TOP MODEL - Zostań modelką - część IV - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-18, 20:44   #1381
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez tarisi Pokaż wiadomość
Ta finałowa czternastka to jakaś żenada. W przeciętnym polskim mieście znajdziesz ładniejsze dziewczyny.
A oni wybierali z całej Polski.
Top model to nie wybory Miss modelka nie musi być ładna, a charakterystyczną.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Ja Kibicuje Franciszkowi, fajny chłopak. Ten 17 letni blondyn wyszedł moim zdaniem słabo na zdjęciu. Podobnie jak ta sesja pociągowa to uważam że lepiej wyszła ta druga dziewczyna niż ta od raka. Ale oczywiście drama do końca, dziewczyna w niebieskiej juz wiedziała że jest przegrana i tylko patrzyła na tą Anię (?) az oglosza że przechodzi. Wkurza że znowu to samo co zawsze, faworyci od początku są forsowani nawet jak wypadają słabo.

Na szczęście odpadła ta od dziobka

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 20:46   #1382
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Na szczęście odpadła ta od dziobka

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
A właśnie, też się ucieszyłam Ciągle z tą miną chodziła, nawet jak ją pokazali w pociągu to dzióbek był
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 23:11   #1383
tarisi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 273
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Przecież to nie jest konkurs piękności
Właśnie w tych konkursach piękności (tak zwane miss) są mniejsze wymagania odnośnie urody, niż na castingach modelek.
Ostatni konkurs Miss Nastolatek wygrała 14 latka, która ma figurę modelki. Zarówno wzrost odpowiedni jak i cała sylwetka.
Wniosek jest taki, że wygląd modelki to właśnie zazwyczaj wzór piękna.
Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Top model to nie wybory Miss modelka nie musi być ładna, a charakterystyczną.
Modelka musi być ładna ( i to bardziej ładna od Miss), ale trzeba pamiętać że słowo "ładna" nie dla każdego oznacza to samo.
Na castingach (tych normalnych) bierze się pod uwagę nie tylko wzrost, ale szczególnie proporcje i to zarówno odnośnie twarzy jak i całej sylwetki. Modelka nie może mieć nieproporcjonalnej, niekształtnej twarzy czy reszty ciała.
Oczywiście często poszukuje się charakterystycznego wyglądu (na przykład mogą wybrać piegowatą dziewczynę), ale i tak muszą być ładne, gdy mowa o twarzy i sylwetce.

Edytowane przez tarisi
Czas edycji: 2018-09-18 o 23:13
tarisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 00:04   #1384
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Moim zdaniem to i tak jest tylko show dla potrzeby show, nie ma co dopatrywać się tutaj jakiejś high fashion. Sorry, ale jakoś żadna z edycji nie wyłoniła nikogo, kto liczyłby się w świecie mody (i nie o pokazy Baczyńskiej mi chodzi) Zresztą teraz liczą się przede wszystkim tzw. "plecy" - patrz rodzeństwo Hadid, Kendall Jenner, Lily Rose Depp itd. Gdzie te czasy, gdy na topie była Evangelista, Schiffer, Crawford, Campbell, Turlington, Herzigova, Auermann, Mulder, Patitz...


To se ne vrati, niestety
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 00:21   #1385
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to i tak jest tylko show dla potrzeby show, nie ma co dopatrywać się tutaj jakiejś high fashion. Sorry, ale jakoś żadna z edycji nie wyłoniła nikogo, kto liczyłby się w świecie mody (i nie o pokazy Baczyńskiej mi chodzi) Zresztą teraz liczą się przede wszystkim tzw. "plecy" - patrz rodzeństwo Hadid, Kendall Jenner, Lily Rose Depp itd. Gdzie te czasy, gdy na topie była Evangelista, Schiffer, Crawford, Campbell, Turlington, Herzigova, Auermann, Mulder, Patitz...


