Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-01, 14:12   #1
michalkow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5

Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.


Witam serdecznie,
jest to mój pierwszy wątek na tym forum, więc jeśli coś pomieszałem, wybaczcie. Potrzebuję Waszej pomocy, mam nadzieję, że mi pomożecie.

5 lutego moja żona będzie obchodzić swoje 26 urodziny. Niestety jak co roku mam dylemat z prezentem, nigdy nie wiem co jej kupić, aby trafić z prezentem a wiem, że kilka razy nie trafiłem kupując praktyczne dla domu upominki, a nie typowo dla niej.

Może napiszę trochę o żonie:
Jest nowoczesną kobietą, uwielbiającą malować się - od sierpnia zajmuje się wykonywaniem makijaży ślubnych, wieczorowych i innych okolicznościowych, więc kosmetyków ma dużo.

Lubi perfumy, jednak te już wielokrotnie dostawała ode mnie.

Chciałbym aby prezent był wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, z którego byłaby zadowolona i przede wszystkim zaskoczona.

Jako, że zostało mało czasu, proszę pomóżcie mi.
michalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 18:43   #2
Autumnleaves
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 579
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

witaj
-a czym interesuje się oprócz kosmetologii? może wspominała ostatnio o czymś co jej się podoba, a nie ma tego Możesz jej wysłać kwiaty pocztą kwiatową Ja ostatnio dostałam takie z liścikiem i mnie to bardzo wzruszyło.
Musisz bardziej opisać upodobania żony, to pomyślimy co oprócz tego :p

Ewentualnie tak sobie pomyślałam możesz coś kupić na Gruponie np. może jakieś zabiegi Spa (masaże itd). Można znaleźć w naprawdę fajnych cenach i dużo ofert do wyboru.
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy
OFERUJĘ m.in Dumę i uprzedzenie Austen, Pani Bovary , Dama Kameliowa i inne

WANTED: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=636589
-> SH
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post38420455
->ksiązkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=631720

Edytowane przez Autumnleaves
Czas edycji: 2013-02-01 o 18:49
Autumnleaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 19:43   #3
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Moim zdaniem dobrym prezentem będzie 'karnet' na coś, jakiś relaksujący dzień w SPA dwuosobowy dla niej i dla przyjaciółki poza tym możesz kupić jej jakąś błyskotkę, np. jeśli lubi srebrną biżuterie to prosty srebrny łańcuszek z delikatną zawieszką, takie rzeczy zawsze się do czegoś założy. To takie pierwsze rzeczy, które przychodzą mi do głowy.
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 11:35   #4
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Fajny pomysł z pocztą kwiatową - niech do pracy jej bukiet przyniosą, żeby wszyscy zobaczyli (chyba, że jest wolnym strzelcem i nie jest zatrudniona u kogoś, nie wiem jak to wygląda).

Świetnym gadżetem dla kobiety jest zawieszka na torebkę, coś jak to: <link ciach>
Bardzo praktyczne, bo w restauracji można sobie na stole to przymocować, a nie na krześle. Można zawiesić nawet ciężkie torby.

Lubi malować paznokcie? Może jakiś drogi, pożądany przez wszystkie panie lakier Opi? Warty swej ceny, do tego krem do rąk tej samej firmy. W perfumerii Douglas jest.
__________________

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-01-17 o 16:02 Powód: link
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 19:07   #5
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

zabierz ją na pyszna kolację do jakiejs restauracji lub miejsa, ktore milo wam sie kojarzy. Albo z pomoca siostry czy mamy upiecz dla niej torta
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 17:08   #6
Jeanne1990
Raczkowanie
 
Avatar Jeanne1990
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 269
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Nie szłabym w kosmetyki i sprzęt dla wizażystek- skoro jest profesjonalistką, sama wie, co jest jej potrzebne, a co zbędne. Podejrzewam, że w takie rzeczy zaopatruje się sama.

Dziewczyny piszą o pakietach na zabiegi SPA- świetna sprawa, sama korzystałam z takiego "Day SPA". Zostałam rozpieszczona, do tego cały czas częstowano mnie winkiem, owocami.

