Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-02, 09:27   #2821
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
U mnie niestety nadal nie działa. Próbowałam się zarejestrować w końcu i nadal nie przyjmuje numeru telefonu
Mi napisali, żeby przed ponownymi zakupami usunąć ciasteczka jeszcze. Może musi się to odświeżyć żeby działało?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 09:47   #2822
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Mi napisali, żeby przed ponownymi zakupami usunąć ciasteczka jeszcze. Może musi się to odświeżyć żeby działało?
Odświeżałam, nie działa
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 12:44   #2823
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Usunęłam ciasteczka, odświeżyłam a telefonu nadal zmienić nie mogę. Kolekcji światecznej też nie widzę u siebie.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 13:19   #2824
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Usunęłam ciasteczka, odświeżyłam a telefonu nadal zmienić nie mogę. Kolekcji światecznej też nie widzę u siebie.

Ja tez nie widze, wiec chyba po prostu jeszcze nie wrzucili.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 15:06   #2825
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A ja byłam w salonie z tym nieszczęsnym błyszczykiem i obejrzeć nowości. Błyszczyka nie wymieniłam, bo wszystkie były z tą samą datą... Mam poczekać na nową dostawę.
Za to na spokojnie obejrzałam sobie wszystko - strasznie podobają mi się standy do zestawów, takie klasyczne I w sumie wzięłam mniej niż planowałam - żadnego różu ni MSFa, bo kolorystycznie kompletnie nie moje, cienie mineralne w większości mnie rozczarowały pigmentacją, paletki cieni też totalnie nie moje kolory... Koniec końców wzięłam szminki Flair For Finery i Private Party, cień Until Dawn, pigmenty zielone i brązowe i zestaw Stroke of Midnight Lip Bag Nude (szkoda tylko, że kredka w zestawie jest krótka). Jutro pewnie posłoczuję wszystko

A tak w ogóle to jestem totalna gapa dziś, bo pojechałam na zakupy nie wziąwszy ze sobą portfela
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 16:38   #2826
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Koniec końców wzięłam szminki Flair For Finery i Private Party, cień Until Dawn, pigmenty zielone i brązowe i zestaw Stroke of Midnight Lip Bag Nude (szkoda tylko, że kredka w zestawie jest krótka). Jutro pewnie posłoczuję wszystko

A tak w ogóle to jestem totalna gapa dziś, bo pojechałam na zakupy nie wziąwszy ze sobą portfela

Chętnie obejrzę słocze Private Party, bo się nad nią zastanawiam.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 23:22   #2827
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość

Chętnie obejrzę słocze Private Party, bo się nad nią zastanawiam.
Chciałam napisać, że jednak dziś, ale w zasadzie jest już jutro
całe moje zakupy oprócz pigmentów i cienia już na swatchowym
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-03, 01:20   #2828
the fragile
Przyczajenie
 
Avatar the fragile
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez the fragile Pokaż wiadomość
jasne, nie ma problemu zrobię to jutro, przy dziennym świetle
przepraszam, nie miałam wcześniej czasu.
Trudno mi było uchwycić kolor, na moich ustach wychodzi bardzo ciemno, takie bordo. Ja jedym zdjęciu specjalnie porównuję z czerwonym lakierem
edit. jedno foto nie chciało mi się załadować :/
-->
http://tinypic.com/view.php?pic=xnyjas&s=5#.UnWlsnBSijE
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szminka1.jpg (43,0 KB, 58 załadowań)
the fragile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 10:45   #2829
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez the fragile Pokaż wiadomość
przepraszam, nie miałam wcześniej czasu.
Trudno mi było uchwycić kolor, na moich ustach wychodzi bardzo ciemno, takie bordo. Ja jedym zdjęciu specjalnie porównuję z czerwonym lakierem
edit. jedno foto nie chciało mi się załadować :/
-->
http://tinypic.com/view.php?pic=xnyjas&s=5#.UnWlsnBSijE
Dziękuje! Fajnie w niej wyglądasz, pasuje do tego typu urody - ciemne włosy, ciemne oczy. Ja mam jasne oczy i oliwkową cerę i ciągle szukam jakiejś optymalnej szminy W tym tygodniu przyjdzie do mnie brick- o- la i perpetual flame, ciekawa jestem.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 11:25   #2830
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

