Jaka wódka\alkohol na wesele? - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-23, 10:55   #2041
Katarynka55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 14
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

polecam skoczyć na targi ślubne, tam wystawia się też producent wódki weselnej., warto obejrzeć ich butelki bo mają fajną sprawę z grawerem imion pary młodej, najbliższe są 15-go stycznia
Katarynka55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 13:06   #2042
PaniFleks
Przyczajenie
 
Avatar PaniFleks
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Hej Ja się podłączę pod temat, żeby nowego nie tworzyć. Nie lubię za bardzo wódki w formie tradycyjnej, a wychodzę z założenia, że wesele jest dla mnie a nie dla gości. Zastanawiałam się więc nad wyborem jakiegoś innego sposobu podawania shotów i przypadkowo trafiłam na takie coś http://vaporti.pl/ Mówiąc w skrócie, chodzi o shoty w formie pary… trochę mnie to zainteresowało i zastanawiam się co Wy o tym myślicie…
__________________
Cicha woda zawsze płynie głęboko.
PaniFleks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 00:14   #2043
Janna_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 269
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

My zastanawiamy się nad Chrobrym. Czy ktoś też miał?
__________________
City of stars
Just one thing everybody wants
There in the bars
And through the smokescreen of the crowded restaurants...
Janna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 21:26   #2044
rybeczka2016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 7
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

A wódkę Ogiński ktoś może miał na swoim weselu lub planuje jej zakup ? Co o niej myślicie ? butelkę ma ciekawą...czekam na opinie lub polecenie innych ciekawych...
rybeczka2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 12:44   #2045
jullkaka
Przyczajenie
 
Avatar jullkaka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 21
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Kiedy w wwie sa targi ślubne? Może będzie coś ciekawego, chętnie bym sie wybrała!
jullkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 11:17   #2046
HenryFord
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Przepraszam wszystkich ale jak widzę jakie wódki proponujecie to troche mi nie dobrze. DeLux, Żubrówka, Soplica, Sobieski? To są flaszki, z którymi czasami mi głupio iść na imprezę do kumpli, a co dopiero na weselu się tak postawić. Generalnie wolę troche dołożyć i mieć Absoluta/Finlandie niż bidować na wódce, bo to jeden z najważniejszych aspektów wesela. Pewnie kobity robią tu parcie swoim chłopom, żeby bezsensownie kasy nie wydawać i żydzić na wódce, ale tylko wam się wydaje że nikt na to nie patrzy.
HenryFord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 11:37   #2047
Piciusia
Raczkowanie
 
Avatar Piciusia
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 450
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Ja piłam Ogińskiego na weselu i polecam ogólnie w moich stronach jest teraz jedną z najchętniej kupowanych wódek my osobiście chyba zakupimy Palace

