fotograf szuka anorektyczki/bulimiczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-19, 03:10   #1
SzukajacySpokojuDucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 16

fotograf szuka anorektyczki/bulimiczki


Jak w temacie- i bardzo przepraszam ze dalem to info do roznych działów , jest to bowiem temat dla mnie bardzo wazny.

Drogie panie szukam kogos o bardzo widocznych obiawach, na zdjecach nie bedzie widac twarzy raczej glownie plecy chyba ze modelka wyrazi na to chec i zgode. Szukam kogos z okolic Kielc,Krakowa, Warszawy - lub gdzies w okolicach tej trasy.

Bradzo mi na tym zalezy i bede bardzo wdzieczny za odzywanie sie na mojego maila lub FB

shadow187x@gmail.com



Dla zainteresowanych wysle moje portfolio


Chce pokazac ta chorobe innym, otworzyc troche oczy, wiem o niej bardzo duzo i mozecie liczyc na moja wyrozumialosc.

Edytowane przez SzukajacySpokojuDucha
Czas edycji: 2013-08-25 o 16:15
SzukajacySpokojuDucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 12:19   #2
s_w_a_g
Raczkowanie
 
Avatar s_w_a_g
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 58
Dot.: fotograf szuka anorektyczki/bulimiczki

Niestety ci nie pomogę, bo nie mieszkam w tych okolicach, ani nie wyglądam jak taka "rasowa" anorektyczka (na szczęście udało mi się trochę przybrać na wadze) ale zainteresował mnie twój pomysł, jest naprawdę świetny. wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że codziennie mija osoby dotknięte zaburzeniami odżywiania i nie wie, że pod ubraniami wyglądają czasami jak ludzkie szkielety. mam pytanie z ciekawości, gdzie zamierzasz publikować te zdjęcia?
pozdrawiam i trzymam kciuki, że znajdziesz chętne osoby na zdjęcia
s_w_a_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 10:39   #3
Klaudia121444
Raczkowanie
 
Avatar Klaudia121444
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: fotograf szuka anorektyczki/bulimiczki

gdzie byłeś 3 msc temu bym ci pomogła ważyłam 36/174 ale byłam
w szpitalu i mam już 58kg .....
Klaudia121444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 00:58   #4
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: fotograf szuka anorektyczki/bulimiczki

szczerze?
beznadziejny pomysł, tylko powstanie kolejne thinspo
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 08:23   #5
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: fotograf szuka anorektyczki/bulimiczki

Zgadzam się. Pomysł rzeczywiście nietrafiony. Poza tym już tu na Wizażu kilku fotografów lub "fotografów" zamieszczało podobne ogłoszenia.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 16:14   #6
SzukajacySpokojuDucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 16
Dot.: fotograf szuka anorektyczki/bulimiczki

TO bardzo dobrze ze przybralyscie na wadze i tak trzymac.
Nie wiem jak reszta fotografow lub "fotografów"

Nie chodzi tu o jakas wiejska tandete tylko o naprawde porzadne klimatyczne zdjecia, fotografia to oddawanie emocji i uczuc.
Nie tylko osoby na to chore z tym walcza ale i bliskie ich osoby wspierajac i ukierunkowujac, takie osoby tez maja emocje jesli ktos chce za to zmywac glowe ze chce ukazac własne, to prosze bardzo ale rozsadnymi argumentami
SzukajacySpokojuDucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 00:14   #7
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: fotograf szuka anorektyczki/bulimiczki

Cytat:
Napisane przez SzukajacySpokojuDucha Pokaż wiadomość
TO bardzo dobrze ze przybralyscie na wadze i tak trzymac.
Nie wiem jak reszta fotografow lub "fotografów"

Nie chodzi tu o jakas wiejska tandete tylko o naprawde porzadne klimatyczne zdjecia, fotografia to oddawanie emocji i uczuc.
Nie tylko osoby na to chore z tym walcza ale i bliskie ich osoby wspierajac i ukierunkowujac, takie osoby tez maja emocje jesli ktos chce za to zmywac glowe ze chce ukazac własne, to prosze bardzo ale rozsadnymi argumentami
słuchaj, nieważne, jak profesjonalne i "klimatyczne" będą zdjęcia. Prawdę mówiąc, im lepsze, tym gorzej - chyba każda osoba chora na anoreksję, widząc chudszą osobę chorą będzie się z nią "ścigać" na wagę, bynajmniej nie chodzi o przybieranie na niej. A ich bliskich nie warto dobijać takimi obrazami, bo na co liczysz, że się ucieszą, że "inni mają gorzej"?
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 13:01   #8
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: fotograf szuka anorektyczki/bulimiczki

wydaje mi się, że przesadzacie. nie jestem ani zwolennikiem, ani przeciwnikiem tego pomysłu, ale po pierwsze dziewczyny z pro-ana (podkreślam) zdjęcia chudych szkap znajdą w internecie, jak zechcą. a tu bardziej chodzi chyba o ukazanie problemu, ostrzeżenie bliskich i uświadomieniu dziewczyn, które nie wiedzą w co się pakują i jak mogą skończyć. a (jak to nazwał kolega) klimatyczne zdjęcia są lepiej odbierane, niż te 'brutalne' z pro forów. dziewczyny chore na anoreksję nie dążą do wychudzonego ciała od samego początku. dla nich ważniejsza jest liczba na wadze, a nie samo odbicie. przynajmniej ja tak to zrozumiałam i mówię z własnego doświadczenia.
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 15:06   #9
SzukajacySpokojuDucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 16
Dot.: fotograf szuka anorektyczki/bulimiczki

