Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-24, 13:57   #2701
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: ..Cieliste usta..

Kupilam dzis 29N i powiem wam ze na brazowej skorze rewelacyjnie wyglada!! Nie moge sie napatrzec na siebie
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 16:02   #2702
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: ..Cieliste usta..

zdjęcie 29N na moich ustach, usta mam naturalnie bladoróżowe, cerę jasną teraz lekko opaloną
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 16:27   #2703
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
zdjęcie 29N na moich ustach, usta mam naturalnie bladoróżowe, cerę jasną teraz lekko opaloną
kolorek super, na zdjęciu taki sam jak w naturze? mam nadzieję że mi też się uda ją dostać
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 18:09   #2704
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Kupilam dzis 29N i powiem wam ze na brazowej skorze rewelacyjnie wyglada!! Nie moge sie napatrzec na siebie
Mam to samo odczucie odnośnie swojej osoby jedną pomadkę 29N już calutką zużyłam, teraz rozpoczęłam drugą (w zapasie mam jeszcze 2). Po prostu do opalonej skóry rewelka, też mi się baaaardzo podoba i nie chcę innej, mój IDEAŁ
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 20:05   #2705
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Nelkaa Pokaż wiadomość
kolorek super, na zdjęciu taki sam jak w naturze? mam nadzieję że mi też się uda ją dostać
Na żywo jest odrobine ciemniejsza, ale wygląda natualnie
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 22:24   #2706
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Na żywo jest odrobine ciemniejsza, ale wygląda natualnie
to jednak będę musiała zapolować na nią
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 08:48   #2707
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: ..Cieliste usta..

Ja też choruję od dłuższego czasu na cieliste usta. Próbowałam różnych błyszczyków ale nie trafiłam jeszcze na swój. Narazie pozostaję przy podkładzie :/ efekt fajny ale niestety krótki. Spróbuje przebrnąć przez wątek mam nadzieję że znajdę coś odpowiedniego dla siebie.
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 15:53   #2708
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: ..Cieliste usta..

Oleńko, jeśli chodzi o błyszczyki, to bardzo polecam błyszczyk Hean 16 coffee.
Pięknie kryje i kolor ma idealny.

Przez cały wątek brnąć nie musisz, są tu zbiorcze zestawienia w kilku postach, tylko w których... Na pewno będzie to wiedzieć Jula, bo to ona m.in. je robiła

EDIT: Znalazłam
LINK
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 16:47   #2709
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Oleńko, jeśli chodzi o błyszczyki, to bardzo polecam błyszczyk Hean 16 coffee.
Pięknie kryje i kolor ma idealny.

Przez cały wątek brnąć nie musisz, są tu zbiorcze zestawienia w kilku postach, tylko w których... Na pewno będzie to wiedzieć Jula, bo to ona m.in. je robiła

EDIT: Znalazłam
LINK
i znowu nie moge sie nadziwic temu blyszczykowi sephory i wyobrazcie sobie jak moja siostra go ogladala to mi go tak opisala ze mi sie odechcial ale te zdjecia znowu mi serce rozbudzily!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 16:50   #2710
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
i znowu nie moge sie nadziwic temu blyszczykowi sephory i wyobrazcie sobie jak moja siostra go ogladala to mi go tak opisala ze mi sie odechcial ale te zdjecia znowu mi serce rozbudzily!
Na zdjęciachw tym wątku różwież zachwycił mnie ten błyszczyk, ale jak sama go przetestowałam to na moich ustach okazał się właściwie bezbrawny, nieładny.
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 16:53   #2711
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Na zdjęciachw tym wątku różwież zachwycił mnie ten błyszczyk, ale jak sama go przetestowałam to na moich ustach okazał się właściwie bezbrawny, nieładny.
hym bo na tych zdjeciach wygladal na idealny! mam nadzieje ze u mnie tez nie bedzie ladnie az tak wygladal bo musze troche przyoszczedzic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 17:22   #2712
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Oleńko, jeśli chodzi o błyszczyki, to bardzo polecam błyszczyk Hean 16 coffee.
Pięknie kryje i kolor ma idealny.

