Moja całkowita metamorfoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-29, 10:59   #1
Mychaaa007
Przyczajenie
 
Avatar Mychaaa007
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Cool

Moja całkowita metamorfoza


Witajcie dziewczyny!
Długo zastanawiałam się, czy założyć ten wątek i w końcu doszło do tego, że jestem tak zdesperowana iż nie widzę innego wyjścia
Ok więc przejdę do konkretów.
Mam problem ze swoim ubiorem... Jestem niską osobą mój wzrost to jedyne 159 cm. Kiedy rano wskakuję na wagę wskazuje ona ok 49 kg.
Mam masywne uda, biust w rozmiarze 75 C i niewielkie wcięcie w talii. To wszystko wpływało na to, że ubierałam się głównie w bluzy z kapturem i adidaski. Teraz zapragnęłam wyglądać bardzej kobieco i seksownie ale problem w tym, że nie mam pojęcia jak się za to zabrać... Na początek kupiłam sobie buty na obcasie i na tym właściwie stanęło. Nie wiem co zakładać by wyglądać ładnie. Nie mam pojęcia jak dobrać strój do swojego wyglądu... może któraś z was wiedziałaby co powinnam zrobić ?
Mychaaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 11:27   #2
sylffka
Raczkowanie
 
Avatar sylffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 136
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

jeżeli masz fajny duży biuścik a nie masz wyraźnej talii pasować powinny sukienki odcinane pod biustem. Paski na gumie, szerokie, skórzane itp ładnie zaakcentują talię.
__________________
Dyplomacja to powiedzieć komuś ,,spier.......,, w taki sposób, żeby poczuł radość na myśl o zbliżającej się podróży
sylffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 11:42   #3
funykiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 459
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

Na początek chciałam napisać że także jestem niska i ważę teraz tyle co Ty. Nie mam jednak problemu z kobiecym wyglądem. Pasek w tali to bardzo dobry pomysł (nie tylko te szerokie , wąziutki też będzie dobry) . Ja stawiam na sukienki - uwielbiam je. Jakieś baletki albo obcasy sukienka/spódniczka , pasek . Do tego rozpinany cardigan czy marynareczka i będzie super .
Na pewno zapomnij o bluzach z kapturem (chyba że w domu)
__________________
Pierwszy najszczęśliwszy dzień - 13.07.2004
Drugi najszczęśliwszy dzień - 09.12.2012
Trzeci najszczęśliwszy dzień - 28.09.20
funykiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 11:52   #4
sylffka
Raczkowanie
 
Avatar sylffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 136
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

jeśli założysz jakąś fajną sukienkę np w modne teraz kwiatowe wzory w długości za kolanko i na to marynareczka z paskiem w talii na pewno będzie kobieco i modnie. Szpileczki jak najbardziej wskazane wydłużą nogę
dresy noś w domku bo szerokie bluzy dodają kilogramów
baw się kolorami, poeeksperymentuj trochę
__________________
Dyplomacja to powiedzieć komuś ,,spier.......,, w taki sposób, żeby poczuł radość na myśl o zbliżającej się podróży
sylffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 12:48   #5
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

A gdzie zdjęcia?
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 13:55   #6
ewe77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 218
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

Cytat:
Napisane przez sylffka Pokaż wiadomość
jeśli założysz jakąś fajną sukienkę np w modne teraz kwiatowe wzory w długości za kolanko i na to marynareczka z paskiem w talii na pewno będzie kobieco i modnie. Szpileczki jak najbardziej wskazane wydłużą nogę
dresy noś w domku bo szerokie bluzy dodają kilogramów
baw się kolorami, poeeksperymentuj trochę
w zupełności się zgadzam
ewe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 17:56   #7
Mychaaa007
Przyczajenie
 
Avatar Mychaaa007
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

Witam ponownie
Dziękuję wszystkim za rady ;* Były na prawdę przydatne.

Teraz postanowiłam zabrać się za siebie jeszcze "ostrzej" w końcu niedługo lato a ja mam odrobinkę tłuszczyku do zrzucenia.

Na początek pytanie : czy któraś z Was słyszała o zabiegu PROSLIM GOLD ? Polega on na podpięciu do ciała diodek powodujących skurcze mięśni. Ma to niby wyszczuplić i ujędrnić ciało. Pytam, ponieważ dziś byłam na pierwszym takim zabiegu (było całkiem zabawnie, wszystko mnie łaskotało) i teraz chciałabym poznać opinie osób które już to stosowały.

