NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-12, 17:52   #991
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

świetne, szczególnie błyszczyki powiedz, jaki to numer drugiego od lewej bourjois?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 17:57   #992
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez buzialka Pokaż wiadomość
a ten cień nr 63 to chyba różowy jasny cień. a ten drugi nr 32 to jest bardziej matowy i jaki to kolorek jak można wiedziec?
Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
jak spisuje CI sie puder Inglota?:P
Ta 32 na moich oczach wygląda jak taka mleczna czekolada pomieszana trochę z rudym. Na palcu w sklepie zupełnie inaczej wyglądał..

Puder dzisiaj miał pierwszy dzień testu i się spodobał Więcej będę mogła napisać po dłuższym używaniu.

Żyrafka piękna z Ciebie Foczka :P
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 18:02   #993
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

fajnie, że Wam się podoba moje nowe wcielenie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 18:11   #994
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
Dla Ciebie wielki za fotki. Już wiem że się skuszę na jakiś kolorek (pewnie nie jeden ).
Zastanawiam się kiedy ja wreszcie się zbiorę żeby srobić moim skromnym zbiorom fotki i je tu wrzucić... może dzisiaj jeszcze?
Nie ma sprawy, polecam się.

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
To teraz i ja coś wrzucę. Brakuje jednego pudru i podkładu, ale i tak widać co najbardziej lubię - błyszczyki
A Ty masz za to śliczne błyszczyki.

Zadowolona jesteś z Lumeny? Od dawna się zastanawiam, czy go nie kupić, ale nie wiem czy mi jest potrzebny kolejny błysk do ust.
A jeszcze cos wypatrzyłam, mianowicie diamentową pomadkę z Avonu. Jaki masz kolor?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 19:57   #995
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Smile Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
świetne, szczególnie błyszczyki powiedz, jaki to numer drugiego od lewej bourjois?
Dzięki , ten drugi to 14, ale go od jakiegoś czasu nie widziałam w sklepach, na stronie też nie ma, więc chyba wycofany, nie jest kryjący, daje tylko poświatę koloru.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy, polecam się.

A Ty masz za to śliczne błyszczyki.

Zadowolona jesteś z Lumeny? Od dawna się zastanawiam, czy go nie kupić, ale nie wiem czy mi jest potrzebny kolejny błysk do ust.
A jeszcze cos wypatrzyłam, mianowicie diamentową pomadkę z Avonu. Jaki masz kolor?
Lumene bardzo lubię, daje kolor, ale jednocześnie jest przejrzysty, ślicznie pachnie i bardzo dobrze nawilża usta. Mi następny błysk niepotrzebny a i tak mam ochotę na jeszcze jeden, taki morelowy Kiedy ja to zużyję
Diamentową pomadkę mam w kolorze Peachy Gleam, jest dosyć cielista, ale wyraźnie "ciepła" na ustach.
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 20:31   #996
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Moje najnowsze nabytki Dzis dotarł do mnie wylicytowany rozyk w musie Stila z allegro. Kolorek 03 plumeria ...sliwkowy brązik z mikroskopijnymi drobinkami widocznymi dopiero po aplikacji - rozswietla policzki,satynowy efekt. Zdecydowanie lepszy od rozu w musie maybelline, poniewaz bardziej napigemntowany i widoczny na policzkach juz po pierwszej aplikacji. Na temat samego pojemniczka sie nawet nie wypowiadam... Niedostepny w polsce.. dla chetnych - na allegro jeszcze są (25 zł licytacja).. moj wygralam za 22

Dla ciekawych moge zrobic fotki w swietle dziennym, bo na tym zdjeciu roz wypada nieco ciemniejszy niz jest w rzeczywistosci.
Tom ja ciekawa Już je obadałam na Allegro iiii...

