Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-28, 22:03   #1261
Siwan88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dzięki za odpowiedź dziewczyny
Mnie włosy ani razu nie wyszły fioletowe a mam maribel szampon do blond i rozjaśnianych a po płukance (mimo, że rozcieńczałam) zawsze były fioletowe albo szaro - niebieskie, dlatego wole jej nie używać
Mam za to jeszcze odżywkę z szamponu casting - dużo jej zostało - bo mam cienkie i przetłuszczające się włosy więc za wiele jej nie mogę nałożyć
Siwan88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 10:43   #1262
milena18
Raczkowanie
 
Avatar milena18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 118
Dot.: Najlepsze farby BLOND

witam .ja jednak oddałam w drogerii paleete i kupiłam garnier color naturals 111 superjasny popielaty blond i garniera 10 bardzo bardzo jasny blond. Czy moge te dwie farby ze soba zmieszac? chciałabym uzyskac ładną platyne albo popiel. Oczywiscie wczesniej rozjaśniam farbowany spód rozjaśniaczem
milena18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 11:06   #1263
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez milena18 Pokaż wiadomość
witam .ja jednak oddałam w drogerii paleete i kupiłam garnier color naturals 111 superjasny popielaty blond i garniera 10 bardzo bardzo jasny blond. Czy moge te dwie farby ze soba zmieszac? chciałabym uzyskac ładną platyne albo popiel. Oczywiscie wczesniej rozjaśniam farbowany spód rozjaśniaczem
uważam że robisz bez sensu. Pomieszanie ze sobą bardzo bardzo jasnego blondu i superjasnego popielatego blondu nie da Ci platyny, tylko bardzo jasny blond z popielatym gołebim połyskiem, co w praktyce oznacza kolor blond z ciemnawym siwoszarym połyskiem. Dlaczego oddałas pallette? To był najprostszy i najpewniejszy sposob uzyskania platyny, tym bardziej po rozjaśniaczu.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 12:08   #1264
milena18
Raczkowanie
 
Avatar milena18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 118
Dot.: Najlepsze farby BLOND

oddalam bo naczytalam sie tutaj ze bardzo niszczy wloski a ja mam juz znoszczone? a jesli bym uzyla tylko tego garniera 111?
milena18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 17:19   #1265
Fabiola Sa
Przyczajenie
 
Avatar Fabiola Sa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 22
GG do Fabiola Sa
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=truskawkowawiosna;1 4969714]hmm jezeli masz ciemne z natury wlosy, to moze wyjsc roznie, nawet jesli wyjdzie ladny bezyk, to ciezko go bedzie utrzymac, najlepiej jednak byloby sie oddac w rece fryzjera, naturalne blondynki spokojnie moga sie farbowac same dla dobrego efektu

w jakiej kondycji sa teraz Twoje wlosy?

calosc bym zrobila na 6%, a ten odrost... sama nie wiem co poradzic. generalnie 12% wody nie powinno sie trzymac za dlugo, pomijajac wlosy, skora glowy moze byc bardzo podrazniona.

ja bym zrobila probe po prostu, na fragment wlosow spod spodu nalozysz odrobine mieszanki woda 12% + farba, np. po pol godziny zmyjesz i zobaczysz czy zlapalo.

albo proba nr 2

mozesz nalozyc rozjasniacz tylko na odrosty ze slabsza woda np. 9% a potem na to znowu mieszanka farby plus woda 6% albo 9% w zaleznosci od tego jak zlapal rozjasniacz

tak jak pisalam, przy takich wlosach jak Twoje, przydalby sie dobry, doswiadczony fryzjer, ja nim nie jestem, do tego nie widzialam Twoich wlosow, ale proby mozesz wykonac bez obaw, to tylko fragmenty wlosow

Dzieki za wyczerpującą odp. Bardzo mi pomogłaś i najpierw wykonam te próby na włoskach z tyłu głowy. A ty Jesteś fryzjerką? Może masz kogoś godnego polecenia w okolicach poznan , zielona góra?