Dobrym rozwiązaniem jest też wypad do restauracji. Do tego, żeby uczynić wieczór bardziej wyjątkowym, można zamówić kwiaty do stolika i wręczyć Ukochanej, bądź też podarować jej drobny upominek z biżuterii, już przy stoliku oczywiście. Może to być delikatna bransoletka, zawieszka do łańcuszka, drobne kolczyki

Zawsze można też kupić coś większego z biżuterii. Może coś z diamencikiem? Może z jakimś ciekawym kamieniem szlachetnym, który do Niej pasuje? (wcześniej można w internecie przeczytać charakterystykę kamieni i wybrać coś specjalnego). Przy wręczaniu prezentu będzie można zabłysnąć wiedzą, a kobieta poczuje się wyjątkowo, bo będzie wiedziała, że prezent jest mocno indywidualny.

Z przedmiotów, które można kupić to jeszcze: depilator, może jakieś dobre mp4, jeśli lubi słuchać , może sprzęt sportowy?

Teraz dla ludzi otwartych i odważnych . Wspaniała firma Lelo ma w swoich zasobach luksusowe, piękne zabawki dla Pań (dla Panów również, tak przy okazji ). Wibratory czy jajeczka Lelo są pięknie wykonane, mają bogatą gamę kolorów, futerały gustowne, a w każdym znajduje się nawet dyskretna brożka. Sama dostałam od mojego kochanego taki prezent na któreś urodziny i jest to jeden z najpiękniejszych gadżetów (tak ogólnie ) jaki posiadam
Jeanne1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 13:43   #7
michalkow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Dziękuję za pomysły. Jako, że nic mi nie pasowało, zdecydowałem się na pakiet tych pudełek Glossy Box na 6 miesięcy + jej ulubiony kwiat storczyk, co myślicie? Zamówiłem jej to wvczoraj ale nie wiem kiedy przyjdzie
michalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 10:33   #8
henrie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 16
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

napisz później jak zareagowała na prezent
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
henrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 20:05   #9
elizka19871
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 6
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

a ja mam taki pomysł nawet oryginalny gadżet, mnie się starsznie podoba oceńcie <ciach, link>

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-09-29 o 20:52 Powód: link
elizka19871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 13:02   #10
SybilkaSzpilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 62
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

A co powiesz na... bieliznę?
a to by był prezent dla Was obojga Tylko fakt faktem, że to może być podchwytliwe i musisz naprawdę dobrze znać rozmiary jej bielizny, pomyszkować trochę w jej bieliźniarce ;D i popatrzeć na metki, bo sama znajomość biustu nie wystarczy ;>

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-09-29 o 20:52 Powód: reklama
SybilkaSzpilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 13:39   #11
kosmomarta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 18
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Zawsze uważałam, że ładna dobrana bielizna to najlepszy prezent :P
kosmomarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 10:53   #12
mikaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 20
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Nie kupowałabym bielizny, ponieważ bardzo trudno ją dobrze dobrać, przynajmniej biustonosz. Wiele kobiet ma z tym problem i nie potrafią same dobrać odpowiedniego rozmiaru, a co dopiero kupować komuś "na oko". Może po prostu zafundowałbyś jej wizytę w jakimś salonie np. na przedłużanie rzęs? Niedawno sama przedłużyłam rzęsy u Magdaleny Bąk i mogę polecić.
mikaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 12:15   #13
malaania12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 8
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Kup fajny grupon z weekendem dla dwojga jakieś spa super sprawa będzie zadowolona
malaania12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 17:51   #14
drzewozielone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 15
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Kobiety najbardziej ciesza sie z rzeczy, ktore sa funkcjonalne wbrew pozorom
1. Kosmetyki-kazda z nas je uwielbia i chocby miala juz wystarczajaca ich ilosc, to i tak zawsze znajdzie sie miejsce na nowe! Tutaj polecam naturlane skladniki, bo wtedy bedziesz mial pewnosc, ze nie uczyli zony, mozesz poogladac takie marki jak Vianek, Organique maja bogata oferte, wiec na pewno znajdziesz cos dla niej
2. Kwiaty- bo niby nic, a cieszy, najlepiej doniczkowe, bo wtedy beda cieszyc dluzej ! Ale jesli chodzi o wybor, to musisz zdac sie juz na wlasna intuicje i znajomosc malzonki
Powodzenia!
drzewozielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 20:51   #15
lila252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 24
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Jeśli lubi kosmetyki to może coś relaksujacego? Ja dostałam w ładnym pudełeczku różne maseczki, peelingi, balsam, olejki i świeczki w tym taka świeczkę z Organique, która pod wpływem ciepła zmienia się w pięknie pachnący balsam. Każda kobieta lubi taki wieczór z lampką wina i domowym spa. Taki prezent możesz wręczyć podczas kolacji, co będzie dodatkowa niespodzianka.
Ja dostałam w pakiecie z wyjazdem we dwoje w góry na weekend. Ze świeczki do masażu skorzystaliśmy wspólnie na wyjeździe. To był bardzo romantyczny wieczór

