Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-02, 14:57   #1
Oju
Przyczajenie
 
Avatar Oju
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Wink

Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)


Co myślicie o sexie w wieku 15 lat ? Jaki jest odpowiedni wiek ?
Oju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 15:00   #2
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Napewno nie w wieku 15 lat!!!

Nie jestes dziewczyno na to gotowa.
Zaden facet nie jest tego wart!

Jak kocha to poczeka.

Nie popelniaj tego bledu jak ja kiedys i napewno wiele jeszcze innych dziewczyn

Poczekaj pare lat i badz pewna ze chcesz to zrobic napewno z tym

A jesli przydarzylaby sie wam wpadka- czy jestes gotowa w wieku 15 lat zostac matka?
Napewno nie.

Jesli juz nie posluchasz rad o tym zeby tego nie robic to pamietaj przynajmniej o prezerwatywie i nie najtanszej z kiosku
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 15:04   #3
Cloveer
Rozeznanie
 
Avatar Cloveer
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 565
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Trzeba być gotowym zarówno fizycznie jak i psychicznie
I... nie ma określonego wieku kiedy dziewczyna ma zacząć uprawiać sex... dla jednej będzie to 18 lat, dla innej 23
__________________
"Najgorsza rzecz w życiu kobiety to czekanie, aż mężczyzna rozumu nabierze."
Cloveer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 15:04   #4
Oju
Przyczajenie
 
Avatar Oju
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Jestem chłopakiem :P
Oju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 15:06   #5
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Zgadzam się z Iloną. Lepiej poczekac,seks nie zając nie ucieknie. Seks nie jest dla dzieci,bo nie wierze w dojrzałość 15 latek,sorki.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 15:09   #6
mamboochaxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 233
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

hmm...sama mam 15 lat.I powiem tak niektore znajome uprawialy juz sex i nie zaluja.. ja jednak nie jestem za tym. jak dla mnie za mlody wiek.
mamboochaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 15:10   #7
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Pamiętam, że moja przyjaciółka w wieku 15 lat była o niebo bardziej rozsądna niż ja w wieku 19... Zanim wylądowała ze swoim chłopakiem w łóżku była z mamą u lekarza, zaczęła brać tabletki, z chłopakiem byli już wtedy parę miesięcy ze sobą. Ja natomiast zaliczyłam pierwszy raz wpadką na jakiejś imprezie. Wiek nie ma nic do rzeczy, nic...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 15:14   #8
Oju
Przyczajenie
 
Avatar Oju
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Pamiętam, że moja przyjaciółka w wieku 15 lat była o niebo bardziej rozsądna niż ja w wieku 19... Zanim wylądowała ze swoim chłopakiem w łóżku była z mamą u lekarza, zaczęła brać tabletki, z chłopakiem byli już wtedy parę miesięcy ze sobą. Ja natomiast zaliczyłam pierwszy raz wpadką na jakiejś imprezie. Wiek nie ma nic do rzeczy, nic...
Rozsądna dziewczyna Z Tobą troszke gorzej Pozdrawiam
Oju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 15:16   #9
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Dla mnie osoba gotowa do wspolzycia:
- zna swoj organizm, ma wiedze dotyczacą antykoncepcji, ma mozliwosc skorzystania ze srodkow antykoncepcyjnych, nie wstydzi sie chodzic do ginekologa
- jest w stanie poniesc ewentualne konsekwencje-ciąza
- ma mozliwosc zadbania o zycie seksulane (bo przeciez to nie chodzi o magiczny pierwszy raz ale o calokszatlt ) w sensie: nie beda tego robic byle jak , byle gdzie, po kryjomu, w strachu przed rodzicami
- jest dojrzala emocjonalnie i zdaje sobie sprawe, ze wchodzac w swiat seksu wchodzi w swiat ludzi doroslych i odpowiedzialnych- jest przygotowana nie tylko na orgazm i fajerwerki ale tez wie, ze w zyciu seksualnym mogą pojawic sie problemy
- moze byc kobieta dla mezczyzny i odwrotnie: facet potrafi byc mzeczyzna dla kobiety... ja naprawde nie wiem, co np moze dac w lozku dziewczyna, ktora ledwo co okres dostala i naprawde niewiele wie o zyciu i o milosci i zwiazkach; wiem, ze są wyjątki- dziewczyny, dojrzale, ktore wiele przeszly mimo mlodego wieku- ale dla mnie- pewnych etapow rozwoju emocjonalnego przeskoczyc sie po prostu nie da

