podryw :] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 20:23   #1
marcysia2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 122

podryw :]


hej dziewczyny
słuchajcie jest taka sprawa, od dłuższego czasu podoba mi się pewien chłopak, on jeździ na mojej linii mpeków, tzn. jest driverem

Nie wiedziałam jak ugryźć tą sprawę, więc wykombinowałam sobie taki przekręcik:
otóż mam zamiar zostawić gdzież przy końcowym przystanku np. jakąś teczkę z jakimiś papierami i tam będzie niechcący mój nr telefonu, driverzy zwykle po kursie przechodzą się i sprawdzają czy jest porządek, a więc mam nadzieję że dostanie się w jego ręce. I na moje oko to jest 5 opcji:
1. on znajdzie teczkę, weźmie nr i zadzwoni żeby ją zwrócić
2.on znajdzie teczkę i zostawi ją, żebym sobie odebrała następnym razem
3. ktoś obcy znajdzie ja i odda mu
4. ktoś obcy znajdzie ją i postanowi mi ją zwrócić
5. on albo ktoś obcy oleją sprawę i wyrzucą ją do śmieci

oczywiście najlepsza byłaby 1, wtedy w ramach podziękowań zaprosiłabym go na jakąś kawę i kto wie jakby się losy potoczyły
co o tym myślicie, bardzo śmierdząca sprawa?
dodam, że on mnie kojarzy z widzenia, od jakiegoś czasu wymieniamy się uprzejmościami przy kupnie biletu i uśmiechami, ale nic więcej...

Edytowane przez marcysia2929
Czas edycji: 2009-05-14 o 20:25
marcysia2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 20:42   #2
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: podryw :]

Nie wiem co ci poradzić w tej kwestii ale może mu powiedz ze wolisz u niego kupować bilet bo przynajmniej za te 30 gr więcej jeszcze uśmiech dostajesz gratis może się jakaś rozmowa z tego rozwinie.
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:01   #3
WampirkaMilva
Raczkowanie
 
Avatar WampirkaMilva
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: podryw :]

a jak on ją znajedzie i odda do biura rzeczy znalezionych nie otwieracjąc? nei zadzwoni:P musi być jakiś inny pomysł
__________________
bujaka jamajka miłość w stu procentach - jaraj jaraj jaraj O.S.T.R.-y na prezydenta!
WampirkaMilva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:09   #4
Maddelaina
Raczkowanie
 
Avatar Maddelaina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 345
Dot.: podryw :]

Wg mnie pomysł fajny


Ale jest jeszcze 6 opcja : Znajdzie ją np. jakiś dziadek , znajdzie Twój nr telefonu i to on zadzwoni ,żeby zwrócić ...
__________________


"Odważny to nie ten, kto się nie boi,
lecz ten, kto wie,
że są rzeczy ważniejsze niż strach.

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale"

Maddelaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:12   #5
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: podryw :]

gorzej jak znajdzie ją ktoś i przywłaszczy sobie, robiąc Ci psikusa, dzwoniąc do Ciebie w środku nocy
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:17   #6
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: podryw :]

ha, jaki pomysł

dla bezpieczeństwa musiałabyś jechać z nim na sam koncowy i sie upewnić ze nikogo nie ma w autobusie,ewentualnie musisz wysiąść ostatnia zeby nikt tej teczki(oprócz niego) nie gwizdnął.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:19   #7
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: podryw :]

Zawsze warto spróbować. Tylko wymyśl gdzie ten nr napiszesz, bo jak otworzy i znajdzie kartke z nr telefonu to może mu coś zaczac "śmierdzieć" Przynajmniej ja jestem podejrzliwa i bym zaczela nad tym główkowac
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 21:21   #8
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez marcysia2929 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
słuchajcie jest taka sprawa, od dłuższego czasu podoba mi się pewien chłopak, on jeździ na mojej linii mpeków, tzn. jest driverem