dziewczyny czy podkłady NC są w ciepłym odcieniu? na zdjęciach widzę żółte tony czyli ciepłe, ale czy NC = neutral cold??
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 11:37   #2831
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Z tego co mi wiadomo to Mac stosuje "odwrotne" nazewnictwo kolorów... C to ciepłe W to zimne... gdzies to kiedyś czytałam. Sama mam podkłady w odcieniach NC i są zółtawe/neutralne...różowych tonów to ja tam nie widzę... sama mam kolor skóry własnie neutralny z lekką oliwką i bardzo jasną... beż zadnych różowości :P
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-03, 11:42   #2832
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
dziewczyny czy podkłady NC są w ciepłym odcieniu? na zdjęciach widzę żółte tony czyli ciepłe, ale czy NC = neutral cold??
odsyłam do pierwszego posta w tym wątku, jest tam link do informacji na ten temat
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 12:30   #2833
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
dziewczyny czy podkłady NC są w ciepłym odcieniu? na zdjęciach widzę żółte tony czyli ciepłe, ale czy NC = neutral cold??
NC (neutral cool) - żółte tony
NW (neutral warm) - czerwone i różowe tony

Też na początku mnie to myliło, zawsze miałam zakodowane że "C" to cold, czyli odcienie z różowym tonem dla chłodnych typów cer. W macu jest odwrotnie
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 14:10   #2834
Potyczka
Raczkowanie
 
Avatar Potyczka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

ImageUploadedByWizaz Forum1383486787.266491.jpg

Kupilam dzis puder mineralize skinfinish, puszki, cien satin toupe i fix plus. Jestem cholernie ciekawa jak sie beda sprawowac. I tak jak ostatnio mowilam sobie, ze wystarcza mi cienie z inglota, tak teraz coraz bardziej ciagnie mnie do macowych. Dzisiaj musialam sie bic po lapach zeby nie wziac z czterech.
Ach i mam pytanie do Was, bo zapomnialam sprawdzic w sklepie: ile kosztuja najwieksze palety? I co do akcji back2mac, kartonowe pudelka moge wywalic, prawda?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Potyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 14:52   #2835
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Byłam pomacać nową kolekcję i tak jak się spodziewałam, rozczarowanie roku.
Wyszłam jedynie z zestawem doocznym Nude.
Podobał mi się jeszcze zestaw pigmentów, ale z 5 tylko 2 kolory, wiec odpusciłam.
W sumie się cieszę, będzie na Extra DImension w styczniu i Riri
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 15:00   #2836
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam pomacać nową kolekcję i tak jak się spodziewałam, rozczarowanie roku.
Wyszłam jedynie z zestawem doocznym Nude.
Podobał mi się jeszcze zestaw pigmentów, ale z 5 tylko 2 kolory, wiec odpusciłam.
W sumie się cieszę, będzie na Extra DImension w styczniu i Riri
ja też capnęłam ten zestaw. Do tego koralowe błyszczyki i fluidline'a tego nowego oliwkowego
wsio...
i kilka rzeczy z regularnej.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 15:11   #2837
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

O to tak jak ja planuję - oliwkowy fluidline, dooczny Nude oraz ew. pigmenty, te zielone, głównie dla jednego koloru, o ja nieszczęsna. Zobaczymy, resztę pomacam i zdecyduję na miejscu.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 15:50   #2838
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Pomyłka
__________________




Edytowane przez platekrozy
Czas edycji: 2013-11-03 o 15:59
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 16:23   #2839
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja też capnęłam ten zestaw. Do tego koralowe błyszczyki i fluidline'a tego nowego oliwkowego
wsio...
i kilka rzeczy z regularnej.
Macałam ten fluidek, ale dla mnie niestety za jasny na oku. Za to ten z zestawu Nude jest bardzo ładny. Mnie przypomina nieco Bobikowy któryś, Espresso chyba.
Na co się skusiłaś z regularnej?
A co powiesz o paletkach cieni? Myslałam dzisiaj nad jedną, ale nie zdecydowałam się. Ale nie wykluczam, ze doklikam online

A i weszłam na Twojego bloga, looknełam na foty au naturel i powiem Ci, ze moim zdaniem wyglądasz świetnie. Dziewczęco i młodo. Mnie się nawet bardziej tak podobasz niźli w pełnym make upie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-03, 16:35   #2840
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Zrobiłam zamówienie z Maca z online :
błyszczyk RiRi Woo
szminka RiRi Who's That Chic (najmniej mi się ten kolorek podobał,ale zaryzykuję,bo był tylko ten)
tusz Zoom Lash (miał najwięcej pozytywnych opinii na kwc i chcę przetestować jakiś tusz z Maca).
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 16:48   #2841
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
O to tak jak ja planuję - oliwkowy fluidline, dooczny Nude oraz ew. pigmenty, te zielone, głównie dla jednego koloru, o ja nieszczęsna. Zobaczymy, resztę pomacam i zdecyduję na miejscu.
mnie wkurza trochę, że do zestawów pigmentów wrzucili glittery. Raczej mało kto kto nie jest artystą-wizażystą zrobi z nich jakiś większy użytek. Nie mówię nie wypuszczać wcale, ale mogli zrobić dwa sety pigmentów i jeden z samymi glitterkami... a dla którego koloru? Może można by "rozebrać" taki zestaw?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Macałam ten fluidek, ale dla mnie niestety za jasny na oku. Za to ten z zestawu Nude jest bardzo ładny. Mnie przypomina nieco Bobikowy któryś, Espresso chyba.
Na co się skusiłaś z regularnej?
A co powiesz o paletkach cieni? Myslałam dzisiaj nad jedną, ale nie zdecydowałam się. Ale nie wykluczam, ze doklikam online

A i weszłam na Twojego bloga, looknełam na foty au naturel i powiem Ci, ze moim zdaniem wyglądasz świetnie. Dziewczęco i młodo. Mnie się nawet bardziej tak podobasz niźli w pełnym make upie
ja jestem go strasznie ciekawa, ale ja ogólnie jestem fluidline'owym freakiem, lubię je posiadać
a ze stałej wzięłam płaską gąbkę, dwie palety, brow seta clear bo mój już jest na wykończeniu i już zdecydowanie nie jest "clear" i dwie szminy na B2M On Hold i Up The Amp
Cienie mnie jakoś tak nie wiem, nie urzekły... lekko mi sie spodobal ten set z rozświetlaczem, ale nie jakoś tak, żeby mi serducho mocno zabiło... róż mineralny jeszcze był całkiem spoko, ten Lured to Love, ale trochę dupowalny.

w mejkapie wyglądam na swój wiek bez jak taki trochę dzieciak... że nie wspomnę o braku jakichkolwiek rysów może po tym poście trochę łaskawiej będę na siebie patrzeć rano, ale nie zmieni to faktu, że makijaż uwielbiam dzięki
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 18:35   #2842
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Trochę mnie nie było (wyjazd "na groby" i brak dostępu do netu ), ale donoszę, co udało mi się upolować ze świątecznej kolekcji.
Generalnie nic mnie nie powaliło i wzięłam tylko to, co wstępnie zaplanowałam - 2 szminki (Prepare for Pleasure i Flair for Finery) oraz dwa zestawy dooczne - Nude i Violet. Nude fajny, ale idzie na prezent, Violet trochę mniej, ale skusiła mnie kosmetyczka i podwójny pędzelek (zapewne nie będzie tak dobry, jak w regularnej).
Czerwonej szminki jeszcze nie testowałam, za to FfF w salonie, nałożona na to, co miałam, wyglądała świetnie, nałożona solo, w dodatku na usta pokryte podkładem, zrobiła ze mnie trupka (ale się ze swoim łóżkiem wstrzeliłam w święto ). Pozostanie mi używać jej mieszając z innymi - spoko, dam radę, połowę szminek używam w ten sposób.
Jedna paletka cieni mi się spodobała tak trochę, ale wszystko dupowalne .
Zapomniałam za to przyjrzeć się różowi Lavish Living, a byłam nim zainteresowana .

Kasiu - wyglądasz super na blogowych fotkach - tak słodko i dziewczęco . Zazdroszczę .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 19:04   #2843
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Olu, która paletka Cie zainteresowała troche, ciekawa jestem

Testowałam wszystkie szminki i FfF była za jasna dla mnie, zas PfP zaś d*** nie urwała, fajniejsze czerwienie już w macu oglądałam

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja jestem go strasznie ciekawa, ale ja ogólnie jestem fluidline'owym freakiem, lubię je posiadać
a ze stałej wzięłam płaską gąbkę, dwie palety, brow seta clear bo mój już jest na wykończeniu i już zdecydowanie nie jest "clear" i dwie szminy na B2M On Hold i Up The Amp
Cienie mnie jakoś tak nie wiem, nie urzekły... lekko mi sie spodobal ten set z rozświetlaczem, ale nie jakoś tak, żeby mi serducho mocno zabiło... róż mineralny jeszcze był całkiem spoko, ten Lured to Love, ale trochę dupowalny.

w mejkapie wyglądam na swój wiek bez jak taki trochę dzieciak... że nie wspomnę o braku jakichkolwiek rysów może po tym poście trochę łaskawiej będę na siebie patrzeć rano, ale nie zmieni to faktu, że makijaż uwielbiam dzięki
Też bardzo lubię fludki, ale nie kazdy spełnia moje oczekiwania. Te jasne u mnie sie nie sprawdzaja, dlatego pomijam, za to o dziwo całkiem dobrze wyglądała kredka Orpheus na powiece i w sumie mogłam ją wziąć.

Tez miałam dzisiaj ze soba opakowania B2M na 2 szminy, ale niestety, z Retro Matta nic nie zostało, a znich chciałam. Bo ze stałej jakoś nic obecnie mnie nie ciągnie,te fajniejsze zaś już dawno posiadam. Pocieszam sie, ze jak w jakiejś LE będę zwykłe szminki, to opakowania się przydadzą

Chyba wiem, o którym secie piszesz, bo moją uwagę zwrócił własnie rozświetlacz, był naprawde śliczny, ale reszta mi nie podeszła, wiec spassowałam

Uwierz mi, wiele kobiet chciałoby wyglądać jak "dzieciak" bez makijazu, zaraz po wstaniu Ale wiem, każdy wobec siebie jest bardzo krytyczny. Ja siebie rano wolę nie oglądać Chociaż jeszcze parę lat temu nie miałam aż takich zastrzeżeń do siebie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 19:13   #2844
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olu, która paletka Cie zainteresowała troche, ciekawa jestem

Testowałam wszystkie szminki i FfF była za jasna dla mnie, zas PfP zaś d*** nie urwała, fajniejsze czerwienie już w macu oglądałam
[SIZE
Spodobała mi się paletka Stroke of Midnight Cool.
Na Temptalii nic specjalnego, ale pomaziałam cieniami po ręce i bardzo mi się spodobał efekt każdego cienia z osobna, jak i zestawu jako takiego. Nie miałam niestety zbyt dużo czasu, dosłownie wpadłam i wypadłam, więc nie miałam jak się zastanowić. Na razie odpuściłam, ale jeszcze trochę męczy .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 19:51   #2845
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mnie wkurza trochę, że do zestawów pigmentów wrzucili glittery. Raczej mało kto kto nie jest artystą-wizażystą zrobi z nich jakiś większy użytek. Nie mówię nie wypuszczać wcale, ale mogli zrobić dwa sety pigmentów i jeden z samymi glitterkami... a dla którego koloru? Może można by "rozebrać" taki zestaw?
Dla Just Before Dawn oczywiście, czyli ślicznego taupe - właśnie wróciłam z Maca i oczywiście wzięłam ten secik.
Ale Deep Blue Green też lubię, a miałam do tej pory tylko małą odsypkę. Mnie się tam oba glittery baaardzo podobają, 3D Gold jest wręcz zjawiskowy - macówka, która mnie obsługiwała, miała go na oczach - no coś niebywałego, na całej powiece, obwiedzionej tylko czarną, miękką linią. Wyglądała jak zła wróżka - idealny halloweenowy makeup, mówię Wam! Może odważę się go nosić jako szaloną, lśniącą kreskę na jakieś imprezy, bo ja wiem? Albo tylko się będę gapić na niego, swatchować i wzdychać. Ja już tak mam, że kocham błyskotki, mam ich za dużo, ale nie potrafię się pozbyć, choć są średnio przydatne na co dzień. Old Gold i Reflects Gold są wg mnie spokojnie do noszenia na codzień, w połączeniu z czymś matowym, albo jako akcencik.
Oliwkowy liner wzięłam tak, jak się spodziewałam - bardzo twarzowy kolor, połączę go tylko z ciemniejszą kreską na linii wodnej i powinno być super. Odpuściłam jednak nudkowy zestaw dooczny, co śmieszniejsze - odradziła mi go macówka właśnie. Fioletowy fluidline wydał mi się stanowczo zbyt czerwony (nietwarzowe takie fiolety na moim oku, wolę zimniejsze, jak Macroviolet), a Paint Pot - zbyt różowy ten beż, też odcinałby się nieładnie od mojego oka. To w sumie dla pędzla i kosmetyczki nie będę brała. Macówka poradziła mi od serca, żeby poczekać na ładniejsze Paint Poty z serii Pro Longwear, które właśnie "wyszły", ale mają być uzupełnione, bo są w stałej ofercie.
Reszta mnie w ogóle nie zainteresowała, ale ja już od dawna mocno ograniczam kolorówkę, robię wyjątek dla sticków z Clinique (do oczu i ust, no wyjątkowo komfortowo mi się je nosi), pozostałe zużywam do końca i staram się nie dokupywać wcale nowych cieni, błyszczyków, szminek itp. Już mi się naprawdę nigdzie nie mieszczą, a i radość z dokupywania jakoś mi minęła.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 20:20   #2846
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Spodobała mi się paletka Stroke of Midnight Cool.
Na Temptalii nic specjalnego, ale pomaziałam cieniami po ręce i bardzo mi się spodobał efekt każdego cienia z osobna, jak i zestawu jako takiego. Nie miałam niestety zbyt dużo czasu, dosłownie wpadłam i wypadłam, więc nie miałam jak się zastanowić. Na razie odpuściłam, ale jeszcze trochę męczy .
Mnie cool niestety zniechęcił, za to Warm meczy
Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Oliwkowy liner wzięłam tak, jak się spodziewałam - bardzo twarzowy kolor, połączę go tylko z ciemniejszą kreską na linii wodnej i powinno być super. Odpuściłam jednak nudkowy zestaw dooczny, co śmieszniejsze - odradziła mi go macówka właśnie. Fioletowy fluidline wydał mi się stanowczo zbyt czerwony (nietwarzowe takie fiolety na moim oku, wolę zimniejsze, jak Macroviolet), a Paint Pot - zbyt różowy ten beż, też odcinałby się nieładnie od mojego oka. To w sumie dla pędzla i kosmetyczki nie będę brała. Macówka poradziła mi od serca, żeby poczekać na ładniejsze Paint Poty z serii Pro Longwear, które właśnie "wyszły", ale mają być uzupełnione, bo są w stałej ofercie.
Reszta mnie w ogóle nie zainteresowała, ale ja już od dawna mocno ograniczam kolorówkę, robię wyjątek dla sticków z Clinique (do oczu i ust, no wyjątkowo komfortowo mi się je nosi), pozostałe zużywam do końca i staram się nie dokupywać wcale nowych cieni, błyszczyków, szminek itp. Już mi się naprawdę nigdzie nie mieszczą, a i radość z dokupywania jakoś mi minęła.
Jęsli mowa o fluidku z setu Nude to akurat on nijak nie jest fioletowy, nawet na siłe nie doszukałam sie w nim fioletu, mimo ze chciałam. Wygląda na oku jak ciemny brąz i przypomina mi Espresso bobikowe. Ale w panie wygląda na ciemny fiolet/bordo jednak to złudzenie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 20:25   #2847
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie cool niestety zniechęcił, za to Warm meczy