Przez cały wątek brnąć nie musisz, są tu zbiorcze zestawienia w kilku postach, tylko w których... Na pewno będzie to wiedzieć Jula, bo to ona m.in. je robiła

EDIT: Znalazłam
LINK
jejkuuu dziękuję ślicznie za pomoc! jesteś aniołem
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 18:05   #2713
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: ..Cieliste usta..

Umalowałam dzis tak usta. Nie wiem czemu ale na zywo sa ladne cieliste a tu wyszly takie sobie:/
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 19:26   #2714
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Nie przejmuj się, ja też zamieszczałam fotki cielistych pomadek i błyszczyków i w 90% były różowe lub co najmniej niezgodne z rzeczywistością To kwestia aparatu, światła i innych nie znanych mi czynników
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 18:48   #2715
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540
Dot.: ..Cieliste usta..

dziewczyny cz ta szminke manhattana 29 N mozna nabyc gdzies w necie ,sadzac po moim opisie narazie nie moge ruszyc sie z domu a bardzo chcialabym miec juz ta szminke...?moze ktoras z was sie orientuje w jakim internetowym sklepie mozna ja nabyć? pozdrawiam cieplutko
__________________
Dzisiaj sa moje urodziny!!-juz 21(oczko)
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 19:55   #2716
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez czarnulka80 Pokaż wiadomość
dziewczyny cz ta szminke manhattana 29 N mozna nabyc gdzies w necie ,sadzac po moim opisie narazie nie moge ruszyc sie z domu a bardzo chcialabym miec juz ta szminke...?moze ktoras z was sie orientuje w jakim internetowym sklepie mozna ja nabyć? pozdrawiam cieplutko
niestety nic nie znalazlam na necie ale ja sie nie orientuje w tych wszystkich sklepach internetowych wiec moze akurat jest ?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 18:06   #2717
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Zakupione ostatnio na Allegro błyszczyki:
1) L'oreal Pastel Repair 01 Honey Milk - w opakowaniu śliczny mleczno-beżowy, gęsty, delikatny słodki zapach, niestety na moich ustach ma kolor różowy, (przypomina mi trochę Bell Milky Shake nr 06, ale jest gęściejszy i bardziej kryjący), ale doceniam go za nawilżanie, usta są po nim gładziutkie, jako balsam do ust jak najbardziej, jako "cielak" raczej nie.
2) Sally Hansen 18 hour Lip Treatment Clear Nude - w opakowaniu łososiowo-beżowy, na ustach delikatny, lekko je rozjaśnia (kolor przypomina Revlon Superlustrous Toast to shine ale bez drobinek) taki przejrzysty beż z domieszką marchewki Super nawilża usta, ale oczywiście 18 godzin się nie utrzymuje, ale się wcale tego nie spodziewałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pastel repair.JPG (24,3 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18 hour.JPG (29,3 KB, 170 załadowań)
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 18:19   #2718
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Zakupione ostatnio na Allegro błyszczyki:
1) L'oreal Pastel Repair 01 Honey Milk - w opakowaniu śliczny mleczno-beżowy, gęsty, delikatny słodki zapach, niestety na moich ustach ma kolor różowy, (przypomina mi trochę Bell Milky Shake nr 06, ale jest gęściejszy i bardziej kryjący), ale doceniam go za nawilżanie, usta są po nim gładziutkie, jako balsam do ust jak najbardziej, jako "cielak" raczej nie.
2) Sally Hansen 18 hour Lip Treatment Clear Nude - w opakowaniu łososiowo-beżowy, na ustach delikatny, lekko je rozjaśnia (kolor przypomina Revlon Superlustrous Toast to shine ale bez drobinek) taki przejrzysty beż z domieszką marchewki Super nawilża usta, ale oczywiście 18 godzin się nie utrzymuje, ale się wcale tego nie spodziewałam
oba swietnie wygladaja chociaz ten roz bardziej do mnie przemawia bo revlona toast of shine niedawno sie pozbylam bo byl za ciemny jak dla mnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 18:27   #2719
