Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-11-19, 14:00   #2071
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
a majirel 10.21
Ale jest strasznie jasny, ja bym chcia³a przyciemniæ
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-19, 14:11   #2072
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Ale jest strasznie jasny, ja bym chcia³a przyciemniæ
a to jakie masz teraz
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-20, 07:59   #2073
Sandora
Raczkowanie
 
Avatar Sandora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 190
GG do Sandora Send a message via Skype™ to Sandora
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Dziewczyny co to jest za kolor w³osów? Mam urodê zimy, aczkolwiek czarne w³oski ju¿ mi siê znudzi³y, to jest ch³odny jasny br±z? Czy mo¿e inaczej siê nazywa?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 60_500x640.jpg (7,5 KB, 9 za³adowañ)
Sandora jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:39   #2074
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sandora Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny co to jest za kolor w³osów? Mam urodê zimy, aczkolwiek czarne w³oski ju¿ mi siê znudzi³y, to jest ch³odny jasny br±z? Czy mo¿e inaczej siê nazywa?
tak, i by³o miliony rozmów o nim na wiza¿u...wystarczy poczytaæ
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:48   #2075
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sandora Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny co to jest za kolor w³osów? Mam urodê zimy, aczkolwiek czarne w³oski ju¿ mi siê znudzi³y, to jest ch³odny jasny br±z? Czy mo¿e inaczej siê nazywa?
Ciemny popielaty blond z Londy na pocz±tku tak mi wyszed³

Fryz, mia³am (przed chwil±) SZARE w³osy, takie mocno stalowe, o zimnym lodowatym odcieniu, z tym ¿e w³a¶nie szare a nie szary blond, wiêc mi nie pasowa³y.

Dzisiaj szuka³am takiej farby jak w za³±czniku, a ¿e nie znalaz³am, skusi³am siê na miedziany blond. Bez czerwieni, sama rudo¶æ, 7.4, z tym ¿e nie wiem, jak mi wyjdzie na siwych w³osach, pewnie ciemniej. Zobaczymy za 10 min...
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-20, 13:24   #2076
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

powinno rozjasniæ lekko. ale pilnuj
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-20, 13:56   #2077
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
powinno rozjasniæ lekko. ale pilnuj
Wysz³a mi czysta mied¼, jak na opakowaniu
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 13:59   #2078
olkabolka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Pomo¿ecie mi? ;c
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=12820
olkabolka9 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-20, 14:04   #2079
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Wysz³a mi czysta mied¼, jak na opakowaniu
to w koñcu jaki chcia³a¶ kolor xD
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-20, 14:16   #2080
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
to w koñcu jaki chcia³a¶ kolor xD
Nie znalaz³am odcienia, którego szuka³am (wczoraj wrzuci³am jako za³±cznik), wiêc zdecydowa³am siê na miedziany blond 7.4 i wysz³o IDEALNIE
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-20, 14:19   #2081
kyokushinkai
Raczkowanie
 
Avatar kyokushinkai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 145
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Nie znalaz³am odcienia, którego szuka³am (wczoraj wrzuci³am jako za³±cznik), wiêc zdecydowa³am siê na miedziany blond 7.4 i wysz³o IDEALNIE
Czyli jeste¶ zadowolona? Poka¿ efekt Teraz kolej na moje farbowanie;p
kyokushinkai jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 14:19   #2082
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Witam wszystkich walcz±cych o upragniony kolor wlosów
Ja od d³u¿szego czasu próbujê zrobiæ na moich w³osach taki jasny br±z z odcieniem rudego/czerwonego, ale ¿eby nie by³ ani rudy ani czerwony....
Moje w³osy naturalne to ciemny br±z, ostatnio próbowa³am zrobiæ miedzi± z loreala (bo stwierdzi³am, ¿e rozja¶niê ciemne w³osy rudym, to wyjdzie taki br±z) - blisko jestem, ale to jeszcze nie to, zale¿y mi na takim g³êbokim intensywnym kolorze... Co¶ takiego, jak na tym zdjêciu

proszê o pomoc....
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg mój kolor w³osów.jpg (33,9 KB, 17 za³adowañ)
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-20, 14:22   #2083
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kyokushinkai Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli jeste¶ zadowolona? Poka¿ efekt Teraz kolej na moje farbowanie;p
Zadowolona, zdjêcie w za³±czniku, miedziany blond 7.4.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2967.jpg (77,4 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2973.jpg (76,5 KB, 20 za³adowañ)
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-20, 14:28   #2084
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Zadowolona, zdjêcie w za³±czniku, miedziany blond 7.4.
yh mysla³em ze chcesz popiel, ale jak jest ok to ok
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-20, 14:28   #2085
kyokushinkai
Raczkowanie
 
Avatar kyokushinkai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 145
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Có¿ mogê powiedzieæ, bardzo ³adny kolorek Ci wyszed³
kyokushinkai jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-20, 14:29   #2086
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkich walcz±cych o upragniony kolor wlosów
Ja od d³u¿szego czasu próbujê zrobiæ na moich w³osach taki jasny br±z z odcieniem rudego/czerwonego, ale ¿eby nie by³ ani rudy ani czerwony....
Moje w³osy naturalne to ciemny br±z, ostatnio próbowa³am zrobiæ miedzi± z loreala (bo stwierdzi³am, ¿e rozja¶niê ciemne w³osy rudym, to wyjdzie taki br±z) - blisko jestem, ale to jeszcze nie to, zale¿y mi na takim g³êbokim intensywnym kolorze... Co¶ takiego, jak na tym zdjêciu

proszê o pomoc....
to poka¿ zdjêcie koloru który masz teraz bêdziemy wiedzieli w któr± strone mamy i¶c
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-20, 14:42   #2087
olkabolka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Jaki kolor by mi pasowa³ w³osów? I tutaj moje takie pytanie https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=12820
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 521605_368842483203238_486263459_n.jpg (76,5 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00079.jpg (175,0 KB, 10 za³adowañ)
olkabolka9 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-20, 14:55   #2088
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Znalaz³am jeszcze zdjêcia Rihhany, w³a¶nie o takim kolorze.
Moje zdjêcia wklejê wieczorkiem. Wydaje mi siê, ¿e jednak powinnam i¶æ w odcienie koloru czerwonego... a nie w rude. Wczoraj kupi³am farbê loreala blond miedziano-z³ocisty, na opakowaniu ciemny br±z (powiedzmy, ¿e mój kolor) wygl±da na taki, jaki bym chcia³a....
Kiedy¶ w sklepie zaczepi³a mnie dziewczyna "z promocji", powiedzia³a swoje, a ja zapyta³am o jej kolor w³osów hi, hi, bo mia³a w³a¶nie co¶ takiego. Odpowiedzia³a mi, ¿e to joanna czerwona porzeczka, malowana na ciemne br±z w³osy.... ale ja joann± nie chcia³abym malowaæ...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg moje w³osy2.jpg (19,1 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg moje w³osy3.jpg (34,3 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg moje w³osy4.jpg (40,8 KB, 11 za³adowañ)
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-20, 15:13   #2089
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Znalaz³am jeszcze zdjêcia Rihhany, w³a¶nie o takim kolorze.
Moje zdjêcia wklejê wieczorkiem. Wydaje mi siê, ¿e jednak powinnam i¶æ w odcienie koloru czerwonego... a nie w rude. Wczoraj kupi³am farbê loreala blond miedziano-z³ocisty, na opakowaniu ciemny br±z (powiedzmy, ¿e mój kolor) wygl±da na taki, jaki bym chcia³a....
Kiedy¶ w sklepie zaczepi³a mnie dziewczyna "z promocji", powiedzia³a swoje, a ja zapyta³am o jej kolor w³osów hi, hi, bo mia³a w³a¶nie co¶ takiego. Odpowiedzia³a mi, ¿e to joanna czerwona porzeczka, malowana na ciemne br±z w³osy.... ale ja joann± nie chcia³abym malowaæ...
ale co, taki kolor masz, czy taki chcesz mieæ?
wklej zdjêcie obecnych w³osów to poradzimy co¶.

nie rozumiem jeszcze jednego, loreal z³oto miedziany blond jest jasny a Ty mówisz ze ciemny br±z? :conf used:

czemu joann± nie chcia³aby¶?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 23:53   #2090
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
ale co, taki kolor masz, czy taki chcesz mieæ?
wklej zdjêcie obecnych w³osów to poradzimy co¶.

nie rozumiem jeszcze jednego, loreal z³oto miedziany blond jest jasny a Ty mówisz ze ciemny br±z? :conf used:

czemu joann± nie chcia³aby¶?
Fryz5 dziêkujê za chêæ pomocy
poni¿ej wklejam zdjêcia - teraz moje naturalne w³osy (które s± ciemno-br±zowe) s± zafarbowane na kolor miedziany (loreal sublime mousse) i wysz³o co¶ takiego. Przy g³owie kolor ja¶niejszy, na koñcach ciemniejszy. Moje eksperymenty ca³y czas d±¿± do koloru, który chcia³abym mieæ, czyli to pierwsze wklejone przeze mnie zdjêcie (w moim pierwszym po¶cie).

Kupi³am z loreala z³ocisto-miedziany blond, poniewa¿ tak sobie my¶lê, ¿e moje ciemne w³osy trochê rozja¶ni i zostanie br±z z rudo-czerwonymi refleksami... Zastanawia³am siê jeszcze nad tym, ¿eby na moje naturalne (czyli ciemno-br±zowe) w³osy na³o¿yæ z loreala preference kolor pure paprika...

Joanny nie chcê, poniewa¿ do po³o¿enia tej farby kogo¶ bym potrzebowa³a - metoda tradycyjna-pêdzelek, miseczka. Lorealem (sublime mousse, excelent, casting) radzê sobie sama. Poza tym s³ysza³am, ¿e joanna niszczy mocno w³osy.....
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1816.jpg (26,5 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1819.jpg (25,1 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1820.jpg (19,3 KB, 3 za³adowañ)
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-21, 00:22   #2091
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Fryz5 dziêkujê za chêæ pomocy
poni¿ej wklejam zdjêcia - teraz moje naturalne w³osy (które s± ciemno-br±zowe) s± zafarbowane na kolor miedziany (loreal sublime mousse) i wysz³o co¶ takiego. Przy g³owie kolor ja¶niejszy, na koñcach ciemniejszy. Moje eksperymenty ca³y czas d±¿± do koloru, który chcia³abym mieæ, czyli to pierwsze wklejone przeze mnie zdjêcie (w moim pierwszym po¶cie).

Kupi³am z loreala z³ocisto-miedziany blond, poniewa¿ tak sobie my¶lê, ¿e moje ciemne w³osy trochê rozja¶ni i zostanie br±z z rudo-czerwonymi refleksami... Zastanawia³am siê jeszcze nad tym, ¿eby na moje naturalne (czyli ciemno-br±zowe) w³osy na³o¿yæ z loreala preference kolor pure paprika...

Joanny nie chcê, poniewa¿ do po³o¿enia tej farby kogo¶ bym potrzebowa³a - metoda tradycyjna-pêdzelek, miseczka. Lorealem (sublime mousse, excelent, casting) radzê sobie sama. Poza tym s³ysza³am, ¿e joanna niszczy mocno w³osy.....
no to w koñcu chcesz miedziany br±z czy czerwieñ? pure paprikê mog³aby¶ na ca³e waln±æ, jak chcesz ta czerwieñ rihanny to garniera color sensation polecam. oj wiesz albo nabierzesz wprawy w nak³adaniu farb pêdzelkiem (ja najbardziej j± lubiê) albo kogos poprosisz, albo bêdziesz nak³ada³a farby starym aplikatorem z innej farby. nie lubie aplikatorów bo farba zostaje w ¶rodku i sie marnuje.

joanna nie niszczy wcale, chyba, ze rozjasniacz, ale farby s± ok.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-21, 07:36   #2092
kyokushinkai
Raczkowanie
 
Avatar kyokushinkai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 145
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Troche ba³am siê wyboru koloru i farbowania. Ale do¶æ tego Dzi¶ nawet ¶ni³ mi sie mój wymarzony kolor. Do¶æ tego blondu mam wiêc trzeba co¶ z tym zrobiæ Wyjdzie co wyjdzie W ostateczno¶ci farbnê na mój ukochany czarny kolorek Chocia¿ dopiero co nie dawno z niego zesz³am.
Kupiê najprawdopodoniej karmelow± czekoladê, tak jak mi tu radzi³ fryz5 Mam nadziejê , ¿e wyjdzie kolor zbli¿ony do tego ze zdjêcia co ostatnio wrzuca³am
Jeszcze tylko my¶lê nad miodowym br±zem

Edytowane przez kyokushinkai
Czas edycji: 2012-11-21 o 07:38 Powód: dopisane zdanie
kyokushinkai jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-21, 10:46   #2093
ania02041987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kyokushinkai Poka¿ wiadomo¶æ
Troche ba³am siê wyboru koloru i farbowania. Ale do¶æ tego Dzi¶ nawet ¶ni³ mi sie mój wymarzony kolor. Do¶æ tego blondu mam wiêc trzeba co¶ z tym zrobiæ Wyjdzie co wyjdzie W ostateczno¶ci farbnê na mój ukochany czarny kolorek Chocia¿ dopiero co nie dawno z niego zesz³am.
Kupiê najprawdopodoniej karmelow± czekoladê, tak jak mi tu radzi³ fryz5 Mam nadziejê , ¿e wyjdzie kolor zbli¿ony do tego ze zdjêcia co ostatnio wrzuca³am
Jeszcze tylko my¶lê nad miodowym br±zem
Jak ju¿ zafarbujesz w³osy, to wklej zdjêcie i napisz jakiej farby u¿y³a¶, bo ja te¿ chorujê na ten kolor
ania02041987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-21, 11:14   #2094
Wixy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Parê miesiêcy temu farbowa³am siê na czerwono, ale mia³am do¶æ tego ci±g³êgo farbowania i w czerwcu zafarbowa³am w³osy na ciemny br±z, co a efekcie da³o czerñ. W zwi±zku z tym, ¿e jestem naturaln± ciemn± blondynk± i wakacjê spêdzi³am w kraju, gdzie s³oñca nie brakuje, w³osy szybko mi siê rozja¶ni³y do br±zu, ale czerwieñ wci±¿ by³a Potem jako¶ we wrze¶niu pofarbowa³am siê syossem, nie pamiêtam jaki to by³ dok³adnie kolor, ale co¶ z toffii bodaj¿e, w ka¿dym razie wyszed³ br±zowy. Obecnie mam juz du¿e odrosty, dalej w³osy takie w kolorze br±zu, a jeszcze dalej br±z z t± nieszczêsn± czerwieni±. I teraz moje pytanie, jak± wybraæ farbê,¿eby siê pozbyæ tej czerwonej po¶wiaty? My¶la³am o zimnym kasztanie z loreal. A mo¿e kupiæ farbê z hurtowni fryzjerskiej? Proszê o pomoc
Wixy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-21, 11:20   #2095
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wixy Poka¿ wiadomo¶æ
Parê miesiêcy temu farbowa³am siê na czerwono, ale mia³am do¶æ tego ci±g³êgo farbowania i w czerwcu zafarbowa³am w³osy na ciemny br±z, co a efekcie da³o czerñ. W zwi±zku z tym, ¿e jestem naturaln± ciemn± blondynk± i wakacjê spêdzi³am w kraju, gdzie s³oñca nie brakuje, w³osy szybko mi siê rozja¶ni³y do br±zu, ale czerwieñ wci±¿ by³a Potem jako¶ we wrze¶niu pofarbowa³am siê syossem, nie pamiêtam jaki to by³ dok³adnie kolor, ale co¶ z toffii bodaj¿e, w ka¿dym razie wyszed³ br±zowy. Obecnie mam juz du¿e odrosty, dalej w³osy takie w kolorze br±zu, a jeszcze dalej br±z z t± nieszczêsn± czerwieni±. I teraz moje pytanie, jak± wybraæ farbê,¿eby siê pozbyæ tej czerwonej po¶wiaty? My¶la³am o zimnym kasztanie z loreal. A mo¿e kupiæ farbê z hurtowni fryzjerskiej? Proszê o pomoc
oj tak ³atwo sie nie pozbêdziesz, a jaki chcesz kolor? musia³aby¶ polo¿yc naturê ( sam ciemny blond np czyli numer 6) bo on ma zieleñ a zieleñ niweluje czerwieñ. generalnie ja bym zrobi³ k±piel rozjasniaj±c± albo dekoloryzacjê i nowy kolor bo trudno bêdzie wybiæ ta czerwieñ
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-21, 11:55   #2096
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
no to w koñcu chcesz miedziany br±z czy czerwieñ? pure paprikê mog³aby¶ na ca³e waln±æ, jak chcesz ta czerwieñ rihanny to garniera color sensation polecam. oj wiesz albo nabierzesz wprawy w nak³adaniu farb pêdzelkiem (ja najbardziej j± lubiê) albo kogos poprosisz, albo bêdziesz nak³ada³a farby starym aplikatorem z innej farby. nie lubie aplikatorów bo farba zostaje w ¶rodku i sie marnuje.

joanna nie niszczy wcale, chyba, ze rozjasniacz, ale farby s± ok.
Faktycznie, jak siê nad tym zastanowiê, to moje pierwsze zdjêcie i te zdjêcia rihanny to dwa ró¿ne odcienie. Ja chcê uzyskaæ kolor taki jak na pierwszym zdjêciu - wklejam je jeszcze raz. Nie wiem jak go okre¶liæ - czy to jest w³a¶nie miedziano-rudy br±z? Czy je¶li na moje obecne w³osy po³o¿y³abym pure paprika to wysz³oby co¶ podobnego?? Jak uwa¿asz, jaki kolor by wyszed³, jakbym na moje obecne w³osy po³o¿y³a ten miedziano-z³ocisty blond z loreala excelent? mam go w domu, chyba za szybko go kupi³am....
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg mój kolor w³osów.jpg (33,9 KB, 5 za³adowañ)
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-21, 12:20   #2097
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Faktycznie, jak siê nad tym zastanowiê, to moje pierwsze zdjêcie i te zdjêcia rihanny to dwa ró¿ne odcienie. Ja chcê uzyskaæ kolor taki jak na pierwszym zdjêciu - wklejam je jeszcze raz. Nie wiem jak go okre¶liæ - czy to jest w³a¶nie miedziano-rudy br±z? Czy je¶li na moje obecne w³osy po³o¿y³abym pure paprika to wysz³oby co¶ podobnego?? Jak uwa¿asz, jaki kolor by wyszed³, jakbym na moje obecne w³osy po³o¿y³a ten miedziano-z³ocisty blond z loreala excelent? mam go w domu, chyba za szybko go kupi³am....
po tym excelent wyszedlby mniej rudy najwyzej zrobisz innym razem lorealem feria, ale chyba mango bêdzie lepsze od pure papriki która wpada w czerwieñ
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-21, 12:26   #2098
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
po tym excelent wyszedlby mniej rudy najwyzej zrobisz innym razem lorealem feria, ale chyba mango bêdzie lepsze od pure papriki która wpada w czerwieñ
myslisz, ¿e mango bêdzie bardziej rude? W³a¶nie zastanawia³am czym siê ró¿ni mango od pure paprika...

Dziêki, bêdê testowaæ
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-21, 12:31   #2099
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

tym ¿e pure paprika jest bardziej czerwona od mango
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-21, 19:00   #2100
Wixy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
oj tak ³atwo sie nie pozbêdziesz, a jaki chcesz kolor? musia³aby¶ polo¿yc naturê ( sam ciemny blond np czyli numer 6) bo on ma zieleñ a zieleñ niweluje czerwieñ. generalnie ja bym zrobi³ k±piel rozjasniaj±c± albo dekoloryzacjê i nowy kolor bo trudno bêdzie wybiæ ta czerwieñ

My¶la³am o tym zimnym czy tam mro¼nym kasztanie. Nie wiem czy ciemny blond mi z³apie, bo obecnie mam raczej bardziej br±zowe w³osy, a z tego co wiem farba farby nie rozja¶ni. My¶la³am o dekoloryzacji, ale jak usy³asza³am cenê (mam do¶æ d³ugie w³osy) to mi wszystko opad³o Co do k±piêli to trochê bojê siê sama robiæ takie rzeczy. Druga sprawa to, to ¿e w³osy mam ju¿ do¶æ zniszczone, przesuszone, bo pó³ roku temu robi³am rozja¶nianie,¿eby mieæ t± nieszczêsn± czerwieñ, tak¿e obawiam siê,¿e po dekoloryzacji czy k±pieli nic by z nich nie zosta³o
A je¶li nawet ten ciemny blond to farba fryzjerska czy sklepowa? Czy raczej nie ma ró¿nicy?

Edytowane przez Wixy
Czas edycji: 2012-11-21 o 21:03
Wixy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.