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lila252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 12:19   #16
kasia020588
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Cytat:
Napisane przez michalkow Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
jest to mój pierwszy wątek na tym forum, więc jeśli coś pomieszałem, wybaczcie. Potrzebuję Waszej pomocy, mam nadzieję, że mi pomożecie.

5 lutego moja żona będzie obchodzić swoje 26 urodziny. Niestety jak co roku mam dylemat z prezentem, nigdy nie wiem co jej kupić, aby trafić z prezentem a wiem, że kilka razy nie trafiłem kupując praktyczne dla domu upominki, a nie typowo dla niej.

Może napiszę trochę o żonie:
Jest nowoczesną kobietą, uwielbiającą malować się - od sierpnia zajmuje się wykonywaniem makijaży ślubnych, wieczorowych i innych okolicznościowych, więc kosmetyków ma dużo.

Lubi perfumy, jednak te już wielokrotnie dostawała ode mnie.

Chciałbym aby prezent był wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, z którego byłaby zadowolona i przede wszystkim zaskoczona.

Jako, że zostało mało czasu, proszę pomóżcie mi.
"

Idealnym pomysłem na prezent dla twojej żony może okazac się dzień w spa Ja równiez interesuje się makijażem i wiem, że cera nim obciążona może potrzebowac chwili wytchnienia. Kilka miesięcy temu mąż kupił mi pakiet zabiegów na twarz i ciało w xxx w Konstancinie - cudowne przezycie. xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-11-06 o 15:34 Powód: reklama
kasia020588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 19:42   #17
Krzysztof88w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Ja swojej kobiecie kupiłem to na Walentynki.
http://allegro.pl/dzien-kobiet-preze...206098581.html

Była przeszczęśliwa. Powiedziała, że nigdy takiego czegoś, takiej róży nie dostała. Na pewno będzie mieć na lata. Świetna pamiątka.
Krzysztof88w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 13:47   #18
wildd24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Ja najlepsze prezenty robię sama sobie Wczoraj przykładowo na dzień kobiet kupiłam sobie piękną bransoletkę z charmsami

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-01-17 o 16:03 Powód: link
wildd24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 12:35   #19
mario722
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Cytat:
Napisane przez karolkao89 Pokaż wiadomość
zabierz ją na pyszna kolację do jakiejs restauracji lub miejsa, ktore milo wam sie kojarzy. Albo z pomoca siostry czy mamy upiecz dla niej torta
To wydaje mi się najciekawszy pomysł.Jako kosmetyczka ma dostęp do wszelkich kosmetyków.
__________________
http://best-way.pl/
mario722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-08, 14:47   #20
Olinka1213
Przyczajenie
 
Avatar Olinka1213
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Ja się zgadzam z pomysłem o kolacji w jakimś fajnym miejscu. Jeśli nie masz konkretnego pomysłu, to wspólnie spędzony czas w romantycznej atmosferze to sprawdzone rozwiązanie. Mnie mój narzeczony na urodziny zabrał do restauracji Akademia w Warszawie i to były jedne z najbardziej udanych urodzin jakie pamiętam. Zjedliśmy pyszną kolację z dobrym winem i długo będę wspominać ten wieczór!
Olinka1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 14:59   #21
sylwiaf678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Ja rok temu dostałam w prezencie voucher na zabieg hydro detox i byłam bardzo zadowolona no i obowiązkowo kolacja!
sylwiaf678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 15:09   #22
simona884
Przyczajenie
 
Avatar simona884
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 4
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Róże, kolacja jakiś voucher do spa, albo ładny łańcuszek, to najlepsze jak dla mnie
simona884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 20:11   #23
anuska9111
Raczkowanie
 
Avatar anuska9111
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Lubuskie, Mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Cytat:
Napisane przez michalkow Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
jest to mój pierwszy wątek na tym forum, więc jeśli coś pomieszałem, wybaczcie. Potrzebuję Waszej pomocy, mam nadzieję, że mi pomożecie.