Jęsli mowa o fluidku z setu Nude to akurat on nijak nie jest fioletowy, nawet na siłe nie doszukałam sie w nim fioletu, mimo ze chciałam. Wygląda na oku jak ciemny brąz i przypomina mi Espresso bobikowe. Ale w panie wygląda na ciemny fiolet/bordo jednak to złudzenie.
No patrz - rzeczywiscie wyglądał mi jak bordo właśnie i dlatego mnie zniechęcił. Hmm, brąz bym przygarnęła zapewne. No trudno, szybko do Maca znów się nie wybiorę (wyprowadziłam się pod miasto i teraz wyprawa do Maca to u mnie rzadkość).
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 21:31   #2848
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No patrz - rzeczywiscie wyglądał mi jak bordo właśnie i dlatego mnie zniechęcił. Hmm, brąz bym przygarnęła zapewne. No trudno, szybko do Maca znów się nie wybiorę (wyprowadziłam się pod miasto i teraz wyprawa do Maca to u mnie rzadkość).
Ja myślałam ze go macałaś i taki wypadł na swatchu
On wyglada na oku tak, jak na ostatnim zdjeciu na oku http://en.paperblog.com/mac-nude-eye...y-2013-700900/
Paint Pot tez nie jest na zywo na łapie u mnie nijak rózowy, przeciwnie, taka brzoskwinia brudna z beżem przypomina mi bardziej PP Layin' Low.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-11-03 o 21:32
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 21:53   #2849
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

No macałam, ale w pośpiechu, bo do kina szłam, i miałam z 5 minut może. Też mi różowością na dłoni mignęło w tym paint pocie. W sumie macówka mnie zniechęciła do tego nudkowego zestawu, bo chciałam brać, po niego w sumie pojechałam. Powiedziała, żeby nie brać, bo "ładniejsze PP i fluidline'y bywają w stałej", no i ta czerwień łyskająca jeszcze w Past Twilight - to i nie brałam.
No nic, może jak się na stronie pojawi?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 22:20   #2850
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No macałam, ale w pośpiechu, bo do kina szłam, i miałam z 5 minut może. Też mi różowością na dłoni mignęło w tym paint pocie. W sumie macówka mnie zniechęciła do tego nudkowego zestawu, bo chciałam brać, po niego w sumie pojechałam. Powiedziała, żeby nie brać, bo "ładniejsze PP i fluidline'y bywają w stałej", no i ta czerwień łyskająca jeszcze w Past Twilight - to i nie brałam.
No nic, może jak się na stronie pojawi?
Na pewno się pojawią na stronie Moim zdaniem to jeden z niewielu zestawów, który warto kupic w tej kolekcji.
Krakowska macówka zaś chwaliła ten zestaw No, ale ja tez jechałam w sumie po niego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.