Najlepszy podklad do suchej cery - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-06, 16:15   #31
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

Polecam Guerlain Parure de Lumiere ( dodam że mam cerę wrażliwą i skłonną do alergii a ten podkład bardzo dobrze koi podrażnienia ) MAC Prep + Prime BB , Chanel Vitalimiere aqua, z tańszych Bourjois Healthy Mix bardzo dobrze nawilża
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 07:55   #32
0zabcia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Podkład dla suchej cery

Witam. Jak radzicie sobie z podkładem matującym na sucha cerę? Pracuje na poskładach Kryolan jednak często po nałożeniu I zablokowaniu p.transparentnym suchość skóry wychodzi na plan pierwszy. Sama mam sucha cerę a i u klientek z powodu przesuszenia przez słońce zacznie się taka coraz częściej pojawiać. Suche plamy to moja zmora. Macie na to sposób?
0zabcia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 12:31   #33
prusmew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery

Revlon Skinlights
prusmew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-01, 00:52   #34
sabikos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery

U mnie liquid control eveline się sprawdził i to bardzo dobrze. Cera wygląda promiennie, świeżo, nie tak jak wcześniej, produkt jest lekki, ale potrafi dobrze zakamuflować niedoskonałości, świetna propozycja na lato.
sabikos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 21:29   #35
renata891
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery

Liquid control – bardzo dobry podkład na lato na bazie wody, lekki, ale ładnie kryje niedoskonałości. Warto się nim zainteresować, nie jest drogi.
renata891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 12:29   #36
fiona2606
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery

Ja również mam cerę suchą i od lat używam Astra Perfect Stay 24. Skóra po nim jest nawilżona, świetnie kryje wszelkie niedoskonałości no i trwałość na plus. Jak dla mnie to najlepszy podkład jaki do tej pory miałam okazję używać.
fiona2606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 08:43   #37
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery

Też mam suchą skórę i w dodatku wrazliwą bo po kuracji dermatologicznej. Moim sposobem jest mega nawilżenie cery, najpierw bogate serum hialuronowe, na to mocno nawilżający krem i to solidna dawka. Dawniej, gdy miałam cerę mieszaną, po takim koktajlu makijaz szybko by mi spłynął ale teraz nie, trzyma się o dziwo bardzo dobrze. Na nawilżoną skórę nakładam Synchro Skin od Shiseido ( klasyczną, kryjącą wersję ale wiem że jest też dla suchych, może warto ją wypróbować?) używam też nawilżającego podkładu Tarte z serii shape tate - bdb, moim ulubieńcem jest jednak krem BB przywieziony z Tajlandii o nazwie Mille ( nie widziałam nigdzie w Polsce) ponieważ ładnie trzyma poziom nawilżenia. No i wykończenie makijazu - lepiej sięgnąć po niewysuszający puder, u mnie sprawdza się np. Kat Von D.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-25, 08:24   #38
Nutka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
POMOCY! Skóra mieszana, naczynkowa, w kierunku suchej.

Witam

Potrzebuję pomocy. Mam cerę mieszaną, naczynkową w kierunku suchej. Każdy podkład podkreśla suche skórki tylko krem so bio bb 5w1 nie podkreśla ale po jakimś czasie mam mega przetłuszczoną twarz. Moja pielęgnacja: mleczko avene do cery naczynkowej, woda termalna uriage, emulsja avene do cery naczynkowej, krem avene do cery naczynkowej, krem Flos lek naczynka pro, na noc krem dr g nawilżający ale ostatnio co mnie podrażnia, na noc maseczka neutrogena nawilżające. Używam piling z dr g drobnoziarnisty oraz maseczki nawilżające i do cery wrażliwej. POMOCY już nie wiem jak ja pielęgnować . Na większe wyjścia n mega nawilżoną twarz nakładam estee lauder ale i tak albo podkreśli suche skórki albo przetłuści.
Nutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 08:33   #39
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: POMOCY! Skóra mieszana, naczynkowa, w kierunku suchej.

Cytat:
Napisane przez Nutka19 Pokaż wiadomość
Witam

Potrzebuję pomocy. Mam cerę mieszaną, naczynkową w kierunku suchej. Każdy podkład podkreśla suche skórki tylko krem so bio bb 5w1 nie podkreśla ale po jakimś czasie mam mega przetłuszczoną twarz. Moja pielęgnacja: mleczko avene do cery naczynkowej, woda termalna uriage, emulsja avene do cery naczynkowej, krem avene do cery naczynkowej, krem Flos lek naczynka pro, na noc krem dr g nawilżający ale ostatnio co mnie podrażnia, na noc maseczka neutrogena nawilżające. Używam piling z dr g drobnoziarnisty oraz maseczki nawilżające i do cery wrażliwej. POMOCY już nie wiem jak ja pielęgnować . Na większe wyjścia n mega nawilżoną twarz nakładam estee lauder ale i tak albo podkreśli suche skórki albo przetłuści.
generalnie każdy podkład poza mega nawilżającymi podkreśli suche skórki, a te mega nawilżające szybciej się tłuszczą
w sprawie cery -wygląda na to, ze nawilżasz swoją skórę .... moze jakaś kosmetyczka/kosmetolog coś pomoże na odpowiedni poziom nawilżenia
a do tego czasu musisz znaleźć coś trwałego ale jednoczesnie naturalnego - przychodzi mi do głowy MUFE http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...ra-HD/P2204007
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 14:16   #40
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: POMOCY! Skóra mieszana, naczynkowa, w kierunku suchej.

Cytat:
Napisane przez Nutka19 Pokaż wiadomość
Witam

Potrzebuję pomocy. Mam cerę mieszaną, naczynkową w kierunku suchej. Każdy podkład podkreśla suche skórki tylko krem so bio bb 5w1 nie podkreśla ale po jakimś czasie mam mega przetłuszczoną twarz. Moja pielęgnacja: mleczko avene do cery naczynkowej, woda termalna uriage, emulsja avene do cery naczynkowej, krem avene do cery naczynkowej, krem Flos lek naczynka pro, na noc krem dr g nawilżający ale ostatnio co mnie podrażnia, na noc maseczka neutrogena nawilżające. Używam piling z dr g drobnoziarnisty oraz maseczki nawilżające i do cery wrażliwej. POMOCY już nie wiem jak ja pielęgnować . Na większe wyjścia n mega nawilżoną twarz nakładam estee lauder ale i tak albo podkreśli suche skórki albo przetłuści.
Zapraszam tutaj.
Możesz też zadać pytanie w tym wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1127131
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-23, 15:30   #41
getrobene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery

Cudo za grosze to Make-up Academie Bielenda kryjący,żaden droższy mu nie dorównuje - https://allegro.pl

Edytowane przez getrobene
Czas edycji: 2022-01-21 o 07:11
getrobene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-24, 08:38   #42
AnnAndzix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery

Polecam podkład kryolan digital complexion. Nie podkreśla suchych skórek, ładnie kryje i wyglada naturalnie na skórze.
AnnAndzix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-24, 11:54   #43
Gumex1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery

helfi mix
Gumex1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-24 12:54:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.