Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-30, 18:57   #2491
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Z Maestro to mi się nie spieszy, będę testować Jeśli się na to cudo zdecyduję to tylko z -20%.

Zamówiłam właśnie ten Lorealowski "odpowiednik", zobaczymy co przyjdzie Wtedy to w ogóle testy na całego ruszą, przejdę się do Dougiego po kolejną próbkę Armaniego żeby mieć do porównania na świeżo.
No ja potestowałam go bardzo dokłądnie i to w 4 kolorach, bo roznice w odcieniach nie az takie duze. Stanelo na 4,5. Ale powiem, ze sa dni, kiedy wyglada tak sobie. Ale podobnie jest i z innymi podkłądami.
Tak czy siak, tez odłozylam jego zakup na lepsze czasy, tj. obniżki
Jednak minus 20% w D, rzadko bywa.

Ciekawa jestem tego, co zamówiłas. Daj znac, jak potestujesz.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:08   #2492
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dam znać na pewno -20% w Douglasie co jakiś czas jest przy akcjach typu noc zakupów, urodziny jakiejś galerii, zdarza się. A ja i tak potrzebuję czasu żeby go przetestować porządnie, porównać sobie z tym Lorealem.

Dziewczyny na youtube i blogach zarzekają się, że jest identyczny, odczucia, krycie, trwałość. Jedna z vlogerek powiedziała, że gdyby miała być super bardzo bardzo rzetelna to Loreal ma odrobinkę bardziej pudrowe wykończenie. Tyle, że podkreśliła, że przy bardzo uważnym przyjrzeniu się twarzy.

No nie wiem, wierzyć mi się nie chce... ale skusiły mnie na tyle żeby zamówić Loreala i przetestować na własnej skórze

Maestro mnie zachwycił. Okej, wiem, że to może być na wyrost, ale to się tak rzadko zdarza... podkłady pasują mi bardziej lub mniej, ale takiego zachwytu to dawno nie było
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:15   #2493
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Wicked_Girl Pokaż wiadomość
Czesc Czy jest tu ktoś z Wrocławia, kto mi podpowie do którego D. się udać po podkład?Chodzi mi o kompetentne konsultantki, które rzeczywiście mi pomogą w wyborze koloru itp.
Nie dobierzesz dobrze podkladu w sieciowce . Swiatlo jest zbyt dziwaczne. Pomijajac, ze pani slepe na kolory (mnie kiedys pani Clarinsa wciskala ) to swiatlo nie nadaje sie do takich decyzji. Wez probke i sprawdz przy swietle dziennym i sztucznym jak wyglada po paru godzinach na twarzy.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Cieszę się, że ktoś podziela moją miłość do cieni Guerlain
Dzięki James, spojrzę do wątku G. Tylko żeby internet mi zaczął działać
Prosze.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Z Maestro to mi się nie spieszy, będę testować Jeśli się na to cudo zdecyduję to tylko z -20%.

Zamówiłam właśnie ten Lorealowski "odpowiednik", zobaczymy co przyjdzie Wtedy to w ogóle testy na całego ruszą, przejdę się do Dougiego po kolejną próbkę Armaniego żeby mieć do porównania na świeżo.
Ja patrzylam z ciekawosci na kolory i bardzo ciemne sa. Co ciekawe, wyczytalam gdzies, ze kolory w GB i w USA sa zupelnie inne .
-------------------------------------------------
Testuje Givenchy i na razie jestem zadowolona. Wrazenia jednak ze sztucznego swiatla. Nadaje sie do cery mieszanej i tlustej. Dla sucharkow sie nie nada. Krycie dosc slabe (wypada gorzej na tym polu niz LS czy chocby Dior Nude). Moje mnostwo przebarwien jest troche przesuszonych i tam podklad wyglada srednio. Reszta twarzy wyglada niezle. Zaszalalam dzis i nie przypudrowalam twarzy. Przy innych podkladach wyjscie bez pudru byloby nie do pomyslenia. Tu od razu po nalozeniu jest niezly mat. Teraz po kilku godzinach pasowaloby przypudrowac nochala i czolo. Dramatu jednak nie ma wielkiego. Wlasciwosci matujace naprawde robia wrazenie.


Przytargalam jeszcze dzis serum. Mam nadzieje, ze pomoze. Od miesiecy moja skora wariuje (leki?). Nie mam pojecia co sie dzieje. Kwasy nie pomagaja. Retinol tez. Wysyp taki sam, a zluszczania zero. Wysypuje mnie tam, gdzie wczesniej problemow z cera nie mialam (pod koscia policzkowa). Po kazdej niespodziance zostaje mi wieczna pamiatka w postaci przebarwienia. Mam nadzieje, ze cos w koncu pomoze.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-12-30 o 22:09
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:15   #2494
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Dam znać na pewno -20% w Douglasie co jakiś czas jest przy akcjach typu noc zakupów, urodziny jakiejś galerii, zdarza się. A ja i tak potrzebuję czasu żeby go przetestować porządnie, porównać sobie z tym Lorealem.

Dziewczyny na youtube i blogach zarzekają się, że jest identyczny, odczucia, krycie, trwałość. Jedna z vlogerek powiedziała, że gdyby miała być super bardzo bardzo rzetelna to Loreal ma odrobinkę bardziej pudrowe wykończenie. Tyle, że podkreśliła, że przy bardzo uważnym przyjrzeniu się twarzy.

No nie wiem, wierzyć mi się nie chce... ale skusiły mnie na tyle żeby zamówić Loreala i przetestować na własnej skórze

Maestro mnie zachwycił. Okej, wiem, że to może być na wyrost, ale to się tak rzadko zdarza... podkłady pasują mi bardziej lub mniej, ale takiego zachwytu to dawno nie było
No, ale to jednak az tak czesto nie jest. Ale fakt, sie nie pali

Uwierz mi, ja tez taka byłam zachwycona po uzyciu pierwszym Maestra
Teraz tez uwazam ze jest super, jednak już euforia opadła i jestem w stanie dostzrec i jego małe wady
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:21   #2495
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Skusiłam się na bezbarwną konturówkę MUFE (przez Was ) Tylko jest jedno "ale". Po rozkodowaniu data produkcji Maj 2011. Obleciałam trzy Sephory i w jednej znalazłam Listopad 2012, ale była naruszona. Pani ze stoiska MUFE poinformowała mnie, że ich kredki są zdatne do użycia przez 24 miesiące po otwarciu. Kosztowała 55,30 z 79 zł. Mam dylemat czy jej nie zwrócić. Liczę na odpowiedzi, że przesadzam

P.S. W Sephorze Jimmy Choo Exotic 60 ml za 144,90zł!!!

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2013-12-30 o 19:21 Powód: Dopisek
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:26   #2496
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44350937]
Ja patrzylam z ciekawosci na kolory i bardzo ciemne sa. Co ciekawe, wyczytalam gdzies, ze kolory w GB i w USA sa zupelnie inne .
[/QUOTE]

Tak, są inne i niestety te europejskie mają dużo uboższą gamę kolorystyczną. Wzięłam najjaśniejszy możliwy, liczę się z wtopą Też mi się wydaje, że są ciemne... ale z drugiej strony ta 100 wydaje mi się mocno odstaje od 110 No nic, przyjdzie to zobaczymy.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No, ale to jednak az tak czesto nie jest. Ale fakt, sie nie pali

Uwierz mi, ja tez taka byłam zachwycona po uzyciu pierwszym Maestra
Teraz tez uwazam ze jest super, jednak już euforia opadła i jestem w stanie dostzrec i jego małe wady
No z VIPami w S. jest nieco lepiej Te małe wady miałyby jakieś znaczenie gdyby cena była niższa?
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:27   #2497
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Margo, 24 miesiące po otwarciu ale ile od produkcji, bo to 2 rożne sprawy przecież
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 19:35   #2498
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość

No z VIPami w S. jest nieco lepiej Te małe wady miałyby jakieś znaczenie gdyby cena była niższa?
Ale Armaniuszy nie ma w S niestety Skoro nie maja teraz, gdy cena taka, to pewno dopiero nie miałaby i za mniejsza Ale potrafi podkreslic mi suche skórki skubany.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:38   #2499
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Margo, 24 miesiące po otwarciu ale ile od produkcji, bo to 2 rożne sprawy przecież
Ja wiem Gorzej z Konsultantkami, które patrzą na mnie jak na kosmitkę. Pół roku temu jak zwracałam mleczko do demakijażu Helenki, bo data produkcji wypadała na początek 2008 roku, to Pani kłóciła się ze mną, że to bez znaczenia i że robi mi wielką łaskę zwracając pieniądze. Płacąc ponad 100zł za mleczko mam prawo wymagać, żeby było świeże. Zresztą nawet przy produkcie za złotówkę chcę kupować świeży artykuł. Teraz zasłaniają się symbolem "słoiczka" i tłumaczenie im, że kosmetyki mają swoją ważność zależną również od daty produkcji - na nic się zdaje :/

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2013-12-30 o 19:42
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:44   #2500
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale Armaniuszy nie ma w S niestety Skoro nie maja teraz, gdy cena taka, to pewno dopiero nie miałaby i za mniejsza Ale potrafi podkreslic mi suche skórki skubany.
Nie zrozumiałyśmy się Ja napisałam, że sprawa ze zniżkami w S. wygląda nieco lepiej niż w D. Tylko tyle Wiem, że Armaniego tam nie ma. Przy -25% już by był mój. Bankowo

O suchych skórkach czytałam faktycznie.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Ja wiem Gorzej z Konsultantkami, które patrzą na mnie jak na kosmitkę. Pół roku temu jak zwracałam mleczko do demakijażu Helenki, bo data produkcji wypadała na początek 2008 roku, to Pani kłóciła się ze mną, że to bez znaczenia i że robi mi wielką łaskę zwracając pieniądze. Płacąc ponad 100zł za mleczko mam prawo wymagać, żeby było świeże. Teraz zasłaniają się symbolem "słoiczka" i tłumaczenie im, że kosmetyki mają swoją ważność zależną również od daty produkcji - na nic się zdaje :/
Miałam identyczną sytuację kilka miesięcy temu z żelem Clinique, ale Pani zachowała się jak należy. Przeprosiła, wymieniła i jeszcze dorzuciła siatę próbek Clinique.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:53   #2501
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Nie zrozumiałyśmy się Ja napisałam, że sprawa ze zniżkami w S. wygląda nieco lepiej niż w D. Tylko tyle Wiem, że Armaniego tam nie ma. Przy -25% już by był mój. Bankowo

O suchych skórkach czytałam faktycznie.
A fakt Ale to prawda, S jest pod względem znizek bardziej na reke
Doug to sknera, no ale szwaby takie są
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 20:13   #2502
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44350937]Nie dobierzesz dobrze podkladu w sieciowce . Swiatlo jest zbyt dziwaczne. Pomijajac, ze pani slepe na kolory (mnie kiedys pani Clarinsa wciskala ) to swiatlo nie nadaje sie do takich decyzji. [/QUOTE]
Wieki temu szukałam mazidła w drogerii, oglądałam chyba jakieś L'Oreale i pani która do mnie podeszła powiedziała coś w ten deseń: Po co kupować podkład w odcieniu swojej skóry, jak taki sam kolor ma się przecież i bez podkładu? Trzeba brać "opalony"
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 20:16   #2503
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Wieki temu szukałam mazidła w drogerii, oglądałam chyba jakieś L'Oreale i pani która do mnie podeszła powiedziała coś w ten deseń: Po co kupować podkład w odcieniu swojej skóry, jak taki sam kolor ma się przecież i bez podkładu? Trzeba brać "opalony"
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 21:12   #2504
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Kupiłam zestaw do brwi Benefit
Chciałam kredkę MUFE ale nie było tego mojego koloru i pani powiedziała, że identyczny kolor mają z sephorowych, zaryzykowalam więc. Ciekawe czy się sprawdzi...
Myslalam jeszcze nad puderem Hello Flawless, ale nie mogłam się zdecydować co do odcienia... Chyba beige...
Ma go moze któraś z Was?
Jeszcze taką szczoteczkę do rozczesywania brwi i rzęs kupiłam no i w superpharm -40# - kupiłam tylko cień color tattoo.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Wieki temu szukałam mazidła w drogerii, oglądałam chyba jakieś L'Oreale i pani która do mnie podeszła powiedziała coś w ten deseń: Po co kupować podkład w odcieniu swojej skóry, jak taki sam kolor ma się przecież i bez podkładu? Trzeba brać "opalony"
Haha mistrz!!!

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A fakt Ale to prawda, S jest pod względem znizek bardziej na reke
Doug to sknera, no ale szwaby takie są
Prawda sknery, choć ostatnio powoli zaczynaja działać w tej materii i dostaje od nich smsy. A wcześniej praktycznie nic nie było.
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 21:59   #2505
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
wyprzedaży może nie ma, bo tylko w likwidowanych salonach jest; no ale promocja to oficjalne info, dla wszystkich KLIK




a to Ty Kama nie jesteś z Wawy? Coś mnie się przywidziało...

Chciałam Addict Lip Balm, ale nie będę CI głowy zawracać, wezmę sobie w S.
Niestety nie jestem z wawy Nie ma żadnego problemu Jak chcesz, daj znać na PW


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Wieki temu szukałam mazidła w drogerii, oglądałam chyba jakieś L'Oreale i pani która do mnie podeszła powiedziała coś w ten deseń: Po co kupować podkład w odcieniu swojej skóry, jak taki sam kolor ma się przecież i bez podkładu? Trzeba brać "opalony"
Hahahahah


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 22:07   #2506
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Wieki temu szukałam mazidła w drogerii, oglądałam chyba jakieś L'Oreale i pani która do mnie podeszła powiedziała coś w ten deseń: Po co kupować podkład w odcieniu swojej skóry, jak taki sam kolor ma się przecież i bez podkładu? Trzeba brać "opalony"
Mocne
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 22:22   #2507
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Opalony podklad umarłam

Margo ja zawsze sprawdzam na checkcosmetics w sephorze kody i mam gdzieś, ze dziwnie patrzą
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 22:40   #2508
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Skusiłam się na bezbarwną konturówkę MUFE (przez Was ) Tylko jest jedno "ale". Po rozkodowaniu data produkcji Maj 2011. Obleciałam trzy Sephory i w jednej znalazłam Listopad 2012, ale była naruszona. Pani ze stoiska MUFE poinformowała mnie, że ich kredki są zdatne do użycia przez 24 miesiące po otwarciu. Kosztowała 55,30 z 79 zł. Mam dylemat czy jej nie zwrócić. Liczę na odpowiedzi, że przesadzam
Ja bym oddala. Znudza Ci sie chwilowo szminki, odstawisz kredke, zapomnisz o niej, a za pare miesiecy kredka bedzie po terminie. Co innego miec kredke na granicy/po terminie, ktora lezy u Ciebie w szufladzie, a co innego brac wygrzana przez ponad 2 lata pod lampami kredke w Sephorze.
Z zalozenia wszystko, co mokre jest wazne 3 lata, wiec niby czas masz do maja, wiec kiepsko. Z drugiej strony Jelonki pisala ze kredka idzie jak woda, wiec moze do marca ja zuzyjesz .

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Wieki temu szukałam mazidła w drogerii, oglądałam chyba jakieś L'Oreale i pani która do mnie podeszła powiedziała coś w ten deseń: Po co kupować podkład w odcieniu swojej skóry, jak taki sam kolor ma się przecież i bez podkładu? Trzeba brać "opalony"
Pare lat temu pani na mnie sila chciala tego Clarinsa nalozyc. Na moje "nie, dziekuje" nie reagowala. Az fuknac musialam . A z takich radosniejszych wspomnien to bylo "o, jaka pani bladziutka", "kolorku troche trzeba", "ooo, niezdrowo tak blada byc" itp. Na szczescie teraz te najwieksze buraczary w ryzach trzymaja. Zreszta ja z paniami nie dyskutuje, bo nie mam o czym. Pytam tylko gdzie cos lezy albo prosze o wyjecie czegos z szuflady i ide precz .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-12-30 o 22:41
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 23:19   #2509
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
A mnie ten motylkowy tusz nie zachwyca, znosny jest ale jak dla mnie szalu nie ma bardzo taki se, a ja lubie tusze loreala
Też za nim nie przepadam, jest ok, ale tylko tyle. Teraz sobie testuje le volume chanelkowy, póki co lubimy się, ale noszę go dopiero od 1,5 tygodnia więc ciężko coś powiedzieć jeszcze. Motylkowy mam nadal otwarty i zużywam jedynie, mam nadzieję go wykończyć jakoś w miarę szybko

