Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-29, 22:17   #4411
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie wróciłam z zakupów z Rossmana i zakupiłam farbę Wellaton 8/0 Jasny blond, bo mnie i mojemu TŻtowi spodobał sie ten odcień. A dopiero teraz poczytałam w necie opinie i są niezbyt przychylne....eh trochę się tego boję, nie wiem co mnie podkusiło, ale chciałam spróbować w końcu jakiejś innej firmy...

http://www.rossnet.pl/GalleryImages/...umb8081742.jpg

tu macie linka
Moja koleżanka używa tego odcienia i jej bardzo ładnie wychodzi Ale uzywa w normalnej wersji, nie pianki.


Ja tak mysle czy robic ten odrost c12 czy nie. Po Joannie mam pożółkły troche, ale nie jest tak źle. Wogóle sie smieje, bo faktycznie włosy z tyłu rosną mi szybciej
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 22:17   #4412
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie wróciłam z zakupów z Rossmana i zakupiłam farbę Wellaton 8/0 Jasny blond, bo mnie i mojemu TŻtowi spodobał sie ten odcień. A dopiero teraz poczytałam w necie opinie i są niezbyt przychylne....eh trochę się tego boję, nie wiem co mnie podkusiło, ale chciałam spróbować w końcu jakiejś innej firmy...

http://www.rossnet.pl/GalleryImages/...umb8081742.jpg

tu macie linka
opakowanie kuszące
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 22:22   #4413
Lalciak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 17
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Witam Was wszystkie od niedawna jestem blondynką rozjaśnianą z włosów naturalnych średni brąz i mam w tej chwili problem. Otóż miałam kolor dosyć ładny, taki jasny blond lekko żółtawy, ale mi się podobał. niestety później zrobiłam przy okazji odrostów popielaty blond garniera 111 i włosy zrobiły mi się bardzo bardzo jasne, szarawe i ogólnie nie podobał mi się ten kolor wcale. przy następnej okazji postanowiłam spróbować jasnego lodowego blondu l'oreala excellence i kolor wyszedł nawet ok, tylko że jeszcze jaśniejszy, niż był, a ja bym chciała trochę przyciemnić tą biało-szarość, do takiego efektu mniej więcej, jak na opakowaniu excellence jasny lodowy blond, albo perłowy beż... nie mam pojęcia, jak to zrobić, bo farby blond z reguły rozjaśniają, a ja chcę właśnie przyciemnić i uzyskać ładny kolor... Możecie mi jakoś pomóc? Jaką farbę wybrać?
Lalciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 22:28   #4414
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Moja koleżanka używa tego odcienia i jej bardzo ładnie wychodzi Ale uzywa w normalnej wersji, nie pianki.


Ja tak mysle czy robic ten odrost c12 czy nie. Po Joannie mam pożółkły troche, ale nie jest tak źle. Wogóle sie smieje, bo faktycznie włosy z tyłu rosną mi szybciej


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
opakowanie kuszące

Wszystko przez mojego TŻ, bo jemu się ten kolor bardzo spodobał. Ja obstawiałam przy lorealu, ale on mówi: " Może wartoby spróbować w końcu jakiejś nowej firmy i może akurat ci przypadnie do gustu..."
Weszłam na neta a tu na wątku o wellatonie niezbyt pochlebne opinie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=418858

no ale skoro ją już kupiłam to jutro się farbuje...trzymajcie kciuki.
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 23:24   #4415
SlodkaGrzesznica90
Raczkowanie
 
Avatar SlodkaGrzesznica90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 142
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Witam dołączam do Was jeśli można
Dziewczyny podczytuję Was i widzę że się znacie na farbowaniu a ja .. no właśnie :P Od zawsze robiłam sobie balejaż: platynowy blond ( wychodził praktycznie biały) robiony 12% rozjaśniaczem i czekoladowy brąz. Ostatnio miałam robione odrosty na początku lipca tzn moja fryzjerka robiła mi tylko blondem bo nie chciałam aby odświeżała mi te brązowe pasemka bo nie lubię ciemnych kolorów i trochę żałuję że wybierałam tyle czasu zestawienie platynowego blondu z brązem ;]

Sedno sprawy jest takie że chciałabym moją czuprynę jakoś odświeżyć i pomyślałam żeby przefarbować je całe na blond, skończyć z balejażem. I teraz pytanie czy farba ( jakiś odcień jaśniutkiego blondu) pokryje mi brąz czy może wyjść rudy albo żółty kolor? ogólnie po takim balejażu jest jakaś szansa że kolor złapie czy raczej nie bardzo?
Jestem zielona w tym temacie
__________________



Dbam o włosy
Podcięcie końcówek: 18.09.2012r.
31.12.2012r.
18.02.2013r.
Nie prostuję od: 18.09.2012r.

