Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-25, 19:19   #4441
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Dzięki Wam wszystkim za odp. Jesteście skarbnicą wiedzy
A co myślicie o tym podkładzie Teint Idole Ultra 24h wogóle? Mam cerę mieszano - suchą, suche wszystko z wyjątkiem nosa i brody, które się szybko świecą. No i zmarszczki mam Nada się ten podkład? Jakie on ma wykończenie? Mat, półmat, naturalne?
Ja mam skórę taką, jak Ty i po tym podkładzie, już po 2-3 godzinach świeciłam się jak kolczyk Swarovskiego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 19:27   #4442
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
To prawie jakbyś widziała Yeti
Poszukam. A w Sephorze też będzie ten kolor?
Ktoś tu pisał, że chce coś Bobbiego Browna i odpowiedzi były, żeby do swojego Douglasa zamówić, więc zastanawiam się jak...

Mnie Lancome zeznało, że ten odcień jest dostępny tylko w Douglasach w PL.
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 19:38   #4443
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja mam skórę taką, jak Ty i po tym podkładzie, już po 2-3 godzinach świeciłam się jak kolczyk Swarovskiego
A co u Ciebie się sprawdza? Jakiego podkładu używasz?
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 20:31   #4444
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
A co u Ciebie się sprawdza? Jakiego podkładu używasz?
U mnie sie sprawdza sie Parure Extreme Guerlain, Perfection Lumiere Chanel, Matchmaster i ProLong Wear MAC-a. A i DW Light Laudera oraz Capture Totale Diora.
Zapomniałam dodać jedno, aczkolwiek ważne zdanie - ze pod wszystkie podkłady stosuję dobry krem nawilżający inaczej skórki będą widoczne.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-10-25 o 20:33
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 20:39   #4445
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie sie sprawdza sie Parure Extreme Guerlain, Perfection Lumiere Chanel, Matchmaster i ProLong Wear MAC-a. A i DW Light Laudera oraz Capture Totale Diora.
Zapomniałam dodać jedno, aczkolwiek ważne zdanie - ze pod wszystkie podkłady stosuję dobry krem nawilżający inaczej skórki będą widoczne.
Guerlaina i Estee Lauder nie ma dla mnie dość jasnego koloru Ten Chanel wchodzi mi w pory, Dior wykracza poza zdolności mojego portfela, a Maca nie mam jak wypróbować, bo w moim mieście nie ma
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 20:42   #4446
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Guerlaina i Estee Lauder nie ma dla mnie dość jasnego koloru Ten Chanel wchodzi mi w pory, Dior wykracza poza zdolności mojego portfela, a Maca nie mam jak wypróbować, bo w moim mieście nie ma
spróbuj z nowym podkładem Diora nude
acha właśnie doczytałam, że bedzie za drogi, więc może coś z clarinsa? Ja mialam próbke
everlastinga i był fajny, kolorki są też dość jasne
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2012-10-25 o 20:43
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 20:47   #4447
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Składam zamówienie z iHerb na 2 pędzle RT. Może któraś by chciała? ograniczenie 20dolców (nie chcę szaleć żeby celny nie wysłał mi cła do zapłaty)
Nieaktualne
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW


Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2012-10-25 o 22:09
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 20:59   #4448
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
spróbuj z nowym podkładem Diora nude
acha właśnie doczytałam, że bedzie za drogi, więc może coś z clarinsa? Ja mialam próbke
everlastinga i był fajny, kolorki są też dość jasne
Dior najjaśniejszy 010 utlenia się i robi się dużo za ciemny, tak samo jak clarinsy. Dior nude jest dużo tańszy niż Dior Capture, ale co z tego jak koloru nie ma
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 21:34   #4449
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Ten lżejszy, w butli, nie w sloju. Choć chyba, jak go wykończe, wezme wersje przeciwzmarszczkowa, nigdy nie miałam takiego pokładu. Może ukryte moje bruzdki okolonosowe, zaczynaja mnie wkurzac
Coś się w złym miescu wkleilam, ups. W każdym razie to powyżej jest o moim Parurku rozswietlajacym najnowszym.