5 lutego moja żona będzie obchodzić swoje 26 urodziny. Niestety jak co roku mam dylemat z prezentem, nigdy nie wiem co jej kupić, aby trafić z prezentem a wiem, że kilka razy nie trafiłem kupując praktyczne dla domu upominki, a nie typowo dla niej.

Może napiszę trochę o żonie:
Jest nowoczesną kobietą, uwielbiającą malować się - od sierpnia zajmuje się wykonywaniem makijaży ślubnych, wieczorowych i innych okolicznościowych, więc kosmetyków ma dużo.

Lubi perfumy, jednak te już wielokrotnie dostawała ode mnie.

Chciałbym aby prezent był wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, z którego byłaby zadowolona i przede wszystkim zaskoczona.

Jako, że zostało mało czasu, proszę pomóżcie mi.
Ja na ostatnie urodziny dostałam od mojego lubego cały zestaw lakierów indigo. Prezent trafiony, bo siostra mu podpowiedziała czego potrzebuje Może dobrym sposobem jest podpytanie koleżanek żony albo rodziny, one będą wiedzieć co ją ucieszy. Albo zastanów się nad zorganizowaniem wycieczki (dalszej lub bliższej). Fajne są też bony prezentowe takie zwykłe do sklepów lub bardziej szalone (np. lot helikopterem) Jest wiele możliwości, ważne że od serca
anuska9111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 13:24   #24
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

A może profesjonalna sesja zdjęciowa? Piękna pamiątka
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 17:29   #25
awrobel
Przyczajenie
 
Avatar awrobel
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Zgadzam się z tym, że romantyczny wyjazd we dwoje to super pomysł zimą warto pomyśleć o kurortach górskich, ja w zeszłym roku odwiedziłam AquaCity w Popradzie, gdzie mają rozbudowany park wodny, sieć hoteli i strefę wellness i naprawdę odpoczęłam akurat trwa promocja z okazji zbliżających się walentynek, uważam, że to dobry pomysł na prezent: [link ciach]

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-01-29 o 17:36 Powód: reklama
awrobel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 14:37   #26
ArbuzIk45K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 2
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Najbardziej uniwersalny prezent to zawsze bielizna, ja od chłopaka już któryś raz dostałam komplet z xxx, mają bardzo duży wybór wzorów, a może szlafrok ?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-03-06 o 15:26 Powód: Link.
ArbuzIk45K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 15:04   #27
karla325
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 7
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Zaskocz ją i zrób jej cos innego niz zawsze. Proponuje przejażdzke sportowym samochodem po torze emocje nie z tej ziemi,gwarantowana adrenalina i troche luksusu gdyz na co dzień malo kto z nas jeździ takimi super samochodami w necie moza znaleźć firme która organizuje przejazdy sportowymi autami po 15 torach w Polsce,maja bardzo szeroką ofertę wiec jestw czym wybierac Polecam [link ciach]

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-03-15 o 16:58 Powód: reklama
karla325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 12:43   #28
karolinakkowalska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 2
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Teraz bardzo modne są perły Może spraw Jej bizuterię? xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-03-13 o 12:07 Powód: reklama
karolinakkowalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 10:42   #29
karla325
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 7
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

A mozę by tak przejazd sportowym samochodem? Mysle ze to jest też dobry prezent dla kobiety niech zazsna przez chwile luksusu jakie da jest ekskluzywne auto bedzie mogła sprawdzić swoje mozliwośći na torze Prezent inny niz wszystkie xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-03-13 o 13:46 Powód: reklama
karla325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 14:46   #30
Ninaaaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 6
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Mój mąż na 25 urodziny kupił mi maszynę do szycia. Byłam mega szcześliwa.
Ninaaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-17 17:04:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.