)
Tak zastanawiam się nad jakimś sprajem, formą odzywki która unosi włosy i którą bym tylko spryskiwała nasadę, do uszu. Moze loreal profesjonalny spray? A moze Kads spray do delkatnych włosów nadajacy objętość? No i do tego wałki ;-)
Macie może jakieś swoje typy, może już któraś z Was testowała coś takiego.Jakie wrażenia?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 17:15   #307
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

A może upinaj sobie ładnie?
Jest masa spinek na rynku,masa upięć,wiele rodzajów loków.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 13:56   #308
ImaginationGirl
Raczkowanie
 
Avatar ImaginationGirl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 41
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

miałam ten sam problem, cieniowalam wlosy , suszylam od spodu- nic nie pomagalo wlosy i tak stawaly sie beznadziejne po godzinie czy 2, ale znalazlam super sposob;] jesli masz karbownice to przykarbuj wlosy u nasady to naprawde pomaga, moje sa caly czas puszyste i uniesione
ImaginationGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 20:12   #309
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Cytat:
Napisane przez ImaginationGirl Pokaż wiadomość
jesli masz karbownice to przykarbuj wlosy u nasady to naprawde pomaga, moje sa caly czas puszyste i uniesione

Karbownicy nie mam ... ale wydaje mi sie,ze to na dluzszy czas moze bardzo niszczyc wlosy ? i potem przy nasadzie bedą brzydko sterczec
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 20:42   #310
ImaginationGirl
Raczkowanie
 
Avatar ImaginationGirl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 41
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
Karbownicy nie mam ... ale wydaje mi sie,ze to na dluzszy czas moze bardzo niszczyc wlosy ? i potem przy nasadzie bedą brzydko sterczec

wiesz ja mam parową i mi raczej nie niszczy, przynajmniej ja tego nie zauwazylam poza tym po tym co juz przeszly to to jest akurat niczym ale jesli wolisz to szukaj dalej, dla kazego inny sposob jest dobry
ImaginationGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 13:55   #311
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

ale ładna z Ciebie laska i fajnie wtglądasz w takiej dłudości.
Co do włosów to mam ten sam problem i też lepiej wyglądam w długich ale ostatnio obcinam i cieniuję bo zaczynałam mieć nerwicę włosową.
Te wszystie pianki może i torchę pomagają, ale cienkie włosy szybko się przetłuszczają bo jest ich mało a więc ten tłuszcz nie rozkłada się na szopie włosów tylko na smętnych minipasmach. Nic mi na dłuższą metę nie pomogło, szkoda.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-12, 22:13   #312
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

tez mam cienkie, proste, dlugie i farbowane wlosy, z wiekiem staja sie coraz ciensze...
skrocilam je juz do lopatek, pocieniowalam na koncach, co pomaga przy ukladaniu fryzurki, ale najwazniejsze sa odpowiednie kosmetyki do wlosow i regularnie podcinanie koncowek( przynajmniej raz na 2 miesiace )
Polecam z calego serca profesjonalne kosmetyki do wlosow, jest ich wiele, kazdy ma swojego idola, metoda prob i bledow poznalam swoje idealy.
a jest nia profesjonalna seria sebastian i ghd. Moj ostatni skarb to lotion termoaktywny nadajacy objetosc firmy ghd. Smierdzi niesamowicie, ale mam 2 razy wiecej wlosow, ktore dobrze sie ukladaja.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 22:19   #313
ewa11123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

moja koleżanka ma podobny problem i wiem , że zrobiła sobie trwałą żelową - ale tylko na część głowy. Nie na całość- bo wtedy włosy strasznie sterczą! (ostrzegała ja fajna fryzjerka). włosy sa uniesione, ale tylko od grzywki do tej części - troche poniżej czubka głowy (z tyłu). A potem opadają. Wyglada naturalnie.
ewa11123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 22:23   #314
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
ale ładna z Ciebie laska i fajnie wtglądasz w takiej dłudości.
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez ewa11123 Pokaż wiadomość
moja koleżanka ma podobny problem i wiem , że zrobiła sobie trwałą żelową - ale tylko na część głowy. Nie na całość- bo wtedy włosy strasznie sterczą! (ostrzegała ja fajna fryzjerka). włosy sa uniesione, ale tylko od grzywki do tej części - troche poniżej czubka głowy (z tyłu). A potem opadają. Wyglada naturalnie.
Hmmm a to ciekawe- nigdy nie slyszalam o takim zabiegu. A wiesz może ile mniej więcej kosztował ?
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 20:06   #315
ewa11123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
Dziękuje



