Praca w OBI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-27, 09:14   #1
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358

Praca w OBI


Witam, mam kilka pytań co do pracy w OBI, może ktoś się tutaj znajdzie, kto mógłby mi na nie odpowiedzieć
Na końcu tego roku skończę 21 lat, nigdy wcześniej nigdzie nie pracowałam, niedawno w moim mieście pojawiło się OBI (w sumie w wakacje zeszłego roku) i teraz chciałabym zacząć swoją pierwszą pracę właśnie tam. Problem w tym, że nie mam żadnego doświadczenia, czy to stanowi duży problem? Od razu mówię, że nie mam zamiaru pracować na kasie, bardziej interesują mnie jakieś działy sklepu, pomoc klientom, rozpakowanie towaru, coś takiego. Czy mają tam wybór czy zanosi się CV i wrzucają Cię tam gdzie chcą? i jak wygląda sprawa z etatem? Oczywiście nic nie robię całe dnie, nie studiuję, bo po prostu chcę teraz pracować, mam dziwną sytuację trochę... więc praca na pełny etat byłaby dla mnie idealna.
MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 09:30   #2
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Praca w OBI

Pracuje w punkcie kredytowym pewnego banku , i mój punkt mieści się w Obi , więc mogę co nieco Ci podpowiedzieć.
Podejdź do informacji w Obi i poproś o formularz do przyjęcia do pracy, w domu sobie wypełniasz ten formularz, zaznaczasz jaka praca na jakim stanowisku Cię interesuje itd podaje się też oczekiwanie zarobki o ile dobrze pamiętam , i potem razem z CV zanosisz do informacji i czekasz na zaproszenie na rozmowę. Tu w Obi pracują ludzie w takim wieku , więc nie martw się , szanse masz napewno Z tego co wiem w Obi przyjmują tylko na cały etat, chyba , że rencistów i emerytów wtedy jest szansa chyba na 3/4 czy 1/2. Z tego co się jeszcze orientuje są chyba 4 zmiany np od 8 do 16, 10 do 18 itd (ale to tez chyba zależy od godzin otwarcia sklepu , ten ''mój'' jest czynny od 8 do 21)
Pozdrawiam
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012

Edytowane przez jlys
Czas edycji: 2011-04-27 o 09:32
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 10:32   #3
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Praca w OBI

Cytat:
Napisane przez jlys Pokaż wiadomość
Pracuje w punkcie kredytowym pewnego banku , i mój punkt mieści się w Obi , więc mogę co nieco Ci podpowiedzieć.
Podejdź do informacji w Obi i poproś o formularz do przyjęcia do pracy, w domu sobie wypełniasz ten formularz, zaznaczasz jaka praca na jakim stanowisku Cię interesuje itd podaje się też oczekiwanie zarobki o ile dobrze pamiętam , i potem razem z CV zanosisz do informacji i czekasz na zaproszenie na rozmowę. Tu w Obi pracują ludzie w takim wieku , więc nie martw się , szanse masz napewno Z tego co wiem w Obi przyjmują tylko na cały etat, chyba , że rencistów i emerytów wtedy jest szansa chyba na 3/4 czy 1/2. Z tego co się jeszcze orientuje są chyba 4 zmiany np od 8 do 16, 10 do 18 itd (ale to tez chyba zależy od godzin otwarcia sklepu , ten ''mój'' jest czynny od 8 do 21)
Pozdrawiam

dziękuję bardzo za odpowiedź, bardzo mi pomogła! to lecę po formularz tylko zapytam czy u mnie jeszcze w ogóle kogoś przymują
MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 11:34   #4
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Praca w OBI

Nie ma za co Z tego co wiem , oni zatrudniają nowe osoby , gdy jakieś miejsce sie zwolni itd , więc warto zapytać czy może teraz kogoś potrzebują itd
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 15:08   #5
kingelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 18
Dot.: Praca w OBI

ODŚWIEŻAM WĄTEK ja tez chcę zacząć pracę w OBI w wakacje w dziale obsługi klienta. Zrobiłam szybki research w internecie i np na Goworku opinie sa takie sobie: http://tim.pe/4dy Może jest tu ktoś kto aktualnie tam pracuje i mi pomoże? interesują mnie zarobki, typ umowy i krótki opis jak wygląda sama praca i jej warunki dzięki!
kingelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-11 16:08:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.