Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Utwórz własną lub dołącz do grupy wsparcia we wspólnym odchudzaniu lub wspólnej diecie.
Dopuszczamy tutaj jedynie diety oparte na zasadach zdrowego odżywiania. W uproszczeniu - wszystkie diety powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2017-04-21, 12:26   #3961
heroine86
Zakorzenienie

Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Wiesz co, tych balsamów z Eveline jest tyle i wszystkie są takie krzykliwe i oczo☠☠☠ne, że nie do końca wiem, czy ten już był czy tylko opakowanie zmienili Nie kojarzę, za dużo tego.
Fakt, dużo tego

Cytat:
Napisane przez K_A_S_I_U_L_A Pokaż wiadomość
WITAJCIE
Dziewczyny mogę się przyłączyć? Potrzebuję pomocy Jestem bardzo otyła i MUSZĘ schudnąć. Nie poradzę sobie sama. Przyjmiecie mnie do swojego grona????
Witaj
Stary 2017-04-21, 12:34   #3962
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny słyszałyście bądź stosowałyście kiedyś dietę OCZYSZCZAJĄCĄ dr. Dąbrowskiej ?
nazwałabym to bardziej postem a nie dieta

M

aguniaaaaa041986 jest offline  
Stary 2017-04-21, 13:56   #3963
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie

Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie
Mam 32 lata, jestem szczęśliwą mężatką, mamą dwie córeczki i można powiedzieć że mam wszystko o czym marzyłam poza..... figurą Kiedyś walczyłam z kg i to z dużymi sukcesami ale ostatnio sobie kompletnie odpuściłam i tego skutkiem jest 105 kg na wadze przy 164 cm wzrostu

Cytat:
Napisane przez ScarlettO Pokaż wiadomość
widzę, że fajne plany wakacyjne masz
Tak plany fajne, ale mnie to nie cieszy. Raczej z przerażeniem myślę o tym że będę się musiała rozebrać na plaży
Za 3 tygodnie mam komunię córy i nie wiem co na siebie włożę, o zakupie sukienki nawet nie chce mi się myśleć. Z weselem to samo. Chyba kupię jakąś plandekę na tira i się po prostu w nią owinę

Edytowane przez K_A_S_I_U_L_A
Czas edycji: 2017-04-21 o 13:58
K_A_S_I_U_L_A jest offline  
Stary 2017-04-21, 14:01   #3964
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie

Cytat:
Mam 32 lata, jestem szczęśliwą mężatką, mamą dwie córeczki i można powiedzieć że mam wszystko o czym marzyłam poza..... figurą Kiedyś walczyłam z kg i to z dużymi sukcesami ale ostatnio sobie kompletnie odpuściłam i tego skutkiem jest 105 kg na wadze przy 164 cm wzrostu

Tak plany fajne, ale mnie to nie cieszy. Raczej z przerażeniem myślę o tym że będę się musiała rozebrać na plaży
Za 3 tygodnie mam komunię córy i nie wiem co na siebie włożę, o zakupie sukienki nawet nie chce mi się myśleć. Z weselem to samo. Chyba kupię jakąś plandekę na tira i się po prostu w nią owinę
Dasz rade pomału , pomału z dieta i ćwiczeniami na pewno schudniesz ważne ze chcesz zmiany i masz motywacje

M

Stary 2017-04-21, 14:30   #3965
Monte_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość

Dziękuję

Aleś poszalała po co TŻ-towi zmywacz?
Faktycznie, można by się zastanowić otóż paznokci sobie nie robi, tylko wiecznie przy czymś majsterkuje, a to coś pryska sprayem, coś maluje, kombinuje i później potrzebuje zmywacza, żeby coś wyczyścić, no i mi kradnie będzie teraz miał swój prywatny i z dala od mojego
Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Wpadłam tak napisać, że żyję
W pracy nadgodziny robię i nie mam jak wątku śledzić bi staram się docisnąć maksymalnie ten miesiąc bo we wtorek ostatni dzień w pracy i zaraz wyjazd do Pragi

