Drobne ciałem, wielkie duchem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-11, 20:13   #31
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Cytat:
Napisane przez 22kasiunia Pokaż wiadomość
widzisz samo jak Agusia....była zrozpaczona i załamana a teraz jest szczęśliwa
'

wlasnie
sama rozpaczalam tyle razy ... A tego kwiatu to pol swiatu
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 20:20   #32
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Ja tam za bibi się nie wypowiadam, ale ona już jest ze swoim kilka lat. Więc to nie takie chop siup.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 20:24   #33
22kasiunia
Rozeznanie
 
Avatar 22kasiunia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: @@@@@
Wiadomości: 692
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

wiem wiem ze nie jest łatwo, ja nie chce nic narzucać bo każdy ma swoja życie i ja bym tez nie chciała aby ktoś za mnie decydował....ja miałam w życiu dużo chłopaków zanim znalazłam tego jedynego, nie powiem ze sie nie kłócimy bo to normalne ale nie wyobrażam sobie życia bez niego....patrze na innych facetów i patrze na mojego i wiem ze inni nie mają tego co ma mój TZ
__________________
Szczęśliwa Żonka
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007061601801830.png

Aparatka góra i dół 06.05.2009 ))
22kasiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 20:27   #34
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ja tam za bibi się nie wypowiadam, ale ona już jest ze swoim kilka lat. Więc to nie takie chop siup.

hmmm...
no to troche ciezko tak ot tak rzucic i zaprzepascic.
Moze ten drugi to tylko fascynacja..

Ale to juz tylko serduszko bibusi wie co czuje "
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 20:34   #35
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Bibuś,
sytuacja jest dość skomplikowana i jak to mówią, serce nie sługa...
Nie możemy radzić co masz zrobić w takiej sytuacji, bo musiałybyśmy być Tobą, 24 h/dobę
Jedyna rada ode mnie, to:
słuchaj swojego serca z taką samą siłą jak rozsądku

Jeśli serce i rozsądek wskażą na to samo, wtedy będziesz miała jasność sytuacji, ale tylko Ty jesteś w stanie to ocenić. Żadnej decyzji nie popełniaj pochopnie.
Życzę niech serce i rozsądek idą w parze
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 20:43   #36
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Ja wyznaję zasadę, że związek bez kłótni nie to związek. Nie mogła bym tak nie wiem... nie gadać do siebie 3 dni. Ja się wydrę,m powiem co myślę itp. a potem mi przechodzi
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 20:49   #37
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ja wyznaję zasadę, że związek bez kłótni nie to związek. Nie mogła bym tak nie wiem... nie gadać do siebie 3 dni. Ja się wydrę,m powiem co myślę itp. a potem mi przechodzi

tez tak mam

pokrzyczymy, poklocimy sie czasami, ale potem jest ok
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 20:53   #38
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Napiszcie od razu, że po prostu bardziej od kłócenia uwielbiacie się "godzić".... i po to te kłótnie
Ja się tam wolę "godzić" bez kłócenia...
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 21:02   #39
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Napiszcie od razu, że po prostu bardziej od kłócenia uwielbiacie się "godzić".... i po to te kłótnie
Ja się tam wolę "godzić" bez kłócenia...
nie no... nie lubie sie klocic ...

ale po prostu jak sie poprztykamy, i potem na spokojnie omowimy problem, wiemy co nie tak, podejdziemy do tego z dystansem jak ochloniemy; spojrzymy sobie w oczy, przytulimy sie i zlosc mija hehe
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 21:09   #40
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Ja tam się uwielbiam kłócić. Może nie tyle z Szefem Ile uwielbiam takie potyczki słowne. Nati coś o tym wie. ALEEE godzenie... hm... no nie powiem.. czasem bywało przyjemnie
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 21:10   #41
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Czyli sedno sprawy zostało wyjaśnione...
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 21:14   #42
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Powiedzmy że tak
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 22:28   #43
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Jako, iż nikt nie ma ochoty na zażartą konwersację z moją osobą w związku z tym opuszczam Was ozięble....... <foch>



ale tylko dzisiaj

Bo już mi się język plącze ze zmęczenia od klepania w klawiaturkę i mówię mojemu Teżecikowi, że zjadłabym "płatek z mleczkami"
Boszszsz....Viruś idź już spać kochana....