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oba swietnie wygladaja chociaz ten roz bardziej do mnie przemawia bo revlona toast of shine niedawno sie pozbylam bo byl za ciemny jak dla mnie
Ja w sumie Revlona Toast to shine lubiłam, optycznie powiększał usta i wyglądały jakoś tak "apetycznie", ale nie lubie drobinek, więc też się go pozbyłam
Sally Hansen jest odrobinę jaśniejszy, ale nie jest to typowy cielak choć nazwa Nude coś sugerowała. Ale mi się podoba i czasem będę go sobie nakładać w przerwach od Manhattana 29N (używam już drugiej, a w zapasie mam ich jeszcze 3, kupiłam w obawie jakby zabrakło)
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 18:35   #2720
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Ja w sumie Revlona Toast to shine lubiłam, optycznie powiększał usta i wyglądały jakoś tak "apetycznie", ale nie lubie drobinek, więc też się go pozbyłam
Sally Hansen jest odrobinę jaśniejszy, ale nie jest to typowy cielak choć nazwa Nude coś sugerowała. Ale mi się podoba i czasem będę go sobie nakładać w przerwach od Manhattana 29N (używam już drugiej, a w zapasie mam ich jeszcze 3, kupiłam w obawie jakby zabrakło)
ale sobie zapas zrobilas! ja mam z natury blado wrzosowe usta (jak to okreslila moja kolezanka ) i wlasnie revlon byl za ciemny sally lubie, fajne ma blyszczydla ale jak cos sobie dorobie to chyba klikne tego loreala bo lubie takie blade roze a ten blyszczyk sally jest kolorystycznie podobny do jakiejs szminki manhattana czy ciemniejszy?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 18:51   #2721
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale sobie zapas zrobilas! ja mam z natury blado wrzosowe usta (jak to okreslila moja kolezanka ) i wlasnie revlon byl za ciemny sally lubie, fajne ma blyszczydla ale jak cos sobie dorobie to chyba klikne tego loreala bo lubie takie blade roze a ten blyszczyk sally jest kolorystycznie podobny do jakiejs szminki manhattana czy ciemniejszy?
Jak się znalazło po kilku latach poszukiwań ideał cielistej szminki to trzeba zapas zrobić Ja mam usta ciemnoczerwone i dla mnie Revlon za ciemny nie był, ładnie współgrał z opalenizną. Pewnie Tobie L'oreal będzie bardziej pasował niż mnie, jeśli masz jasną cerę i usta, mnie jednak w różu nie do twarzy. A czy Sally przypomina jakąś szminkę Manhattan? Cóż, nie testowałam wszystkich, tylko te najjaśniejsze, ale nie można porównywać transparentnego błyszczyka z kryjącą pomadką. Kolor jest delikatny, lekko rozjaśniający ciemne usta, troszkę beżu, troszkę brzoskwini, trudny do określenia kolor, fotki w miarę oddają kolor, no może w rzeczywistości jest nieco jaśniejszy.
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 19:21   #2722
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Jak się znalazło po kilku latach poszukiwań ideał cielistej szminki to trzeba zapas zrobić Ja mam usta ciemnoczerwone i dla mnie Revlon za ciemny nie był, ładnie współgrał z opalenizną. Pewnie Tobie L'oreal będzie bardziej pasował niż mnie, jeśli masz jasną cerę i usta, mnie jednak w różu nie do twarzy. A czy Sally przypomina jakąś szminkę Manhattan? Cóż, nie testowałam wszystkich, tylko te najjaśniejsze, ale nie można porównywać transparentnego błyszczyka z kryjącą pomadką. Kolor jest delikatny, lekko rozjaśniający ciemne usta, troszkę beżu, troszkę brzoskwini, trudny do określenia kolor, fotki w miarę oddają kolor, no może w rzeczywistości jest nieco jaśniejszy.
tylko ta domieszka marchewki nie dla mnie bo wygladam nienaturalnie wlasnie ja taki dziwny mieszaniec bo skora ciemna, usta blade, oczy jasne a wlosy prawie czarne hym szkoda ze w sklepach nie ma u mnie kosmetykow sally to przynajmniej bym go spr bo mam jej 4 blyszczyki i bardzo je lubie ale i tak ten loreal kusiiii
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 23:12   #2723
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: ..Cieliste usta..