Edytowane przez SlodkaGrzesznica90
Czas edycji: 2011-09-30 o 00:04
SlodkaGrzesznica90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 00:51   #4416
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

a tu u Was znowu tak wesoło


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
okej dodałam do albumu zdj w bluzce z łatami kolor jest śliczny taki ciepły beż i materiał rewelacja
rzeczywiście kolor śliczny no i Ty bardzo ładnie w niej wyglądasz
a masz zdjęcia w tym sweterku na guziczki z łatkami, którego też kiedyś zamawiałaś przez all? jak z materiałem i rozmiarówką?

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Encha to jutro czekam na fotki jakie buciki z CCC nie ma gdzieś na stronce w necie? i jaka torebka z kłódką z NY?: pokazuj jak są w necie ja mam z kłódeczką
no niestety same olbrzymy zostają

kochana, dzisiaj nie pokażę, bo aparat został w domku, ale jutro już aj promisss

buty z ccc, typowo zimowe, takie bardziej sportowe, płaskie, do wiązania, z kożuszkiem, za 99zł, były beżowe i czarne
chcę jedne właśnie takie na mrozy, a drugie jakieś na koturnie
a torebka (kuferek) z ny z kłódką, taka ceglasto-czarna, za 89zł, ale nie ma jej na necie, żeby Wam pokazać

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
pokazuj ja też musze jakieś kapciochy kupić może znowu włochate z pepco kupię bo są cudne ! fajnie ze sie podoba kurtawa

Laski znalazłam buty w sam raz na śieg i chlape na koturnach taki ni brąz ni beż brać? są po 119zł
ja kapciochy (tzn. to takie bardziej paputki emu) kupiłam w Deichmannie za 29zł są mega ciepłe
jutro pokażę, bo oczywiście ja, ciamajda, zapomniałam aparatu ze sobą zabrać

a co to za butki znalazłaś? jak ciepłe i w miarę fajnie się prezentują, to brać
pokaż, jak są gdzieś w necie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
tak to drugie co wkleiła widziałam
raczej rano do 16 pewnie wrócę nawet o wiele wcześniej bo ja jutro mam do lekarza rano (podziębiona jestem) i potem pochodzę po sklepach od razu po
a ta znowu wyrusza na rejs zakupowy tylko ostrożnie kochana, co byś bardziej nam się nie przeziębiła
zdrówka życzę

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wiecie co mam na zimę zarąbiste czapencje toczki zaraz wrzucę foty do albumu to powiecie co o nich myślicie
ok fotki są w albumie zapraszam
Asiu, mi też najbardziej w tej białej się podobasz taka śnieżynka

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Uwaga dowcip +18
Rozmawiają dwie przyjaciółki o swoim życiu intymnym
Jedna mówi: wiesz u mnie to nuda, chciałabym spróbować czegoś nowego
Przyjaciółka na to: Kup sobie skunksa robi zaj... minety, mówię Ci rozkosz pierwsza klasa.
Spotykają się po pewnym czasie
-No i jak tam próbowałaś?
-Jasne, jest cudownie a orgazm nieziemski
-A co ze smrodem?
-Porzygał się dwa razy i mu przeszło


dobre

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Ja uciekam
muszę przygotować ubrania do wyjazdu itd.
Mam nadzieję ,że jakoś przeżyje, chociaż mam stracha przed tym wszystkim
będę w poniedziałek
poradzisz sobie trzymam kciuki

---------- Dopisano o 01:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Cytat:
Napisane przez SlodkaGrzesznica90 Pokaż wiadomość
Witam dołączam do Was jeśli można
Dziewczyny podczytuję Was i widzę że się znacie na farbowaniu a ja .. no właśnie :P Od zawsze robiłam sobie balejaż: platynowy blond ( wychodził praktycznie biały) robiony 12% rozjaśniaczem i czekoladowy brąz. Ostatnio miałam robione odrosty na początku lipca tzn moja fryzjerka robiła mi tylko blondem bo nie chciałam aby odświeżała mi te brązowe pasemka bo nie lubię ciemnych kolorów i trochę żałuję że wybierałam tyle czasu zestawienie platynowego blondu z brązem ;]

Sedno sprawy jest takie że chciałabym moją czuprynę jakoś odświeżyć i pomyślałam żeby przefarbować je całe na blond, skończyć z balejażem. I teraz pytanie czy farba ( jakiś odcień jaśniutkiego blondu) pokryje mi brąz czy może wyjść rudy albo żółty kolor? ogólnie po takim balejażu jest jakaś szansa że kolor złapie czy raczej nie bardzo?
Jestem zielona w tym temacie
jeżeli czytasz nasze wątki to powinnaś wiedzieć, że rozjaśniacz z wodą 12% to zabójstwo dla włosów, dobrze, że masz w planach zrezygnować z takich tortur..