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2012-10-25 o 21:38
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 21:56   #4450
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Dior najjaśniejszy 010 utlenia się i robi się dużo za ciemny, tak samo jak clarinsy. Dior nude jest dużo tańszy niż Dior Capture, ale co z tego jak koloru nie ma
Jasne kolory tych (i wieeelu innych) znajdziesz na strawberrynet.com i feelunique.com (w obu sklepach bezpłatna wysyłka). Czasami nie ma sensu się szarpać ze stacjonarnymi perfumeriami i ich zatrważającą gamą kolorystyczną tylko zamówić zza granicy nierzadko sporo taniej.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 22:14   #4451
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja mam skórę taką, jak Ty i po tym podkładzie, już po 2-3 godzinach świeciłam się jak kolczyk Swarovskiego
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie sie sprawdza sie Parure Extreme Guerlain, Perfection Lumiere Chanel, Matchmaster i ProLong Wear MAC-a. A i DW Light Laudera oraz Capture Totale Diora.
Zapomniałam dodać jedno, aczkolwiek ważne zdanie - ze pod wszystkie podkłady stosuję dobry krem nawilżający inaczej skórki będą widoczne.
to może być przyczyna, ja pod podkład stosuję bardzo lekkie kremy i u mnie YSL trzyma półmat nawet po siłowni
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 22:28   #4452
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
to może być przyczyna, ja pod podkład stosuję bardzo lekkie kremy i u mnie YSL trzyma półmat nawet po siłowni
Otóz nie, b0 to już przerabiałam i wiem, ze ma wpływ, teraz mam nawilżający, ale nie do przesady, taki w sam raz dedykowany pod makijaż, a i tak róznie bywa.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 22:44   #4453
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Kupiłam za 49zł i wzięłam ostatni na bibeloty.pl
Kominek nazywa się Lavender Smash
Ocho, to już wiem, kto mi ostatni fioletowy kominek sprzątnął sprzed nosa Nigdzie go już nie ma.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
w Hebe są Essie? nie miałam pojęcia, dobrze wiedzieć
O proszę, może i do mnie dojdą.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
o rany, biednaś Ty... co to za kumulacja wypadków
a mówią, że piorun 2x w to samo drzewo nie trafia...

We mnie w czwartek jeden miły pan chciał wjechać autem, ale mu się nie udało na pasach oczywiście, na ścieżce i jeszcze dodatkowo to ja miałam zielone...
Jakoś nie miałam farta.
A z wjeżdżaniem w pieszych na pasach to nagminna sytuacja, mam wrażenie, że strzałka warunkowego skrętu, bo pewnie i tu o niej mowa, przynosi tylko szkody

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość

Miss, skarbie, trzymaj się z dala od komunikacji miejskiej.

Trafia. Albo przynajmniej w okolice

Dwa lata temu w ciągu miesiąca miałam trzy stłuczki. Za pierwszym razem wjechał we mnie pijany kierowca i uciekł. Ale ruszyłam za nim w pościg. Po drodze zgubił zderzak z tablicą, więc wpakowałam go do bagażnika i na komendę. Później dopiero była jazda

Drugi raz na światłach stałam. Pan z tyłu ich nie widział, walnął we mnie, ja poleciałam na auto z przodu.

Trzeci raz czekałam, aż będę mogła wjechać na ulicę. Pan za mną pomógł mi i wjechał w tył, pchnął na ulicę, gdzie zachaczyłam przejeżdzające auto.

Od tej pory boję się jeździć jako pasażer, kręgosłup mi szwankuje, a auto trzeba było zmienić.
O matko, ale miałaś przygody. Aż strach jeździć
Z chęcią bym olała komunikację miejską, ale często niestety względy praktyczne przeważają. Poza tym jestem w trakcie robienia prawka i idzie mi to tak, że można się załamać. Chyba jestem antytalenciem-nerwusem, do tego o zerowej motywacji.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość


Miss, współczuję wracaj szybko do zdrowia!


[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;37176351]Ale miałaś serię Miejmy nadzieję, że limit wypadków już wyczerpany
[/QUOTE]
Oby W życiu bym nie pomyślała, że coś mi się może stać w czasie spokojnej jazdy autobusem.


Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Miss trzymaj sie dzielnie jak sie czujesz?

Damon współczuje sytuacji z autem...
Niestety mam problem z kręgosłupem. Niby nic wielkiego, ale komfort życia bardzo zmniejszony. Muszę teraz po lekarzach latać i robić jakieś ćwiczenia rehabilitacyjne i powinno wrócić do normy, ale przygoda nieciekawa.

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Apropos promocji w Marionnaud.

Napaliłam się na kilka rzeczy z kolorówki, przejechałam tam spory kawałek i niczego nie było Pani nie potrafiła nawet wyszukać produktów i robiłam to sama, bo nie wiedziała, o czym mówię. Rozumiem też "kameralną" atmosferę, ale wchodząc do sklepu nikt mi nawet nie odpowiedział "Dzień dobry", nie podszedł, nic. Panie sobie stały i gadały o, za przeproszeniem, dupie marynie. Trochę mnie to zgorszyło Tym bardziej, że dziewczyny z Sephorze są tak przesadnie piłowane w tej kwestii, że graniczy to z obłędem, a tu pracownice nawet nie doceniają luzu, jaki mają w tej pracy i ją olewają. Nie wiem, jakim cudem Mario zdobyło tą nagrodę za najlepszą jakość obsługi... Choć przynajmniej zostałam obdarowana kilkoma próbkami jako rekompensata. Zwykle ograniczają się do jakiejś jednej marnej.


A z przecenionych rzeczy o 40 i 50% w Blue City i Reducie było dużo perfum męskich i damskich (Samsara, Kenzo Amour, Moschino Glamour Tourjois, Berkley Square Black Casis - kupiłam, identyczne jak Tom Ford Black Orchid i obłędnie trwałe; jakieś tam jeszcze). Przecenione o połowę jakieś rzeczy z wyłączności, tj. TheBalm, MUF, Mavala. No i -30% na całą kolorówkę, bardzo fajna promocja, tylko jakby jeszcze sklep był dobrze zaopatrzony to byłoby miło.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 08:09   #4454
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;37259374]Jasne kolory tych (i wieeelu innych) znajdziesz na strawberrynet.com i feelunique.com (w obu sklepach bezpłatna wysyłka). Czasami nie ma sensu się szarpać ze stacjonarnymi perfumeriami i ich zatrważającą gamą kolorystyczną tylko zamówić zza granicy nierzadko sporo taniej.[/QUOTE]

Chyba rzeczywiście tak będę musiała zrobić Dziękuje Ci bardzo za pomoc
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 08:15   #4455
Kaarina90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 23
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Ja używałam lancome teint idole ale powiem wam ze splywał ze mnie dosc szybko o wiele bardziej chwale sobie clarinsa (polmatowe wykonczenie) oraz estee lauder, natomiast dior forever starsznie wchodzi mi w pory ale przeslicznie pachnie, a uzywala z was ktoras tego nowego diora nude? mam cere mieszana w strone suchej. ma moze ktoras z was kredke benefita high brow? i moze chciala by ja sprzedac boje sie na allegro kupic bo tam pelno podrobek ;/
Kaarina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 08:46   #4456
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Kaarina90 Pokaż wiadomość
Ja używałam lancome teint idole ale powiem wam ze splywał ze mnie dosc szybko o wiele bardziej chwale sobie clarinsa (polmatowe wykonczenie) oraz estee lauder, natomiast dior forever starsznie wchodzi mi w pory ale przeslicznie pachnie, a uzywala z was ktoras tego nowego diora nude? mam cere mieszana w strone suchej. ma moze ktoras z was kredke benefita high brow? i moze chciala by ja sprzedac boje sie na allegro kupic bo tam pelno podrobek ;/
Którego Clarinsa? Którego Estee Lauder? Bo cerę masz podobną do mojej
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 09:04   #4457
Kaarina90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 23
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

estee lauder double wear light bo ten zwykle double wear troche za ciezki jest a clarins everlasting ale on troche w pory wchodzi

