moje psy szczekaja a sasiad mi grozi!poradzcie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-15, 19:33   #31
Monifash34
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 235
Dot.: moje psy szczekaja a sasiad mi grozi!poradzcie

Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
witam
dzis mialam dosc nieprzyjemna sytuacje a mianowicie przyszedl sasiad ze skarga [mieszka na mojej ulicy od tygodnia,wynajmuje] ,ze przeszkadza jemu szczekanie w dzien !!! moich psow,grozil mi ,ze jezeli dalej beda szczekac to sprawe poda do sadu,jakas paranoja .zaznaczam ,ze pieski szczekaja czasami i tylko w dzien ,nigdy w nocy,spia w domu.
aa mieszkam w domku z ogrodem a ten sasiad wynajmuje kilka domow dalej.
powiedzial mi ze mam cos z tym zrobic albo ...sad
sugerowal zebym oddala psy.
co o tym sadzicie?
mowil jeszcze ,ze on wielki pan pracuje w domu w dzien i potrzebuje ciszy.
zdenerwowalm sie i to bardzo .
Ja bym mu powiedziała tak,że pies jest po to,aby szczekać.A jak mu to przeszkadza to niech sobie kupi stopery do uszów,ewentualnie niech sobie poszuka innego lokum.
Gdyby szczekały albo wyły przez cały dzień to co innego,ale jak szczekają od czasu do czasu i to w dzień to ja nie widzę problemu.
Też mam dwa psy,a moi sąsiedzi po trzy,a nawet cztery na jednej posesji.Gdybyśmy się wzajemnie czepiali o to,że u kogoś psy szczekają to relacje między nami byłyby bardzo złe.I pewnie wszyscy musielibyśmy się spotkać w sądzie z powodu szczekania psów
__________________
Monika
Monifash34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 20:45   #32
Lara_a
Przyczajenie
 
Avatar Lara_a
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: moje psy szczekaja a sasiad mi grozi!poradzcie

Witam niewiem czy pisać tutaj czy też założyć nowy wątek... Otóż mam 8 psiakow, dom z dużym ogrodem i wrednego sąsiada... Oczywiście przeszkadza mu, że moje psy szczekają tak ogólnie więc denerwuje moje psy do granic możliwości, kiedy tylko je wypuszczam żeby sobie pobiegaly on wychodzi i rzuca petarde pod bramę swoją bramę a my mieszkamy naprzeciwko siebie dzieli nas tylko droga. Tak już jest od dłuższego czasu co chwila muszę wydawać na weterynarza bo psy mają już tak skolatane nerwy i przez stres ciągle problemy z układem pokarmowym. Dodam że psy na noc zamykam ze względu na nieciekawe towarzystwo jakie się kręci po nocy, więc psiaki w nocy nie szczekają. Mają już na niego i jego rodzinke uczulenie bo non stop ktoś od nich robi im na złość wcześniej jego syn rzucał kamieniami a teraz on pokazuje jaki jest naprawdę... Nie mam już nerwów do tego a i psom się nie dziwię że jak go widzą to dostają szału... Nie wiem co mam robić ale dłużej już nie zamierzam tego tolerować bo z moich psów już i tak jest jeden wielki kłębek nerwów
Lara_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.