stroj meski/ sportowy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-06-24, 18:50   #1
sylwialosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 173

stroj meski/ sportowy.


a tutaj luzny stroj na wycieczce

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
sylwialosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 19:33   #2
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: stroj meski/ sportowy.

Sympatyczna całość, chociaż ta torebka /torba (?) mu ewidentnie nie pasuje
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 19:34   #3
sylwialosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 173
Dot.: stroj meski/ sportowy.

Cytat:
Napisane przez thealee Pokaż wiadomość
Sympatyczna całość, chociaż ta torebka /torba (?) mu ewidentnie nie pasuje
tez mu to mowilam hehe
__________________
sylwialosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 22:14   #4
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: stroj meski/ sportowy.

Spodni trochę nie widzę, ale ogólnie całość prezentuje się super, właśnie to co lubię. Troszkę powalczyłam, żeby mój facet się tak ubierał i teraz oboje jesteśmy zadowoleni
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 03:12   #5
S_tylistka
Raczkowanie
 
Avatar S_tylistka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Portugalia, Setubal
Wiadomości: 428
Dot.: stroj meski/ sportowy.

Cytat:
Napisane przez thealee Pokaż wiadomość
Sympatyczna całość, chociaż ta torebka /torba (?) mu ewidentnie nie pasuje
mój nosi moje torebki

nic nadzwyczajnego tu nie ma, zwykły luźny sportowy strój, ale jest jak najbardziej ok
__________________
czas zadbać o zdrowie, kondycję i wygląd

powrót do starych, dobrych nawyków

S_tylistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 08:43   #6
aniap1991
Zakorzenienie
 
Avatar aniap1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 597
Dot.: stroj meski/ sportowy.

ok
aniap1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 12:24   #7
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: stroj meski/ sportowy.

podziekował za taki męski "styl" adidki i tiszercik z najki!
ale kto co lubi ;-)
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 13:19   #8
deksterowa
Zakorzenienie
 
Avatar deksterowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 449
Dot.: stroj meski/ sportowy.

jest ok
__________________

Wzięliśmy ślub 26-09-2015

Lipcowa mama 2016
deksterowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:14   #9
sylwialosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 173
Dot.: stroj meski/ sportowy.

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
podziekował za taki męski "styl" adidki i tiszercik z najki!
ale kto co lubi ;-)
Jak ktos woli targ lub SH jak to lubi. My stawiamy na jakosc a nie na cene..
__________________
sylwialosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 15:30   #10
S_tylistka
Raczkowanie
 
Avatar S_tylistka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Portugalia, Setubal
Wiadomości: 428
Dot.: stroj meski/ sportowy.

Cytat:
Napisane przez sylwialosiek Pokaż wiadomość
Jak ktos woli targ lub SH jak to lubi. My stawiamy na jakosc a nie na cene..
i po co taka złośliwość, dziwczyna nie miała nic złegona mysli, tylko stwierdziłą że woli inny męski styl...
__________________
czas zadbać o zdrowie, kondycję i wygląd

powrót do starych, dobrych nawyków

S_tylistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 17:06   #11
i_k_z
Zakorzenienie
 
Avatar i_k_z
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LLU
Wiadomości: 3 155
Dot.: stroj meski/ sportowy.

jest w porządku
__________________
Jest taka legenda, że są na świecie kobiety, które otwierają szafę i wiedzą, w co się dzisiaj ubrać
i_k_z jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 18:18   #12
Goska_88
Raczkowanie
 
Avatar Goska_88
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 284
Dot.: stroj meski/ sportowy.

chyba chciałaś napisać "strój chłopięcy/sportowy"
Twój "puplecik" obok prawdziwego mężczyzny nie stał nawet, ale sportowy styl jaki prezentuje jest adekwatny i w pełni uzasadniony dla chłopaka w tym wieku

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

a jeszcze jedno, to coś co ma uwieszone na szyi - torebka? wygląda dość komicznie
Goska_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 00:43   #13
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: stroj meski/ sportowy.

Cytat:
Napisane przez sylwialosiek Pokaż wiadomość
Jak ktos woli targ lub SH jak to lubi. My stawiamy na jakosc a nie na cene..
ciuchy z targu dla faceta to porazka... daj spokój, te wszystkie koszulki z napisem "sport" i siateczką wszyta na ramionach

nawet fajnie. zmieniłabym troche koszulke (no ale ja jestem wybredna w stosunku do nadruków na koszulce u faceta) ale jest ok.
ta mała torebka jest fatalna - mężczyźni takich nie noszą
plecak zamieniłabym na wieksza torbe na ramię w kolorze khaki na szerokim parcianym pasku.
__________________
Forum o wiewiórkach: Wiewiórki
dirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 09:32   #14
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: stroj meski/ sportowy.

Cytat:
Napisane przez S_tylistka Pokaż wiadomość
i po co taka złośliwość, dziwczyna nie miała nic złegona mysli, tylko stwierdziłą że woli inny męski styl...
Ja akurat się zgadzam z autorką, bo nie nazwałabym tego --->"podziekował za taki męski "styl" adidki i tiszercik z najki!" tylko stwierdzeniem, że inny męski styl się podoba. Sama noszę buty z "najków, riboków, adidków", mój facet również, więc poniekąd takie komentarze trafiają właśnie w nas. Nie wiem czy to była czysta złośliwość, czy po prostu zazdrość.
Ale ja nie kupuję droższych rzeczy ze względu na metki, ale podobnie jak autorka idę na jakość, jak ktoś mądry kiedyś stwierdził "nie stać mnie na kupowanie tanich rzeczy", mam najki już 3 rok w stanie niemalże idealnym i to chyba o czymś świadczy. Bazarowe rozkleiły by się po miesiącu, a ceny tak bardzo się nie różnią, bo za bazarowe trzeba dać z 80zł, a za firmowe w necie czy na obniżce można już kupić za 150zł.
Jak już napisałam na innym wieszaku na pewnych rzeczach moim zdaniem się nie oszczędza, m.in. na butach, stanikach i kosmetykach.

I te komentarze, że obok męskiego stylu to nawet nie stało, po co? Swoich facetów ubieracie w garniaki, koszule, krawaty na co dzień? Dla mnie niemęski styl to właśnie buty z krokodyla z czubem, obcisłe rurki i obcisła bokserka uwydatniająca "napompowane" mięśnie z solarium. A to właśnie jest męski styl idealnie pasujący do wieku chłopaka.

A co do tej torebki i plecaka, wyraźnie jest napisane, że strój z wycieczki. Ja z moim TŻ jak gdzieś jedziemy to również ma na plecach plecak, a na szyi tego typu torebeczki z aparatem, komórką itp., to się nazywają fachowo "futerały".
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2012-06-27 o 09:40
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:09   #15
Goska_88
Raczkowanie
 
Avatar Goska_88
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 284
Dot.: stroj meski/ sportowy.

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Ja akurat się zgadzam z autorką, bo nie nazwałabym tego --->"podziekował za taki męski "styl" adidki i tiszercik z najki!" tylko stwierdzeniem, że inny męski styl się podoba. Sama noszę buty z "najków, riboków, adidków", mój facet również, więc poniekąd takie komentarze trafiają właśnie w nas. Nie wiem czy to była czysta złośliwość, czy po prostu zazdrość.
Ale ja nie kupuję droższych rzeczy ze względu na metki, ale podobnie jak autorka idę na jakość, jak ktoś mądry kiedyś stwierdził "nie stać mnie na kupowanie tanich rzeczy", mam najki już 3 rok w stanie niemalże idealnym i to chyba o czymś świadczy. Bazarowe rozkleiły by się po miesiącu, a ceny tak bardzo się nie różnią, bo za bazarowe trzeba dać z 80zł, a za firmowe w necie czy na obniżce można już kupić za 150zł.
Jak już napisałam na innym wieszaku na pewnych rzeczach moim zdaniem się nie oszczędza, m.in. na butach, stanikach i kosmetykach.

I te komentarze, że obok męskiego stylu to nawet nie stało, po co? Swoich facetów ubieracie w garniaki, koszule, krawaty na co dzień? Dla mnie niemęski styl to właśnie buty z krokodyla z czubem, obcisłe rurki i obcisła bokserka uwydatniająca "napompowane" mięśnie z solarium. A to właśnie jest męski styl idealnie pasujący do wieku chłopaka.

A co do tej torebki i plecaka, wyraźnie jest napisane, że strój z wycieczki. Ja z moim TŻ jak gdzieś jedziemy to również ma na plecach plecak, a na szyi tego typu torebeczki z aparatem, komórką itp., to się nazywają fachowo "futerały".

skoro już nawiązałaś to mojej wypowiedzi to napisałam wyrażnie, że ubiór odpowiedni dla chłopaka w tym wieku z tego co się orientuje to autorka zaznaczyła w jednym ze swoich wieszaków, że jej "Pulpecik" ma 23 lata więc spokojnie może się tak ubierać, jednak facetom po 30stce myślę, że już nie przystoi stylizowanie się na "młokosa"
Ja również swojego faceta nie ubieram w graniaki, Ba! On ich nie cierpi! Ale już jest w tym wieku, że nie wypada mu się ubierać w bawełniane szorty, kolorowe tiszerciki i czapeczki z daszkiem

Druga sprawa, w której masz absolutną rację to to, że na bieliźnie, butach, torebkach i kosmetykach nie powinno się oszczędzać.
I owszem.
Goska_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:15   #16
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: stroj meski/ sportowy.

A tam facetom po 30stce nie pasuje stylizowanie sie na "mlokosa"!!! jak ma fajne zadbane cialo, wlosy i skore...czuje sie mlodo i tak tez wyglada to jak ma sie ubierac?jak jakis "wasaty Marian(wujek)" w pasiasty sweter recznie dziergany na drutach??
Mlody chlopak, fajnie ubrany, nic zlego tutaj nie widze..najwazniejsze,ze koszulki nie wsadza do spodni i do tych "najkow czy abibasow" nie zaklada przykrotkich dzinsow spod ktorych wylaza snieznobiale skarpetki

Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2012-06-28 o 16:17
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 19:37   #17
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: stroj meski/ sportowy.

Cytat:
Napisane przez Goska_88 Pokaż wiadomość
skoro już nawiązałaś to mojej wypowiedzi to napisałam wyrażnie, że ubiór odpowiedni dla chłopaka w tym wieku z tego co się orientuje to autorka zaznaczyła w jednym ze swoich wieszaków, że jej "Pulpecik" ma 23 lata więc spokojnie może się tak ubierać, jednak facetom po 30stce myślę, że już nie przystoi stylizowanie się na "młokosa"
Ja również swojego faceta nie ubieram w graniaki, Ba! On ich nie cierpi! Ale już jest w tym wieku, że nie wypada mu się ubierać w bawełniane szorty, kolorowe tiszerciki i czapeczki z daszkiem

Druga sprawa, w której masz absolutną rację to to, że na bieliźnie, butach, torebkach i kosmetykach nie powinno się oszczędzać.
I owszem.
Ale ja nie miałam zamiaru negować tego co piszesz i nie nawiązałam głównie do Twojej wypowiedzi, tylko we wszystkich wieszakach "pulpecika" dziewczyny właśnie krytykują, że gdzie ten męski styl, same "najki", co to za styl, itp. W wieku 30lat faktycznie nie pasuje styl na "młokosa", ale sportowy jak najbardziej, po prostu mniej młodzieżowy
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2012-12-21 o 21:44
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 23:17   #18
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: stroj meski/ sportowy.

Cytat:
Napisane przez S_tylistka Pokaż wiadomość
i po co taka złośliwość, dziwczyna nie miała nic złegona mysli, tylko stwierdziłą że woli inny męski styl...
Wlasciwie to było lekko przesmiewcze, bo nie umiem powstrzymac sie od smiechu gdy widze goscia ubranego od gory do dolu w jakies markowe ubranka i jeszcze z widniejącym logo, plus czapeczka z daszkiem. Fakt ratuje go to, ze jest z tego co widze młodawy

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Ja akurat się zgadzam z autorką, bo nie nazwałabym tego --->"podziekował za taki męski "styl" adidki i tiszercik z najki!" tylko stwierdzeniem, że inny męski styl się podoba. Sama noszę buty z "najków, riboków, adidków", mój facet również, więc poniekąd takie komentarze trafiają właśnie w nas. Nie wiem czy to była czysta złośliwość, czy po prostu zazdrość.
Ale ja nie kupuję droższych rzeczy ze względu na metki, ale podobnie jak autorka idę na jakość, jak ktoś mądry kiedyś stwierdził "nie stać mnie na kupowanie tanich rzeczy", mam najki już 3 rok w stanie niemalże idealnym i to chyba o czymś świadczy. Bazarowe rozkleiły by się po miesiącu, a ceny tak bardzo się nie różnią, bo za bazarowe trzeba dać z 80zł, a za firmowe w necie czy na obniżce można już kupić za 150zł.
Jak już napisałam na innym wieszaku na pewnych rzeczach moim zdaniem się nie oszczędza, m.in. na butach, stanikach i kosmetykach.

I te komentarze, że obok męskiego stylu to nawet nie stało, po co? Swoich facetów ubieracie w garniaki, koszule, krawaty na co dzień? Dla mnie niemęski styl to właśnie buty z krokodyla z czubem, obcisłe rurki i obcisła bokserka uwydatniająca "napompowane" mięśnie z solarium. A to właśnie jest męski styl idealnie pasujący do wieku chłopaka.

A co do tej torebki i plecaka, wyraźnie jest napisane, że strój z wycieczki. Ja z moim TŻ jak gdzieś jedziemy to również ma na plecach plecak, a na szyi tego typu torebeczki z aparatem, komórką itp., to się nazywają fachowo "futerały".

Na pewno była to zazdrosc Komentarz wyzej zdradza dlaczego tak uwazam. Po prostu - tak mam.
A po co komentujemy, ze nie koniecznie jest to męskie? Bo mamy prawo . Niestety trzeba sie liczyc z negatywnymi komentarzami to raz, dwa, skoro Ty nawiązujesz do swojego partnera, ze lubisz jak on tak wlasnie wyglada i do swojego poglądu plus TEZ piszesz co jest dla Ciebie niemeśkie, dlaczego my nie mozemy tego napisac?
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 23:54   #19
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: stroj meski/ sportowy.

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Wlasciwie to było lekko przesmiewcze, bo nie umiem powstrzymac sie od smiechu gdy widze goscia ubranego od gory do dolu w jakies markowe ubranka i jeszcze z widniejącym logo, plus czapeczka z daszkiem. Fakt ratuje go to, ze jest z tego co widze młodawy
ale co zlego jest w noszeniu markowych ciuchow? zreszta firmy typu nike itp to bez przesady nie sa jakies niewiadomo jak markowe..
co do wieszaka to mnie sie ta torebka nie podoba ;p
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 10:13   #20
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: stroj meski/ sportowy.

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
ale co zlego jest w noszeniu markowych ciuchow? zreszta firmy typu nike itp to bez przesady nie sa jakies niewiadomo jak markowe..
co do wieszaka to mnie sie ta torebka nie podoba ;p
Kojarzy mi się to z wieśniactwem i z łysymi pałami, któe wiadomo co mają we łbie byc moze dlatego, ze czesto widuje takich 'firmowych' osilkow i niekoniecznie zachowuja sie w dobry sposob. Nie kazdy taki jest, wiadomo, ale z moimi skojarzeniami nawet ja sama nie wygram
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 15:28   #21
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: stroj meski/ sportowy.

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Wlasciwie to było lekko przesmiewcze, bo nie umiem powstrzymac sie od smiechu gdy widze goscia ubranego od gory do dolu w jakies markowe ubranka i jeszcze z widniejącym logo, plus czapeczka z daszkiem. Fakt ratuje go to, ze jest z tego co widze młodawy

Na pewno była to zazdrosc Komentarz wyzej zdradza dlaczego tak uwazam. Po prostu - tak mam.
A po co komentujemy, ze nie koniecznie jest to męskie? Bo mamy prawo . Niestety trzeba sie liczyc z negatywnymi komentarzami to raz, dwa, skoro Ty nawiązujesz do swojego partnera, ze lubisz jak on tak wlasnie wyglada i do swojego poglądu plus TEZ piszesz co jest dla Ciebie niemeśkie, dlaczego my nie mozemy tego napisac?
A co w tym śmiesznego, że chłopak ubrany jest z góry na dół w markowe ubrania? śmieszne jest to, że stać go na markowe ubrania, że ma logo na koszulce czy czapkę z daszkiem? Poza tym ja nigdzie nie napisałam, że nie możesz wyrazić swojego zdania, tylko nawiązałam do wypowiedzi koleżanki, że to nie było tylko stwierdzenie, że ten strój jest nie w Twoim stylu.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Kojarzy mi się to z wieśniactwem i z łysymi pałami, któe wiadomo co mają we łbie byc moze dlatego, ze czesto widuje takich 'firmowych' osilkow i niekoniecznie zachowuja sie w dobry sposob. Nie kazdy taki jest, wiadomo, ale z moimi skojarzeniami nawet ja sama nie wygram
No to nieźle, wśród moich znajomych nie ma wieśniactwa, łysych pał czy osiłków.
Mi się z tymi pałami bardziej kojarzy ortalionowy dres wsadzony do wysokich butów po kostkę i bokserka, żeby było "muły" widać
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2012-12-21 o 21:45
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 23:54   #22
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: stroj meski/ sportowy.

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Mi się z tymi pałami bardziej kojarzy ortalionowy dres wsadzony do wysokich butów po kostkę i bokserka, żeby było "muły" widać
dokladnie
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.