Ja jako 15- latka kompletnie nie bylam na to gotowa. Na mnie przyszedl czas 3 lata pozniej i stosowalam sie do wszystkich wymienionych punktow
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 15:16   #10
Szept-Aniola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 362
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez mamboochaxd Pokaż wiadomość
hmm...sama mam 15 lat.I powiem tak niektore znajome uprawialy juz sex i nie zaluja.. ja jednak nie jestem za tym. jak dla mnie za mlody wiek.


Narazie nie zaluja......ale beda
__________________
mów mi Sza
Szept-Aniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 15:20   #11
Oju
Przyczajenie
 
Avatar Oju
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Dla mnie osoba gotowa do wspolzycia:
- zna swoj organizm, ma wiedze dotyczacą antykoncepcji, ma mozliwosc skorzystania ze srodkow antykoncepcyjnych, nie wstydzi sie chodzic do ginekologa
- jest w stanie poniesc ewentualne konsekwencje-ciąza
- ma mozliwosc zadbania o zycie seksulane (bo przeciez to nie chodzi o magiczny pierwszy raz ale o calokszatlt ) w sensie: nie beda tego robic byle jak , byle gdzie, po kryjomu, w strachu przed rodzicami
- jest dojrzala emocjonalnie i zdaje sobie sprawe, ze wchodzac w swiat seksu wchodzi w swiat ludzi doroslych i odpowiedzialnych- jest przygotowana nie tylko na orgazm i fajerwerki ale tez wie, ze w zyciu seksualnym mogą pojawic sie problemy
- moze byc kobieta dla mezczyzny i odwrotnie: facet potrafi byc mzeczyzna dla kobiety... ja naprawde nie wiem, co np moze dac w lozku dziewczyna, ktora ledwo co okres dostala i naprawde niewiele wie o zyciu i o milosci i zwiazkach; wiem, ze są wyjątki- dziewczyny, dojrzale, ktore wiele przeszly mimo mlodego wieku- ale dla mnie- pewnych etapow rozwoju emocjonalnego przeskoczyc sie po prostu nie da

Ja jako 15- latka kompletnie nie bylam na to gotowa. Na mnie przyszedl czas 3 lata pozniej i stosowalam sie do wszystkich wymienionych punktow
Dzięki za pomoc Skorzystam ;] I mądrze zrobiłaś.
Oju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 15:25   #12
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

- jest w stanie poniesc ewentualne konsekwencje-ciąza <- tutaj to chyba tak nie do końca, statystyki dot. nielegalnych aborcji mówią swoje
Nie każdy ko chce seksu chce mieć dzieci. Jeśli metody antykoncepcji zawiodą, na pomoc idzie medycyna. Myślę, że nie korzystają z tego tylko "małolaty", ale i osoby dorosłe, które z jakiegoś powodu nie mogą sobie pozwolić / nie chcą itd. Temat dla mnie nie zakazany, choć w naszym kraju jeszcze bardzo śliski
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 15:26   #13
Oju
Przyczajenie
 
Avatar Oju
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Question Czy przez tampon dziewczyna mozna stracic błonę dzieiczą ?