To se ne vrati, niestety
Oczywiście, że tak, tylko jurorzy podobno lubią ludzi hf, jak przychodzi dziewczyna a'la miss czy Playboy, to jej zwykle mówią, że nie na modelkę. A najlepszy jest Tyszka co w każdej edycji mówi: 'jak popracuje nad sylwetką, to za parę lat będzie modelem znanym na całym świecie'. XD

Wszyscy o tym wiemy, ale z jakiegoś powodu wszyscy z TM mowią jakiej to kariery nie zrobili uczestnicy. Tylko no właśnie: którzy? Żaden uczestnik nie zrobił wielkiego pokazu, większość albo nie ma nic wspólnego z modelingiem, albo ma kontrakty z jakimiś podrzędnymi agencjami, albo jeździ do Chin i to jest ten top model.

Zresztą nie ma się co dziwić, program w żaden sposób nie przygotowywuje do tej pracy. Co z tego, że nakręcą jak Sokolowska pół godzinki ćwiczy z nimi chodzenie albo jak Tyszka czy Woliński rzucą jakimś tekstem 'wyglądasz jak dziewczyna z reklamy margaryny'. Ci ludzie jeżeli w ogóle chcą iść w kierunku mody, to podpisują kontrakt z jakąś agencją i zaczynają od zera. A ich postępy są miarą tego jak się nadają i jakich ludzi bierze TM - priorytetem nigdy nie były wzrost, sylwetka czy umiejętności, co potem wychodzi po programie, kiedy brak zgłoszeń.

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Btw kogo najbardziej lubiliście we wszystkich edycjach TM? Kto był najlepszy jako model?
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 00:35   #1386
tarisi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 273
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
albo ma kontrakty z jakimiś podrzędnymi agencjami, albo jeździ do Chin i to jest ten top model.
To akurat już duży sukces.
tarisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 06:33   #1387
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez tarisi Pokaż wiadomość
Właśnie w tych konkursach piękności (tak zwane miss) są mniejsze wymagania odnośnie urody, niż na castingach modelek.
Ostatni konkurs Miss Nastolatek wygrała 14 latka, która ma figurę modelki. Zarówno wzrost odpowiedni jak i cała sylwetka.
Wniosek jest taki, że wygląd modelki to właśnie zazwyczaj wzór piękna.

Modelka musi być ładna ( i to bardziej ładna od Miss), ale trzeba pamiętać że słowo "ładna" nie dla każdego oznacza to samo.
Na castingach (tych normalnych) bierze się pod uwagę nie tylko wzrost, ale szczególnie proporcje i to zarówno odnośnie twarzy jak i całej sylwetki. Modelka nie może mieć nieproporcjonalnej, niekształtnej twarzy czy reszty ciała.
Oczywiście często poszukuje się charakterystycznego wyglądu (na przykład mogą wybrać piegowatą dziewczynę), ale i tak muszą być ładne, gdy mowa o twarzy i sylwetce.
Ja się z tym nie zgodzę. Przykładem jest chociażby Rubik czy Ambrosio która na pewno nie ma proporcjonalnej sylwetki. Daphne Groeneveld, Lily Cole, Kate Moss

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
kogo najbardziej lubiliście we wszystkich edycjach TM? Kto był najlepszy jako model?
Skoro nikt mi nie przychodzi do głowy od razu to znaczy że chyba nikogo zawsze bardziej zapamietywalam tych którzy moim zdaniem kariery nie zrobią a kurorczy uparcie pchali ich do przodu. Mam tu na myśli chociazby Olge Kaczyńska. Nie rozumiałam też fenomenu Osi.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 07:25   #1388
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Ja się z tym nie zgodzę. Przykładem jest chociażby Rubik czy Ambrosio która na pewno nie ma proporcjonalnej sylwetki. Daphne Groeneveld, Lily Cole, Kate Moss

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------


Skoro nikt mi nie przychodzi do głowy od razu to znaczy że chyba nikogo zawsze bardziej zapamietywalam tych którzy moim zdaniem kariery nie zrobią a kurorczy uparcie pchali ich do przodu. Mam tu na myśli chociazby Olge Kaczyńska. Nie rozumiałam też fenomenu Osi.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Jak dla mnie w każdej edycji były dużo lepsze osoby niż zwycięzca.
Z żadnego finału jeszcze nie byłam zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 08:02   #1389
tarisi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 273
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Ja się z tym nie zgodzę. Przykładem jest chociażby Rubik czy Ambrosio która na pewno nie ma proporcjonalnej sylwetki. Daphne Groeneveld, Lily Cole, Kate Moss
Takie informacje można przeczytać na stronach polskich agencji modelek, a oni najlepiej wiedzą jakie są wymagania. Poszukują charakterystycznego wyglądu, ale zarazem pięknego, proporcjonalnej sylwetki.
Zresztą wygląd się zmienia się wraz z wiekiem. Jako 15-16 latka możesz wyglądać idealnie, a za kilka lat niestety może to się zmienić.
tarisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 10:20   #1390
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Jak widać to co jest w wymaganiach a realia są zupełnie inne jak w życiu.