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
To teraz i ja coś wrzucę. Brakuje jednego pudru i podkładu, ale i tak widać co najbardziej lubię - błyszczyki
A powiedz mi co to za kredka niebieska/turkusowa? Jaki ma właściwie odcień i jak się sprawuje?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 21:10   #997
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
To teraz i ja coś wrzucę. Brakuje jednego pudru i podkładu, ale i tak widać co najbardziej lubię - błyszczyki
a co to za paletki poczwórne na samej górze?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-12, 21:25   #998
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
Dzięki , ten drugi to 14, ale go od jakiegoś czasu nie widziałam w sklepach, na stronie też nie ma, więc chyba wycofany, nie jest kryjący, daje tylko poświatę koloru.



Lumene bardzo lubię, daje kolor, ale jednocześnie jest przejrzysty, ślicznie pachnie i bardzo dobrze nawilża usta. Mi następny błysk niepotrzebny a i tak mam ochotę na jeszcze jeden, taki morelowy Kiedy ja to zużyję
Diamentową pomadkę mam w kolorze Peachy Gleam, jest dosyć cielista, ale wyraźnie "ciepła" na ustach.
Dzięki. Wyglądaja kusząco. Pewnie i ja sobie taki kupię, bo gdzieżby mogłoby inaczej.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 22:17   #999
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A powiedz mi co to za kredka niebieska/turkusowa? Jaki ma właściwie odcień i jak się sprawuje?
Kredka Gosh Velvet Touch Eye Liner, kolor Aqua Star, kolor ma właśnie taki mocno turkusowy jak na oprawce. Nie wiem czasem czy to limitowanka nie była, dostałam w te wakacje na urodziny od przyjaciółki i mówiła że zgarnęła ostatnią, z tej samej linii była też wtedy intrensywna zieleń.
Ma drobny srebrny brokat, jest mięciutka, łatwo narysować wyraźną linię. Używam tylko na górną powiekę i na trwałość nie narzekam

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
a co to za paletki poczwórne na samej górze?
Paletki na górze to kasetki magnetyczne Art Deco. Kupuje się je oddzielnie od cieni i wychodzi dosyć drogo, ale akurat załapałam się na promocję i dostałam je gratis, zapłaciłam tylko za cienie ze środka. Polecam polowac na takie promocje, mają je dość często
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 23:37   #1000
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
Kredka Gosh Velvet Touch Eye Liner, kolor Aqua Star, kolor ma właśnie taki mocno turkusowy jak na oprawce. Nie wiem czasem czy to limitowanka nie była, dostałam w te wakacje na urodziny od przyjaciółki i mówiła że zgarnęła ostatnią, z tej samej linii była też wtedy intrensywna zieleń.
Ma drobny srebrny brokat, jest mięciutka, łatwo narysować wyraźną linię. Używam tylko na górną powiekę i na trwałość nie narzekam
Tak mi właśnie wyglądała na Gosha, ale właśnie chyba "normalna" niebieska kredka z Gosha jest bardziej niebieska niż turkusowa. A seria, o której mówisz to chyba ta, z której pochodzi moja zielona kredeczka, taka trawiasta, choć w nazwie ma żabę Muszę się w takim razie poprzyglądać tej kolekcji, bo jeszcze jest w sklepach, sama swoją zieleń kupiłam na ostatniej promocji -20% w GC, więc jakieś 1-1,5 miesiąca temu chyba. A właśnie taki intensywny turkus chcę od jakiegoś czasu kupić i nigdzie nie ma, są takiej zwykłe, niebieskie.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 00:18   #1001
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
Paletki na górze to kasetki magnetyczne Art Deco. Kupuje się je oddzielnie od cieni i wychodzi dosyć drogo, ale akurat załapałam się na promocję i dostałam je gratis, zapłaciłam tylko za cienie ze środka. Polecam polowac na takie promocje, mają je dość często
Do tych kasetek wkłada sie tylko cienie, czy można też coś innego, np puder, róż? Jakoś nigdy specjalnie nie przyglądałam się kosmetykom Art Deco, ale fajne te paletki.
Mogłabyś napisac, jakie kolory masz w tych kasetkach?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-13, 02:56   #1002
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Do tych kasetek wkłada sie tylko cienie, czy można też coś innego, np puder, róż? Jakoś nigdy specjalnie nie przyglądałam się kosmetykom Art Deco, ale fajne te paletki.
Mogłabyś napisac, jakie kolory masz w tych kasetkach?
Wkłada się wszystko - ArtDeco tak to sobie sprytnie wymyśliło, że oddzielnie płacisz za kosmetyk, zupełnie zwykły nawiasem mówiąc, a oddzielnie za opakowanie - podobnie jest z kanebo. W dodatku kasetki na różne produkty mają różne rozmiary, więc trzeba ich mieć kilka, jeśli chce się mieć różne produkty tej firmy - np cienie, czy róże, pudry - wszystko do innych kasetek.

