ab swing - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-17, 12:25   #31
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: ab swing

Mój nazywa się ab space i mozna na nim przesuwać nogi poziomo, ale nigdy tak nie próbowałam...
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 21:17   #32
Pariss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 24
Question Dot.: ab swing

Hej Dziewczyny!W Tesco sa teraz Ab Space po 80zl - jak myslicie - to podroba czy jest identyczny jak Ab Swing?
Gdzies czytalam,ze Ab Space to ulepszony Ab Swing - juz nie wiem co myslec i co kupic..
Pariss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 22:30   #33
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: ab swing

One są chyba wszystkie podobne...
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 21:39   #34
thefighter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 12
Dot.: ab swing

jestem zachwycona cwiczenie na ab swing jest wiele przyjemniejsze niz zwykle brzuszki na poczatku jest ciezko znalezc wlasciwa dla siebie pozycje (tak aby sie nie przemeczyc :P i aby bardziej pracowaly miesnie brzucha niz nog..) ale po kilku dniach coraz lepiej mi idzie, cwicze coraz dluzej, robie wiecej serii... co do efektow...to ciezko powiedziec... :/ poniewaz diete zaczelam stosowac dopiero wczoraj, a wcześniej miałam okropne kompulsy :/ ale to już bardziej złożony problem.. w sumie czuje ze juz mam ciut mniejsza oponke:P ... ale cudow nie ma, bo po prostu pochlaniam niezliczone ilosci jedzenia:/
Myślę, że dla osób potrafiących racjonalnie się odżywiać, umiejących zrezygnować ze słodyczy itd. ab swing jest idealnym przyrzadem pomagajacym z zgubieniu brzuszka, a tym samym zbednych kg
thefighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 17:29   #35
Patibulaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Arrow Dot.: ab swing

Cytat:
Napisane przez nikolite Pokaż wiadomość
Hej , ja mam ab swing od jakiegos czasu , a ćwicze regularnie dopiero od tygodnia po 10 minut dziennie , i musze przyznac ze brzuszek zrobil mi sie plaski
Witaj!

Pocieszające te Wasze wypowiedziJa mam już od kilku miesięcy AB SPACE w domu i też nie korzystałam, tkwiąc w przekonaniu, że to nic nie daje...machnęłam 3 razy nogami i po wszystkim...Ale skoro piszecie, że nie trzeba się katować, tak jak przez godzinę na jakimś fitness...spróbowałam!!!! Dziś pierwszy raz ćwiczyłam przez bite 10 minut, unoszenie nóg w poziomie połączone pół na pół z bujaniem nóg na boki (Oczywiscie nie dotykając ziemi!)...i naprawde schodząc z tego małego urządzonka poczułam że pracuje brzuch, nogi a nawet ręce...super!Chciałam ćwiczyć 15 min a le na początek tyle wystarczy...Teraz mam zamiar chodzić do tego na aqua aerobic, nie wiem czy wytrwam w postanowieniu, ale muszę coś zrobić z moimi "okrągłościami"!!!!

POZDRAWIAM!
Patibulaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 22:05   #36
znosna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: ab swing

ja od dzis zaczelam ciekawe jakie będą rezultaty..
znosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 17:04   #37
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: ab swing

Też posiadam takie urządzonko i potwierdzam że naprawde działa tylko ja np jak wsiąde na tą ławeczkę to robi 40minut bez przerwy najpierw robiam przez tydzień 30 minut potem zwiekszyłam do 40 z reguły puszczam sobie jakiś fajny film żeby czas szybciej leciał.....
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 21:24   #38
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: ab swing

Ja też mam tą ławeczke w domku...i zamierzam od jutra na niej zacząć chciałam nawet teraz ale mam zakwasy bo ćwiczeniach. Ciekawi mnie tylko to, czy to cos da na plaski i lekko umięśniony brzuch...ciekawe czy coś na boki daje ale chyba nie
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 08:54   #39
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: ab swing

Cytat:
Napisane przez malwoj Pokaż wiadomość
Ja też mam tą ławeczke w domku...i zamierzam od jutra na niej zacząć chciałam nawet teraz ale mam zakwasy bo ćwiczeniach. Ciekawi mnie tylko to, czy to cos da na plaski i lekko umięśniony brzuch...ciekawe czy coś na boki daje ale chyba nie
Ja mam dośc dużo sadełka na brzuchu więc na razie nie powiem Ci jak jest z mięsniami bo zanim je będzie widać to troche minie ale co ciekawe nie robie innych ćwiczeń na brzuch a najbardziej leci mi tłuszczyk włśnie z boczków
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 08:53   #40
madzya
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 657
Dot.: ab swing

Witajcie@ Dzisiaj dotarł do mnie mój AB Rider. Kupiłam go okazyjnie na Allegro, bo ktoś się pozbywał. I tak za całe 50 zł ( z przesyłką) mam to cud urządzenie w domku.
Powiedzcie mi jak najlepiej ćwiczyć na początku?
Ja od zawsze mialam tluszczyk na brzuszku, ale teraz to ludzie nawet myślą,że jestem w ciąży, więc zależy mi ,aby się go pozbyc

I życzę wszystkim wytrwałości!
__________________
Kosmetyki: http://kosmetyki.osa.pl/



madzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 12:47   #41
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: ab swing

cześć;- ) może któraś z Was ma jakieś zdjęciowe efekty ćwiczeń na tym czymś, którymi chciałaby się pochwalić? - chciałabym usłyszeć więcej opinii...

mam takie urządzenie w domu, ale ciągle wydaje mi się, że ćwiczenia na nim, to strata czasu (ni to siłowe, ni to aeroby), a inne ćwiczenia mięśni brzucha strasznie mnie męczą (nie fizycznie, po prostu nudzą mnie i szybko się zniechęcam).
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-17, 11:29   #42
mala czarna piegowata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Zalewu Zegrzyńskiego
Wiadomości: 12
Dot.: ab swing

całkiem całkiem, chociaz ja wybrałam opcję dla zabieganych 5 serii po 20 powtórzeń dwa razy dziennie z przyczepionym 3kg ciężarkiem efekty w postaci zakwasów i nabrzmiałych mięśni po dwóch dniach, później już coraz lepiej; ale tylko z dietą!
mala czarna piegowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 10:59   #43
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: ab swing

Ale to jest bez sensu. Angażuje tylko mięśnie proste brzucha i kosztuje krocie. lepiej kupić zwykła pikę, która angażuje wszystkie mięśnie brzucha, ma dużo więcej zastosowań i kosztuje 30 zł.
ten wasz AB Swing to tylko marketing.
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-28 11:59:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.