Czy od uzywania tamponów mozna przedziurawić błonę dziewiczą ?
Oju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 15:31   #14
cielu7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 26
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Szept-Aniola dlaczego powiedzials ze beda a moze nie moze sa bardziej rozgarnieci w wszyscy staracie sie kazdego porownac do siebie ja swoj pierwszy raz przezylem w wieku tez 15 latek i od tamtej pory milolo juz 3 lata jestem ciagle z ta sama partnerka i jest tylko coraz lepiej i nie ma mowy o jakim kolwiek zalowaniu
cielu7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 15:34   #15
Oju
Przyczajenie
 
Avatar Oju
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez cielu7 Pokaż wiadomość
Szept-Aniola dlaczego powiedzials ze beda a moze nie moze sa bardziej rozgarnieci w wszyscy staracie sie kazdego porownac do siebie ja swoj pierwszy raz przezylem w wieku tez 15 latek i od tamtej pory milolo juz 3 lata jestem ciagle z ta sama partnerka i jest tylko coraz lepiej i nie ma mowy o jakim kolwiek zalowaniu
Gadają głupoty bo pierwszy raz powinno sie przezyc wtedy gdy kobieta i meszczyzna czują ze sa dojrzali i jezeli tak bd to nie bd niczago załować !!
Oju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 15:41   #16
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

To prawda, nie kazdy kto chce seksu chce miec dzieci. Ale nie da sie ukryc ze jedno z drugim sie wiaze i zawsze istnieje ryzyko zajscia w ciąże, zawsze. I teraz pytanie: na ile dziewczyna jest w stanie poradzic sobie z rola matki, bądz na ile jest psychicznie gotowa na to, by problemu sie pozbyc? Na ile taka mloda psychika jest w stanie poradzic sobie z aborcją jezlei bywa, ze dorosli , uksztaltowani ludzie nie dają rady?Niemniej jednak dorosli ludzie- dorosle wybory. A tak... watpie,zeby ktoras nastolatka beztrosko przyszla do swoich rodzicow oznajmiajac, ze chcialaby usunąc ciąze. Takie dziewczyny przezywają pieklo dowiaduąc się o ciązy. Czy ktoraś wie, ma pojecie o tabletkach wczesnoporonnych decyzując sie na wspolzycie? Wie o aborcji? czym to sie je, jak wygląda, ze to nielegalne, ze kosztuje?A to jest TYLKO SUCHA WIEDZA o moliwsciach - wybory w takich sytuacjach sa za to duzo trudniejsze, i ja bym na takie gotowa w wieku 15 lat nie byla absolutnie. Tylko problem tkwi w tym, ze najczesciej mlodzi ludzie myslą: mnie to nie dotyczy, mnie sie to nie zdarzy.
To są oczywiscie wszystko czarne scenariusze- ale zdarzaja się, i naprawde warto pomyslec o tym, ze niekoniecznie Kasi, Zosi, czy Pani z naprzeciwka, ale moze wlasnie MNIE to sie przydazy.
Seks jest piekny i wspanialy, ale trzeba umiec z niego korzystac.
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 15:49   #17
Oju
Przyczajenie
 
Avatar Oju
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Taka dziewczyna od 15-17 lat nie wytrzymała by raczej ciąży psychicznie.Dlatego lepiej się wstrzymać.
Oju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 15:51   #18
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Masz oczywiście rację, ale myślę, że żadna z nas na ciążę przygotowana nie jest, ani przeszkolona w wychowywaniu dziecka, każda musi się sama na swoim przykładzie uczyć. Dla prawie każdej kobiety to szok - co ja teraz zrobie, a praca? Przecież ja nic nie wiem o dzieciach! Chyba najbardziej wyczekująca mama czasem panikowała.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 15:55   #19
Oju
Przyczajenie
 
Avatar Oju
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

A co ma zrobić 15 latka w ciąży ? Zazwyczaj kończy się to samobójstwem Dlatego nawet jeśli jest się , czuje dojrzałym lepiej nie próbować
Oju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 16:03   #20
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Oczywiscie pushit Tylko kiedy ciaza jest zaskoczeniem dla doroslych to mają MOZLIOWSCI wyboru: np ojcec dziecka rezygnje ze studiow i idzie pracowac, by zapewnic byt, albo np dziadkowie godzą się zaopiekowac dzieckiem a my dalej rozwijamy swoje pasje, zainteresowania, marzenia. Ma jakiekolwiek mozliwosci- lepsze lub gorsze, ale jako pelnoletnia, dorosla osoba moze podejmowac wlasne decyzje. Osoba 15 letnia mozliwosci nie ma kompletnie zadych- cokolwiek by nie chciala jest skazana na rodzicow i ich pomoc , a w skrajnych przypadkach nawte tego nie moze otrzymac.
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 16:08   #21
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Dziewczyny,które zaczynają uprawiać sex bardzo wcześnie dajmy na to przed 17-nastym rokiem życia traktują go później jako zabawe i przygode.Niestety...

