Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-08, 20:38   #4561
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

W Douglas online w ofercie miesiąca błyszczyki RBR XXX po 49 zł.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 20:43   #4562
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Jak co roku wiosna to dla mnie okres kleski zywiolowej i po chusteczki siegam czesciej niz po telefon . Pod nosem i na skrzydelkach skora mi sie zdziera bez wzgledu jak miekkich chusteczek uzyje , jest zaczerwieniona i co gorsza robi mi sie milion suchych skorek. Nie maluje sie tam, bo i tak za 5 min wszystko sie zdziera, ale nie do zniesienia sa dla mnie te skorki, nienawidze ich Robie peeling w nocy codziennie, nakladam ekstra warstwe kremu nawilzajacego, masla shea, masci ochronnej z wit A etc ale na nic to Macie jakies sposoby na te skorki? Co robicie zeby Wasz makijaz przetrwal wiosenne kichanie
Ja z powodu efektu ubocznego po złamanym nosie, ciągle go wycieram, łączę się w bólu. Używam albo kremów do cery naczynkowej (łagodzi zaczerwienienia, nawilża, koi) albo kremu Ziaja nawilżanie1


A dziś w Rossie zakupiłam tę pomadkę: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ir.html&next=1
, niecałe 5 zł mnie wyniosła , ale porównuję ją z Lorealem tym:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...se.html&next=1

Miałam na nią chrapkę, bo mam słabość do mazideł wszelakich naustnych, a ona ma bardzo dobre ceny i całkiem zasłużenie. Mam odcień 6
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 20:52   #4563
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja z powodu efektu ubocznego po złamanym nosie, ciągle go wycieram, łączę się w bólu. Używam albo kremów do cery naczynkowej (łagodzi zaczerwienienia, nawilża, koi) albo kremu Ziaja nawilżanie1


A dziś w Rossie zakupiłam tę pomadkę: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ir.html&next=1
, niecałe 5 zł mnie wyniosła , ale porównuję ją z Lorealem tym:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...se.html&next=1

Miałam na nią chrapkę, bo mam słabość do mazideł wszelakich naustnych, a ona ma bardzo dobre ceny i całkiem zasłużenie. Mam odcień 6
Też ją kupiłam, za 4,5 żal nie spróbować.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
a ja Wam powiem,że soft gentle jest super, co prawda ma duzo tych drobinek ale baaardzo ładnie na mnie wygląda od 3 dni sie nim miziam
Dokładnie

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Ja polecam bardzo. Mam kolor red island, piękny jest. Konsystencja taka masełkowata i bardzo nawilżająca a kolor ładnie się wpija w usta i nawet, gdy jesteś przekonana, że już nic nie ma to w lusterku kolor widać
Moze zaryzykuje
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 20:59   #4564
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja kupilam to wibo na poprzedniej promocji w rossmanie. I wywalilam do kosza jak dla mnie paskudztwo.
Iwonko kupilam za to dzis szminke caresse w odcieniu 203.

Kredke burzujka tez polecam mam Fuchsia libre i bardzo lubie.
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2014-05-08 o 21:01
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 21:22   #4565
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Brrrr, chyba miałabym traumę do końca życia i lnu mielonego nigdy bym już nie tknęła .
I tak wlasnie zrobilam .

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
To ja miałam tak z jakąś przyprawą do kanapek czy sałatek, kupioną w Rossmannie. Mieli przez jakiś czas u nas taką półkę z różnymi eko cudakami spożywczymi, nie tylko tymi pod marką własną (te się ostały do dziś) ale także innych firm. Wcześniej miałam już tą samą przyprawę i nic jej nie dolegało, ale za drugim razem trochę się "ruszała". Brr...
Niestety nie pomyślałam wtedy aby napisać do firmy która to produkowała, a teraz już "po ptakach", bo to było ponad rok temu
Bleeh, wspolczuje.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Bry. Ale się zrobiła afera Burżujowa. Mam nadzieję, że firma naprawde poważnie potraktuje sprawę.


Szok. Ciekawa jestem, co odpisza na Twojego maila.
Na razie nie odpisali nic, co mnie nieco dziwi. W koncu minely ponad 24h, a ja z bzdetami nie napisalam. No nic. Czekam dalej. Jak nie odpisza za pare dni to nasmaruje juz do Francji poemat zaznaczajac jak to w Polszy preznie Burzuj dziala. Pare dni spokojnie sobie poczekam. Wciaz mam nadzieje, ze Burzuj zachowa sie z klasa.


Poza tym wpadlam dzis na sekunde z rozwianym wlosem do Hebe, gdzie wymacalam Burzuja 08 na dloni. Zaschnal w pare minut i wydawal sie zdecydowanie bardziej long lasting niz ten moj badziew nigdy nie zasychajacy. To juz mnie do konca utwierdzilo w przekonaniu, ze cos z moim egzemplarzem jest nie tak.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-05-08 o 21:24
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 21:34   #4566
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Też ją kupiłam, za 4,5 żal nie spróbować.
Jak wrażenia?


Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja kupilam to wibo na poprzedniej promocji w rossmanie. I wywalilam do kosza jak dla mnie paskudztwo.
Iwonko kupilam za to dzis szminke caresse w odcieniu 203.
Haha, a dla mnie super mam nr.6

Ja używam 101, zbliżona kolorem do w/w 6.



Jamesik - czyli pewnie trefny egzemplarz Ci się trafił
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 23:13   #4567
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
U mnie przy katarze pomaga tylko natłuszczanie, używam Tisane - tego balsamu do ust, ale całkiem skórek to nie likwiduje

Edit: Dodam jeszcze, że peelingu w tym miejscu nie robię wcale, bo skóra i tak jest podrażniona a dalsza mechaniczna "manipulacja" w moim przypadku tylko pogarsza sprawę.
No wlasie niby wiem, ze nie powinnam, bo mnie piecze nawet, ale nie widze innej metody, zeby sie pozbyc tych skorek, no chyba, ze odrywac je peseta jedno po drugim


Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość
Polecam pozbyć się kataru Mój TŻ też ma alergię. W aptece polecano Mu niby "cudowną" Alle-grę Nic nie zadziałała Dopiero Amer-til sprawił, że prawie nie ma objawów alergii TŻ brał też inne leki tego typu na każdy sezon w poprzednich latach ale dopiero Amer-til Mu pomógł, może i Tobie pomoże Jest bez recepty -10szt koło 9-10zł.
Niestety, u mnie moze byc albo zle albo gorzej jezeli chodzi o alergie Ale w zeszlym roku alergolog mi przepisalal cos nowego, no i to byl moj najlepszy rok pod wzgledem alegrii, a przetestowalam juz wszystko

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja z powodu efektu ubocznego po złamanym nosie, ciągle go wycieram, łączę się w bólu. Używam albo kremów do cery naczynkowej (łagodzi zaczerwienienia, nawilża, koi) albo kremu Ziaja nawilżanie1
Ooo akurat mam w domu krem Ziaja do cery naczynkowej to wyprobuje, dzieki
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 23:20   #4568
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Ooo akurat mam w domu krem Ziaja do cery naczynkowej to wyprobuje, dzieki
Chyba nie znam, ale jak jestem w domu to robię sobie w okolicach nosa taki "kompres" z kremu jak masz duże problemy z tą okolicą to polecam oczar w sprayu pod krem:
http://pieknieinaturalnie.blogspot.c...rginijski.html
i w ogóle pod krem sera nawilżające, używasz czegoś? Ja nawet przy katarze nie mam skórek, ale ja bardzo nawilżam skórę, zarówno kremami i serami, jak i od środka.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 00:05   #4569
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Chyba nie znam, ale jak jestem w domu to robię sobie w okolicach nosa taki "kompres" z kremu jak masz duże problemy z tą okolicą to polecam oczar w sprayu pod krem:
http://pieknieinaturalnie.blogspot.c...rginijski.html
i w ogóle pod krem sera nawilżające, używasz czegoś? Ja nawet przy katarze nie mam skórek, ale ja bardzo nawilżam skórę, zarówno kremami i serami, jak i od środka.
Uuups, az poszlam sprawdzic i faktycznie, nie jest to do cery naczynkowej a na tradzik rozowaty (opakowanie rozowe, wiec przyjelam, ze do naczynkowej ), ale tez "redukuje podraznienia" wg opisu. Ja ogolnie nie narzekam na swoja cera, od jakis 2-3 miesiecy mam cud, miod na buzce, pieknie nawilzona, gladka, wypryskow brak, podskornych guli brak Zmienilam rytual kosmetyczny i jestem wniebowzieta, az pierwszego miesiaca sprawdzalam, czy w ciazy nie jestem bo kiedys Pani dermatolog mi powiedzial, ze moje problemy skorne sie moga skonczyc jak zajde w ciaze (albo jak sie zestarzeje, albo niewiadomo kiedy ) a okazalo sie, ze wystarczy zmienic pare kremow

