Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-12, 14:27   #4921
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Co do cyferek to no (i tu liczy na zrozumienie, a nie surowy osąd) stan moich zbiorów niestety, to pierwsze to różo-brązery i rozświetlacze, a to drugie to cienie. Liczyłam, że nie zapytacie Musiałam sobie wpisać, bo przegięłam, a tak ilekroć zobaczę to się popukam w czoło i ostudzi to (mam nadzieję) moje ewentualne zapędy. Na szczęście w większości to próbki, no ale mimo wszystko....


Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
1. nacierasz solą, pieprzem i czym tam jeszcze chcesz, musza poleżeć trochę; wykładasz na blaszkę wyłożona papierem / natłuszczoną a obok kładziesz cząstki cebuli, cytryn np i pieczesz w 180 stopniach około godziny, możesz przykryć pod koniec
2. marynujesz w przyprawionym jogurcie lub maślance, otrzepujesz z lekka i na blaszkę, dalej j.w.
ten sposób nadaje się tez dla piersi
3. robisz solankę: 2l wody, 1/2 szklanki soli, 1/2 szklanki cukru - moczysz jakieś 2-3 godziny, wyjmujesz, osuszasz; dowolne warzywa obtaczasz w oliwie, doprawiasz sola i pieprzem, kładziesz na dnie blaszki, na wierzch kuraka i pieczesz w 180 stopniach aż będzie miękki
sposób z nakłuwaniem jest dobry, o termometr Cie nie podejrzewam, ale mięso udka powinno mieć 74stopnie
Dzieki Il, przyda sie na przyszlosc, bo teraz mięsko juz upieczone, wlasnie wyjmuje z piekarnika

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Co robicie jutro bo my W nie obchodzimy.. Jak dla nas to komercja, ja wole romantyczne zaproszenie na obiad jako niespodzianka.
Dla tych co bede obchodzic mielgo dnia.
My tez nie. Mozemy sobie obchodzic własna rocznicę ale walentynki?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 14:30   #4922
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Cotka, no ale to, ze Ty znasz takie przypadki, nie swiadczy chyba o tym, ze to nagminnie spotykane? czy nagle wszystkie nastolatki w naszym kraju mieszkają same, utrzymując się w tajemniczy sposób? Ja jestem dorosła, mam dobrą pracę, a czasem mam trudnosci w utrzymaniu plynnosci finansowej
nie no ja wiem, ze to nie jest jakas norma, po prostu napisalam,ze to mozliwe no ale juz wiemy, ze proszek sam nie mieszka

lauress -50% o nie
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 14:31   #4923
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Aha jeszcze mi się przypomniało, że chciałam Fance powiedzieć, że jak będzie chciała do Spatiffu pójść, to oni tam niektórych osób nie chcą wpuszczać ( "że niby klub artystyczny ) więc tam po prostu trzeba wchodzić jak do siebie No ja tam nie mam problemów, bo od lat X chodzę, ale różnie bywa to uprzedzam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 14:32   #4924
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

a ja nie zdążyłam moich sampli przetestować
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 14:33   #4925
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Aha jeszcze mi się przypomniało, że chciałam Fance powiedzieć, że jak będzie chciała do Spatiffu pójść, to oni tam niektórych osób nie chcą wpuszczać ( "że niby klub artystyczny ) więc tam po prostu trzeba wchodzić jak do siebie No ja tam nie mam problemów, bo od lat X chodzę, ale różnie bywa to uprzedzam
Ja tez nigdy nie mialam problemu z wejsciem, a przeciez nie mogą mnie bramkarze pamietac, skoro bywalam regularnie lata temu, a teraz raz na ruski rok. Dominka dobrze mowi, wchodzic jakby nigdy nic, a jakby co - mowic, ze znajomi Arka
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 14:34   #4926
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Aha jeszcze mi się przypomniało, że chciałam Fance powiedzieć, że jak będzie chciała do Spatiffu pójść, to oni tam niektórych osób nie chcą wpuszczać ( "że niby klub artystyczny ) więc tam po prostu trzeba wchodzić jak do siebie No ja tam nie mam problemów, bo od lat X chodzę, ale różnie bywa to uprzedzam

