Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-08, 14:28   #3931
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Możecie polecić sprawdzonego sprzedawcę na all lub stronę internetową, gdzie kupię Estee Lauder DW? Obawiam się podróbek.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 20:02   #3932
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Na iperfumach jest na bank orginalny i jest taniej)) swojego czasu zamowilam w Empiku albo w Merlinie DW tez z 30 zl taniej niz w Douglasie
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 20:38   #3933
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Na iperfumach jest na bank orginalny i jest taniej)) swojego czasu zamowilam w Empiku albo w Merlinie DW tez z 30 zl taniej niz w Douglasie
Dziękuję
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 17:29   #3934
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Warm Ivory Bobbi Brown. Mozesz tez zapytac w watku o jasnych podkladach
To już skoro wspomniałaś o tym odcieniu, to mam pytanie: czy wiesz może jak on ma się do odcieni 0 Porcelain i 2 Sand?? Bo mam próbkę 2 Sand i jest OK, ale przydałby się trochę bardziej żółty odcień. Jak testowałam na ręku to wydawało mi się że 1 Warm Ivory jest ciemny i pomarańczowy, ale że ekspedientka dała mi też 3 i 3,5 to już trochę nie ogarniałam co jest co i nie wiem czy warto jechać po próbkę 1 Warm Ivory
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 18:10   #3935
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Warm Ivory to numerek 1 sand to numerek 2 porcelain 0 . Odpowiednio

00 alabaster - rozowawy bardzo jasny kolor
0 - porcelain - bardziej neutralny odrobine ciemniejszy od alabastra
1- warm ivory - jasniutki piekny zoltek o podobnej jasnosci co porcelain
2 - sand - sporo ciemniejszy zoltawo pomaranczowy

Warm ivory jest o dobry ton jasniejsze od sand.. Jest tez bardziej neutralnie zolte tzn jest ppo prostu cieplo zoltawy, w moim odczuciu nie ma domieszek innych kolorow choc nie jest to tak zolto sztuczny kolor jak mozna to zobaczyc u lancome albo mac no pielny jest, delikatny , jasny

Sand to moj kolor na lato , warm ivory jest zima minimalnie za ciemny ale jest idealnie w tej tonacji co moja szyja a to juz polowa sukcesu wiadomo
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-10-10 o 18:11
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 21:19   #3936
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Warm Ivory to numerek 1 sand to numerek 2 porcelain 0 . Odpowiednio

00 alabaster - rozowawy bardzo jasny kolor
0 - porcelain - bardziej neutralny odrobine ciemniejszy od alabastra
1- warm ivory - jasniutki piekny zoltek o podobnej jasnosci co porcelain
2 - sand - sporo ciemniejszy zoltawo pomaranczowy

Warm ivory jest o dobry ton jasniejsze od sand.. Jest tez bardziej neutralnie zolte tzn jest ppo prostu cieplo zoltawy, w moim odczuciu nie ma domieszek innych kolorow choc nie jest to tak zolto sztuczny kolor jak mozna to zobaczyc u lancome albo mac no pielny jest, delikatny , jasny

Sand to moj kolor na lato , warm ivory jest zima minimalnie za ciemny ale jest idealnie w tej tonacji co moja szyja a to juz polowa sukcesu wiadomo
A to w takim razie muszę polecieć po próbkę Warm Ivory do Douglasa Dziękuję Ci za odpowiedź
A z MACa NC15 jak się będzie miał do tych bobbików?
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 21:22   #3937
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Tak mniej wiecej warm ivory... Ale Bobik mi bardziej odpowiada. Z maca uzywam C1 face and Body i C1 jest bardziej zółty
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-12, 12:42   #3938
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Loyd Jak się mają odcienie Clarins Everlasting do Clarins Skin Illusion?? Z Everlasting mam 105 i nie wiem czy Skin Illusion też mogę wziąć ten sam odcień
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 21:21   #3939
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Mozesz sa niemal lub całkowicie identyczne
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 22:13   #3940
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Tak mniej wiecej warm ivory... Ale Bobik mi bardziej odpowiada. Z maca uzywam C1 face and Body i C1 jest bardziej zółty
Coś dziwnego, byłam w douglasie i Bobbik Warm Ivory wydał mi się ciemniejszy od Sand, bardziej pomarańczowy. Sand przy nim to jasny żółtek. Czy to możliwe aby na testerach były złe numery?
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-13, 00:56   #3941
ICE_GIRL
Raczkowanie
 