Edytowane przez Piciusia
Czas edycji: 2017-02-06 o 11:47
Piciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-06, 12:03   #2048
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Cytat:
Napisane przez HenryFord Pokaż wiadomość
Przepraszam wszystkich ale jak widzę jakie wódki proponujecie to troche mi nie dobrze. DeLux, Żubrówka, Soplica, Sobieski? To są flaszki, z którymi czasami mi głupio iść na imprezę do kumpli, a co dopiero na weselu się tak postawić. Generalnie wolę troche dołożyć i mieć Absoluta/Finlandie niż bidować na wódce, bo to jeden z najważniejszych aspektów wesela. Pewnie kobity robią tu parcie swoim chłopom, żeby bezsensownie kasy nie wydawać i żydzić na wódce, ale tylko wam się wydaje że nikt na to nie patrzy.
Dlaczego akurat winę od razu zrzucasz na kobiety ? Może to facet jest skąpcem albo po prostu ludzie lubią wódki na myśl o których robi Ci się niedobrze Tak na poważnie myślę, że głównie wybór alkoholu na wesele zależy od zasobności portfela
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 12:28   #2049
HenryFord
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Dlaczego akurat winę od razu zrzucasz na kobiety ? Może to facet jest skąpcem albo po prostu ludzie lubią wódki na myśl o których robi Ci się niedobrze Tak na poważnie myślę, że głównie wybór alkoholu na wesele zależy od zasobności portfela
Jak szukasz oszczędności wszędzie gdzie się da to OK, ale jak np. masz na weselu najtańsza możliwą wódę i zaoszczędzone dzięki temu szałowe kilka stów, ale już za sukienkę zapłacisz 3-4 tys zł, gdzie można uszyć w mniejszej miejscowości spokojnie za 1,5 tys zł to chyba coś nie tak?
A co do lubienia, to ja lubie nawet krupnik, który koszutuje w monopolu poniżej 20 zł, ale chodzi o to że jak bym na weselu taką wódę zobaczył to od razu pomyślę, że wszystko tu po taniości zrobione. Takim minimum akceptowalności dla mnie jest Pan Tadeusz, który za 22 zł można kupić, ale Żubrówka która na promocji 16 zł kosztuje to pasuje tylko do chipsów i paluszków, a nie polskiego wesela
HenryFord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 09:38   #2050
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Cytat:
Napisane przez HenryFord Pokaż wiadomość
Jak szukasz oszczędności wszędzie gdzie się da to OK, ale jak np. masz na weselu najtańsza możliwą wódę i zaoszczędzone dzięki temu szałowe kilka stów, ale już za sukienkę zapłacisz 3-4 tys zł, gdzie można uszyć w mniejszej miejscowości spokojnie za 1,5 tys zł to chyba coś nie tak?
A co do lubienia, to ja lubie nawet krupnik, który koszutuje w monopolu poniżej 20 zł, ale chodzi o to że jak bym na weselu taką wódę zobaczył to od razu pomyślę, że wszystko tu po taniości zrobione. Takim minimum akceptowalności dla mnie jest Pan Tadeusz, który za 22 zł można kupić, ale Żubrówka która na promocji 16 zł kosztuje to pasuje tylko do chipsów i paluszków, a nie polskiego wesela
Nie mówię, że popieram kupowanie najtańszych trunków (chociaż mnie osobiście to zwisa - z żadnego wesela, na jakim byłam, nie pamiętam, jaka była wódka), ale naprawdę zdziwiłabym się, jakby jakaś panna młoda zrezygnowała z wymarzonej sukni akurat dla wódki. Myślę, że jako facet po prostu trochę nie rozumiesz poziomu doniosłości tej kwestii dla kobiet. Hint: to nie jest taka prosta zależność, cena sukni w niewielkim stopniu zależy od wielkości miasta, w którym się ją kupuje.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 09:56   #2051
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Cytat:
Napisane przez HenryFord Pokaż wiadomość
Przepraszam wszystkich ale jak widzę jakie wódki proponujecie to troche mi nie dobrze. DeLux, Żubrówka, Soplica, Sobieski? To są flaszki, z którymi czasami mi głupio iść na imprezę do kumpli, a co dopiero na weselu się tak postawić. Generalnie wolę troche dołożyć i mieć Absoluta/Finlandie niż bidować na wódce, bo to jeden z najważniejszych aspektów wesela. Pewnie kobity robią tu parcie swoim chłopom, żeby bezsensownie kasy nie wydawać i żydzić na wódce, ale tylko wam się wydaje że nikt na to nie patrzy.
Finlandia/Absolut to fakt, do kumpli tez bym zaniosla,bo to żaden wydatek 1 flacha. Na weselu,nie wiem czy wiesz,kupuje sie wódke skrzynkami w n ilosciach.
Jezeli dla Ciebie wódka jest jednym z najwazniejszych aspektów wesela,to nie mam wiecej pytan.
ps byłam na weselu gdzie była Finlandia,nie stała na stołach,tylko tata Pana młodego ją oszczednie wydawał, no ale to nic,przeciez liczy się to,ze mieli Finlandie na weselu,

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Arsonist Pokaż wiadomość
Nie mówię, że popieram kupowanie najtańszych trunków (chociaż mnie osobiście to zwisa - z żadnego wesela, na jakim byłam, nie pamiętam, jaka była wódka), ale naprawdę zdziwiłabym się, jakby jakaś panna młoda zrezygnowała z wymarzonej sukni akurat dla wódki. Myślę, że jako facet po prostu trochę nie rozumiesz poziomu doniosłości tej kwestii dla kobiet. Hint: to nie jest taka prosta zależność, cena sukni w niewielkim stopniu zależy od wielkości miasta, w którym się ją kupuje.
będzie robił weselicho na 150 osób to wtedy zobaczy co ile kosztuje i nie bedzie juz wymądzania sie o to jaka wodka jest fajna a jaka be. wodke kupuje Pan Mlody,Panna mloda ogarnia jedzenie,
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!

