POKAZ ILUZJI na weselu? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-30, 19:28   #31
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: POKAZ ILUZJI na weselu?

Moim zdaniem jeśli już w coś inwestować, to żeby było to dobrej jakości. Lepiej zamiast kilku słabych atrakcji, zrobić jedną, a porządną. Myślę, że nie za długi występ (np. iluzjonisty) może być dobrą atrakcją, ale nie gdy oprócz tego mamy pokaz fajerwerków, pokazy barmańskie, zumby i inne takie. Osobiście preferuję bardziej "praktyczne" usługi, np. właśnie barmanów
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 07:51   #32
Under Your Skin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 137
Dot.: POKAZ ILUZJI na weselu?

Under Your Skin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 14:43   #33
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: POKAZ ILUZJI na weselu?

wszytsko zalezy od gości - jesli znacie ich wszytskich na tyle aby miec pewnosc, ze to docenią to może warto.
Jesli jednak mogą na to krzywo patrzec lub po prostu nie docenić to szkoda kasy
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-21, 12:33   #34
AleksanderDumala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: POKAZ ILUZJI na weselu?

Wesele dzieje się dwa razy: raz na żywo i drugi raz we wspomnieniach.
Jeśli ktoś chce mieć zwykłe wesele, takie jak wszystkie inne, to przecież nikt mu tego nie zabroni

Na szczęście jest coraz więcej Młodych, którzy chcą dodatkowej atrakcji, by uhonorować swoich gości i rodzinę: może to być pokaz iluzji, pokaz tańca, czy inne fajerwerki. Myślę, że po prostu chcą mieć
na zdjęciach całą salę roześmianych ludzi.

ps A jeszcze co do iluzjonisty z cyrku: jeśli zobaczyłbym pana w cekinach, też bym uciekał

Edytowane przez AleksanderDumala
Czas edycji: 2017-10-21 o 12:36
AleksanderDumala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-21, 16:17   #35
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: POKAZ ILUZJI na weselu?

No pewnie, jeśli ktoś chce mieć moc atrakcji i pokazów na weselu, to może nawet zorganizować konkurs tańca towarzyskiego albo wybory miss. Nikt mu nie broni pytanie tylko czym ma być wesele? Przyjęciem czy jakimś festynem z atrakcjami dla gości?
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 16:11   #36
joanita89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 11
Dot.: POKAZ ILUZJI na weselu?

Mam wrażenie że ostatnio młodzi przesadzają z atrakcjami dla gości... i zaczyna to zwyczajnie męczyć. Większość osób przychodzi jednak na wesele potańczyć, porozmawiać z dawno nie widzianą rodziną, a zabawa ciągle jest przerywana nie zawsze interesującymi dla gości czy nawet dziecinnymi pokazami. Bardzo się wymęczyłam na weselu na którym pokazy tańca ciągnęły się bez końca i większość gości wolała w tym czasie rozmawiać przy stolikach w ogrodzie niż oglądać występy. Przemyślcie lepiej te atrakcje i ich ilość żeby zamiast rozrywki dla gości nie była to dla nich nuda.
joanita89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 16:55   #37
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: POKAZ ILUZJI na weselu?

Cytat:
Napisane przez joanita89 Pokaż wiadomość
Mam wrażenie że ostatnio młodzi przesadzają z atrakcjami dla gości... i zaczyna to zwyczajnie męczyć. Większość osób przychodzi jednak na wesele potańczyć, porozmawiać z dawno nie widzianą rodziną, a zabawa ciągle jest przerywana nie zawsze interesującymi dla gości czy nawet dziecinnymi pokazami. Bardzo się wymęczyłam na weselu na którym pokazy tańca ciągnęły się bez końca i większość gości wolała w tym czasie rozmawiać przy stolikach w ogrodzie niż oglądać występy. Przemyślcie lepiej te atrakcje i ich ilość żeby zamiast rozrywki dla gości nie była to dla nich nuda.
Ja za to nie byłam na ani jednym weselu z atrakcjami - z chęcią bym poszła na takie Bo mój TŻ nietaneczny - tańczymy ok 3 razy w ciągu całego wesela. Oczepiny - uciekamy na dwór. Na jednym weselu był o'la Boga film to według mnie było ciekawe Inne atrakcje też by były dla mnie ciekawe bo tak siedzieć przy stole i gadać i pić i jeść to ile można...
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-23, 23:38   #38
AleksanderDumala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: POKAZ ILUZJI na weselu?

Dla jednego nudą będą tańce i rozmowy, a dla innego nudą będzie pokaz atrakcji. Ja np. nigdy nie zrozumiałem jakoś fenomenu oczepin i też z nich zawsze uciekałem.

Wesele to zazwyczaj impreza na ponad 100 osób. Wszystkim nie da się dogodzić

Kiedyś robiło się wielkie biesiady i godzinne oczepiny. Dzisiaj raczej wszystko idzie w stronę bankietów, od oczepin się coraz bardziej odchodzi (bo często nie były wysokich lotów) i właśnie te "atrakcje" spełniają w pewien sposób rolę ich zamiennika.

Natomiast przesada jest zła w każdej dziedzinie i faktycznie nadmiar atrakcji nie jest wskazany.
AleksanderDumala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 21:01   #39
fabusel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 18
Dot.: POKAZ ILUZJI na weselu?

Czego to ludzie nie wymyślą, żeby się pokazać... Serio ktoś takie rzeczy robi?
fabusel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 10:09   #40
Under Your Skin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 137
Dot.: POKAZ ILUZJI na weselu?

Widze, że wiekosc z was wspomina o nadmiarze atrakcji na weselu. Zgadzam sie, że nadmiar jest zły. Np. gdy ktoś ma oczepiny, fotobudke, lampiony, zabawy/konkursy, a do tego jeszcze pokaz iluzji.
Ale pokaz iluzji sam w sobie, jak alternatywna np. dla oczepin, z pominięciem innym atrakcji typu zumba czy fotobudka jest jak najbardziej ok
Padały tez słowa, że taki wystep kojarzy wam sie z cyrkiem. Kiedy ostatnio byliscie w cyrku? Widzieliscie iluzjonistę w cyrku? Chyba tylko w tv, w programwach zagranicznych
Teraz coraz więcej iluzjonistow występuje w talent show i pokazy iluzji są coraz bardziej popularne jako forma atrakcji na kazdą okazję Nie ma to nic wspołnego z cyrkiem, przecinaniem na poł itd. Na weselu prezentowane są inne numery.
Pamiętam miny gosci i mamy panny młodej, gdy widzieli numer ze znikającą obrączką

Dla mnie bezsensowne jest puszczanie lampionow (zapewne niejeden z nich może spowodować pożar czy coś uszkodzić) czy puszczanie gołębi po wyjsciu z koscioła (zwierzęta to nie zabawki). Podsumowując - co kto lubi
Under Your Skin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 08:45   #41
SchwarzOhneZucker
Raczkowanie
 
Avatar SchwarzOhneZucker
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 116
Dot.: POKAZ ILUZJI na weselu?

Jeśli taki pokaz nie trwałby zbyt długo, to w sumie ok. Zależy też, ile coś takiego kosztuje. Bo jeśli bardzo dużo, to jednak wolałabym postawić na inną atrakcję dla gości. Wiecie co na przykład sprawiło gościom największą radość na jednym z wesel, na którym byłam? Urządzenie do puszczania baniek mydlanych
SchwarzOhneZucker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-09 09:45:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.