Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia Plastyczna

Notka

Chirurgia Plastyczna porady i dyskusje związane z zabiegami chirurgii plastycznej. Uzyskasz tu informacje na temat takich zabiegów jak korekcja uszu lub nosa, powiększanie piersi i wielu innych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-06-20, 16:29   #481
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Lusia_em Pokaż wiadomość
Dwa dni temu minął mi 4. tydzień od operacji. Dzisiaj pierwszy raz sobie nakleilam plastry na blizny. Blizny chyba wygladaja stosunkowo dobrze, ale fajnie byloby gdyby jednak byly troche mniejsze.
Pytanie do dziewczyn PO. Przed operacja troche sie odchudzalam i chyba troche sie uzaleznilam od chodzenia na silownie. Po jakim czasie zaczelyscie cwiczyc? Trenuje glownie na steperze (miliony kalorii w godzine ). Poczekam te 6tygodni tak jak radzila p. doktor. Ale tez powiedziala, ze to jest bardzo indywidualna sprawa. Jak bylo u Was?
Lusiu, na ile dostałaś L4?
Stary 2018-06-20, 16:42   #482
Lusia_em
Raczkowanie

Prowadzę jednoosobową działalność, nie stać mnie było na zwolnienie Po tygodniu wsiadlam do samochodu i wioo do pracy Na szczescie mam naprawde lekka prace biurowa.
Lusia_em jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 16:50   #483
Ataner858
Raczkowanie

Czesc dziewczyny sprzedam stanik pooperacyjny w rozmiarze 80D zapinany z przodu na zamek Zbra Medica cena nowego to 279 zl.
Ataner858 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 17:26   #484
MartaSobi
Przyczajenie

Anter858 a za ile ten stanik? Wstaw fotki wlasnie zastanawiam sie nad kupnem nowego 80d.
MartaSobi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 22:49   #485
Ataner858
Raczkowanie

MartaSobi, wysłałam do Ciebie wiadomość
Ataner858 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 17:06   #486
ChceB
Przyczajenie

Pilnie proszę o odp.!!!

Psychiatra skierowała mnie do psychologa by dostać 2 opinię, potem mam do niej wrócić i być może wystawi mi zaświadczenie, że wg. niej kwalifikuję się. Czy to wystarczy, czy poza tym potrzebuję jeszcze czegoś by iść do chirurga?

I jak rozumiem skierowanie do chirurga wystawia internista. Czy muszę coś więcej powiedzieć, czy wystarczy poprosić o skierowanie do chirurga?
ChceB jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 18:14   #487
Lusia_em
Raczkowanie

A nie lepiej Ci pojsc do ortopedy i od niego uzyskac zaswiadczenie? To chyba latwiejsza droga niz krazyc miedzy psychiatra i psychologiem... Ja mialam skierowanie od lekarza rodzinnego i zaswiadczenie od ortopedy. I to tyle...
Lusia_em jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 23:19   #488
ChceB
Przyczajenie

Mój biust wywołuje u mnie głównie depresje. Mam 75G, ale prawdziwe 75G, czyli nie jest aż tak gigantyczne, dlatego boję się iść do ortopedy, że mnie po prostu odrzuci. Psychiatra stwierdził zaawansowaną depresję, więc szczerze nie mam siły na ortopedę.
Stary 2018-06-22, 08:48   #489
Goncia89
Przyczajenie

A ja właśnie wróciłam od neurologa. Byłam prywatnie. Bez problemu wypisał mi zaświadczenie, że zaleca redukcję piersi. Już się sparzyłam po tej wcześniejszej wizycie na NFZ u neurochirurga i jego głupich komentarzach, dlatego poszłam prywatnie tak jak radziłyście.

A z Katowic dzwoniła do mnie bardzo miła Pani z numeru 328321454, aby potwierdzić wizytę.
Goncia89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 09:18   #490
Dalianna2311
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
A ja właśnie wróciłam od neurologa. Byłam prywatnie. Bez problemu wypisał mi zaświadczenie, że zaleca redukcję piersi. Już się sparzyłam po tej wcześniejszej wizycie na NFZ u neurochirurga i jego głupich komentarzach, dlatego poszłam prywatnie tak jak radziłyście.

A z Katowic dzwoniła do mnie bardzo miła Pani z numeru 328321454, aby potwierdzić wizytę.
No widzisz, wszystko idzie w dobrym kierunku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ChceB Pokaż wiadomość
Mój biust wywołuje u mnie głównie depresje. Mam 75G, ale prawdziwe 75G, czyli nie jest aż tak gigantyczne, dlatego boję się iść do ortopedy, że mnie po prostu odrzuci. Psychiatra stwierdził zaawansowaną depresję, więc szczerze nie mam siły na ortopedę.
Ale skoro stwierdził depresję, to po co Cię gania po psychologach?