co do rad, to bez zdjęć nie pomożemy
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 05:16   #4417
zip sklad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: WINTERFELL
Wiadomości: 587
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Lavia15 jakosciowo Wellton nie jest zly, mi wlosow nie zniszczyl, kiedys nim robilam dlugi czas, ale tego koloru nie znam. a Ty Blond Trollico nie uzywasz dezodorantow? to chyba lepiej nie siadac kolo Ciebie. jak to normalny czlowiek czyta, to sie za glowe lapie z przerazenia.az strach pomyslec co niektore osob z domu stad wynisoly-widac, ze nic. chyba tylko zlosc, kompleksy i agresje. musicie sie dowartosciowac w tym swoim malym bagienku, szkoda, ze w taki sposob, ale jak sie nie ma co sie lubi i jak sie wpadnie miedzy wrony. zadnej nie stac zeby przeoprosic i sie przyznac-o kims to swiadczy i nie bardzo niedobrze. powinnyscie isc do np. Rozmow w toku, bo lubicie zmyslac albo pracowac w marketingu lub reklamie skoro lubicie kit ludziom wciskac i mowic nieprawde-przyklad emu, ale czego sie spodziweac po osobach pijacych najtansze piwo z Biedronki u nas sam margines to pije,, ale to tlumaczyloby zachowanie niektorych stad, dlatego jestem w stanie Wam wybaczyc, polecam piwo SALTIOS z Mohito, no tak, ale to 4 Trixxy, wiec odpada, moge dorzucic. milego dnia.

Edytowane przez zip sklad
Czas edycji: 2011-09-30 o 05:30
zip sklad jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 05:56   #4418
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Wczesniej pisalam ze mam zamiar uzyc dekooryzatora clair ecler loreal + farbki blond by zejsc z czerni.Zrobilam to i niepowodzenie na calej lini.U nasady mialam wlosy pomaranczowe reszta lekko czerwone,probowalam przyciemnic ten pomarancz ale nie udalo sie Mialam w zapasie casting hebanowa czern wiec go uzylam na szczescie juz wygladam normalnie bo z ta pomaranczowa glaca to do ludzi raczej bym nie wyszla .
Pozdrawiam wszystkie blondynki
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 06:58   #4419
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

pytanie do osob podgladajacych watek:

OGARNIACIE?




Dzien dobry wszystkim
Ja zaraz lece do pracy na ciasto a pozniej do up oddac wszystkie papiery.
Jutro farbuje wlosy- nie moge sie juz doczekac
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 07:06   #4420
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

witam kochane blondziaki juz jestem
nie bylo mnie az 3 miechy niewiem jak nadrobie co tu sie dzieje wrocilam wlasnie do Brukseli i pierwsze co zrobilam to odpalilam wizaz i pisze do was witam rowniez nowe osoby bo napewno takie sie pojawilyjestem bardzo ciekawa jak tam wasze piekne wloski teraz musze ogarnac chate rozpakowac sie i takie tam ale obecna na wizazu bede juz ciagle teraz
strasznie mi brakowalo was i pogaduszek ciagle myslalam co tam u was pomalu nadrobie klubik i wskocze na dawny rytmstrasznieeee jestem ciekawa co u was
u mnie wlosy ok wlasnie czekam na wizyte u fryz na odrostymarzy mi sie tez male przyciemnienie koloru widzicie co robi brak kontaktu z wami
dobra lece ogarniac
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 07:07   #4421
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

zachowania zip sklad w tym wątku komentowac juz nie bede nawet, chociaz specjalnie nie jestem zaskoczona, lubi wpadac do roznych wątkow i siać zamęt z tego co zauwazylam

wiadomo, kto zaczął mącić w dobrze do tej pory funkcjonującym wątku, ale dłużne tej osobie niestety nie byłyscie nie chce wszystkim dawać punktow, wiec prosze o zaprzestanie tej klotni, a nastepnym razem zglaszanie podobnych sytuacji od razu

lekkie offtopy w tym wątku oczywiscie nie są zabronione, ale temat zip sklad kontra blond wizazanki od teraz tak. jak ktoras znowu bedzie ciągnela tęn temat, to poleca punkty

to jest pierwsze i ostatnie oficjalne ostrzeżenie OSTRZEŻENIE

jeżeli ktos nie zgadza sie z tym, to zapraszam na PW

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2011-09-30 o 07:12
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 07:10   #4422
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pytanie do osob podgladajacych watek:

OGARNIACIE?




