Maska zmiękczająca do stóp - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-04, 19:38   #1
Safiyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Safiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 116 912

Maska zmiękczająca do stóp


Niedawno kupiłam sobie zmiękczającą maskę do stóp, bo mam problem ze zgrubieniami i zrogowaceniami w paru miejscach. Jak często można używać takiego produktu, żeby efekt był dobry? Codziennie, kilka razy w tygodniu, raz? Na opakowaniu nie ma żadnej informacji.
Safiyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 11:16   #2
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Maska zmiękczająca do stóp

Cytat:
Napisane przez Safiyaa Pokaż wiadomość
Niedawno kupiłam sobie zmiękczającą maskę do stóp, bo mam problem ze zgrubieniami i zrogowaceniami w paru miejscach. Jak często można używać takiego produktu, żeby efekt był dobry? Codziennie, kilka razy w tygodniu, raz? Na opakowaniu nie ma żadnej informacji.
Ja takie maski używam jak zwykły krem.Smaruję codziennie bez bawienia się w jakieś tam nakładanie grubej warstwy i skarpetki(np.na noc).Kiedyś przypadkowo kupiłam maskę z Oriflame (Oriflame Feet Up Advanced Foot Mask), poczytałam opinię że jest super i że niektórzy stosują ją jak krem.Też tak zrobiłam i powiem szczerze że lepszego efektu nie uzyskałam nigdy.Stosowałam codziennie jak krem, robiłam zapasy jak była w promocji czy na Allegro. Moje stopy nie widziały pilnika przez wiele miesięcy, moja kosmetyczka zawsze chwaliła że u mnie nie ma co "zdzierać" jak u niemowlaka, pytała co ja robięA to po prostu codziennie maska z niepozornego Ori Tak więc możesz używać maski codziennie ,jesli tylko konsystencja pozwala na smarowanie i jakoś sie nie roluje i nie maśli lub co kilka dni kłaść grubszą warstwę i leżeć Myślę że jesli masz problem z rogowaceniem to lepiej codziennie cienką warstwę.
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-20 12:16:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.