Avatar ICE_GIRL
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Podkład do twarzy dla córki

Liczę na waszą pomoc w doborze odpowiedniego podkładu Moja córka do tej pory była mało zainteresowana kosmetykami i makijażem. No ale kiedyś przychodzi na to czas. I chciałaby spróbować, zobaczyć jakby to wyglądało bo dużo koleżanek w szkole już się od dawna maluje i powiem że niektóre wyglądają szałowo, bo czasami przyprowadza je do domu. Oczywiście bardzo fajnie by było gdyby podkład był w miarę delikatny bo średnio przepadam za pomalowanymi dziewczynami tak dość mocno, także nie chciałabym żeby się czepiali jej w szkole, ma być lekki, korygujący niedoskonałości no i w niskiej cenie.
ICE_GIRL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-13, 10:53   #3942
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej Dziewczyny. Proszę o poradę.
Od wieków używam podkładu Revlon Colorstay nr 180. Idealny odcień do mojej cery. Chciałabym wypróbować Loreal True Match ale boję się, że źle dobiorę odcień w drogerii.
Czy któraś z Was zna podobny odcień Loreal do Revlon? Byłabym wdzięczna za odpowiedz
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-13, 11:11   #3943
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Coś dziwnego, byłam w douglasie i Bobbik Warm Ivory wydał mi się ciemniejszy od Sand, bardziej pomarańczowy. Sand przy nim to jasny żółtek. Czy to możliwe aby na testerach były złe numery?
Postaram sie podeslac swatcha koloru warm ivory...

Jak widac ponizej... Dla mnie on pomaranczowy nie jest
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-10-13 o 11:24
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-13, 11:14   #3944
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jest...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (91,4 KB, 13 załadowań)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-13, 11:16   #3945
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Zeby nie bylo watpliwosci to ten podklad
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (138,2 KB, 16 załadowań)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-13, 20:43   #3946
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Jest...
Dzieki za zdjecie, Warm Ivory to ten z prawej?
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 14:47   #3947
Blaze_
Przyczajenie
 
Avatar Blaze_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Question Każdy podkład się waży!

Mam 18 lat i problem ze znalezieniem idealnego podkładu. Każdy, z używanych do tej pory po kilku godzinach od nałożenia, waży się w okolicy nosa.
Moja skóra twarzy od zawsze była problematyczna. Jako "młodsza nastolatka" zmagałam się z trądzikiem, który jak sądzę udało mi się wyleczyć. Pozostały niewzruszone zaskórniki na nosie, delikatne na policzkach, mam przebarwienia i od czasu do czasu wyskoczy mi jakiś "przyjaciel". Zatem stawiam na podkład, jednak te nie chcą się trzymać dłużej niż około 3-5h. Po tym czasie nos zaczyna się świecić, wygląda jak posmarowany olejem . Podkład się ściera tak, że wyglądam jak klaun - czerwony nos i reszta makijażu. Bibułki matujące dokładane do twarzy ściągają produkt, a pudrowanie takiego makijażowego pobojowiska z bliska nie wygląda nawet "do zaakceptowania".
Używałam podkładu Catrice All Matt Plus oraz Bourjois Healthy Mix (co może wydawać się dziwne, bo to podkład rozświetlający, ale wydaję mi się, że po kilku godzinach wygląda lepiej niż ten wcześniej wymieniony z matowym wykończeniem). Na to nakładam puder Rimmel Stay Matte, którego używam od +- 3 lat. Czy to może być wina ciągłego używania tego samego pudru? Stosuj też kamuflaż z Catrice. Czy w okolicach nosa powinnam używać jakiegoś lżejszego korektora?
Zastanawiam się nad porzuceniem drogeryjnych marek i udaniem się do sklepu MAC. Kusi mnie MAC Pro Longwear Foundation. Co o tym sądzicie? Polecacie jakiś dobry puder? Dziewczyny, ratujcie!

PS. Przepraszam za wszechobecny chaos w poście.
__________________
Blaze
Blaze_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 15:33   #3948
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Każdy podkład się waży!