Zresztą ja i tak uważam że wiele się zmieniło i teraz agencje raczej idą w typy urody niezbyt atrakcyjne a oryginalne. Na pewno brakuje pięknych modelek z lat 90 jak wspomniana wcześniej Cindy.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 11:09   #1391
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez tarisi Pokaż wiadomość
To akurat już duży sukces.
Niby dlaczego? Do Azji jeżdżą dziewczyny uczyć się albo jak nie mają wymiarów i żadne agencje europejskie ich nie chcą, bo jest 95 w biodrach. Rynek azjatycki nie jest celem.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 11:33   #1392
tarisi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 273
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Jak widać to co jest w wymaganiach a realia są zupełnie inne jak w życiu.
Realia nie są inne, ale takie są faktyczne wymagania i tyle.
Z tym że agencji jest wiele.
Oczywiście to nie jest tak, że trzeba je spełnić w 100 procentach, bo inaczej nie masz szans na modelkę.
Zawsze są pewne tolerancje, czy chociażby inne zalety mogą przykryć pewne wady.
Poza tym chwilami są wyjątki dla osób bardzo znanych. To znaczy nie spełnia zbytnio wymagań (chociażby odnośnie wzrostu i sylwetki), ale jest modelką z powodu popularności.
Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Zresztą ja i tak uważam że wiele się zmieniło i teraz agencje raczej idą w typy urody niezbyt atrakcyjne a oryginalne. Na pewno brakuje pięknych modelek z lat 90 jak wspomniana wcześniej Cindy.
Jaki typ urody jest dla ciebie atrakcyjny?
Możesz dla ciebie to słowo oznacza co innego.
Zresztą oryginalność i atrakcyjność może iść w parze.
Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Niby dlaczego? Do Azji jeżdżą dziewczyny uczyć się albo jak nie mają wymiarów i żadne agencje europejskie ich nie chcą, bo jest 95 w biodrach. Rynek azjatycki nie jest celem.
Nie wiem dlaczego uważasz, że rynek azjatycki ma mniejsze wymagania. To oczywista nieprawda.
Mniejsze wymagania, to mają, ale odnośnie wieku, bo tam wystarczy 14 lat. Odnośnie wzrostu często również, ale to wiadomo dlaczego.
Dlatego właśnie często te poniżej 16 lat pracują w Chinach lub w Japonii. Oczywiście mowa o wybiegu.
tarisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 11:59   #1393
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez tarisi Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego uważasz, że rynek azjatycki ma mniejsze wymagania. To oczywista nieprawda.
Mniejsze wymagania, to mają, ale odnośnie wieku, bo tam wystarczy 14 lat. Odnośnie wzrostu często również, ale to wiadomo dlaczego.
Dlatego właśnie często te poniżej 16 lat pracują w Chinach lub w Japonii. Oczywiście mowa o wybiegu.
No właśnie, dziewczyna 172-173 i z paroma dodatkowymi cm w biodrach nie ma szans na wybieg na fashion weeku w Stanach czy Europie czy po prostu na wybiegu znanego domu mody. W Azji ma. Ale to nie jest taki prestiż jak wyżej wspomniane osiągnięcia. Fajnie jak 15-latka tam jeździ, żeby się uczyć, a jak podrośnie i zdobędzie umiejętności to pójdzie w Europie czy Stanach. Ale jeżeli to jest pełnoletnia dziewczyna, która niby robi karierę (o czym cały czas gadała Krupa i reszta), a po prostu pojechała na kontrakt do Japonii, no to sorry.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 17:33   #1394
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez tarisi Pokaż wiadomość
.