Nie wiedziałam jak ugryźć tą sprawę, więc wykombinowałam sobie taki przekręcik:
otóż mam zamiar zostawić gdzież przy końcowym przystanku np. jakąś teczkę z jakimiś papierami i tam będzie niechcący mój nr telefonu, driverzy zwykle po kursie przechodzą się i sprawdzają czy jest porządek, a więc mam nadzieję że dostanie się w jego ręce. I na moje oko to jest 5 opcji:
1. on znajdzie teczkę, weźmie nr i zadzwoni żeby ją zwrócić
2.on znajdzie teczkę i zostawi ją, żebym sobie odebrała następnym razem
3. ktoś obcy znajdzie ja i odda mu
4. ktoś obcy znajdzie ją i postanowi mi ją zwrócić
5. on albo ktoś obcy oleją sprawę i wyrzucą ją do śmieci

oczywiście najlepsza byłaby 1, wtedy w ramach podziękowań zaprosiłabym go na jakąś kawę i kto wie jakby się losy potoczyły
co o tym myślicie, bardzo śmierdząca sprawa?
dodam, że on mnie kojarzy z widzenia, od jakiegoś czasu wymieniamy się uprzejmościami przy kupnie biletu i uśmiechami, ale nic więcej...
Chce sie Tobie tak gimnatyskowac ? A kierowca czasem nie powinien rzeczy znalezionych oddac do dyspozytorni, zeby je umiescili w biurze rzeczy znalezionych czy cos w tym guscie?

Koniec koncow, to 1 nie jest zbyt prawdopodobne, ale jak chcesz, to probuj...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:24   #9
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: podryw :]

Może zamiast numeru telefonu w teczce zostaw cv ze wszystkimi danymi to nie bedzie podejrzane no wtedy musisz miec pewnośc że on ja znajdzie a nie ktoś inny. Bo jakos sobie nie wyobrażam kartki z napisem "MÓJ NUMER TEL...."
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:26   #10
marcysia2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 122
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
gorzej jak znajdzie ją ktoś i przywłaszczy sobie, robiąc Ci psikusa, dzwoniąc do Ciebie w środku nocy
tego faktycznie sie troche boję, ale chcę zrobić tak, że to ja będę wysiadała ostatnia, zeby mieć pewność że nikt mi nie zabierze, gorzej jak nie będzie chciało mu się ruszyć du** i sprawdzić porządek, wsumie nie znam zwyczajów kierowców!

Co do biura rzeczy znalezionych się nie martwię, bo to raczej znajomi ludzie jeżdżą tym mpekiem i taki jest swojski klimat, jednym słowem o to się nie boję
myślę, żeby wsadzić tam jakiś dokument/papierek ze zdjęciem i odrazu zeby tam było moje imię i nazwisko oraz nr tel., zeby nie wyglądało to tak że jakieś nr tel. się poniewierają niewiadomo czyje.. jak zobaczy moje foto to napewno skojarzy
Tak myslalam żeby napisac jakieś ciekawe CV:PP tam oczywiście tel i foto jest obowiązkowe, a poztym zostawić jakies notatki z zajęć itp



Kasia wyjęłaś mi to z ust :P

Edytowane przez marcysia2929
Czas edycji: 2009-05-14 o 21:28
marcysia2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:28   #11
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez marcysia2929 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
słuchajcie jest taka sprawa, od dłuższego czasu podoba mi się pewien chłopak, on jeździ na mojej linii mpeków, tzn. jest driverem

Nie wiedziałam jak ugryźć tą sprawę, więc wykombinowałam sobie taki przekręcik:
otóż mam zamiar zostawić gdzież przy końcowym przystanku np. jakąś teczkę z jakimiś papierami i tam będzie niechcący mój nr telefonu, driverzy zwykle po kursie przechodzą się i sprawdzają czy jest porządek, a więc mam nadzieję że dostanie się w jego ręce. I na moje oko to jest 5 opcji:
1. on znajdzie teczkę, weźmie nr i zadzwoni żeby ją zwrócić
2.on znajdzie teczkę i zostawi ją, żebym sobie odebrała następnym razem
3. ktoś obcy znajdzie ja i odda mu
4. ktoś obcy znajdzie ją i postanowi mi ją zwrócić
5. on albo ktoś obcy oleją sprawę i wyrzucą ją do śmieci

oczywiście najlepsza byłaby 1, wtedy w ramach podziękowań zaprosiłabym go na jakąś kawę i kto wie jakby się losy potoczyły
co o tym myślicie, bardzo śmierdząca sprawa?
dodam, że on mnie kojarzy z widzenia, od jakiegoś czasu wymieniamy się uprzejmościami przy kupnie biletu i uśmiechami, ale nic więcej...
Wyszukiwarka wątków na ten temat jest już kilka (cieszę się, że mój TŻ nie jest kierowcą )
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 21:32   #12
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: podryw :]