Cytat:
Napisane przez cynamonka9 Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że przesadzacie. nie jestem ani zwolennikiem, ani przeciwnikiem tego pomysłu, ale po pierwsze dziewczyny z pro-ana (podkreślam) zdjęcia chudych szkap znajdą w internecie, jak zechcą. a tu bardziej chodzi chyba o ukazanie problemu, ostrzeżenie bliskich i uświadomieniu dziewczyn, które nie wiedzą w co się pakują i jak mogą skończyć. a (jak to nazwał kolega) klimatyczne zdjęcia są lepiej odbierane, niż te 'brutalne' z pro forów. dziewczyny chore na anoreksję nie dążą do wychudzonego ciała od samego początku. dla nich ważniejsza jest liczba na wadze, a nie samo odbicie. przynajmniej ja tak to zrozumiałam i mówię z własnego doświadczenia.
Cynamonka dziekuje za objasnienie, i nie beda to zdjecia wrzucane na tego typu portale, tylko na stroen z wlasnym portfolio, wiec wszystkie tego typu oburzenia sa bezcelowe, czy to naprawde problem zapytac co jak i dlaczego? Artysci lubia przez fotografie ukazywac wlasne emocje , ja sie za artyste nie uwazam ale tez chce je w ten sposob przekazac/ okazac .
SzukajacySpokojuDucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 06:21   #10
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: fotograf szuka anorektyczki/bulimiczki

Z ciekawszych sesji foto widziałam ostatnio sesję odwrotną do standardowych - jak wygląda ciało dziewczyny z anoreksją po 3 tygodniach zbilansowanej diety, czyli jak wraca się do zdrowia. A nie - jak kiedyś wyglądałam a jaki teraz ze mnie szkielet, a takie dominują w sieci.
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 10:28   #11
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: fotograf szuka anorektyczki/bulimiczki

Powiem szczerze, wydaje mi się, że właśnie takie sesje mają większy sens, jeśli już w ogóle robić z ED temat zdjęć. Biorąc pod uwagę, jak bardzo wiele osób chorujących boi się tego, jak strasznie "roztyje się" podczas leczenia i już po nim... Czy mogłabyś podzielić się namiarami na tę sesję? (jeśli miałoby to zostać potraktowane jako reklama, to chociaż na priv). Bardzo proszę.
Erena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-19, 07:36   #12
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: fotograf szuka anorektyczki/bulimiczki

Sama chętnie też bym zobaczyła tą sesję. Mogę również prosić o namiary?
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 14:09   #13
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: fotograf szuka anorektyczki/bulimiczki

Cytat:
Napisane przez blax5 Pokaż wiadomość
Sama chętnie też bym zobaczyła tą sesję. Mogę również prosić o namiary?
Po jednej stronie stan po 3 tygodniach leczenia, po drugiej - po kolejnych 2/3.


Edytowane przez Ilta
Czas edycji: 2013-10-19 o 14:13
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 11:56   #14
marma53
Raczkowanie
 
Avatar marma53
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 402
Dot.: fotograf szuka anorektyczki/bulimiczki

Tak, o wiele większy wyraz i przekaz ma taka sesja, gdzie jest porównanie zdrowego, zbilansowanego odżywiania po 3 tygodniach i po kolejnych 2-3 tygodniach - tak jak w sesji powyżej. Bardzo ujmuje serce i napawa wiarą. Ukazuje jak racjonalna dieta jest potrzebna, by mieć zdrowe ciało i jak brak pożywienia sieje spustoszenie w organizmie.

Ja sama na sobie po miesiącu czułam różnicę w samopoczuciu, widziałam zmiany w wyglądzie. Nawet te najmniejsze mnie tak bardzo cieszyły, bo widziałam jak organizm był mi wdzięczny za zbilansowane odżywianie. Naprawdę, cieszę się, że okres najgorszej choroby jest za mną i że wagę mam już w normie, a czas na przybieranie na wadze poświęciłam na wykształcenie sobie zdrowych nawyków żywieniowych.

Także brawa dla Pani, która zrobiła taką sesję.
__________________
"Nie ma rzeczy niemożliwych. Potrzebne są tylko chęci, pomysł i wiara w siebie."

marma53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 16:41   #15
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: fotograf szuka anorektyczki/bulimiczki

Świetny pomysł! Gratulacje dla autorki się należą
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 16:42   #16
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: fotograf szuka anorektyczki/bulimiczki

Katarzyna Dudek robiła te zdjęcia.
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 17:03   #17
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: fotograf szuka anorektyczki/bulimiczki

Orientujesz się może czy to jej fanpage się nazywa 'FotografiaAmatorskaDudek Katarzyna' ?
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 17:40   #18
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: fotograf szuka anorektyczki/bulimiczki

Cytat:
Napisane przez blax5 Pokaż wiadomość
Orientujesz się może czy to jej fanpage się nazywa 'FotografiaAmatorskaDudek Katarzyna' ?
Jeśli to Poznań, to tak
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 18:21   #19
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: fotograf szuka anorektyczki/bulimiczki

O, tak, to ona!
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.