Oczywiście nie ograniczam się do tego. Zaczęłam dietę, odstawiłam słodycze i staram się ćwiczyć regularnie. Długa droga przede mną ale jakoś będzie.

Tak więc bardzo proszę, jeśli któraś z Was mogłaby mi odpowiedzieć na pytanie dotyczące PROSLIM to będę wdzięczna. A może lepszy byłby rolletic ?
Mychaaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 21:31   #8
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

Cytat:
Napisane przez Mychaaa007 Pokaż wiadomość
Witam ponownie
Dziękuję wszystkim za rady ;* Były na prawdę przydatne.

Teraz postanowiłam zabrać się za siebie jeszcze "ostrzej" w końcu niedługo lato a ja mam odrobinkę tłuszczyku do zrzucenia.

Na początek pytanie : czy któraś z Was słyszała o zabiegu PROSLIM GOLD ? Polega on na podpięciu do ciała diodek powodujących skurcze mięśni. Ma to niby wyszczuplić i ujędrnić ciało. Pytam, ponieważ dziś byłam na pierwszym takim zabiegu (było całkiem zabawnie, wszystko mnie łaskotało) i teraz chciałabym poznać opinie osób które już to stosowały.

Oczywiście nie ograniczam się do tego. Zaczęłam dietę, odstawiłam słodycze i staram się ćwiczyć regularnie. Długa droga przede mną ale jakoś będzie.

Tak więc bardzo proszę, jeśli któraś z Was mogłaby mi odpowiedzieć na pytanie dotyczące PROSLIM to będę wdzięczna. A może lepszy byłby rolletic ?
Z wagą 49kg i wzrostem 159 Ty chcesz się odchudzać? To nie jest już anoreksja? Ja ważę 56kg i wcale nie uważam, że źle wyglądam, chociaż uda zostawiają trochę do życzenia... Naprawdę się odchudzasz...?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 08:17   #9
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

Cytat:
Napisane przez Mychaaa007 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Długo zastanawiałam się, czy założyć ten wątek i w końcu doszło do tego, że jestem tak zdesperowana iż nie widzę innego wyjścia
Ok więc przejdę do konkretów.
Mam problem ze swoim ubiorem... Jestem niską osobą mój wzrost to jedyne 159 cm. Kiedy rano wskakuję na wagę wskazuje ona ok 49 kg.
Mam masywne uda, biust w rozmiarze 75 C i niewielkie wcięcie w talii. To wszystko wpływało na to, że ubierałam się głównie w bluzy z kapturem i adidaski. Teraz zapragnęłam wyglądać bardzej kobieco i seksownie ale problem w tym, że nie mam pojęcia jak się za to zabrać... Na początek kupiłam sobie buty na obcasie i na tym właściwie stanęło. Nie wiem co zakładać by wyglądać ładnie. Nie mam pojęcia jak dobrać strój do swojego wyglądu... może któraś z was wiedziałaby co powinnam zrobić ?
Zaskoczył mnie rozmiar biustonosza, który nosisz. Czy jesteś pewna tego rozmiaru? Wydaje mi się, że obwód jest zbyt duży (a miseczka najprawdopodobniej za mała). Ja mam 176cm wzrostu i noszę 65E.
Polecam Twojej uwadze wątek "Nosimy dobrze dobrane biustonosze".
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 08:23   #10
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

Nie odchudzaj się... ja mam 160cm wzrostu i zawsze ważyłam 50 kg a rok temu zachorowałam na jakąś beznadziejną chorobę, która ciągnęła się 4 miesiące i zrzuciłam wagę do 44.. lekarze chcieli mnie zabić (i na siłe karmić) od tamtego czasu udało mi się przytyć jedynie 2kg i nadal mnie gonią, tylko, że ja już nie umiem przytyć a jem jak świnka czasami czasem nawet 3 obiady i 4 kolacje jednego dnia...
ogólnie wszyscy mówią, że 160cm = 53kg i nie mniej. Tak jest najzdrowiej co ja bym dała, żeby przytyć te 6kg jeszcze z S spadłam na XS i mam problem z ubraniami nawet teraz! Taka o przestroga

A co do kobiecego ubierania się - teraz masz idealną okazję, bo widzę, że masz większy biust od mojego i to znacznie (ja mam 65 C..) to idealnie będą leżały na Tobie letnie sukienki i na obcasy! i gotowe nic trudnego
MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 11:59   #11
Mychaaa007
Przyczajenie
 