Moja kumpela zaczeła w wieku 13-nastu lat i teraz dla niej sex to właśnie zabawa.
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 17:43   #22
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Dziewczyny,które zaczynają uprawiać sex bardzo wcześnie dajmy na to przed 17-nastym rokiem życia traktują go później jako zabawe i przygode.Niestety...

Moja kumpela zaczeła w wieku 13-nastu lat i teraz dla niej sex to właśnie zabawa.
Wybacz, ale wiekszej glupoty to ja w zyciu nie czytalam.
Skad masz te wiadomosci?
Rozumiem, ze jakies badania byly na ten temat przeprowadzone?
Po tej jednej kolezance tak stwierdzasz?
A nie znasz takich, ktore dziewictwo tracily po 17 r.ż i traktuja sex jako zabawe/przygode?
Bez przesady.

Ja styracilam dziewictwo majac mniej niz 17 lat .
Od tamtego dnia minelo bardzo duzo czasu.
Mam cos ponad 21 lat-sexu nie traktuje przygodnie.
I moje kolezanki "dziewica przed 17" raczej tez nie.

I w ten sposob chyba Twa teoria legla w gruzach.
A moze jestem tylko wyjatkiem od reguly?
A moze na odwrtot...

Nie lubie generalizowania... rownie dobrze mozna powiedziec, ze blondynki sa glupie, rude wredne...

I nie rozumiem tego, w wieku 17 lat przekracza sie te magiczna granice, w ktorej mozna juz prawiac sex...?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 18:20   #23
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Jak dla mnie dojrzały do seksu człowiek umie ponieść jego wszelkie konsekwencje.Zadna metoda anty nie jest skuteczna w 100%,dojrzała dziewczyna powinn aprzewidzieć,że może znaleźć się w tym 1%-zajść w ciążę-i co wtedy?Odda dziecko,usunie,da na wychowanie rodzicom,rzuci szkołę?Chyba najmądrzej byłoby być na tyle niezależnym finansowo i mieć na tyle sprawdzonego partnera,żeby dzieciak miał zapewnione warunki i oboje odpowiedzialnych rodziców.Bo jak na myśl o możliwej ciąży trzęsie się portkami to gdzie tu mowa o jakiejkolwiek dojrzałości do seksu?
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 18:21   #24
versusek
Raczkowanie
 
Avatar versusek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 115
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Nie nie nie.... wiek nie ma nic do tego. Przecież nie wolno uogólniać do tego stopnia. Każdy w swoim czasie dojrzewa do seksu. Znam dziewczyny 15 letnie stokroc bardziej odpowiedzialne niz niejedna 19 latka...

i nie piszmy, ze czym szybciej sie zacznie,tym z czasem staje sie to dla nas tylko zabawa, bo jest to również za duże uogólnienie. Kazdy jest inny, kazdy ma inne poglady i inne podejscie do roznych spraw, w tym do seksu.
__________________
SCHUDNE !!
versusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 18:46   #25
zyna
Raczkowanie
 
Avatar zyna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Nidzica
Wiadomości: 253
GG do zyna
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

tak tak tak i jeszcze raz tak. Zgadzam się z moją poprzedniczką. To czy dziewczyna jest gotowa do seksu zależy od jej stanu psychicznego, charakteru i wielu innych czynników. Różnie do tego podchodzą dziewczyny i nie można uogólniać.