Dzien dobry wszystkim
Ja zaraz lece do pracy na ciasto a pozniej do up oddac wszystkie papiery.
Jutro farbuje wlosy- nie moge sie juz doczekac

ale to pewnie przez te trixxy i perhydrol

Ja miałam farbowac jutro ale chyba jeszcze przetrzymam z tydzien
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
witam kochane blondziaki juz jestem
nie bylo mnie az 3 miechy niewiem jak nadrobie co tu sie dzieje wrocilam wlasnie do Brukseli i pierwsze co zrobilam to odpalilam wizaz i pisze do was witam rowniez nowe osoby bo napewno takie sie pojawilyjestem bardzo ciekawa jak tam wasze piekne wloski teraz musze ogarnac chate rozpakowac sie i takie tam ale obecna na wizazu bede juz ciagle teraz
strasznie mi brakowalo was i pogaduszek ciagle myslalam co tam u was pomalu nadrobie klubik i wskocze na dawny rytmstrasznieeee jestem ciekawa co u was
u mnie wlosy ok wlasnie czekam na wizyte u fryz na odrostymarzy mi sie tez male przyciemnienie koloru widzicie co robi brak kontaktu z wami
dobra lece ogarniac
Oj dobrze ze cie nie bylo bo tu było fazowe przyciemnianie Tzn ochota na to, ja odwazna... stałam sie siwa
Fajnie ze juz jestes
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 07:25   #4423
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

tematu zip sklad mialo juz nie byc, ale chce tylko poinformowac, ze zostala wlasnie przeze mnie zbanowana, bo okazalo sie, ze jest klonem wczesniej juz banowanego uzytkownika za podobne trollowate zaczepki

Cytat:
Napisane przez redakcja Pokaż wiadomość
zip sklad loguje się na różne konta z tego samego komputera: BAN stały-> gabisolis i BAN stały-> discodiva83 i BAN stały-> celia83 i BAN stały-> celinka28 i BAN stały-> queen bee i zip sklad

dziękuję osobom, ktore zglosily ZP, jakby sie pojawila pod nowym nickiem, to tez prosze o zglaszanie od razu
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 08:52   #4424
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pytanie do osob podgladajacych watek:

OGARNIACIE?




Dzien dobry wszystkim
Ja zaraz lece do pracy na ciasto a pozniej do up oddac wszystkie papiery.
Jutro farbuje wlosy- nie moge sie juz doczekac
nie bardzo
Fajnie,że już zakończyłaś staż

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
witam kochane blondziaki juz jestem
nie bylo mnie az 3 miechy niewiem jak nadrobie co tu sie dzieje wrocilam wlasnie do Brukseli i pierwsze co zrobilam to odpalilam wizaz i pisze do was witam rowniez nowe osoby bo napewno takie sie pojawilyjestem bardzo ciekawa jak tam wasze piekne wloski teraz musze ogarnac chate rozpakowac sie i takie tam ale obecna na wizazu bede juz ciagle teraz
strasznie mi brakowalo was i pogaduszek ciagle myslalam co tam u was pomalu nadrobie klubik i wskocze na dawny rytmstrasznieeee jestem ciekawa co u was
u mnie wlosy ok wlasnie czekam na wizyte u fryz na odrostymarzy mi sie tez male przyciemnienie koloru widzicie co robi brak kontaktu z wami
dobra lece ogarniac

cześć
ja jestem teraz czarną owieczką w stadzie jak chcesz to zajrzyj do albumu i pisz nam w klubie co tam u Ciebie słychać
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
tematu zip sklad mialo juz nie byc, ale chce tylko poinformowac, ze zostala wlasnie przeze mnie zbanowana, bo okazalo sie, ze jest klonem wczesniej juz banowanego uzytkownika za podobne trollowate zaczepki


dziękuję osobom, ktore zglosily ZP, jakby sie pojawila pod nowym nickiem, to tez prosze o zglaszanie od razu
Dziękujemy i przepraszamy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:26   #4425
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no komplecik będę mieć

a może Ty masz uczulenie na lateks?



na all jak oglądałam to pisało toczki

o http://moda.allegro.pl/listing.php/s...&category=1496 czyli ta biała toczek
a brązowa papacha i patrzcie identyczną mam http://moda.allegro.pl/papacha-uszat...834991866.html
asia ale jakbym miala uczulenie na lateks to by mnie po stosunku swedzialo najbardziej nie?
no i bylabym zaczerwieniona czy cos...
a infekcja beztlenowymi bakteriami to przeciez nie z uczulenia chyba, predzej grzybek by sie rzucil z uczulenia...
tak mi sie wydaje.
gin pytal mnie czy tamponow nie uzywam ale ja nie uzywam wcale.... i wypytal mnie o higiene tam- ja oczywiscie wszystko wyspiewalam jakie schizy odstawiam stwierdzil ze lekko przesadzam ale ze jest ok i ze to musi byc cos z drogami moczowymi co sie przenosi ale ja widocznie tego nie czuje ze mam jakies zapalenie pecherza co wydaje mi sie absurdem, bo na zapal pecherza to ja chorowalam kiedys non-stop ale juz jakies 3-4 lata cisza...
no nic zobaczymy.
poki co piecze mnie masakrycznie po tym leku i ledwo siedze
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:39   #4426
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Witajcie w tej słoneczny dzień dziewczynki