Idę, dobranoc pchły na noc

Tylko jeszcze zjem mój płatek z mleczkami


Acha, woli ścisłości NIC NIE PIŁAM, co byście mnie jutro znowu nie zbeształy
Tak miałam ochotę głupio pogadać...


Już nie grzeszę więcej.
Amen
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 08:12   #44
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ja wyznaję zasadę, że związek bez kłótni nie to związek. Nie mogła bym tak nie wiem... nie gadać do siebie 3 dni. Ja się wydrę,m powiem co myślę itp. a potem mi przechodzi
Pewnie, że tak
Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ja tam się uwielbiam kłócić. Może nie tyle z Szefem Ile uwielbiam takie potyczki słowne. Nati coś o tym wie. ALEEE godzenie... hm... no nie powiem.. czasem bywało przyjemnie
a wie, wie byli powiem wam pomocna bardzo jestw takich sprawach

Dziewczyny ale sie zdenerwowałam! Tzn. troche mi sie przykro zrobiło, pisała do mnie wczoraj na gg koleżanka z LO, studiuje teraz w Lublinie i nie widziałysmy sie od matur, bo mieszka tez kilkadziesiąt km ode mnie... i pisze, że będzie jutro w Rz., że dzwoniła do A. (taka moja też bardzo dobra koleżanka z lo) i , że A. miała sie do mnie odezwać i mi wszystko poweidzieć co i jak. I co? Nic nie raczyła napisać! A pewne jest, że była na gg, zreszta telefon tez zna więc mogłaby zadzwonić...
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 09:03   #45
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Witam

oj Nati... no to nie zachowała się ona jak koleżanka ( szczególnie dobra)
ja nie mam koleżanek, przyjaciółek itp.. i jest dobrze.. jakoś nigdy nie dogadywałam się na tyle z dziewczynami zeby uznac je za swoje przyjaciółki. Zdecydowanie lepiej rozmawia mi się z mężczyznami...tak bardziej konkretnie, zreszta wychowałam się wśród samych mężczyzn wiec pewnie dlatego
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 09:46   #46
22kasiunia
Rozeznanie
 
Avatar 22kasiunia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: @@@@@
Wiadomości: 692
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Nikita ja mam to samo, chciałabym mieć jakaś koleżanka dobra bo jak gdzieś wychodzę z mężem to idzie mój brat, kuzyn i siedze z nimi sama hehe ciekawe co sobie ludzie myślą ale jak miałam jakaś koleżankę to ciągle mi rogi doprawiała i wolałam jej nie miec....
__________________
Szczęśliwa Żonka
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007061601801830.png

Aparatka góra i dół 06.05.2009 ))
22kasiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 10:11   #47
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

hmm.. ja jakoś z koleżankami się nie dogaduje.. no bo o czym? ciuchy, kosmetyki i zakupy odpadają bo mnie to nudzi, filmy oglądam głównie męskie , kocham komputer i wszytsko z nim związane,wieczorem grywam w Call of Duty czy trackmanie... czytam mase kryminalów albo SF, uwielbiam szybką jazdę samochodem i na motorze... jakoś nie znalazłam żadnej dziewczyny o podobnych zainteresowaniach -to bardziej typowe dla mężczyzn.

ale myślę, ze moze było by fajnie miec przyjaciółkę płci żenskiej ( choc nie mam porównania) która by mnie doprowadzała do kobiecego pionu
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 10:48   #48
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Cytat:
Napisane przez 22kasiunia Pokaż wiadomość
wow to bierz sie za niego......jak twoj TZ cie wkurza to moze warto to zmienic
o ty diablico

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
bibuś
no no to niezle może coś z tegO bedzie skorO tak na Ciebie ten facet działa,nie poddaje się i walczy o Ciebie ;] chyba niezle zabujany musi być w Tobie

a pamientacie o tym chłopaQ co wtedy do niegO do domQ poszłam ?
a wiec cały czas do mnie pisze na gg ;] ciągle chce się spotkać a ja go spławiam ... on chciałby czegoś wiecej,a ja nie jestem gotowa na związek,jeszcze za wcześnie ...
no działa działa,
cholera noooo !

A co do twojego adoratora, to nie musisz sie pakowac od razu w zwiazek. nie dziwie sie, ze nie masz ochoty po przejsciach jakie zapewnil ci twoj ex.
ale moze to byc taka znajomosc ze sie czasem spotkanie, pojdziecie do kina czy na spacer. nie musi byc odrazu zwiazek, poprostu mila znajomosc ktora moze kiedys...