wiecie, że w klubie byłam raz, słownie raz

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

wyprasowane wszystko?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 14:36   #4927
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

wiecie, że w klubie byłam raz, słownie raz

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

wyprasowane wszystko?
To w lecie będziesz drugi raz

edit: wyprasowane, spakowane i w ogóle W zeszłym roku pakowała się sama, to w połowie drogi do Włoch przysłała mi SMS'a że nie wzięła spodni na snowboard Całe szczęście dała radę na miejscu coś kupić
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2010-02-12 o 14:37
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 14:38   #4928
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Dzięki, Dominika i dzięki, Pranie Powiem, że znajomi Dominiki i Pranie
My też walentynek nie obchodzimy - ten wyjazd akurat tak się złożył, bo chciałam się na zimę nad morzem załapać
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2010-02-12 o 14:40
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 14:42   #4929
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

fogole to poszlam na carbonare w koncu, z tego wszystkiego ale jutro tez zrobie


[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;17142850]Ferg, ale chce Ci się, naprawdę? dziękuję bardzo mam 2 opcje:
I: szorty czarne, jakąś koszulę chcę sobie dokupić i czarne buty i jakieś srebrne bransoletki chciałam i kolczyki
II: czarny kombinezon, taki też z szortami, reszta jak wyżej
skłaniam się ku opcji I, jeśli kupię koszulę, jeśli nie, to II to awaryjne wyjście[/QUOTE]
no jasne ze tak

kolorystycznie i urodowo widze Cie 3 wersjach:
1/wersja mocna, zdecydowana i odwazna-ale jest step wiec napewno sobie poradzisz-https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=404605 (makijaz eweski, mam nadzieje ze nie ma nic przeciwko ze wklejam linka tutaj ) (nie wiem dlaczego nie wyswietla mi z podkresleniem skopiuj moze ten link..)
do tego neutralne usta i delikatne modelowanie twarzy bronzerem
2/kreska z elementami zlota i srebra, plus bronzer i usta mozesz zrobic w kazdym kolorze na jaki masz ochote. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=368051
3/ ew baby doll minimalistyczna, kreska, rozowe usta i policzki-nie wiem jak sie bedziesz czula w takiej wersji ale moze byc ciekawie. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364679


Stroj dosc minimalistyczny wiec nie obciazajmy go makijazem
(na mnie akurat kreska tak srednio ten tego.. wyglada ale o ile dobrze pamietam Twoje zdjecia na fb to idealnie pasuje Ci taki makijaz)



Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Ferg no może tym razem Ci wybaczę, a zwłaszcza jak mi podeślesz prezent do budowy farmy, wszystko poza cegłami i deskami
To oczywiście żart
no wlasnie.. to ja bym tez prosila przy okazji, helooool
(wysle wysle)

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Dobry dobry, jak na razie dla mnie!

Uff, ale natrzaskalyscie, czyzby Papilot od rana

Violl Wasza rozmowa to kolejny etap zwiazku. Super ze potraficie spokojnie i rezczowo porozmaiwac.

FF , Kamila udanych wyjazdow. Kurcze ja tez chce gdzies pojechac, poszukam biletow dzis wieczorkiem, najchetniej do przyjaciolki do Wloch!!!

Paula no po prostu OKLASKI DLA TEJ PANI PROSZE klask i:, a wage wyrzuc, liczy sie centymetr, proporcje a nie kilogramy.

Proszku ja tez mialam bardzo mieszane uczucia na poczatku.....



Co robicie jutro bo my W nie obchodzimy.. Jak dla nas to komercja, ja wole romantyczne zaproszenie na obiad jako niespodzianka.
Dla tych co bede obchodzic mielgo dnia.

COOOO na lauress -50% biegne.....pa pa
nie obchodzimy bzdura jakas, te walentynki. ale i fajna okazja dla niesmialych na pierwszy krok, wiec nie czepiam sie
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-02-12 o 14:43
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 14:49   #4930
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Violl, Cotka- pokruszę kulki i pyłek na pół podzielę

Falabella- mnie również bardziej szetlie się podobają aniżeli collie Przyzwyczajona jestem do swojego golden retrievera i słowo waleczność źle mi się kojarzy

Hann- ponad 60 róży, 250 cieni?! Gdzie Ty to trzymasz?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 14:54   #4931
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

generalnie nie mam nic przeciwko walentynkom, choc sam z reguly nie swietuje. w tym roku obchodzimy, ale to tak przy okazji bardziej

ferg, a moze mi tez wybierzesz makijaz?
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 14:59   #4932
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Ale mi narobiłyście ochoty na wyjście.. poszłabym do Spatifu, a od biedy i w Wawie na jakis melanz, imprez nie brakuje. W tym stanie raczej nie ma to sensu.. jak pomysle, ze wyjdę na drinka najwczesniej za 1,5 roku...
Dominko, obiecaj mi, ze jak przestanę karmić tego nienarodzonego gluta, umówisz się ze mną w 3miescie na Noc Sopotu Zresztą juz raz Cię wyciągałam na przejażdzkę z3, cos nam nie wyszlo wtedy.
Udka wyszły przepyszne! Byly ziemniaczki, udka i ogórki Moze dla Was zwyczajny obiad, ale ja nie pamiętam, kiedy jadłam cos tak swojskiego i domowego. Mniam mniam. Zostawiłam sobie jedno na później, zjem na zimno, z chlebkiem. A dupa rosnie

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2010-02-12 o 15:00
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 15:00   #4933
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;17142850]Ferg, ale chce Ci się, naprawdę? dziękuję bardzo mam 2 opcje:
I: szorty czarne, jakąś koszulę chcę sobie dokupić i czarne buty i jakieś srebrne bransoletki chciałam i kolczyki
II: czarny kombinezon, taki też z szortami, reszta jak wyżej
skłaniam się ku opcji I, jeśli kupię koszulę, jeśli nie, to II to awaryjne wyjście[/QUOTE]

no to wpadaj do mnie ... umaluję ci oczy ... Ferg zaproponuje, a ja zmaluję ... podobno u kogoś nieźle mi wychodzi ... właśnie ukręciłam (znaczy wymieszałam ) Mixing Medium czy jak mu tam ... o matko jak on podbija kolor ... nawet EDM
sama jestem .... strachu nie ma
Ilona
już o matko bałam sie że normalnym to tydzień pójdzie ..... jaka wielka, jaka wielka (pudełko zwrotne zrobiłam) ... ino prochów zapomniałam dołożyć ... ale jeszcze letnia tura będzie
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2010-02-12 o 15:02
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 15:04   #4934
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

aljaka, dzięki wielkie, odsunęłaś ode mnie wizję kupowania ciuchów do przedszkola, przyda się wszystko bo na moich dzieciach ubrania się palą
biżu muszę się chyba podzielić z taką jedną, bo aż się jej oczy zaświeciły jak wyjmowałam
no i rozbroiłaś mnie kompletnie: ślimaczek dla ślimaczka sama szyłaś , prawda?

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ale mi narobiłyście ochoty na wyjście.. poszłabym do Spatifu, a od biedy i w Wawie na jakis melanz, imprez nie brakuje. W tym stanie raczej nie ma to sensu.. jak pomysle, ze wyjdę na drinka najwczesniej za 1,5 roku...
Dominko, obiecaj mi, ze jak przestanę karmić tego nienarodzonego gluta, umówisz się ze mną w 3miescie na Noc Sopotu Zresztą juz raz Cię wyciągałam na przejażdzkę z3, cos nam nie wyszlo wtedy.
Udka wyszły przepyszne! Byly ziemniaczki, udka i ogórki Moze dla Was zwyczajny obiad, ale ja nie pamiętam, kiedy jadłam cos tak swojskiego i domowego. Mniam mniam. Zostawiłam sobie jedno na później, zjem na zimno, z chlebkiem. A dupa rosnie
bo Ci ktoś uwierzy
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 15:14   #4935
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Dziewczyny, macham Wam łapką i lecę
Dzięki jeszcze raz za wszystkie życzenia udanego weekendu, będę robić wszystko, żeby faktycznie się udał Wam też udanego i miłego i uśmiechniętego i bezkatarowego życzę
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 15:17   #4936
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII



@ będzie w poniedziałek ale chyba nie mam z kim się synchronizować
A ja się robię złośliwa chyba... pms... chętnie bym rozszarpała spamerów na forum...

Nauka mi dobrze idzie budyń zjadłam, dobry humor jest

FF udanego odpoczynku
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 15:20   #4937
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
aljaka, dzięki wielkie, odsunęłaś ode mnie wizję kupowania ciuchów do przedszkola, przyda się wszystko bo na moich dzieciach ubrania się palą
biżu muszę się chyba podzielić z taką jedną, bo aż się jej oczy zaświeciły jak wyjmowałam
no i rozbroiłaś mnie kompletnie: ślimaczek dla ślimaczka sama szyłaś , prawda?

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------


bo Ci ktoś uwierzy




tylko nie uprany ... w ostatniej chwili mnie sie przypomniał

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macham Wam łapką i lecę
Dzięki jeszcze raz za wszystkie życzenia udanego weekendu, będę robić wszystko, żeby faktycznie się udał Wam też udanego i miłego i uśmiechniętego i bezkatarowego życzę
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 15:21   #4938
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
ORZESZ K...WA PIOTREK MNIE UGRYZŁ F PALCA ... MOOOOCNO ....... AUUUUUUUU
mój pierworodny ugryzł mnie w zdecydowanie inną część ciała i na tym zakończyliśmy kwestię karmienia
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 15:26   #4939
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
mój pierworodny ugryzł mnie w zdecydowanie inną część ciała i na tym zakończyliśmy kwestię karmienia
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 15:35   #4940
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Paula gratuluję

Pranie
Aha i jeszcze: Hann Ty masz 250 cieni A wiesz, że Lauress ma promocję na cienie -50%
Nic mi nie mów nawet... Robią reformulacje i wycofują część odcieni, a na ich miejsce będą nowe...



Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
To w lecie będziesz drugi raz

edit: wyprasowane, spakowane i w ogóle W zeszłym roku pakowała się sama, to w połowie drogi do Włoch przysłała mi SMS'a że nie wzięła spodni na snowboard Całe szczęście dała radę na miejscu coś kupić
To musisz dziecku jeszcze kartę kredytową zapakować



Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość

Hann- ponad 60 róży, 250 cieni?! Gdzie Ty to trzymasz?
W toaletce, w dwóch szufladach. Ja mam głównie próbki Poza tym na minerałozę choruję już jakieś 3,5 roku




Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ale mi narobiłyście ochoty na wyjście.. poszłabym do Spatifu, a od biedy i w Wawie na jakis melanz, imprez nie brakuje. W tym stanie raczej nie ma to sensu.. jak pomysle, ze wyjdę na drinka najwczesniej za 1,5 roku...
Dominko, obiecaj mi, ze jak przestanę karmić tego nienarodzonego gluta, umówisz się ze mną w 3miescie na Noc Sopotu Zresztą juz raz Cię wyciągałam na przejażdzkę z3, cos nam nie wyszlo wtedy.
Udka wyszły przepyszne! Byly ziemniaczki, udka i ogórki Moze dla Was zwyczajny obiad, ale ja nie pamiętam, kiedy jadłam cos tak swojskiego i domowego. Mniam mniam. Zostawiłam sobie jedno na później, zjem na zimno, z chlebkiem. A dupa rosnie
Mmmm, brzmi przepysznie
Ja właśnie wsunęłam talerz makaronu z łososiem
I buuu, zamknęli mój ulubiony sklep rybny...



Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
mój pierworodny ugryzł mnie w zdecydowanie inną część ciała i na tym zakończyliśmy kwestię karmienia
Auaaa, współczuję. Eh, raczej nie zachęcasz przyszłych potencjalnych matek



FF, baw się dobrze



An i na jaki makijaż się decydujesz?
__________________
65

250
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 15:51   #4941
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Hann, no ale raz na kilkanaście miesięcy to chyba nie jest taki zły wynik

reformulacje, nowe odcienie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 15:54   #4942
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Fanko baw sie wysmienicie !
Paula gratulacje
Falabello masz piekne futrzaki
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 16:03   #4943
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

hmmm.. czyli tylko ja nie poprawiłam humoru od rana ale na szczęście jest ze mną ev...

ja za to mam dziś kasze manną na obiad z malinami, albo jagódkami... zależy który mi się otworzy... kasza manna, bo mam zły dzień i TŻ za nią nie przepada
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 16:03   #4944
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Il na strone Lauress wyczytałam http://www.lauress.com/news.php



Fal, świetne masz zwierzaki, zwłaszcza świnek się pręży zabawnie do aparatu
__________________
65

250
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 16:07   #4945
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
ja za to mam dziś kasze manną na obiad z malinami, albo jagódkami... zależy który mi się otworzy... kasza manna, bo mam zły dzień i TŻ za nią nie przepada
Hehehehehehe dobre
Zzarlabym cos dobrego na deser.
Slucham o newsach w sprawie Olewnika, cala ta sprawa to JEDEN WIELKI SKANDAL, raz sie nawet poryczalam z tego powodu. Zyjemy w chorym kraju...
Macie pomysl, co moglabym sobie kupic? Warunki są: TZ nie ma w domu, maly zasnął, kasa na koncie.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 16:14   #4946
washingpowder
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 208
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Coś z Lure ^^

Makaron ze szpinakiem był średni, bo szpinak z creme fraiche Bonduelle jest średni. A tak się ładnie zapowiadał.... Wiecie, on ma smak czystego bagna, i zepsuł cały makaron. A taką miałem nadzieję... Jednak nie ma to jak świeży szpinak w listkach. Zesmażony z czosnkiem, mruuu.

Nie chce mi się uczyć, kompletnie, a powinienem. I to powinienem silnie, bo w poniedziałek już czeka mnie poprawka. Choróbcia. Leniwy i złosliwy dzisiejszy jest dzień.
washingpowder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 16:14   #4947
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

dziekuej wam bede sie starala dalej. a jak zaczne jeczec, ze mi sie nie chce, to poprosze porzadnego kopa w

Pranie, cos z Lauress

ja kawkuje sobie znowu, i ogolnie to znowu co jesc mi sie chce... trzeba cos wszamac.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 16:14   #4948
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Atojko masz pms? (ups sorry zart oczywiscie)
ja mam swietny humor bo dzis moj ostatni dzien w robocie !!! niedlugo stad spadam i zaczynam urlop!!!
Odnosnie naturalnej pielegnacji - tez przesuszylam sobie skore
A odnosnie lurebeauty - przesuszylam ja w okolicach oczu i mam pierwsze zmarszczki!!! mam nadzieje ze to odwracalne Uzywalam tego zelu acne activ i jakos nie dbalam zeby omijac okolice oczu i dzis uswiadomilam sobie skad ten przesusz, bo kremow pod oczy uzywam non stop i roznych i drogich takze. wlasciwie proszek mi to uswiadomil jak pisal o tym ze przez pierwszy miesiac skora napieta a potem bum - suchar (podczas stosowania kwasow) .
no to ja mam suchara. odstawilam zel dwa tyg temu ze wzglegu na urlop, ale po powrocie bede go uzywac tylko na czolo i poliki
trzeba uwazac. nie wiem co sadzis o Rhassoul ...chyba przerzuce sie na micela z biodermy na jakis czas.
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 16:21   #4949
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

ooo, a co Rhassoul ci nie pasuje?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 16:22   #4950
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Macie pomysl, co moglabym sobie kupic? Warunki są: TZ nie ma w domu, maly zasnął, kasa na koncie.
jestes niepoprawna

Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość
Nie chce mi się uczyć, kompletnie, a powinienem. I to powinienem silnie, bo w poniedziałek już czeka mnie poprawka. Choróbcia. Leniwy i złosliwy dzisiejszy jest dzień.
z czego?

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
dziekuej wam bede sie starala dalej. a jak zaczne jeczec, ze mi sie nie chce, to poprosze porzadnego kopa w
ja kawkuje sobie znowu, i ogolnie to znowu co jesc mi sie chce... trzeba cos wszamac.
Paula zaimponowalas mi tymi centymetrami dzisiaj a TZ juz cos zauwazyl?
co dzisiaj pijecie ? mam ochote na dobrego drinka

edit: nie wiem czy on tez nie przesusza. po tym jak Kamilawu to napisala padl cien podejrzenia. ale moge sie mylic bo wysuszyl mnie na pewno acne active zel.
__________________


Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2010-02-12 o 16:24
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.