Avatar Mychaaa007
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

rozważna_i_romantyczna - dziękuję za radę i link. Z pewnością przeczytam. Całkiem prawdopodobne że rozmiar jest nie do końca taki jak powinien być i czas to pewnie zmienić.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Zapomniałam jeszcze wspomnieć że jeśli chodzi o buty na obcasach (które niewiarygodnie mi się podobają) jest problem. Lekarz zakazał mi ich nosić ze względu na wadę stóp. I przejście zaledwie kilku metrów to dla mnie okropny ból :/

Dlatego chcę się wyszczuplić, żeby dobrze wyglądać też w płaskich butkach
Mychaaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 12:45   #12
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Nie odchudzaj się... ja mam 160cm wzrostu i zawsze ważyłam 50 kg a rok temu zachorowałam na jakąś beznadziejną chorobę, która ciągnęła się 4 miesiące i zrzuciłam wagę do 44.. lekarze chcieli mnie zabić (i na siłe karmić) od tamtego czasu udało mi się przytyć jedynie 2kg i nadal mnie gonią, tylko, że ja już nie umiem przytyć a jem jak świnka czasami czasem nawet 3 obiady i 4 kolacje jednego dnia...
ogólnie wszyscy mówią, że 160cm = 53kg i nie mniej. Tak jest najzdrowiej co ja bym dała, żeby przytyć te 6kg jeszcze z S spadłam na XS i mam problem z ubraniami nawet teraz! Taka o przestroga

A co do kobiecego ubierania się - teraz masz idealną okazję, bo widzę, że masz większy biust od mojego i to znacznie (ja mam 65 C..) to idealnie będą leżały na Tobie letnie sukienki i na obcasy! i gotowe nic trudnego
ja przy 164cm wzrostu ważę 44kg (z porywami do 45), a mimo to mój brzuch jest nie wiem, od czego to zależy
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 12:53   #13
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Nie odchudzaj się... ja mam 160cm wzrostu i zawsze ważyłam 50 kg a rok temu zachorowałam na jakąś beznadziejną chorobę, która ciągnęła się 4 miesiące i zrzuciłam wagę do 44.. lekarze chcieli mnie zabić (i na siłe karmić) od tamtego czasu udało mi się przytyć jedynie 2kg i nadal mnie gonią, tylko, że ja już nie umiem przytyć a jem jak świnka czasami czasem nawet 3 obiady i 4 kolacje jednego dnia...
ogólnie wszyscy mówią, że 160cm = 53kg i nie mniej. Tak jest najzdrowiej co ja bym dała, żeby przytyć te 6kg jeszcze z S spadłam na XS i mam problem z ubraniami nawet teraz! Taka o przestroga
A co do kobiecego ubierania się - teraz masz idealną okazję, bo widzę, że masz większy biust od mojego i to znacznie (ja mam 65 C..) to idealnie będą leżały na Tobie letnie sukienki i na obcasy! i gotowe nic trudnego
Ja mam 160cm i ważę 47-48kg i jeszcze mogłabym schudnać. Wcale nie uważam się za anorektyczkę, widuje dziewczyny szczuplejsze ode mnie i dobrze wyglądajace. Wszystko zależy od budowy ciała, od masy mięsniowej. Ktos może ważyć tyle i tyle kg, ale mieć duzo tłuszczu w sobie, którego nie widać (bo na pierwszy rzut oka sylwetka jest szczupła) i to jest nie zdrowe. Dlatego przy każdej sylwetce- nie wazne szczupłej czy nie- nalezy cwiczyć.
Co do ubioru - to sukienki, spódnice do kolan, obcasy. Poza tym przydałyby się zdjęcia, bo cięzko ocenić. Wg mnie nie masz tak masywnych nóg, jak piszesz.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka

Edytowane przez PaulinaMigotka
Czas edycji: 2011-05-07 o 12:54
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 13:58   #14
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

Cytat:
Napisane przez pudelkonakredki Pokaż wiadomość
ja przy 164cm wzrostu ważę 44kg (z porywami do 45), a mimo to mój brzuch jest nie wiem, od czego to zależy
Geny, jednemu gromadzi się najwięcej tłuszczyku na udach, innemu na brzuchu.

Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
Z wagą 49kg i wzrostem 159 Ty chcesz się odchudzać? To nie jest już anoreksja? Ja ważę 56kg i wcale nie uważam, że źle wyglądam, chociaż uda zostawiają trochę do życzenia... Naprawdę się odchudzasz...?
Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Ja mam 160cm i ważę 47-48kg i jeszcze mogłabym schudnać. Wcale nie uważam się za anorektyczkę, widuje dziewczyny szczuplejsze ode mnie i dobrze wyglądajace. Wszystko zależy od budowy ciała, od masy mięsniowej. Ktos może ważyć tyle i tyle kg, ale mieć duzo tłuszczu w sobie, którego nie widać (bo na pierwszy rzut oka sylwetka jest szczupła) i to jest nie zdrowe. Dlatego przy każdej sylwetce- nie wazne szczupłej czy nie- nalezy cwiczyć.
Co do ubioru - to sukienki, spódnice do kolan, obcasy. Poza tym przydałyby się zdjęcia, bo cięzko ocenić. Wg mnie nie masz tak masywnych nóg, jak piszesz.
Tak, bo to jest indywidualna sprawa, można mieć mało masy mięśniowej i mimo niskiej wagi mieć trochę tłuszczyku (a tłuszcz lżejszy niż mięśnie), można mieć inną budowę ciała.

Ja bym jednak nie radziła odchudzać się osobie ważącej 47-49 kg przy 160cm wzrostu, bo to już jest poniżej prawidłowego BMI.

Ja kiedyś ważyłam jakieś 48-50kg przy 162, ostatnio sporo mi się przytyło(w sumie to chciałam przytyć) i ważę teraz 58kg. Może się wydawać dużo jak na osobę o moim wzroście, ale uważam, że wyglądam szczupło, z rozmiaru 34/36 przerzuciłam sie na 36/38. Czuję się lepiej z tą wagą niż poprzednią, może jest lekka oponka, ale była nawet gdy ważyłam te 8kg mniej. Teraz przybyło w innych miejscach i czuję się bardziej proporcjonalna.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 16:23   #15
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Geny, jednemu gromadzi się najwięcej tłuszczyku na udach, innemu na brzuchu.





Tak, bo to jest indywidualna sprawa, można mieć mało masy mięśniowej i mimo niskiej wagi mieć trochę tłuszczyku (a tłuszcz lżejszy niż mięśnie), można mieć inną budowę ciała.

Ja bym jednak nie radziła odchudzać się osobie ważącej 47-49 kg przy 160cm wzrostu, bo to już jest poniżej prawidłowego BMI.

Ja kiedyś ważyłam jakieś 48-50kg przy 162, ostatnio sporo mi się przytyło(w sumie to chciałam przytyć) i ważę teraz 58kg. Może się wydawać dużo jak na osobę o moim wzroście, ale uważam, że wyglądam szczupło, z rozmiaru 34/36 przerzuciłam sie na 36/38. Czuję się lepiej z tą wagą niż poprzednią, może jest lekka oponka, ale była nawet gdy ważyłam te 8kg mniej. Teraz przybyło w innych miejscach i czuję się bardziej proporcjonalna.
Kiedyś przy 160cm ważyłam 44kg i było ok, chociaż pielegniarka w szkole mówiła żebym przytyła. Teraz mam stałą wagę 47-48 i dobrze się czuję, nic mi nie doleg, okaz zdrowia. Moja kolezanka z liceum- to był dopiero przypadek! Przy wzrości 179 ważyła 55kg i jeszcze chcaiła zrzucić do 50kg. Mimo wszystko nie wyglądała na szkielet, tylko miała przepiękną, zgrabną figurę. Nie wiem z czego to wynika, bo jej BMI oscylowało w granicach 17, a była zdrowa.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 11:43   #16
Mychaaa007
Przyczajenie
 
Avatar Mychaaa007
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

Zgadzam się z opinią, że waga to cecha kompletnie indywidualna. Ja ważę niewiele ale jednak wyglądam kiepsko. Nie obchodzą mnie właściwie cyferki pokazane na liczniku wagi. Chcę po prostu szczuplej wyglądać.
Mychaaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 09:46   #17
Mychaaa007
Przyczajenie
 
Avatar Mychaaa007
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

Ok żeby jakoś łatwiej było Wam się wypowiedzieć dodam zdjęcie. Jak widać sporo można mi zarzucić. Tylko nie wiem co zrobić, żeby przyniosło to jakiś efekt

http://img153.imageshack.us/img153/7116/dsci0277s.jpg
Mychaaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 10:12   #18
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

Cytat:
Napisane przez Mychaaa007 Pokaż wiadomość
Ok żeby jakoś łatwiej było Wam się wypowiedzieć dodam zdjęcie. Jak widać sporo można mi zarzucić. Tylko nie wiem co zrobić, żeby przyniosło to jakiś efekt

http://img153.imageshack.us/img153/7116/dsci0277s.jpg
Z czego Ty się chcesz odchudzać?! Odchudzanie zdecydowanie nie, raczej szukanie pomocy, bo imho masz zaburzony obraz samej siebie