Edytowane przez awgusta
Czas edycji: 2017-02-07 o 09:54
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 10:23   #2052
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Pan HenryFord zarejestrował się 2 dni temu tylko po to żeby podzielić się mądrymi doświadczeniami alkoholowymi.
Jakby wódka to był najważniejszy gość wesela

Ja miałam Żubrówkę i to wcale nie jest zła wódka, na niczym nie oszczędzaliśmy, na wódce też nie.
Jak ktoś sobie życzy Stumbrassa czy inną "lepszą" to proszę bardzo
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 11:26   #2053
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Ja jestem niepijaca wódke i mi jest wsio rawno co bedzie na weselu. Tez Żubrówke biała mielismy na swoim.
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 16:59   #2054
Tici
Raczkowanie
 
Avatar Tici
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 462
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

A ja nie trawię wódki, ale pije ją czasami właśnie tylko na weselach. Można postawić wino i kilka innych alkoholi, ale o wiele trudniej jest zrozumieć ludziom, że ktoś np. woli pić tylko wino bez narażania się na teksty "ze mno sienienaaapijeeesz?"
Tici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 16:14   #2055
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Czemu wyczuwam w tej parze nuty zapachowe reklamy?
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 22:25   #2056
Tici
Raczkowanie
 
Avatar Tici
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 462
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

silesianna - reklamowy vap shot

Poza tym już widzę jak babcie i stare ciotki zamiast wódki wybierają jakieś nuklearne kielichy. Już pomijając reklamę, to przyszłość tych vapów jest raczej na imprezach gimnazjalistów, a nie weselach.
Tici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 19:28   #2057
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Cytat:
Napisane przez rybeczka2016 Pokaż wiadomość
A wódkę Ogiński ktoś może miał na swoim weselu lub planuje jej zakup ? Co o niej myślicie ? butelkę ma ciekawą...czekam na opinie lub polecenie innych ciekawych...
my kupilismy oginskiego, dobra cena jest teraz w selgrosie i widzialam sporo osob ja bralo dla mnie jakosciowo podobnie jak wyborowa, generalnie w moich rejonach malo znana wiec podejrzewam ze bedzie budzila zainteresowanie
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 08:12   #2058
izzale
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 39
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

W większości wódkę kupuje Pan Młody - no sorry ale jednak to faceci będą pili głównie, tylko uważam też że i Młoda ma coś do powiedzenia, bo przecież to ona potem "stroi" tą butelkę
izzale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 09:20   #2059
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Cytat:
Napisane przez izzale Pokaż wiadomość
W większości wódkę kupuje Pan Młody - no sorry ale jednak to faceci będą pili głównie, tylko uważam też że i Młoda ma coś do powiedzenia, bo przecież to ona potem "stroi" tą butelkę


to muszę zrobić ankietę wśród tych facetów, bo tż temat wódki ma gdzieś gdyż jej nie pija

raczej sama wybiorę
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-13, 10:32   #2060
Krolowalasu
Raczkowanie
 
Avatar Krolowalasu
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 100
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

My z moim małżem kupowaliśmy takie małe buteleczki przed ślubem i robiliśmy degustację XD . A to wszystko przez to, że u koleżanki był Pan Tadeusz, który według mnie jest okropny:P . Wyszło na to, że najlepszy był Stock :P moze nie ma najpiękniejszej butelki, ale moim zdaniem jest bardzo dobry w ogóle zagraniczni goście się dziwili, że mamy taką "smaczną" wódkę XD. Nie pamiętam ile za butelkę płaciliśmy chyba z 21,5 zł.

Findlandia może i popularna i się "kojarzy", ale ja często się po niej źle czuje. Krupnik w ogóle jak dla mnie w smaku okropny XD. To już bym wolała Wyborową, albo Żołądkową, która może też nie kojarzy się najlepiej :P

W ogóle też muszę powiedzieć, że dużą popularnością cieszyło się wino, którego było sporo rodzajów. I piwo z nalewaka. Wtedy też wiadomo mniej wódki trochę idzie, ale jak jest bardzo ciepło to moim zdaniem dobra opcja.