Hmmm a to ciekawe- nigdy nie slyszalam o takim zabiegu. A wiesz może ile mniej więcej kosztował ?
ja też wcześniej nie słyszałam- niestety nie wiem ile kosztował.O cenę mogę spytać przy okazji. Koleżanka mieszka w okolicach Wodzisławia ślaskiego. Dodam że włosy przed trwałą miała takie, że po godzinie od ułożenia były klapnięte
ewa11123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 09:57   #316
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Cytat:
Napisane przez ewa11123 Pokaż wiadomość
ja też wcześniej nie słyszałam- niestety nie wiem ile kosztował.O cenę mogę spytać przy okazji. Koleżanka mieszka w okolicach Wodzisławia ślaskiego. Dodam że włosy przed trwałą miała takie, że po godzinie od ułożenia były klapnięte

To jeśli bedziesz miała kiedyś możliwośc to prosze spytaj o koszt takiego zabiegu
Ja mieszkam we Wrocławiu więc do Wodzisława Śląskiego kawalek mam ale pewnie tu u mnie też są takie zabiegi wykonywane.
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 13:54   #317
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
tez mam cienkie, proste, dlugie i farbowane wlosy, z wiekiem staja sie coraz ciensze...
skrocilam je juz do lopatek, pocieniowalam na koncach, co pomaga przy ukladaniu fryzurki, ale najwazniejsze sa odpowiednie kosmetyki do wlosow i regularnie podcinanie koncowek( przynajmniej raz na 2 miesiace )
Polecam z calego serca profesjonalne kosmetyki do wlosow, jest ich wiele, kazdy ma swojego idola, metoda prob i bledow poznalam swoje idealy.
a jest nia profesjonalna seria sebastian i ghd. Moj ostatni skarb to lotion termoaktywny nadajacy objetosc firmy ghd. Smierdzi niesamowicie, ale mam 2 razy wiecej wlosow, ktore dobrze sie ukladaja.
Zaciekawił mnie ten skarb, o którym wspominasz, czy kosmetyki ghd można nabyć w jakimś sklepie internetowym, jaka jest cena tego lotionu?
Niestety tak jak wszystkie dziewczyny z tego wątku jestem posiadaczką cienkich, delikatnych i zarazem ciężkich włosów. Wciąż poszukuję własnego kwc do pielęgnacji i stylizacji mojej kapryśnej czuprynki.
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 00:24   #318
Aglaranna
Raczkowanie
 
Avatar Aglaranna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 84
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Hej dziewczyny Mam cienkie włosy i szukam fryzurki dla siebie. Znalazłam jedną, która mi sie spodobała na wizażu i stąd moje pytanie, czy pasuje dziewczynom o cienkich włosach. Wygląda tak jakby była "dwuwarstwowa" tzn włosy na wierzchu ścięte do szyi a te pod spodem zostawione by rosły. Napisałam trochę niezrozumiale dlatego załączam zdjęcie. Mam nadzieje, że mi pomożecie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1+(85).jpg (47,0 KB, 148 załadowań)
Aglaranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 18:54   #319
ona_szalona14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Będzina
Wiadomości: 20
GG do ona_szalona14
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Cytat:
Napisane przez trishia Pokaż wiadomość
Do cienkich włosów najlepsze są krótkie włoski.
Właśnie, ze nie . Mozna miec cieńkie włosy , ale też by dobrze sie ukladaly. Gdy my ktore mamy cienkie wlosy obetniemy sie bedziemy wyglądać jak by nas krowa lizła. A Meg Rayan(czy jakos tak) Ma krotkie wlosy ale przedewszyskim grube. I po za tym uzywa drogich kosmetykow d o wlosow.
__________________
Karola
ona_szalona14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 18:59   #320
ona_szalona14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Będzina
Wiadomości: 20
GG do ona_szalona14
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Cytat:
Napisane przez kamaa_123 Pokaż wiadomość
hej..widze bardzo ciekawy temat
Wieec proszę Was moje drogie o jakąs ciekawa rade!
Mam cieńkie i bardzo rzadkie włosy! W dodatku bardzo szybko mi sie przetluszczają...jutro mam zamiar iść do fryzjera i nie wiem co robic zeby to zmienic... nie są to wlosy dlugie ani krotkie..gdzies 12-13cm za ramiona.... myslalam o cieniowaniu....hmmm ale w jakim sposob? czy tylko z przodu? a moze z przodu i z tylu? tylko nie wiem jak to by wygladało..pomozcie prosze !

