Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-26, 23:06   #4981
laadyaga
Przyczajenie
 
Avatar laadyaga
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

dziewczyny, z góry przepraszam jeśli już była rozmowa na ten temat, ale ten wątek ma tyle stron, że moje oczy o tej porze nie mają już siły tego wszystkiego czytać : P

potrzebuję trwałego podkładu, ale to tak solidnie trwałego. jestem w pracy po 12h i szukam czegoś, co po 5h nie zrobi z mojej twarzy jakiejś kupy za przeproszeniem, tak jak teraz robi większość podkładów, które do tej pory używałam.
mam suchą skórę i czerwone plamy wokół nosa + kilka tam jakiś małych czerwonych bliznek - pozostałościach po syfkach :P więc dobrze by było, żeby trochę był kryjący

co polecicie?
laadyaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 08:00   #4982
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez laadyaga Pokaż wiadomość
dziewczyny, z góry przepraszam jeśli już była rozmowa na ten temat, ale ten wątek ma tyle stron, że moje oczy o tej porze nie mają już siły tego wszystkiego czytać : P

potrzebuję trwałego podkładu, ale to tak solidnie trwałego. jestem w pracy po 12h i szukam czegoś, co po 5h nie zrobi z mojej twarzy jakiejś kupy za przeproszeniem, tak jak teraz robi większość podkładów, które do tej pory używałam.
mam suchą skórę i czerwone plamy wokół nosa + kilka tam jakiś małych czerwonych bliznek - pozostałościach po syfkach :P więc dobrze by było, żeby trochę był kryjący

co polecicie?
....
z najbardziej trwałych to przede wszystkim E.Lauder Double Wear zwykły i wersja ''Light'' w tubce i tę bym ci poleciła jak juz koniecznie upierasz sie ,żeby było trwałe...ale dla Twojej skóry absolutnie takie podkłady nie są polecane,moga spowodowac większy przesusz...ja bym zaczeła od poprawnej pielęgnacji,uzupełnieniu w lipidy,ceramidy,to spowoduje cofniecie sie stanów zapalnych i czerwonych plam.
Tańszym rozwiązaniem jest revlon Colorstay,jednak on to juz zupełnie jedzie na alkoholu i silikonach,nie nadaje sie na codzień,a wersja do skóry suchej nie jest tak trwała <chociaż może na tobie będzie się ładnie trzymał>
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 09:37   #4983
laadyaga
Przyczajenie
 
Avatar laadyaga
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

uzupełnieniu w lipidy i ceramidy? jaka to miałaby być pielęgnacja? nie mam dużo tych czerwonych plam, pojedyncze kropki. natomiast mam na policzkach i wokół nosa czerwone plamy, nie wiem od czego.
laadyaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 10:57   #4984
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: revlon 150 buff czy revlon 180 sand beige?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
musisz mieć BAAARDZO jasną skórę,skoro Buff wybija u Ciebie brunatnością o wiele jasniejszą niż standartowa jasność w kolorystyce podkładów drogeryjnych,więc taki opis moze dziewczyny nieco wprowadzic w błąd.
No nie wiem, wydaje mi sie ze nawet w butelce czy na dloni kolor wyglada troche szaro, taki przygaszony czy zalamany jest. Nie jestem az taka bardzo jasna, drogeryjne podklady mi pasuja.
Autorka juz wybrala, na pewno bedzie zadowolona.
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 14:28   #4985
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez laadyaga Pokaż wiadomość
uzupełnieniu w lipidy i ceramidy? jaka to miałaby być pielęgnacja? nie mam dużo tych czerwonych plam, pojedyncze kropki. natomiast mam na policzkach i wokół nosa czerwone plamy, nie wiem od czego.
...
kremik nawilzający z ceramidami np Ziaja -krem naprawczy z ceramidami 50+ lub Physiogel krem lub inny ,ale który nie zawiera parafiny....do tego bardzo pomocny byłby tak sadze np olej arganowy,dodawany do kremu,albo pod spód...argan działa świetnie nawet na skóre atopową więc suchej tez przynosi ulge.Jak przywrócisz zaburzoną powłoke lipidową skórze to plamy powinny zejsc,w razie czego łagodzaco działa taki lekki kremik do kupienia w aptece Bepanthen-Krem-jako baza i na to dajesz oleje/krem pielęgnacyjny.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-04-27 o 14:33
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 21:16   #4986
laadyaga
Przyczajenie
 
Avatar laadyaga
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

czasem faktycznie czuję lekkie pieczenie, więc zaopatrzę się w ten Bepanthen i któryś z tych kremów z ceramidami. tylko pytanie, czy jeśli nałożę bepanthen jako bazę a na to krem nawilżający i podkład to nie twarz nie będzie świecąca? wielkie dzięki za rady

Edytowane przez laadyaga
Czas edycji: 2013-04-27 o 21:18
laadyaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 21:35   #4987
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez laadyaga Pokaż wiadomość
czasem faktycznie czuję lekkie pieczenie, więc zaopatrzę się w ten Bepanthen i któryś z tych kremów z ceramidami. tylko pytanie, czy jeśli nałożę bepanthen jako bazę a na to krem nawilżający i podkład to nie twarz nie będzie świecąca? wielkie dzięki za rady
Wg mnie na pewno będzie się świecić.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-27, 21:41   #4988
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez laadyaga Pokaż wiadomość
czasem faktycznie czuję lekkie pieczenie, więc zaopatrzę się w ten Bepanthen i któryś z tych kremów z ceramidami. tylko pytanie, czy jeśli nałożę bepanthen jako bazę a na to krem nawilżający i podkład to nie twarz nie będzie świecąca? wielkie dzięki za rady
....
przy suchej skórze nie ma problemów z za dużym błyskiem,skóra chłonie jak gąbka...przede wszystkim popracuj nad odbudowaniem kondycji skóry,zwłaszcza wieczorem..jak jej sie polepszy to będziesz mogła delikatniejsze kremy stosowac pod podkład...jeżeli mimo suchej skóry pojawia się nadmierne błyszczenie to znaczy to,ze skóra jest odwodniona...czyli znowu trzeba popracować nad pielęgnacją.
Oczywiscie podkład zmatowiamy lekkim sypanym pudrem.
a czego uzywasz do mycia buzi?to jest bardzo ważne
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 10:08   #4989
askominiarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: fluid a podkład

A może usługi kominiarza http://www.krystiankominiarz.pl
askominiarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 09:05   #4990
laadyaga
Przyczajenie
 
Avatar laadyaga
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

do mycia twarzy używam żelu Yves Rocher, Pure Calmille. krem mam też z Yves Rocher, Hydra Vegetal, ale faktycznie widzę, że po kilku godzinach po nałożeniu kremu twarz mam bardzo świecącą, wręcz tłustą.
laadyaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 09:27   #4991
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

moze to tez byc wina samego kremu.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 11:25   #4992
PannaKolorowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cześć dziewczyny! Piszę do was, bo czuję, że sama sobie z tym nie poradzę. Mam skórę, która reprezentuje wszystko to czego w niej nie lubimy. Przetłuszcza się w strefie T, ale ma też tendencję do suchych skórek na płatkach nosa, pomiędzy brwiami i na czole. Pod oczami mam zmarszczki mimiczne, a na czole wielką zmarchę, która jest prezentem genetycznym od mamusi, a także zaskórniki i rozszerzone pory. Znalezienie dobrego dla mnie podkładu to tragedia, sama już nie wiem co mam kupić, a że właśnie wykończyłam buteleczkę podkładu rimmel match perfection i muszę zainwestować w coś nowego to piszę do Was o poradę bo być może, któraś boryka się z takim samym problemem i udało się jej go rozwiązać. Oprócz podkładu jaki poradzicie korektor na wypryski i cienie pod oczami? Jaki puder byłby najlepszy? Wrzucam poglądowe zdjęcie, zupełnie bez makijażu, no pomijając maźnięte tuszem rzęsy. Przepraszam też za niewyjściowe włosy, z reguły noszę grzywkę opuszczoną, więc nie mam wprawy w jej układaniu do góry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0002.jpg (93,3 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia IMG_0002.jpg (28,6 KB, 79 załadowań)
__________________
i wzlecieć myślami wyżej, niż najwyższy budynek w tym mieście. <33


wymiaaaaaaaana !
PannaKolorowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 13:51   #4993
laadyaga
Przyczajenie
 
Avatar laadyaga
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

na początku spisywał się dobrze, może teraz jest aż za bardzo nawilżający dla mojej skóry. jaką proponujesz pielęgnację? w następnym tygodniu zaopatrzę się w ten krem z ceramidami z ziaji i bepanthen- faktycznie muszę pozbyć się tych zaczerwienień, bez nich nie potrzebowałabym nawet kryjącego podkładu. zawsze byłam przekonana, że po prostu mam taką cerę i, że nie pozbędę się już tych plam. wielkie dzięki a co do pootwieranych porów- mam ten sam problem na policzkach. dramat ;o
laadyaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 17:09   #4994
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

" darko1" mam prosbe do ciebie jaki podklad wybrac jaki polecisz jesli skora jest
-Tlusta + niedoskonalosci +duze rozszerzone pory -dziurki +zaczerwienienia okolice nosa,policzkie+srodek czola(wrazliwa)+ poszarzala bez blasku ..tylko tluszcz sam.. moze polecisz ,masz pomysl na podklad ktory nada jej swiezy look blask -ale nie taki ktory UWYDOCZNI jeszcze bardziej niedoskonalosci,pory ,ale zeby nie zrobil skory plaskiej matowej(zmeczonej poszarzalej) ? czy istnieje taki podklad

-

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-05-04 o 17:11
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 17:24   #4995
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez laadyaga Pokaż wiadomość
uzupełnieniu w lipidy i ceramidy? jaka to miałaby być pielęgnacja? nie mam dużo tych czerwonych plam, pojedyncze kropki. natomiast mam na policzkach i wokół nosa czerwone plamy, nie wiem od czego.
Physiogel polecam. Mam bardzo suchą skórę, podrażniłam ją jeszcze dodatkowo jakieś połtora miesiąca temu peelingiem, powychodziły mi plamy, totalna masakra. Do tej pory gdzieniegdzie widzę lekkie zaczerwienienia,ale to już nie to samo. Wkażdym razie dermatolog poleciła mi Physiogel i on jako jedyny nie podrażniał mi tak skóry jak inne kosmetyki. Teraz w ogóle nie podrażnia, skórę mam gładką, nawilżoną, nie czuję napięcia skóry, nie jest papierowa. Również Emolium daje radę, ale mi wychodzą po nim syfy. Jednakże czasem sobie użyję.
Pytałam dermatologa czy nie powinnam też innych kremów stosować np. właśnie z ceramidami itd., ale odpowiedziała, że wystarczy Physiogel. Nie wiem czy ma rację, powiedziała jedynie, że ew. mogę go częściej stosować jeśli zajdzie taka potrzeba. No i zaleciła emulsję do mycia bez uzywanai wody, Physiogel albo Cetaphil, ale na Physiogel mam uczulenie. Niesamowite plamy mi wychodzą po nim i nie tyle różowe, co wręcz czerwonawe.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 19:04   #4996
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

[QUOTE=motylemJestemm;4063 8093]" darko1" mam prosbe do ciebie jaki podklad wybrac jaki polecisz jesli skora jest
-Tlusta + niedoskonalosci +duze rozszerzone pory -dziurki +zaczerwienienia okolice nosa,policzkie+srodek czola(wrazliwa)+ poszarzala bez blasku ..tylko tluszcz sam.. moze polecisz ,masz pomysl na podklad ktory nada jej swiezy look blask -ale nie taki ktory UWYDOCZNI jeszcze bardziej niedoskonalosci,pory ,ale zeby nie zrobil skory plaskiej matowej(zmeczonej poszarzalej) ? czy istnieje taki podklad
....
kup sobie żel z wyciągiem ze slimaka,najlepiej firmy Mizon<najtanszy na spróbowanie jest w rózowej tubce do kupienia na allegro lub w sklepie www.asianstore.pl,ja kocham ich ampułke i krem All i One...>powinien nieco polepszyc stan cery-lepsza cera wiecej podkładów wygląda na niej dobrze...poza tym wydaje mi się,że szukasz ideału,którego nie ma.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Physiogel polecam. Mam bardzo suchą skórę, podrażniłam ją jeszcze dodatkowo jakieś połtora miesiąca temu peelingiem, powychodziły mi plamy, totalna masakra. Do tej pory gdzieniegdzie widzę lekkie zaczerwienienia,ale to już nie to samo. Wkażdym razie dermatolog poleciła mi Physiogel i on jako jedyny nie podrażniał mi tak skóry jak inne kosmetyki. Teraz w ogóle nie podrażnia, skórę mam gładką, nawilżoną, nie czuję napięcia skóry, nie jest papierowa. Również Emolium daje radę, ale mi wychodzą po nim syfy. Jednakże czasem sobie użyję.
Pytałam dermatologa czy nie powinnam też innych kremów stosować np. właśnie z ceramidami itd., ale odpowiedziała, że wystarczy Physiogel. Nie wiem czy ma rację, powiedziała jedynie, że ew. mogę go częściej stosować jeśli zajdzie taka potrzeba. No i zaleciła emulsję do mycia bez uzywanai wody, Physiogel albo Cetaphil, ale na Physiogel mam uczulenie. Niesamowite plamy mi wychodzą po nim i nie tyle różowe, co wręcz czerwonawe.
...
Physiogel krem jest bardzo dobry jeżeli nie ma sie tendencji do zapychania,niejednej dziewczynie juz skóre uratował ale niektóre uczula i zapycha...jeżeli on ci wystarczy to ,jak będziesz czuła niedosyt możesz sięgnąć po Ziaje ceramidową-naprawczą.Co do mycia,ja sie trzymam z daleka od cetaphilu i physiogelu,juz lepsze delikatne melczko do demakijażu i przetarcie tonikiem.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 22:24   #4997
laadyaga
Przyczajenie
 
Avatar laadyaga
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

idzie lato, trzeba skórę zregenerować żeby pozbyć się tego makijażu na lato i dać skórze swobodnie łapać słoneczko! ja zaczynam działać z tymi wszystkimi zaczerwieniami, mam już dosyć nakładania podkładu ;p

a właśnie, kupiłam sobie kilka dni temu podkład z Yves Rocher (mam słabość do tej firmy :P ) Couleurs Nature, Teint Serum Repulpant - z kryciem szału nie ma, ale jest lekki, długo się trzyma i nie zapycha, a moja twarz wygląda świeżo i całkiem mi się podoba. na pewno dla kogoś kto nie potrzebuje dużego krycia : )
laadyaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 01:26   #4998
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

[QUOTE=dark01;40639710]
Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
" darko1" mam prosbe do ciebie jaki podklad wybrac jaki polecisz jesli skora jest
-Tlusta + niedoskonalosci +duze rozszerzone pory -dziurki +zaczerwienienia okolice nosa,policzkie+srodek czola(wrazliwa)+ poszarzala bez blasku ..tylko tluszcz sam.. moze polecisz ,masz pomysl na podklad ktory nada jej swiezy look blask -ale nie taki ktory UWYDOCZNI jeszcze bardziej niedoskonalosci,pory ,ale zeby nie zrobil skory plaskiej matowej(zmeczonej poszarzalej) ? czy istnieje taki podklad
....
kup sobie żel z wyciągiem ze slimaka,najlepiej firmy Mizon<najtanszy na spróbowanie jest w rózowej tubce do kupienia na allegro lub w sklepie www.asianstore.pl,ja kocham ich ampułke i krem All i One...>powinien nieco polepszyc stan cery-lepsza cera wiecej podkładów wygląda na niej dobrze...poza tym wydaje mi się,że szukasz ideału,którego nie ma.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------


...
Physiogel krem jest bardzo dobry jeżeli nie ma sie tendencji do zapychania,niejednej dziewczynie juz skóre uratował ale niektóre uczula i zapycha...jeżeli on ci wystarczy to ,jak będziesz czuła niedosyt możesz sięgnąć po Ziaje ceramidową-naprawczą.Co do mycia,ja sie trzymam z daleka od cetaphilu i physiogelu,juz lepsze delikatne melczko do demakijażu i przetarcie tonikiem.
Darko a co sadzisz o tanszej opcji ,czyli zamiast psyhogelu kupic plyn do chigieny intymnej? i nim myc twarz podrazniana problemowa? czesto maja postac przezroczystych zelow
NIE WIEM dlaczego dbam o skore uzywam delikatnch produktow do pielegnacji mojej skory twarzy(zel svr topialyse ,bepanthen,krem bioderma) jem drozdze w kapsulkach ,w miare zdrowo odzywiam sie jem warzywa owoce ,moja skora na ciele bardzo ladna jest ,ale na twarzy skora ma problemy..tylko tam dlaczego tak sie dzieje jaka przyczyna ZE skora na ciele ladna a na twarzy problem sie ma skora nie wyglada zbyt korzystnie tylko tam??
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 14:37   #4999
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

[QUOTE=motylemJestemm;4064 4300]
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
Darko a co sadzisz o tanszej opcji ,czyli zamiast psyhogelu kupic plyn do chigieny intymnej? i nim myc twarz podrazniana problemowa? czesto maja postac przezroczystych zelow
NIE WIEM dlaczego dbam o skore uzywam delikatnch produktow do pielegnacji mojej skory twarzy(zel svr topialyse ,bepanthen,krem bioderma) jem drozdze w kapsulkach ,w miare zdrowo odzywiam sie jem warzywa owoce ,moja skora na ciele bardzo ladna jest ,ale na twarzy skora ma problemy..tylko tam dlaczego tak sie dzieje jaka przyczyna ZE skora na ciele ladna a na twarzy problem sie ma skora nie wyglada zbyt korzystnie tylko tam??
......
badałas hormony?,czasami moze to byc problem z helikobakterem,nużeńcem,a lergie wziewne i pokarmowe,nabiał<mleko> itd..ale najcześciej jednak hormony.
Żel może byc pod warunkiem,że nie będzie zawierał slsów,zresztą w ogóle wazne żeby taki żel do tych miejsc nie zawierał tego typu detergentów....dziewczyny chwala Facelle z rossmana,mnie jednak troszke podsusza,100 razy lepszy jest żel do mycia niemowlakóe babydream.
......................... ..................
do oczyszczania głębszego twarzy jednak czarne mydło Savon Noir jest bezbłędne! od tygodnia jestem na wyjezdzie i juz widze róznice na gorzej...to chyba będzie życiowy KWC.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-05-05 o 14:48
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 14:56   #5000
izabela_kowalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

Co najlepiej nałożyć pod podkład? W ogóle to czy używanie samego podkładu jest niewskazane? Kiedyś nakładałam krem, ale wydaje mi się, że wtedy skóra ma za dużo warstw i nie oddycha. Warto kupić bazę pod fluid?
izabela_kowalska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 15:10   #5001
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość



...
Physiogel krem jest bardzo dobry jeżeli nie ma sie tendencji do zapychania,niejednej dziewczynie juz skóre uratował ale niektóre uczula i zapycha...jeżeli on ci wystarczy to ,jak będziesz czuła niedosyt możesz sięgnąć po Ziaje ceramidową-naprawczą.Co do mycia,ja sie trzymam z daleka od cetaphilu i physiogelu,juz lepsze delikatne melczko do demakijażu i przetarcie tonikiem.
Dokładnie tak robię. Mleczko z Garniera do wrażliwej skóry nakładam na całą twarz (oczywiście wcześniej robię demakijaż oczu) i później nie zmywam wacikiem, tylko po prostu zmywam wodą i potem od razu szybko krem. Jakoś moja skóra źle reaguje gdy zostawiam cokolwiek zmywającego na twarzy, nie wiem czemu. A toniku czasem też używam. Dzięki za polecenie Ziaji, wypróbuję.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 15:22   #5002
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

Cytat:
Napisane przez izabela_kowalska Pokaż wiadomość
Co najlepiej nałożyć pod podkład? W ogóle to czy używanie samego podkładu jest niewskazane? Kiedyś nakładałam krem, ale wydaje mi się, że wtedy skóra ma za dużo warstw i nie oddycha. Warto kupić bazę pod fluid?
...
najlepiej lekki krem nawilżający,zwłaszcza na lato,baza na codzien nie jest wskazana.
w zimie cos bardziej odżywczego.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 23:14   #5003
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

[QUOTE=dark01;40650116]
Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
......
badałas hormony?,czasami moze to byc problem z helikobakterem,nużeńcem,a lergie wziewne i pokarmowe,nabiał<mleko> itd..ale najcześciej jednak hormony.
.
mam podwyzszona prolaktyne ,moze ona byc tego przyczyna ,ze na calym ciele mam ladna skore ,tylko na twarzy problemy ,niekorzystnie wyglada.. (zaczerwieniony srodek czola+policzki+okolice nosa+ duze pory-dziurki na policzkach,okolice nosa-wagry,ale pryszcze wychodza sporadycznie dosyc rzadko na szczescie ,tylko film skory niezbyt ladnie wyglada+ nierownosci )bardzo wrazliwa jest ,jak nawet umyje zwykla woda z kranu to potrafi zaczerwienic sie..

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-05-05 o 23:17
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 08:56   #5004
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

[QUOTE=motylemJestemm;4065 8922]
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
mam podwyzszona prolaktyne ,moze ona byc tego przyczyna ,ze na calym ciele mam ladna skore ,tylko na twarzy problemy ,niekorzystnie wyglada.. (zaczerwieniony srodek czola+policzki+okolice nosa+ duze pory-dziurki na policzkach,okolice nosa-wagry,ale pryszcze wychodza sporadycznie dosyc rzadko na szczescie ,tylko film skory niezbyt ladnie wyglada+ nierownosci )bardzo wrazliwa jest ,jak nawet umyje zwykla woda z kranu to potrafi zaczerwienic sie..
...
zaczerwienie ,rumiem-to bardziej w strone skóry płytkounaczynionej i w kierunku trądzika rózowatego+nadrważliwość. .moze miec to związek z hormonami...natomiast rozszerzone pory to pewnie pozostałość po trądziku młodzienczym/skórze mocno tłustej? cięzko to zlikwidować,z wiekiem niestety rozszerzone pory rozciągają się jeszcze bardziej,bo skóra traci elastycznosć-więc kierunek dobra kosmetyczka-lekarz medycyny estetycznej i bardziej zaawansowane zabiegi...Ostatnio na jakims forum toczyła sie dyskusja,że problemy z ukrwieniem i rumieniem,były na podłożu alergicznym i lecznie przyniosło dobre efekty.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 12:29   #5005
Wierzbinka
Przyczajenie
 
Avatar Wierzbinka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja mam problem innej natury. Mam cerę mieszaną i bez względu na to jaki, a sporo ich przetestowałam, podkład czy puder wybiorę, to i tak po godzinie błyszczę się jak nie powiem co... jak sobie z tym radzić? Pomocy!
__________________
markowe podkłady higieniczne - tylko tutaj!
Wierzbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 12:57   #5006
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Wierzbinka Pokaż wiadomość
Ja mam problem innej natury. Mam cerę mieszaną i bez względu na to jaki, a sporo ich przetestowałam, podkład czy puder wybiorę, to i tak po godzinie błyszczę się jak nie powiem co... jak sobie z tym radzić? Pomocy!
...
skup się na łagodnym oczyszczaniu twarzy<bez agresywnych detergentów,slsów> i nawilżaniu<warto poczytac o olejkach które reguluja produkcje sebum>kremy<bez parafiny i rzeczy parafinopodobnych>
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 20:02   #5007
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

[QUOTE=dark01;40661097]
Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość

...
zaczerwienie ,rumiem-to bardziej w strone skóry płytkounaczynionej i w kierunku trądzika rózowatego+nadrważliwość. .moze miec to związek z hormonami...natomiast rozszerzone pory to pewnie pozostałość po trądziku młodzienczym/skórze mocno tłustej? cięzko to zlikwidować,z wiekiem niestety rozszerzone pory rozciągają się jeszcze bardziej,bo skóra traci elastycznosć-więc kierunek dobra kosmetyczka-lekarz medycyny estetycznej i bardziej zaawansowane zabiegi...Ostatnio na jakims forum toczyła sie dyskusja,że problemy z ukrwieniem i rumieniem,były na podłożu alergicznym i lecznie przyniosło dobre efekty.
tak przechodzilam niestety ciezki tradzik.. i na te takj bardzo ROZSZERZONE PORY nic nie ma? skutecznego ..przeciez ludzie nie takie rzeczy wymyslaja.. Inni nie maja problemow ze skora a my tyle lat musimy sie meczyc i meczyc..az psychika siada
A JESLI chodzi o nadwrazliwosc skory w kierunku tradzika rozowego to jaki hormon moze byc za to odpowiedzialny?

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-05-06 o 20:06
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 20:11   #5008
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

[QUOTE=motylemJestemm;4067 3882]
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
tak przechodzilam niestety ciezki tradzik.. i na te takj bardzo ROZSZERZONE PORY nic nie ma? skutecznego ..przeciez ludzie nie takie rzeczy wymyslaja.. Inni nie maja problemow ze skora a my tyle lat musimy sie meczyc i meczyc..az psychika siada
A JESLI chodzi o nadwrazliwosc skory w kierunku tradzika rozowego to jaki hormon moze byc za to odpowiedzialny?
...
jedenego hormonu to nie wyszczególnisz...całokszt ałt ich działania ma wpływ na skóre,generalnie do konca nie wyjasniono pochodzenia trądzika rózowatego,mówi sie tez ,że ma on podłoże autoimmunologiczne..jak równiez moze byc odpowiedzia alergiczną..dlatego środki antyhistiaminowe czasem pomagają....wiec problem jest złozony....
co do powierzchni skóry to jasne,że sie da zrobic niejedno,tylko to sa poważniejsze zabiegi medycyny estetycznej,głebokie peelingi,laser...
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 20:23   #5009
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

[QUOTE=dark01;40674099]
Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
...
jedenego hormonu to nie wyszczególnisz...całokszt ałt ich działania ma wpływ na skóre,generalnie do konca nie wyjasniono pochodzenia trądzika rózowatego,mówi sie tez ,że ma on podłoże autoimmunologiczne..jak równiez moze byc odpowiedzia alergiczną..dlatego środki antyhistiaminowe czasem pomagają....wiec problem jest złozony....
co do powierzchni skóry to jasne,że sie da zrobic niejedno,tylko to sa poważniejsze zabiegi medycyny estetycznej,głebokie peelingi,laser...
Tym bardziej ze nie jest to latwe w przypadku gdy ma sie skore bardzo wrazliwa-nadwarzliwa a chce sie uzywac kwasow..jedno zaprzecza drugiemu..

A JAKIE to sa srodki antyhistiaminowe?

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-05-06 o 20:25
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 20:27   #5010
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

[QUOTE=motylemJestemm;4067 4435]
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
Tym bardziej ze nie jest to latwe w przypadku gdy ma sie skore bardzo wrazliwa-nadwarzliwa a chce sie uzywac kwasow..jedno zaprzecza drugiemu..

A JAKIE to sa srodki antyhistiaminowe?
...
generalnie antyalergiczne,musi to skonsultowac lekarz
....
na utrwalony rumien podobno bardzo dobrze działaja zabiegi przy użyciu ipl..naswietlanie swiatłem rozproszonym.
...............
ajj,rozkochuje sie od kilku dni w kremie Fitomedu-Tradycyjnym półtłustym...co za komfort skóry złagodzenie rumienia-zawiera sporo lawendy,cudnie uelastycznia...tłustawy,a le nie zapycha,na noc świetny,nawet lepszy niż tradycyjny nawilżający...dla odwodnionej,zmeczonej skóry jako kuracja strzał w 10tkę.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-05-07 o 17:26
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.