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

fajny jest też clarins skin illusion ma takie naturalne wykonczenie podobne do lancome tent idole ale dluzej sie troche trzyma jednak nie matowi ani troche
Kaarina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 09:19   #4458
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Ja używałam tego Diora nude w odcieniu 02. Bardzo ładny, jasny kolorek. Dobrze trzyma, nie ciemnieje, nie spływa, nie waży się. Tylko dla mnie za bardzo nude jest Ja potrzebuję jednak większego krycia, ale dla idealnych buziek będzie super. Warto wziąć próbkę, tym bardziej, że jest właśnie w odcieniu 02
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 09:46   #4459
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja używałam tego Diora nude w odcieniu 02. Bardzo ładny, jasny kolorek. Dobrze trzyma, nie ciemnieje, nie spływa, nie waży się. Tylko dla mnie za bardzo nude jest Ja potrzebuję jednak większego krycia, ale dla idealnych buziek będzie super. Warto wziąć próbkę, tym bardziej, że jest właśnie w odcieniu 02
no popatrz, a ja odniosłam wrażenie przy testowaniu go, ze on wcale taki nude nie jest - ta zwykłą saszetkę testerową używałam 5 dni! co się nigdy nie zdarzało wcześniej, bo ja z gatunku tych, co krycie miłują
i ogólnie chwaliłam go , że fajny, kolor ładny jasny beż (dla mnie az za jasny , dobrze się trzymał, nie wchodził w pory a nawet je trochę pochował, i był taki właśnie półmatowy przez kilka godzin nawet bez przypudrowania go czymkolwiek.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
jakbym była młodsza to bym się zgłosiła!!!
Uwielbiam chodzić w ciąży i rodzić też mi się podobało
SZALONA
może dlatego że ja zawsze wszystko prędko robić muszę i iść tez szybko i ogólnie wszystko szybko to takie przymusowe spowolnienie mi niezbyt służyło
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 09:47   #4460
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Kaarina90 Pokaż wiadomość
estee lauder double wear light bo ten zwykle double wear troche za ciezki jest a clarins everlasting ale on troche w pory wchodzi

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

fajny jest też clarins skin illusion ma takie naturalne wykonczenie podobne do lancome tent idole ale dluzej sie troche trzyma jednak nie matowi ani troche
DW Light chciałabym chciała... ale najjaśniejszy kolor 1.0 za ciemny, na truskawce jest 0,5 ale nie wiem czy też nie będzie za ciemny Clarinsy jak już pisałam najjaśniejsze za ciemne, nie robią już jaśniejszych.
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 10:01   #4461
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no popatrz, a ja odniosłam wrażenie przy testowaniu go, ze on wcale taki nude nie jest - ta zwykłą saszetkę testerową używałam 5 dni! co się nigdy nie zdarzało wcześniej, bo ja z gatunku tych, co krycie miłują
i ogólnie chwaliłam go , że fajny, kolor ładny jasny beż (dla mnie az za jasny , dobrze się trzymał, nie wchodził w pory a nawet je trochę pochował, i był taki właśnie półmatowy przez kilka godzin nawet bez przypudrowania go czymkolwiek.
)
Wrażenia współmierne do jakości skóry U mnie to jedynie torba daje pożądany efekt krycia

Ale tak serio, to chyba jednak Revlon i shiseido lepiej kryją. W moim przypadku przynajmniej
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 10:01   #4462
Kaarina90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 23
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

powiem ci tez jestem blada ten double wear light 2.0 niby jest bardzo ciemny jak sie na niego patrzy ale powiem ci ze na skorze wcale tak nie wyglada, ladnie sie dopasowuje i w ogole nie jest ciemny a probowalas go?
Kaarina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 10:21   #4463
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Kaarina90 Pokaż wiadomość
powiem ci tez jestem blada ten double wear light 2.0 niby jest bardzo ciemny jak sie na niego patrzy ale powiem ci ze na skorze wcale tak nie wyglada, ladnie sie dopasowuje i w ogole nie jest ciemny a probowalas go?
Mam tą miniaturę co sprzedawali w Douglasie w kolorze 2.0 duuuużo za ciemny i mam też próbkę 0.1 duużo za ciemny Chyba zacznę nakładać mąke na twarz

Myśle albo nad którymś Guerlain (ale musiałabym kupić na truskawce a jest dość drogi) albo nad Narsem Sheer Glow w kolorze Gobi (też na truskawce, ale trochę tańszy). Co myślicie? Czym się różni Parure Aqua od Lingerie de peau? Jakie mają wykończenia, krycie, trwałość, stopień nawilżenia?

Edytowane przez dejanira21
Czas edycji: 2012-10-26 o 10:24
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 11:36   #4464
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Właśnie dostałam olejki i maskę Kerastase zHQhair - co za zapach
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 11:57   #4465
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
? Czym się różni Parure Aqua od Lingerie de peau? Jakie mają wykończenia, krycie, trwałość, stopień nawilżenia?
Skorzystaj z KWC.


Jak bardzo jestes blada? Jesli bardzo to podaj jakis podklad, ktory byl dla Ciebie dobry. Postaram sie pomoc.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 13:12   #4466
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A z wjeżdżaniem w pieszych na pasach to nagminna sytuacja, mam wrażenie, że strzałka warunkowego skrętu, bo pewnie i tu o niej mowa, przynosi tylko szkody


Z chęcią bym olała komunikację miejską, ale często niestety względy praktyczne przeważają. Poza tym jestem w trakcie robienia prawka i idzie mi to tak, że można się załamać. Chyba jestem antytalenciem-nerwusem, do tego o zerowej motywacji.

co do warunkowego skrętu - mam takie samo zdanie - nie powinno go być. Przynajmniej w Warszawie
Z tego co wiem w Niemczech np. nie ma warunkowego skrętu w ogóle.

Miss - uda się. Ja robię prawko od roku co prawda jeszcze nie miałam egzaminu praktycznego, dopiero w przyszłym tygodniu idę się zapisać i wznowić jazdy.
W Warszawie strasznie ciężko się jeździ, bo duża część kierowców jeździ nieprzepisowo i niebezpiecznie. Wymuszanie pierwszeństwa jest nagminne. Większość kierowców się spieszy, jest nerwowa, jeździ z bardzo dużą prędkością i gada przez komórkę (chcąc mnie tym samym rozjechać na pasach), pakuje się pod tramwaj, nie zna znaków i przepisów
I weź tu zdaj egzamin w szczycie

Gdzie zdajesz? Ja na Odlewniczej
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 13:53   #4467
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Mam tą miniaturę co sprzedawali w Douglasie w kolorze 2.0 duuuużo za ciemny i mam też próbkę 0.1 duużo za ciemny Chyba zacznę nakładać mąke na twarz

Myśle albo nad którymś Guerlain (ale musiałabym kupić na truskawce a jest dość drogi) albo nad Narsem Sheer Glow w kolorze Gobi (też na truskawce, ale trochę tańszy). Co myślicie? Czym się różni Parure Aqua od Lingerie de peau? Jakie mają wykończenia, krycie, trwałość, stopień nawilżenia?
Mam Lingerie w kol.31, Aquę też testowałam, Lingerie jest dość 'cienki', ładny przez przez pierwsza godzinę, potem się rozwarstwia i wybijają spod niego zaczerwienienia (nawet najdrobniejsze), szybko się świeci i warzy, Aqua jest nawilżający, dużo lepiej kryje.