Możesz jeszcze dorzucić tam coś co dla kogoś kto to znajdzie (on) może się wydawać czymś ważnym dla właściciela tej rzeczy (tylko czasem prawa jazdy nie zostawiaj ) to tak żeby jak znajdzie na pewno się skontaktował. Ale podchody hehehe (i że ja jeszcze podpowiadam )
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:33   #13
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Wyszukiwarka wątków na ten temat jest już kilka (cieszę się, że mój TŻ nie jest kierowcą )
Moj pracuje w firmie kurierskiej i czasami się zdarza, że jakaś klientka zaprasza go na kawe/obiad. A jedna miał taką co mu w bieliźnie ciągle otwierała i proponowała żeby wszedł na chwile... "bo ona sama, a dziś ma urodziny/imieniny" i Bóg wie co jeszcze Tż zawsze mi opowiada i się śmiejemy z co niektórych

P.S. marcysia2929 albo jak bedziesz wychodzic ostatnia upusc cos niby przypadkiem i odejdz może zauważy i za Tobą pobiegnie
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.

Edytowane przez Asienka187
Czas edycji: 2009-05-14 o 21:34
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:33   #14
marcysia2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 122
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Wyszukiwarka wątków na ten temat jest już kilka (cieszę się, że mój TŻ nie jest kierowcą )
Nie przesadzaj, ja nie pytam się jak to zrobić, bo takie watki były i doskonale o tym wiem.
Mam pomysł i to o niego się pytam, wybacz jesli nie doczytałam, że ktoś już wcześniej wpadł na coś takiego...

Jak jest przystojny, to faktycznie masz się z czego cieszyć

Drogi Wyraku chce mi się gimnastykować i to bardzo, sport to zdrowie i adrenalina, w szczególności jeśli są to sporty ekstremalne
marcysia2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:34   #15
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: podryw :]

Całkiem niedawno był na Wizażu podobny wątek - czyli jak poderwać kierowcę busa zerknij, może wykorzystasz jakiś pomysł: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=332222
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:36   #16
marcysia2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 122
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez kasiagora23 Pokaż wiadomość
Możesz jeszcze dorzucić tam coś co dla kogoś kto to znajdzie (on) może się wydawać czymś ważnym dla właściciela tej rzeczy (tylko czasem prawa jazdy nie zostawiaj ) to tak żeby jak znajdzie na pewno się skontaktował. Ale podchody hehehe (i że ja jeszcze podpowiadam )
dokładnie o tym myślałam! dam tam jakies niepotrzebne notatki z zajęć, sprawozdania, projekty i to jeszcze z datą oddania, a co
a jesli to nie on okaże się znalazcą to poprostu nie zgłosze sie po zgubę, gdyż jets dla mnie ona bezwartościowa
marcysia2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:37   #17
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Moj pracuje w firmie kurierskiej i czasami się zdarza, że jakaś klientka zaprasza go na kawe/obiad. A jedna miał taką co mu w bieliźnie ciągle otwierała i proponowała żeby wszedł na chwile... "bo ona sama, a dziś ma urodziny/imieniny" i Bóg wie co jeszcze Tż zawsze mi opowiada i się śmiejemy z co niektórych
omg


Cytat:
Napisane przez marcysia2929 Pokaż wiadomość
Mam pomysł i to o niego się pytam, wybacz jesli nie doczytałam, że ktoś już wcześniej wpadł na coś takiego...
Bez urazy, ale Twoje dotychczasowe pomysły uważam za beznadziejne.
Pomyślałaś, co się stanie jak Twoje dane wpadną w nieodpowiednie ręce? myślisz, że teczka z papierami będzie czekała aż ten kierowca ją znajdzie na końcu trasy? do tego czasu przez autobus przewinie się masa ludzi, różnych ludzi
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:41   #18
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: podryw :]