A ty blond bunny co sądzisz o Wellatonie?
bo wiem, że jesteś tutaj specjalistką na tym wątku jak coś ktoś wie na ten temat to piszcie zanim zafarbowałam moje kłaki

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2011-09-30 o 09:58
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:50   #4427
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy...
Nie mam ochoty żyć po wczorajszym wieczorze
chciałabym was się poradzić, jest mi tak ciężko a nawet nie mam z kim porozmawiać. Płakałam pół nocy, dzisiaj wyglądam jak wrak człowieka.
Czy możecie przyjąć mnie do klubu? Chociaż na moment..
Nie chce opisywać tu wszystkiego co się stało
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:53   #4428
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość


Mój TŻ za każdym razem w sklepie wybiera 219 z Palette Bo kobita na pudełku ładna i włosy ma ładne Jak mu przyniose farbe gdzie kolor jest identyczny, ale np włosy krótkie, to juz mówi ze niedobra farba


Kurcze, mnie też znowu dopadło. Ty sie ciesz że 3 raz w roku... ja to nie licze Zwłaszcza ze wiekszosc miałam bezobjawowo Ale od maja odpukać spokój... tzn prawie. bo nawroty są jak dostaje @ I po paru dniach przechodzi Wczoraj też już clotri wziełam bo @ była i oczywiscie juz sie cos tam dzieje


: hahaha: Nie moge
czeko bo moze ty tez masz cos bakteryjnego a nie grzybiczego co?
ja myslalam do tej pory ze grzybek, no ale z badan w lab. wyszlo ze nie ma drozdzakow itp. no i gin mi mowi ze uplawy mam inne, choc mi sie wydawalo ze wlasnie mam takie jak z grzybkiem
poza tym nie czuc ode mnie intensywnie rybiego zapaszku i tu tez zmyla bo to wskazuje na bakteryjne
mowisz ze ja 3 raz w tym roku, no ok, ale w zeszlym roku ani razu nic mi nie bylo i juz mnie to wkurza

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Może jakbys pisała poprawnie to byłoby nam łatwiej zrozumieć twoje wywody
Ale co ja wiem... mózg ledwo walczy, mały odrost mam
A perhydrol... szanowne koleżaneczki, czy któraś z nas używa utleniacza o stężeniu 30%? No kurcze chyba nie bardzo... A perhydrol to właśnie nazwa nadtlenku wodoru o tym stężeniu.
O jaaa... dałaś plame ? Nie nie, to na pewno taka zamierzona ironia
czeko bossska jestes!

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
O widze,że już nie pierwsze porownanie zip skład z gimnazjalistą
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...8&postcount=30
tez to widzialam
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
bo wiesz, nie wiem jak ciebie, ale mnie Rodzice uczyli, że z pijanymi i nieogarniętymi umysłowo lepiej nie rozmawiać

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
7minut zajela nam odpowiedz
no tak Czeko musiala sprawdzic w googlach, potem powysylala PW wszystkim z naszego kolka rozancowego i dopiero po zatwierdzeniu (żeby przypadkiem wujek google nie skłamał) wysłala odpowiedz

dziewczyny rozgryzla nas

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------



Jakbyś była trochę mądzrejsza to odeszłabyś stad i juz nic nie pisala
sama się pogrążasz i robisz z siebie coraz większą idiotkę
i sory,ale jeżeli Cię wyganiają ze wszystkich wątków na których się udzielasz to coś z Tobą musi być nie tak.
no i cala nasza tajemnica wyszla na jaw
i wreszcie wyszla prawda w oczy, a chcialysmy tego kolezance trollicy oszczedzic ech....
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 10:00   #4429
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Weźcie to olejcie, czy tam oblejcie
Ja oblewam, Trixxem, z Biedronki Lubie
czeko alkoholiku

Cytat:
Napisane przez zip sklad Pokaż wiadomość
xLADYx moze lektura jakiegos podrecznika do Savoir-vivre. top chips-ble. masz cos do basenu?
jedynie: SIOSTRO!!!! Basen!!!!