Ale ja mam takie ataki kichania i kataru w czasie alergii, ze szkoda gadac , zalezy od dnia zazwyczaj nie jest bardzo zle, ale jak jest wysokie stezenie pylkow + wiatr potrafie zuzyc ze 3 paczki chusteczek do nosa wiec wyobraz sobie stan mojego nosa . Nastepnego dnia mam sucha skorupe pod nosem. Mam bardzo silne uczulenie, a najgorszy bedzie czerwiec

Dzieki za ten oczar, poczytam sobie
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 09:14   #4570
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakiś samoopalacz/krem brązujący do twarzy?
Możecie coś polecić? tak do 150zł

Zerknij jeszcze na ten nowy samoopalacz Clarinsa
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...oster/P1744015
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 09:19   #4571
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dzisiaj w Arkadii Noc zakupów i w Dougim będzie -20% na wszystko a w S. -20% na produkty marki Sephora, lol uśmiałam się z tej promocji S.
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 10:31   #4572
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
W Douglas online w ofercie miesiąca błyszczyki RBR XXX po 49 zł.

nie zauważyłam, coś pewnie kliknę w Douglasie w ten u mnie deszczowy weekend, to i błyszczyk dołożę
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 11:18   #4573
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
Dzisiaj w Arkadii Noc zakupów i w Dougim będzie -20% na wszystko a w S. -20% na produkty marki Sephora, lol uśmiałam się z tej promocji S.
Dzięki za info
A Sephora faktycznie się nie wykazała
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 11:28   #4574
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
W Douglas online w ofercie miesiąca błyszczyki RBR XXX po 49 zł.
Któraś z Was używała ten błyszczyk? Podobny jak Diorowy Maximizer?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 13:02   #4575
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Kupiłam w Rossie te błyszczyki Max Factor nowe - Color Elixir Gloss. Wzięłam dwa ciepłe, naturalne odcienie: Lustrous Sand i Glossy Toffe. Smakują karmelkowo, tak kiedyś smakowały Silk Gloss z tej samej firmy, moje ukochane błyszczole, których od kilku lat już nie ma. Ten Toffe jest niby takim złocistym brązem, ale na ustach po prostu podbija mój naturalny kolor, nie jest brązowy. Jestem bardzo zadowolona

Natomiast Shine Caresse L'Oreala (kolor "Lolita"), który kupiłam na początku tygodnia, powoduje, że mam takie dziwne, ni to spierzchnięte, ni to "oparzone" usta. Kolor jest trwały i ładny, ale uczucie na wargach nieprzyjemne. Zastanawia mnie to, bo wcześniej miałam odcień Milady - okropnie mnie wysuszał, mam jeszcze do teraz Romy - nic się z wargami nie dzieje.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 20:21   #4576
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Uuups, az poszlam sprawdzic i faktycznie, nie jest to do cery naczynkowej a na tradzik rozowaty (opakowanie rozowe, wiec przyjelam, ze do naczynkowej ), ale tez "redukuje podraznienia" wg opisu. Ja ogolnie nie narzekam na swoja cera, od jakis 2-3 miesiecy mam cud, miod na buzce, pieknie nawilzona, gladka, wypryskow brak, podskornych guli brak Zmienilam rytual kosmetyczny i jestem wniebowzieta, az pierwszego miesiaca sprawdzalam, czy w ciazy nie jestem bo kiedys Pani dermatolog mi powiedzial, ze moje problemy skorne sie moga skonczyc jak zajde w ciaze (albo jak sie zestarzeje, albo niewiadomo kiedy ) a okazalo sie, ze wystarczy zmienic pare kremow

Ale ja mam takie ataki kichania i kataru w czasie alergii, ze szkoda gadac , zalezy od dnia zazwyczaj nie jest bardzo zle, ale jak jest wysokie stezenie pylkow + wiatr potrafie zuzyc ze 3 paczki chusteczek do nosa wiec wyobraz sobie stan mojego nosa . Nastepnego dnia mam sucha skorupe pod nosem. Mam bardzo silne uczulenie, a najgorszy bedzie czerwiec

Dzieki za ten oczar, poczytam sobie
Na trądzik różowaty tez pomoże, bardziej delikatne to są mazidła

Rozumiem z katarem i przesuszem w okolicy noska
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 20:27   #4577
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Chyba nie znam, ale jak jestem w domu to robię sobie w okolicach nosa taki "kompres" z kremu jak masz duże problemy z tą okolicą to polecam oczar w sprayu pod krem:
http://pieknieinaturalnie.blogspot.c...rginijski.html
i w ogóle pod krem sera nawilżające, używasz czegoś? Ja nawet przy katarze nie mam skórek, ale ja bardzo nawilżam skórę, zarówno kremami i serami, jak i od środka.
Zainteresowalam sie tym sprejem. Moze na moj "blask" na twarzy by pomogl. Probowalam hydrolatu i .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 20:40   #4578
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
nie zauważyłam, coś pewnie kliknę w Douglasie w ten u mnie deszczowy weekend, to i błyszczyk dołożę
ja wzięłam wszystkie kolory.

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Któraś z Was używała ten błyszczyk? Podobny jak Diorowy Maximizer?
Kiedyś Pingwin polecała, więc ja postanowiłam wypróbować. Mam nadzieję, że błyszczyki będą działały podobnie jak Maximizer.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 20:58   #4579
Emka_Cafe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 89
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Próbowała może któraś z Was podkładów z Shiseido? Kupiłam dwa w Douglasie dzisiaj na wyprzedaży -50%. Jeden to wychwalany pod niebiosa przez ekspedientki lifting foundation a drugi to balance. Ciekawa jestem Waszych opinii
Emka_Cafe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 21:17   #4580
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46382556]Zainteresowalam sie tym sprejem. Moze na moj "blask" na twarzy by pomogl. Probowalam hydrolatu i .[/QUOTE]

Hmm, pojęcia nie mam. Ja mam ten:
http://www.aptekapromedica.pl/989,oc...y-100-ml-.html
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:22   #4581
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Emka_Cafe Pokaż wiadomość
Próbowała może któraś z Was podkładów z Shiseido? Kupiłam dwa w Douglasie dzisiaj na wyprzedaży -50%. Jeden to wychwalany pod niebiosa przez ekspedientki lifting foundation a drugi to balance. Ciekawa jestem Waszych opinii
A gdzie to takie wyprzedaże?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:40   #4582
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Kupie na pewno. Oby byl tylko lepszy nic hydrolat. Jeszcze sie na milk of magnesia czaje.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 23:03   #4583
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46383930]Kupie na pewno. Oby byl tylko lepszy nic hydrolat. Jeszcze sie na milk of magnesia czaje.[/QUOTE]

Ciężko mi powiedzieć, smaruję tym okolice nosa i je nawilża i łagodzi
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 06:31   #4584
Emka_Cafe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 89
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A gdzie to takie wyprzedaże?
W Gliwicach na kolorówkę Shiseido jest -50%, ale wybrany asortyment, cienie w kremie, róże, rożswietlacze, tusz, kredki do brwi, paletki, eyelinery w kremie, lakiery do ust, błyszczyki, pomadki
Emka_Cafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 07:23   #4585
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

dostałam info o zniżce na HQ - przy zakupie 2 produktów UD zniżka 15 %, ale nie dotyczy to paletek Naked kod GOURBAN2, ale można pomyśleć o kredkach czy bazie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 07:27   #4586
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Czy Douglas w Galerii Krakowskiej bierze udział w przecenienia sobocie?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 11:51   #4587
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

W Galerii Katowickiej 17 maja Noc Zakupów i zniżki.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 13:24   #4588
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
Dzisiaj w Arkadii Noc zakupów i w Dougim będzie -20% na wszystko a w S. -20% na produkty marki Sephora, lol uśmiałam się z tej promocji S.
a ja wczoraj kupiłam wkład do clarisonica -20% no to chyba nie było tylko na marke Sepho
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 13:48   #4589
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
a ja wczoraj kupiłam wkład do clarisonica -20% no to chyba nie było tylko na marke Sepho
Było na wszystko.

Dziewczyny, (Jamesku ) orientujecie się może czy jakieś prawo konsumenta, czy też może wewnętrzny kodeks danej firmy reguluje przepis związany z taką sytuacją - skorzystałam z Nocy Zakupów i kupiłam spodenki dla dziecka ze zniżką. Panie w sklepie zapewniały, że bez problemu wymienię je na inny rozmiar po tej samej cenie, w każdym z ich sklepów. Dzisiaj chciałam to zrobić, jednak "Pani Manager" odmówiła mi, twierdząc, ze w takim przypadku muszę dopłacić różnicę. Machnęłabym na to ręką, ale jej komentarze po prostu nie były na miejscu - "trzeba robić przemyślane zakupy" i "że każdy by chciał wymieniać ze zniżką". Tłumaczenie, że ja nie chcę rabatu na coś innego, tylko interesuje mnie ten sam model i kolor, jedynie rozmiar większy, na nic się zdały.

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2014-05-10 o 13:49
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 14:29   #4590
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja niestety nie pomogę . A cóż to za sklep tak "dba" o klienta?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.