Jaki typ urody jest dla ciebie atrakcyjny?
Możesz dla ciebie to słowo oznacza co innego.
Zresztą oryginalność i atrakcyjność może wybiegu.
Podaj mi przykład modelki o której Ty uważasz że spełnia wymogi o których piszesz to Ci napisze czy moim zdaniem jest atrakcyjna i proporcjonalna

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 21:03   #1395
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
No właśnie, dziewczyna 172-173 i z paroma dodatkowymi cm w biodrach nie ma szans na wybieg na fashion weeku w Stanach czy Europie czy po prostu na wybiegu znanego domu mody. W Azji ma. Ale to nie jest taki prestiż jak wyżej wspomniane osiągnięcia. Fajnie jak 15-latka tam jeździ, żeby się uczyć, a jak podrośnie i zdobędzie umiejętności to pójdzie w Europie czy Stanach. Ale jeżeli to jest pełnoletnia dziewczyna, która niby robi karierę (o czym cały czas gadała Krupa i reszta), a po prostu pojechała na kontrakt do Japonii, no to sorry.
A ty uważasz, że w tej Japonii to nie płacą czy co? xd
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 21:07   #1396
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
A ty uważasz, że w tej Japonii to nie płacą czy co? xd
Uważam, że rynek azjatycki nie jest celem jeżeli ktoś chce robić karierę modela/modelki.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 08:44   #1397
tarisi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 273
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
No właśnie, dziewczyna 172-173 i z paroma dodatkowymi cm w biodrach nie ma szans na wybieg na fashion weeku w Stanach czy Europie czy po prostu na wybiegu znanego domu mody.
W Azji ma.
W Azji też są normy, bo przeciętnych dziewczyn to oni tam nie chcą.
Po prostu mogą być trochę niższe i młodsze.
Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ale to nie jest taki prestiż jak wyżej wspomniane osiągnięcia.
Zależy gdzie się trafi. Zresztą początkująca modelka cieszy się z jakiegokolwiek kontraktu.
Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ale jeżeli to jest pełnoletnia dziewczyna, która niby robi karierę (o czym cały czas gadała Krupa i reszta), a po prostu pojechała na kontrakt do Japonii, no to sorry.
Akurat Japonia to nie jest źle. Wyraźnie gorzej w Chinach.
tarisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 17:37   #1398
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez tarisi Pokaż wiadomość
W Azji też są normy, bo przeciętnych dziewczyn to oni tam nie chcą.
Po prostu mogą być trochę niższe i młodsze.

Zależy gdzie się trafi. Zresztą początkująca modelka cieszy się z jakiegokolwiek kontraktu.

Akurat Japonia to nie jest źle. Wyraźnie gorzej w Chinach.
W ogóle nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 20:40   #1399
tarisi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 273
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
W ogóle nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.
W ogóle nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi, gdyż nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
I na przyszłość jeśli masz zamiar w taki sposób odpisywać, to nie odpisuj w ogóle.

Edytowane przez tarisi
Czas edycji: 2018-09-20 o 20:41
tarisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-20, 20:52   #1400
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Napisałam, że denerwuje mnie to, że mówi się o sukcesie Pisarek, która robi karierę na całym świecie, a jeździ po Azji. A Ty mi piszesz, że to nie tak, że w Azji nie ma żadnych wymogów i że to daje satysfakcję. Mówimy o zupełnie innych rzeczach
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 22:50   #1401
tarisi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 273
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Napisałam, że denerwuje mnie to, że mówi się o sukcesie Pisarek, która robi karierę na całym świecie, a jeździ po Azji. A Ty mi piszesz, że to nie tak, że w Azji nie ma żadnych wymogów i że to daje satysfakcję. Mówimy o zupełnie innych rzeczach
No właśnie chodzi o to, że modelka pracująca w Azji to żadna ujma, a z twoich wypowiedzi wynika, jakby takie modelki były gorsze, że pracują w Azji, a nie w Europie.
Gdyby każda modelka z Top Model, a przynajmniej finalistki osiągnęły taki sukces jak Pisarek, to byłoby wprost rewelacyjnie.
tarisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 09:30   #1402
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez tarisi Pokaż wiadomość
No właśnie chodzi o to, że modelka pracująca w Azji to żadna ujma, a z twoich wypowiedzi wynika, jakby takie modelki były gorsze, że pracują w Azji, a nie w Europie.
Gdyby każda modelka z Top Model, a przynajmniej finalistki osiągnęły taki sukces jak Pisarek, to byłoby wprost rewelacyjnie.
Napisałam, że jury mówi nieprawdę, a nie, że Pisarek nic nie osiągnęła, ale jest dopiero na początku swojej drogi, więc nie robi światowej kariery. Nie wiem skąd wziąłeś to, że wg mnie niby nic nie osiągnęła.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 20:46   #1403
DragonFly88
Raczkowanie
 