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

[QUOTE=Fabiola Sa;14985226]
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
hmm jezeli masz ciemne z natury wlosy, to moze wyjsc roznie, nawet jesli wyjdzie ladny bezyk, to ciezko go bedzie utrzymac, najlepiej jednak byloby sie oddac w rece fryzjera, naturalne blondynki spokojnie moga sie farbowac same dla dobrego efektu

w jakiej kondycji sa teraz Twoje wlosy?

calosc bym zrobila na 6%, a ten odrost... sama nie wiem co poradzic. generalnie 12% wody nie powinno sie trzymac za dlugo, pomijajac wlosy, skora glowy moze byc bardzo podrazniona.

ja bym zrobila probe po prostu, na fragment wlosow spod spodu nalozysz odrobine mieszanki woda 12% + farba, np. po pol godziny zmyjesz i zobaczysz czy zlapalo.

albo proba nr 2

mozesz nalozyc rozjasniacz tylko na odrosty ze slabsza woda np. 9% a potem na to znowu mieszanka farby plus woda 6% albo 9% w zaleznosci od tego jak zlapal rozjasniacz

tak jak pisalam, przy takich wlosach jak Twoje, przydalby sie dobry, doswiadczony fryzjer, ja nim nie jestem, do tego nie widzialam Twoich wlosow, ale proby mozesz wykonac bez obaw, to tylko fragmenty wlosow

Dzieki za wyczerpującą odp. Bardzo mi pomogłaś i najpierw wykonam te próby na włoskach z tyłu głowy. A ty Jesteś fryzjerką? Może masz kogoś godnego polecenia w okolicach poznan , zielona góra?

Dzieki za wyczerpującą odp. Bardzo mi pomogłaś i najpierw wykonam te próby na włoskach z tyłu głowy. A ty Jesteś fryzjerką? Może masz kogoś godnego polecenia w okolicach poznan , zielona góra?
Fabiola Sa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 21:10   #1266
wanesa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: B-W De
Wiadomości: 41
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez milena18 Pokaż wiadomość
oddalam bo naczytalam sie tutaj ze bardzo niszczy wloski a ja mam juz znoszczone? a jesli bym uzyla tylko tego garniera 111?

Hej zgdzam sie z mysia.

Dzieki palett mozesz rozjasnic wlosy ciemne i uzyskac ladny no albo w miare ladny blond. Ja tak zrobilam na swoich wlosach i jestem zadowolona . Tzn. nalozylam farbe palett na ciemny blond (farbowane), wlosy rozjasnily sie do jasnego blondu z lekkim odcieniem zolci, pozniej nalozylam Loreal excellence 9 ,ktory usunal zoltawy odcien , . Efekt koncowy - jasny blond z odcieniem bezu )). Moj mezus jest zachwycony moim nowym kolorkiem

pozdrawiam i zycze powodzenia no i czekam na relacje

ps. acha zapomnialam dodac,ze wczesniej probowalam rozjasnic wloski na malym pasemku
- pallet - ladnie sie rozjasnily
- garnimerm 111 - nie bylo efektu
taki sposob chyby jest najbezpieczniejszy,zeby sprawdzic jak farba zadziala na swoich wlosach.

Edytowane przez wanesa83
Czas edycji: 2009-10-29 o 21:15
wanesa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 10:41   #1267
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Pewnie ten produkt juz byl polecany ale skoro widzialam efekty to i ja go pochwale. Moja ciotka z natury ma bardzo ciemne wlosy takie troche ciemno szarawe bo juz siwieje ale jest to kolor naprawde ciemny. Ostatnio robila opasemka rozjasniaczem w proszku CeCe, zmieszala z woda 12%. Ma sliczne prawie biale wlosy, bez efektu zniszczenia.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 21:59   #1268
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a ja ostatnio farbowałam garnierem takim w różowym pakowaniu. wloski super, kolor idealny, nie zniszczone i nie wysuszone wlosy polecam
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 09:56   #1269
Jasminka238
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 97
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Farba z Joanny Srebrny pył położona na 10 minut na rozjaśniane rozjaśniaczem żółte włosy.
Jasminka238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 10:05   #1270
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Pewnie ten produkt juz byl polecany ale skoro widzialam efekty to i ja go pochwale. Moja ciotka z natury ma bardzo ciemne wlosy takie troche ciemno szarawe bo juz siwieje ale jest to kolor naprawde ciemny. Ostatnio robila opasemka rozjasniaczem w proszku CeCe, zmieszala z woda 12%. Ma sliczne prawie biale wlosy, bez efektu zniszczenia.
Hm. Ja mam włosy ciemny blond, czy jakbym zmieszała ten rozjaśniacz załóżmy z wodą 9% to mogłabym położyć jak farbę na całe odrosty czy pasemka tylko? Bo farbuję całe włosy na blond, ale odrost mi nie chyta na popielaty i myślałąmm o rozjaśniaczu ale nie wiem czy można na całe odrosty
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 12:19   #1271
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jasminka238 Pokaż wiadomość
Farba z Joanny Srebrny pył położona na 10 minut na rozjaśniane rozjaśniaczem żółte włosy.