Stary 2018-06-22, 10:30   #491
Goncia89
Przyczajenie

ChceB z tego co się orientuje musisz najpierw isc do internisty po skierowanie do psychologa, bo tak z marszu na NFZ Cię nie przyjmie.
Goncia89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 11:24   #492
klaudia77
Rozeznanie

GG do klaudia77

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
ChceB z tego co się orientuje musisz najpierw isc do internisty po skierowanie do psychologa, bo tak z marszu na NFZ Cię nie przyjmie.

Jeśli ma skierowanie od psychiatry to już nie trzeba od internisty.

klaudia77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 21:07   #493
ChceB
Przyczajenie

Tak, miałam od psychiatry skierowanie. Miałam iść na 1 wizytę, ale psycholog stwierdziła, że chciałaby jeszcze minimum 5 wizyt u siebie i jeszcze dodatkowo bym poszła do seksuologa-terapeutysty po 3 opinie na wszelki wypadek. :|

Czy internista wydałby mi skierowanie bezpośrednio do chirurga i czy chirurg sam może zadecydować o operacji bez zaświadczenia od innego lekarza? Wydaje mi się, że psychiatra i psycholog koniec końców dadzą mi to zaświadczenie, ale to minie trochę czasu, a ja bym chciała już termin na operację.

Czy ktoś stąd szedł od internisty prosto do chirurga zamiast przez ortopedę lub innego lekarza? Jeśli tak to jak wam poszło? Zgodzili się?
Stary 2018-06-22, 23:11   #494
klaudenka1993
Przyczajenie

Cześć dziewczyny.

Od jakiegoś czasu przeglądam ten wątek. Oczywiście moim problemem są piersi. Aktualnie noszę rozmiar stanika 75F, ale żadna brafiterka tego nie potwierdziła. W załączniku prześlę do Waszej oceny zdjęcie naleśników.

Chciałabym zaczerpnąć Waszej opinii czy jest szansa na zmniejszenie ich?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180623_000500.jpg (85,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20180623_000512.jpg (82,2 KB, 27 załadowań)
klaudenka1993 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 23:41   #495
ChceB
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez klaudenka1993 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Od jakiegoś czasu przeglądam ten wątek. Oczywiście moim problemem są piersi. Aktualnie noszę rozmiar stanika 75F, ale żadna brafiterka tego nie potwierdziła. W załączniku prześlę do Waszej oceny zdjęcie naleśników.

Mam podobne piersi, ale mój rozmiar to 75G co jest potwierdzone przez brafiterkę. Aktualnie staram się o zmniejszenie.
Stary Wczoraj, 08:54   #496
duzybiust
Raczkowanie

Cytat:
Cześć dziewczyny.

Powiem tak - nie masz małych piersi. Nie wiem czy masz dzieci - jeżeli nie to weź to pod uwagę, że po dzieciach będą jeszcze większe ....
Co ci zaszkodzi spróbować .
duzybiust jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 09:26   #497
klaudenka1993
Przyczajenie

Nie mam dzieci i nie zapowiada się póki co że będą w najbliższym czasie. Mam 25 lat, 170cm wzrostu oraz ważę 70 kg. Piersi to mój największy kompleks. Nie mogę biegać przez nie, wstydzę się spojrzeń ludzi, którzy zamiast spojrzeć na mnie patrzą niżej. Jednakże obawiam się, co będzie jeśli uda mi się je zmniejszyć a później zajdę w ciążę? Czy któraś z Was tak miała?

Edytowane przez klaudenka1993
Czas edycji: Wczoraj o 09:29
klaudenka1993 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 11:21   #498
Kinga118_90
Przyczajenie

225841237 dziewczyny dzwoniłam cały tydzień pod ten numer do Warszawy i nikt nie odbiera :/ może macie jakiś inny?
Kinga118_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 12:35   #499
iza_rut
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kinga118_90 Pokaż wiadomość
225841237 dziewczyny dzwoniłam cały tydzień pod ten numer do Warszawy i nikt nie odbiera :/ może macie jakiś inny?
Może spróbuj stąd? http://www.ptchprie.pl/oddzialy_szpitalne.html
iza_rut jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 12:59   #500
paulina_maria1999
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ChceB Pokaż wiadomość
Tak, miałam od psychiatry skierowanie. Miałam iść na 1 wizytę, ale psycholog stwierdziła, że chciałaby jeszcze minimum 5 wizyt u siebie i jeszcze dodatkowo bym poszła do seksuologa-terapeutysty po 3 opinie na wszelki wypadek. :|

Czy internista wydałby mi skierowanie bezpośrednio do chirurga i czy chirurg sam może zadecydować o operacji bez zaświadczenia od innego lekarza? Wydaje mi się, że psychiatra i psycholog koniec końców dadzą mi to zaświadczenie, ale to minie trochę czasu, a ja bym chciała już termin na operację.