Cytat:
Napisane przez Blaze_ Pokaż wiadomość
Mam 18 lat i problem ze znalezieniem idealnego podkładu. Każdy, z używanych do tej pory po kilku godzinach od nałożenia, waży się w okolicy nosa.
Moja skóra twarzy od zawsze była problematyczna. Jako "młodsza nastolatka" zmagałam się z trądzikiem, który jak sądzę udało mi się wyleczyć. Pozostały niewzruszone zaskórniki na nosie, delikatne na policzkach, mam przebarwienia i od czasu do czasu wyskoczy mi jakiś "przyjaciel". Zatem stawiam na podkład, jednak te nie chcą się trzymać dłużej niż około 3-5h. Po tym czasie nos zaczyna się świecić, wygląda jak posmarowany olejem . Podkład się ściera tak, że wyglądam jak klaun - czerwony nos i reszta makijażu. Bibułki matujące dokładane do twarzy ściągają produkt, a pudrowanie takiego makijażowego pobojowiska z bliska nie wygląda nawet "do zaakceptowania".
Używałam podkładu Catrice All Matt Plus oraz Bourjois Healthy Mix (co może wydawać się dziwne, bo to podkład rozświetlający, ale wydaję mi się, że po kilku godzinach wygląda lepiej niż ten wcześniej wymieniony z matowym wykończeniem). Na to nakładam puder Rimmel Stay Matte, którego używam od +- 3 lat. Czy to może być wina ciągłego używania tego samego pudru? Stosuj też kamuflaż z Catrice. Czy w okolicach nosa powinnam używać jakiegoś lżejszego korektora?
Zastanawiam się nad porzuceniem drogeryjnych marek i udaniem się do sklepu MAC. Kusi mnie MAC Pro Longwear Foundation. Co o tym sądzicie? Polecacie jakiś dobry puder? Dziewczyny, ratujcie!

PS. Przepraszam za wszechobecny chaos w poście.
Podkład się warzy, nie waży. Zwracaj uwagę na to, jaką kładziesz bazę pod makijaż (warto rozejrzeć się nad mocno matującą i utrwalającą na większe wyjścia) i czym nakładasz podkład (gąbeczki typu Beauty Blender są świetne). Co do pudru, ja jestem super zadowolona z ryżowego Paese. Podkład niestety jest bardzo indywidualną sprawą, choć po sklepach, proś o próbki i testuj w domu na różne sposoby. Po co używasz korektor w okolicach nosa? Masz aż tak duże zaczerwienienia?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 18:38   #3949
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Każdy podkład się waży!

Ymmm. Mam mieszaną skórę i u mnie te dwa podkłady też wyglądały tak sobie. Poszukaj innego podkładu, może jakiejś bazy lub mgiełki rozświetlającej. Wyprawa do MAC-a to niezły pomysł. Poproś o próbkę podkładu albo o to, by konsultantka Cię umalowała, by sprawdzić jak podkład zachowa się na Twojej skórze.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 18:44   #3950
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Każdy podkład się waży!

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Podkład się warzy, nie waży. Zwracaj uwagę na to, jaką kładziesz bazę pod makijaż (warto rozejrzeć się nad mocno matującą i utrwalającą na większe wyjścia) i czym nakładasz podkład (gąbeczki typu Beauty Blender są świetne). Co do pudru, ja jestem super zadowolona z ryżowego Paese. Podkład niestety jest bardzo indywidualną sprawą, choć po sklepach, proś o próbki i testuj w domu na różne sposoby. Po co używasz korektor w okolicach nosa? Masz aż tak duże zaczerwienienia?
wybacz, ale innych poprawiasz, a sama robisz błędy


w temacie- Autorko, tak, musisz pochodzić i poprosić o próbki, inaczej będzie ciężko sprawdzić jak podkład zachowa się na Twojej skórze
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2015-10-14 o 18:46
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 19:29   #3951
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Każdy podkład się waży!

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wybacz, ale innych poprawiasz, a sama robisz błędy
możesz rozwinąć? Nigdzie nie stwierdziłam, że jestem nieomylna, czy naprawdę kulturalne i rzeczowe poprawienie czyjegoś błędu musi skutkować takim bulwersem?

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2015-10-14 o 19:52
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 09:59   #3952
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Miałyście podkład UD Naked? Nałożono mi wczoraj w S i chyba mnie kusi ale boje sie ze to jednorazowy zachwyt. Jakies wskazówki?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 16:03   #3953
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Każdy podkład się waży!