ślicznie Ci wyszły włoski i mowisz ze na zółte no to rewelacja
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 12:29   #1272
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby BLOND

EMdz na pewno produkt mozna klasc na całe wlosy, zalezy tylko w jakim sa stanie, wiadomo ze jak w zlym to trzeba liczyc sie z mozliwoscia spalenia. Ja widzialam tylko efekt z 12% wodą, jak dziala z 9% nie wiem, ale jesli masz blond wlosy to powinno zlapac. Ja jednak polecalabym z 12, jak to rozjasniacz. Albo z 9 i trzymac dluzej no i zagladac jak tam lapie wlosy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 13:57   #1273
Jasminka238
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 97
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
ślicznie Ci wyszły włoski i mowisz ze na zółte no to rewelacja
Dziękuję Farbę miałam zamiar trzymać tak jak jest napisane w ulotce,ale kiedy ujrzałam że moje włosy zaczynają się robić szaro bure i ciemnieją to się przestraszyłam i zmyłam. Szorowałam chyba z 5 razy,ale było w porządku na szczęście Ponoć szlachetna perła wychodzi świetnie..może następnym razem kupię.

Dodam że schodziłam z hebanowej czerni.

Edytowane przez Jasminka238
Czas edycji: 2009-10-31 o 13:59
Jasminka238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 14:46   #1274
halszkabronstein
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny, mój naturalny kolor włosów wygląda tak:

http://stylio.pl/zdjecia/perlowy-ciemny-blond/96216

(wolę podać przykład bo widzę, że oznaczenia typu ciemny blond, jasny brąz itp często dla producentów farb oznaczają zupełnie różne kolory)

a chciałabym uzyskać blond mniej więcej taki jaki ma Charlize Theron :

http://8donkeys.files.wordpress.com/...heron-5043.jpg

http://thebosh.com/upload/2009/05/12/1charlize_theron_thinks_t om_hanks_has_a_sexy_butt/Charlize%20Theron.jpg

http://www.hollywoodmeddler.com/wp-c...ize_theron.jpg

http://www.thefashiontime.com/wp-con...le-august1.jpg

http://www.dailymakeover.com/appImag...pt_20_2005.jpg

Czy możecie mi polecić jakąś dobrą farbę i odcień? Kuszą mnie farby Garnier 100% color, jednak nie wiem jaki odcień wybrać. Moje doświadczenia z farbowaniem zawsze były takie, że kolor wychodził za ciemny. Może ktoś już uzyskał podobny efekt mając zbliżóny naturalny kolor do mojego?

Pozdrawiam.
halszkabronstein jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 20:22   #1275
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Czytałam że aby ciemniejsze włosy rozjaśnić trzeba poddać je depigmentacji czy jakoś tak i ze pomimo że na opakowaniach jest pokazane że farba chwyci włosy ciemniejsze to jest to nieprawda.
Miałam włosy blond b. naturalne robione u fryzjera. Niestety po 1.5 miesiąca odrost był 2cm i zaczeło mi to przeszkadzać. Kupiłam farbe Garnier Color Naturals Bardzo Jasny Popielaty Blond który.. przyciemnił mi włosy. Co prawda odrosty i reszta włosów wyglądają identycznie (aż się zdziwiłam) a sam kolor jest piękny to źle się w nim czuje. Na zdjęciu - wynik tej koloryzacji.
Co zrobić by uzyskać jaśniejszy odcień (nie ma mowy o rozjaśniaczach bo wychodzi kurczakowy żółty/pomarańczowy kolor) ?
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 20:40   #1276
wanesa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: B-W De
Wiadomości: 41
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez bertha233 Pokaż wiadomość
Czytałam że aby ciemniejsze włosy rozjaśnić trzeba poddać je depigmentacji czy jakoś tak i ze pomimo że na opakowaniach jest pokazane że farba chwyci włosy ciemniejsze to jest to nieprawda.
Miałam włosy blond b. naturalne robione u fryzjera. Niestety po 1.5 miesiąca odrost był 2cm i zaczeło mi to przeszkadzać. Kupiłam farbe Garnier Color Naturals Bardzo Jasny Popielaty Blond który.. przyciemnił mi włosy. Co prawda odrosty i reszta włosów wyglądają identycznie (aż się zdziwiłam) a sam kolor jest piękny to źle się w nim czuje. Na zdjęciu - wynik tej koloryzacji.
Co zrobić by uzyskać jaśniejszy odcień (nie ma mowy o rozjaśniaczach bo wychodzi kurczakowy żółty/pomarańczowy kolor) ?