Czy ktoś stąd szedł od internisty prosto do chirurga zamiast przez ortopedę lub innego lekarza? Jeśli tak to jak wam poszło? Zgodzili się?
Skierowanie od internisty z kodem N62-przerost sutka. Jechałam do Katowic i okazało się, że tam skierowanie nie potrzebne. Ogólnie pierwszy raz tutaj słyszę, żeby któryś chirurg wymagał opinii psychologa.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez duzybiust Pokaż wiadomość
Powiem tak - nie masz małych piersi. Nie wiem czy masz dzieci - jeżeli nie to weź to pod uwagę, że po dzieciach będą jeszcze większe ....
Co ci zaszkodzi spróbować .
Ja normalnie mogę mieć jeszcze dzieci ale nie będę mogła karmić. Tak mi powiedziała pani dr w Katowicach

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Nie mam dzieci i nie zapowiada się póki co że będą w najbliższym czasie. Mam 25 lat, 170cm wzrostu oraz ważę 70 kg. Piersi to mój największy kompleks. Nie mogę biegać przez nie, wstydzę się spojrzeń ludzi, którzy zamiast spojrzeć na mnie patrzą niżej. Jednakże obawiam się, co będzie jeśli uda mi się je zmniejszyć a później zajdę w ciążę? Czy któraś z Was tak miała?
Dobrze wiem jak to jest. Mam 85N jestem pół roku po porodzie. ( nie karmię) przed ciążą 75F. Dla mnie ćwiczenia to była masakra. Nawet jak wychodziłam na miasto co chwilę zaczepiał mnie jakiś facet. Proponowali podwózke jeden nawet chciał mi zapłacić za pokazanie piersi dodam, że mam 19lat i nawet w gimnazjum ma W-Fie nauczyciele (faceci) cały czas się na mnie gapili. Aktualnie mieszkam na wsi. Mam święty spokój od tych miastowych oblechów. Termin operacji 3 wrzesień Katowice

paulina_maria1999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 10:24   #501
Goncia89
Przyczajenie

ChceB najlepszym wyjściem będzie jak zadzwonisz do Katowic i umówisz się na prywatną wizytę (150zł). Dziewczyny mówiły, że nie musisz mieć żadnych zaświadczeń. Wtedy Pani dr powie Ci jakie dokumenty i badania musisz porobić i na kiedy termin operacji już wtedy na NFZ. I to wszystko

Lub jeśli to dla Ciebie obciążenie finansowe to idź do zwykłego internisty i poproś o skierowanie do Poradni Chirurgii Plastycznej z kodem N62 i umów się na wizytę do plastyka w ramach funduszu. Jeśli u mnie wszystko pójdzie dobrze w Katowicach jutro, to mogę Ci odstąpić termin wizyty na NFZ 10.10.2018 w Bielsko Białej dr T Sirek bo będę rezygnowała. Tylko musisz załatwić to jedno skierowanie od internisty.

Dowiadywałam się, że na NFZ poradnie plastyczne przyjmują w:
- Łęczna tel. 817526200 (jedna z lepszych ale bardzo dlugi czas oczekiwania, bo ponad 3 lata)
- Polanica Zdrój tel. 748621181
- Starachowice tel. 412741366
- Kraków tel. 126468947
- Wrocław tel. 713064231
- Bielsko Biała tel. 338163300
- Bydgoszcz tel. 525854053
- Warszawa tel. 225841327
- Gryfice tel. 913842061 (i UWAGA tutaj nie musisz się rejestrować na wizytę, jedziesz ze skierowaniem od internisty i tego samego dnia jesteś przyjęta i jeśli się kwalifikujesz masz wyznaczony termin operacji)

Z własnego doświadczenia wiem, że do Warszawy i Krakowa są marne szanse, żeby się dodzwonić - sama dzwoniłam i poddałam się.

Dlatego myślę, że już możesz działać, zaklepać termin sobie, a potem na spokojnie chodzić do psychologów i innych żeby zbierać potrzebne dokumenty.

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

duzybiust, yo_anka, Ishikawa no i ja - goncia89
dziewczyny to już jutro!

Nowe wątki na forum Chirurgia Plastyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości