Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-05, 10:45   #301
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Madzia1512 Pokaż wiadomość
Może zacznę od tego, że już miałam wykonywane zabiegi laserami LIGHT SHEER DUET, IPL i PALOMAR VECTUS. Jeśli chodzi o IPL jestem stanowczo na NIE http://static.wizaz.pl/forum/images/smilies/mad.gif. Na pewno mogą was skusić ceną czy trwałą depilacją, nic bardziej mylnego. Jest trwała ale na 2 tygodnie, u mnie nawet na tyle to nie trwało. Ponadto wykonując IPL niszczymy tylko strukturę włosa, lecz nie samą brodawkę. Podczas zabiegów IPL oraz LSD używany jest żel, co jest dość niekomfortowe. Laserem LSD miałam wykonywane serię 8 zabiegów, niestety efektów brak. Pieniądze wyrzucone w błoto. Ponadto po LSD miała poparzenia na skórze, które były uciążliwe. Laser Palomar Vectus jest moim ulubieńcem. Jest bardziej bezpieczny niż IPL czy LSD. Przed wykonaniem zabiegu mierzony jest poziom melaniny, dzięki czemu możemy dobrać odpowiednie parametry dla danej osoby. Jestem w trakcie serii zabiegów Palomar Vectus i jestem zachwycona. Włosy ,,zniknęły". Jeżeli chodzi o bolesność zabiegu da się wytrzymać. Vectus jest mniej bolesny niż IPL czy LSD. Jednak warto dodać, że każda osoba ma inny próg bólu.
Dziwię się. Nigdy przy LSD nie miałąm nakłądaneeego żelu. Nie wiem o czym Ty piszesz.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 09:09   #302
Madzia1512
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Dziwię się. Nigdy przy LSD nie miałąm nakłądaneeego żelu. Nie wiem o czym Ty piszesz.
Kiedy miałaś robiony LSD ? Ja miałam robiony kilka lat temu, więc na pewno trochę ulepszyli system.
Madzia1512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 10:59   #303
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Madzia1512 Pokaż wiadomość
Kiedy miałaś robiony LSD ? Ja miałam robiony kilka lat temu, więc na pewno trochę ulepszyli system.
Teraz od roku robię, najpierw były łydki a teraz pachy i głębokie bikini.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 16:15   #304
Madzia1512
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Teraz od roku robię, najpierw były łydki a teraz pachy i głębokie bikini.
Ja robiłam kiedy wszedł na rynek polski. Miałam robione zabiegi na całe nogi i bikini. Niestety mi nie przyniósł żadnych efektów. Później miałam IPL tragedia. Po kilku latach walki przeczytałam w internecie o palomar vectus, byłam pewna że też nic z tego nie będzie. Ale ku mojemu zaskoczeniu zadziałało i to rewelacyjnie. Mam nadzieję, że jesteś zadowolona z efektów jakie przynosi Ci LSD.
Madzia1512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 12:59   #305
followleah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Exclamation Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Hej kobietki!

Szukam szukam i nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie: jak to wygląda kiedy zrobisz laser i efekt super, a potem znajdziesz w ciążę?
Czy wszystko idzie do kosza i musisz robić od nowa czy tylko minimalne zawirowanie?
Planuję zrobić laser prawie na całe ciało bo niestety mam okropny problem z owłosieniem, wzięło się z tobą z chorej diety jaka mi zafundował ojciec kiedy byłam dzieckiem.
Podliczajac koszty wszystko kosztowałoby mnie około 10 tys i jestem w stanie to ogarnąć, ale uwzględniam także możliwość ciąży za 3-4 lata i wham się czy jest sens jeśli wtedy cały efekt poszedł by w... w kanał
Czy któraś z was moje drogie była w takiej sytuacji, ma jakieś doświadczenia w tym temacie?
Bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedź!
Pozdrawiam
followleah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 09:05   #306
zomucha
Przyczajenie
 
Avatar zomucha
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Po ciąży mogą ci odrosnąć włoski (przez hormony) ale nie w tak dużej ilości jak masz teraz więc jakiś efekt zostanie. Generalnie jak masz problem to lepiej już zacząć depilacje do póki nie zajdziesz w ciąże i wrócić do serii zabiegów już po wykarmieniu. Pozdrawiam
zomucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 13:20   #307
followleah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Dziękuję bardzo za odpowiedź! Bardzo mi pomogłaś. Pozdrawiam
followleah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-31, 13:52   #308
era7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Witam wszystkie spragnione opinii o tak zachwalanym laserze Vectus. Otóż mogę się trochę wypowiedzieć na jego temat. 5 miesięcy temu zdecydowałam się na depilacje laserową twarzy (wąsik, broda, policzki, baczki) Jestem brunetką i w tych miejscach przyciemnił mi się tzw, meszek niestety laser kompletnie sobie z moim problemem nie poradził wręcz przeciwnie delikatny w dotyku meszek od podgalania przekształcił się w szorstkie dłuższe włoski. Chce mi się płakać bo pani w klinice zapewniała mnie że laser usunie ale potrzeba nie 4 a 6 zabiegów, zapewniała ze trzeba 6 bo włoski są cieniutkie itp. Niestety jestem po 5 zabiegu i TRAGEEEEDIA efektów brak. Czeka mnie jeszcze ten magiczny 6 pod koniec września ale nie oczekuję już cudów. Żałuje tylko że się skusiłam i dałam naciągnąć. Może nie naciągnąć tylko że po prostu zaufałam profesjonalistą. Mam ochotę biec do najbliższego salonu i wyrwać wszystko pastą cukrową lub woskiem z nadzieją że może troszkę mój długi mech się osłabi i chociaż przez 2 tyg. będę miała gładką twarz. Po laserze vectus włoski odrastają po 6 dniach. Na otarcie łez zrobiłam sobie jeden zabieg na bikini i próbę na łydce i faktycznie na łydce mam łysy placek tak jakby wszystkie włoski wypadły. Bikini ciężko mi ocenić bo włoski jeszcze się wysuwają czekam aż same wypadną. Podsumowując ciemne grube włosy rewelacja już po jednym zabiegu i na te partie polecam laser natomiast na twarz raczej wosk lub pasta jak kto woli ale nie dajcie sobie wcisnąć lasera i golarki. Pozdrawiam wszystkich.
era7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 09:40   #309
zomucha
Przyczajenie
 
Avatar zomucha
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

sorry ale laser vectus nie jest cudotwórcą na wszystko ewidentnie widać że masz problemy z hormonami i dlatego nie reagujesz na zabiegi w obrębie twarzy bo włoski które się pojawiają są przez zaburzenia hormonalne, najpierw trzeba spróbować wyregulować hormony i jednocześnie chodzić na laser bez leczenia to bez sensu bo będą cały czas odrastać włoski w miejscach zarezerwowanych dla mężczyzn czyli na twarzy! i co ty radzisz wyrywać je? z delikatnej kobiecej twarzy, przecież one zaczną wrastać, zaczną się robić stany zapalne na twarzy! nie wspomnę że i tak odrosną !
zomucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 00:43   #310
era7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Też tak myślałam że mam jakieś zaburzenia i dlatego zanim zdecydowałam się na laser zbadałam hormony i wszystko w normie, żadnych problemów z okresem nic. Jestem brunetką z ciemną oprawą oczu, taka moja uroda, a włosków nie widać na skórze jedynie pod światło no i baczki przy uszach to pod ręką czuć... No nic wyraziłam swoją opinię i nie polecam na twarz no chyba że są to grube i ciemne włosy ewidentnie cienkich i jasnych nie usuwa tak jak go reklamują.
era7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 19:53   #311
kolusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Hej Dziewczęta
Mam pytanie (chociaż nie wiem czy to dobry watek) - możecie polecić sprawdzony, profesjonalny, dobry gabinet do depilacji Vectusem w Gliwicach lub okolicach? Dziękuję
kolusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-14, 18:22   #312
era7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

No niestety mnie zapewniali że vektus na pewno usunie meszek z twarzy... na łydki sie zdecydowałam i nie żałuję jestem po 2 zabiegach i efety spoko
era7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 17:00   #313
Stachniaczek90
Przyczajenie
 
Avatar Stachniaczek90
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Faktycznie jest rewelacyjny. Jedyny minus, ze troche boli. Ale można zacisnąć pięści i da sie wytrzymać. Ja mam grube i czarne włosy to troche pocierpiałam, ale mam nadzieje,ze warto.
Stachniaczek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 14:20   #314
Betee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Zastanawiam się nad serią zabiegów Vectus, z tym że mam obawy, iż jako posiadaczka włosów ciemny blond mogę nie uzyskać trwałych efektów, bazując na opiniach w wątku.
Jestem zażenowana jakością 80% wypowiedzi na tym forum - w sporej mierze są autoreklamą konkretnych salonów. Wątek miał opisać efekty laserowej depilacji Vectus a nie skupiać się na konkretnym salonie wykonującym te zabiegi.
To chyba oczywiste że nawet najnowszej technologii laser nie poradzi sobie z jasnymi włoskami, natomiast grono pań kosmetyczek na tym forum zaciekle upiera się że jednak Vectus usunie nawet jasny meszek.
koszt zakupu lasera to niecałe 200,000 zł. , dlatego zakłady kosmetyczne usilnie i nielegalnie się reklamują na forach w celu zwrotu kosztów tej inwestycji.
Betee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 23:27   #315
era7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Zgadzam się. Najważniejsze to trafić na uczciwą kosmetyczke... niestety mi to się nie udało i tylko straciłam kase na depilacje twarzy ale teraz zmienila mi Pani wykonująca zabieg i jest ok nawet jechała mi takie problematyczne miejsca jak kolana i przy kostce na stopie małą głowicą bo tam mi nic nie wypadło prawie. Zobaczę jak będzie teraz. Także narazie z łydek jestem zadowona i z niecierpliwością czekam na kolejny zabieg (mam tuż przed Świętami). A i bym zapomniała.. co do włosów jasnobrazowych i blond to nie ma co zaczynac depilacji szkoda kasy. Pozostaje nam tylko trzymać mocno kciuki żeby wkońcu ktoś wymyślil coś takiego co nam usunie te jasne włosy na stałe pozdrawiam
era7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 22:48   #316
lydzbix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 9
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Już mam za sobą trzeci zabieg i jestem w sumie bardzo zadowolona. Cenowo to chyba zależy od miejsca które chcemy depilować, ja akurat robię nogi. Przyznam że to jest dosyć ciekawe doświadczenie i przynajmniej wreszcie mam spokój, a golenie nóg maszynką to dla mnie koszmar, zawsze chodziłam pozacinana i z podrażnioną skórą xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-11-29 o 09:13 Powód: reklama
lydzbix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 20:46   #317
martilodz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 9
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

hej dziewczyny,
jestem po 1 zabiegu vectusem wąsika, zgodnie z zaleceniami przez ostatni miesiac zrezygnowalam z wosku na rzecz maszynki i włoski zrobiły mi się grubsze, zabieg miałam tydzień temu i nie zauważyłam żeby jakieś wypadły ;/ następny mam umówiony za 4 tygodnie, nie chce co trzy dni golić się maszynką ;/ mam jasną skórą i ciemne włoski więc w teori powinnam byc idealną osobą do lasera. a u Was jak było?
martilodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 14:59   #318
agusiawww
Przyczajenie
 
Avatar agusiawww
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Ja jestem po 3 zabiegu i póki co faktycznie wypadają albo rosną wolniej. Czekam na 8 zabiegów i zobaczę jakie efekty, podobno ogólnie wystarczy 4-5 żeby był stały efekt.
agusiawww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 10:41   #319
matyldamajerowicz
Przyczajenie
 
Avatar matyldamajerowicz
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Powiem Wam Dziewczyny że ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona Vectusem. Zawsze słyszłam że laser działa tylko na ciemny włos, a ja mam ogromny problem z długimi mocnymi włosami na rękach. Rozmawiałam o depilacji Z kosmetologiem i tez mi mówiła że może być ciężko usunąć te włosy ale że wectus o tyle dobrze bo ustawia parametry pod kolor włosa. Pani Marta uprzedziła mnie że zabieg może być odczuwalny ale wcale nie było tak źle.
Zdecydowałam się podjąć walkę z uporczywymi włosami na rękach, bo bardzo mi przeszkadzały rosły szybko, jeszcze dostałam zalecenie żeby przed zabiegiem 3 tyg golić je maszynką ale było warto.

Już po pierwszym zabiegu widziałam jak część wypadła a część rośnie jakby chciała a nie mogła. Wiec bladziuchny takie jak ja, jest jeszcze dla nas ratunek w następnej kolejności kosze pachy i bikini tam mam ciemniejsze włosy wiec liczę na jeszcze lepszy efekt !
matyldamajerowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-17, 12:56   #320
mala789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 6
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Polecam smialo depilacje vectusem. Jestem po serii 6 zabiegów pach i bikini brazylijskiego i rezultaty sa naprawdę super. Trochę bolało ale jest to do zniesienia. Zabieg wykonywałam w klinice xxx w warszawie.Trafiłam tam z przypadku trochę ale jestem naprawdę zadowolona.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-09-06 o 10:41 Powód: reklama
mala789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 00:09   #321
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

LS duet z dużą końcówką nie zdaje u mnie w ogóle rezultatu na bikini. Słyszałam, że większa głowica jest właśnie mniej skuteczna i u mnie potwierdza się ta teoria. 4 dni po depilacji bikini byłam w innym salonie na pozostałych partiach ciała i pani kosmetyczka zauważyła mój odrost na bikini. Spytała czy tam też robimy zabieg i nie chciała uwierzyć, że 4 dni temu byłam już na usuwaniu, bo efektów nie widać! To był mój drugi zabieg na bikini i jestem wkurzona, że tak to wygląda. Depilacja dużą głowicą boli mnie strasznie, boję się co by było mniejszą i trwałoby 2x dłużej.

Myślę w takim razie o Vectusie - czy zabieg trwa równie krótko jak LS dużą głowicą?

Edytowane przez cherry-lady
Czas edycji: 2016-12-23 o 22:31
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 19:53   #322
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
LS duet z dużą końcówką nie zdaje u mnie w ogóle rezultatu na bikini. Słyszałam, że większa głowica jest właśnie mniej skuteczna i u mnie potwierdza się ta teoria. 4 dni po depilacji bikini byłam w innym salonie na pozostałych partiach ciała i pani kosmetyczka zauważyła mój odrost na bikini. Spytała czy tam też robimy zabieg i nie chciała uwierzyć, że 4 dni temu byłam już na usuwaniu, bo efektów nie widać! To był mój drugi zabieg na bikini i jestem wkurzona, że tak to wygląda. Depilacja dużą głowicą boli mnie strasznie, boję się co by było mało i trwałoby 2x dłużej.

Myślę w takim razie o Vectusie - czy zabieg trwa równie krótko jak LS dużą głowicą?
Ja zawsze miałam robione te małe części ciała (bikini głębokie i pachy) robione obiema głowicami.
Dzisiaj byłam pierwszy raz na ŁYDKACH, na Vectusie. jestem zadowolona i faktycznie troszkę inaczej jest. Bolało mnie, ale szybko i sprawnie to szło. Jestem zadowolona.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 22:33   #323
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Ja zawsze miałam robione te małe części ciała (bikini głębokie i pachy) robione obiema głowicami.
Dzisiaj byłam pierwszy raz na ŁYDKACH, na Vectusie. jestem zadowolona i faktycznie troszkę inaczej jest. Bolało mnie, ale szybko i sprawnie to szło. Jestem zadowolona.
Mnie łydki w ogóle nie bolą, nawet fajne jest to zasysanie i strzelanie Jednak bikini dla mnie to dramat i nie chcę myśleć o następnym razie, ale czego się nie robi dla urody...
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 11:35   #324
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Mnie łydki w ogóle nie bolą, nawet fajne jest to zasysanie i strzelanie Jednak bikini dla mnie to dramat i nie chcę myśleć o następnym razie, ale czego się nie robi dla urody...
No mnie trochę bolały jednak. To nie wiem od czego to zależy. No bikini jakoś przeżyłam 6 zabiegów, no i teraz już koniec. I tak mam przymusową przerwę pewnie na przynajmniej około 10 miesięcy, więc przypominające już zrobię na te 3 partie (bikini głębokie, pachy i łydki) - pewnie w okolicach grudnia, za rok.

Mówił Wam ktoś, żeby stosować wcześniej balsam np. na łydki? Mi babeczka powiedziała, że mogłam zastosować, wtedy ból byłby mniejszy. O__O
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 11:47   #325
zfruzia
Przyczajenie
 
Avatar zfruzia
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 7
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Czytałam bardzo dobre opinie o Vectusie i chyba się zdecyduje )) Ktoś coś poleca w stolicy ? Bo do lata już bliskooooo
zfruzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 11:38   #326
KaroLov
Przyczajenie
 
Avatar KaroLov
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Faktycznie efekty są super! U mnie po 3 tygodniach zaczęły wypadać włoski. Jednak nie polecam decydować się tego samego dnia na wieeele partii ( łydki, uda, bikini, pachy, wąsik, linia brzucha) - tak jak ja to zrobiłam, bo byłam cala spocona Moze dlatego,ze jestem bardzo wrażliwa.
Ale w sumie warto było cierpieć bo efekty są widoczne
KaroLov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 08:23   #327
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Z tego co piszecie super sprawa. Może i ja zrezygnuje z depilacji paskami w domu na rzecz trwałej metody laserowej?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 14:45   #328
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Byłaby to bardzo dobra decyzja. Ja już lata temu porzuciłam bolesny wosk na rzecz lasera. I to była jedna z lepszych decyzji kosmetycznych w moim życiu.

Z żalem patrze nieraz na wakcjach na koleżanki które walczą z włoskami codziennie próbują ukryć podrażnienia pojawiające się na okolicach intymnych, albo nieświadome chodzą z niedogolonymi udami z tyłu .
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 17:21   #329
agula3103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

"Dziewczyny pamiętajcie, że Vectus pomimo tego, że jest nowoczesnym designerskim urządzeniem z super chłodzącą końcówką itp itd
designerkie urządzenie? nie zauważyłam, żeby vectus wyglądał jakoś bardziej designersko. Może chodziło Ci o innowacyjne technologie zastosowane w laserze? jest kontaktowe chłodzenie- owszem i jeśli pracujmy w odpowiednim tempie według potrzeb klienta, to zabieg może i być bezbolesny, ale z reguły zasuwamy podczas zabiegów bo cenny jest czas każdego z nas, a ból jest chwilowy. "jest przede wszystkim laserem diodowym. Więc zasada jego działania jest taka sama jak w laserze LightSheer, Milesman i wielu innych. Lasery diodowe o długości wiązki 810nm działają na ciemny barwnik melaninę, której najwięcej jest w ciemnych włosach. Nie jest więc możliwe aby laser diodowy usuwał bardzo jasne bądź siwe włosy (w tym meszku) które najzwyczajniej w świecie są pozbawione pigmentu. " Laser diodowy- laserowi diodowemu nie równy. Mogę o tym napisać na priv więcej. Możesz mieć urządzenie za 50 tysięcy, bez technologii chłodzenia, bez czytnika poziomu melaniny i robić epilację, ale im mniej zaawansowany technologicznie sprzęt, tym więcej powikłań pozabiegowych. A możesz i mieć za pół miliona laser, gdzie masz pewność bezpieczeństwa przede wszystkim swojego jako osoby, która jest poddawana zabiegowi, ale także bezpieczeństwa osoby, która wykonuje zabieg, nie wspominając już o skuteczności w usunięciu owłosienia. Włos ciemny usuwa się na znacznie większym poziomie, bo tak jak zauważyłaś ma więcej melaniny, ale od kiedy jasny włos jest pozbawiony melaniny? jasne włosy zawierają barwnik, ale jest go mniej. Jedyne włosy pozbawione melaniny to wlosy siwe i ich nie usuniemy laserem. Co do epilacji laserowej jasnego włosa- ja zawsze mówię o przerzedzeniu i zmienieniu jakości na delikatniejszy, bo nie idzie tak ładnie jak ciemny.Zasada jest jedna włos musi być choć trochę ciemnjeszy od otaczającej skóry. "Producenci robią wszystko aby jak najlepiej rozreklamować swój sprzęt poprzez nowoczesny wygląd aparatu, różnego rodzaju czujniki i inne bajery. Ważne jest jednak to iż od lat technologia lasera diodowego jest taka sama. Oprócz dobrego jakościowo lasera ważne jest też wybór gabinetu w którym pracują przeszkolone osoby. Bowiem dobór odpowiednich parametrów jak i prawidłowe przeprowadzenie zabiegu jest moim zdaniem kluczem do sukcesu. W tym przypadku kluczem do znakomitych efektów i Waszego zadowolenia " Bajery? czujniki? Ja bym użyła raczej określenia technologie, innowacje. Technologia lasera diodowego jest opatentowana i na niej bazują inne firmy i się faktycznie nie zmieniła, ale był szereg nieudogodnień dla klientów jak i dla osób pracujących na laserach wynikające z samego komfortu zabiegu i skuteczności i tutaj technologia musi iść na przód, bo inaczej będą niewspółmierne korzyści- drogie zabiegi- a brak skuteczności, długi czas regeneracji po zabiegu, ból nieznośny jak cholera- wie ten, kto kiedyś usuwał owłosienie, a dla osób wykonujących zabieg- stres przy powikłaniach pozabiegowych, długi czas pracy w niekomfortowej pozycji i przede wszystkim obciążenie psychiczne, bo wspieramy Państwa podczas zabiegu i jesteśmy w tym razem. Zgodzę się co do ostatniego zdania- technologia technologią- ale najważniejszy jest dobór odpowiedniego gabinetu i oczywiście mądrość, rozwaga osoby wykonującej zabieg- bo przeszkolenie nie zawsze świadczy, że ktoś może być w czymś już dobry. Pozdrawiam Ciebie ciepło i wszystkich profesjonalnych kosmetologów a Vectusa, polecam- prywatnie i profesjonalnie
agula3103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 12:32   #330
matyldamajerowicz
Przyczajenie
 
Avatar matyldamajerowicz
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Bardzo długo wypowiedz aula3103, będąc w połowie jej czytania już nie wiem o co chodzi i co było na początku.

Trzeba pisać bardziej przejrzyście bo nie raz ważne informacje umykają nam pośród niepotrzebnych słów.

Ogólnie morał jest taki że Vectus jest dobry, a na końcu wyświtla się reklama salonu do którego najlepiej iść zrobić zabieg. Echhh wizaż chyba się sprzedał :/
matyldamajerowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-05 19:50:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.