hej
wczesniej mialam podobny kolor do twoich wloskow , uzylam farby palett , dwa dni pozniej loreal excellenc 9 (jasny blond) , a teraz mam jasny blond z odcieniem bezu , natomiast chlodniejszy odcien mozesz uzyskac po 9.1

pozdrawiam
wanesa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 00:05   #1277
golfpro61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 31
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej TRUSKAWKOWAWIOSNA !no ja tez TYLKO wellaton,to pierwsze to ta róża pustyni 9/73 chyba,już sprana,po 6 tyg ale i tak ładna,a drugie to złoty blond 9/3,wychodzi jasniejszy,wydaje mi sie że identyczny z pudełkiem. tyko że żadko kto lubi te ciepłe blondy. ja dla odmiany kupilam 12/0 ale fryzjerka mi 20 pare minut na odroscie trzymala i wyszło brąz jajco.kupiłam drugą i pójde do takiej mojej babki.kiedys uzywałam majiblond ale sie zmywa,wellaton 10 x lepszy dla mnie.

ps te ciepłe blondy wygladaja rewelacja przy bladej skórze,ja mam nawet specjalny podkład.

Edytowane przez golfpro61
Czas edycji: 2009-11-01 o 00:09
golfpro61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 10:38   #1278
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej oto mój kolor, stopniowo schodziłam z kasztana palette, obecnie mam na głowie blond garniera, ale marzę o blondzie z prawdziwego zdarzenia czy mogłybyście mi poradzić co mam zrobić? dodaję link koloru, jaki chciałabym osiągnąć, bo na jaśniejszy już nie liczę...
http://www.amora.pl/loreal-casting-c...d-p-13636.html
z góry dzięki za pomoc
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 14:35   #1279
lejsik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja mam włosny w kolorze naturalnego blondu z tendencja do wypalania sie na słońcu. Niestety teraz już tak nie grzeje i włosy mi ściemniały. chciałabym połozyć sobie farbe, żeby po całości były w jednym odcieniu i nie wygladały jakbym miała odrosty (choć nie były malowane). Prosze o pomoc dążę do koloru jaki ma Doda:P
lejsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 15:29   #1280
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Zostawiam włosy z takim kolorem jaki załaczyłam w poprzednim poście. Chce mieć pewność ze bede miala to o co mi chodzi i nie zniszczę tak włosów. W połowie listopada idę do fryzjera, tego samego który rozjaśnił mi włosy z ciemnego brązu do koloru jaki chciałam (naturalny blond, taki jak modelki VS). Skoda że ten Garnier zamiast rozjasnić, przyciemnił mi włosy ale kolor nadal jest super. Przez te 2 tygodnie jeszcze sie spierze troche i mam nadzieje bede miala wymarzony kolorek.
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 19:44   #1281
Fabiola Sa
Przyczajenie
 
Avatar Fabiola Sa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 22
GG do Fabiola Sa
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez bertha233 Pokaż wiadomość
Zostawiam włosy z takim kolorem jaki załaczyłam w poprzednim poście. Chce mieć pewność ze bede miala to o co mi chodzi i nie zniszczę tak włosów. W połowie listopada idę do fryzjera, tego samego który rozjaśnił mi włosy z ciemnego brązu do koloru jaki chciałam (naturalny blond, taki jak modelki VS). Skoda że ten Garnier zamiast rozjasnić, przyciemnił mi włosy ale kolor nadal jest super. Przez te 2 tygodnie jeszcze sie spierze troche i mam nadzieje bede miala wymarzony kolorek.
A powiedz mi jaki fryzjer ci tak zrobił? Bo tez takiego szukam
Fabiola Sa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 09:13   #1282
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Najlepsze farby BLOND

jest dla mnie jakaś szansa? chodzi o blond włosy
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 09:27   #1283
wanesa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: B-W De
Wiadomości: 41
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
jest dla mnie jakaś szansa? chodzi o blond włosy
pewnie ze jest no ale trzeba troche czasu