Gdzieś mi minęło Monte że chcesz uczyć się grać na gitarze - super pomysł
Niestety na nadrabianie więcej czasu brakło, ale podczytuje w wolnej chwili
Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To trzymam kciuki, żebyś się załapała na najwyższy próg premii
Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość

U mnie tez brak ćwiczeń na @ mnie bolał brzuch 3 dni , wczoraj dopiero dostałam ale biorąc pod uwagę ze się 11 di spóźnił to mi kamień z serca spadł
O rety, ja bym chyba zawału dostała
Cytat:
WITAJCIE
Dziewczyny mogę się przyłączyć? Potrzebuję pomocy Jestem bardzo otyła i MUSZĘ schudnąć. Nie poradzę sobie sama. Przyjmiecie mnie do swojego grona????
Witaj
Cytat:

Trzymam kciuki, żeby się udało
Jaki masz plan działania?

Ależ dzisiaj u nas wieje

Monte_ jest offline  
Stary 2017-04-21, 14:59   #3966
Malinka_Malinka
Zadomowienie

Cytat:

Nie będzie lekko, nie ma się co oszukiwać. Ale .... na pewno się uda . Trzymam kciuki. Do komunii wprawdzie niecały miesiąc ale to już może oznaczać i z 5 kg mniej. W końcu zawsze najszybciej waga spada na samym początku odchudzania, bo tracimy wodę. Myślę zaś że na wyjazdy uda się już wskoczyć w strój bikini, przy dobrze zbilansowanej diecie i aktywności fizycznej. Pamiętaj najważniejsze to żadnych głodówek, bo jo-jo masz jak w banku !!! i niszczysz sobie organizm.
Odnośnie strojów i na komunię i na weselę, dobrze skrojona kiecka dużo ukryje - znam to z doświadczenia. Powodzenia !!!

Malinka_Malinka jest offline  
Stary 2017-04-21, 15:10   #3967
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Pokaż wiadomość
Nie będzie lekko, nie ma się co oszukiwać. Ale .... na pewno się uda . Trzymam kciuki. Do komunii wprawdzie niecały miesiąc ale to już może oznaczać i z 5 kg mniej. W końcu zawsze najszybciej waga spada na samym początku odchudzania, bo tracimy wodę. Myślę zaś że na wyjazdy uda się już wskoczyć w strój bikini, przy dobrze zbilansowanej diecie i aktywności fizycznej. Pamiętaj najważniejsze to żadnych głodówek, bo jo-jo masz jak w banku !!! i niszczysz sobie organizm.
Odnośnie strojów i na komunię i na weselę, dobrze skrojona kiecka dużo ukryje - znam to z doświadczenia. Powodzenia !!!
Dokłądnie tak

Jeszcze godzinka i będę w domu szybko się ogarne i klade się na drzemke na dwie godzinki

M

Stary 2017-04-21, 15:25   #3968
nonetheless
Zakorzenienie

hej
zamawiałam rzeczy w rossie wczoraj o 18 i do tej pory nie mogę ich odebrać masakra, co się dzieje w tych sklepach to ja nie ogarniam, ludzie się rzucają jakby za darmo te kosmetyki rozdawali

ale będę miała maraton przez weekend i następny tydzień w poniedziałek mam dwa kolosy, w czwartek kolejny i w piątek następny, wszystkie MEGATRUDNE nie wiem jak ja to ogranę a najlepsze jest to, że ten jeden poniedziałkowy miał być w piątek, miałam na tygodniu ogarnąć notatki od koleżanki, a jak już byłam w domu dziś po zajęciach to dostaliśmy maila że kolos jednak w poniedziałek akurat moje koleżanki powyjeżdżały na weekend z Lu i nie mam skąd tych notatek wziąć nie wiem jak ja to zrobię, ale muszę wszystko pozaliczać ratunku
dobrze że po tym maratonie będzie długi weekend
Stary 2017-04-21, 15:58   #3969
dziunkowa
Zakorzenienie

Cytat:
WITAJCIE
Hej, witaj

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:

To mamy podobnie. Ja tez 32 i 163 wzrostu
A córeczki w jakim wieku?

dziunkowa jest offline  
Stary 2017-04-21, 16:25   #3970
Niedorosla_Antonina
Wtajemniczenie

hej
weekend chociaż ja się nie cieszę tak bardzo, bo w przyszłym tygodniu na uczelni mam 4 zaliczenia i to takie kobyły

melduję piątkową siłownię

i nadrabiam

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Wpadłam tak napisać, że żyję
W pracy nadgodziny robię i nie mam jak wątku śledzić bi staram się docisnąć maksymalnie ten miesiąc bo we wtorek ostatni dzień w pracy i zaraz wyjazd do Pragi
no cześć zapracowana kobito
Praga z kim jedziesz?
Cytat:
Napisane przez ScarlettO Pokaż wiadomość
to też Cię czeka będzie dobrze
nooo, może w końcu trafię na lekarza, który mnie poprawnie zdiagnozuje Czytałam w klubie co u Ciebie wyszło i za niedługo mogę do Ciebie dołączyć..
Cytat:
Napisane przez nonetheless Pokaż wiadomość
hej
zamawiałam rzeczy w rossie wczoraj o 18 i do tej pory nie mogę ich odebrać masakra, co się dzieje w tych sklepach to ja nie ogarniam, ludzie się rzucają jakby za darmo te kosmetyki rozdawali

ale będę miała maraton przez weekend i następny tydzień w poniedziałek mam dwa kolosy, w czwartek kolejny i w piątek następny, wszystkie MEGATRUDNE nie wiem jak ja to ogranę a najlepsze jest to, że ten jeden poniedziałkowy miał być w piątek, miałam na tygodniu ogarnąć notatki od koleżanki, a jak już byłam w domu dziś po zajęciach to dostaliśmy maila że kolos jednak w poniedziałek akurat moje koleżanki powyjeżdżały na weekend z Lu i nie mam skąd tych notatek wziąć nie wiem jak ja to zrobię, ale muszę wszystko pozaliczać ratunku
dobrze że po tym maratonie będzie długi weekend
to ładne jaja z tym rossem
współczuję :/ a nie możesz poprosić koleżanki aby zrobiły Ci zdjecia notatek? ja tak często robię i przepisuję ze zdjeć do swoich zeszytow. Albo zeby skana Ci zrobila ktoras?
Niedorosla_Antonina jest offline  
Stary 2017-04-21, 16:25   #3971
dziunkowa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Niedorosla_Antonina Pokaż wiadomość
hej
weekend chociaż ja się nie cieszę tak bardzo, bo w przyszłym tygodniu na uczelni mam 4 zaliczenia i to takie kobyły

i nadrabiam

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Praga z kim jedziesz?

nooo, może w końcu trafię na lekarza, który mnie poprawnie zdiagnozuje Czytałam w klubie co u Ciebie wyszło i za niedługo mogę do Ciebie dołączyć..

współczuję :/ a nie możesz poprosić koleżanki aby zrobiły Ci zdjecia notatek? ja tak często robię i przepisuję ze zdjeć do swoich zeszytow. Albo zeby skana Ci zrobila ktoras?
Brawo

dziunkowa jest offline  
Stary 2017-04-21, 16:55   #3972
nonetheless
Zakorzenienie

Cytat:
hej

i nadrabiam

Praga z kim jedziesz?

Już mi głupio znowu o notatki prosić ale chyba tak będę musiała zrobić...

@ dopiero co mi się skończyła, a smaki mam jakby dopiero miała przyjść przed chwilą do biedry leciałam po tiramisu ale wzięłam mini deserek, tak tylko na smaka

Stary 2017-04-21, 17:01   #3973
Niedorosla_Antonina
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nonetheless Pokaż wiadomość
Już mi głupio znowu o notatki prosić ale chyba tak będę musiała zrobić...