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość

Bii Fajnie że się LEJDIS podobał, a co do tego kolesia, w sumie chyba dobrze że odmówiłaś, bo to by była swego rodzaju forma oszukania TŻta, który pewnie z resztą nieźle by się wkurzył za to A ty sama co czujesz?
No własne, nie chce go juz oszukiwac. I tak swoje ze mna przeszedł..i przehcodzi nadal :P
ale to takie skomplikowane

a co czuje nie wiem,
wydaje mi sie ze topoprostu krotkotrwala fascynacja

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Anitko ja bym obstawiała że to ex którego krew zalewa teraz
Ja tez! Ja tez!
jestem pewna !!

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
a ile jestes ze swoim Tż??
sluchaj; skoro sie wahasz co robic, to moze nie jest 'to' co teraz z twoim facetem obecnym jest, bo gdyby bylo to nie pislabys ze tamten cie kreci itd takze chemie zauwazam

ty musisz sie zastanowic co do T czujesz i cy warto to skonczyc dla innej znajomosci
jestesmy 6,5 roku ze sobą.
Kawał czasu... nie łatwo tak sie poprostu odciac od tego.

z reszta jak to mowi moja przyjaciolka, srednio co pol roku pojawia sie jakis adorator-amator i maci mi w głowie. skad oni sie biorą?

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ja tam za bibi się nie wypowiadam, ale ona już jest ze swoim kilka lat. Więc to nie takie chop siup.
no właśnie... heh

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
hmmm...
no to troche ciezko tak ot tak rzucic i zaprzepascic.
Moze ten drugi to tylko fascynacja..

Ale to juz tylko serduszko bibusi wie co czuje "
Napewno. wlasnie fascynacja,ale kurde on mnie juz 3ci raz fascynuje to jego 3cie podejscie.. hehe wytrwały

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Bibuś,
sytuacja jest dość skomplikowana i jak to mówią, serce nie sługa...
Nie możemy radzić co masz zrobić w takiej sytuacji, bo musiałybyśmy być Tobą, 24 h/dobę
Jedyna rada ode mnie, to:
słuchaj swojego serca z taką samą siłą jak rozsądku
Jeśli serce i rozsądek wskażą na to samo, wtedy będziesz miała jasność sytuacji, ale tylko Ty jesteś w stanie to ocenić. Żadnej decyzji nie popełniaj pochopnie.
Życzę niech serce i rozsądek idą w parze
no i szkoda ze nie jesteście !!

ciociu virko, skad ty czerpiesz twe życiowe madrosci ?

Cytat:
Napisane przez nati360 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale sie zdenerwowałam! Tzn. troche mi sie przykro zrobiło, pisała do mnie wczoraj na gg koleżanka z LO, studiuje teraz w Lublinie i nie widziałysmy sie od matur, bo mieszka tez kilkadziesiąt km ode mnie... i pisze, że będzie jutro w Rz., że dzwoniła do A. (taka moja też bardzo dobra koleżanka z lo) i , że A. miała sie do mnie odezwać i mi wszystko poweidzieć co i jak. I co? Nic nie raczyła napisać! A pewne jest, że była na gg, zreszta telefon tez zna więc mogłaby zadzwonić...
Takie są kolezanki moja droga.
Tydzien temu dosc bolesnie przekonałam sie ze kolezanki, ktore naprawde lubiam i bylam w stosunku do nich szczera, myslalam ze faktycznie dobrze sie dogadujemy - nie sa szczere tylko bezczelnie zertuja na tym, ze jestem madra.
haha wiem, ze to zabrzmaiło pysznie i snobistycznie, no ale przyjaznily sie ze mna tylko dlatego, zajmowaly miejsca kolo siebie, zapraszaly na kawe, zebym im tlumaczyla, pomagala robila z nimi zadania...
w dniu jednego egzaminu jedna z nich pokazala swoje oblicze.
ale mam satyfakcje ze jej powiedzialam prosto w oczy. A ta, taka niby wygadana nic nie powiedziała tylko wbiła głowe w ziemie. i tak sie sknczyla nasza znajomosc z mojej strony, bo ona do mne wydzwania, pisze jakby nigdy nic...tyle ze ja nie odbieram

Takze natuś nie przejmuj sie nie ma czym, ehhh trudno dzis o prawdziwa przyjzn ;/ taka poprostu bezinteresowna...