Avatar DragonFly88
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 434
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Dom modelek to ten sam dom co w Pułapce super jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Jakoś to będzie, bo jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było."

DragonFly88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 22:53   #1404
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez DragonFly88 Pokaż wiadomość
Dom modelek to ten sam dom co w Pułapce super jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Tez to zauwazylam. Dom idealny
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 23:19   #1405
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Matko, jak mnie już denerwuje ta niska dziewczyna, której ufarbowali włosy na rudo. Ciagle opowiada jaka to jest inna, wyjątkowa, płateczek śniegu normalnie. A ta histeria przy metamorfozie jakby ją co najmniej na łyso ścinali.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 00:09   #1406
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Mnie absolutnie zabiła reklama Neonail

Zdziwił mnie werdykt oraz to jak wielu chamskich ludzi jest w 14

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:19 ----------

A i zapomniałam, że bardzo pozytywnie podczas sesji zaskoczyła mnie Kasia. A po metamorfozie wygląda cudownie, tak jak nie jestem fanką grzywek, tak jej to strasznie pasuje. Natomiast minus za to pobłażliwe spojrzenie na rudą w trakcie metamorfoz. Gdyby mi ścięli włosy na krótko, przefarbowali na zielono, platynę albo rudy, to też bym nie była zadowolona. Tak samo ten Michał, łatwo jemu mówić, bo jego metamorfoza polegała na spryskaniu włosów lakierem. Ja wiem, że włosy odrosną, po programie dziewczyna może wrócić do naturalnego koloru, ale wydaje mi się, że większość młodych, pięknych dziewczyn z długimi, zadbanymi włosami zapuszczanymi latami chciałaby zachować ten atut, a nie obcinać włosy po spaleniu rozjaśniaczem czy zapuszczać przez następne kilka lat. Jakby mnie chcieli ściąć jak Olę z 6 edycji to zrezygnowałabym (chociaż nigdy nie wylądowałabym w TM). Tak samo jeśli chcieliby zniszczyć moje włosy rozjaśniaczem. Tym bardziej, że to w żaden sposób nie gwarantuje Ci zostania w programie.

Tyle chamstwa w tym odcinku, że większość uczestników kompletnie nie zyskała mojej sympatii (chociaż mimo to faktycznie niektórzy fajnie pracowali).

Kogo typujecie do odpadnięcia za tydzień? Moim zdaniem szybko wyleci Sophie z bratem, Żaklina w pewnym momencie również (ale jeszcze nie teraz), Daria raczej też za kilka tygodni, zresztą na fashion week jej po prostu nie wezmą, nie ma szans na żaden pokaz. Franciszka też wywalą. W 5 zostaną moim zdaniem: Ania, Oliwia (jeżeli któraś z nich odpadnie wcześniej, to Piróg jedną z nich przywróci), Hubert (nawet jeśli odpadnie wcześniej, to będą go długo trzymać, bo chłopak ewidentnie lubi komuś podokuczać), Michał i Piotr/Magda/Kasia.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 05:56   #1407
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

A powiedzcie, to teraz taka norma wśród nastolatków, żeby takim religijno-nawiedzoną moralnością operować jak ten Hubert? Sam próbował koleżance nogę podstawić, żeby zawaliła zadanie a sam na nią nadawał, że "świadczy fałszywe świadectwo"... To od tej religii przez 5h tygodniowo od przedszkola?


