Sklep DATRA Półwiejska 27, Poznań - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-08, 14:11   #1
Anulka007
Raczkowanie
 
Avatar Anulka007
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 159

Sklep DATRA Półwiejska 27, Poznań


Być może niektóre Poznanianki będą kojarzyły ten sklep - jeden z wielu z tanim obuwiem na deptaku, blisko h&m - po drugiej stronie, po schodkach w górę - kiedyś był takim bardzo malutkim sklepikiem, a teraz składa się z jakby trzech pomieszczeń. Można tam znaleźć czasem fajne buty, ale..........
wczoraj bardzo zniechęciłam się do tego sklepu!
Kupowałam sandałki, po powrocie do domu zerknęłam na paragon a tam pieczątka:

OBUWIE Z WYPRZEDAŻY
PRZECENIONE ZE WZGLĘDU NA WADY MATERIAŁOWO-PRODUKCYJNE. Nie podlega reklamacji.

Z tym, że żadnej informacji nt tego, że to są przecenione buty nie widziałam w sklepie, ani też nie zostałam o tym poinformowana przy kasie.
Podejrzewam, że to ich stała praktyka i że po prostu przybijają tę pieczątkę na każdym paragonie - dlatego założyłam ten temat - kupując tam buty zwróćcie uwagę czy nie dostajecie też takiego paragonu....

Oczywiście od sandałek za 59 zł nie oczekuję wiele, typowe jednosezonowe buty i prawdopodobnie i tak nie oddałabym ich do reklamacji, ale myślę, że to były moje ostatnie zakupy tam i będę ostrzegała wszystkich znajomych. A szkoda.
__________________
Anulka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 16:04   #2
ladyasia
Raczkowanie
 
Avatar ladyasia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 350
Dot.: Sklep DATRA Półwiejska 27, Poznań

nie kupowałam tam nigdy, ale nie polecam, bo koleżanka raz kupiła sandały, założyła je od razu i zepsuły się zanim do domu doszła brzmi epicko i to prawda
ladyasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 16:52   #3
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Sklep DATRA Półwiejska 27, Poznań

Wisi, a przynajmniej kiedyś wisiała kartka przy kasie, że buty ze względu na jakieś tam wady nie podlegają reklamacji, coś w ten deseń z Twojej pieczątki
tylko nie wiem do końca jak to ma się do prawa, bo jeśli na bucie widać klej przy podeszwie (wnioskuję, że z tego względu przeceniony) a np. pęknie cholewka...
Nie mniej, to prawda, że sklep postępuje niezbyt fair ale oferuje tanie buty na 1-2 sezony droższych niż 40-50zł bym tam nie kupiła
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 20:12   #4
Efulec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep DATRA Półwiejska 27, Poznań

Z tego co ja sie orientuje nad wejściem do sklepu jest wielki napis "Wyprzedaż " i na każdym : lustra, lada itd są kartki z informacja i ja zawsze byłam informowania przez sprzedawczynie ze buty maja wady, zreszta nie można wymagać od butów tak tanich niewiadomo czego a zreszta na buty powyżej 39 zł dają tam gwarancje na min 3 miesiące czyli akurat na sezon.Ja kupuje tam od lat i polecam to miejsce a czasem buty za 100 zl lub wiecej wytrzymują krocej niż te" chińskie"
Efulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.