Tanatokosmetyka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-14, 11:55   #1
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377

Tanatokosmetyka


Czy orientujecie się może w realnych perspektywach zatrudnienia w tym zawodzie? Czy zakłady pogrzebowe tak naprawdę szukają fachowców w tej dziedzinie? Może wiecie jakie są prawdziwe zarobki?
Z góry dzięki za wiadomości!
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 17:28   #2
Rysia Siarzewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 436
Dot.: Tanatokosmetyka

Cytat:
Napisane przez WildThing Pokaż wiadomość
Czy orientujecie się może w realnych perspektywach zatrudnienia w tym zawodzie? Czy zakłady pogrzebowe tak naprawdę szukają fachowców w tej dziedzinie? Może wiecie jakie są prawdziwe zarobki?
Z góry dzięki za wiadomości!
Ale spamujesz
Przejdz się po firmach i popytaj
Rysia Siarzewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 17:33   #3
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377
Dot.: Tanatokosmetyka

Czemu spamuję? Dwa wątki o zupełnie innym temacie. To jest spam? To ja znam jakąś inną definicję.
Tak w ogóle to chyba czemuś służy forum - a mianowicie rozmowie, dowiadywaniu się o rzeczach, które np. mnie interesują, a może ktoś z użytkowników wie coś na ten temat i podzieli się informacjami. Domyśliłam się już przed założeniem wątku, że mogę iść i popytać, ale być może wolę inne rozwiązanie?

Ale rozumiem, że masz dziś zły dzień i chciałaś się rozluźnić. Nie mam Ci tego za złe.

Edytowane przez WildThing
Czas edycji: 2015-04-14 o 17:37
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 18:25   #4
Rysia Siarzewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 436
Dot.: Tanatokosmetyka

Cytat:
Napisane przez WildThing Pokaż wiadomość
Czemu spamuję? Dwa wątki o zupełnie innym temacie. To jest spam? To ja znam jakąś inną definicję.
Tak w ogóle to chyba czemuś służy forum - a mianowicie rozmowie, dowiadywaniu się o rzeczach, które np. mnie interesują, a może ktoś z użytkowników wie coś na ten temat i podzieli się informacjami. Domyśliłam się już przed założeniem wątku, że mogę iść i popytać, ale być może wolę inne rozwiązanie?

Ale rozumiem, że masz dziś zły dzień i chciałaś się rozluźnić. Nie mam Ci tego za złe.

Nie unoś się, tylko stwierdziłam fakt
Bardzo zły
A watki można było połączyć, może więcej osób by odpisało, bo na razie mało osób się wypowiedziało
Rysia Siarzewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 18:33   #5
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377
Dot.: Tanatokosmetyka

Cytat:
Napisane przez Rysia Siarzewska Pokaż wiadomość
Nie unoś się, tylko stwierdziłam fakt
Bardzo zły
A watki można było połączyć, może więcej osób by odpisało, bo na razie mało osób się wypowiedziało
Nie unoszę, trzymam się mocno podłoża, a Ty się cieszysz jakbym Ci dobry dowcip opowiedziała. Więc mam mieszane odczucia - z jednej strony cieszę się, że poprawiłam Ci nastrój, a z drugiej bardzo mi przykro, że musiałam.

A co do odzewu na wątki - nie oczekuję, że pojawią się szybko - myślę, że użytkownicy tego forum mają też inne sprawy do zrobienia niż śledzenie nowych tematów na bieżąco. Miło mi jednak, że Ty miałaś dla mnie czas. I dziękuję Ci za cenne rady!

No, ale koniec już tej dyskusji, bo jest ona w zasadzie o niczym.

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto uprzejmie podzieli się swoją wiedzą odnośnie tematu.
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-14 19:33:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.