Pierwsze co się rzuca w oczy - piszesz, że masz 75C - imho zdecydowanie nie masz Zmierzyć się pod biustem i w biuście i czym prędzej lecieć na ten wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=527809 , a później do sklepu po porządny stanik w dobrym rozmiarze. Jeśli uważasz, że masz za małe wcięcie w talii, to zacznij je podkreślać, bo wydaje mi się, że bez stalowych gorsetów albo wycięcia żeber ono się już nie zmieni - tam się nie masz z czego odchudzić po prostu Mam trochę podobną figurę do Twojej i ludzie po mnie krzyczą, że jestem za chuda
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 21:33   #19
Mychaaa007
Przyczajenie
 
Avatar Mychaaa007
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Z czego Ty się chcesz odchudzać?! Odchudzanie zdecydowanie nie, raczej szukanie pomocy, bo imho masz zaburzony obraz samej siebie

Pierwsze co się rzuca w oczy - piszesz, że masz 75C - imho zdecydowanie nie masz Zmierzyć się pod biustem i w biuście i czym prędzej lecieć na ten wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=527809 , a później do sklepu po porządny stanik w dobrym rozmiarze. Jeśli uważasz, że masz za małe wcięcie w talii, to zacznij je podkreślać, bo wydaje mi się, że bez stalowych gorsetów albo wycięcia żeber ono się już nie zmieni - tam się nie masz z czego odchudzić po prostu Mam trochę podobną figurę do Twojej i ludzie po mnie krzyczą, że jestem za chuda
Coś mi tu nie gra . Zmierzyłam się tak jak kazali i wyszło mi że rozmiar to 65D. - Korzystałam z tej strony.
Może coś tam nie tak wyszło jak miało :p
W razie czego to mówię, że pod biustem mam 70 cm a w biuście (mierzyłam bez stanika) mam 85 cm.
Mychaaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-11, 21:39   #20
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

Cytat:
Napisane przez Mychaaa007 Pokaż wiadomość
Coś mi tu nie gra . Zmierzyłam się tak jak kazali i wyszło mi że rozmiar to 65D. - Korzystałam z tej strony.
Może coś tam nie tak wyszło jak miało :p
W razie czego to mówię, że pod biustem mam 70 cm a w biuście (mierzyłam bez stanika) mam 85 cm.
Ale co nie gra? 65D przy takich wymiarach to całkiem realny rozmiar, najlepiej jakbyś znalazła u siebie sklep z bra fittingiem i poprzymierzała trochę. Zresztą na logikę - jeśli masz 70cm pod biustem to obwód 75 jest na Ciebie o wiele za szeroki, bo obwody się zazwyczaj bierze węższe, niż wychodzi z pomiarów (choć tak na oko ze zdjęcia celowałabym może bardziej w 65E, ale ja nie jestem kompetentna do takich ocen, najlepiej jak się Tobą zaopiekuje brafitterka )
__________________

Edytowane przez Fela Von Helvete
Czas edycji: 2011-05-11 o 21:41
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 21:48   #21
Mychaaa007
Przyczajenie
 
Avatar Mychaaa007
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

taaak może i powinna. Problem polega na tym, że mieszkam w maleńkiej miejscowości gdzie sklepów z bielizną nie ma. Musze zamówić z allegro.

PS. Zdjęcie zrobiłam w stroju który nosiłam w czasach jak miałam 10 kg więcej:P
wiem już wiem, że to był zły pomysł
Mychaaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 21:50   #22
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

Cytat:
Napisane przez Mychaaa007 Pokaż wiadomość
Ok żeby jakoś łatwiej było Wam się wypowiedzieć dodam zdjęcie. Jak widać sporo można mi zarzucić. Tylko nie wiem co zrobić, żeby przyniosło to jakiś efekt

http://img153.imageshack.us/img153/7116/dsci0277s.jpg
jedyne co trzeba zrzucić to cycnik i wymienić go na taki w odpowiednim rozmiarze
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 06:12   #23
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

Masz śliczną figurę Mówi Ci to osoba niemałych rozmiarów, nieprzejmująca się tym zupełnie
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 11:09   #24
Mychaaa007
Przyczajenie
 
Avatar Mychaaa007
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Moja całkowita metamorfoza

Wiedziałam, że będą problemy :|
Poszłam dziś na poszukiwania stroju kąpielowego.
Oczywiście żaden mi nie pasował :/
To za wielki, to za mały.

Koszmar jakiś :|
Mychaaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.