No i ten cały Szymon nie lepszy. niby religijny i jaka wiara jest ważna, ale on jest wybredny i mimo że na brak zainteresowanych nie narzeka, to on jeszcze nie znalazł swojego ideału dziewczyny, która ma być jednocześnie wulgarna i delikatna. WTF???
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 11:42   #1408
Ebba_M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 56
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

To jest dom z "Pułapki"? W ogóle tego nie zauważyłam
Nie rozumiem, dlaczego przepuścili do programu tę Sophie. Ona się w ogóle nie nadaje (jeśli chodzi o wymiary). Jest zbyt masywna.

Tzn. pewnie ją wzięli, żeby było coś "ciekawego", rodzeństwo, rywalizacja między nimi, łzy kiedy jedno z nich odpadnie. Ale głupie podejście.Powinni ją wywalić, a nie Julię, która znacznie bardziej się nadaje na modelkę, a nawet nie dali jej szansy się jakoś rozwinąć.
Ebba_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 12:40   #1409
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
No i ten cały Szymon nie lepszy. niby religijny i jaka wiara jest ważna, ale on jest wybredny i mimo że na brak zainteresowanych nie narzeka, to on jeszcze nie znalazł swojego ideału dziewczyny, która ma być jednocześnie wulgarna i delikatna. WTF???
Szymon to dla mnie w ogóle jest porażka. Na boot campie też cały czas gadał jak to on lubi brunetki, które 'mają trochę więcej ciała' i w ogóle mam wrażenie, że przyszedł do programu szukać dziewczyny albo żeby stać się 'sławnym' i ją znaleźć.

Cytat:
Napisane przez Ebba_M Pokaż wiadomość
Tzn. pewnie ją wzięli, żeby było coś "ciekawego", rodzeństwo, rywalizacja między nimi, łzy kiedy jedno z nich odpadnie. Ale głupie podejście.Powinni ją wywalić, a nie Julię, która znacznie bardziej się nadaje na modelkę, a nawet nie dali jej szansy się jakoś rozwinąć.
Też mnie to zdziwiło, bo Julia ma jedne z najlepszych warunków ze wszystkich uczestników - ma odpowiedni wzrost, idealną sylwetkę, jest młoda, fotogeniczna i widać, że na sesjach coś proponuje (chociaż Kasia faktycznie lepiej zrobiła tę sesję). Ale przede wszystkim - myślałam, że jej nie wywalą, bo niby ma ten 'konflikt' z Natalią bardzo nagłaśniany (i pewnie rozdmuchany), myślałam, że będą chcieli długo na tym jechać. Myślałam właśnie, że odpadnie Szymon, Sophie albo Franciszek. Chociaż w momencie gdy Piróg się przyczepił do tego, że przysypiała czekając na sesję pewnie parę godzin i zrobili z tego wielki problem, to można się było domyślić, że będzie zagrożona.

Mnie w tej edycji trochę irytuje grupka dziewczyn, które na każdym kroku podkreślają, że mają silną osobowość, rockowy charakter, nie ocenia się książki po okładce, a pod tym kryje się zupełny brak osobowości, płacz przy delikatnym podcięciu włosów czy jakiejkolwiek krytyce.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 14:42   #1410
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

O razu widać kogo Piróg nie lubi, w każdym programie ma kogoś kogo gnoi. Hubert - ciekawe czy karzą mu to robić czy sam z siebie jest takim dup...m

Krupa jakie aktorstwo przy podcinaniu włosów jednej z dziewczyn, że "ojej nie mogę patrzeć co ci robią!" żeby tylko dziewczyna "pękła"

Więcej żenad nie pamiętam ale z pewnością jeszcze jakieś były.

Ładnie wypadła ta dziewczyna z zarysowana szczęką, widać jej osobowość, jej koleżanka blondynka również.

Oliwii pewnie nie wybrałabym do wygranej ale dobrze odpowiedziała Hubertowi.

Szymon i Sophie(?) no jakoś ich nie widzę w modelingu, nie te proporcje, Sophie ma jedną - sympatyczną - twarz, ale wydaje się na modeling za "duża" jeśli wziąć pod uwagę że potrzebują szczupłych dziewczyn. Za to będzie ich można odrzucić bo "nie schudłaś" ( że też o biodrach nie wspominają ).
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-22 14:49:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.