Mam inne pytanie, ale o podobnej tematyce. Chyba mogę je tutaj zadać

Po jak długim okresie znajomości można zacząć współżyć? Ja miałam propozycje na 6 spotkaniu. Dla mnie to był szok
__________________
Bałagan w porządek, smutek w śmiech, dostatek – nie znam, nie wiem...
zyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 18:50   #26
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Neme, a jak znam trzydziestoparolatków, którzy mieli za sobą kilka wieloletnich związków i do tej pory nie czuja potrzeby posiadania potomstwa to są niedorośli? Znaczy niezależni finansowo, z własnymi mieszkankami itd. Chociaż w sumie wątek nie o tym, po prostu nie lubię generalizowania, ale co tam mogę być całe życie "niedorosła". Mnie to nie przeszkadza Jedni będą "dorośli" do zostania rodzicami, a inni nigdy nie bedą do tego "dorośli", tylko czy to napewno o dorosłości świadczy. Mnie sie wydaje, ze życie oferuje więcej niż tylko prokreację, a dorosłość to umiejętność trzeźwego myślenia, szanowania innych i siebie, podejmowania decyzji a) w zgodzie z samym sobą, b) nie czyniąc krzywdy innym itp.

Cytat:
Napisane przez zyna Pokaż wiadomość
Mam inne pytanie, ale o podobnej tematyce. Chyba mogę je tutaj zadać

Po jak długim okresie znajomości można zacząć współżyć? Ja miałam propozycje na 6 spotkaniu. Dla mnie to był szok
hmm chyba nie trafiłam na tak bezczelnego faceta Znaczy krążenie wokół tematu tak, ale inicjatywa zawsze ode mnie, on mógł co najwyżej sugerować, że o tym myśli. W moim jedyny w miarę z prawdziwego zdarzenia związku to się odbyło po miesiącu, kiedy po prostu oboje nie wytrzymaliśmy i sie na siebie rzuciliśmy, a spotkania były 3 razy w tygodniu. W obecnym czymś co nie wiem jak nazwać, powiedziałam wprost, że na razie nie mam na to ochoty i potrzebuje czasu, on nawet nie robił z tego tematu. Myslę, że jeżeli obu stronom pasuje,t o to może być i trzecia randka, ja osobiście lubię się delektować rosnącym i kipiącym z człowieka pożądaniem, pieczeniem w żołądku i wacianymi nogami.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 18:52   #27
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez zyna Pokaż wiadomość
tak tak tak i jeszcze raz tak. Zgadzam się z moją poprzedniczką. To czy dziewczyna jest gotowa do seksu zależy od jej stanu psychicznego, charakteru i wielu innych czynników. Różnie do tego podchodzą dziewczyny i nie można uogólniać.

Mam inne pytanie, ale o podobnej tematyce. Chyba mogę je tutaj zadać

Po jak długim okresie znajomości można zacząć współżyć? Ja miałam propozycje na 6 spotkaniu. Dla mnie to był szok
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=czasie+sex
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 19:00   #28
Szept-Aniola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 362
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez cielu7 Pokaż wiadomość
Szept-Aniola dlaczego powiedzials ze beda a moze nie moze sa bardziej rozgarnieci w wszyscy staracie sie kazdego porownac do siebie ja swoj pierwszy raz przezylem w wieku tez 15 latek i od tamtej pory milolo juz 3 lata jestem ciagle z ta sama partnerka i jest tylko coraz lepiej i nie ma mowy o jakim kolwiek zalowaniu

No to jak jestes to brawo gratuluje. Sa na pewno wyjatki- jak w kazdej sytuacji, lecz zauwaz ze czesto zdarza sie ze nastolatki traktuja sex jako mode, udowodnienie doroslosci (?!) i inne czynniki. Raz na pewnym forum przeczytalam post dziewczyny ktora majac 15 lat zalozyla sie z kolezankami ze w weekend straca dziewictwo?! Na pewno jest sporo tego typu przypadkow ->lekkomyslnego postepowania z sexem i wiele dziewczyn tego zaluje. Hmmm i powiem Ci na swoim przykladdzie (nie mowie o dziweictwie straciam je w wieku 18 lat) ze w wieku gimnazuj tez sobei wyobrazalam jaka ja to dorosla jestem (a piwo wypilam i myslalam ze jestem fajna.) teraz jak sobie o tym pomysle to mi sie glupio robi ze mialam takie dorosle mniemanie o sobie ......a widzac terazniejszych gimnazjalistow jest coraz gorzej ;/


Gadają głupoty bo pierwszy raz powinno sie przezyc wtedy gdy kobieta i meszczyzna czują ze sa dojrzali i jezeli tak bd to nie bd niczago załować !!