Kup u niego bilet i płacąc daj małą karteczkę z numerem telefonu i podpisem np Ania (tzn Twoje imię ;p). Jak wpadłaś mu w oko to zadzwoni, a jak nie to sprawa jasna.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:44   #19
marcysia2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 122
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość

Bez urazy, ale Twoje dotychczasowe pomysły uważam za beznadziejne.
Pomyślałaś, co się stanie jak Twoje dane wpadną w nieodpowiednie ręce? myślisz, że teczka z papierami będzie czekała aż ten kierowca ją znajdzie na końcu trasy? do tego czasu przez autobus przewinie się masa ludzi, różnych ludzi
własnie o to chodzi, żeby się nie przewinęła i dlatego jest ten końcowy przystanek
a opinia jest Twoją opinia i nic mi do tego, mogę jedynie wysnuć pewne wnioski... niemniej jednak dziękuje za czas poświęcony na pisanie tego posta i uświadomienie mnie
marcysia2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 21:51   #20
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez kasiagora23 Pokaż wiadomość
Może zamiast numeru telefonu w teczce zostaw cv ze wszystkimi danymi to nie bedzie podejrzane no wtedy musisz miec pewnośc że on ja znajdzie a nie ktoś inny. Bo jakos sobie nie wyobrażam kartki z napisem "MÓJ NUMER TEL...."
Cytat:
Napisane przez marcysia2929 Pokaż wiadomość
tego faktycznie sie troche boję, ale chcę zrobić tak, że to ja będę wysiadała ostatnia, zeby mieć pewność że nikt mi nie zabierze, gorzej jak nie będzie chciało mu się ruszyć du** i sprawdzić porządek, wsumie nie znam zwyczajów kierowców!

Co do biura rzeczy znalezionych się nie martwię, bo to raczej znajomi ludzie jeżdżą tym mpekiem i taki jest swojski klimat, jednym słowem o to się nie boję
myślę, żeby wsadzić tam jakiś dokument/papierek ze zdjęciem i odrazu zeby tam było moje imię i nazwisko oraz nr tel., zeby nie wyglądało to tak że jakieś nr tel. się poniewierają niewiadomo czyje.. jak zobaczy moje foto to napewno skojarzy
Tak myslalam żeby napisac jakieś ciekawe CV:PP tam oczywiście tel i foto jest obowiązkowe, a poztym zostawić jakies notatki z zajęć itp



Kasia wyjęłaś mi to z ust :P
Ja bym sie bardzo powaznie zastanowil nad zostawianiem danych ze zdjeciem jak na talerzu w miejscu publicznym, gdzie nie wiadomo w czyje rece to trafi
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 22:33   #21
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: podryw :]

To chociaż kup sobie starter z jakomś numerem telefonu, który będziesz mogła poświęcić.

Bo musisz wziąć pod uwagę, że takie akcje mają prawo nie wypalić.

No i ja za chińczyka nie pisałabym żadnych swoich danych personalnych.

Oczywiście jak się nie boisz, że teczka trafi w niepowołane ręce - ryzykuj. Chociaż pewniejsze byłoby danie tej teczki temu kierowcy z tekstem zgubiałm, możesz mnie odszukać, adres, telefon i numer buta są w środku.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 22:47   #22
panek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 48
Dot.: podryw :]

Wcale przecież nie musi pisać prawdziwych danych, poza imieniem.
panek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 23:00   #23
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez panek Pokaż wiadomość
Wcale przecież nie musi pisać prawdziwych danych, poza imieniem.

no pewnie, że nie musi.

zakładając, ze przynęta chwyci - facet spojrzy na zdjęcie, skojarzy dane i pomyśli te piękne dziewczę nazywa się Ania Kowalska.

I potem ona zaprosi go do domu a na drzwiach będzie wisiała tabliczka Państwo Nowak, wtedy on zapyta o rozbieżność w nazwiskach, ona powie prawdę, żę zastawiła na niego pułapkę i to może być koniec.