@ dopiero co mi się skończyła, a smaki mam jakby dopiero miała przyjść przed chwilą do biedry leciałam po tiramisu ale wzięłam mini deserek, tak tylko na smaka

ja też będę musiała prosić bo ja mam wybrakowane- jak zawsze
Stary 2017-04-21, 17:10   #3974
dziunkowa
Zakorzenienie

Młody tak się stężenil za siostra, przytyłam ja, całował, a ona go paskudnie w policzek ugryźć, będzie siniol

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Ja też zawsze miałam problem z notatkami

dziunkowa jest offline  
Stary 2017-04-21, 17:50   #3975
nonetheless
Zakorzenienie

Cytat:
Moje też wybrakowane szczególnie że mi się nie chce siedzieć na wykładach, w kratkę chodzę chociaż jest jeden wykład którego jeszcze ani razu nie opuściłam, a to dlatego że materiał jest trudny, a wykładowca dziwny, co wykład robi listę i coś gadał że może przepisze oceny tym którzy będą na każdej liście a takich osób jest garstka, więc to bardzo możliwe przynajmniej jeden egzamin miałabym z głowy

Stary 2017-04-21, 18:18   #3976
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie

Byłam u koleżanki na i jestem bardzo zadowolona bo nie skusiłam się na żadne ciastko, a tak się na mnie patrzyły i kusiły mnie ale się nie dałam

aguniaaaaa041986 u mnie z ćwiczeniami zawsze było kiepsko. Muszę się trochę rozruszać na początek bo mam zastane mięśnie i kości

Monte planuję po 1 uwolnić się od nałogu "słodyczowego" to moja największa zmora, po 2 zmniejszyć porcje posiłków, po 3 zacząć liczyć kalorie, po 4 zacząć się ruszać i ćwiczyć czyli MŻ WR

Malinka wiem że do Komunii cudów nie zwojuję ale chciałbym chociaż te 5 kg zgubić. To i tak byłby bardzo dobry wynik. Właśnie liczę na to że na początku waga szybciej spada Ale wiem że samo się to nie zrobi. Będzie barrrrrrdzo ciężko, zdaję sobie z tego sprawę. Ale 5 lat temu udało mi się zrzucić 30 kg więc tym razem też się uda!
Kieckę na pewno jakąś znajdę ale wiem że i tak nie będę się w niej dobrze czuła.

nonetheless trzymam za kolosy. Dobrze że mam to już za sobą.

dziunkowa córy mam w wieku: 9 i 3 lat. Wzrost mamy prawie taki sam, ale pewni ty masz dużo kg mniej

Niedorosla_Antonina za siłownię

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Dziewczyny napiszę Wam co dzisiaj zjadłam
1. Pieczywo wieloziarniste, serek camembert, pomidor, szczypiorek
2. 3 kostki czekolady (ale to było rano zanim do Was dołączyłam)
3. ryż, pierś z kurczaka, sałatka z ogórków, pomidorków, szczypiorku, odrobiny śmietany.
Na kolację zaraz planuję zjeść 1 jajko na twardo, 2-3 plasterki szynki z piersi indyka, pomidor, ogórek, szczypiorek.
Poza tą wpadką poranną z czekoladą to chyba nie jest najgorzej? No i jeszcze muszę zmniejszyć porcje.
Stary 2017-04-21, 18:19   #3977
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie

Cytat:
Byłam u koleżanki na i jestem bardzo zadowolona bo nie skusiłam się na żadne ciastko, a tak się na mnie patrzyły i kusiły mnie ale się nie dałam

aguniaaaaa041986 u mnie z ćwiczeniami zawsze było kiepsko. Muszę się trochę rozruszać na początek bo mam zastane mięśnie i kości

Monte planuję po 1 uwolnić się od nałogu "słodyczowego" to moja największa zmora, po 2 zmniejszyć porcje posiłków, po 3 zacząć liczyć kalorie, po 4 zacząć się ruszać i ćwiczyć czyli MŻ WR