Ja zostaje dalej ze swoim metlikiem
wiem, ze ten bumerang ( ) jest raczej kobieciarzem, imprezowiczem, fajnie mi sie z nim gada, zartuje ale na powazny zwiazek z nim to raczej chyba nie moglabym liczyć.
tyle ze ciagnie mnie do niego

z koleii z moim to mam same problemy..

eh a moze czas posinglować troche?


Niki jak wyniki ?
( o sie nawet zrymowało )
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 10:52   #49
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Witajcie

Nie odezwałam się do Was wczoraj, bo miałam kiepski nastrój, virusia wie bo wyżaliłam się jej na gg

lekarz zalecił mi usunięcie tych guzków z piersi, powiedział że to nawet nie są guzki, że nie można tak tego nazwać, są to zmiany dysplastyczne (tak jakby guzki, ale nie guzki ), są dwa, a jeden z nich urósł o 5 mm. i on zaleca to usunąć. Powiedział że to moja decyzja, ale on sugeruje usunięcie, bo po co mam to trzymać i sie stresować co 3 miesiące kontrolować, martwić się, a jak usuna to podobno już mi to nie wróci i będę spokojna.

Szczerze powiem, że jak mi to powiedział to kamień spadł mi z serca, bo tak naprawdę to chcę sie tego pozbyć raz na zawsze, ale z drugiej strony się boję Mam się zaszczepić na żółtaczkę i zgłosic do niego ustalić termin zabiegu ....

Babcia dziś ustaliła mi termin do swojego lekarza, który zajmował się jej guzkiem (usuwał go), mówią mi żebym to skonsultowała z jeszcze jednym lekarzem

lekarz mnie pocieszył, że nie będę miała blizny, jakiejś szramy, zrobią malutkie cięcie, którego podobno nie będzie nawet widać jak sie zagoi

boje się, nie wiem co myśleć ....
mówi że to nic złego, nic groźnego, a po wycięćiu pójdzie to do badania i zastanawiam się po co to będą badac skoro wczoraj był pewny, że to nie rak ani nic z tych rzeczy
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 11:00   #50
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

nati a może to Twój niedoszły teść Cię podgląda?? 46 lat...

bibi cieżko cos doradzić w Twojej sytuacji
tutaj jeteś tak długo ze swoim tż, wiem że napewno ciezko sie rozstać po tylu latach, bo to jest wielkie przywiązanie. Ale właśnie zastanów sie czy łączy Cię z nim prawdziwa miłość, czy tylko przywiązanie, bo wiem, że te dwie rzeczy są często ze soba mylone

my Ci tego nie doradzimy, tym bardziej nie znając Was osobiście (Ciebie i tż), ale rób to co podpowiada Ci serduszko , ono chyba najlepiej Ci doradzi. Ja trzymam kciuki za to abyś podjęła słuszną decyzję
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 11:11   #51
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Mam termin na prawko 31.03.2008 godz. 17:45. Chyba dobrze jak uważacie krakowianko okoliczniczki ? Zanim napisze testy (o ile zdam) i zanim wyjadę z placu (o ile wyjadę, a pewnie nie wyjadę) To powinnam być koło 18:30 najwcześniej na mieście. Może nie będzie dużego ruchu...Ehhh i tak wiem że nie zdam.

Nati co do KOLEŻANEK sama wiesz że mam mnóstwo takich, teraz najbliższy kontakt mam z dziewczyną mojego kumpla, która jest na prawde super dziewczyną i dość dobrze się rozumiemy. Powiedzmy że jak na razie to moja bardzo dobra koleżanka

Nikuś co do zabiegu, to zrozumiałe że sie boisz, ale pomyśl, że lepiej usunąć teraz póki jest malutki, niż później gdy być może urośnie i będzie trzeba robić większe nacięcia itp.

Viruś
trza było krzyczeć głośno, bo ja też miałam głupawe lekką wczoraj I też jadłam płatek z mleczkami na kolację, więc może to by był taki zbiorowy mlekowy haj

Bii
skoro wydaje Ci się że to tylko zauroczenie, to chyba nie ma sobie co głowy zawracać nie? A w sumie... odrobina szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Słuchaj serducha to najważniejsze.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 11:21   #52
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Nikuś
kazdy wycinek powiini zbadać, wiec nie przejmuj sie tym. LEpiej ze zbadają, bo mimo iz lekaz jest pewny to jak sprawdza to specjalnymi badaniami bedziesz mogla byc jeszcze spokojniejsza
Dobrze, ze ci wytną, bo po co masz przechodzic stresy co kilka mcy. A tak pozbedziesz sie tego dziadostwa raz na zawsze.
Ale babcia ma racje, skonsultuj sie jeszcze z jednym lekarzem.
Trzymam kciuki informuj nas na bieząco


co do mojej sprawy to nie wiem sama. niech sie dzieje co chce.
bede tez informowac oczywiscie
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 11:25   #53
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

byli oh jak dobrze ze nie mieszkam w Krakowie
nie no zart
powodzena !!
tylko sie nie denerwuj i nie myl prawej i lewej storny (ja caly czas myliłam )

odorbina szalenstwa nie zaszkodzila ale wiesz gorzej jak wezme za duzy kęs ;p
juz poszlalam ostatnio jak sie umawiałam z kolesiem (pisalam wam) przed wyjzdem do Anglii. i potem tylko problemy były, ale moj biedny nieswiaodmy jest tego do dzis, i moze to i lepiej bo ja tamtego traktowalam jak dobrego kolege,
kurde wlasnie czemu jak sie dziewczyna umowi z z facetem to ten zaraz na cos liczy? a nie mozna sie spotkac tak kolezensko? ja moge tak tylko z 1 kolegą..ktory jest gejem ;/
co za swiat...dziadostwooo
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 11:46   #54
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

tak w ogóle z tych nerwów to zapomniałam Wam ogromnie podziękować za słowa otuchy i za trzymanie kciuków


chcę się już tego pozbyć i zapomnieć


byli nie idź z takim nastawieniem na egzamin bo wtedy na pewno nie zdasz, wmawiaj sobie, że świetnie sobie poradzisz i zdasz

moja znajoma(w Twoim wieku) teraz niedawno zdawała i zdała za 1 razem . Bede trzymała kciuki
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 11:57   #55
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Jak już mówiłam, ja dostane nerwo-słowo-toku i zapomne gdzie jest sprzęgło
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 12:12   #56
sylwia27
Raczkowanie
 
Avatar sylwia27
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 304
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
Witajcie

Nie odezwałam się do Was wczoraj, bo miałam kiepski nastrój, virusia wie bo wyżaliłam się jej na gg

lekarz zalecił mi usunięcie tych guzków z piersi, powiedział że to nawet nie są guzki, że nie można tak tego nazwać, są to zmiany dysplastyczne (tak jakby guzki, ale nie guzki ), są dwa, a jeden z nich urósł o 5 mm. i on zaleca to usunąć. Powiedział że to moja decyzja, ale on sugeruje usunięcie, bo po co mam to trzymać i sie stresować co 3 miesiące kontrolować, martwić się, a jak usuna to podobno już mi to nie wróci i będę spokojna.

Szczerze powiem, że jak mi to powiedział to kamień spadł mi z serca, bo tak naprawdę to chcę sie tego pozbyć raz na zawsze, ale z drugiej strony się boję Mam się zaszczepić na żółtaczkę i zgłosic do niego ustalić termin zabiegu ....

Babcia dziś ustaliła mi termin do swojego lekarza, który zajmował się jej guzkiem (usuwał go), mówią mi żebym to skonsultowała z jeszcze jednym lekarzem

lekarz mnie pocieszył, że nie będę miała blizny, jakiejś szramy, zrobią malutkie cięcie, którego podobno nie będzie nawet widać jak sie zagoi