Edytowane przez Krolowalasu
Czas edycji: 2017-06-13 o 10:33
Krolowalasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 15:19   #2061
Janna_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 269
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość


to muszę zrobić ankietę wśród tych facetów, bo tż temat wódki ma gdzieś gdyż jej nie pija

raczej sama wybiorę
Trochę dziwne stwierdzenie.. ja np. nie jadam różnych rzeczy, ale nie mam tego tematu gdzieś bo wiem, że inni jedzą i chcę aby byli zadowoleni
__________________
City of stars
Just one thing everybody wants
There in the bars
And through the smokescreen of the crowded restaurants...
Janna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 09:45   #2062
adrian_rutkowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Ciekaw jestem wyniku ankiety.



Z nazeczona jestesmy jeszcze przed slubem, ale termin zbliza sie nieublagalnie

Przed choroba kiedy smakowalem pilem alkohol to nie koniecznie drozsza wodka byla lepsza od tanszej. Drozsza np. Finlandia czy tym bardziej Stumbras drogi i pupy nie urywa. Nawet zmrozony jest palacy... Bolsem i Wyborowa sie trułem.

De Lux oraz Żoładkowa Gorzka ( kolor pomaranczowy*) sa super.

Na nasz slub jest przymiarka na Żubrówke Biała i ktos polecał Ruska wodke OSTOYA z tym ze ja tego nigdy nie pilem i cenna jest juz drozsza..
adrian_rutkowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 22:39   #2063
_finder_
Raczkowanie
 
Avatar _finder_
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 100
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Przed ślubem robiłam rekonesans w rodzinie taki dyskretny, większość wychwalala Finlandii. Taka też kupiliśmy, była w Biedronce w promocji więc smak był dobry a cenowo wyszliśmy tak samo jakbyśmy brali tańsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_finder_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 09:57   #2064
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Na ostatnim weselu podawali Ogińskiego, była łagodna w smaku, no i butelka dość elegancka wizualnie
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 10:26   #2065
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Widocznie mam jakąś dziwną rodzinę, bo u nas takich dziwnych wódek na stołach weselnych nigdy nie było.
Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Ja jestem niepijaca wódke i mi jest wsio rawno co bedzie na weselu. Tez Żubrówke biała mielismy na swoim.
My też nie pijący i dokładnie taka sama u nas była. I tak żadnej wódki bez popitki bym nie ruszyła.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 19:16   #2066
junkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 10
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Cytat:
Napisane przez rybeczka2016 Pokaż wiadomość
A wódkę Ogiński ktoś może miał na swoim weselu lub planuje jej zakup ? Co o niej myślicie ? butelkę ma ciekawą...czekam na opinie lub polecenie innych ciekawych...
Również zastanawiam się, przeczytałam tylko jakiś blog, że jest polecana na wesela, a mnie osobiście przekonuje wygląd bo nie wyobrażam sobie, żeby którakolwiek ma zasmakowała
junkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 09:40   #2067
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Z wódek mieliśmy Stocka.
Dodatkowo każdy mógł sobie zamówić piwo i było wino do obiadu. Zrobiliśmy także mini barek z kolorowymi alkoholami, najróżniejszymi, i poszło głównie whisky i parę wiśniówek.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 05:59   #2068
RemigiuszSzymon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 7
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Najlepiej czystą, żadne kolorowe wynalazki
RemigiuszSzymon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 21:52   #2069
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

My mieliśmy Stocka. Sama nie piję, nie wiem czy jest dobra, TŻ wybrał za poleceniem kolegi nikt nie narzekał. Poza tym były wina i whisky
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 18:02   #2070
JulaKsK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka wódka\alkohol na wesele?

Ja na swoim weselu miałam Starostę, którą kupiłam w salonie alkoholi w Katowicach. Coś innego i nie przewija się nigdzie w marketach. No i stoi całkiem fajnie cenowo i jakościowo. Goście chwalili zakrętkę, która miała już zamontowany "lejek". W tym samym salonie dokupiliśmy wina oraz parę butelek whisky, które nam tam doradzono.

Edytowane przez JulaKsK
Czas edycji: 2018-08-06 o 18:03
JulaKsK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-18 11:35:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.