Albo skłamie wymyślając historię o uprowadzeniu jej przez grupę wędrownych kuglaży, których przegonili jej przybrani rodzice (Nowakowie) i przyjęli pod swój dach jak własną córkę. Ale prawda się wyda i wtedy nastąpi koniec.

Oczywiście zawsze autorka może się ratować kolejnym kłamstwem, ale coś mi mówi, że to błędne koło
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 06:18   #24
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: podryw :]

Zastanawiające, że wymyślenie i przeprowadzenie takiej intrygi wydają się autorce wątku prostszym rozwiązaniem niż zwyczajna rozmowa...
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 07:42   #25
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: podryw :]

mi tam jej pomysł sie podoba
co z tego ze prawdziwy bedzie adres ?
co z tego ze prawdziwy telefon, co kto jej moze zrobic ?
a nieeeeee moze sie cos stac!!! zboczeniec znajdzie jej teczkę ze zdjeciem, bedzie dzwonił i sapał do słuchawki, masturbował sie nad jej zdjeciem i codziennie dzwonił do jej drzwi i uciekał szybko schodami

dziewczyny kto by sie bawił w takie glupoty

preciez marcysia mowi ze to bedzie na koncowym przystanku i ze co majwyzej on moze to znalezc

jak nie znajdzie to przepadnie jak znajdzie to sie okaze

powodzenia!
i zrób to wkoncu ciekawa jestem jak to sie potoczy dalej
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 08:42   #26
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: podryw :]

ale miły wątek.

powodzenia!
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:45   #27
minimint
Raczkowanie
 
Avatar minimint
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 110
Dot.: podryw :]

dla mnie fajny pomysł nie jeden związek powstał z mega podchodów chociaż by mój tż brał numer od mojej kumpeli bo podobała się jego kumplowi i tak się poznaliśmy, a jesteśmy razem już 3 lata pomysł z cv jest dobry, podaj prawdziwe imię i nazwisko, a nr tel to kup starter za 5zł zawsze będziesz mogła wywalić, a co do adresu jak się wyda że jest inny to możesz powiedzieć ze to adres do korespondencji a mieszkasz tam gdzie mieszkasz. życzę powodzenia i koniecznie daj znać jak się sprawa rozwineła.
minimint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 10:18   #28
kaiska
Zakorzenienie
 
Avatar kaiska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 087
Dot.: podryw :]

Kto nie ryzykuje, nie wie co traci. Pomysł już masz. Właściwie, to z Twojego tekstu wynika, że jesteś już do niego przekonana. Zrobiłaś dokładną analizę sytuacji mogących później wystąpić. Nie widzę nic dziwnego, aby w jakichś notatkach był nr tel. w razie zagubienia, bez danych osobowych, może być tylko imię Powodzenia.
kaiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:06   #29
pattsy
Raczkowanie
 
Avatar pattsy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 79
GG do pattsy
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez marcysia2929 Pokaż wiadomość
dodam, że on mnie kojarzy z widzenia, od jakiegoś czasu wymieniamy się uprzejmościami przy kupnie biletu i uśmiechami, ale nic więcej...
To, że on się uśmiecha i jest uprzejmy to jeszcze nic nie znaczyMoże po prostu jest miły i grzeczny, dlatego tak się zachowuje. Wiesz faceci nawet zajęci a jak widzą ładną dziewczynę lubią sobie poflirtowaćw końcu to są wzrokowcyNie pisze tego, żeby Cię dobić tylko żebyś się za bardzo potem nie zawiodła na nim. Nie warto się za bardzo nakręcać.
Pomysł bardzo ciekawy to trzeba przyznać, jeśli on znajdzie teczkę, zobaczy zdjęcie a faktycznie będzie Tobą zainteresowany bankowo on się odezwie do Ciebiemoże też sie odezwac z grzeczności i sympatii by oddac zgubę. Ale to już wyczujesz na spotkaniu, takie rzeczy sie czuje
__________________
Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć:''jestem w więzieniu w Meksyku", a on na to odpowie: "nic się nie martw zaraz tam będę."

pattsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:13   #30
stilll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 149
Dot.: podryw :]

Fajny pomysł!
I fajnie nakręcona jesteś Coś mam wrażenie, że nawet jak nic z tego nie będzie nie będziesz płakać w poduszkę
stilll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.