Cytat:
Napisane przez ICE_GIRL Pokaż wiadomość
Liczę na waszą pomoc w doborze odpowiedniego podkładu Moja córka do tej pory była mało zainteresowana kosmetykami i makijażem. No ale kiedyś przychodzi na to czas. I chciałaby spróbować, zobaczyć jakby to wyglądało bo dużo koleżanek w szkole już się od dawna maluje i powiem że niektóre wyglądają szałowo, bo czasami przyprowadza je do domu. Oczywiście bardzo fajnie by było gdyby podkład był w miarę delikatny bo średnio przepadam za pomalowanymi dziewczynami tak dość mocno, także nie chciałabym żeby się czepiali jej w szkole, ma być lekki, korygujący niedoskonałości no i w niskiej cenie.
Cytat:
Napisane przez Blaze_ Pokaż wiadomość
Mam 18 lat i problem ze znalezieniem idealnego podkładu. Każdy, z używanych do tej pory po kilku godzinach od nałożenia, waży się w okolicy nosa.
Moja skóra twarzy od zawsze była problematyczna. Jako "młodsza nastolatka" zmagałam się z trądzikiem, który jak sądzę udało mi się wyleczyć. Pozostały niewzruszone zaskórniki na nosie, delikatne na policzkach, mam przebarwienia i od czasu do czasu wyskoczy mi jakiś "przyjaciel". Zatem stawiam na podkład, jednak te nie chcą się trzymać dłużej niż około 3-5h. Po tym czasie nos zaczyna się świecić, wygląda jak posmarowany olejem . Podkład się ściera tak, że wyglądam jak klaun - czerwony nos i reszta makijażu. Bibułki matujące dokładane do twarzy ściągają produkt, a pudrowanie takiego makijażowego pobojowiska z bliska nie wygląda nawet "do zaakceptowania".
Używałam podkładu Catrice All Matt Plus oraz Bourjois Healthy Mix (co może wydawać się dziwne, bo to podkład rozświetlający, ale wydaję mi się, że po kilku godzinach wygląda lepiej niż ten wcześniej wymieniony z matowym wykończeniem). Na to nakładam puder Rimmel Stay Matte, którego używam od +- 3 lat. Czy to może być wina ciągłego używania tego samego pudru? Stosuj też kamuflaż z Catrice. Czy w okolicach nosa powinnam używać jakiegoś lżejszego korektora?
Zastanawiam się nad porzuceniem drogeryjnych marek i udaniem się do sklepu MAC. Kusi mnie MAC Pro Longwear Foundation. Co o tym sądzicie? Polecacie jakiś dobry puder? Dziewczyny, ratujcie!

PS. Przepraszam za wszechobecny chaos w poście.
Zapraszam do tego wątku
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 10:40   #3954
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

proszę polećcie mi podkład, który:
-ma jasne odcienie
-nie ciemnieje
-nie ściera się z twarzy
-kryje zaczerwienienia
-nadaje się zarówno do cery mieszanej jak i przesuszonej - żeby nie podkreślał suchych skórek

może być z górnej półki do 200zł

Estee Lauder DW juz mam, pasowałby mi idealnie gdyby nie to, że podkreśla suche partie twarzy
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 13:08   #3955
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Nie znam podkladu z( long lastinga ) ktory by nie podkreslal zupelnie suchych parti twarzy, z tego jednak co moge polecic i co nadaje sie do takiej cery ( bedzie wygladac delikatniej niz DW) to Shiseido Perfect Refaining i Long Wear z Bobbi Brown. Oba bardzo dobre i oba skierowane raczej do skór normalnych nie tłustych. Oba trwałe i o bardzo ładnym , łaskawym dla faktury skóry wykończeniu. Jesli chodzi o kolory to u Bobbi Brown bedzie zdecydowanie łatwiej.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 18:10   #3956
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
proszę polećcie mi podkład, który:
-ma jasne odcienie
-nie ciemnieje
-nie ściera się z twarzy
-kryje zaczerwienienia
-nadaje się zarówno do cery mieszanej jak i przesuszonej - żeby nie podkreślał suchych skórek