Wiesz jak masz cienkie włosy...to idz do dobrego fryzjera. Ja poszłam i chcaialam scieniowac (mam problem z wlosami taki jak ty) fryzjerka odradziła mi iż powiedziała ,ze gdy mi scieniuje bede wyglądać jak bhy mnie szczur obgryzł bo ciniowane wlosy maja wygląd tylko na gęstych włosach. Ale mozesz je troszeczke eycieniowac sprzodu. Ale za to mozesz zrobic jakas za***ista grzywke jakis fajny kształt jakies skosy, zęby
__________________
Karola
ona_szalona14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 19:01   #321
ona_szalona14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Będzina
Wiadomości: 20
GG do ona_szalona14
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Cytat:
Napisane przez Aglaranna Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Mam cienkie włosy i szukam fryzurki dla siebie. Znalazłam jedną, która mi sie spodobała na wizażu i stąd moje pytanie, czy pasuje dziewczynom o cienkich włosach. Wygląda tak jakby była "dwuwarstwowa" tzn włosy na wierzchu ścięte do szyi a te pod spodem zostawione by rosły. Napisałam trochę niezrozumiale dlatego załączam zdjęcie. Mam nadzieje, że mi pomożecie.

Ta fryzura jest b fajna. Ladne cieniowanie., ale u ciebie to nie bedzie tak widoczne jak na zdjeciu. Radzilabym ci mniej widoczne cieniowanie;p
__________________
Karola
ona_szalona14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 22:37   #322
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

kupilam to cudenko w Douglasie, zamowilam poprzez internet na niemieckiej stronie Douglasa. Firma to GHD, produkt Volumen Haarlotion. 150 ml - 18 euro.
Polska strona internetowa Douglas.pl jest uboga ( dla porownania: douglas.de )
ale zapytaj w sklepie, moze sa w stanie sprowadzic.
Podobny produkt ma Sebastian - Laminates Sheer, Body weightless shine volumizing polish. Cena i pojemnosc ta sama. Jakosc i efekt nieporownywalne z produktami drogeryjnymi. Seria Sebastian jest dostepna ufryzjerow i w specjalistycznych sklepach.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 12:03   #323
kinnia90
Raczkowanie
 
Avatar kinnia90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 38
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

ja tez mam cieńkie włosy na dodatek ciągle mi wypadają... dziewczyny a co sądzicie o takiej fryzurce? Mysle o takiej jak te
__________________
Jestem Nowa Ale Się Staram
kinnia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 17:48   #324
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Exclamation cienkowłose!- laczmy sie

chcialabym zalozyc nowy watek. zapewne wsrod nas jest duzo dziewczyn, ktore wkurzaja sie na swoje wlosy bo nie dosc ze sie kompletnie nie ukladaja, to w dodatku jest ich malo.. u mnie na glowie jest 5 wlosow na krzyz a i tak nie potrafie wykrzesac z nich przyzwoitej fryzurki. Tak wiec moze wspolnymi silami uda nam sie zlikwidowac problem cienkiego i malego wlosa, i znajdziemy sposoby na optyczne powiekszenie grzyw
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 19:44   #325
gosc1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 63
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

dolanczam sie tylko ja amm cienkie wlosy a na dodatek siano takei puszyste !
gosc1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 21:51   #326
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

ja też...;/
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 22:23   #327
wichura
Raczkowanie
 
Avatar wichura
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 112
GG do wichura
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Mam cieniznę na głowie jak u dziecka - to widać zwłaszcza na zdjęciach gdzie można porównać czupryny innych dziewczyn.
Nie pomogą żadne kosmetyki - tylko dobra dieta, suplementy, brak stresów i używek.

Z drugiej strony ludzie mówią że lubią dotykać moich włosow bo są właśnie takie miękkie i delikatne jak u dziecka.
wichura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 12:16   #328
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

halo to ja! kolejna cieńkowłosa... i tak jestem dumna z moich wlosow po tym jak je katowałam
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 15:47   #329
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Smile Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

hehe, juz jest nas kilka osob z cienizna na glowkach.. wiecie jak te pare wlosow mozna wzmocnic? ja jakis czas temu stosowalam wcieranie soku z rzepy.. nie powiem- pewne efekty byly, wlos ciut sie wzmocnil, tyle ze strasznie piekla skora, bo nialam ja troche podrazniona
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 15:56   #330
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

mi teraz od jakiegos czasu strasznie wypadaja i biore od ok. miesiąca skrzypowitę ..ale lipaa...

nie dośc ,że cieńkie to ich mało..;/
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 23:02:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.