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
jak coś to bierz 36

dziewczynki pozdrawiają nas nawet na innych wątkach
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post29709651

do jutra
jestesmy slawne
bunny moze spokojnie umierac, jej cel zycia zostal osiagniety
chociaz nie, musze jeszcze zapanowac nad swiatem w postaci stworzenia armii blondynek

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie wróciłam z zakupów z Rossmana i zakupiłam farbę Wellaton 8/0 Jasny blond, bo mnie i mojemu TŻtowi spodobał sie ten odcień. A dopiero teraz poczytałam w necie opinie i są niezbyt przychylne....eh trochę się tego boję, nie wiem co mnie podkusiło, ale chciałam spróbować w końcu jakiejś innej firmy...

http://www.rossnet.pl/GalleryImages/...umb8081742.jpg

tu macie linka
ojoj ta nieszczesna pianka...
ale nawet jak nie bedziesz zadowolona to luz, ona sie zmyje i wrocisz do koloru, a moze akurat ci sie spodoba?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 10:02   #4430
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko bo moze ty tez masz cos bakteryjnego a nie grzybiczego co?
ja myslalam do tej pory ze grzybek, no ale z badan w lab. wyszlo ze nie ma drozdzakow itp. no i gin mi mowi ze uplawy mam inne, choc mi sie wydawalo ze wlasnie mam takie jak z grzybkiem
poza tym nie czuc ode mnie intensywnie rybiego zapaszku i tu tez zmyla bo to wskazuje na bakteryjne
mowisz ze ja 3 raz w tym roku, no ok, ale w zeszlym roku ani razu nic mi nie bylo i juz mnie to wkurza


czeko bossska jestes!


tez to widzialam



no i cala nasza tajemnica wyszla na jaw
i wreszcie wyszla prawda w oczy, a chcialysmy tego kolezance trollicy oszczedzic ech....
No właśnie teraz jak dostane plan to sie rejestruje do innego gina, jak też nic nie da to ide prywatnie bo juz mam dosc
Ostatnio sie pytam co mi jest ze to tak ciagle wraca... "to co zawsze, taka pani uroda". No żesz I z tego co wywnioskowałam sama to grzybek bo tabletki zwiekszaja podatnosc no i ta moja nadżerka.
Ale też kurcze, może to coś mieszanego?
Bo tak, zapachu brak, upławów brak, swędzenie czy pieczenie to sporadycznie, teraz glownie gdzies na 2-3 dzien okresu wypada. I to tez jest tak delikatne ze mało co czuć. Raczej nie cierpie. I teraz jedyny problem to nawet przy myciu czuje ze boli mnie konkretnie w jednym miejscu, jakbym jakas ranke miała Ale tez nie zawsze... Generalnie poza tym ze mnie piecze czasem po stosunku, albo w trakcie to objawów brak. I bądź tu mądry człowieku

A że boska jestem - no kurcze wiadomo Ale dzięki dzięki
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 10:04   #4431
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

no i tak z tego co wypatrzylam juz w albumie to

agatko jakie masz juz dlugie wlosy gonisz mnie i sie boje ze przegonisz
snow twoje tez podrosly i ta tafla gladkosci
czekoo strasznie mi sie podobasz w tych lokach sa takie grube marzenie
kitka a twoje wloski jakie bialutkie o mamo jak patrze na nie to odchodzi odemnie mysl o przyciemnaniu swoich piekneee
lady widze ze nadal trzymasz sie bieli
encha pieknie ci w tych lokach wygladaja na zdrowe naturalne pieknie ci to twoje naturalne rozumiem?

to tyle co z albumow waszych ...niektore nie maja wiec nie moglam podejrzec wlosow a szkoda bo jestem ciekawa jak sie maja loki bunny i jak podrosly wloski yatty
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 10:04   #4432
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko alkoholiku


jedynie: SIOSTRO!!!! Basen!!!!


jestesmy slawne
bunny moze spokojnie umierac, jej cel zycia zostal osiagniety
chociaz nie, musze jeszcze zapanowac nad swiatem w postaci stworzenia armii blondynek



ojoj ta nieszczesna pianka...
ale nawet jak nie bedziesz zadowolona to luz, ona sie zmyje i wrocisz do koloru, a moze akurat ci sie spodoba?
A co jest nie tak z tą pianką? Miałam piankę z loreal mousse i właśnie lepiej mi się pokrywa nią włosy i starcza mi na całość jedno opakowanie
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 10:10   #4433
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pytanie do osob podgladajacych watek:

OGARNIACIE?




Dzien dobry wszystkim
Ja zaraz lece do pracy na ciasto a pozniej do up oddac wszystkie papiery.
Jutro farbuje wlosy- nie moge sie juz doczekac
a jak sie rejestruje w up to trzeba dac im swiadectwo ze szkoly sredniej czy przejdzie tez np. ze studium fryzjerskiego?
i co ile trzeba jechac na podpis zeby miec ubezpieczenie?