Malinka wiem że do Komunii cudów nie zwojuję ale chciałbym chociaż te 5 kg zgubić. To i tak byłby bardzo dobry wynik. Właśnie liczę na to że na początku waga szybciej spada Ale wiem że samo się to nie zrobi. Będzie barrrrrrdzo ciężko, zdaję sobie z tego sprawę. Ale 5 lat temu udało mi się zrzucić 30 kg więc tym razem też się uda!
Kieckę na pewno jakąś znajdę ale wiem że i tak nie będę się w niej dobrze czuła.

nonetheless trzymam za kolosy. Dobrze że mam to już za sobą.

dziunkowa córy mam w wieku: 9 i 3 lat. Wzrost mamy prawie taki sam, ale pewni ty masz dużo kg mniej

Niedorosla_Antonina za siłownię
Zacznij na spokojnie od spacerow , rowerka itp
Super ze nie skusilas sie na slodkie

Przyszlam do domu wypilam teraflu i podrzemie , tz ma byc po pracy dopiero
Jakos kiepsko sie czuje

M

Stary 2017-04-21, 18:26   #3978
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Zacznij na spokojnie od spacerow , rowerka itp
Super ze nie skusilas sie na slodkie

Przyszlam do domu wypilam teraflu i podrzemie , tz ma byc po pracy dopiero
Jakos kiepsko sie czuje

Taaaa rowerek stoi i patrzy na mnie nieużywany, najwyższy czas się z nim przeprosić.
Bidulka, jakieś choróbsko Cię dopadło. Zdrowiej szybciutko
Stary 2017-04-21, 18:27   #3979
Niedorosla_Antonina
Wtajemniczenie

Cytat:
Byłam u koleżanki na i jestem bardzo zadowolona bo nie skusiłam się na żadne ciastko, a tak się na mnie patrzyły i kusiły mnie ale się nie dałam Dziewczyny napiszę Wam co dzisiaj zjadłam
1. Pieczywo wieloziarniste, serek camembert, pomidor, szczypiorek
2. 3 kostki czekolady (ale to było rano zanim do Was dołączyłam)
3. ryż, pierś z kurczaka, sałatka z ogórków, pomidorków, szczypiorku, odrobiny śmietany.
Na kolację zaraz planuję zjeść 1 jajko na twardo, 2-3 plasterki szynki z piersi indyka, pomidor, ogórek, szczypiorek.
Poza tą wpadką poranną z czekoladą to chyba nie jest najgorzej? No i jeszcze muszę zmniejszyć porcje.
hej
Twoje dzisiejsze menu ma bardzo mało kcal, nie widać tam tłuszczy- a trzeba o nich pamiętać w diecie
Zawsze jadasz tak mało?
Stary 2017-04-21, 18:36   #3980
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie

Cytat:
hej
Twoje dzisiejsze menu ma bardzo mało kcal, nie widać tam tłuszczy- a trzeba o nich pamiętać w diecie
Zawsze jadasz tak mało?
To tylko tak mało wygląda Na śniadanie zjadłam aż 4 kromki i się strasznie najadam a obiad też był spory bo 2/3 woreczka ryżu i ok 200 g piersi z kurczaka, do tego sałatka. No i teraz będzie kolacja, jajka właśnie się gotują. Wiem że zamiast czekolady powinna być zdrowa przekąska. Będę starała się zmieniać jadłospis. Wydaje mi się że tłuszczu było dużo, ser w końcu ma dużo tłuszczu w sobie, do tego masło na kromkach i kurczak był smażony na 2 łyżkach oleju.
Stary 2017-04-21, 18:39   #3981
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie

Cytat:
Taaaa rowerek stoi i patrzy na mnie nieużywany, najwyższy czas się z nim przeprosić.
Bidulka, jakieś choróbsko Cię dopadło. Zdrowiej szybciutko
Dziękuję
Chyba klima w pracy ... znowu

Moj kiedys za wieszak robil a orbitrek za drugi

M

Stary 2017-04-21, 20:04   #3982
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie

Mąż wrócił z córą z basenu i nawieźli jedzenia, świeżych chrupiących bułeczek i innych smakołyków i teraz przy mnie wsuwają a mi ślinka cieknie Ale się nie dam
Stary 2017-04-21, 20:15   #3983
dziunkowa
Zakorzenienie

Cytat:
Mąż wrócił z córą z basenu i nawieźli jedzenia, świeżych chrupiących bułeczek i innych smakołyków i teraz przy mnie wsuwają a mi ślinka cieknie Ale się nie dam
A jaka masz dawkę kcal?
No ja mam mniej kg, ale na pewno szybko ci zleci.

dziunkowa jest offline  
Stary 2017-04-21, 20:36   #3984
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie

dziunkowa na początku myślę że przedział 1400-1500 kcal będzie ok. Jak myślisz?

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Dziewczyny zaczęłam rozglądać się za sukienką na komunię. Co myślicie o tych:
http://sklep.rylkofashion.pl/pl/suki...1-kolor-kobalt
http://sklep.rylkofashion.pl/pl/suki...2-kolor-czarny

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Dodam jeszcze że mam figurę typu jabłko
Stary 2017-04-22, 04:19   #3985
dziunkowa
Zakorzenienie

Cytat:
dziunkowa na początku myślę że przedział 1400-1500 kcal będzie ok. Jak myślisz?

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Dziewczyny zaczęłam rozglądać się za sukienką na komunię. Co myślicie o tych:
http://sklep.rylkofashion.pl/pl/suki...1-kolor-kobalt
http://sklep.rylkofashion.pl/pl/suki...2-kolor-czarny

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Dodam jeszcze że mam figurę typu jabłko
Myślę że zdecydowanie za mało. Oblicz sobie cpm i odejmuj 300-500. Myślę że ok 2 tys możesz jeść

dziunkowa jest offline  
Stary 2017-04-22, 07:03   #3986
Monte_
Wtajemniczenie

Dzień dobry

Monte_ jest offline  
Stary 2017-04-22, 07:55   #3987
Niedorosla_Antonina
Wtajemniczenie

Hej

KASIULA a do tej pory zapewne kalorii nie liczyłaś? Nie pytam ile mniej więcej jadłaś, bo łatwo się można walnąć takich kalkulacjach Wg mnie możesz zacząć od 2000-1900 kalorii

paskudna pogoda
Stary 2017-04-22, 08:24   #3988
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie

Dzień dobry
Dzisiaj na wadze -0,3 kg

Dziewczyny a te 1900-2000 kcal to nie za dużo? Boję się że nic nie schudnę na takiej diecie
To może jednak zostanę chociaż przy tych 1800 kcal i zobaczę jaki będzie tego efekt

Idę robić śniadanko: bułka razowa, troszkę masełka, szynka z piersi indyka, jajko, pomidor, szczypiorek, herbatka bez cukru
Stary 2017-04-22, 08:27   #3989
dziunkowa
Zakorzenienie

Cytat:
Dzień dobry
Dzisiaj na wadze -0,3 kg

Dziewczyny a te 1900-2000 kcal to nie za dużo? Boję się że nic nie schudnę na takiej diecie
To może jednak zostanę chociaż przy tych 1800 kcal i zobaczę jaki będzie tego efekt

Idę robić śniadanko: bułka razowa, troszkę masełka, szynka z piersi indyka, jajko, pomidor, szczypiorek, herbatka bez cukru
Jak będziesz jadła 1400 to sobie spowolnisz przemianę materii. Przy takiej wadze możesz spokojnie zacząć od 2 tys, jak nie będzie szło to sobie obniżysz.

Edytowane przez dziunkowa
Czas edycji: 2017-04-22 o 08:29
dziunkowa jest offline  
Stary 2017-04-22, 09:52   #3990
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie

Cytat:
[/COLOR]no cześć zapracowana kobito
Praga z kim jedziesz?
Z przyjaciółmi

Miałam dzisiaj w pracy siedzieć, e znowu jakieś glupoty wymyslili i mam wolne

Tagi
cwiczenia, odchudzanie, plotki, spam

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości