Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy! - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-30, 12:47   #3901
kate280
Przyczajenie
 
Avatar kate280
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

W podobnej sytuacji nie byłam, ale jeżeli musisz brać leki, to lepiej wybrać się znowu do lekarza i powiedzieć, że tak czy inaczej faszerujesz się tabletkami przeciwbólowymi, może przepisze Ci ketonal. Ból zęba potrafi być bardzo uciążliwy dlatego jeżeli ból nie mija nie ma co się męczyć i czekać aż samo minie
__________________
Celem każdej przyjaźni jest dawanie drugiej osobie siły, gdy tylko tego potrzebuje
Jonathan Carroll
kate280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-01, 17:05   #3902
lola_lola_lola
Raczkowanie
 
Avatar lola_lola_lola
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 109
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Ból sam minął jakiś czas temu (chyba w niedzielę, a mamy czwartek)
Ogólnie czuję już tylko mały dyskomfort związany z "przedzieraniem się" zęba przez dziąsło ale nie jest to bardzo uciążliwe (odczuwalne głównie przy jedzeniu i piciu). Płuczę na wszelki wypadek wodą z sodą dwa razy dziennie.
lola_lola_lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 10:18   #3903
mes-bijoux
Rozeznanie
 
Avatar mes-bijoux
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 613
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Uzupełnienia kompozytowe

Moje górne jedynki niestety się trochę starły. Dolna linia obu nieznancznie unosi się ku środkowi. Myślę, że przyczyn takiego stanu rzeczy jest kilka i dawno je wyeliminowałam. Z pewnością nie było to nadmierne zaciskanie zębów ani wada zgryzu. Teraz mierzę się z mało estetycznym efektem.

Nie czuję się przekonana do licówek na całe zęby - nie wiem czy jest potrzeba aż tak dużej ingerencji. Cena też nie jest zupełnie bez znaczenia. Zastanawiam się jednak nad uzupełnieniem kompozytowym, które czasem stosuje się w przypadku ukruszenia zęba.

Jak takie uzupełnienie zachowuje się po 2-3 latach? Chodzi o trwałość i kolor.
Czy polecacie jakieś gabinety lub konkretnych specjalistów w Warszawie?
__________________
Moje Biżu - kolekcja ślubna w lipcu

Razem od 08.02.2008
Zaręczona 20.08.2008r.
odliczanie do Wielkiego Dnia
8.08.2009
mes-bijoux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 18:56   #3904
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mes-bijoux Pokaż wiadomość
Uzupełnienia kompozytowe

Moje górne jedynki niestety się trochę starły. Dolna linia obu nieznancznie unosi się ku środkowi. Myślę, że przyczyn takiego stanu rzeczy jest kilka i dawno je wyeliminowałam. Z pewnością nie było to nadmierne zaciskanie zębów ani wada zgryzu. Teraz mierzę się z mało estetycznym efektem.

Nie czuję się przekonana do licówek na całe zęby - nie wiem czy jest potrzeba aż tak dużej ingerencji. Cena też nie jest zupełnie bez znaczenia. Zastanawiam się jednak nad uzupełnieniem kompozytowym, które czasem stosuje się w przypadku ukruszenia zęba.

Jak takie uzupełnienie zachowuje się po 2-3 latach? Chodzi o trwałość i kolor.
Czy polecacie jakieś gabinety lub konkretnych specjalistów w Warszawie?
Nosiłam takie uzupełnienie kilka lat przed założeniem aparatu i nie zmieniło koloru, nic się nie ukruszyło itp. Po usunięciu wypełnienia zęby nie były "zniszczone"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 19:44   #3905
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mes-bijoux Pokaż wiadomość
Uzupełnienia kompozytowe

Moje górne jedynki niestety się trochę starły. Dolna linia obu nieznancznie unosi się ku środkowi. Myślę, że przyczyn takiego stanu rzeczy jest kilka i dawno je wyeliminowałam. Z pewnością nie było to nadmierne zaciskanie zębów ani wada zgryzu. Teraz mierzę się z mało estetycznym efektem.

Nie czuję się przekonana do licówek na całe zęby - nie wiem czy jest potrzeba aż tak dużej ingerencji. Cena też nie jest zupełnie bez znaczenia. Zastanawiam się jednak nad uzupełnieniem kompozytowym, które czasem stosuje się w przypadku ukruszenia zęba.