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Wieki temu szukałam mazidła w drogerii, oglądałam chyba jakieś L'Oreale i pani która do mnie podeszła powiedziała coś w ten deseń: Po co kupować podkład w odcieniu swojej skóry, jak taki sam kolor ma się przecież i bez podkładu? Trzeba brać "opalony"
Miszcz i może najlepiej owym kolorkiem malować się od stóp do głów
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-31, 01:05   #2510
Wicked_Girl
Rozeznanie
 
Avatar Wicked_Girl
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pokój z widokiem
Wiadomości: 771
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Nie dobierzesz dobrze podkladu w sieciowce . Swiatlo jest zbyt dziwaczne. Pomijajac, ze pani slepe na kolory (mnie kiedys pani Clarinsa wciskala ) to swiatlo nie nadaje sie do takich decyzji. Wez probke i sprawdz przy swietle dziennym i sztucznym jak wyglada po paru godzinach na twarzy.



Prosze.



Ja patrzylam z ciekawosci na kolory i bardzo ciemne sa. Co ciekawe, wyczytalam gdzies, ze kolory w GB i w USA sa zupelnie inne .
-------------------------------------------------
Testuje Givenchy i na razie jestem zadowolona. Wrazenia jednak ze sztucznego swiatla. Nadaje sie do cery mieszanej i tlustej. Dla sucharkow sie nie nada. Krycie dosc slabe (wypada gorzej na tym polu niz LS czy chocby Dior Nude). Moje mnostwo przebarwien jest troche przesuszonych i tam podklad wyglada srednio. Reszta twarzy wyglada niezle. Zaszalalam dzis i nie przypudrowalam twarzy. Przy innych podkladach wyjscie bez pudru byloby nie do pomyslenia. Tu od razu po nalozeniu jest niezly mat. Teraz po kilku godzinach pasowaloby przypudrowac nochala i czolo. Dramatu jednak nie ma wielkiego. Wlasciwosci matujace naprawde robia wrazenie.


Przytargalam jeszcze dzis serum. Mam nadzieje, ze pomoze. Od miesiecy moja skora wariuje (leki?). Nie mam pojecia co sie dzieje. Kwasy nie pomagaja. Retinol tez. Wysyp taki sam, a zluszczania zero. Wysypuje mnie tam, gdzie wczesniej problemow z cera nie mialam (pod koscia policzkowa). Po kazdej niespodziance zostaje mi wieczna pamiatka w postaci przebarwienia. Mam nadzieje, ze cos w koncu pomoze.
Racja. Tylko, że ja z tych co raczej nie proszą o próbki, a potem cierpią pooglądam w necie jakieś słocze i tyle. Nigdy nie miałam podkładu, z którego byłam zadowolona. Muszę się w końcu przemóc i poprosić o próbki btw Clarins taki zły? Bo właśnie myślałam nad Everlasting i Extra Comfort

Edytowane przez Wicked_Girl
Czas edycji: 2013-12-31 o 01:18 Powód: ..
Wicked_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 01:38   #2511
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Wicked_Girl Pokaż wiadomość
btw Clarins taki zły? Bo właśnie myślałam nad Everlasting i Super Comfort
Raczej taki ciemny

---------- Dopisano o 01:38 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

James, odnalazłam twój post ze zdjęciami podkładów Guerlain. Niestety nie ma już samych zdjęć Mogłabyś je może wstawić ponownie jeśli masz je gdzieś w czeluściach dysku?
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 01:40   #2512
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Melduję, że dzisiaj cały dzień odziewał moją twarz Guerlain Lingere Peau nr2, spisał się na medal, po 10h zero błysku, moja buzia nie potrzebowała poprawek, nie ciemnieje, ale 2 dla mnie za ciemna. Mimo to wybrałam się do S., po pracy i wyszłam z nr12. Mówi się, że dużo różu w nim, ja tego nie widze, a jest o pół tonu jaśniejszy niż 2, więc wzięłam bez chwili zastonowienia. Patrzyłam też na Teint i on jest bardziej kremowy, a odcien nr12,2 jest ciemniejszy i bardziej różowy (12) niz w Lingere Peau. Zapowiada się wspaniałe upiększanie, dawno żaden podkład nie zrobił na mnie takiego wrażenia, zobaczymy czy będzie lepszy od Armaniego. Na pewno jest on polecany do suchych i mieszanych cer, nie wchodzi w zmarszczki, nie przesusza, a cere mam kaprysna co się przekonałam przy użyciu Diora Sculpt. Do kompletu wzięłam przepiękny błyszczyk Gloss D'Enfer Gloss nr469. Mimo ze gotowałam od 20, próbowałam dania i jadłam kolacje, to robiąc przed chwilą demakijaż miałam śliczny pozostały kolor po błyszczyku. Wróże dobrą przyszłość swoim nowym nabytkom

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2013-12-31 o 01:41
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 09:34   #2513
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Z Maestro to mi się nie spieszy, będę testować Jeśli się na to cudo zdecyduję to tylko z -20%.

Zamówiłam właśnie ten Lorealowski "odpowiednik", zobaczymy co przyjdzie Wtedy to w ogóle testy na całego ruszą, przejdę się do Dougiego po kolejną próbkę Armaniego żeby mieć do porównania na świeżo.
Ciekawe jak sie spisze... Jeśli wypadnie dobrze to też się skuszę
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 10:10   #2514
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Skusiłam się na bezbarwną konturówkę MUFE (przez Was ) Tylko jest jedno "ale". Po rozkodowaniu data produkcji Maj 2011. Obleciałam trzy Sephory i w jednej znalazłam Listopad 2012, ale była naruszona. Pani ze stoiska MUFE poinformowała mnie, że ich kredki są zdatne do użycia przez 24 miesiące po otwarciu. Kosztowała 55,30 z 79 zł. Mam dylemat czy jej nie zwrócić. Liczę na odpowiedzi, że przesadzam
Ja bym nie oddawała, bo bezbarwna konturówkę zużyjesz w jakies 2 miesiące (jeśli codziennie malujesz usta, to może nawet szybciej ).
Moja Isadora tez idzie jak woda, jest świetna, ale juz widzę, że bardzo szybko schodzi.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 10:23   #2515
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczyny macie szczęście. Ja chciałam sobie sprawić bezbarwną ale u mnie w S wyprzedana bede czekać do kolejnych vipów
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 12:43   #2516
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie szczęście. Ja chciałam sobie sprawić bezbarwną ale u mnie w S wyprzedana bede czekać do kolejnych vipów
O a ja nie wiedziałam, że coś takiego jest. Muszę to zobaczyć
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 17:11   #2517
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dzięki Dziewczynki za porady
Zdecydowałam się jednak na wymianę, zwłaszcza jak zobaczyłam przeceniony mini zestaw z Ibuki Shiseido

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, przede wszystkim zdrówka oraz spełnienia najskrytszych marzeń

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2013-12-31 o 17:14 Powód: Dopisek
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 17:15   #2518
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

jak myślicie lepiej zamówić kosmetyki w douglasie przez internet czy kupić w sklepie stacjonarnym? i tak muszę się tam udać , żeby dobrać kolor podkładu i chciałabym kartę Douglas.
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 17:22   #2519
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Szczęścia w Nowym Roku
a w sprawie konturówek bezbarwnych: ja zużyłam 2 z MUFE i bardzo je lubiłam do czasu aż nie kupiłam sobie z Diora, ta z Diora jest o niebo lepsza: nie waży się a MUFE czasem lubi, jest bardziej wydajna i lepiej trzyma pomadkę.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 17:28   #2520
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
jak myślicie lepiej zamówić kosmetyki w douglasie przez internet czy kupić w sklepie stacjonarnym?
A co za róznica?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.