boje się, nie wiem co myśleć ....
mówi że to nic złego, nic groźnego, a po wycięćiu pójdzie to do badania i zastanawiam się po co to będą badac skoro wczoraj był pewny, że to nie rak ani nic z tych rzeczy
Kochana, wiem, że się bardzo denerwujesz, ale to co usłyszałaś od lekarza, to tak naprawdę dobra wiadomość. Najważniejsze, że to nic groźnego. Usuną i będziesz miała z głowy i nie będziesz się przejmować, że może coś tak hodujesz. Ja miałam takie paskudne znamię, które lekarz od razu nazwał czerniakiem i miałam do wyboru, albo radykalną operację razem z mięśniem, albo mniejsze cięcie, wyniki i ewentulanie w razie potrzeby dodatkowy zabieg. Zdecydowałam sie na to pierwsze, a jak się później okazało, to nie było aż tak groźne, jak wygladało. Ale nie żałuję, że mi to wywalili w całości. Nawet mimo tego, że mam teraz paskudną bliznę na brzuchu, ale przynajmniej jestem pewna, że nic tam nie zostało i nie rośnie.
Na pewno to nic przyjemnego, ale zobaczysz, jak ci ulży, jak już tego nie będzie. A badanie to standardowe działanie. Każda tkanka, która jest wycinana musi być zbadana, takie są przepisy i o niczym to nie świadczy, więc głowa do góry!
sylwia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 12:29   #57
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Cytat:
Napisane przez sylwia27 Pokaż wiadomość
Kochana, wiem, że się bardzo denerwujesz, ale to co usłyszałaś od lekarza, to tak naprawdę dobra wiadomość. Najważniejsze, że to nic groźnego. Usuną i będziesz miała z głowy i nie będziesz się przejmować, że może coś tak hodujesz. Ja miałam takie paskudne znamię, które lekarz od razu nazwał czerniakiem i miałam do wyboru, albo radykalną operację razem z mięśniem, albo mniejsze cięcie, wyniki i ewentulanie w razie potrzeby dodatkowy zabieg. Zdecydowałam sie na to pierwsze, a jak się później okazało, to nie było aż tak groźne, jak wygladało. Ale nie żałuję, że mi to wywalili w całości. Nawet mimo tego, że mam teraz paskudną bliznę na brzuchu, ale przynajmniej jestem pewna, że nic tam nie zostało i nie rośnie.
Na pewno to nic przyjemnego, ale zobaczysz, jak ci ulży, jak już tego nie będzie. A badanie to standardowe działanie. Każda tkanka, która jest wycinana musi być zbadana, takie są przepisy i o niczym to nie świadczy, więc głowa do góry!
sylwuś kochana dziękuję Ci z całego serca za pocieszenie, tak mi to teraz potrzebne każde dobre słowo tak mnie wzmacnia i podtrzymuje na duchu
jakby nie internet i nie WY to chyba bym oszalała w domu
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 12:33   #58
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Jak już mówiłam, ja dostane nerwo-słowo-toku i zapomne gdzie jest sprzęgło
ajj bedzie dobrze!
nawet ja zdałam ! a jezdzic nie umiem
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 13:27   #59
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
no i szkoda ze nie jesteście !!

ciociu virko, skad ty czerpiesz twe życiowe madrosci ?
Tak nam źle życzysz ...Żebyśmy to my cały czas miały takie dylematy

A mądrości?? Ja wiem czy to mądrości...
Można by to rozpatrzyć jako sumę rozumu i serca i pomnożyć to jeszcze przez doświadczenie życiowe
I wychodzą z tego takie dyrdymały, jeśli widzisz w nich mądrość, to dodatkowo jest to dla mnie bardzo mile

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
Nie odezwałam się do Was wczoraj, bo miałam kiepski nastrój, virusia wie bo wyżaliłam się jej na gg
Moje zdanie już znasz i nie będę się tu powtarzać, ale głowa do góry
Zawsze możesz na mnie liczyć

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Mam termin na prawko 31.03.2008 godz. 17:45. Chyba dobrze jak uważacie krakowianko okoliczniczki ? Zanim napisze testy (o ile zdam) i zanim wyjadę z placu (o ile wyjadę, a pewnie nie wyjadę) To powinnam być koło 18:30 najwcześniej na mieście. Może nie będzie dużego ruchu...Ehhh i tak wiem że nie zdam.
Dobrze, że wiem kiedy to nie będę wychodziła z domu
A tak na serio to pozytywne nastawienie i będę bardzo mocno trzymała kciuki

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Viruś trza było krzyczeć głośno, bo ja też miałam głupawe lekką wczoraj I też jadłam płatek z mleczkami na kolację, więc może to by był taki zbiorowy mlekowy haj
O właśnie, dobre określenie
Chociaż jedna zauważyła moją głupawkę, tyle serca w nią włożyłam. ...
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 13:37   #60
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

virka ale...ale...

ale ja lubie te Twoje dyrdymały !!

biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.