Jak takie uzupełnienie zachowuje się po 2-3 latach? Chodzi o trwałość i kolor.
Czy polecacie jakieś gabinety lub konkretnych specjalistów w Warszawie?
Mój mąż ma licówki kompozytowe od 1,5 roku. Jak na razie wszystko jest ok, trzyma się ładnie, nie zmienia koloru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 22:48   #3906
mes-bijoux
Rozeznanie
 
Avatar mes-bijoux
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 613
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

@agatka36 @dorotka1066
Dzięki! Zatem decyzja podjęta
__________________
Moje Biżu - kolekcja ślubna w lipcu

Razem od 08.02.2008
Zaręczona 20.08.2008r.
odliczanie do Wielkiego Dnia
8.08.2009
mes-bijoux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 14:13   #3907
Michaszesq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Mi wyrosła do połowy tylko
Nie dawała żadnych objawów ale usunąłem ją w wieku 26 lat. Sam zabieg jest OK gorzej już z tym co następuje po zabiegu
Michaszesq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-04, 15:43   #3908
Doroya
Raczkowanie
 
Avatar Doroya
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 43
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Wiem że na to pytanie najlepiej odpowie mi ortodonta, ale zapytam z ciekawości was jeżeli nie mam np. dwójki, a pomiędzy jedynkami jest duża luka (ok 4 mm) - w sensie po jednej stronie jest trójka, dwójka, jedynka, luka, jedynka, trójka to można założyć aparat, pozbyć się tej luki (ścisnąć zęby) i np. na trójkę nałożyć licówkę aby wyglądała jak dwójka?
__________________
Odchudzam się!

72 - 65,0 - 54
Doroya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-05, 08:45   #3909
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Doroya Pokaż wiadomość
Wiem że na to pytanie najlepiej odpowie mi ortodonta, ale zapytam z ciekawości was jeżeli nie mam np. dwójki, a pomiędzy jedynkami jest duża luka (ok 4 mm) - w sensie po jednej stronie jest trójka, dwójka, jedynka, luka, jedynka, trójka to można założyć aparat, pozbyć się tej luki (ścisnąć zęby) i np. na trójkę nałożyć licówkę aby wyglądała jak dwójka?
Po zdjęciu aparatu trójka jest chyba piłowana na kształt dwójki. A dwójki nie masz, bo nie wyrosła, bo wyrwałaś? Może być tak, że drugą dwójkę też trzeba będzie usunąć dla zachowania symetrii.
__________________
"Boże, chroń nas od tych, którzy chcą nam pomóc"
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 19:37   #3910
Doroya
Raczkowanie
 
Avatar Doroya
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 43
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Jenna__ Pokaż wiadomość
Po zdjęciu aparatu trójka jest chyba piłowana na kształt dwójki. A dwójki nie masz, bo nie wyrosła, bo wyrwałaś? Może być tak, że drugą dwójkę też trzeba będzie usunąć dla zachowania symetrii.
Straciłam ją w wypadku nie chciałabym usuwać tej drugiej, bo wówczas chyba trzeba piłować obydwa zęby? czy mogłabym zamaskować to licówkami?
__________________
Odchudzam się!

72 - 65,0 - 54
Doroya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 08:31   #3911
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Doroya Pokaż wiadomość
Straciłam ją w wypadku nie chciałabym usuwać tej drugiej, bo wówczas chyba trzeba piłować obydwa zęby? czy mogłabym zamaskować to licówkami?
Najlepiej doradzi Ci ortodonta. Każdy przypadek jest inny, my jesteśmy tylko laikami, którzy mają swoje doświadczenia. Być może masz na tyle miejsca, że można zostawić przestrzeń na wstawienie implantu. Wtedy zachowasz komplet uzębienia.
__________________
"Boże, chroń nas od tych, którzy chcą nam pomóc"
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-11, 20:49   #3912
jbarto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Hej dziewczyny ja mam problem ze szparami mam szparkę między prawie kazdym zebem na gorze i to moj najwiekszy kompleks :/ czy aparat dałby tu radę? może jakieś inne sposoby ? bo juz nie mam do nich sił
jbarto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 18:28   #3913
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez jbarto Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja mam problem ze szparami mam szparkę między prawie kazdym zebem na gorze i to moj najwiekszy kompleks :/ czy aparat dałby tu radę? może jakieś inne sposoby ? bo juz nie mam do nich sił
Warto skonsultować się z ortodontą, lub dobrym stomatologiem, zajmującym się protetyką i stomatologią estetyczną. Luki można też zamknąć licówkami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 17:23   #3914
ja i moj kot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 405
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Mogę dostać zwolnienie lekarskie po wyrwaniu dolnej ósemki chociaż na jeden dzień? Wiem, że niektórzy dostają. Mam fizyczną pracę, a po usunięciu pierwszej dolnej ból utrzymywał się kilka dni i miałam szczękościsk. Jak teraz miałoby być tak samo to nie dam rady iść do pracy.
ja i moj kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 18:09   #3915
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ja i moj kot Pokaż wiadomość
Mogę dostać zwolnienie lekarskie po wyrwaniu dolnej ósemki chociaż na jeden dzień? Wiem, że niektórzy dostają. Mam fizyczną pracę, a po usunięciu pierwszej dolnej ból utrzymywał się kilka dni i miałam szczękościsk. Jak teraz miałoby być tak samo to nie dam rady iść do pracy.
Trzrba pytać przy umawianiu wizyty czy mają te zielone druki zwolnień. W gabinecie w którym byłam ostatnio powiedzieli że nie mają druków. W gabinecie w którym byłam wcześniej, lekarz wypisał zwolnienie z zajęć akademickich na zwykłym druku zaświadczenia lekarskiego. Może powiedz wcześniej w pracy że jesteś umówiona na usunięcie zęba, na drugi dzień chciałabyś wziąć wolne. Zapytaj czy wystarczy przedstawienie zwykłego zaświadczenia lekarskiego czy musisz mieć L4.
Poza tym nie ma co się nastawiać na najgorsze. Ósemka ósemce nie równa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 10:55   #3916
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Miałam usuwane wszystkie ósemki i nie dostałam ani razu L4. Lekarz powiedział, że jak się będę źle czuć nazajutrz to mam dzwonić, to on w systemie wypisze zwolnienie.
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-15, 18:43   #3917
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Problemy z zębami
Od wielu lat mam problemy z zębami, nie wazne jak bardzo dbam o zęby co chwilę coś się dzieje....nie wiem już co mam robić. Wszystkie zęby wyleczyłam po czym nałożyłam aparat, nosiłam go 2,5 roku, co drugą wizytę ortodontyczną chodziłam na piaskowanie i regularne przeglądy, jakieś pojedyncze leczenia. Ściągnęłam aparat w poniedziałek, we wtorek piaskowanie. Na ostatnim kontrolnym przeglądzie lekarz powiedział, ze jest jeden ząb do pilnego leczenia, który dzisiaj robił i była jakaś masakra, doszedl do samej miazgi i dalej widział próchnicę, mówi że w 80% ząb będzie do leczenia kanałowego, ale na razie wzłożył mi plombę z jakimś lekarstwem. Powiedział, ze jak pojawi się stały ból to od razu na kanałowe, jak nie bedzie bólu to co pół roku na próby żywotności. Do tego mam dwie górne 5-tki leczone kanałowe i dzisiaj się dowiedziałam, ze musze na nie założyć wkłady + koronki i to jak najszybciej, bo jak ząb się złamie w pionie to będzie konieczny implant a tak to wystarczy korona...a implanty to jeszcze większe koszta...jeszcze jak się okaże że ten dzisiejszy ząb będzie do kanału to na niego też korona
Jestem totalnie załamana....nie wiem już co mam robić, przecież zaraz zbankrutuje przez te zęby...ciągle coś do leczenia
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 11:26   #3918
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Mieszkam w Gdańsku, planuję zmienić stomatologa, bo ceny kliniki, do której chodzę po prostu porażają
Mam dość słuchania tego, że tu jest plomba do wymiany i tam też by się przydało. Teraz zmieniałam dwie plomby i zapłąciłam 530 zł :O ździerstwo !!!
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 15:53   #3919
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Mieszkam w Gdańsku, planuję zmienić stomatologa, bo ceny kliniki, do której chodzę po prostu porażają
Mam dość słuchania tego, że tu jest plomba do wymiany i tam też by się przydało. Teraz zmieniałam dwie plomby i zapłąciłam 530 zł :O ździerstwo !!!
I to konkretne... w lubelskim 200 zl za 2 plomby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 15:59   #3920
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
I to konkretne... w lubelskim 200 zl za 2 plomby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No własnie ... tutaj to ok 180 zł za jeden zab ludzie mówią że sporo :O
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 18:21   #3921
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Cześć dziewczyny,


odgrzewam temat ósemek. przewertowałam już połowę wątku, jednak nie znalazłam odpowiedzi na moje wątpliwości.
W piątek miałam usuwaną niewyrośniętą górną prawą ósemkę, obeszło się bez szycia. Boję się igieł, więc najbardziej bałam się znieczulenia, ale jakoś przeżyłam. W sumie nie było tak strasznie jak sobie wcześniej wyobrażałam czytając różne historie z wątku. Jest środa, w sumie już nie boli tylko czasami lekko ciągnie albo pulsuje - szczególnie przy schyleniu. Generalnie idzie przeżyć. Lekka opuchlizna też już przeszła.
Za trzy tygodnie mam umówioną wizytę na pozbycie się dolnej ósemki, również schowanej w dziąśle. Lekarz już mi powiedział ,że tym razem nie obędzie się bez szycia. Czytałam ,że dolne dłużej się goją, występuje większa opuchlizna i siniaki. Dwa tygodnie później wylatuję, stąd moje pytanie czy jest jakieś przeciwwskazanie do podróży samolotem?
Zapomniałam się o to dopytać doktora, a teraz nie wiem czy jest sens dzwonić z takim pytaniem.