może być z górnej półki do 200zł

Estee Lauder DW juz mam, pasowałby mi idealnie gdyby nie to, że podkreśla suche partie twarzy
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Nie znam podkladu z( long lastinga ) ktory by nie podkreslal zupelnie suchych parti twarzy, z tego jednak co moge polecic i co nadaje sie do takiej cery ( bedzie wygladac delikatniej niz DW) to Shiseido Perfect Refaining i Long Wear z Bobbi Brown. Oba bardzo dobre i oba skierowane raczej do skór normalnych nie tłustych. Oba trwałe i o bardzo ładnym , łaskawym dla faktury skóry wykończeniu. Jesli chodzi o kolory to u Bobbi Brown bedzie zdecydowanie łatwiej.
Też pomyślałam o Long Wear z Bobbi, mam podobne wymagania co do podkładu. Może jeszcze MAC Pro-Longwear Nourishing?
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 21:16   #3957
DzikiLesnyKot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 163
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Poszukuję na cito lepszego zamiennika do Loreal True Match odcień n01 (starsza wersja). Zużyłam 2 opakowania, do tej pory byłam baardzo zadowolona bo kolor idealny i krycie też super. Ale niestety coś mi się porobiło z cerą, mam masę krost, zapchanych porów, a pokład dodatkowo podkreśla suche skórki i nie trzyma się tak jak kiedyś. Przykładowo przy malowaniu linii wodnej, zostaje mi na opuszkach palców a na twarzy są ślady. Próbowalam już: Borjouis Helthy Mix (porażka) Clarins Everlasting foundation nr 103 bodajże (kolejna porażka, na dodatek droga, dobrze, że miałam próbkę) i paese nr 300 ten nawilżający (ten super nawilżający, ale niesamowicie się świecił i odcień za pomarańczowy) . Może ktoś miał podobny problem i ma już swój ideał godny polecenia? Najlepiej żeby podkład nie przekraczał 50 zł . Myślę, że dobre by było, żeby był nawilżający, mam mieszaną cerę przesuszoną bardzo, ale jednocześnie mocno świecącą się w na czole. Od miesiąca ją leczę ale wiadomo, to bardziej długoterminowa akcja, a mój Loreal się kończy i myślę, że może to byłby dobry moment na zmianę pokładu? Mam nadzieję, że nie mam zbyt wygórorowanych wymagań
__________________

"Szukamy siebie zawsze nie tam, gdzie trzeba:
przeszłość, przyszłość
a ucieka nam piękno.. Czego? Teraz.
Trzeba to zmienić szybko"
DzikiLesnyKot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 17:01   #3958
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez DzikiLesnyKot Pokaż wiadomość
Poszukuję na cito lepszego zamiennika do Loreal True Match odcień n01 (starsza wersja). Zużyłam 2 opakowania, do tej pory byłam baardzo zadowolona bo kolor idealny i krycie też super. Ale niestety coś mi się porobiło z cerą, mam masę krost, zapchanych porów, a pokład dodatkowo podkreśla suche skórki i nie trzyma się tak jak kiedyś. Przykładowo przy malowaniu linii wodnej, zostaje mi na opuszkach palców a na twarzy są ślady. Próbowalam już: Borjouis Helthy Mix (porażka) Clarins Everlasting foundation nr 103 bodajże (kolejna porażka, na dodatek droga, dobrze, że miałam próbkę) i paese nr 300 ten nawilżający (ten super nawilżający, ale niesamowicie się świecił i odcień za pomarańczowy) . Może ktoś miał podobny problem i ma już swój ideał godny polecenia? Najlepiej żeby podkład nie przekraczał 50 zł . Myślę, że dobre by było, żeby był nawilżający, mam mieszaną cerę przesuszoną bardzo, ale jednocześnie mocno świecącą się w na czole. Od miesiąca ją leczę ale wiadomo, to bardziej długoterminowa akcja, a mój Loreal się kończy i myślę, że może to byłby dobry moment na zmianę pokładu? Mam nadzieję, że nie mam zbyt wygórorowanych wymagań
Jeśli masz Douglas w okolicy to możesz się przyjrzeć podkładowi Isadora Wake Up Make Up.
Kończę odcień 00Fair, miałam też N1 Loreala także odcień powinien pasować.
Z takich mega jasnych to tylko jeszcze Inglot AMC przychodzi mi na myśl LW100.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 21:46   #3959
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Szukam podkładu średniokryjącego, z niskiej lub średniej półki cenowej w kolorze identycznym jak Bell Ilumi 001. Mam cerę mieszaną. Ktoś coś?
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 22:32   #3960
DzikiLesnyKot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 163
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Jeśli masz Douglas w okolicy to możesz się przyjrzeć podkładowi Isadora Wake Up Make Up.
Kończę odcień 00Fair, miałam też N1 Loreala także odcień powinien pasować.
Z takich mega jasnych to tylko jeszcze Inglot AMC przychodzi mi na myśl LW100.
Dzięki recenzje mnie bardzo zaciekawiły, pójdę do Douglasa i poproszę o próbkę
__________________

"Szukamy siebie zawsze nie tam, gdzie trzeba:
przeszłość, przyszłość
a ucieka nam piękno.. Czego? Teraz.
Trzeba to zmienić szybko"
DzikiLesnyKot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.