Obecnie w douglasie jest promocja, jeśli kupisz AD za 120zł to dużą kasetkę otrzymujesz gratis (duża to na kilka różnych produktów).

Fajne też mają limitowanki w douglasie z okazji świąt - warto zajrzeć - paletki i pudry - to tak na marginesie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 07:50   #1003
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Smile Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Do tych kasetek wkłada sie tylko cienie, czy można też coś innego, np puder, róż? Jakoś nigdy specjalnie nie przyglądałam się kosmetykom Art Deco, ale fajne te paletki.
Mogłabyś napisac, jakie kolory masz w tych kasetkach?
Do kasetek pasują też róże i kamuflaże (korektory). Pudry mają w klasycznych opakowaniach.
Kolory to od lewej:
503 - matowa czerń
02 - grafit
28 - morelowy róż
372 - beż z drobinkami
208 - brąz
37 - złoto
44 - kremowo - żółty
43 - zieleń
Ja tam lubię te cienie, najlepiej Margaretko02 poczytać KWC, widać jak bardzo opinie się różnią Albo kupić jeden na próbę
A co do wypowiedzi Kate30 to nie do końca tak jest z tymi rozmiarami - zasada jest taka że po prostu róż czy kamuflaż zajmuje w kastece dwa razy tyle miejsca co cienie, czyli do mojej kasetki włożysz dwa kamuflaże lub róże albo dwa cienie i kamuflaż. Są też kasetki na 2, 3, 4 (to te moje), 10 cieni.
Pozdrowionka
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 09:48   #1004
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Niedostepny w polsce.. dla chetnych - na allegro jeszcze są (25 zł licytacja).. moj wygralam za 22
Wygląda bardzo fajnie szkoda, że tylko na allegro, bo jakos nie mam zaufania do kupowania tam kosmetyków
Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
To teraz i ja coś wrzucę. Brakuje jednego pudru i podkładu, ale i tak widać co najbardziej lubię - błyszczyki
Anula-śliczny zbiór! wszystko masz takie...czyściutkie Błyszczki-szał Musisz mi powiedzieć co to jest takie z czarną zakrętką kolor lila, chyba czwarty czy piąty od lewej.
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Obecnie w douglasie jest promocja, jeśli kupisz AD za 120zł to dużą kasetkę otrzymujesz gratis (duża to na kilka różnych produktów).
Fajne też mają limitowanki w douglasie z okazji świąt - warto zajrzeć - paletki i pudry - to tak na marginesie.
Nic nie słysze, nic nie słysze, la la la...
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 10:29   #1005
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Wkłada się wszystko - ArtDeco tak to sobie sprytnie wymyśliło, że oddzielnie płacisz za kosmetyk, zupełnie zwykły nawiasem mówiąc, a oddzielnie za opakowanie - podobnie jest z kanebo. W dodatku kasetki na różne produkty mają różne rozmiary, więc trzeba ich mieć kilka, jeśli chce się mieć różne produkty tej firmy - np cienie, czy róże, pudry - wszystko do innych kasetek.