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
witam kochane blondziaki juz jestem
nie bylo mnie az 3 miechy niewiem jak nadrobie co tu sie dzieje wrocilam wlasnie do Brukseli i pierwsze co zrobilam to odpalilam wizaz i pisze do was witam rowniez nowe osoby bo napewno takie sie pojawilyjestem bardzo ciekawa jak tam wasze piekne wloski teraz musze ogarnac chate rozpakowac sie i takie tam ale obecna na wizazu bede juz ciagle teraz
strasznie mi brakowalo was i pogaduszek ciagle myslalam co tam u was pomalu nadrobie klubik i wskocze na dawny rytmstrasznieeee jestem ciekawa co u was
u mnie wlosy ok wlasnie czekam na wizyte u fryz na odrostymarzy mi sie tez male przyciemnienie koloru widzicie co robi brak kontaktu z wami
dobra lece ogarniac
caskada kochana! tak tesknilam a ty mnie tu zostawilas!
zadnego przyciemniania- masz piekne wlosy
i encha teraz tez ma takie
ja zrezygnowalam z loczkow-falek tz mowil mi ze proste mam ladniejsze, ost. pow nawet ze mam te wlosy jakies grubsze po farbie 219 i dziewczynki tez mowily ze proste jednak lepsze...
a ze teraz mam ponad 60cm to od dlugosci po rozczesaniu sa bardzo proste.
nadrabiaj klub, watki sobie moze daruj
i witamy!!!

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
zachowania zip sklad w tym wątku komentowac juz nie bede nawet, chociaz specjalnie nie jestem zaskoczona, lubi wpadac do roznych wątkow i siać zamęt z tego co zauwazylam

wiadomo, kto zaczął mącić w dobrze do tej pory funkcjonującym wątku, ale dłużne tej osobie niestety nie byłyscie nie chce wszystkim dawać punktow, wiec prosze o zaprzestanie tej klotni, a nastepnym razem zglaszanie podobnych sytuacji od razu

lekkie offtopy w tym wątku oczywiscie nie są zabronione, ale temat zip sklad kontra blond wizazanki od teraz tak. jak ktoras znowu bedzie ciągnela tęn temat, to poleca punkty

to jest pierwsze i ostatnie oficjalne ostrzeżenie OSTRZEŻENIE

jeżeli ktos nie zgadza sie z tym, to zapraszam na PW
upsss... to ja bardzo przepraszam ale nadrabialam i teraz widze ze juz koniec tematu...a sie odezwalam niepotrzebnie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
tematu zip sklad mialo juz nie byc, ale chce tylko poinformowac, ze zostala wlasnie przeze mnie zbanowana, bo okazalo sie, ze jest klonem wczesniej juz banowanego uzytkownika za podobne trollowate zaczepki




dziękuję osobom, ktore zglosily ZP, jakby sie pojawila pod nowym nickiem, to tez prosze o zglaszanie od razu
a jak to poznac czy to ta sama osoba? my przeciez IP nie widzimy?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 10:19   #4434
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

bunny nie chce byc upierdliwa ale moze pokaz mi jakies swoje ostatnie foto wlosow chce zobaczyc jak sie ma kolorek i jak wygladaja proste i wogole jak urosly napewno wrzucalas jakies po farbowanku
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 10:24   #4435
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy...
Nie mam ochoty żyć po wczorajszym wieczorze
chciałabym was się poradzić, jest mi tak ciężko a nawet nie mam z kim porozmawiać. Płakałam pół nocy, dzisiaj wyglądam jak wrak człowieka.
Czy możecie przyjąć mnie do klubu? Chociaż na moment..
Nie chce opisywać tu wszystkiego co się stało
wiesz Niki, to zalezy od snow ona jest przewodniczaca...
no i wszystkie dziewczyny musialyby zgode wyrazic- to moze potrwac...
temat mozemy zarzucic zeby pisac do snow swoje opinie co dziewczynki?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No właśnie teraz jak dostane plan to sie rejestruje do innego gina, jak też nic nie da to ide prywatnie bo juz mam dosc
Ostatnio sie pytam co mi jest ze to tak ciagle wraca... "to co zawsze, taka pani uroda". No żesz I z tego co wywnioskowałam sama to grzybek bo tabletki zwiekszaja podatnosc no i ta moja nadżerka.
Ale też kurcze, może to coś mieszanego?
Bo tak, zapachu brak, upławów brak, swędzenie czy pieczenie to sporadycznie, teraz glownie gdzies na 2-3 dzien okresu wypada. I to tez jest tak delikatne ze mało co czuć. Raczej nie cierpie. I teraz jedyny problem to nawet przy myciu czuje ze boli mnie konkretnie w jednym miejscu, jakbym jakas ranke miała Ale tez nie zawsze... Generalnie poza tym ze mnie piecze czasem po stosunku, albo w trakcie to objawów brak. I bądź tu mądry człowieku