Edytowane przez 71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Czas edycji: 2012-10-26 o 15:28
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 13:57   #4468
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A z przecenionych rzeczy o 40 i 50% w Blue City i Reducie było dużo perfum męskich i damskich (Samsara, Kenzo Amour, Moschino Glamour Tourjois, Berkley Square Black Casis - kupiłam, identyczne jak Tom Ford Black Orchid i obłędnie trwałe; jakieś tam jeszcze). Przecenione o połowę jakieś rzeczy z wyłączności, tj. TheBalm, MUF, Mavala. No i -30% na całą kolorówkę, bardzo fajna promocja, tylko jakby jeszcze sklep był dobrze zaopatrzony to byłoby miło.

The balm całe - 50% ? Mary lou też?
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson

Edytowane przez KujawiankA
Czas edycji: 2012-10-26 o 13:59
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 14:15   #4469
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

co do warunkowego skrętu - mam takie samo zdanie - nie powinno go być. Przynajmniej w Warszawie
Z tego co wiem w Niemczech np. nie ma warunkowego skrętu w ogóle.

Miss - uda się. Ja robię prawko od roku co prawda jeszcze nie miałam egzaminu praktycznego, dopiero w przyszłym tygodniu idę się zapisać i wznowić jazdy.
W Warszawie strasznie ciężko się jeździ, bo duża część kierowców jeździ nieprzepisowo i niebezpiecznie. Wymuszanie pierwszeństwa jest nagminne. Większość kierowców się spieszy, jest nerwowa, jeździ z bardzo dużą prędkością i gada przez komórkę (chcąc mnie tym samym rozjechać na pasach), pakuje się pod tramwaj, nie zna znaków i przepisów
I weź tu zdaj egzamin w szczycie

Gdzie zdajesz? Ja na Odlewniczej
Zapraszam na watek zwiazany z prawkiem jest szczesliwy


from my iPhone using Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 14:35   #4470
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

co do warunkowego skrętu - mam takie samo zdanie - nie powinno go być. Przynajmniej w Warszawie
Z tego co wiem w Niemczech np. nie ma warunkowego skrętu w ogóle.

Miss - uda się. Ja robię prawko od roku co prawda jeszcze nie miałam egzaminu praktycznego, dopiero w przyszłym tygodniu idę się zapisać i wznowić jazdy.
W Warszawie strasznie ciężko się jeździ, bo duża część kierowców jeździ nieprzepisowo i niebezpiecznie. Wymuszanie pierwszeństwa jest nagminne. Większość kierowców się spieszy, jest nerwowa, jeździ z bardzo dużą prędkością i gada przez komórkę (chcąc mnie tym samym rozjechać na pasach), pakuje się pod tramwaj, nie zna znaków i przepisów
I weź tu zdaj egzamin w szczycie

Gdzie zdajesz? Ja na Odlewniczej
Łączę się w bólu Ale Cię przebiłam, bo ja robię od marca 2011 Przy czym nie miałam jeszcze żadnego egzaminu. Po prostu stresuję się jazdą, unikam zapisywania się na kolejne, a i głupia wzięłam sobie kurs z Grupona i szkoła jazdy okazała się istnym koszmarem i oszustwem (Mobilek, opisany nawet w Wyborczej). Więc nic nie umiem. Niby zdaje na Odlewniczej, ale chyba do Ostrołęki pojadę, byle w tym roku to nieszczęsne prawko jeszcze pocisnąć Właśnie się wybieram po papiery i zapisać się gdzieś na doszkalające. Może znasz jakąś dobrą szkołę/instruktora w Wawie?
Zdawania w godzinach szczytu sobie nie wyobrażam. Trzeba mieć naprawdę spore umiejętności plus anielskie opanowanie.

Koniecznie daj znać, jak będziesz miała egzamin. Jeśli to niebawem, to już trzymam kciuki!


---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Zapraszam na watek zwiazany z prawkiem jest szczesliwy


from my iPhone using Tapatalk
Siada mi nastrój, jak tylko pojawia się ten temat, więc po cóż się tak katować Technika wypierania póki co bierze górę, ale może zajrzę z ciekawości
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.