Obecnie w douglasie jest promocja, jeśli kupisz AD za 120zł to dużą kasetkę otrzymujesz gratis (duża to na kilka różnych produktów).

Fajne też mają limitowanki w douglasie z okazji świąt - warto zajrzeć - paletki i pudry - to tak na marginesie.

Kate, o kolorówce wiesz wszystko

O tej promocji powiem to samo, co Truheart: Nic nie słysze, nic nie słysze, la la la... bo znowu się wybiorę "tylko popatrzeć" i wrócę z nowymi cieniami

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
Do kasetek pasują też róże i kamuflaże (korektory). Pudry mają w klasycznych opakowaniach.
Kolory to od lewej:
503 - matowa czerń
02 - grafit
28 - morelowy róż
372 - beż z drobinkami
208 - brąz
37 - złoto
44 - kremowo - żółty
43 - zieleń
Ja tam lubię te cienie, najlepiej Margaretko02 poczytać KWC, widać jak bardzo opinie się różnią Albo kupić jeden na próbę
A co do wypowiedzi Kate30 to nie do końca tak jest z tymi rozmiarami - zasada jest taka że po prostu róż czy kamuflaż zajmuje w kastece dwa razy tyle miejsca co cienie, czyli do mojej kasetki włożysz dwa kamuflaże lub róże albo dwa cienie i kamuflaż. Są też kasetki na 2, 3, 4 (to te moje), 10 cieni.
Pozdrowionka
Dziękuję za listę, kilka z nich naprawdę mi się podoba
Przeczytałam teraz opinie na KWC, rzeczywiście sa tak różne. Jak można kupić to cienie pojedynczo, to rozsądnie będzie kupić jeden wypróbować, ale jak znam siebie, to taki "darmowy" gadżet jak kasetka skusi mnie na więcej
Nienawidzę tych "darmowych" gadżetów, bo nie potrafię sobie ich odmówić (na szczęście tylko, jeśli chodzi o kosmetyki).

A propos tej promocji: ta duża kasetka, którą można dostać, to taka na ile cieni: 4 czy 10?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 11:06   #1006
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość

A propos tej promocji: ta duża kasetka, którą można dostać, to taka na ile cieni: 4 czy 10?
Tu masz troche wiecej o Art Deco, wyjasnione paletki, wszystkie kolory cieni (mniam!)

http://estyl.pl/sklep/customer/home.php?cat=328
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 11:10   #1007
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Nienawidzę tych "darmowych" gadżetów, bo nie potrafię sobie ich odmówić (na szczęście tylko, jeśli chodzi o kosmetyki).

A propos tej promocji: ta duża kasetka, którą można dostać, to taka na ile cieni: 4 czy 10?
Kurcze nie wiem, w gazetce douglasowskiej, którą dostałam jest napisane duża, a na ich stronce o promocjach nie ma ani słowa.
Trzeba się przejść i sprawdzić.

Moje nowe nabytki od Dalli - piąteczki diora. Zrobiłam zdjęcie, ale strasznie u nas dziś ciemno i jest kiepskie, dlatego wklejam swoje i te pożyczone od dalli, żebyście mogły zobaczyć jakie to naprawdę kolorki.
W każdym razie ogromnie się cieszę. Są piękne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (13,0 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (14,4 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (66,1 KB, 132 załadowań)
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 11:46   #1008
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Kate, super te piąteczki
Ja w ogole w tych cieniach jestem zakochana
Zresztą sama chciałam kupić tę ciemniejszą z fioletami
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 11:53   #1009
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Kate, super te piąteczki
Ja w ogole w tych cieniach jestem zakochana
Zresztą sama chciałam kupić tę ciemniejszą z fioletami
No pewnie Daisy - fiolety , twoje ulubione.