Jakbyście coś wiedziały na ten temat to dajcie znać.
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 11:13   #3922
Clair123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 77
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Mialam usuwane i dolne dwie osemki i jedna gorna. Wszystko zalezy od konkretnego zeba (jak rosna, gora/dol). Jesli chodzi o podroz to ciezko stwierdzic bo roznie kazdy to przechodzi... gorne bardzo szybko sie goja (w sumie moglabym nawet isc do pracy ale i tak dla bezpieczeństwa wzielam wolne). Z dolnymi to inna bajka. Wszystko jest dwa razy bardziej bolesne a ruszanie zuchwa nie pomaga. Nie umialam otworzyc szerzej ust przez kilka dni. Maz z kolei po dolnych byl tak spuchniety przez dwa tygodnje ze wygladal jakby go ktos pobil (mimo laserowych zabiegow na opuchniecie i zimnych okladow przybieral wszysykie kolory teczy... u mnie na szczescie tak nie bylo, tylko lekka opuchlizna). Wszystko zalezy od duzej ilosci czynnikow. Zapytalabym sir lekarza choc tez moze mu byc ciezko powiedziec. 2 tyg przy dolnych w moim wypadku bylyby ok, u mojego meza nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Clair123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 15:18   #3923
nataliazodzerafrancuski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 3
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Hej miałam usuwaną jedną ósemkę na dole. Wszystko poszło sprawnie. Pamiętam, że dostałam zalecenia na kartce jak się z tym miejscem obchodzić i co jeść żeby tego miejsca zbytnio nie drażnić. Chyba po dwóch tygodniach ściąganie szwów. Wszystko było ok zaraz po usunięciu dostałam antybiotyk i silny lek przeciwbólowy i coś do przepłukiwania ust. Także nie bólu nie czułam. Dodam, że jestem w miarę wytrzymała na ból. Tyle, że policzek spuchnięty z lekka śliwą przez miesiąc, wyglądałam jak chomik... i mogłam tylko po części otworzyć usta przez jakiś czas, taki szczękościsk. Ale wszystko przeszło. Teraz noszę aparat ortodontyczny i wszystko wygląda ładnie
nataliazodzerafrancuski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 16:30   #3924
JulietteTTeE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Hej, pozwolę sobie dołączyć coś od siebie do tego wątku bowiem mam podobny problem. Przymierzam się do założenia licówek addycyjnych (takich które nie wymagają piłowania zębów) jednak nie wiem do jakiego specjalisty się udać aby efekt był naturalny i zadowalający Czy jest ktoś w stanie mi polecić jakiekos dobrego specjalistę?
JulietteTTeE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 10:16   #3925
Jonalya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 6
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez JulietteTTeE Pokaż wiadomość
Hej, pozwolę sobie dołączyć coś od siebie do tego wątku bowiem mam podobny problem. Przymierzam się do założenia licówek addycyjnych (takich które nie wymagają piłowania zębów) jednak nie wiem do jakiego specjalisty się udać aby efekt był naturalny i zadowalający Czy jest ktoś w stanie mi polecić jakiekos dobrego specjalistę?
Jeśli oczekujesz zadowalającego efektu, to licówki Ci go raczej nie dadzą Ja polecam raczej korony ceramiczne (trwałość nie do porównania). Nie wiem jaka lokalizacja Cię interesuje, ale mój mąż robił u xxx i bardzo sobie chwali. Pan xxx jest bardzo profesjonalny i naprawdę zależy mu żeby Pacjent był zadowolony. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-09-27 o 00:45
Jonalya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 01:41   #3926
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez karola2509 Pokaż wiadomość
Niedawno dentysta leczył mi kanałowo ząb. Niby miało być wszystko dobrze a cały czas mnie boli. Też tak mieliście po kanałowym? Czy lepiej iść do jakiegoś innego dentysty żeby to obejrzał? Znalazłem w internecie dentyste XXX Wygląda to wszystko profesjonalnie i mam nadzieje że mi pomoże. Co myślicie? A może ktoś był już u nich? Poradzcie coś proszę
Nie miałam tak leczonego zęba, ale miałam wycinane dziąsło znad ósemki i bolało bite dwa tygodnie, tak po prostu. Też myślałam, że to niemożliwe, a jednak.
__________________
contra negantem principia non est disputandum

Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2020-03-02 o 14:09 Powód: reklama w cytacie
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-02 01:41:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.