Ja to się zastanawiam nad tym błyszczykiem Hean który Gosik.S poleca
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 08:52   #2724
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: ..Cieliste usta..

Bell Milky Shake chłodny róż. Czuję się w nim jak trup i robi smugi Wychodzi u mnie biało fioletowo różowy

P.S. Dimiti "dziwny mieszaniec bo skora ciemna, usta blade, oczy jasne a włosy prawie czarne" zazdroszczę Ci tej urody
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blyszczyk.jpg (14,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 007.jpg (11,1 KB, 50 załadowań)
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 10:49   #2725
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: ..Cieliste usta..

[quote=MonkaIska;8098688]Bell Milky Shake chłodny róż. Czuję się w nim jak trup i robi smugi Wychodzi u mnie biało fioletowo różowy

Ja mam nr 06- taki niby łosoś i też mnie wkurzają te smugi Ogólnie błyszczyk fajny, ale nie można za dużo nałożyć bo zaraz te smugi się robią. Próbowałam też nałożyć na pomadkę to wogóle nie szło,ale zapach cudowny
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 18:08   #2726
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: ..Cieliste usta..

[quote=Nelkaa;8100114]
Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
Bell Milky Shake chłodny róż. Czuję się w nim jak trup i robi smugi Wychodzi u mnie biało fioletowo różowy

Ja mam nr 06- taki niby łosoś i też mnie wkurzają te smugi Ogólnie błyszczyk fajny, ale nie można za dużo nałożyć bo zaraz te smugi się robią. Próbowałam też nałożyć na pomadkę to wogóle nie szło,ale zapach cudowny

też mam 06 i faktycznie robi brzydkie smugi, chociaż jak nakładam go na szminkę manhattana, nie jest to aż tak widoczne. mnie zapach akurat średnio odpowiada.


PS. Mialam możliwość wyprobowania Manhattan 53G i dobrze zrobilam, że wybrałam 29N. Teraz jestem bardzo zadowolona
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 20:18   #2727
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
Bell Milky Shake chłodny róż. Czuję się w nim jak trup i robi smugi Wychodzi u mnie biało fioletowo różowy

P.S. Dimiti "dziwny mieszaniec bo skora ciemna, usta blade, oczy jasne a włosy prawie czarne" zazdroszczę Ci tej urody
heh dziekujeale ta uroda dopiero fajnie wyglada jak sie podmaluje bo tak to nic specjalnego niby nie widac
lubie takie chlodne roze ogolnie lubie jasne beze i taki roze bo czuje sie z nimi bezpiecznie mialam kupic tego bella, znaczy sie blyszczyk z tej serii ale nigdzie go nie ma za to znalazlam tej manhattanki i patrzylam na kolorki ktoras 50 jest dla mnie idealna ale nie pamietam ktora
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 20:59   #2728
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mialam kupic tego bella, znaczy sie blyszczyk z tej serii ale nigdzie go nie ma
Ja kupowałam błyszczyki Bell w ich sklepie internetowym (bo też nie mogłam znaleźć w normalnym sklepie) ale to się opłaca gdy robi się większe zakupy (ja kupowałam błyszczyki, cienie i lakiery do paznokci)
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 21:01   #2729
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Ja kupowałam błyszczyki Bell w ich sklepie internetowym (bo też nie mogłam znaleźć w normalnym sklepie) ale to się opłaca gdy robi się większe zakupy (ja kupowałam błyszczyki, cienie i lakiery do paznokci)
no wlasnie a tak w ciemno jak nie wiem dokladnie jak to wyglada tto nie ma co klikac, ale narazie i tak mam wyliczone pieniadze na co wydaje wiec musze sobie darowac jakies zakupy "na lewo"
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 21:54   #2730
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Nelkaa Pokaż wiadomość
Ja to się zastanawiam nad tym błyszczykiem Hean który Gosik.S poleca
Nie ma się co zastanawiać, tylko trzeba brać o ile oczywiście gdzieś go napotkasz, bo Hean jest trochę trudno dostępny. Cielak-marzenie jak dla mnie.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.