Mocne są te cienie jak diabli - znaczy mocno napigmentowane.
Ledwie maznęłam po nich pędzelkiem, a tu cała powieka szczelnie przykryta (znaczy w testach przed chwilą). Ostrożnie z nimi trzeba.
Ten czarny i ciemny grafit fajne do kreseczek - tu dopiero się uczę - tych rozcieranych gąbeczką narazie.
O kholach i eye linerach póki co nie myślę - brak techniki mi doskwiera.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-13, 11:58   #1010
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Ja własnie lubię takie mocno napigmentowane
Ech, zrobiłaś mi apetyt A obiecałam sobie, że akurat cieni to już kupować nie będę (a przynajmniej nie w tym miesiącu ), bo już mam chyba troch sporo

Co do eye linerów to ja sama nie wiem co się z tym robi - nie dla mnie
Ale polecam patent z cienkim malarskim pędzelkiem zamiast eyelinera i normalnym czarnym (lub nie) cieniem Tak to nawet mi wychodzi
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 12:37   #1011
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Tu masz troche wiecej o Art Deco, wyjasnione paletki, wszystkie kolory cieni (mniam!)

http://estyl.pl/sklep/customer/home.php?cat=328

Ale wybór cieni!
Ja już widzę, że pojde do sklepu i NIE kupię

Kate, ładne te twoje nowe cienie, zwłaszcza, te po lewej
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 14:20   #1012
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość

Moje nowe nabytki od Dalli - piąteczki diora.
Co to/kto to ta Dalla?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 14:47   #1013
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Co to/kto to ta Dalla?
pewnie Wizazanka
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 15:09   #1014
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Co to/kto to ta Dalla?
http://www.allegro.pl/show_user.php?search=dalla1
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 18:32   #1015
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

I wszystko jasne
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 18:39   #1016
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Mój zbiór to chyba nic w porównaniu z waszymi, ale i tak go uwielbiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.JPG (77,4 KB, 323 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 083.jpg (109,2 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 085.jpg (119,3 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 084.jpg (104,1 KB, 303 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 021.jpg (108,7 KB, 212 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2006-12-13 o 19:12
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 18:51   #1017
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mój zbiór to nic w porównaniu z waszymi, ale i tak go uwielbiam
Chyba ktos lubi pomadki Nivea Bardzo zazdroszcze Ci kosmetykow z H&M. Lubie je, bo sa tanie i w miare dobre jakosciowo, niestety u mnie w H&M nie ma dzialu z kosmetykami
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 19:10   #1018
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Chyba ktos lubi pomadki Nivea Bardzo zazdroszcze Ci kosmetykow z H&M. Lubie je, bo sa tanie i w miare dobre jakosciowo, niestety u mnie w H&M nie ma dzialu z kosmetykami
co do pomadek Nivei - uwielbiam miałam już chyba wszystkie, a na zdjęciu i tak nie ma tych, które walają mi się po kieszeniach i torebkach
kosemtyki H&M bardzo lubię
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 19:16   #1019
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Smile Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Anula-śliczny zbiór! wszystko masz takie...czyściutkie Błyszczki-szał Musisz mi powiedzieć co to jest takie z czarną zakrętką kolor lila, chyba czwarty czy piąty od lewej.
Hehe, dzięki Ten błyszczyk to Chanel Levres Scintillantes kolor 60 Satinette, ale akurat ten kolor nie kryje, daje poświatę koloru, na ustach bardziej róż niż fiolet, delikatny ale widoczny
PS.Mam nadzieję że bez byka napisałam nazwę bo z głowy

Ememesiku, bardzo fajny zbiór, zazdroszczę paletki Inglota, jakoś nigdy nie mogę się zebrać i sobie kupić - wszystkie fundusze na błyszczydła idą
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 19:30   #1020
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
co do pomadek Nivei - uwielbiam miałam już chyba wszystkie, a na zdjęciu i tak nie ma tych, które walają mi się po kieszeniach i torebkach
kosemtyki H&M bardzo lubię
Jaki masz kolor tych cienie (6 kolorów) z H&M?
U mnie nie ma tych paletek
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.