A że boska jestem - no kurcze wiadomo Ale dzięki dzięki
jakby mi gin pow ze taka moja uroda to bym go trzasnela w buzke
nie chce straszyc ale masz identyko objawy jak ja...
gin mi wczoraj pow. ze jesli inf łapie-nasila sie po okresie, w czasie lub przed to najczesciej bakteryjne.
co lepsze- jak juz wytrzymac nie moglam to smarowalam clotri i o dziwo przechodzily dolegliwosci- wiec bylam pewna ze to grzyb
jak widac bez laboratorium mozna sie w nos cmoknac
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no i tak z tego co wypatrzylam juz w albumie to

agatko jakie masz juz dlugie wlosy gonisz mnie i sie boje ze przegonisz
snow twoje tez podrosly i ta tafla gladkosci
czekoo strasznie mi sie podobasz w tych lokach sa takie grube marzenie
kitka a twoje wloski jakie bialutkie o mamo jak patrze na nie to odchodzi odemnie mysl o przyciemnaniu swoich piekneee
lady widze ze nadal trzymasz sie bieli
encha pieknie ci w tych lokach wygladaja na zdrowe naturalne pieknie ci to twoje naturalne rozumiem?

to tyle co z albumow waszych ...niektore nie maja wiec nie moglam podejrzec wlosow a szkoda bo jestem ciekawa jak sie maja loki bunny i jak podrosly wloski yatty
juz pisalam- lokow bunny nie ma
wkurzalo mnie tez ze sie nigdy tak nie skrecaly jak chcialam, bo mam na rowno obchlastane, do tego geste i ciezkie, dlugie...
a yatta zniknela jakis czas temu i nie wiadomo co z nia sie dzieje, moze jeszcze do nas wroci.

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
A co jest nie tak z tą pianką? Miałam piankę z loreal mousse i właśnie lepiej mi się pokrywa nią włosy i starcza mi na całość jedno opakowanie
dla mnie pianki to w ogole niewypal
jak farbowalam klientke-policjantke pianka loreala czarna to musialam potem zmienic pazury, palcow tydzien nie domylam a ona plakala tak tarla twarz zeby zetrzec zacieki i plamy wiec sorry, zadna zwykla farba takiej masakry nie robi.
no i pianka duzo nie rozjasni- one sa raczej do tonowania koloru.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 10:27   #4436
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Bunny, ok chodzilo mi o to, ze jak przyuwazycie jakas nowa uzytkowniczkę sypiąca podobnymi tekstami, to zglaszajcie/piszcie, sprawdzimy

pozdrawiam Blondynki i życze milego dyskutowania:roz a:
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 10:32   #4437
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Nikola ja jestem za

Lavia ja farbuje Perfect Mousse teraz i jestem zadowolona,ale to na ciemno więc wiesz troche inaczej

ja dziewczynki uciekam załatwiam swoje sprawy,a potem czeka mnie spotkanie z ubezpieczycielem,bo gościu mi puknął w auto na parkingu i ma dziś przyjechać facet ocenić szkody .
Buziaki do pozniej
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 10:32   #4438
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny nie chce byc upierdliwa ale moze pokaz mi jakies swoje ostatnie foto wlosow chce zobaczyc jak sie ma kolorek i jak wygladaja proste i wogole jak urosly napewno wrzucalas jakies po farbowanku
caskada ost nie wrzucalam juz dziewczynom, moze za tydz zrobie odrost to wrzuce.

ale ost jakie mam to te:

219 kucyk 005.jpgproste 003.jpgproste 007.jpgprosteeee 011.jpg

robie sobie falki na kucyku i tak sie sobie bardziej podobam...
bo jednak zeby krecioly byly ladne to musi ten skret byc w miare regularny, a u mnie byly pasma pokrecone i te co sie nie krecily
a kolorek mi sie ciagle wyrownuje
jakies 2 lata i zetne to po rozjasniaczu i bedzie cacy, a poki co podcinam konce- ost. 2 cm sama podcielam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 10:35   #4439
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Nikola ja jestem za

Lavia ja farbuje Perfect Mousse teraz i jestem zadowolona,ale to na ciemno więc wiesz troche inaczej

ja dziewczynki uciekam załatwiam swoje sprawy,a potem czeka mnie spotkanie z ubezpieczycielem,bo gościu mi puknął w auto na parkingu i ma dziś przyjechać facet ocenić szkody .
Buziaki do pozniej

Co cię podkusiło zrobienie się na ciemno ?
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 10:36   #4440
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

dziękuje.. mam naprawdę problem
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.