Bdw teraz wydaje im sie za sa dojrzali.... mi tez sie wydawalo tak jak psialam powyzej ) a teraz sie smieje sama z siebie pozatym zdarza sie ze dziewczyny czesto jak wczesnie zaczna to potem nie maja zahamowan......zobaczcie przyklad jak doszlo do pierwszego pocalunku. Mija sporo czasu i rozmyslan wiele emocji. Drugi pocalunek (z innym partnerem ) przychodzi pozniej troszke latwiej...z biegiem czasu pocalunek nie stanowi zadnego "oporu" dziewczyny caluja sie na 1 radnkach, na baletach z gosciem ktorego nei znaja itp......niestety podobnie moze byc z sexem ;/ (nie mowie ze zawsze!! jak juz wspomnialam o wyjatkach :P) hmm wczesna inicjacja moze skonczyc sie wlasnie takim hulaj dusza piuekla nie ma . Ale generlanie to jest kazdego osobiste sprawa. Forum jest po to zeby wyrazic opinie. Nie trzeba sie ze wszystkimi zgadzac. Ja zostaje przy swoim dla mnie sex 15 latkow nie jest oznaka dojrzalosci tylko glupoty i "dzieciniady."
__________________
mów mi Sza
Szept-Aniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 19:06   #29
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Neme, a jak znam trzydziestoparolatków, którzy mieli za sobą kilka wieloletnich związków i do tej pory nie czuja potrzeby posiadania potomstwa to są niedorośli? Znaczy niezależni finansowo, z własnymi mieszkankami itd. Chociaż w sumie wątek nie o tym, po prostu nie lubię generalizowania, ale co tam mogę być całe życie "niedorosła". Mnie to nie przeszkadza Jedni będą "dorośli" do zostania rodzicami, a inni nigdy nie bedą do tego "dorośli", tylko czy to napewno o dorosłości świadczy. Mnie sie wydaje, ze życie oferuje więcej niż tylko prokreację, a dorosłość to umiejętność trzeźwego myślenia, szanowania innych i siebie, podejmowania decyzji a) w zgodzie z samym sobą, b) nie czyniąc krzywdy innym itp.
Trzydziestoparolatkowie to całkiem inna bajka Są niezależni finansowo,w większości ustatkowani itd.a jak się dziecko przytrafi,a nie czują potrzeby posiadania?Szkoły nie zawalą,rodzicom na wychowanie nie oddadzą,pewnie pokochają i jak już się to dziecko pojawi to będą szczęśliwi,że jednak stało się jak się stało.Ja miałam na myśli głównie dzieci i młodzież,może trochę niejasno się wyraziłam.Większą "tragedią"będzie wpadka dla nastolatki niż dla kobiety 30+.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 19:17   #30
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Trzydziestoparolatkowie to całkiem inna bajka Są niezależni finansowo,w większości ustatkowani itd.a jak się dziecko przytrafi,a nie czują potrzeby posiadania?Szkoły nie zawalą,rodzicom na wychowanie nie oddadzą,pewnie pokochają i jak już się to dziecko pojawi to będą szczęśliwi,że jednak stało się jak się stało.Ja miałam na myśli głównie dzieci i młodzież,może trochę niejasno się wyraziłam.Większą "tragedią"będzie wpadka dla nastolatki niż dla kobiety 30+.
Dokładnie,zgadzam się. Nie porównujmy 30 latków do niedojrzałych 15 stek,którym buzują hormony i chcą się za/bawić w dorosłość,sprawdzając jak smakuje seks (cielu7) bo to jest dla mnie smieszne.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.