1 ) balejaz u fryzjera z duza iloscia cieniutkich pasemek blond
2) farba palett jakis super jasny blond ,zeby rozjasnijc wloski, a wrazie zolci to nalozenie dodatkowo farby loreal 9(cieplejszy blond) , albo 9.1 zeby uzyskac chlodniejszy kolor (sposob przetestowany na moich wlosach)

pozdrawiam i powodzenia

ps. zapomnialam dodac ,ze po tej farbie co wstawilas linka moze ci wyjsc odcien rudyyy

Edytowane przez wanesa83
Czas edycji: 2009-11-02 o 09:31
wanesa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 10:17   #1284
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dzieki za rady.widzę, że bez farby się nie obędzie, wolałabym szampon, a czytałam, że casting rozjaśnia o 1 ton. myślałam o farbie palette z nowej serii cool blonds, szkoda ze nie ma żadnych recenzji na KWC. którą farbę do rozjaśniania lepiej wybrać- XXL czy z serii Intensive?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 11:22   #1285
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Któraś dziewczyna pisała, że to nieprawda to, co pokazują producenci na pudełku. Nie wiem , jak jest z innymi farbami, ale na lorealu sa zdjęcia, ze z ciemnych włosów wychodza jasne i nalezy się przyjrzec, bo obok zdjęc są gwiazdki-odsyłacze! Informacja o znaczneiu gwiazdek zwykle jest w ulotce lub na opakowaniu gdzies z boku małym drukiem: "aby uzyskac ten odcień nalezy najpierw zastosowac dekoloryzator ...tu firma.. i nałozyc wybrany odcien farby. Odcień będzie ciemniejszy i cieplejszy niż pokazano na opakowaniu" "Na opakowaniu zdjęcia dotycza włosów naturalnych" (czyli bez grama farby).
Tak samo na lorealu, jest napisane do jakiego odcienia farba się nadaje a do jakiego nie, że np nie nalezy nakłądac na ciepły odcien itp.
Czytajmy dokładnie.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 11:35   #1286
wanesa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: B-W De
Wiadomości: 41
Cool Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Dzieki za rady.widzę, że bez farby się nie obędzie, wolałabym szampon, a czytałam, że casting rozjaśnia o 1 ton. myślałam o farbie palette z nowej serii cool blonds, szkoda ze nie ma żadnych recenzji na KWC. którą farbę do rozjaśniania lepiej wybrać- XXL czy z serii Intensive?

Hej co do farby palett to nie moge poradzic ktora jest lepsza tzn. xxl czy intensive poniewaz mieszkam w Niemczech i tutaj sa inne nazwy tych blondow z serii palett (mniejszy wybor).

ps. wklejam moj obecny kolor wloskow , ostrzegam nie sa w dobrej kondycji bo schodzilam z bardzo ciemnego blondu (farbowanego) do jasnego w ok tygodnia (2 farby blond - palett i loreal)

pozdrawiam , acha kolor jest troche cieplejszy niz na fotce

Edytowane przez wanesa83
Czas edycji: 2009-11-02 o 11:39
wanesa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 11:48   #1287
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Najlepsze farby BLOND

zależy mi na blondzie z poziomu 7, ew.8. w jaśniejszym jakoś się nie widzę po zastosowaniu farby rozjaśniającej wyjdą bardziej żółte czy rude?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 12:39   #1288
wanesa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: B-W De
Wiadomości: 41
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
zależy mi na blondzie z poziomu 7, ew.8. w jaśniejszym jakoś się nie widzę po zastosowaniu farby rozjaśniającej wyjdą bardziej żółte czy rude?
na moich wlosach wyszly lekko zolte , a na twoich trudno powiedziec.
Moze wyprobuj na malym pasemkuu z tylu glowy , wtedy zobaczysz jaki bedzie efekt.

Osobiscie polecam farby Loreal Excellence (troche wychodza ciemniejsze niz na opakowaniu )
8 - http://www.loreal-paris.de/coloratio...e/8-blond.aspx
7 - http://www.loreal-paris.de/coloratio...e/7-blond.aspx

cyferki po przecinkach oznaczaja odcien farby np :
9.0 - odcienie naturalne , neutralne
9 .1 - odcienie chlodne
9 .3 - odcienie cieple ,sloneczne

pozdrawiam

Edytowane przez wanesa83
Czas edycji: 2009-11-02 o 12:42
wanesa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 12:42   #1289
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Piękne są te kolory...naprawdę nie obędzie się bez rozjaśniania?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 13:33   #1290
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Najlepsze farby BLOND

bertha233, jaki piekny kolor i geste, zdrowe wlosy...zazdroszcze....
a tak btw, to lepiej idz z nimi do fryzjera
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.